2021
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

05.12.2021

ТриСто-2021

Всього заявилося: 84   арендных чипов:46 

 
 

MA MB MC WA WB WC

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70І7887787Черкаська0СК ”САТУРН”Стоян Л.В., Биченко Б.О.так
22625Горелий Дмитро08-07-59КМСУ1300247Черкаська0ВолиньСамостійнотак
325429Гуртовой Андрій18-03-06І2300408Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.Харківська КДЮСШ Темп 
410923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельно 
525850Іванов Єгор20-11-04ІІ0Одеська0SeverГерт Г.В. 
6630Кириченко Віталій16-08-71МСМК2300085Одеська0Odessa TeamКириченко В.А.так
725834Козаченко Андрій31-05-79ІІІ0Одеська0 
86515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
9640Манічев Олександр29-12-63ІІІ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
1025322Матин Фадей20-11-06КМСУ2146708Одеська0Герт Г.В. 
11645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А. 
126031Погорєлко Владислав14-03-88б/р0Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
1317305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так
146616Середа Олексій12-08-76ІІ1234381Одеська0Odessa Teamтак
156495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
161724Соломічев Анатолій07-09-81КМСУ1234364Одеська0Романтиксамостiйно 
1710465Стоян Роман16-06-89б/р1300775Одеська0Odessa Teamтак
18651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеська0Odessa TeamСтоян Л.В.так
1910712Тесленко Михайло13-09-86МСУ1601778Львівська0LeO-TeamБадан Ю.так
2026506Чагарин Іван25-08-88І0Беларусь0 

MA MB MC WA WB WC

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112524Богданов Михаил16-01-93б/р0Одеська0Іллічівськ 
217004Бузук Євген20-11-78б/р0Одеська0Самостійно 
324618Горашко В.И.18-02-07КМСУ2008656Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.Харківська КДЮСШ Темп 
419251Кінєв Дмитро27-01-06ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
5634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
68439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
713974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
824534Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
91371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
10644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Odessa Teamтак
1113496Хіль Григорій14-12-57ІІ0Одеська0так
1220810Черфас Андрій04-04-80б/р0Одеська0 
1327333Шевалье Александр11-09-84б/р0Одеська0Чорноморськ 
14661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

MA MB MC WA WB WC

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124141Авраменко Максим01-01-09б/р0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
227323Бекренев Илья01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
319154Богушевич Борис03-04-12б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
427346Воеводин Тимур19-06-11б/р0Одеська0Герт Г.В. 
516733Воеводін Егор05-02-09б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
615874Кириченко Демьян06-02-13ІІІ-ю1427129Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
720123Козаченко Єгор19-07-11б/р0Одеська0 
820122Козаченко ілля02-03-08ІІІ-ю0Одеська0 
927336Красников Кирилл10-12-09б/р0Одеська0 
1027327Курочкин Александр02-02-10б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
1127326Матиев Дмитрий28-04-09б/р ю0Одеська0 
1214979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1325386Стрельцов Михаил01-01-090Одеська0 
1427321Фёдоров Михаил22-10-11б/р0Одеська0Герт Г.В. 
1527320Фёдоров Серей16-07-10б/р0Одеська0Герт Г.В. 

MA MB MC WA WB WC

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125628Жильцова Татьяна20-09-87І1234567Одеська0КСО О-КомпасПалагнюк О.М. 
221513Милинчук Катя24-04-02ІІІ0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В. 
313369Памбук Світлана15-01-81І9001009Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
520300Старцева Валерія21-03-01І0Донецька0ДОЦТТДЮ БахмутДойч Т.Л.так

MA MB MC WA WB WC

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125431Жадан Валентина01-01-60б/р0Одеська0Островський В.А. 
226180Заволокина Наталья13-09-880Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
37905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1427126Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
49513Котлова Людмила19-01-47І1300721Одеська0Odessa Teamтак
5641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
621651Приставська Марина26-04-00б/р0Одеська0Глобус 
722655Приставська Оксана04-07-75б/р0Одеська0 
86372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська0Odessa TeamОстровський В.А.так
913919Середа Дарина16-06-09І-ю9001002Одеська0Odessa Team 
1016176Сикорская Светлана27-01-66б/р9002180Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.так
111362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
12650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
1318561Трикуліч Світлана15-08-86ІІІ0Одеська0так
1427334Шевалье Елена20-03-92б/р0Одеська0Чорноморськ 
158761Южакова Марина03-03-92б/р0Одеська0Аргонавт 

MA MB MC WA WB WC

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127335Вергельская София07-06-10б/р0Одеська0 
227325Дарбинян Мария04-12-09б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
327332Дорогова Катерина05-06-10б/р0Одеська0Герт Г.В. 
424304Заволокина София01-01-12ІІІ-ю0Одеська0Спорт для всех 
519600Коваленко Дарья14-02-12б/р ю1234355Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
625749Коломеєць Марія01-01-11б/р ю0Одеська0 
727319Мінжирян Олександра22-12-10б/р0Одеська0Герт Г.В. 
827019Никольская Мирослава17-04-10б/р ю0Одеська0Герт Г.В. 
91728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
1025629Пелепец Виктория20-05-10б/р ю1300723Одеська0КСО О-КомпасПалагнюк О.М. 
1118577Печнікова Марія10-10-16б/р ю1302152Одеська0 
1227023Реутовская Дарья29-05-10б/р ю0Одеська0Герт Г.В. 
1327324Томашек Ирина01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
1427015Фурман Елизавета28-10-12б/р ю0Одеська0Герт Г.В. 
1527322Ширикалова Анна19-03-11б/р0Одеська0Герт Г.В.