2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

17.10-18.10.2020

19-е Открытое первенство Союза ветеранов спортивного ориентирования Днепропетровской области Личный чемпионат Днепропетровской области

double SIcard: ;1000444;

Всього заявилося: 89   арендных чипов:46 

 
 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
124993Безталанна Аліна18-10-080Дніпропетровська1,2СК Наш клуб 
223100Воробйова Поліна30-11-11ІІІ-ю0Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
325026Гончар Людмила26-09-090Дніпропетровська1,2СК Наш клуб 
425145Леонова Полина01-01-100Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
516763Сокур Анастасия01-01-080Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
625027Томнюк Вероніка01-01-090Дніпропетровська1,2СК Наш клуб 
7169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська1КарнікаЦодіков В.Й.так
816108Шрам Ольга21-10-61І1300299Дніпропетровська1,2Победатак

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
117258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська1,2Карнікатак

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
114162Ковтун Карина09-01-01КМСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
221943Конова Тетяна03-08-90ІІ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В.так
310278Леончук Оля27-05-03КМСУ1000402Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
410050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕР 
511812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817Дніпропетровська1,2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
613411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В.так
723405Ткачук Тетяна19-07-91б/р0Дніпропетровська1,2СК Наш клуб, Заєрко В.В. 
81681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська1,2СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так
916754Шейко Ольга16-07-83б/р0Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73І0Дніпропетровська1Победатак
224436Кірєєва Олеся15-11-80б/р0Дніпропетровська2КСО МАЙСТЕР 
31802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська1,2Победа 
420433Селезень Ірина24-03-81ІІІ0Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
12664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська1,2Карнікатак
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська1,2Карніка 
399Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕРтак
42660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська1,2Победа 
51800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська1,2Победатак
61379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська2Победасамостiйно 
7160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровська1КарнікаЦодіков В.Й.так
812173Усенко Олена30-11-69б/р1408805Дніпропетровська1Карніка 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська2Победатак
28176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська1,2Победа 
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська1,2Победатак
413465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0Дніпропетровська1,2СК ”Сіріус”Олійник І. 
518281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська1Победа 
61673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська1Победасамостiйно 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

Ж70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська2Победа 
21801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська1,2ПобедаСамостійнотак
38938Лысак Людмила09-11-50б/р1000444Дніпропетровська2Победасамостоятельно 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
125028Бояр Микола24-11-100Дніпропетровська1,2СК Наш клуб 
217165Горєлов Ілля06-08-12б/р0Дніпропетровська1,2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
325033Коваль Артем01-01-090Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
425030Молибога Максим01-01-100Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
513844Попов Артем04-03-090Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
624992Робейко Артем10-06-080Дніпропетровська1,2СК Наш клуб 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
125146Васильченко Дмитро01-01-060Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
225037Коновал Іван01-01-060Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
323116Кривошея Михаил08-02-060Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
425036Липка Вадим01-01-070Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
525039Молибога Артем01-01-060Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
625038Самарський Артем01-01-060Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 
725035Шевченко Ярослав01-01-070Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В. 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
179Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська1,2КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
220617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська1Кузнецов Ю.В. 
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська1,2Карніка 
421514Гузоватий Євген05-09-89б/р0Дніпропетровська1самостiйно 
524157Єршов Олексій03-04-02ІІІ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
622990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В.так
78558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська1СК Наш клубСкрипка А., Заєрко В.В. 
8111Косицін Дмитро31-01-86МСУ0Дніпропетровська1,2КарнікаЗаєрко В.В.так
913516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ8099102Дніпропетровська1СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
102633Піпікало Дмитро22-03-91КМСУ1000401Дніпропетровська1,2СК Наш клуб, Заєрко В.В.ОДЮСШ 
1113498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська1,2 
128174Рябов Андрій22-12-00КМСУ1008065Дніпропетровська2СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
1310784Самойленко Костянтин27-06-00МСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак
1410247Ткачук Олександр28-12-02КМСУ0Дніпропетровська2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
1518348Триодял Денис24-06-00КМСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
124485Безручко v07-06-48І-ю1300270Запорізька1,2 
21659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська1,2КарнікаСергеєв О.так

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська1,2КарнікаЗаєрко В.В.так
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська1,2Карнікатак
32657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська1,2Победа 
422350Коток Сергій14-03-67КМСУ0Дніпропетровська1,2СК Наш клубБіба В.І., Кузнецов Ю.В. 
52720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
61713Овечкин Юрій04-03-62б/р1008081Запорізька1Моторсічтак
72744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська2СК Наш клубМишонов В.А. 
8154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська1КарнікаЗаєрко В.В. 
92846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська1Карніка 

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська1ПобедаТокарский В.так
2105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська1,2Карніка 
31640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська1,2Победатак
415960Конов Віктор05-06-51І0Дніпропетровська1,2СК Наш клубКузнецов Н.А., Заєрко В.В.так
59079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська1,2Победатак
624178Олiйник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська1,2СК ”Сіріус”так
715293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровська1,2КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
88337Тяпкін Олег20-02-60б/р1408809Дніпропетровська1КарнікаТяпкіна К.М. 
94883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська1,2Карнікатак

Ж12 Ж16 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М21 М40 М50 М60 М70

М70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська1,2Победатак
210052Купрієнко Олександр19-07-49І0Дніпропетровська1ЗнаменовкаКупрієнко О.В.