2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

25.03.2020

открытая встреча-тренировка

Всього заявилося: 27   арендных чипов:14 

 
 

A B C D

A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124157Єршов Олексій03-04-02б/р1302731Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
221487Кербунова Надія18-01-97МСУ1300262Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШтак
314162Ковтун Карина09-01-01КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е., Рудакова О.М.КДЮСШтак
42633Піпікало Дмитро22-03-91КМСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб, Заєрко В.В.ОДЮСШ 
58627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
614146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
7147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
82636Рудакова Олена13-10-60МСУ8033088Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Бортник В.В., Лаукерт А.І.так
914147Тищенко Наталя01-02-86МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
107268Филиппи Алена05-11-86МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
11166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська0Карніка 

A B C D

B

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
210095Бадигин Илья31-10-85І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
318817Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
410273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
51640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
62720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
712725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
813782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
920392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

A B C D

C

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
220613Ломыга Дмитрий15-09-86б/р0Дніпропетровська0 
310050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
524002Скорбященский Евгений01-01-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб 

A B C D

D

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1135Ольшанська Світлана06-07-52ІІІ1300287Дніпропетровська0Победатак
277Пона Алена01-11-92б/р0Дніпропетровська0