2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

31.10.2020

Рогейн, 6 годин.

Всього заявилося: 30   арендных чипов:28 

 
 

Ж16-23 Ж24-54 МІКС24-54 Ч24-54

Ж16-23

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШFSOU
111711Купиро Катерина08-08-02КМСУ0ХарківськаGirls_powerКСО О-КомпасТроян Н.Г., Даньков С.В.Харківська КДЮСШ Темптак
214625Марченко Марія18-03-03І0СумськаGirls_powerКСО ОрієнтирТроян Н.Г.СОЦПО та РТМтак

Ж16-23 Ж24-54 МІКС24-54 Ч24-54

Ж24-54

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШFSOU
125164Колесниченко Татьяна29-07-690ХарківськаЗапотевший пеленгас 
210042Ратушна Катерина09-06-90І0ХарківськаЗапотевший пеленгассамостiйно 
322270Алексеєва Лариса09-12-72ІІІ0ХарківськаТрое в лодке 
410895Кобзєва Світлана29-07-72ІІІ0ХарківськаТрое в лодке 
521261Кочнева Тетяна06-10-72ІІІ0ХарківськаТрое в лодке 

Ж16-23 Ж24-54 МІКС24-54 Ч24-54

МІКС24-54

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШFSOU
123656Пичугин Дмитрий23-01-91б/р0ХарківськаTengu 
223657Пичугина Мария17-06-90б/р0ХарківськаTengu 
316825Колмичек Ірина22-04-67ІІІ0ЛуганськаКмітливі КозиСеверсамостiйнотак
43080Колмичек Олексій21-03-67І0ЛуганськаКмітливі КозиСеверсамостiйноКДЮСШ №3 Сєвєродонецьктак
520138Апшай Катерина29-05-83ІІІ0ХарківськаМухомор-2Клуб ”Мухомор”Пустова Н.О. 
625159Толмачев Дмитро05-06-800ХарківськаМухомор-2 
74759Добриловський Михайло08-04-86І0ХарківськаМухомор-3Клуб ”Мухомор”Пустова Н.О. 
825165Добріловська Вікторія16-07-85ІІІ0ХарківськаМухомор-3Клуб ”Мухомор”Пустова Н.О. 
910274Якименко Віталій01-03-67І2040930ХарківськаНавгамовніUA FOXHUNTERSУфімцева Є.С.так
1020608Якименко Вікторія06-09-92КМСУ0ХарківськаНевгамовніУфімцева Є.С. 
1119855Якименко Світлана05-04-69ІІ2067777ХарківськаНевгамовніUA FOXHUNTERSУфімцева Є.С.так
1225132Лисакова Анна06-04-82б/р0ХарківськаОгонь-команда! 
1325131Скулов Егор06-07-88б/р0ХарківськаОгонь-команда! 

Ж16-23 Ж24-54 МІКС24-54 Ч24-54

Ч24-54

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШFSOU
122261Леошко Ілля02-09-85б/р0ХарківськаGIKteam 
221364Христенко Микола31-10-85б/р0ХарківськаGIKteam 
38653Кузьмін Гліб09-06-02І0ДонецькаДинастияСеверКузьмін І.так
46559Кузьмін Ігор02-11-69КМСУ0ДонецькаДинастияСеверсамостоятельнотак
511830Єрохін Максим27-01-88ІІІ0ДніпропетровськаКоты Чеширские 
611818Єрохін Роман06-09-78ІІІ0ДніпропетровськаКоты Чеширские 
725169Максименко Дмитрий14-01-90б/р0ХарківськаФикусы 
823658Трубчанинов Дмитрий16-04-90б/р0ХарківськаФикусы 
917598Данилов Олександр01-01-82КМСУ0ХарківськаХарківсамостійно. 
1016098Жуков Євген20-04-79І0ХарківськаХарківКСО ПролісокОпанасенко М.В.так