2015
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарах «Дежавю 87»

Всього заявилося: 45   арендных чипов:21 

 
 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
114179Стрелкова Елена01-06-67б/р0Сумськадизель0 
214160Любимова Марія17-04-58б/р0ДніпропетровськаЗолоті рибки0 
3160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286ДніпропетровськаТихоходы0КарнікаЦодіков В.Й.так
47948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006Дніпропетровськачерепахи0 
51666Хондак Ольга28-02-64І1302875Дніпропетровськачерепахи0 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
114185Куплевацкий Вадим12-06-83б/р0ДніпропетровськаБРАТАНЫ0Сергеєв О., Сонін М. 
214184Куплевацкий Сергей01-01-81б/р0ДніпропетровськаБРАТАНЫ0Сергеєв О., Сонін М. 
31667Довгань Володимир29-08-67І1221055ДніпропетровськаДнепр 0,70КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Кузнецов Ю.В. 
414182101-01-14б/р0ДніпропетровськаКОРЕША0 
514183Хиба Владимир08-08-81б/р0ДніпропетровськаКОРЕША0Сергеєв О., Сонін М. 
61787Пуха Віктор31-03-62КМСУ1300818ПолтавськаЧерепахи0ДЮКСОТ ВалтекссамостiйноДЮКСОТ ”Валтекс” 
71135Мясоєд Володимир22-06-85КМСУ1300288ДніпропетровськаЧМ 20150КарнікаЗаєрко В.В.так
810853Чабан Володимир18-10-69КМСУ1302900ДніпропетровськаЧМ 20150КСО О-КомпасФулеров Е.Е., Даньков С.В., Заєрко В.В. 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М100

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11771Ярошенко Сергій17-10-66МСУ1221007ЗапорізькаВеселка0 
21695Куліков Дмитро28-01-60І1300240ДніпропетровськаДЕДЫ0Карніка 
31660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298ДніпропетровськаДЕДЫ0КарнікаСонін М. 
4247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаЁжики в тумане0Моторсічтак
5252Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаЁжики в тумане0 
6166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськакарника0КарнікаАвраменко 
7117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293ДніпропетровськаКРЕПЫШИ0Метеор 
812688Фридберг Евгений24-10-57б/р0ДніпропетровськаКРЕПЫШИ0КарнікаСергеєв О. 
914167101-01-14б/р0ДніпропетровськаНовички0 
1014166Рутц Віктор18-04-55б/р0ДніпропетровськаНовички0 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М120

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12743Биченков Володимир16-10-54І0ДніпропетровськаМолодцы0 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110195Литвиненко Сергій16-09-74б/р0Дніпропетровська0 
214131Платонов Николай13-04-820Дніпропетровська2ПУ0 
310095Бадигин Илья31-10-85ІІ0ДніпропетровськаV.I.P.0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
47942Полищук Екатерина11-11-87І0ДніпропетровськаV.I.P.0КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 
514202Селиванова Ольга25-08-90б/р ю0ДніпропетровськаПароход0 
614199Резник Екатерина20-06-92б/р0ДніпропетровськаПродукты 1000 
7145Протасова Маргарита21-12-87КМСУ1601754ДніпропетровськаШторм0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е. 
814198Ревков Сергей14-06-84б/р0ДніпропетровськаШторм0 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD100

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
112167Каракай Людмила11-11-70б/р0ДніпропетровськаГОЛУБКИ0Победа 
214204Луценко Алексей01-01-590ДніпропетровськаЁжички0 
31713Овечкин Юрій04-03-62ІІ1008081ЗапорізькаОба-на!0Моторсічтак
46078Овечкина Ольга18-03-64ІІІ895132ЗапорізькаОба-на!0Моторсічтак
5146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаОптимисты0ПобедаКузнецов Н.А.так
61788Пуха Любов04-07-63ІІ0Полтавськаоптимісти0ДЮКСОТ ВалтексПуха В.В.ДЮКСОТ ”Валтекс” 
710856Кучерявая Ирина26-06-74б/р0ЗапорізькаОрбита0 
810855Сидорин Владимир12-06-53б/р1395194ЗапорізькаОрбита0 

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD120

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1256Іванов Олег15-11-60МСУ9007047ЗапорізькаВеселка0 
271Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки0Карнікатак
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак

LEDI М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD80

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаЛето0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
213411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ1401023ДніпропетровськаЛето0Наш КлубЗаєрко В.В.так
 Гостева СумськоЇ ферерації