2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Кубок Івана Сусаніна 2019. 1день

Всього заявилося: 48   арендных чипов:19 

 
 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119600Коваленко Дарья14-02-12б/р ю1234355Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
220816Колесникова Вікторія10-03-08б/р0Одеська0 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121635Зяблов Марк19-04-09б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
216075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1230321Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
312717Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
418310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
522968Фесько Валентин27-05-100Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118308Бужинскский Илья01-01-06б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
221613Лінговський Данііл19-02-060Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16292Колесник Вадим19-02-01І8331333м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М. 
213974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
312037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
422911Приставський Костянтин16-04-97б/р0м.Київ0Глобус 
56495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
610465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Team 
7654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
811552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
919002Чугуй Ілля25-05-03б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18085Бекшаєв Олександр06-04-84ІІІ0Одеська0Odessa Team 
23107Геращенко Валерій12-03-62КМСУ2068654Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 
36515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
4640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В. 
517009Рязанов В’ячеслав25-02-82б/р0Одеська0Самостійно 
617305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
2642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В. 
3649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844Одеська0Колесник К. 
217313Марценюк Олександра01-01-099007095Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

W21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19788Геращенко Дианора08-06-95КМСУ2091745Кіровоградська0Пеленг 
212148Мельникова Ірина25-08-96ІІ9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
421651Приставська Марина26-04-00б/р0Одеська0 
51969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В. 
616797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
13108Геращенко Елеонора24-04-71І2068663Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 
27905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
38439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
421610Лінговська Наталія12-09-750Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
51371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
622655Приставська Оксана04-07-75б/р0Одеська0 
716176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21 M35 M55 W12 W15 W21 W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
24985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
31362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйно 
4650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А. 
520524Чугуй Алина Евгеньевна08-01-74б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.