2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарках «ДЕЖАВЮ 87»

Всього заявилося: 25   арендных чипов:20 

 
 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12695Богачева Ірина25-05-77ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
22870Бугаец Юлия27-01-76І1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
312167Каракай Людмила11-11-70б/р0Дніпропетровськарука0Победа 
47948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006Дніпропетровськарука0 
522702Щиголева Елена28-10-77б/р0ДніпропетровськаСкрябина/Ганул0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
114325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0ДніпропетровськаАтомные Бобры0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
212870Соловьев Николай17-12-77ІІІ0ДніпропетровськаАтомные Бобры0лично 
317707Назаренко Леонид28-11-70б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0 
417706Онасенко Дмитрий25-03-74б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0 
520415Викторов Олександр05-06-83б/р0ДніпропетровськаКуми0 
622749Гузенко Роман28-03-81б/р0ДніпропетровськаКуми0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12743Биченков Володимир16-10-54І0ДніпропетровськаБывалые0 
215960Конов Віктор05-06-51І0ДніпропетровськаБывалые0Наш КлубКузнецов Н.А.так

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
117890Буракова Катерина16-11-83І0ПолтавськаHELIX0OK ”Lazy Vampire” 
215494Мусулега Дмитро06-10-72І0ПолтавськаHELIX0самостiйно 
322699Онасенко Александр02-07-81б/р0ДніпропетровськаАнанасы0 
417708Онасенко Мария23-02-82б/р0ДніпропетровськаАнанасы0 
521943Конова Тетяна03-08-90ІІ0ДніпропетровськаБегущие по камишам0Наш КлубЗаєрко В.В. 
617695Скрипник Олександр01-01-87б/р0ДніпропетровськаБегущие по камишам0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17589Коваленко Игорь27-05-65б/р0КіровоградськаWоhoo0лично 
215987Шалімова Марина11-10-78б/р0КіровоградськаWоhoo0ПеленгЩербатюк Н.И. 
399Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265ДніпропетровськаПижон0Карнікатак
415293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818ДніпропетровськаПижон0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
52846Усенко Александр05-03-64б/р1008091ДніпропетровськаТихоходы0Карніка 
612173Усенко Олена30-11-69б/р0ДніпропетровськаТихоходы0Карніка 
 Гостева СумськоЇ ферерації