2021
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

21.02.2021

Зимний чемпионат области по ориентированию на лыжах

Всього заявилося: 39   арендных чипов:27 

 
 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125026Гончар Людмила26-09-09ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 
224032Медведева Василиса01-01-11ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.Є., Кузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпро 
325027Томнюк Вероніка17-12-09ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124993Безталанна Аліна18-10-09ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
221943Конова Тетяна03-08-90ІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
318797Максюта Анна15-01-87б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
47942Полищук Екатерина11-11-87ІІІ0Дніпропетровська0КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 
513411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
623405Ткачук Тетяна19-07-91б/р1407023Дніпропетровська0СК Наш клуб, Заєрко В.В.так
716754Шейко Ольга16-07-83б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
22660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
31354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карнікатак

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
199Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРтак

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

М12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117165Горєлов Ілля06-08-12б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
225277Саган Антон14-09-10ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

М14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125468Попков Микола27-04-040Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 
224992Робейко Артем10-06-09ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 
325234Фомічов Іван16-09-09ІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКонова Т.О. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
179Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
310273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйнотак
4124Лавренко Іван28-02-90б/р1234305Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
525561Мирошничекно Данило27-10-010Дніпропетровська0 
625438Мясоед Володимир01-01-85КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
710187Поєнко Михайло18-03-05І0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.КДЮСШтак
810784Самойленко Костянтин27-06-00МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.Є.МКДЮСШ Дніпротак
99762Синиця Георгій14-04-05КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
1010247Ткачук Олександр28-12-02КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
1113802Фіалковський Сергій23-02-82ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
1216767Шведов Владислав22-01-87б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубСамостійно 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
288Гладкий Олександр08-02-61КМСУ1302714Дніпропетровська0Карнікатак
32657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
42720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 М12 М14 М21 М50 М60

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115960Конов Віктор05-06-510Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Н.А., Заєрко В.В.так
224178Олiйник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так
315293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак