2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

26.07-28.07.2019

Соревнования по спортивному ориентированию «Триатлон – ВелоБайдаБег»

Всього заявилося: 32   арендных чипов:20 

 
 

D21 D50 M21 M50

D21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117890Буракова Катерина16-11-83КМСУ0Полтавська0 
222862Кравець Ольга05-09-78б/р0Запорізька0 
319561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
4262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870Запорізька0так
520433Селезень Ірина24-03-810Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
618797Фіалковська Анна15-01-870Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
715987Шалімова Марина11-10-78б/р0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
816754Шейко Ольга16-07-83б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб 
920392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

D21 D50 M21 M50

D50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 

D21 D50 M21 M50

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
220617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
314325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
415650Маслак Андрій21-05-78б/р0Запорізька0 
516818Мищенко Ростислав04-07-87б/р0Дніпропетровська0 
615494Мусулега Дмитро06-10-72І0Полтавська0самостiйнотак
714146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
822860Скачков Максим11-01-86б/р0Запорізька0Троя 
917695Скрипник Олександр01-01-87б/р0Дніпропетровська0 
1013802Фіалковський Сергій23-02-82ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
1110194Хлебников Олег03-04-73б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
1216767Шведов Владислав22-01-87б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубСамостійно 

D21 D50 M21 M50

M50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115648Бабич Максим20-08-63І1300568Запорізька0 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
3247Гордієнко Олег12-05-64І1601782Запорізька0Моторсічтак
42657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
57589Коваленко Игорь27-05-65б/р0Кіровоградська0 
61640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
7107Козлов Ігор25-10-63І1300219Дніпропетровська0КарнікаАвраменкотак
815293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
92846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
10271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112Запорізька0так