2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

26.07-28.07.2019

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарках «ДЕЖАВЮ 87»

Всього заявилося: 121   арендных чипов:91 

 
 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
117748Литвиненко Алёна12-02-76б/р0Дніпропетровська0 
220948Чернышева Светлана30-06-75І0ДніпропетровськаБДЖОЛИ0СК ”Сіріус”Біба В.І. 
322901Мельничук Антоніна06-12-87б/р0ЗапорізькаБЭМС0 
415372Нотыч Наталья20-07-59ІІІ0ЗапорізькаБЭМС0МоторсічПох Л.В. 
522894Поттоцька Олена13-02-68б/р1300284ДніпропетровськаЛека0КарнікаТяпкіна К.М. 
6160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286ДніпропетровськаЛека0КарнікаЦодіков В.Й.так
719561Нуммур Юлия11-05-80б/р0ДніпропетровськаЛесные багини0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
822871Савченко Галина03-08-740ДніпропетровськаЛесные багини0 
92695Богачева Ірина25-05-77ІІ0ДніпропетровськаМуЗы0СК ”Сіріус” 
102870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204ДніпропетровськаМуЗы0СК ”Сіріус”Лаукерт А.І.так
1117600Ганул Анна11-01-86б/р0ДніпропетровськаПаническая атака0 
1222827Скрябина Алина14-06-87б/р0ДніпропетровськаПаническая атака0 
1322702Щиголева Елена28-10-77б/р0ДніпропетровськаПаническая Атака0 
1412167Каракай Людмила11-11-70б/р0Дніпропетровськарука0Победа 
157948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006Дніпропетровськарука0 
1614179Стрелкова Елена01-06-67б/р0СумськаУраган0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110195Литвиненко Сергій16-09-74б/р0Дніпропетровська0 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0ДніпропетровськаMIB0Карніка 
317569Резчиков Виталий04-05-86б/р0ДніпропетровськаMIB0 
414325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0ДніпропетровськаАтомные Бобры0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
512870Соловьев Николай17-12-77ІІІ0ДніпропетровськаАтомные Бобры0 
618819Маринович Олександр19-05-86б/р0ДніпропетровськаБороДабл0так
713566Чернецький Антон12-11-91б/р0ДніпропетровськаБороДабл0 
817572Носик Константин20-04-86б/р0ДніпропетровськаВеселі Роджери0 
917759Иващенко Дмитрий01-02-790ДніпропетровськаДайДем0 
1016818Мищенко Ростислав04-07-87б/р0ДніпропетровськаЕвропа+0 
1122855Яковлев Андрій10-08-860ДніпропетровськаЗлюки бобри0 
1222878Касюга Сергій06-05-780ХарківськаКамишові коти0Dart Wader, Jason Statham, NRC+ 
1322877Ріттер Антон21-06-780ХарківськаКамишові коти0Dart Wader, Jason Statham, NRC+ 
1420617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0ДніпропетровськаКатет0Кузнецов Ю.В. 
1522872Жадан Станислав18-07-730ДніпропетровськаКатет0 
1622864Гела Руслан01-01-800ДніпропетровськаКоманда 9110 
1722865Присяжный Игорь01-01-830ДніпропетровськаКоманда 9110 
1817707Назаренко Леонид28-11-70б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0 
1917706Онасенко Дмитрий25-03-74б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0 
2011830Єрохін Максим27-01-88ІІІ0ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
2120415Викторов Олександр05-06-83б/р0ДніпропетровськаКуми0 
2222749Гузенко Роман28-03-81б/р0ДніпропетровськаКуми0 
2317599Ганул Олександр18-06-84б/р0ДніпропетровськаЛиК0 
2414146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаПосыпаки0СК Наш клубтак
2522904Посипайко Єгор22-05-12б/р0ДніпропетровськаПосыпаки0СК Наш клуб 
2620439Назаренко Евгений19-01-890ДніпропетровськаПрощелы0 
272918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196ДніпропетровськаРомантики0Карніка 
2818285Бондаревский Роман01-01-87ІІІ0ДніпропетровськаРомантики0СК Наш клубсамостійно. 
2910095Бадигин Илья31-10-85ІІІ1300155ДніпропетровськаТОРПЕДА0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
3022863Дорошенко Павел21-01-80б/р0ДніпропетровськаТОРПЕДА0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Рудакова О.М. 
3111390Скачков Максим10-01-86КМСУ1202025ХерсонськаТРОЯ0ТрояСкачков М.так
3210204Луценко Павло09-04-88МСУ0ХерсонськаУТЮГИ0 
3322836Реуцький Вадим07-03-88КМСУ0ХерсонськаУТЮГИ0 
3422896Берковський Ярослав01-01-870ДніпропетровськаФРЗ0 
3522883Плохенко Валерій03-02-60І0ХерсонськаХерсон-Днепр0КСО Суворовець 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
122887Грендач Владимир27-06-55б/р0ДніпропетровськаInTern (3)0 
222782Глушко Олександр19-10-68б/р0ДніпропетровськаMорпіхи0 
32743Биченков Володимир16-10-54І0ДніпропетровськаБывалые0 
415960Конов Віктор05-06-51І0ДніпропетровськаБывалые0СК Наш клубКузнецов Н.А.так
51695Куліков Дмитро28-01-60І1300240ДніпропетровськавКУСТы0Карнікатак
6154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241ДніпропетровськавКУСТы0КарнікаЗаєрко В.В. 
715648Бабич Максим20-08-63І1300568ЗапорізькаИкар1 
8247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаИкар2Моторсічтак
922880Гречка Ярослав Ігорович19-11-69б/р0ДніпропетровськаМакГри0 
106634Паук Олександр23-09-58І0ДніпропетровськаПАТ0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
11155Телевной Сергій25-01-58І0ДніпропетровськаПАТ0СК ”Сіріус” 
121135Мясоєд Володимир22-06-85КМСУ0ДніпропетровськаРідня0КарнікаЗаєрко В.В. 
132655Мясоєд Микола03-02-59б/р0ДніпропетровськаРідня0Карніка 
141660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298ДніпропетровськаСЕРСОН0КарнікаСонін М.так
151659Сонін Микола13-12-48б/р1300212ДніпропетровськаСЕРСОН0КарнікаСергеєв О.так

