2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

09.02.2020

Зима в снегу

Всього заявилося: 35   арендных чипов:17 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
174Балабанов Павло04-06-83б/р8006672Сумська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А. 
220617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
37344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
414129Деговець Андрій24-12-74б/р ю1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
58558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубСкрипка А., Заєрко В.В. 
614902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
72744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
222350Коток Сергій14-03-67КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
311731Махницький Дмитро04-12-72б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостійно. 
424178Олiйник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так
515293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117856Балабанов Елизар14-10-07ІІ-ю1000440Сумська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Балабанов П.А. 
2105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
324181Хархула Іван19-04-02б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117855Балабанов Гордей02-09-09ІІ-ю502548Сумська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Балабанов П.А. 
224157Єршов Олексій03-04-02б/р0Дніпропетровська0 
315063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
424188Семененко Ілля11-08-04б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115561Балабанова Ольга10-11-86МСУ9200200Сумська0СК СКІФПугач М.І., Балабанов П.А., Черниш Є.Ю. 
218319Бондаренко Ольга12-05-73ІІІ0Дніпропетровська0Победатак
32870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
47268Филиппи Алена05-11-86МСУ0Дніпропетровська0Наш Клуб 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114745Булава Дар`я29-11-04КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
299Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
22877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
3128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
41379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124163Исмагілова Марія19-12-09б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
224162Киреева Олеся15-11-80б/р0Дніпропетровська0 
324032Медведева Василиса01-01-11б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб 
411156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
516108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак