2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

ПОЗДНЯЯ ОСЕНЬ

Всього заявилося: 50   арендных чипов:18 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карнікатак
27344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
314129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
48558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубСкрипка А., Заєрко В.В. 
5147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
6166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123612Большак Антон02-07-910Дніпропетровська0 
21679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
32666Горський Сергій18-08-73б/р0Дніпропетровська0Победа 
421514Гузоватий Євген05-09-89б/р0Дніпропетровська0самостiйно 
52729Дудник Михайло09-10-63І1300296Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Рудакова О.М. 
610276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
72720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
82744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
915293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
101359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
111659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.так
12154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
134883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак
147492Яременко Алексей01-01-75МСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114849Балабанов Єлізар14-10-07ІІ-ю502540Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А., Рудакова О.М.ОСВІТОРІУМ 
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
320959Кузнецов Кіріл08-10-08б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМ 
416762Мартинов Нікіта20-07-06І-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМ 
51642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
612138Соколов Євгеній04-12-53б/р0Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114850Балабанов Гордій02-09-09ІІ-ю1008066Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А., Рудакова О.М.ОСВІТОРІУМ 
220078Гордієнко Валерій08-04-09ІІ-ю1300157Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.ОСВІТОРІУМ 
32745Кузнецов Николай18-01-41І0Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
423016Поляков Назар16-10-09ІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Рудакова О.М. 
51657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73ІІІ0Дніпропетровська0Победатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
299Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
411661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
519561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
22877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
31801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
48938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
510050Мішонова Даша11-06-95ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
67949Мішонова Лілія23-05-68б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
718281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
81379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 
918282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
22724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
3169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
416108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак