2021
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

12.09.2021

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарах «ДЕЖАВЮ 87»

Всього заявилося: 60   арендных чипов:37 

 
 

LEDI M MA MD MDA


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120324Онасенко Олександр02-07-81б/р0Дніпропетровська0 

LEDI M MA MD MDA

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
116131Мельник Ірина16-01-56б/р0ДніпропетровськаLedi0Победа 
27948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006ДніпропетровськаLedi0 
311812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817ДніпропетровськаNT2СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
423405Ткачук Тетяна19-07-91б/р1407023ДніпропетровськаNT2СК Наш клуб, Заєрко В.В.так
514289Костюк Анастасія26-12-05І1300153Дніпропетровськанедружелюбный мох0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
616616Пєшкова Марія01-10-04ІІ1300155Дніпропетровськанедружелюбный мох0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
72870Бугаец Юлия27-01-76МСУ1395204ДніпропетровськаСамка богомола0СК ”Сіріус”Лаукерт А.І.так
819616Пєшкова Тетяна17-05-78КМСУ1408812ДніпропетровськаСамка богомола0КСО МАЙСТЕР 

LEDI M MA MD MDA

M

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11139Биченков Дмитро16-04-91КМСУ0ДніпропетровськаTravel kayak0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
21138Кириченко Владислав14-09-90б/р1300205ДніпропетровськаTravel kayak0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
325761Дзюба Олександр09-09-83б/р0ДніпропетровськаTravelKayak0СК Наш клуб 
48558Закора Віктор27-08-89МСУ0ДніпропетровськаTravelKayak0СК Наш клубСкрипка А., Заєрко В.В.так
510273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0ДніпропетровськаГде мы?2КСО МАЙСТЕРсамостiйнотак
625955Овчаренко Денис Юрьевич04-11-87б/р0ДніпропетровськаГде мы?2 
720420Кузьменко Віктор15-01-87б/р0ДніпропетровськаДвое Без Плавок0 
826526Рижих Володимир06-12-85б/р0ДніпропетровськаДвое Без Плавок0 
926596Вікторов Олександр05-06-83б/р0ДніпропетровськаКуми0 
1022749Гузенко Роман28-03-81б/р0ДніпропетровськаКуми0 
1126613Белоусов Олександр03-11-86б/р0ДніпропетровськаМенс хелс0Победа 
1226612Зайцев Констянтин04-05-79б/р0ДніпропетровськаМенс хелс0Победа 
1325438Мясоед Володимир01-01-85КМСУ0ДніпропетровськаСкажені Вовки0СК Наш клубЗаєрко В.В. 

LEDI M MA MD MDA

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196ДніпропетровськаАврашки0Карніка 
215227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р8200151ДніпропетровськаАврашки0Карнікатак
314782Куликов Юрий18-06-55б/р0ДніпропетровськаБратаны0КарнікаСергеєв О., Сонін М. 
41695Куліков Дмитро28-01-60І1300240ДніпропетровськаБратаны0Карнікатак
5117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293ДніпропетровськаБывалые0Метеортак
6155Телевной Сергій25-01-58І0ДніпропетровськаБывалые0СК ”Сіріус”так
715648Бабич Максим20-08-63І1300568ЗапорізькаИкар0так
8247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаИкар0Моторсічтак
9107Козлов Ігор25-10-63І1300219ДніпропетровськаКу-ку0КарнікаАвраменкотак
102846Усенко Александр05-03-64ІІ1008091ДніпропетровськаКу-ку0Карнікатак
112743Биченков Володимир16-10-54І0ДніпропетровськаПресс0 
1215960Конов Віктор05-06-51ІІ0ДніпропетровськаПресс0СК Наш клубКузнецов Н.А., Заєрко В.В.так
131660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298ДніпропетровськаСтарики разбойники0КарнікаСонін М.так
141659Сонін Микола13-12-48б/р1300212ДніпропетровськаСтарики разбойники0КарнікаСергеєв О.так

LEDI M MA MD MDA

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85КМСУ0ДніпропетровськаBadigiN0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
220392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0ДніпропетровськаBadigiN0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
326633Онасенко Александр02-07-81б/р ю0ДніпропетровськаАнанасы0 
417708Онасенко Мария23-02-82б/р0ДніпропетровськаАнанасы0 
526646Шерстюк Геннадій29-05-890ДніпропетровськаАтомные Рейнджеры0 
626644Шерстюк Катерина28-04-900ДніпропетровськаАтомные Рейнджеры0 
713498Покровський Олексій22-01-84б/р0ДніпропетровськаПервая0 
813411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаПервая0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
924472Лопатенко Дмитро27-02-82б/р0ДніпропетровськаПирога0 
1026659Лопатенко Ирина25-02-78б/р0ДніпропетровськаПирога0 
1126511Воробьев Дмитрий19-12-760ДніпропетровськаПтичкины0 
1220433Селезень Ірина24-03-81ІІІ0ДніпропетровськаПтичкины0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
1321943Конова Тетяна02-08-90КМСУ0Дніпропетровськастратеги0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
142720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровськастратеги0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.так

LEDI M MA MD MDA

MDA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаБабурта1так
2271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаБабурта2так
316038Стороженко Вадим11-03-730ДніпропетровськаВиктория0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
416037Стороженко Вікторія04-02-79ІІ0ДніпропетровськаВиктория0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
510856Кучерявая Ирина26-06-74б/р0ЗапорізькаОрбита1 
610855Сидорин Володимир12-06-53б/р1395194ЗапорізькаОрбита2 
710277Іванов Анатолій29-04-60б/р0ДніпропетровськаРуфИ0КСО МАЙСТЕРтак
814990Іванова Світлана04-05-62б/р0ДніпропетровськаРуфИ0КСО МАЙСТЕРтак
971Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаСила и Опыт0Карнікатак
1026564Павел Борисовец30-11-820ДніпропетровськаСила и Опыт0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н.