Світові рангові змагання IOF, Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки,
командний на окремих дистанціях), Кубок України (етапи) (бігом, ІІІ-ІV ранг),
Всеукраїнські ігри серед ветеранів ім.М.М.Баки
СЕРЕДНЯ
Заданий напрямок
9.05.2019,
с.Кам'яна
M21E, 21 КП, 5.360 км, набір висоти 200 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ruslan Glibov Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСМК 1 1987 00:29:14 1 45 80 Заєрко В.В.
2 Pavlo Ushkvarok Харківська1 Харківська О-Компас Темп У МСМК 2 1983 00:31:14 2 42 64 Даньков С.В., Нікітін М.В.
3 Vladyslav LaskarzhevsДніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСУ 8 1982 00:33:22 3 40 56 Заєрко В.В., самостiйно
4 Vadym Dyachenko Харківська1 Харківська О-Компас МСУ 6 1992 00:34:10 4 38 48 Лапін О.В., Терпай Д.Ю
5 Ivanko Alexey Донецька1 Донецька RO team Fox КМСУ 24 1983 00:35:12 5 36 40 Иванько И.В.
6 Oleksandr Sankin м.Київ4 м.Київ Київська Русь І МСМК 9 1977 00:35:22 6 35 32 Ткаченко В.В.
7 Sergiy Natochiy Харківська1 Харківська Фігуровка МСУ 33 1998 00:35:23 7 34 24 Наточій М.С., Пустова Н.О.
8 Kostiantin Shchukin Київська1 Київська1 Kiev Region МСУ 16 1992 00:35:39 8 33 20 Березовський В.А., Подгаєцький А.В., Дьяченко А.иA
9 Dmytro Plakhotnik Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 11 1987 00:35:54 9 32 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
10 Oleksiy Savchenko Сумська1 Сумська1 СК СКІФ О МСУ 7 1994 00:36:07 10 31 Шкура В.М.
11 VitaliI Hychko Київська1 Київська1 МСУ 3 1995 00:36:09 11 30 Березовський В.А., Подгаєцький А.В.
12 Andrii Polovinko Харківська1 Харківська У МСУ 19 1994 00:36:50 12 29 Попков В.В., Половінко С.В.
13 Serhiy Babych Львівська1 Львівська1 LeO-Team Надія МСУ 5 1983 00:37:27 13 28 Заліско О., Цепурдей О.В.
14 Yuriy Badan Львівська1 Львівська1 LeO-Team НАСВ ЗСУ МСУ 10 1994 00:37:36 14 27 Маясов К., Заліско О., Барашевський С.А.
15 Ruslan Nikolayenko м.Київ5 м.Київ Київська Русь Інваспорт І МСУ 12 1988 00:37:57 15 26 Подгаєцький А.В.
16 Taras Melnyk Волинська2 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ МСУ 14 1993 00:38:23 16 25 Войтович В.М.
17 Natochiy Mykhayl Харківська1 Харківська Фігуровка МСУ 26 1986 00:39:15 17 24 Должко Ф.Н.
18 Volodymyr Golovko Сумська1 Сумська1 СК СКІФ МСУ 34 1987 00:40:05 18 23 Шкура В.М., Постельняк С.А.
19 Кандибей Євген Херсонська2 Херсонська Суворовець МСУ 53 1984 00:40:48 19 22 (null)
20 Dmytro Levin Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І МСУ 13 1998 00:40:49 20 21 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
21 Nver Surenyan м.Київ5 м.Київ Київська Русь І МСУ 21 1994 00:40:51 21 20 Подгаєцький А.В.
22 Anton Kupriiets Київська2 Київська1 Kiev Region У МСУ 28 1985 00:41:34 22 19 Березовський В.А., Подгаєцький А.В.
23 Ткачук Олександр Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб Спартак С МСУ 44 1996 00:42:48 23 18 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
24 Фечо Георгій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С МСУ 47 1987 00:44:18 24 17 Готра С.П., Сас К.Ф.
25 Stanislav PolianytsiaКиївська1 Київська1 Kiev Region КОДЮСШ МСУ 4 1998 00:44:31 25 16 Стрижак А.О., Березовський В.А., Карась В.К.
26 Viacheslav Matiash Київська1 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 25 1998 00:44:40 26 15 Шеремет О.Л, Подгаєцький А.В.
27 Oleksandr KozachynskyІвано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш С МСУ 36 1988 00:45:07 27 14 Куцук О.Й., Козачинський Д.А.
28 Volodymyr FedoseienkoІвано-Франківськ1 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І МСУ 20 1998 00:45:23 28 13 Коченюк М.М.
29 Bogdan Hrelia Вінницька2 Вінницька МДЮСШ №2 К МСУ 18 1983 00:45:54 29 12 Пронтішева Л.П.
30 Тумак Юрій Чернівецька3 Чернівецька3 КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 30 1985 00:47:40 30 11 Тумак І.Д., Тищук Д.І
31 Oleksii Lytvyn Харківська2 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 37 1998 00:47:46 31 10 Литвин О.М., Даньков С.В.
