2021
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

12.09.2021

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарах «Триатлон – ВелоБайдаБег»

Всього заявилося: 24   арендных чипов:16 

 
 

LEDI M MA MD MDA

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
116754Шейко Ольга16-07-83б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
220392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
32870Бугаец Юлия27-01-76МСУ1395204ДніпропетровськаСамка богомола0СК ”Сіріус”Лаукерт А.І.так
419616Пєшкова Тетяна17-05-78КМСУ1408812ДніпропетровськаСамка богомола0КСО МАЙСТЕР 

LEDI M MA MD MDA

M

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
226613Белоусов Олександр03-11-86б/р0ДніпропетровськаMen"s health0Победа 
326612Зайцев Констянтин04-05-79б/р0ДніпропетровськаMen"s health0Победа 
425516Мельников Евгений28-12-82ІІІ0ДніпропетровськаRed Scorpion0 
525515Роенко Дмитрий31-05-85ІІІ0ДніпропетровськаRed Scorpion0 
625761Дзюба Олександр09-09-83б/р0ДніпропетровськаTravelKayak0СК Наш клуб 
78558Закора Віктор27-08-89МСУ0ДніпропетровськаTravelKayak0СК Наш клубСкрипка А., Заєрко В.В.так
826580Дзюба Миколай31-01-83ІІІ0ДніпропетровськаСамарские хищники0 
926581Коломоєц Артем20-12-86ІІІ0ДніпропетровськаСамарские хищники0 

LEDI M MA MD MDA

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196ДніпропетровськаАврашки1Карніка 
215227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р8200151ДніпропетровськаАврашки ст.2Карнікатак
315648Бабич Максим20-08-63І1300568ЗапорізькаИкар1так
4247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаИкар2Моторсічтак

LEDI M MA MD MDA

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
124472Лопатенко Дмитро27-02-82б/р0ДніпропетровськаПирога0 
218797Максюта Анна15-01-87б/р0ДніпропетровськаПротив Ветра0КСО МАЙСТЕР 
313802Фіалковський Сергій23-02-82ІІ0ДніпропетровськаПротив Ветра0КСО МАЙСТЕР 
426641Панченко Олександр03-02-82б/р0ДніпропетровськаЭндорфины0 
512568Полюдова Елизавета04-06-82ІІІ0ДніпропетровськаЭндорфины0 

LEDI M MA MD MDA

MDA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаБабурта1так
2271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаБабурта2так