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
118797Фіалковська Анна15-01-870ДніпропетровськаInTern (1)0КСО МАЙСТЕР 
213802Фіалковський Сергій23-02-82ІІІ0ДніпропетровськаInTern (1)0КСО МАЙСТЕР 
322891Зубер Мария23-10-91б/р0ДніпропетровськаInTern (2)0 
422890Тутов Валерий21-09-75б/р0ДніпропетровськаInTern (2)0 
522835Семич Яна19-12-85б/р0ЛьвівськаАлкотур0 
622834Щербинин Руслан27-06-77б/р0ЛьвівськаАлкотур0 
722874Кравченко Екатерина18-03-83б/р0ДніпропетровськаАлкотур 20 
822873Чарченко Антон01-01-85б/р0ДніпропетровськаАлкотур 20 
917708Онасенко Мария23-02-82б/р0ДніпропетровськаАнанасы0 
1022852Шерстюк Геннадій29-05-890ДніпропетровськаАтомные рейнджеры0 
1122853Шерстюк Катерина28-04-900ДніпропетровськаАтомные рейнджеры0 
1221943Конова Тетяна03-08-90ІІ0ДніпропетровськаБегущие по камишам0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
1317695Скрипник Олександр01-01-87б/р0ДніпропетровськаБегущие по камишам0 
1417890Буракова Катерина16-11-83КМСУ0ПолтавськаБЕСпаники0 
1515494Мусулега Дмитро06-10-72І0ПолтавськаБЕСпаники0самостiйнотак
1679Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292ДніпропетровськаИ в огонь и в воду!0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1717258Бердик Галина23-03-97ІІ0ДніпропетровськаИ в огонь и в воду!0Карнікатак
1816767Шведов Владислав22-01-87б/р0ДніпропетровськаЛёлик и Болик0СК Наш клубСамостійно 
1916754Шейко Ольга16-07-83б/р0ДніпропетровськаЛёлик и Болик0СК Наш клуб 
2022899Мамченко Iрина16-01-800ДніпропетровськаМоисей и Сусанина0Дніпропетровськ 
2122900Немерещенко Владiслав23-11-770ДніпропетровськаМоисей и Сусанина0Дніпропетровськ 
2222762Криворучко Мария10-04-020ДніпропетровськаМорские ёжики0 
2322870Криворучко Сергей16-01-770ДніпропетровськаМорские ёжики0 
2422897Гармаш Евгений01-01-78б/р0ДніпропетровськаНовички0 
2522898Гармаш Маргарита01-01-08б/р ю0ДніпропетровськаНовички0 
2620433Селезень Ірина24-03-810ДніпропетровськаПернатые0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
2714902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111ДніпропетровськаРАКЕТА0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
2820392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0ДніпропетровськаРАКЕТА0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
296503Климентьєв Руслан31-03-93І1234383Одеськат/к "Романтик"0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3011996Шпіллер Тетяна29-04-91б/р1230777Одеськат/к "Романтик"0 
3122764Криворучко Михайло01-07-050ДніпропетровськаТритоны0 
3222869Криворучко Ольга23-11-800ДніпропетровськаТритоны0 
3322850Гринь Дмитро12-04-940ДніпропетровськаЧерные каракатицы0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17589Коваленко Игорь27-05-65б/р0КіровоградськаWоhoo0 
215987Шалімова Марина11-10-78б/р0КіровоградськаWоhoo0ПеленгЩербатюк Н.И. 
310277Иванов Анатолий29-04-60б/р0ДніпропетровськаИвановы0 
414990Иванова Светлана04-05-62б/р0ДніпропетровськаИвановы0 
578Безручко Костянтин22-04-63І1300281ДніпропетровськаМанулы0КарнікаЗаєрко В.В.так
62664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202ДніпропетровськаМанулы0Карнікатак
710856Кучерявая Ирина26-06-74б/р0ЗапорізькаОрбита0 
810855Сидорин Владимир12-06-53б/р1395194ЗапорізькаОрбита0 
92660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаПарус0Победа 
102657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137ДніпропетровськаПарус0Победа 
1199Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265ДніпропетровськаПижон0Карнікатак
1215293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818ДніпропетровськаПижон0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
1312725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карніка 
1413782Пона Ірина21-06-70ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карніка 
152846Усенко Александр05-03-64б/р1008091ДніпропетровськаТихоходы0Карніка 
1612173Усенко Олена30-11-69б/р1408805ДніпропетровськаТихоходы0Карніка 
1710194Хлебников Олег03-04-73б/р0ДніпропетровськаХлебчики0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
1810586Хлебникова Оксана26-04-74б/р0ДніпропетровськаХлебчики0 
19262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаЧебурєки0так
20271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурєки0так
21164Фільченко Микола01-12-53б/р1444444ДніпропетровськаЭлит. порода0СК Наш клуб 
224756Фільченко Світлана28-03-56б/р9144445ДніпропетровськаЭлит. порода0СК Наш клуб