2009
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

01.01.2009

1773

Всього заявилося: 39   арендных чипов:17 

 
 

A B C CHILD

A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115221Аскерова Світлана08-10-06І-ю0м.Київ0СеверБілошицький В., Доценко О.В.КДЮСШ Пуща-Водиця 
28085Бекшаєв Олександр06-04-84ІІІ0Одеська0Odessa Team 
321620Волобуев Алексей07-11-87б/р0Одеська0 
422858Карпуніна Тамара28-11-87ІІІ0Одеська0так
56292Колесник Вадим19-02-01І8331333Одеська0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
66515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
722446Коньков Анатолий20-05-86б/р0Одеська0 
812037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
913369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
101969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
1117009Рязанов В’ячеслав25-02-82б/р0Одеська0Самостійно 
126495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1310465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
1416797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
1511552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Харківська0КСО О-КомпасГерт Г.В., Сиворонова О.А.Харківська КДЮСШ Темптак
1619002Чугуй Ілля25-05-03б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
173107Геращенко Валерій12-03-62КМСУ2068654КіровоградськаПеленг0СРК ”Пеленг”так
189788Геращенко Діанора08-06-95КМСУ2091745КіровоградськаПеленг0Пеленгтак
193108Геращенко Елеонора24-04-71І2068663КіровоградськаПеленг0СРК ”Пеленг”так

A B C CHILD

B

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
212180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
416176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.так
5650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
620524Чугуй Алина Евгеньевна08-01-74б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
713974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0ОдеськаNautilus0ДинамоГерт Г.В.так
8640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779ОдеськаНогиБоги1Odessa TeamКапустинский И.В.так
98439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455ОдеськаНогиБоги2Odessa TeamМісюра М.А.так
10641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335ОдеськаНогиБоги3Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
111362Соломічева Тетяна26-05-57І1300726Одеськапешеход0Odessa Teamсамостiйнотак

A B C CHILD

C

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
113602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844ОдеськаДетки11Odessa TeamКолесник К. 
212717Лисоконь Михайло08-01-07ІІІ-ю2300408ХарківськаДетки12КСО О-КомпасГерт Г.В., Сиворонова О.А.Харківська КДЮСШ Темп 
316075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1230321ОдеськаДетки13ДрiадаМісюра М.А. 
412859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0ОдеськаДетки21ДрiадаМісюра М.А.так
518310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0ОдеськаДетки22ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
618308Бужинский Илья01-01-06б/р ю0ОдеськаДетки23ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 

A B C CHILD

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
119600Коваленко Дарья14-02-12б/р ю1234355Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
221743Миколенко Богдан26-06-11б/р ю0Одеська0 
321516Ручьев Даниил02-02-10б/р ю0Одеська0