2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

29.11.2020

Открытая тренировка КСО ”Купава”

Всього заявилося: 53   арендных чипов:38 

 
 

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Длинная-Ж

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117408Москаленко Ірина20-02-87КМСУ0Полтавська0ДЮКСОТ ВалтексСеменюта Г.О.ДЮКСОТ ”Валтекс”так
26608Собчук Ольга14-03-80І1334347Кіровоградська0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И.Пеленгтак
313411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
423405Ткачук Тетяна19-07-91б/р1407023Дніпропетровська0СК Наш клуб, Заєрко В.В.так

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Длинная-М

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112325Добренький Ярослав30-03-85МСУ8517270Херсонська0СК ”Суворовець”Сердюк Н.Я.так
222990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ1601763Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
315708Зарубін Сергій14-07-74КМСУ0Кіровоградська0 
417610Кондратенко Олег27-06-76б/р0Кіровоградська0так
5119Кузнєцов Юрій16-03-68І1302741Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.МКДЮСШ Дніпротак
613498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0 
79780Собчук Сергій09-02-77ІІ1410446Кіровоградська0Пеленгтак
82996Сокур Сергій12-03-70І1395197Кіровоградська0КСО О-КомпасДаньков С.В.так
918348Триодял Денис24-06-00КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Короткая-Ж

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125245Андросова Марія04-12-10б/р0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Наталья 
224032Медведева Василиса22-03-11ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.Є., Кузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпро 
316108Шрам Ольга21-10-61І1300299Дніпропетровська0Победатак

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Короткая-М

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122711Бабич Захар13-06-11ІІ-ю0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Наталья 
222135Басенко Дмитро30-03-08ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
325040Баюл Ярослав24-03-11б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є, Заєрко В.В.КДЮСШ 
425291Гава Ростислав29-03-08ІІІ-ю0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Наталья 
525221Гавенко Егор01-01-10ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М. 
617165Горєлов Ілля06-08-12б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
792Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
82724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
924955Крилов Єгор29-09-12б/р ю0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
1022632Негода Ярослав14-12-09ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
1122763Рясик В’ячеслав07-02-09ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
1218803Скляренко Егор06-02-08ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
1315207Собчук Іван21-03-08ІІІ-ю0Кіровоградська0Пеленг 

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Средняя-Ж

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122988Алексеева Ксения02-09-08І-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
222713Заєць Наілія10-05-07ІІ-ю0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Натальятак
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
417891Кузнецова Ульяна05-10-08І-ю1300260Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
58938Лисак Людмила09-11-50б/р1221003Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостоятельно 
622703Рябоконь Ірина09-10-68б/р0Кіровоградська0КСО Купава-О 
71379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно 

Длинная-Ж Длинная-М Короткая-Ж Короткая-М Средняя-Ж Средняя-М

Средняя-М

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122087Амелін Дмитро16-10-07ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпротак
222732Бабич Нікіта02-09-85ІІІ0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Натальятак
317631Бойко Денис29-04-06ІІІ0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Натальятак
419852Гончар Артемій23-06-05ІІІ0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И.так
517611Гончар Наталія11-05-74б/р0Кіровоградська0так
61145Заєрко Валерій11-05-58МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубсамостiйнотак
715786Зарубін Денис01-10-05ІІІ-ю0Кіровоградська0 
825295Касіч Олександр20-09-950Київська0КСО Купава-О 
915960Конов Віктор05-06-51ІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Н.А., Заєрко В.В.так
1015980Кривець Олексiй29-10-56ІІ0Кіровоградська0КСО Купава-Отак
1115275Леончук Арсений14-06-06І-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпротак
1224517Марченко Олексій14-09-88б/р0Кіровоградська0КСО Купава-ОКимбирская Натальятак
139079Мусатов Володимир08-08-53КМСУ1300263Дніпропетровська0Победатак
1410784Самойленко Костянтин27-06-00МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.Є.МКДЮСШ Дніпротак
1524520Скиба Іван07-07-050Полтавська0 
1624002Скорбященский Евгений01-01-78ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А., Заєрко В.В. 
1710247Ткачук Олександр28-12-02КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак