2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Золотая осень

Всього заявилося: 69   арендных чипов:30 

 
 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121028Корсанюк Данило21-04-03ІІІ0Харківська0Антонов О.В., Антонова М.М.Шевченківський БДЮТ 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117165Горєлов Ілля06-08-12б/р1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗ 
213936Єрохін Максим Мл.08-06-11б/р0Дніпропетровська0 
323371Мисный Артём01-01-07б/р ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17448Пронин Михаил22-01-03ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
214769Скрипка Лесь11-10-06І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
321291Яровой Александр01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРТроіцкий В.М. 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
279Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
47344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
514129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
610273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРтак
71145Заєрко Валерій11-05-58МСУ1407023Дніпропетровська0Наш Клубсамостiйнотак
8124Лавренко Іван28-02-90б/р1234305Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
913498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0 
1014146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
118715Проскура Олександр04-11-84б/р0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
126932Скрипка Олександр25-02-76І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
13166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська0Карніка 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карнікатак
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
31679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
419618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
511818Єрохін Роман06-09-78ІІІ0Дніпропетровська0 
62657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
72744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
8154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
92846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
223339Гопкало Віталій18-09-65ІІ1300222Дніпропетровська0КарнікаБіба В.І. 
320613Ломыга Дмитрий15-09-86б/р0Дніпропетровська0 
44883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак
512190Худолеев Геннадий25-10-61б/р0Дніпропетровська0 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
21640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
320612Ломыга Валерий02-10-52ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
46634Паук Олександр23-09-58І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
51642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
61660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М.так
715293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
81359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
91659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.так
10155Телевной Сергій25-01-58І0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

M70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
21795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123370Жидацька Мария01-01-07б/р ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
222094Заика Анна01-01-07ІІІ-ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська0Карніка 
211812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111810Проскура Анастасия28-10-85б/р0Дніпропетровська0 
213411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
314147Тищенко Наталя01-02-86МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
420392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73б/р0Дніпропетровська0Победатак
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
36878Горбенко Олена31-05-74І1000402Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
42660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
511661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
199Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
21354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
3128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
412173Усенко Олена30-11-69б/р1408805Дніпропетровська0Карніка 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
218281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
31797Томаш Ірина14-04-52ІІ1008093Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 

M12 M14 M21 M40 M50 M60 M70 W12 W16 W21 W40 W50 W60 W70

W70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
32724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа