Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації
VIII літні Всеукраїнські ігри серед ветеранів спорту
пам’яті М.М.Баки зі спортивного орієнтування
ЕСТАФЕТА
10.05.2019
с.Кам'яна
Ч110, 12 КП, 4.900 км, набір висоти 140 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1116 Спасовський Ігор Волинська3_1 МСУ 00:38:48 00:38:48
2116 Оришко Олександр Волинська3_1 КМСУ 00:39:54 01:18:42
3116 Петрочук Дмитро Волинська3_1 б/р 00:39:24 01:58:06 1 3000
2
1122 Афанасьев Юрій Луганська2_1 I 00:53:18 00:53:18
2122 Раевський Сергій Луганська2_1 б/р 00:39:15 01:32:33
3122 Павленко Вiталiй Луганська2_1 КМСУ 00:44:50 02:17:23 2 2511
3
1120 Калінкін Олександр м.Київ4_1 МСУ 00:53:08 00:53:08
2120 Гавриленко Віталій м.Київ4_1 МСУ 00:51:12 01:44:20
3120 Штельмах Максим м.Київ4_1 МСУ 00:41:04 02:25:24 3 2307
4
1115 Якимечко Микола Івано-Франківськ2_3 МСУ 00:42:20 00:42:20
2115 Бачинський Віктор Івано-Франківськ2_3 КМСУ 01:04:44 01:47:04
3115 Гутак Михайло Івано-Франківськ2_3 МСУ 00:39:14 02:26:18 4 2286
5
1118 Мурзін Олександр Київська2_1 КМСУ 00:42:50 00:42:50
2118 Подгаєцький Андрій Київська2_1 МСУ 00:57:28 01:40:18
3118 Березовський Василь Київська2_1 МСУ 00:58:05 02:38:23 5 1977
6
1117 Русецький Сергій Житомирська2_1 МСМК 00:43:17 00:43:17
2117 Козирєв Андрій Житомирська2_1 I 00:50:44 01:34:01
3117 Бурилко Микола Житомирська2_1 I не старт.
7
1119 Марченко Олександр Харківська2_3 II 01:27:52 01:27:52 п/к
2119 Астапович Михайло Харківська2_3 IIю 01:20:09 02:48:01 п/к
3119 Даньков Сергій Харківська2_3 МСУ не старт. п/к
8
1121 Петренко Віталій м.Київ4_6 I 01:27:21 01:27:21 п/к
2121 Степаненко Елаїда м.Київ4_6 КМСУ не старт. п/к
3121
Ч140, 11 КП, 3.900 км, набір висоти 125 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1308 Глушенков Віталій м.Київ4_2 КМСУ 00:34:18 00:34:18
2308 Усенко Андрій м.Київ4_2 КМСУ 00:44:49 01:19:07
3308 Бенке Артур м.Київ4_2 КМСУ 00:33:34 01:52:41 1 3000
2
1306 Слутий Ігор Сумська3_1 I 00:52:07 00:52:07
2306 Кандибей Віталій Сумська3_1 КМСУ 00:36:56 01:29:03
3306 Карпенко Ігор Сумська3_1 МСУ 00:32:20 02:01:23 2 2769
3
1302 Єрко Андрій Волинська3_2 КМСУ 00:36:07 00:36:07
2302 Гуцаленко Тетяна Волинська3_2 МСУ 00:49:36 01:25:43
3302 Мальчик Ігор Волинська3_2 КМСУ 00:38:05 02:03:48 3 2706
4
1307 Курка Михайло Чернівецька4_5 МСУ 00:41:44 00:41:44
2307 Ленюк Олег Чернівецька4_5 КМСУ 00:34:01 01:15:45
3307 Арсенюк Михайло Чернівецька4_5 КМСУ 00:48:14 02:03:59 4 2700
5
1304 Колесник Дмитро Одеська2_1 II 00:55:10 00:55:10
2304 Манічев Олександр Одеська2_1 КМСУ 00:38:39 01:33:49
3304 Трімбой Ігор Одеська2_1 МСУ 00:30:10 02:03:59 5 2700
6
1309 Павлюков Ігор Луганська2_2 КМСУ 00:48:57 00:48:57
2309 Колмичек Олексій Луганська2_2 I 00:45:31 01:34:28
3309 Поліщук Валерій Луганська2_2 III 00:50:42 02:25:10 6 2136
7
1305 Олійник Неля Полтавська1_3 МСУ 00:48:10 00:48:10
2305 Крутій Сергій Полтавська1_3 II 00:50:57 01:39:07
3305 Липницький Анатолій Полтавська1_3 II 01:05:11 02:44:18 7 1626
8
1311 Калініченко Станісла Полтавська1_2 КМСУ 00:41:20 00:41:20
2311 Модін Георгій Полтавська1_2 I 01:35:45 02:17:05
3311 Петкевич Сергій Полтавська1_2 МСУ 00:29:13 02:46:18 8 1575
9
1303 Беленец Микола Донецька1_3 б/р 01:10:43 01:10:43
2303 Тарасенко Сергій Донецька1_3 I 00:58:06 02:08:49
3303 Кононов Михайло Донецька1_3 I 01:05:32 03:14:21 9 828
10
1310 Фесенко Борис Хмельницька2_1 III 00:41:30 00:41:30
2310 Краюшин Олександр Хмельницька2_1 II 01:58:54 02:40:24
3310 Тарарін В’ячеслав Хмельницька2_1 III 00:48:07 03:28:31 10 450
11
1301 Строчук Галина Івано-Франківськ2_4 МСУ 00:55:45 00:55:45
2301 Буджак Василь Івано-Франківськ2_4 III 01:40:20 02:36:05
3301 Вінницький Олег Івано-Франківськ2_4 III не старт.
Ч170, 10 КП, 3.700 км, набір висоти 125 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1335 Шульга Валерій Чернівецька4_3 КМСУ 00:41:59 00:41:59
2335 Тумак Іван Чернівецька4_3 КМСУ 00:45:52 01:27:51
3335 Слобожанінов Андрій Чернівецька4_3 КМСУ 00:42:55 02:10:46 1 3000
2
1334 Горєлий Дмитро Черкаська2_1 КМСУ 00:43:54 00:43:54
2334 Божко Тетяна Черкаська2_1 МСУ 00:53:50 01:37:44
3334 Божко Микола Черкаська2_1 МСМК 00:38:51 02:16:35 2 2868
3
1336 Рудаков Володимир Дніпропетровська3_1 КМСУ 00:40:36 00:40:36
2336 Рублевський Василь Дніпропетровська3_1 КМСУ 00:52:36 01:33:12
3336 Заєрко Валерій Дніпропетровська3_1 МСУ 00:57:28 02:30:40 3 2544
4
1332 Нечипоренко Микола Полтавська1_1 I 01:50:43 01:50:43
2332 Денисенко Євгеній Полтавська1_1 III 01:07:39 02:58:22
3332 Семенюта Григорій Полтавська1_1 КМСУ 01:05:16 04:03:38 4 411
5
1337 Безруков Олексій Хмельницька2_2 III 01:02:10 01:02:10
2337 Опольський Євген Хмельницька2_2 II 00:47:50 01:50:00
3337 Левандовська Жанна Хмельницька2_2 III не старт.
6
1333 Шкура Володимир Сумська3_6 I 01:09:07 01:09:07 п/к
2333 Зикова Лілія Сумська3_6 I 02:13:58 03:23:05 п/к
3333 Перерва Олена Сумська3_6 б/р невір.відм п/к
7
1331 Шпіллер Андрій Одеська2_2 I невір.відм
2331 Памбук Світлана Одеська2_2 II 00:00:00 03:57:34
3331 Котлова Людмила Одеська2_2 II не старт.
Ч200, 10 КП, 3.200 км, набір висоти 110 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1364 Іванчук Володимир Запорізька1_2 I 01:17:14 01:17:14
2364 Васильєв Анатолій Запорізька1_2 II 01:08:20 02:25:34
3364 Троян Олексій Запорізька1_2 КМСУ 00:42:55 03:08:29 1 3000
2
1366 Бордіян Георгій Чернівецька4_4 КМСУ 00:51:11 00:51:11
2366 Тумак Михайло Чернівецька4_4 III 01:48:49 02:40:00
3366 Ландяк Сергей Чернівецька4_4 МСУ 00:40:17 03:20:17 п/к
3
1367 Фокін Сергій м.Київ4_3 КМСУ 00:43:22 00:43:22
2367 Бобровський Олексан м.Київ4_3 II 01:10:07 01:53:29
3367 Дудін Андрій м.Київ4_3 КМСУ 02:21:46 04:15:15 2 1938
4
1365 Лозовий Анатолій Запорізька1_3 I 01:15:06 01:15:06
2365 Микиша Лариса Запорізька1_3 б/р 01:40:49 02:55:55
5
1361 Рудь Олександр Донецька1_2 I 00:55:44 00:55:44
2361 Нагаевський Вячеслав Донецька1_2 II не старт.
3361 Грачьов Павло Донецька1_2 II 00:00:00 00:00:00
6
1362 Перидирей Микола Донецька1_4 II невір.відм
2362 Рогозян Алексей Донецька1_4 III невір.відм
3362 Матула Олексій Донецька1_4 III 00:00:00 00:00:00
7
1363 Назаренко Петро Закарпатська1_4 КМСУ не старт.
2363 Давиденко Сергій Закарпатська1_4 I 00:00:00 00:00:00
3363 Павлишин Василь Закарпатська1_4 I 00:00:00 00:00:00
Ж110, 11 КП, 4.000 км, набір висоти 125 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1213 Капара Олена Херсонська2_1 МСУ 00:40:57 00:40:57
2213 Мізернюк Валентина Херсонська2_1 МСУ 00:50:45 01:31:42
3213 Васiна Ірина Херсонська2_1 МСУ 00:41:28 02:13:10 1 3000
2
1212 Вихор Катерина Харківська2_1 МСУ 00:41:45 00:41:45
2212 Сиворонова Ольга Харківська2_1 МСУ 00:50:24 01:32:09
3212 Шип Надія Харківська2_1 МСУ 00:54:09 02:26:18 2 2706
3
1214 Нікітіна Ольга Чернівецька4_1 КМСУ 00:56:47 00:56:47
2214 Омельченко Юлія Чернівецька4_1 I 00:57:25 01:54:12
3214 Ленюк Юлія Чернівецька4_1 КМСУ 01:10:07 03:04:19 3 1848
4
1211 Медуниця Ольга Сумська3_4 I 01:02:59 01:02:59
2211 Ростальна Вікторія Сумська3_4 МСУ 01:05:26 02:08:25
3211 Лозовська Наталія Сумська3_4 I 01:04:27 03:12:52 4 1656
Ж140, 10 КП, 3.800 км, набір висоти 125 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1343 Костіна Олена Луганська2_3 МСУ 00:50:12 00:50:12
2343 Лопатенко Світлана Луганська2_3 КМСУ 01:01:16 01:51:28
3343 Куценко Олена Луганська2_3 КМСУ 01:00:52 02:52:20 1 3000
2
1342 Цимбаленко Наталія м.Київ4_4 КМСУ 00:56:21 00:56:21
2342 Піховкіна Поліна м.Київ4_4 КМСУ 01:09:39 01:56:21
3342 Рудич Людмила м.Київ4_4 КМСУ 01:27:27 03:33:27 2 2286
3
1341 Яковенко Ольга Сумська3_5 I 00:57:17 00:57:17
2341 Бояринова Ольга Сумська3_5 I 01:24:57 02:22:14
3341 Федченко Тетяна Сумська3_5 II 01:30:27 03:52:41 3 1950
4
1344 Суркова Олена Луганська2_4 III 00:58:41 00:58:41 п/к
2344 Колмичек Ірина Луганська2_4 III 01:23:02 02:21:43 п/к
3344 Поліщук Галина Луганська2_4 III 01:38:13 03:59:56 п/к
5
1338 Лавриненко Наталія Донецька1_1 КМСУ 00:51:17 00:51:17
2338 Даньшина Тетяна Донецька1_1 I 01:32:39 02:23:56
3338 Дойч Тетяна Донецька1_1 II не старт.
6
1339 Явдощук Тетяна Одеська2_3 КМСУ 00:53:59 00:53:59
2339 Соломічева Тетяна Одеська2_3 II 01:34:59 02:28:58
3339 Мельникова Тетяна Одеська2_3 I не старт.
Ж170, 10 КП, 3.200 км, набір висоти 110 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1369 Слута Людмила Сумська3_3 I 01:02:07 01:02:07
2369 Троян Ніна Сумська3_3 МСУ 01:09:38 02:11:45
3369 Дрозд Олена Сумська3_3 I 00:54:45 03:06:30 1 3000
2
1370 Тумак Антоніна Чернівецька4_2 I 00:54:58 00:54:58
2370 Прокопчук Ірина Чернівецька4_2 МСУ 01:16:03 02:11:01
3370 Бевзо Валентина Чернівецька4_2 КМСУ 01:08:07 03:19:08 2 2799
3
1368 Постельняк Світлана Сумська3_2 МСУ 01:13:12 01:13:12
2368 Панченко Валентина Сумська3_2 I 01:28:17 02:41:29
3368 Кандибей Наталья Сумська3_2 II не старт.
4
1371 Оскаленко Оксана Дніпропетровська3_2 I 01:02:08 01:02:08
2371 Рудакова Олена Дніпропетровська3_2 МСУ невір.відм
3371 Корякова Валентина Дніпропетровська3_2 I 00:00:00 03:31:57
Ж200, 6 КП, 2.000 км, набір висоти 85 м. нач.дист.: Вадим Прокопчук, СНК
№ Прізвище, ім'я Колектив Квал Час Час Місце Очки
на этапі команди
1
1382 Крюкова Марина Харківська2_4 Iю 00:23:10 00:23:10 п/к
2382 Терехова Марія Харківська2_4 IIIю 00:25:33 00:48:43 п/к
3382 Терпай Олена Харківська2_4 б/р 00:28:14 01:16:57 п/к
2
1383 Познаєва Ольга м.Київ4_5 б/р 00:23:39 00:23:39
2383 Горбунова Тетяна м.Київ4_5 I 00:32:40 00:56:19
3383 Гавриленко Лідія м.Київ4_5 б/р 00:32:01 01:28:20 1 3000
3
1381 Марченко Надія Запорізька1_1 I 00:42:31 00:42:31
2381 Кошова Валентина Запорізька1_1 II 00:45:25 01:27:56
3381 Рясна Любов Запорізька1_1 КМСУ 00:24:28 01:52:24 2 2184
Головний суддя Володимир Ліпка, СНК
Головний секретар Марія Іваненко, СНК