2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

ВелоСезон - Финал

Всього заявилося: 23   арендных чипов:10 

 
 

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115648Бабич Максим20-08-63І1300568Запорізька0 
22720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113936Єрохін Максим Мл.08-06-11б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

MElit

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
211818Єрохін Роман06-09-78ІІІ0Дніпропетровська0 
315152Корольов Богдан29-08-01ІІ-ю0Запорізька0ЗОЦТКУМ 
413498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0 
5271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112Запорізька0так

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

MOpen

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
392Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
417714Сивоконь Андрей01-01-72МСУ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110050Мішонова Даша11-06-95ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

WElit

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
213411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так

MA MB MElit MOpen WB WElit WOpen

WOpen

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
32724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
414289Костюк Анастасія26-12-05ІІ1408812Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
51802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
613782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
711156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
81673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно