Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, командний на окремих дистанціях),
Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування(бігом,ІІІ-ІV ранг)
СУПЕРСПРИНТ
12.05.2019,
м.Чернівці
Ч21E, 14 КП, 3.300 км, набір висоти 55 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Oleksiy Savchenko Сумська1 Сумська СК СКІФ О МСУ 7 1994 00:14:52 1 МСУ 45 Шкура В.М.
2 Pavlo Ushkvarok Харківська1 Харківська О-Компас Темп У МСМК 2 1983 00:15:26 2 МСУ 42 Даньков С.В., Нікітін М.В.
3 Stanislav PolianytsiaКиївська1 Київська Kiev Region КОДЮСШ МСУ 4 1998 00:15:34 3 КМСУ 40 Стрижак А.О., Березовський В.А., Карась В.К.
4 Natochiy Mykhayl Харківська1 Харківська Фігуровка МСУ 26 1986 00:15:50 4 КМСУ 38 Должко Ф.Н.
5 Nver Surenyan м.Київ5 м.Київ Київська Русь І МСУ 21 1994 00:15:50 4 КМСУ 38 Подгаєцький А.В.
6 Vladyslav LaskarzhevsДніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСУ 8 1982 00:16:11 6 КМСУ 35 Заєрко В.В., самостiйно
7 Anton Kupriiets Київська2 Київська Kiev Region У МСУ 28 1985 00:16:15 7 КМСУ 34 Березовський В.А., Подгаєцький А.В.
8 Taras Melnyk Волинська2 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ МСУ 14 1993 00:16:16 8 КМСУ 33 Войтович В.М.
9 Volodymyr FedoseienkoІвано-Франківськ1 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І МСУ 20 1998 00:16:20 9 КМСУ 32 Коченюк М.М.
10 VitaliI Hychko Київська1 Київська МСУ 3 1995 00:16:23 10 КМСУ 31 Березовський В.А., Подгаєцький А.В.
11 Ткачук Олександр Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСУ 44 1996 00:16:26 11 КМСУ 30 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
12 Kostiantin Shchukin Київська1 Київська Kiev Region МСУ 16 1992 00:16:27 12 КМСУ 29 Березовський В.А., Подгаєцький А.В., Дьяченко А.иA
13 Viacheslav Matiash Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 25 1998 00:16:35 13 КМСУ 28 Шеремет О.Л, Подгаєцький А.В.
14 Nazar Levitsky Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І КМСУ 23 2000 00:16:36 14 КМСУ 27 Коченюк М.М.
15 Dmytro Plakhotnik Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 11 1987 00:16:38 15 КМСУ 26 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
16 Yuriy Badan Львівська1 Львівська LeO-Team НАСВ ЗСУ МСУ 10 1994 00:16:39 16 КМСУ 25 Маясов К., Заліско О., Барашевський С.А.
17 Ruslan Nikolayenko м.Київ5 м.Київ Київська Русь Інваспорт І МСУ 12 1988 00:16:41 17 КМСУ 24 Подгаєцький А.В.
18 Serhiy Babych Львівська1 Львівська LeO-Team Надія МСУ 5 1983 00:16:43 18 КМСУ 23 Заліско О., Цепурдей О.В.
19 Ivan Andrusiak Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 32 1995 00:16:56 19 КМСУ 22 Тумак Ю.І., Вашурін О. М., Тумак І.Д.
20 Oleksandr Sankin м.Київ5 м.Київ Київська Русь І МСМК 9 1977 00:16:57 20 КМСУ 21 Ткаченко В.В.
21 Фечо Георгій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С МСУ 47 1987 00:17:00 21 КМСУ 20 Готра С.П., Сас К.Ф.
22 Victor Nesterenko Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ КМСУ 27 1993 00:17:34 22 КМСУ 19 Русецький С.А .
23 Artem Fokin м.Київ3 м.Київ Київська Русь МСУ 17 1980 00:17:34 22 КМСУ 19 Білошицький В.
24 Dmytro Levin Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І МСУ 13 1998 00:17:39 24 КМСУ 17 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
25 Sergiy Natochiy Харківська1 Харківська Фігуровка МСУ 33 1998 00:17:48 25 КМСУ 16 Наточій М.С., Пустова Н.О.
26 Maksym Skachkov Херсонська2 Херсонська Троя КМСУ 41 1985 00:17:52 26 КМСУ 15
27 Ilia Dudnik м.Київ1 м.Київ Кіслород+ КМСУ 38 1991 00:17:58 27 КМСУ 14 Балась М.С.
28 Vlad Mordasov Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 39 1998 00:18:16 28 КМСУ 13 Тумак І.Д., Тумак Ю.І.
29 Рузак Сергій Львівська2 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 51 1998 00:18:41 29 КМСУ 12 Барашевський С.А., Бадан Ю.
30 Maxim Balas м.Київ1 м.Київ Кіслород+ КМСУ 35 1985 00:18:43 30 КМСУ 11 Дуднік Т.О.
31 Тумак Юрій Чернівецька3 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 30 1985 00:19:02 31 КМСУ 10 Тумак І.Д., Тищук Д.І
32 Mykyta Raksha Херсонська2 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ КМСУ 48 1997 00:19:09 32 КМСУ 9 Васіна І.В.
33 Ruslan Glibov Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСМК 1 1987 00:19:11 33 КМСУ 8 Заєрко В.В.
34 Oleksandr Kolchanov Чернівецька1 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О МСУ 40 1998 00:19:23 34 КМСУ 7 Арсенюк М.В., Кьоніг Л.І.
35 Volodymyr Golovko Сумська1 Сумська СК СКІФ МСУ 34 1987 00:19:39 35 I 6 Шкура В.М., Постельняк С.А.
36 Oleksii Lytvyn Харківська2 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 37 1998 00:20:01 36 I 5 Литвин О.М., Даньков С.В.
37 Плотников Микита Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 55 2000 00:20:12 37 I 4 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
38 Проказін Владислав Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 56 2002 00:20:24 38 I 3 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
39 Oleksandr KozachynskyІвано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш С МСУ 36 1988 00:20:26 39 I 2 Куцук О.Й., Козачинський Д.А.
40 Юрик Вадим Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 57 2002 00:21:28 40 I 1 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
41 Pavlo Pavliuk Івано-Франківськ3 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І КМСУ 29 1999 00:21:46 41 I 0 Коченюк М.М.
42 Vadim Churevich Івано-Франківськ3 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І I 45 2002 00:22:48 42 II 0 Коченюк М.М.
43 Цера Василь Чернівецька3 Чернівецька СК Атлет-М Буревісник I 46 1998 00:23:26 43 II 0 Арсенюк М.В., Марченко Г.М.
44 Трошко Назар Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ I 54 2004 00:23:56 44 II 0
45 Горик Юрій Чернівецька3 Чернівецька Інваспорт С II 43 1998 00:25:49 45 II 0 Слобожанінов А.А.
46 Jackulinec Dmytro Закарпатська Закарпатська Максимум ОДЮСШ І КМСУ 42 2001 00:28:06 46 III 0 Фечо Г.Ю.
47 Бігун Євген Львівська2 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ I 31 1992 00:29:58 47 III 0 Бадан Ю., Барашевський С.А.
48 Taras Rachuk Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К МСУ 15 1998 зійшов Яременко Л.Г., Білошицький С.В., Білошицький В.
49 Andrii Polovinko Харківська1 Харківська У МСУ 19 1994 не ст. Попков В.В., Половінко С.В.
50 Міліруд Євген Харківська2 Харківська О-Компас I 50 1983 не ст. Даньков С.В.
51 Bogdan Hrelia Вінницька2 Вінницька МДЮСШ №2 К МСУ 18 1983 не ст. Пронтішева Л.П.
52 Штанько Сергій Донецька1 Донецька RO team Fox КМСУ 52 1977 не ст. Иванько А.В., Иванько И.В.
53 Ivanko Alexey Донецька1 Донецька RO team Fox КМСУ 24 1983 не ст. Иванько И.В.
54 Vadym Dyachenko Харківська1 Харківська О-Компас МСУ 6 1992 не ст. Лапін О.В., Терпай Д.Ю
55 Yaroslav Pazhukh Львівська1 Львівська LeO-Team ДЮСШ №6 МСУ 22 1990 не ст. Косів Є.
56 Serhii Serediuk Хмельницька Хмельницька КМСУ 49 1988 не ст. Левчик С.М.
Клас дистанції - МСУ
Ранг змагань - 1250.0 балів
КМСУ - 131% - 00:19:28
I - 147% - 00:21:51
II - 174% - 00:25:52
III - 209% - 00:31:04
Ж21Е, 15 КП, 2.710 км, набір висоти 45 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Kateryna Dzema Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 89 1994 00:13:42 1 МСУ 45 Пронтішева Л.П.
2 Olena Fedorova Львівська1 Львівська LeO-Team МСУ 88 1992 00:14:15 2 МСУ 42 Березовський В.А., Подгаєцький А.В., Плохенко В.Cm
3 Olena Pitirimova м.Київ1 м.Київ Славутич ДЮСШ №12 К МСУ 87 1990 00:14:24 3 КМСУ 40 Пархоменко В.К., Черниш Є.Ю.
4 Iuliia Karpenko Львівська1 Львівська LeO-Team МСУ 68 1994 00:14:56 4 КМСУ 38 Бадан Ю., Постельняк С.А.
5 Yuliia Kravchuk Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ МСУ 78 1994 00:15:13 5 КМСУ 36 Заєрко В.В.
6 Ganna Kalinichenko Сумська1 Сумська СК СКІФ МСУ 64 1987 00:15:25 6 КМСУ 35
7 Mariia Tymoshchuk Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О МСУ 84 1998 00:15:27 7 КМСУ 34 Подгаєцький А.В., Березовський В.А.
8 Hanna Fedosieieva м.Київ5 м.Київ Київська Русь МСМК 67 1993 00:15:40 8 КМСУ 33 Ткаченко В.В.
9 Yana Melnyk м.Київ5 м.Київ Київська Русь І МСМК 74 1984 00:15:42 9 КМСУ 32 Ткаченко В.В.
10 Olena Postelniak Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №1 О МСУ 86 1996 00:15:54 10 КМСУ 31 Постельняк С.А.
11 Viktoriia SukharevskaХарківська1 Харківська О-Компас Темп У МСУ 85 1994 00:16:15 11 КМСУ 30 Попков В.В., Даньков С.В.
12 Hanna Androsovych Харківська5 Харківська O-DEAF І МСУ 69 1993 00:16:16 12 КМСУ 29 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
13 Tetiana Davydenko Львівська1 Львівська LeO-Team ДЮСШ №7 О КМСУ 80 1994 00:16:23 13 КМСУ 28 Косів Є.
14 Viktorija Plakhotnik Харківська5 Харківська O-DEAF І МСУ 63 1992 00:16:30 14 КМСУ 27 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
15 Ткачук Вікторія Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 75 1996 00:16:49 15 КМСУ 26 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
16 Olena Myronenko Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 76 1991 00:16:50 16 КМСУ 25 Пронтішева Л.П.
17 Anastasiia Basiuk Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 66 1997 00:16:50 16 КМСУ 25 Пронтішева Л.П.
18 Tetyana Bida Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 81 1982 00:17:01 18 КМСУ 23 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
19 Maryna Chekhunova Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 73 1982 00:17:23 19 КМСУ 22 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
20 Olha Polianytsia Київська1 Київська КОДЮСШ МСУ 79 1997 00:17:26 20 КМСУ 21 Березовський В.А., Стрижак А.О., Карась В.К.
21 Чорна Кетино Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 91 2002 00:17:31 21 КМСУ 20 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
22 Natalia Tyshchenko Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 83 1986 00:17:44 22 КМСУ 19 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
23 Гудак Марія Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш МСУ 70 1993 00:18:11 23 I 18 Строчук Г.М.
24 Жильцова Тетяна Чернівецька1 Чернівецька КМСУ 95 1987 00:18:18 24 I 17
25 Victoria Petrychenko Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ КМСУ 82 1998 00:18:20 25 I 16 Нестеренко В.О.
26 Hanna Marchenko Чернівецька1 Чернівецька СК Атлет-М КБУ ДЮСШ С КМСУ 65 1987 00:18:26 26 I 15 Арсенюк М.В.
27 Anna Klymchuk Волинська2 Волинська OK Wolf МЦТур КМСУ 146 1997 00:19:00 27 I 14 Войтович В.М., Мельник Т.В.
28 Lilia Nikolayenko м.Київ5 м.Київ Київська Русь Інваспорт І КМСУ 71 1990 00:19:41 28 I 13 Подгаєцький А.В.
29 Aliona Nigda Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 72 1998 00:19:57 29 I 12 Тумак І.Д.
30 Гльоза Анастасія Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 90 2002 00:20:03 30 I 11 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
31 Alyona Shcherbakova м.Київ3 м.Київ СК СКІФ О КМСУ 62 1992 00:22:18 31 II 10 Постельняк С.А.
32 Вакарик Надія Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О I 77 1996 00:25:19 32 III 9 Колчанов О.О.
Клас дистанції - МСУ
Ранг змагань - 1300.0 балів
КМСУ - 131% - 00:17:56
I - 147% - 00:20:08
II - 174% - 00:23:50
III - 209% - 00:28:37
Ж12, 8 КП, 1.370 км, набір висоти 20 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Пилипенко Юлiя Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №3 О IIIю 283 2007 00:09:58 1 Iю 25 Костіна О.А.
2 Глоабе Єва Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 132 2007 00:10:04 2 Iю 22 Пронтішева Л.П.
3 Терехова Марія Харківська2 Харківська О-Компас Темп У IIIю 393 2007 00:10:42 3 IIю 20 Сиворонова О.А.
4 Денесюк Юлія Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIю 134 2007 00:11:18 4 IIю 18 Пронтішева Л.П.
5 Ільюк Марія Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 131 2007 00:12:23 5 IIю 16 Пронтішева Л.П.
6 Полубенцева Ірина Київська2 Київська Ірп. ДЮСШ О Iю 268 2008 00:12:30 6 IIю 15 Шеремет О.Л
7 Лапа Марія Сумська2 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О IIю 344 2007 00:13:42 7 IIIю 14 Лапа Н.І., Троян Н.Г.
8 Сорока Анастасія Донецька2 Донецька RO team Fox Iю 212 2008 00:13:51 8 IIIю 13 Иванько А.В.
9 Мусяк Соломія Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIю 118 2007 00:13:51 8 IIIю 13 Строчук Г.М.
10 Бойсюк Каріна Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ IIIю 106 2009 00:14:46 10 IIIю 11 Строчук Г.М.
11 Кметь Анастасія Чернівецька3 Чернівецька Буковина IIю 480 2008 00:14:53 11 IIIю 10 Прокопчук С.
12 Колесник Євгенія Одеська2 Одеська IIIю 305 2010 00:15:31 12 9 Колесник К.
13 Васильченко Поліна Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О IIю 342 2008 00:15:41 13 8 Троян Н.Г.
14 Магас Євгенія Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ IIIю 117 2008 00:16:13 14 7 Строчук Г.М.
15 Лендич Тетяна Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 185 2009 00:17:34 15 6 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
16 Федоришин Каріна Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 127 2009 00:19:22 16 5 Строчук Г.М.
17 Єремійчук Анастасія Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О б/р 475 2011 00:20:28 17 4 Колчанов О.О.
18 Галайчук Софія Волинська1 Волинська СЮТур IIIю 150 2008 00:20:38 18 3 Лотоцька Ж.Ю.
19 Тимошенко Ксенія Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О IIю 348 2008 00:21:33 19 2 Троян Н.Г.
20 Петрушко Анна Волинська1 Волинська Борат. ОТГ IIIю 165 2007 00:21:59 20 1 Гнатюк В.Д.
21 Варич Христина Волинська1 Волинська IIIю 149 2007 00:22:33 21 0 Гнатюк В.Д.
22 Матвієнко Меланія Вінницька2 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 145 2008 00:22:33 21 0 Пронтішева Л.П.
23 Левко Софія Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 115 2009 00:27:10 23 0 Строчук Г.М.
24 Додон Дарья Вінницька2 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 144 2009 00:32:51 24 0 Пронтішева Л.П.
25 Кеніг Ревекка Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О б/р 479 2009 00:36:33 25 0 Колчанов О.О.
26 Іванько Аріна Донецька2 Донецька RO team Fox Iю 198 2010 не ст. Иванько А.В., Иванько И.В.
27 Сас Марія Донецька2 Донецька RO team Fox IIю 211 2010 не ст. Иванько А.В.
Клас дистанції - Iю
Ранг змагань - 17.2 балів
Iю - 105% - 00:10:27
IIю - 126% - 00:12:33
IIIю - 154% - 00:15:20
Ж14, 11 КП, 1.720 км, набір висоти 25 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Хворостян Анастасія Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія III 448 2005 00:09:52 1 Iю 25 Джулай В.О.
2 Петруняк Тетяна Київська2 Київська Kiev Region КОДЮСШ КМСУ 259 2006 00:10:50 2 Iю 22 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
3 Капара Анна Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ I 406 2005 00:10:51 3 Iю 20 Капара Е.И., Капара Н.В.
4 Білоус Дар’я Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д Iю 428 2006 00:11:12 4 Iю 18 Джулай В.О.
5 Кропивницька Катери Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ II 223 2006 00:11:19 5 Iю 16 Нестеренко В.О.
6 Мізернюк Мирослава Херсонська1 Херсонська Суворовець ХБДЮТ I 409 2005 00:11:37 6 Iю 15 Мізернюк В.В.
7 Городинська Марія Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ КМСУ 219 2005 00:12:39 7 IIю 14 Нестеренко В.О.
8 Юкало Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIIю 566 2005 00:13:04 8 IIю 13 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
9 Сирих Олександра Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №5 IIIю 286 2006 00:13:07 9 IIю 12
10 Панченко Даніела Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ Iю 443 2006 00:13:50 10 IIю 11 Чорний Є.С.
11 Ремба Єва Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ IIю 166 2006 00:14:01 11 IIю 10 Войтович В.М.
12 Лучіч Евеліна Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 462 2006 00:14:28 12 IIю 9 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
13 Коновалова Дар’я Харківська1 Харківська О-Компас Темп У IIю 380 2006 00:14:33 13 IIю 8 Даньков С.В., Сиворонова О.А.
14 Кофанова Вероника Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №4 О IIю 276 2006 00:14:38 14 IIю 7
15 Батура Софія Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ IIю 341 2006 00:15:38 15 IIIю 6 Троян Н.Г.
16 Колісніченко Єлизаве Чернівецька2 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У IIIю 459 2005 00:16:03 16 IIIю 5 Тумак І.Д.
17 Соловей Анна Хмельницька Хмельницька IIю 423 2005 00:16:06 17 IIIю 4
18 Жилик Анна Київська2 Київська Kiev Region КОДЮСШ Iю 254 2006 00:16:54 18 IIIю 3 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
19 Бурдяк Вікторія Чернівецька5 Чернівецька Буковина IIIю 477 2005 00:16:59 19 IIIю 2 Прокопчук С.
20 Сокур Дар’я Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С Iю 447 2005 00:17:39 20 IIIю 1 Чорна Ю.М.
21 Грищук Марія Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ Iю 220 2006 00:18:14 21 0 Нестеренко В.О.
22 Андрющенко Аліна Волинська1 Волинська Борат. ОТГ IIю 148 2006 00:18:38 22 0 Гнатюк В.Д.
23 Коноваленко Діана Харківська1 Харківська О-Компас Темп У Iю 379 2006 00:18:53 23 0 Данилова А.В., Сиворонова О.А., Даньков С.В.
24 Шураєва Альона Хмельницька Хмельницька IIIю 427 2006 00:19:09 24 0
25 Присяжна Ганна Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ Д IIю 412 2005 00:19:33 25 0 Капара Е.И., Капара Н.В.
26 Маглич Анастасія Київська2 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О Iю 263 2006 00:20:19 26 0 Шеремет О.Л
27 Смірнова Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О III 553 2005 00:21:14 27 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
28 Оксенчук Соломія Волинська1 Волинська Імпульс IIIю 161 2005 00:24:28 28 0
29 Тіца Ксенія Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 473 2006 00:27:18 29 0 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
30 Стасюк Анна Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIю 123 2005 00:28:47 30 0 Козачинський О.Д.
31 Новікова Марія Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 467 2006 00:34:46 31 0 Колчанов О.О.
32 Ірха Анна м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 506 2006 00:35:21 32 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
33 Невмержицька Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIIю 537 2006 00:36:12 33 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
34 Петрушко Яна Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 469 2006 00:36:56 34 0 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
35 Бурдукова Роза Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І Iю 94 2006 контр.час 0 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
36 Медвідь Тетяна Чернівецька5 б/р 572 2007 зійшов
37 Коржан Юлія Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 461 2005 не старт. Колчанов О.О.
38 Попова Ніколь Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 470 2006 не старт. Колчанов О.О.
Клас дистанції - Iю
Ранг змагань - 92.6 балів
Iю - 126% - 00:12:25
IIю - 150% - 00:14:48
IIIю - 184% - 00:18:09
Ж16, 11 КП, 1.920 км, набір висоти 35 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Білякова Анастасія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 507 2003 00:11:00 1 КМСУ 35 Нестерова Світлана, Доценко О.В.
2 Пащенко Крiстiна м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця О КМСУ 543 2004 00:11:48 2 КМСУ 32 Доценко О.В.
3 Арбузова Вероніка Сумська1 Сумська Орієнтир КДЮСШ №2 О КМСУ 331 2004 00:11:50 3 КМСУ 30 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
4 Якимечко Катерина Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О КМСУ 128 2003 00:11:55 4 I 28 Якимечко М.М., Строчук Г.М.
5 Середа Ольга м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 551 2004 00:11:58 5 I 26 Доценко Л.В., Островский А.В.
6 Біляєва Катерина Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦПР Д I 400 2003 00:12:03 6 I 25 Капара Е.И., Капара Н.В.
7 Кордонська Анастасія Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 439 2004 00:12:17 7 I 24 Чорна Ю.М.
8 Отрешко Єва-Марія Харківська1 Харківська I 385 2005 00:13:02 8 I 23 Отрешко І.В., Шип Н.Є.
9 Остапенко Єлизовета Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ КМСУ 411 2004 00:13:03 9 I 22 Юрін О.В., Капара Е.И., Капара Н.В.
10 Леончук Оля Дніпропетровська2 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ I 186 2003 00:13:11 10 I 21 Кузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.
11 Булава Дар`я Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 176 2004 00:13:15 11 I 20 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
12 Кметь Ірина Чернівецька1 Чернівецька Буковина Iю 456 2004 00:13:23 12 I 19 Прокопчук С.
13 Левченко Поліна Сумська1 Сумська Орієнтир КДЮСШ №5 О III 335 2004 00:13:48 13 II 18 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
14 Куценко Дар’я Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №7 I 277 2003 00:13:51 14 II 17 Костіна О.А.
15 Колмичек Дар’я Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №6 I 273 2003 00:14:00 15 II 16 Костіна О.А.
16 Гринцак Адріана Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О I 110 2003 00:14:05 16 II 15 Строчук Г.М.
17 Бурилко Вікторія Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ II 218 2004 00:14:06 17 II 14 Нестеренко В.О.
18 Вюник Карина Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д I 432 2003 00:14:08 18 II 13 Литвиненко Ю.М., Джулай В.О.
19 Мащенко Єлизавета м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О III 534 2003 00:14:23 19 II 12 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
20 Бовкун Ольга Сумська1 Сумська Орієнтир КДЮСШ №4 О КМСУ 333 2005 00:14:31 20 II 11 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
21 Попович Юлія Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О II 119 2004 00:14:36 21 II 10 Строчук Г.М.
22 Невольніченко Кристи Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 93 2004 00:14:38 22 II 9 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
23 Вовканич Катерина Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С I 234 2004 00:14:52 23 II 8 Семенюк М.В., Фечо Г.Ю.
24 Марченко Марія Сумська1 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О I 336 2003 00:15:12 24 II 7 Троян Н.Г.
25 Бутенко Валерія Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 92 2004 00:17:00 25 III 6 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
26 Крюкова Марина Харківська2 Харківська О-Компас Темп У Iю 381 2004 00:17:30 26 III 5 Данилова А.В., Сиворонова О.А.
27 Колчанова Тетяна Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О III 460 2004 00:18:09 27 III 4 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
28 Ванасаун Анна Чернівецька1 Чернівецька Інваспорт І I 454 2003 00:18:32 28 III 3 Слобожанінов А.А.
29 Акименко Анастасiя Сумська1 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О II 329 2004 00:18:34 29 III 2 Троян Н.Г.
30 Матвієнко Поліна м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIIю 533 2004 00:21:07 30 1 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
31 Юкало Софія м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIIю 567 2004 00:21:41 31 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
32 Бережна Дар’я Сумська1 Сумська Орієнтир КДЮСШ №3 О I 332 2004 00:22:43 32 0 Постельняк О.А., Постельняк С.А., Троян Н.Г.
33 Олексієнко Анастасія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О III 539 2004 00:23:03 33 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
34 Романова Соломія Чернівецька2 Чернівецька Буковина IIю 472 2004 00:25:44 34 0 Прокопчук С.
35 Пащина Катерина Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д III 444 2003 00:28:07 35 0 Джулай В.О.
36 Заярна Діана м.Київ3 м.Київ Кіслород+ ДЮСШ №12 О IIю 525 2004 00:30:09 36 0 Дуднік І. А., Балась М.С., Черниш Т.А.
37 Чижова Діана м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 IIIю 562 2004 00:35:46 37 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
38 Білобровець Олена Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ II 216 2004 не старт. Нестеренко В.О.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 273.0 балів
КМСУ - 108% - 00:11:52
I - 123% - 00:13:31
II - 142% - 00:15:37
III - 170% - 00:18:42
Ж18, 14 КП, 2.260 км, набір висоти 45 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Цивільська Фея Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ МСУ 415 2002 00:12:25 1 КМСУ 35 Васіна І.В.
2 Гупало Ольга Волинська1 Волинська ЛФСО МЦТур КМСУ 151 2002 00:12:52 2 КМСУ 32 Петрочук Д.П., Лучко О.І.
3 Суркова Поліна м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 555 2001 00:13:08 3 КМСУ 30 Суркова О., Доценко О.В.
4 Панюкова Анастасія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 542 2002 00:13:43 4 КМСУ 28 Доценко О.В.
5 Миронюк Аліна Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С МСУ 441 2001 00:13:47 5 КМСУ 26 Уфімцева Т.С.
6 Ковтун Карина Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 183 2001 00:14:04 6 КМСУ 25 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
7 Данькова Олена Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 378 2002 00:14:31 7 I 24 Даньков С.В., Сиворонова О.А.
8 Самотей Тетяна Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ II 291 2001 00:14:50 8 I 23 Бадан Ю., Барашевський С.А.
9 Зелена Анастасія Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 436 2003 00:14:50 8 I 23 Чорна Ю.М.
10 Купиро Катерина Сумська1 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О КМСУ 334 2002 00:15:12 10 I 21 Троян Н.Г.
11 Ількова Ольга Чернівецька1 Чернівецька Буковина О КМСУ 450 2001 00:16:10 11 II 20 Прокопчук С.
12 Скородинська Діана Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О КМСУ 122 2002 00:16:13 12 II 19 Строчук Г.М.
13 Філюк Марія Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ I 169 2002 00:19:12 13 III 18 Яскульська О.П.
14 Сухарська Сюзанна Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О II 457 2001 00:20:00 14 III 17 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
15 Морозова Дар’я Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С II 239 2001 не старт. Сіротов Євген, Фечо Г.Ю.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 473.0 балів
КМСУ - 114% - 00:14:09
I - 129% - 00:16:01
II - 150% - 00:18:37
III - 179% - 00:22:13
Ж20, 14 КП, 2.260 км, набір висоти 45 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Гоєнко Марія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 519 1999 00:14:44 1 КМСУ 35 Гоєнко М.І., Гоєнко Н.М., Доценко О.В.
2 Логуновська Анастасі Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 383 2000 00:14:59 2 КМСУ 32 Наточій М.С., Даньков С.В.
3 Кобець Світлана Київська1 Київська Kiev Region КОДЮСШ МСУ 256 1999 00:15:29 3 КМСУ 30 Стрижак А.О., Березовський В.А., Іванець Є.С.
4 Надрега Єлізавета Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С КМСУ 188 2003 00:16:42 4 I 28 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
5 Мельник Христина Волинська1 Волинська Foxhunters Волинь ЦТСЕ КМСУ 158 2000 00:16:47 5 I 26 Долинський, Мальчик І.М.
6 Матвеєва Ірина Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 264 2004 00:17:08 6 I 25 Шеремет О.Л
7 Сєрікова Владислава Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 269 2003 00:17:09 7 I 24 Шеремет О.Л
8 Савченко Тетяна Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ КМСУ 260 2000 00:17:42 8 I 23 Стрижак А.О., Подгаєцький А.В., Карась В.К.
9 Бобер Крістіна Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 231 2000 00:17:53 9 I 22 Готра С.П., Фечо Г.Ю.
10 Гуснай Вероніка Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 235 2000 00:23:34 10 III 21 Фечо Г.Ю.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 370.0 балів
КМСУ - 111% - 00:16:21
I - 126% - 00:18:33
II - 146% - 00:21:30
III - 174% - 00:25:38
Ж21А, 14 КП, 2.410 км, набір висоти 35 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Марчук Юлія Волинська2 Волинська ЛФСО IIIю 156 1990 00:26:46 1
2 Блащук Надія Хмельницька Хмельницька III 417 1987 00:39:55 2
3 Терпай Олена Харківська2 Харківська б/р 395 1986 не старт. Терпай Д.Ю
Ранг змагань не визначався
Ч12, 11 КП, 1.800 км, набір висоти 25 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Недужий Іван м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIю 538 2007 00:11:49 1 Iю 25 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
2 Горашко Володимир Одеська2 Одеська Динамо Д Iю 301 2007 00:11:57 2 Iю 22 Герт Г.В.
3 Капара Валентин Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ IIIю 405 2007 00:12:15 3 IIю 20 Капара Е.И., Капара Н.В.
4 Петренко Володимир м.Київ3 м.Київ Кіслород+ ДЮСШ №12 О IIIю 545 2007 00:12:41 4 IIю 18 Дуднік Т.О., Балась М.С.
5 Поєнко Вадим м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 546 2007 00:12:54 5 IIю 16 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
6 Березняк Максим Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ IIю 429 2007 00:13:05 6 IIю 15 Чорний Є.С.
7 Нігда Роман Чернівецька2 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У IIIю 464 2008 00:13:18 7 IIю 14 Тумак І.Д.
8 Балабанов Гордій Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 175 2009 00:13:23 8 IIю 13 Балабанов П.А., Рудакова О.М.
9 Сердитий Артем Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д б/р 446 2007 00:13:34 9 IIю 12 Литвиненко Ю.М.
10 Сафонов Олександр Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ IIю 226 2008 00:14:12 10 IIю 11 Нестеренко В.О.
11 Жуковський Артем Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К IIю 136 2007 00:14:15 11 IIю 10 Яременко Л.Г.
12 Гуменюк Владислав Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ IIю 221 2008 00:15:01 12 IIIю 9 Нестеренко В.О.
13 Кирилишин Ігор Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 114 2009 00:15:12 13 IIIю 8 Строчук Г.М.
14 Тараненко Дмитро Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О Iю 347 2007 00:15:37 14 IIIю 7 Троян Н.Г.
15 Луців Любомир Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 116 2008 00:15:38 15 IIIю 6 Строчук Г.М.
16 Жуковський Владислав Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К IIю 137 2009 00:15:42 16 IIIю 5 Яременко Л.Г.
17 Романів Ілля Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О IIю 120 2007 00:16:17 17 IIIю 4 Строчук Г.М.
18 Лисоконь Михайло Одеська2 Одеська Динамо Д IIIю 308 2008 00:16:39 18 IIIю 3 Герт Г.В.
19 Вехновський Ренат Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 178 2009 00:16:56 19 IIIю 2 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
20 Балашовець Олександр Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 104 2009 00:17:02 20 IIIю 1 Строчук Г.М.
21 Балабанов Єлізар Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 174 2007 00:18:19 21 0 Балабанов П.А., Рудакова О.М.
22 Завалко Євгеній Черкаська1 Черкаська КДЮСШ С IIIю 434 2007 00:19:19 22 0 Уфімцева Т.С.
23 Куцак Ярослав м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О IIю 531 2008 00:19:21 23 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
24 Гавриленко Олександр м.Київ3 м.Київ МТК Зелеста IIIю 516 2009 00:19:31 24 0 Білошицький В., Білошицький С.В.
25 Олійник Арсен Чернівецька5 Чернівецька Буковина IIIю 482 2007 00:20:00 25 0 Прокопчук С.
26 Шевела Андрій Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 142 2008 00:20:01 26 0 Пронтішева Л.П.
27 Ковтюк Олег Чернівецька5 Чернівецька Буковина IIIю 481 2012 00:20:40 27 0 Прокопчук С.
28 Яремак Іван Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 130 2010 00:21:21 28 0 Строчук Г.М.
29 Гавриленко Марат м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О IIIю 515 2007 00:21:55 29 0 Безкоровайний А.М.
30 Загарiя Микола Одеська2 Одеська Динамо Д IIIю 302 2008 00:22:08 30 0 Герт Г.В.
31 Сойма Андрій Херсонська1 Херсонська Суворовець БДЮТ IIIю 414 2008 00:24:12 31 0 Мизернюк
32 Даведюк Павло Чернівецька3 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О б/р 478 2008 00:27:59 32 0 Колчанов О.О.
33 Вікторов Дмитро Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 177 2008 00:35:56 33 0 Рудакова О.М.
34 Зозуля Єгор Черкаська2 Черкаська С IIIю 437 2009 00:36:18 34 0 Уфімцева Т.С.
35 Козловський Гліб Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ IIю 140 2008 нев.відм. Яременко Л.Г.
36 Тілло Марк Чернівецька5 Чернівецька Буковина IIIю 485 2009 нев.відм.
37 Шелудько Максим Сумська2 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О Iю 350 2007 нев.відм. Троян Н.Г.
38 Русецький Данил Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ б/р 224 2009 не старт. Русецький С.А ., Нестеренко В.О.
Клас дистанції - Iю
Ранг змагань - 13.0 балів
Iю - 102% - 00:12:03
IIю - 123% - 00:14:32
IIIю - 150% - 00:17:43
Ч14, 11 КП, 2.060 км, набір висоти 40 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Сафонов Микола Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ II 225 2005 00:11:22 1 Iю 25 Нестеренко В.О.
2 Ковальчук Артур Вінницька Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 139 2005 00:11:29 2 Iю 22 Пронтішева Л.П.
3 Савчій Артур Івано-Франківськ Івано-Франківськ Азимут УО Калуш I 121 2005 00:12:02 3 Iю 20 Строчук Г.М.
4 Пеприк Олег Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 242 2005 00:13:03 4 Iю 18 Фечо Г.Ю.
5 Черняк Юрій Волинська Волинська Борат. ОТГ Волинь ЦТСЕ Iю 171 2006 00:13:31 5 IIю 16 Гнатюк В.Д.
6 Алферов Станислав Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С II 173 2005 00:14:01 6 IIю 15 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
7 Богачов Юрій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 232 2005 00:14:28 7 IIю 14 Семенюк М.В., Фечо Г.Ю.
8 Кононов Денис Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 238 2005 00:14:41 8 IIю 13 Фечо Г.Ю.
9 Синиця Георгій Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С II 195 2005 00:14:42 9 IIю 12 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
10 Мартинов Нікіта Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О Iю 187 2006 00:15:02 10 IIю 11 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
11 Головач Данило Київська2 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ Iю 253 2005 00:15:12 11 IIю 10 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
12 Коворотний Ілля м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 Iю 527 2006 00:15:56 12 IIIю 9 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
13 Новосад Ілля Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ Iю 159 2006 00:16:00 13 IIIю 8 Бензель Ю.В.
14 Решетніков Олександр м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 IIю 548 2006 00:16:11 14 IIIю 7 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
15 Огонюк Михайло Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 468 2006 00:16:16 15 IIIю 6 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
16 Крамарюк Андрей Чернівецька5 б/р 570 2005 00:16:20 16 IIIю 5
17 Дідошак Олександр Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О Iю 112 2006 00:16:45 17 IIIю 4 Строчук Г.М.
18 Куцак Володимир м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 530 2006 00:16:50 18 IIIю 3 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
19 Горобчук Владислав Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 133 2006 00:17:12 19 IIIю 2 Пронтішева Л.П.
20 Городенскій Данік Чернівецька2 Чернівецька б/р 568 2006 00:17:26 20 IIIю 1
21 Шулевський Роман м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 Iю 564 2005 00:17:56 21 IIIю 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
22 Карпюк Остап Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ IIю 153 2005 00:18:17 22 IIIю 0 Войтович В.М.
23 Витвицький Антон м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 512 2006 00:18:17 22 IIIю 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
24 Лучіч Максим Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 463 2006 00:18:29 24 IIIю 0 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
25 Двірний Максим м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 522 2006 00:18:31 25 IIIю 0 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
26 Старіков Руслан Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №14 IIю 288 2005 00:20:04 26 0
27 Тимчук Олександр Чернівецька3 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард IIIю 486 2005 00:20:06 27 0 Тумак І.Д.
28 Ковальчук Серафім Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 257 2005 00:20:47 28 0 Шеремет О.Л
29 Тарновецький Тарас Чернівецька2 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У Iю 474 2005 00:21:02 29 0 Тумак І.Д.
30 Кутовий Богдан м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О II 529 2006 00:21:29 30 0 Безкоровайний А.М., Насіковський О.В.
31 Воронюк Назар Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 180 2005 00:24:20 31 0 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
32 Ференс Денис Хмельницька Хмельницька III 425 2006 00:27:06 32 0
33 Пінчук Данило Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ IIIю 346 2006 00:28:02 33 0 Троян Н.Г.
34 Герасимчук Василь Чернівецька2 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 458 2005 00:35:20 34 0 Колчанов О.О.
35 Четвертак Роман м.Київ3 м.Київ Кіслород+ IIю 561 2005 00:42:47 35 0 Балась М.С.
36 Калівод Данило Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 182 2005 контр.час 0 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
37 Нігда Юрій Чернівецька2 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У Iю 466 2005 нев.відм. Тумак І.Д.
38 Гайдук Ігор Хмельницька Хмельницька IIю 418 2006 нев.відм.
Клас дистанції - Iю
Ранг змагань - 43.0 балів
Iю - 117% - 00:13:17
IIю - 138% - 00:15:41
IIIю - 170% - 00:19:19
Ч16, 14 КП, 2.360 км, набір висоти 50 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Отрешко Ілля Харківська1 Харківська КМСУ 386 2003 00:12:48 1 КМСУ 35 Отрешко І.В., Шип Н.Є.
2 Бєляєв Іван Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ КМСУ 217 2004 00:13:04 2 КМСУ 32 Нестеренко В.О.
3 Машков Ілля Київська1 Київська Ірп. ДЮСШ О КМСУ 258 2003 00:13:22 3 КМСУ 30 Шеремет О.Л
4 Скворцов Юрій Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ КМСУ 413 2004 00:13:27 4 I 28 Васіна І.В.
5 Хорошевський Даніїл Одеська2 Одеська Динамо Д I 315 2003 00:13:36 5 I 26 Герт Г.В.
6 Кутовий Артур м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О I 528 2004 00:13:43 6 I 25 Безкоровайний А.М.
7 Дворников Даниил Донецька2 Донецька RO team Fox КМСУ 202 2004 00:13:46 7 I 24 Иванько А.В., Иванько И.В.
8 Кучерук Олександр Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К КМСУ 141 2003 00:13:48 8 I 23 Яременко Л.Г.
9 Данилюк Назарій Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦПР КМСУ 402 2004 00:14:00 9 I 22 Капара Н.В., Капара Е.И., Домбовскій О.П.
10 Савченко Іван Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 58 2003 00:14:07 10 I 21 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
11 Ліщук Антоній Волинська1 Волинська ОРІЄНТ МЦТур II 154 2004 00:14:11 11 I 20 Гуцаленко В.І.
12 Солодуха Юрій Волинська1 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ II 167 2003 00:14:23 12 I 19 Яскульська О.П.
13 Ідяртов Олександр Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ I 215 2004 00:14:41 13 I 18 Нестеренко В.О.
14 Крись Ілля Житомирська1 Житомирська Коростишів БДТ III 222 2004 00:14:46 14 I 17 Нестеренко В.О.
15 Ткаченко Костянтин Сумська1 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О I 339 2003 00:15:16 15 I 16 Троян Н.Г.
16 Дружинін Влад м.Київ3 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 523 2004 00:15:24 16 II 15 Доценко О.В.
17 Євченко Данило Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 99 2003 00:16:28 17 II 14 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
18 Астапович Михайло Харківська2 Харківська О-Компас Темп IIю 370 2004 00:16:35 18 II 13 Даньков С.В., Данилова А.В., Бірюкова О.Ю.
19 Сорока Михайло Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №11 О Iю 287 2004 00:16:58 19 II 12 Костіна О.А.
20 Брандель Нікіта Чернівецька1 Чернівецька Буковина ЦДЮТ О Iю 453 2004 00:17:01 20 II 11 Прокопчук С.
21 Затоковенко Володими Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К II 138 2003 00:17:03 21 II 10 Яременко Л.Г.
22 Адабека Володимир Чернівецька1 Чернівецька Авангард III 451 2004 00:17:18 22 II 9 Баранюк, Тумак І.Д.
23 Власенко Микита Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І б/р 60 2004 00:17:19 23 II 8 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
24 Татарніков Михайло Київська2 Київська Ірп. ДЮСШ О Iю 270 2004 00:17:35 24 II 7 Шеремет О.Л
25 Ворона Євген Сумська2 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О II 343 2004 00:17:57 25 III 6 Троян Н.Г.
26 Заморока Михайло Хмельницька Хмельницька Iю 419 2004 00:18:08 26 III 5
27 Галатин Олег Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О I 109 2004 00:18:15 27 III 4 Козачинський О.Д., Лукасевич В.В.
28 Худик Олександр Волинська1 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ I 170 2003 00:18:27 28 III 3 Яскульська О.П.
29 Памбук Лев Одеська2 Одеська Дрiада О II 311 2003 00:18:38 29 III 2 Місюра М.А.
30 Євстаф’єв Дмитро Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб С II 172 2004 00:19:04 30 III 1 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
31 Андрусяк Андрій Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У I 452 2004 00:19:32 31 III 0 Тумак І.Д.
32 Багнюк Максим Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І б/р 59 2004 00:20:01 32 III 0 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
33 Савчук Михайло Чернівецька3 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У II 484 2003 00:21:46 33 0 Тумак І.Д.
34 Тимошек Федір м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 Iю 556 2004 00:23:08 34 0 Калінкін О.Б., Стрижак А.О.
35 Лазаренко Ярослав м.Київ3 м.Київ Север Пуща-Водиця II 532 2004 00:23:16 35 0 Білошицький В., Доценко О.В.
36 Медуниця Тимофій Сумська2 Сумська Орієнтир КДЮСШ №7 О III 345 2004 00:23:40 36 0 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
37 Савкевич Дмитро Чернівецька3 Чернівецька СК Атлет-М КБУ ДЮСШ IIIю 483 2004 00:38:03 37 0 Арсенюк М.В.
38 Кецик Олександр Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О КМСУ 113 2003 не старт. Козачинський О.Д., Лукасевич В.В.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 239.0 балів
КМСУ - 105% - 00:13:26
I - 120% - 00:15:21
II - 138% - 00:17:39
III - 166% - 00:21:14
Ч18, 17 КП, 2.910 км, набір висоти 50 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Нагорний Ілля м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №12 КМСУ 536 2002 00:15:19 1 КМСУ 35 Березовський В.А., Мізернюк В.В.
2 Арбузов Владислав Сумська1 Сумська Орієнтир КДЮСШ №6 О КМСУ 330 2002 00:15:37 2 КМСУ 32 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
3 Теремецький Тимофій Київська1 Київська Ірп. ДЮСШ О КМСУ 261 2002 00:15:44 3 КМСУ 30 Калінкін О.Б., Подгаєцький А.В.
4 Рожко Олег Львівська1 Львівська LeO-Team I 290 2001 00:15:49 4 КМСУ 28 Бадан Ю.
5 Нестеренко Максим Сумська1 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ КМСУ 337 2002 00:16:04 5 КМСУ 26 Троян Н.Г.
6 Скомороха Максим Харківська1 Харківська О-Компас Темп КМСУ 391 2002 00:16:14 6 КМСУ 25 Наточій М.С., Даньков С.В.
7 Янков Володимир Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ II 297 2001 00:16:56 7 I 24 Бадан Ю., Барашевський С.А.
8 Липа Андрій Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 440 2001 00:17:59 8 I 23 Уфімцева Т.С.
9 Капустинський Павло Одеська2 Одеська Динамо Д КМСУ 303 2002 00:18:35 9 I 22 Герт Г.В.
10 Василина Андрій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 233 2001 00:18:36 10 I 21 Фечо Г.Ю.
11 Ленюк Володимир Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 492 2001 00:18:48 11 I 20 Тумак І.Д.
12 Ткачук Олександр Дніпропетровська1 Дніпропетровська I 197 2002 00:18:52 12 II 19 Заерко В.В.
13 Онопко Данил Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №12 О КМСУ 280 2002 00:19:02 13 II 18 Шуняков В.А., Костіна О.А.
14 Оксенчук Назар Волинська2 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ I 160 2001 00:19:20 14 II 17 Яскульська О.П.
15 Іщенко Руслан Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ О II 340 2002 00:19:32 15 II 16 Троян Н.Г., Постельняк І.М.
16 Волошин Дмитро Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О I 179 2001 00:20:06 16 II 15 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
17 Шелехов Денис Сумська2 Сумська Орієнтир СОЦПО РТМ I 349 2001 00:22:01 17 III 14 Троян Н.Г.
18 Желізняк Олександр Закарпатська Закарпатська Максимум ЦТКЕСум С КМСУ 237 2002 00:22:20 18 III 13 Янчук Ю.І., Більце А.П.
19 Синенко Валентин м.Київ1 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О I 552 2001 00:22:47 19 III 12 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
20 Терелюк Валентин Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ II 294 2001 00:28:17 20 11 Бадан Ю., Барашевський С.А.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 293.0 балів
КМСУ - 108% - 00:16:32
I - 123% - 00:18:50
II - 142% - 00:21:44
III - 170% - 00:26:02
Ч20, 17 КП, 2.910 км, набір висоти 50 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Самойленко Костянтин Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 194 2000 00:14:27 1 КМСУ 35 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
2 Звягін Микита Київська1 Київська Kiev Region КОДЮСШ КМСУ 255 2000 00:14:43 2 КМСУ 32 Березовський В.А., Стрижак А.О., Ускова С.М.
3 Грязєв Богдан м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №12 КМСУ 521 2001 00:14:50 3 КМСУ 30 Березовський В.А., Васіна І.В.
4 Бриндак Євгеній м.Київ1 м.Київ МТК Зелеста КМСУ 511 1999 00:14:53 4 КМСУ 28 Костюк М.О., Білошицький В., Білошицький С.В.
5 Ярош Валентин Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 399 1999 00:15:22 5 КМСУ 26 Фулєров Є.Є., Даньков С.В.
6 Сердюк Юрій Сумська1 Сумська СК СКІФ СОЦПО РТМ О КМСУ 338 1999 00:15:24 6 КМСУ 25 Троян Н.Г.
7 Литвин Олександр Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 382 1999 00:15:26 7 КМСУ 24 Литвин О.М., Даньков С.В.
8 Войтанік Денис Київська1 Київська Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 252 1999 00:15:37 8 КМСУ 23 Шеремет О.Л, Подгаєцький А.В.
9 Нікітюк Павло Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 289 2000 00:16:04 9 I 22 Барашевський С.А., Бадан Ю.
10 Зачешигрива Богдан Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 435 2000 00:16:11 10 I 21 Чорна Ю.М.
11 Скрипка Юрій Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 292 1999 00:16:14 11 I 20 Бадан Ю., Барашевський С.А.
12 Ленюк Олeг Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 493 1999 00:16:15 12 I 19 Тумак Ю.І.
13 Піддубний Михайло м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №12 КМСУ 540 2001 00:16:25 13 I 18 Березовський В.А., Сердюк Н.Я.
14 Трач Денис Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 296 2000 00:16:51 14 I 17 Барашевський С.А., Бадан Ю.
15 Петрович Вадим Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 445 2000 00:17:15 15 I 16 Уфімцева Т.С., Джулай В.О.
16 Ткаченко Дмитро Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ У I 295 1999 00:18:29 16 II 15 Бадан Ю., Барашевський С.А.
17 Грешнов Олександр Чернівецька1 Чернівецька КСО ”Захід” ЦДЮТ О I 455 2000 00:18:59 17 II 14 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
18 Сліпенький Костянтин Львівська1 Львівська НАСВ НАСВ II 293 1999 00:19:27 18 II 13 Бадан Ю., Барашевський С.А.
19 Сафронов Євген м.Київ5 м.Київ Север Пуща-Водиця I 550 1999 00:21:34 19 III 12 Доценко О.В.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 360.0 балів
КМСУ - 111% - 00:16:02
I - 126% - 00:18:12
II - 146% - 00:21:05
III - 174% - 00:25:08
Ч21А, 17 КП, 2.900 км, набір висоти 40 м,. нач.дистанції: Вадим Прокопчук, СНК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки Тренер
1 Петришин Віталій Волинська2 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ КМСУ 163 1996 00:15:23 1 КМСУ Гуцаленко Т.М.
2 Чорний Євген Черкаська2 Черкаська КДЮСШ О КМСУ 449 1993 00:16:27 2 I Чорна Ю.М.
3 Гавриленко Віталій м.Київ1 м.Київ Пуща-Водиця О МСУ 513 1978 00:19:26 3 II Черниш Є.Ю.
4 Чаус Михайло Львівська2 Львівська Надія I 300 1992 00:20:04 4 II
5 Терпай Дмитро Харківська2 Харківська б/р 394 1985 не старт.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 170.0 балів
КМСУ - 102% - 00:15:41
I - 117% - 00:17:59
II - 135% - 00:20:46
III - 162% - 00:24:55
Головний суддя Володимир Ліпка, CНК
Головний секретар Марія Іваненко, CНК