2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

08.03.2020

Праздничная восьмерочка,Шоу -ориентирование(развлекательное)

double SIcard: ;1300262;1302731;1601763;

Всього заявилося: 94   арендных чипов:47 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73ІІІ0Дніпропетровська0Победатак
22870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так
323405Ткачук Тетяна19-07-91б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб, Заєрко В.В. 
421487Кербунова Надія18-01-97МСУ1300262ДніпропетровськаDream team0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШтак
514147Тищенко Наталя01-02-86МСУ0ДніпропетровськаВаленок и чебурашка0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
6121Кузнєцова Тетяна25-03-71МСУ1601755ДніпропетровськаВесна1СК Наш клубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
711812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817Дніпропетровськавперед0СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
814162Ковтун Карина09-01-01КМСУ0ДніпропетровськаГном и Великан0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е., Рудакова О.М.КДЮСШтак
913411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаЕлки моталки1СК Наш клубЗаєрко В.В.так
101671Русенчик Анна24-07-97І0ДніпропетровськаЁжики0СК Наш клубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
11120Кузнєцова Ніна15-06-95МСУ1300262ДніпропетровськаПерспективные0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
1212620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ0ДніпропетровськаСтиль Собачки1СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
1320392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0ДніпропетровськаСурикаты0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120433Селезень Ірина24-03-810Дніпропетровська Чайники0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
216616Пєшкова Марія01-10-04ІІ1300155ДніпропетровськаБез понятия0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
3112Коток Наталія03-08-95КМСУ1302731ДніпропетровськаБіг в мішок1СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
41379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003ДніпропетровськаБукет из ?0Победасамостiйно 
52724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793ДніпропетровськаГоспожа Удача0Победа 
618282Худицька Надія10-05-57І0ДніпропетровськаДрузяки0Победа 
771Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки0Карнікатак
899Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровськакепочка0Карнікатак
916037Стороженко Вікторія04-02-79ІІ0ДніпропетровськаКоронавирус0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
102660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаЛесные акробаты1Победа 
1113782Пона Ірина21-06-70ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карніка 
121800Козаченко Наталія31-10-62І1000420ДніпропетровськаПофигизты1Победатак
1316108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299ДніпропетровськаПроліски1Победатак
142877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354ДніпропетровськаПроліски2Победатак
1514289Костюк Анастасія26-12-05ІІ1300143ДніпропетровськаПтицы прилетели0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
168938Лысак Людмила09-11-50б/р1000444ДніпропетровськаСбор цветов и "шипов1Победасамостоятельно 
1710050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0ДніпропетровськаСуперсемейка1КСО МАЙСТЕР 
1883Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715ДніпропетровськаТуристы0Карніка 
191799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245ДніпропетровськаУдача0Победатак
202661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206ДніпропетровськаУдача0Победа 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
111156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
215132Сапарова Ирина06-08-88б/р0Дніпропетровськаsaparov0 
317891Кузнецова Ульяна05-10-08ІІ-ю1300260ДніпропетровськаБыстрые0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
424380Кищенко Марина13-06-85б/р0ДніпропетровськаЕжики лесные0КСО МАЙСТЕР 
524032Медведева Василиса01-01-11б/р0ДніпропетровськаКентавры1СК Наш клуб 
622988Алексеева Ксения02-09-08ІІІ-ю0ДніпропетровськаЛесовики0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
7169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровськалично1КарнікаЦодіков В.Й.так
824382Оля Бородіна16-03-91І0ДніпропетровськаПатріоти1СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
924388Татьяна Алексеева28-12-76б/р0ДніпропетровськаПролісок0Кузнецов Ю.В. 
1024416Хархула Наталья24-08-70б/р0ДніпропетровськаСирень0 
1124384Хархула Ольга28-04-02б/р0ДніпропетровськаСтеклозавод0 
1222766Каминская Татьяна30-08-09ІІІ-ю0ДніпропетровськаСупер жорики0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
1322365Смітюк Наталія24-12-74б/р0ДніпропетровськаФормула 10СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
1424385Будымко Светлана08-10-780ДніпропетровськаЧто попало0 
1518599Морозова Ксения20-12-07ІІІ-ю0ДніпропетровськаШустрые0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
1618598Иванова Олеся23-08-05ІІІ-ю1300262ДніпропетровськаЮность0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
3111Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
42744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
5166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська0Карніка 
612621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська10СК Наш клубДубінін С.В. 
78174Рябов Андрій22-12-00КМСУ1008065ДніпропетровськаDream team0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
814146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаВаленок и чебурашка0СК Наш клубтак
9119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302731ДніпропетровськаВесна0СК Наш клубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
1022990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ1601763Дніпропетровськавперед0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
11125Лаукерт Андрій06-09-71МСУ0ДніпропетровськаГном и Великан0СК ”Сіріус”Сергеєв О., Заєрко В.В.так
1210095Бадигин Илья31-10-85І0ДніпропетровськаЕлки моталки2КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
13149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716ДніпропетровськаЁжики0СК Наш клубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1421750Демченко Николай22-05-00ІІ0ДніпропетровськаПерспективные0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
1513516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ8099102ДніпропетровськаСтиль Собачки2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
1614902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111ДніпропетровськаСурикаты0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
14883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська Чайники2Карнікатак
214745Булава Дар`я29-11-04КМСУ1300217ДніпропетровськаБез понятия0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
322350Коток Сергій14-03-67КМСУ0ДніпропетровськаБіг в мішок2СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
492Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797ДніпропетровськаГоспожа Удача2Победатак
51640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаДрузяки0Победатак
6102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак
715293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровськакепочка0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
816038Стороженко Вадим11-03-73ІІІ0ДніпропетровськаКоронавирус0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
92657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137ДніпропетровськаЛесные акробаты2Победа 
1012725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карніка 
11146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПофигизты2ПобедаКузнецов Н.А.так
128627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300153ДніпропетровськаПтицы прилетели0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
131679Гнатюк Василь04-07-57І1395198ДніпропетровськаСбор цветов и "шипов2Победасамостiйно 
142720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаСуперсемейка2КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
1588Гладкий Олександр08-02-61І1302714ДніпропетровськаТуристы0Карнікатак

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
14573Безручко Володимир07-06-48І-ю1300270Запорізька0Моторсічтак
214988Сапаров Александр11-10-86б/р0Дніпропетровськаsaparov0 
322632Негода Ярослав14-12-09ІІІ-ю0ДніпропетровськаБыстрые0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
415063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю0ДніпропетровськаЕжики лесные0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
517165Горєлов Ілля06-08-12б/р1601763ДніпропетровськаКентавры2СК Наш клубГорелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗ 
622135Басенко Дмитро30-03-08ІІІ-ю0ДніпропетровськаЛесовики0СК Наш клубКузнєцова Т.М.КДЮСШ 
724157Єршов Олексій03-04-02б/р1302731ДніпропетровськаПатріоти2СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
824394Підорич Сергій21-03-75б/р0ДніпропетровськаПролісок0Кузнецов Ю.В. 
924181Хархула Іван19-04-02б/р0ДніпропетровськаСтеклозавод0 
1022765Лавроненко Сергей01-02-08ІІІ-ю0ДніпропетровськаСупер жорики0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
1117028Смитюк Андрей26-06-79б/р0ДніпропетровськаФормула 10СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
1223994Будымко Александр25-07-76б/р0ДніпропетровськаЧто попало0 
1322763Рясик В’ячеслав07-02-09ІІІ-ю0ДніпропетровськаШустрые0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
1422087Амелін Дмитро16-10-07б/р0ДніпропетровськаЮность0СК Наш клубКузнєцова Т.М.КДЮСШ