2015
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

«Квестатлон 2015»

Всього заявилося: 22   арендных чипов:6 

 
 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11667Довгань Володимир29-08-67І0ДніпропетровськаДнепр 0,70КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Кузнецов Ю.В. 
21787Пуха Віктор31-03-62КМСУ1300818ПолтавськаЧерепахи0ДЮКСОТ ВалтекссамостiйноДЮКСОТ ”Валтекс” 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М100

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11771Ярошенко Сергій17-10-66МСУ1221007ЗапорізькаВеселка0 
2247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаЁжики в тумане0Моторсічтак
3252Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаЁжики в тумане0 
4166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськакарника0Карніка 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

М120

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаКОСЯКИ0ПобедаТокарский В.так
21640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаКОСЯКИ0Победа 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
114131Платонов Николай13-04-820Дніпропетровська2ПУ0 
210095Бадигин Илья31-10-85І1300143ДніпропетровськаV.I.P.0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
37942Полищук Екатерина11-11-87І0ДніпропетровськаV.I.P.0КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD100

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаОптимисты0ПобедаКузнецов Н.А.так
21788Пуха Любов04-07-63ІІ1300819Полтавськаоптимісти0ДЮКСОТ ВалтексПуха В.В.ДЮКСОТ ”Валтекс” 
310856Кучерявая Ирина26-06-74б/р0ЗапорізькаОрбита1 
410855Сидорин Владимир12-06-53б/р1395194ЗапорізькаОрбита2 

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD120

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1256Іванов Олег15-11-60МСУ9007047ЗапорізькаВеселка0 
271Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки1Карнікатак
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки2ПобедаСамостійнотак

М М100 М120 МD МD100 МD120 МD80

МD80

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаЛето0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
213411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаЛето0Наш КлубЗаєрко В.В.так
3262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаМотор0так
4271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаМотор0так
 Гостева СумськоЇ ферерації