2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Открытый турнир посвященный ”Дню Энергетика 2019”

double SIcard: ;2300408;

Всього заявилося: 187   арендных чипов:130 

 
 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Open

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121986Буренко Наталя01-01-73б/р0Миколаївськасплачений0Олімп 
223777Волощук Наталья01-01-900Миколаївськасплачений0Олімп 
323817Головченко Свiтлана01-01-67б/р0Миколаївська 0Олімп 
423778Литвин Оксана01-01-900Миколаївськасплачений0Олімп 
523764Петрушкова Тетяна02-06-78б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123772Бабенко Єлизавета08-08-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
223787Галініч Софія01-01-090Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
323775Гнатенко Маргарита01-01-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
423774Годя Анастасія15-01-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
521965Драгой Олександра25-12-12б/р0Миколаївськасплачений0Олімп 
623816Дубинець Марія25-02-07б/р0Херсонська 0 
723788Кожухарь Ганна01-01-110Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
813602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844Одеськасплачений0Колесник К. 
923768Лісогурська Єлизавета23-12-07б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
1021137Пантак Маряна19-08-09б/р ю0Херсонськасплачений0Капара Е.И.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
1123804Полещук Ксения01-01-09б/р0Миколаївськасплачений0Олімп 
1223793Савицька Анастасія01-01-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
1322459Чемересюк Віка01-01-09б/р ю0Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1423769Шкрібляк Анна17-10-07б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
1523773Щутська Єлизавета07-07-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
1623198Яворська Єва10-06-090Херсонськасплачений0Капара Е.И.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123770Войченко Єлизавета01-03-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
221953Драгой Євгенія30-01-07ІІІ-ю0Миколаївськасплачений0Олімпсамостiйно 
323771Кайтанська Вікторія16-02-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
421982Носенко Вікторія01-01-07І0Молдова 0 
523786Піроженко Софія01-01-070Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
623783Рижова Анастасія01-01-070Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
722460Шкляревич Ганна01-01-08б/р ю0Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122461Бистріка Віталіна01-01-05ІІ-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
222367Войтова Дар’я21-01-06І-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
322359Полюхович Дар’я03-12-05І-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
423758Савинова Злата01-01-06І-ю0Молдова 0 
522363Яроцька Сніжана24-03-07І-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113349Овчаренко Лілія20-10-04КМСУ0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
222824Параскева Николетта01-01-03І0Молдова 0 
319106Сухорукова Аня16-09-04КМСУ0Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
420296Шлейман Майя05-01-05ІІ-ю0Херсонськасплачений0Капара Е.И., Капара Н.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121513Милинчук Катя01-01-02ІІІ0Одеська 0ДрiадаМельнікова Т.В. 
29245Нагибина Юлия01-01-91І9000043Молдова 0ТирасОриент 
31969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеськасплачений0Голокоз О.В. 
423766Фетісова Ольга12-07-90ІІІ0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
59246Чекан Олеся12-08-89І1234311Молдова 0ТирасОриентСеверухин А. 
623579Черкова Юлия27-09-900Миколаївська 0 
723767Шеремет Тетяна26-10-91ІІІ0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж21Е

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17668Бінюк Ірина30-01-88КМСУ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
212107Капара Анна22-05-05І1300041Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Капара Е.И., Капара Н.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
37923Мізернюк Мирослава29-05-05І0м.Київсплачений0СеверМізернюк В.В., Доценко Л.В.КДЮСШ Пуща-Водицятак
420294Остапенко Єлизовета22-01-04КМСУ0Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Юрін О.В., Капара Е.И., Капара Н.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
52173Свідніцька Леся03-09-79МСУ1000406Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
66608Собчук Ольга14-03-80І1334347Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И.Пеленг 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17643Драгой Ольга19-01-82ІІ1300045Миколаївськасплачений0ОлімпДьяченко А.С. 
215975Жуненко Оксана26-02-81І1205Кіровоградськасплачений0Пеленг 
323580Ірина Завадська16-08-840Миколаївська 0 
45862Капара Олена10-03-70МСУ1300253Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Капара Н.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
58439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеськасплачений0Odessa TeamМісюра М.А. 
66622Мізернюк Валентина07-04-790Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”самостiйноКЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
722030Ніколаєнко Світлана08-03-83б/р0Миколаївськасплачений0Олімп 
813369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеськасплачений0ДрiадаМісюра М.А. 
915979Семеняка Анна06-02-78б/р0Кіровоградськасплачений0лично 
1017609Степичева Валерія01-01-74ІІ0Кіровоградськасплачений0ПеленгТкаченко В.П., Щербатюк Н.И. 
1115987Шалімова Марина11-10-78б/р0Кіровоградськасплачений0ПеленгЩербатюк Н.И. 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116847Волкова Світлана13-07-73МСУ0Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Кобець С.М. 
23108Геращенко Елеонора24-04-71І2068663Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг” 
317611Гончар Наталія11-05-74б/р0Кіровоградськасплачений0 
47602Доберчак Галина09-10-70ІІ0Кіровоградськасплачений0Пеленг 
57905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеськасплачений0ДрiадаМісюра М.А. 
622348Костюкова Людмила03-12-73б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
71371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська 0Odessa TeamМісюра М.А. 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17659Вичуб Марина26-01-61ІІ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
2459Гавриленко Лідія17-12-55б/р1300268м.Київсплачений0О-клубБілошицький В.так
323776Дмитрик Вєра01-01-580Миколаївська 0 
4605Дьяченко Антоніна15-01-58І1300278Миколаївська 0Олімпсамостiйно 
512520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеськасплачений0ДрiадаМісюра М.А. 
61362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська 0Odessa Teamсамостiйно 
77651Сорока Ольга01-01-59б/р0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
8650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеськасплачений0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А. 
92449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова 0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГС 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16153Воробьёва Ольга01-04-56ІІІ9007070Молдова 0Бурдейный А.И. 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська 0ДрiадаМісюра М.А. 
35851Долматова Людмила01-01-52ІІ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г. 
412180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеськасплачений0ДрiадаМісюра М.А. 
5641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеськасплачений0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А. 
67673Погодіна Алла14-01-51ІІ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
711254Погорлецкая Лариса09-06-43ІІІ1302750Молдова 0Эдельвейс СЮТур ТираПогорлецкая Лариса 
823781Флік Валентина01-01-550Миколаївська 0Олімп 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123782Волощук Іван01-01-100Миколаївськасплачений0Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
217864Головченко Богдан27-04-09б/р0Миколаївська 0ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
323762Добжанський Ростислав07-12-07б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
423800Кириченко Кирило01-01-09б/р0Херсонськасплачений0Мізернюк В.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
523779Литвин Ярослав01-01-090Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
617873Свідніцький Олександр23-02-12б/р ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
723785Сорокін Костянтин01-01-090Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
823763Хорошилов Едуард01-01-08б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122457Драгомощенко Олег01-01-08ІІІ-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
220569Загарiя Микола15-12-08ІІІ-ю1300170Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
313729Капара Валентин14-02-07ІІ-ю1202025Херсонськасплачений0Капара Е.И., Капара Н.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
423790Клочков Віктор01-01-070Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
517096Кожухарь Сергій01-01-07б/р0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
612717Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю2300408Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
722978Лысак Виктор17-11-07І-ю1391359Молдова 0 
823780Ляпало Богдан01-01-080Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
920407Макеєв Максим03-03-08ІІІ-ю0Херсонськасплачений0Плохенко В.С.БДЮТ 
1023351Моцный Святослав02-10-07І-ю0Молдова 0 
1123796Паламарчук Ярослав01-01-07б/р0Миколаївськасплачений0Олімп 
1223799Палений Кирило01-01-07б/р0Херсонськасплачений0КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
1319426Повод Ярослав01-01-08ІІ-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1421041Руснак Максим01-01-07І-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1522948Слободенюк Игорь06-09-07ІІ-ю0Молдова 0 
1615207Собчук Іван21-03-08ІІІ-ю0Кіровоградськасплачений0Пеленг 
1720866Сойма Андрій19-08-08ІІ-ю0Херсонськасплачений0Мізернюк В.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
1823789Явтушенко Ярослав01-01-070Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1920833Янголь Вадим01-01-07І-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
2022366Ярчук Артур05-11-07б/р0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122216Балог Владислав01-01-07І-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
222217Балог Максим01-01-07І-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
315128Блідарь Андрій19-09-05ІІІ-ю0Херсонськасплачений0ХЦДЮТ 
415963Геращенко Ростислав07-08-06І-ю0Кіровоградськасплачений0Пеленг 
519852Гончар Артемій23-06-05ІІ-ю0Кіровоградськасплачений0ПеленгЩербатюк Н.И. 
616238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
716239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
815786Зарубін Денис01-10-05ІІІ-ю0Кіровоградськасплачений0 
916254Захарченко Олексій27-03-07І-ю0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
107610Кондратенко Максим30-01-96ІІІ0Кіровоградськасплачений0ПеленгЩербатюк Н.И. 
1123200Пилипенко Сергій01-01-060Херсонськасплачений0Капара Е.И.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
1220921Пупенко Дмитро18-11-07ІІ-ю0Херсонськасплачений0Мізернюк В.В.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
1322360Яланський Андрій27-08-06І-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122528Игнатенко Иван01-01-04І0Молдова 0 
213352Кондратевич Максим25-06-05І0Миколаївськасплачений0ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
320293Костенко Михайло03-11-04ІІІ-ю0Херсонськасплачений0Капара Е.И.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР 
411221Свідницький Вадим15-06-05І0Миколаївськасплачений0ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16579Бугня Виктор23-05-77І0Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг” 
222725Діденко Руслан20-03-95І0Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И., Наточій М.С. 
323760Кострубський Дмитро01-01-85І-ю0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
49783Мінчук Євген01-05-01І0Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И. 
523761Мороз Максим12-02-94І0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
612037Памбук Лев12-11-03ІІ0Одеськасплачений0ДрiадаМісюра М.А. 
710465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеськасплачений0Odessa Team 
811552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
91095Чекан Артем12-06-88І1234337Молдова 0ТирасОриентСеверухин А. 
1022458Янченко Олександр01-01-90ІІІ0Миколаївська 0ОлімпСвідницька Л.Г. 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч21Е

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12445Глушенков Віталій09-09-68КМСУ1633879м.Київсплачений0О-клубтак
217144Данилюк Назарій17-03-04КМСУ0Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Капара Н.В., Капара Е.И., Домбовскій О.П.ХЦПР 
318012Корж Сергій29-09-74КМСУ0Херсонськасплачений0КСО СуворовецПлохенко В.С., Титаренко Л.А. 
410916Мазний Валерій29-05-73І1973529м.Київсплачений0КСО О-Компас 
516652Петренко Єгор16-01-90КМСУ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
66546Прасолов Константин02-05-74КМСУ1393135Одеськасплачений0Odessa TeamГерт Г.В. 
718751Сурхаєв Вагіф16-11-84МСУ0Херсонськасплачений0СК ”Суворовець”Бібленко В. С. 
8654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
94933Фомичев Иван17-01-94МСУ1300759Молдова 0 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123759Алексеєв Іван01-01-84ІІІ0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськ 
27642Драгой Вячеслав01-02-82ІІ1300046Миколаївськасплачений0ОлімпДьяченко А.С. 
315708Зарубін Сергій14-07-74КМСУ1471974Кіровоградськасплачений0 
422344Зінкевич Сергій16-04-84ІІ0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськсамостiйно 
523581Каздоба Вiктор17-02-82б/р0Миколаївська 0- 
66515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеськасплачений0Odessa TeamМісюра М.А. 
723791Колесников Олексій23-01-74б/р0Херсонськасплачений0Плохенко В.С. 
817610Кондратенко Олег27-06-76б/р0Кіровоградськасплачений0 
920249Коновалов Віктор10-02-78І0Кіровоградська 0 
102979Остапенко Сергій01-01-80КМСУ0Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг” 
119780Собчук Сергій09-02-77ІІ1410446Кіровоградськасплачений0Пеленг 
122996Сокур Сергій12-03-70КМСУ1395197Кіровоградськасплачений0КСО ”О-КОМПАС” 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
13107Геращенко Валерій12-03-62КМСУ2068654Кіровоградськасплачений0СРК ”Пеленг” 
217900Грицюк Віктор10-08-63ІІІ0Кіровоградськасплачений0ТВП КіровоградТкаченко В.П. 
310499Жуненко Сергей09-11-73ІІІ0Кіровоградськасплачений0Пеленг 
47589Коваленко Игорь27-05-65б/р0Кіровоградськасплачений0лично 
522353Костюков Олег13-08-67І0Миколаївськасплачений0ТК Вознесенськсамостiйно 
613974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
7640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеськасплачений0Odessa TeamКапустинский И.В. 
818072Наконечний Володимир14-10-730Херсонськасплачений0КСО СуворовецПлохенко В.С., Титаренко Л.А. 
91282Пуда Сергій00-00-61І1206Кіровоградськасплачений0 
10651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеськасплачений0ДрiадаСтоян Л.В. 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19829Богаченко Александр15-07-64ІІ2005599Молдова 0ТирасОриентсамостоятельно 
2621Герт Георгій05-08-60І2300408Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
36597Ляблін Віктор29-04-59КМСУ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
41740Марков Олександр10-04-59І1300279Миколаївськасплачений0ОлімпДьяченко А.С. 
523751Маркович Володимир01-01-73б/р0Миколаївська 0 
612262Нагибин Игорь01-12-62І1300758Молдова 0 
71739Сучок Микола07-04-60ІІ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С. 
86151Сытник Алексей28-03-58ІІ1411591Молдова 0ТирасОриент 
915777Филипов Генадий22-06-58ІІ0Кіровоградськасплачений0лично 
1023757Царюк Володимир24-10-64б/р0Кіровоградськасплачений0 
111274Циганов Олександр25-11-48І2040803Кіровоградська 0 

Open Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
14573Безручко Володимир07-06-48І-ю1300270Запорізькасплачений0Моторсіч 
24900Воробьев Владимир09-04-50ІІ9007066Молдова 0ТирасОриентСеверухин А. 
311162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеськасплачений0ДинамоГерт Г.В. 
417608Савицький Володимир24-08-49б/р0Кіровоградськасплачений0 
56591Шевельов Олександр24-08-50ІІІ0Миколаївська 0ОлімпДьяченко А.С.