2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

29.12.2019

Новогодняя эстафета

double SIcard: ;1300262;

Всього заявилося: 78   арендных чипов:28 

 
 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
122350Коток Сергій14-03-67КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
217361Мурзин Александр25-03-76І502269Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Біба В.І., Березовський В.А. 
317362Ноговицына Юлия05-03-81І7000022Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Біба В.І., Березовський В.А. 
416003Шип Олексій19-02-07ІІ8061222Харківська0СК ”Норд”Фельдман Л.П., Шип П.Є., Спіжевой В.М.Дергачівська ДЮСШ 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
122094Заика Анна01-01-07ІІІ-ю0ДніпропетровськаГорицвит Цткеум0Троіцкий В.М. 
221291Яровой Александр01-01-06б/р ю0ДніпропетровськаГорицвит Цткеум0КСО МАЙСТЕРТроіцкий В.М. 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
113299Горячёв Виктор01-01-00ІІІ-ю0ДніпропетровськаКаменское0Троіцкий В.М. 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
214129Деговець Андрій24-12-74б/р ю1395195Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
311661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська2 пингвина1Победа 
414325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська2 пингвина2КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
514146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаВал&Чеб 👻1СК Наш клубтак
614147Тищенко Наталя01-02-86МСУ0ДніпропетровськаВал&Чеб 👻2СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
72636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217ДніпропетровськаДед Мороз и Снегурка1КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Бортник В.В., Лаукерт А.І. 
8147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242ДніпропетровськаДед Мороз и Снегурка2КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М. 
914902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111ДніпропетровськаЕжики в тумане0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
1020392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0ДніпропетровськаЕжики в тумане0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
1110095Бадигин Илья31-10-85І0ДніпропетровськаЕлки-моталки0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
1213411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаЕлки-моталки0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
13119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302731ДніпропетровськаКу-Ку0СК Наш клубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШ 
14120Кузнєцова Ніна15-06-95МСУ1300262ДніпропетровськаКу-Ку0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
1513498Покровський Олексій22-01-84б/р0ДніпропетровськаМохнатый шмель0 
1610278Леончук Оля27-05-03КМСУ1000402ДніпропетровськаОгонь 🔥1Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
17149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716ДніпропетровськаОгонь 🔥2Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
181145Заєрко Валерій11-05-58МСУ1407023ДніпропетровськаОдин совсем один0СК Наш клубсамостiйнотак
199762Синиця Георгій14-04-05КМСУ1601763ДніпропетровськаСириус0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
201681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899ДніпропетровськаСириус0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так
2121487Кербунова Надія18-01-97МСУ1300262ДніпропетровськаТемп ⬆️1СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШтак
2213516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ8099102ДніпропетровськаТемп ⬆️2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
238160Гладкий Михайло20-07-89б/р1302714ДніпропетровськаТурист 21Карніка 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
121943Конова Тетяна03-08-90ІІ0ДніпропетровськаVikon1Наш КлубЗаєрко В.В.так
215960Конов Віктор05-06-51І0ДніпропетровськаVikon2Наш КлубКузнецов Н.А.так
32870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровськаелки-палки2СК ”Сіріус” 
424002Скорбященский Евгений01-01-78б/р0ДніпропетровськаКентавры1 
524027Медведева Виктория01-01-76б/р0ДніпропетровськаКентавры2 
618319Бондаренко Ольга12-05-73ІІІ0ДніпропетровськаСама-одна1Победатак
72695Богачева Ірина25-05-77ІІ1417758ДніпропетровськаСеверные олени1СК ”Сіріус” 
824024Костюк Андрей18-04-740ДніпропетровськаСеверные олени2 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120612Ломыга Валерий02-10-52ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
22720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаLonely man1КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
32846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровськаuno0Карніка 
412173Усенко Олена30-11-69б/р1408805Дніпропетровськаuno0Карніка 
571Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки1Карнікатак
61359Сокур Віктор25-07-54І1300275ДніпропетровськаИнки2Победа 
778Безручко Костянтин22-04-63І1300281ДніпропетровськаМанулы1КарнікаЗаєрко В.В. 
82664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202ДніпропетровськаМанулы2Карніка 
9160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровськаодин+один1КарнікаЦодіков В.Й. 
108337Тяпкін Олег20-02-60б/р1408809Дніпропетровськаодин+один2КарнікаТяпкіна К.М. 
111800Козаченко Наталія31-10-62І1000420ДніпропетровськаСолнышки1Победатак
121679Гнатюк Василь04-07-57І1395198ДніпропетровськаСолнышки2Победасамостiйно 
1383Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715ДніпропетровськаТурист 11Карніка 

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245ДніпропетровськаБайка1Победатак
210276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаБайка2ПобедаТокарский В. 
31801Корякова Валентина07-03-49І1302874ДніпропетровськаДнепр1ПобедаСамостійнотак
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263ДніпропетровськаДнепр2Победатак
521514Гузоватий Євген05-09-89б/р0ДніпропетровськаЗОЖники0самостiйно 
610050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0ДніпропетровськаЗОЖники0КСО МАЙСТЕР 
71354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210ДніпропетровськаИнваспорт1Карніка 
8105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205ДніпропетровськаИнваспорт2Карніка 
9146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаКум1ПобедаКузнецов Н.А.так
1018282Худицька Надія10-05-57І0ДніпропетровськаКума2Победа 
112877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровськалес1Победатак
128938Лысак Людмила09-11-50б/р1000444ДніпропетровськаМировая компания1Победасамостоятельно 
1315654Татаринов Федор25-11-51КМСУ0ДніпропетровськаМировая компания2МонтажникКузнецов Н.А. 
14128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239ДніпропетровськаПчелки1Карніка 
151640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаПчелки2Победатак
1618281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровськародичі1Победа 
171642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровськародичі2Победа 
1815293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровськая один0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак

MD12 MD16 MD21 MD40 MD50 MD60 MD70

MD70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
123339Гопкало Віталій18-09-65ІІ1300222ДніпропетровськаЖабы1КарнікаБіба В.І. 
27948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006ДніпропетровськаЖабы2 
316108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровськалесовички1Победатак
492Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровськалесовички2Победатак
52693Косицін Володимир07-08-47ІІІ0ДніпропетровськаЛично0Карніка 
6169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровськалично0КарнікаЦодіков В.Й.так
72724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793ДніпропетровськаЛично2Победа 
82745Кузнецов Николай18-01-41І0ДніпропетровськаТак1МонтажникКузнецов Н.А. 
911156Попова Татьяна10-08-45б/р0ДніпропетровськаТак2Победасамостоятельно