32 Maxim Balas м.Київ1 м.Київ1 Кіслород+ КМСУ 35 1985 00:47:51 32 9 Дуднік Т.О.
33 Ilia Dudnik м.Київ1 м.Київ Кіслород+ КМСУ 38 1991 00:48:04 33 8 Балась М.С.
34 Victor Nesterenko Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ КМСУ 27 1993 00:49:40 34 7 Русецький С.А .
35 Artem Fokin м.Київ3 м.Київ Київська Русь МСУ 17 1980 00:50:03 35 6 Білошицький В.
36 Maksym Skachkov Херсонська2 Херсонська Троя КМСУ 41 1985 00:51:26 36 5 (null)
37 Ivan Andrusiak Чернівецька1 Чернівецька1 КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 32 1995 00:52:56 37 4 Тумак Ю.І., Вашурін О. М., Тумак І.Д.
38 Vlad Mordasov Чернівецька1 Чернівецька1 КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 39 1998 00:55:35 38 3 Тумак І.Д., Тумак Ю.І.
39 Nazar Levitsky Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І КМСУ 23 2000 00:56:11 39 2 Коченюк М.М.
40 Штанько Сергій Донецька1 Донецька RO team Fox КМСУ 52 1977 00:56:40 40 1 Иванько А.В., Иванько И.В.
41 Міліруд Євген Харківська2 Харківська О-Компас I 50 1983 00:57:27 41 Даньков С.В.
42 Рузак Сергій Львівська1 Львівська2 НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 51 1998 00:57:45 42 Барашевський С.А., Бадан Ю.
43 Mykyta Raksha Херсонська2 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ КМСУ 48 1997 00:58:00 43 Васіна І.В.
44 Vadim Churevich Івано-Франківськ3 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І I 45 2002 01:03:05 44 Коченюк М.М.
45 Горик Юрій Чернівецька3 Чернівецька3 Інваспорт С II 43 1998 01:13:07 45 Слобожанінов А.А.
46 Бігун Євген Львівська2 Львівська2 НАСВ НАСВ ЗСУ I 31 1992 01:13:48 46 Бадан Ю., Барашевський С.А.
47 Pavlo Pavliuk Івано-Франківськ3 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І КМСУ 29 1999 01:15:35 47 Коченюк М.М.
48 Oleksandr Kolchanov Чернівецька1 Чернівецька1 КСО ”Захід” ЦДЮТ О МСУ 40 1998 01:17:14 48 Арсенюк М.В., Кьоніг Л.І.
49 Цера Василь Чернівецька3 Чернівецька3 СК Атлет-М Буревісник I 46 1998 01:24:09 49 Арсенюк М.В., Марченко Г.М.
50 Yaroslav Pazhukh Львівська1 Львівська1 LeO-Team ДЮСШ №6 МСУ 22 1990 нев.відм. 0 Косів Є.
51 Jackulinec Dmytro Закарпатська Закарпатська Максимум ОДЮСШ І КМСУ 42 2001 нев.відм. 0 Фечо Г.Ю.
52 Taras Rachuk Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К МСУ 15 1998 не старт. 0 Яременко Л.Г., Білошицький С.В., Білошицький В.
53 Serhii Serediuk Хмельницька Хмельницька КМСУ 49 1988 не старт. 0 Левчик С.М.
W21Е, 17 КП, 4.700 км, набір висоти 170 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Olena Pitirimova м.Київ1 м.Київ Славутич ДЮСШ №33 К МСУ 87 1990 00:37:27 1 45 80 Пархоменко В.К., Черниш Є.Ю.
2 Olena Postelniak Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №1 О МСУ 86 1996 00:39:31 2 42 64 Постельняк С.А.
3 Iuliia Karpenko Львівська1 Львівська1 LeO-Team МСУ 68 1994 00:41:44 3 40 56 Бадан Ю., Постельняк С.А.
4 Kateryna Dzema Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 89 1994 00:42:49 4 38 48 Пронтішева Л.П.
5 Hanna Fedosieieva м.Київ5 м.Київ Київська Русь МСМК 67 1993 00:44:00 5 36 40 Ткаченко В.В.
6 Yuliia Kravchuk Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ МСУ 78 1994 00:44:06 6 35 32 Заєрко В.В.
7 Viktoriia SukharevskaХарківська1 Харківська О-Компас Темп У МСУ 85 1994 00:45:24 7 34 24 Попков В.В., Даньков С.В.
8 Olena Myronenko Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 76 1991 00:45:36 8 33 20 Пронтішева Л.П.
9 Ganna Kalinichenko Сумська1 Сумська1 СК СКІФ МСУ 64 1987 00:46:03 9 32 (null)
10 Natalia Tyshchenko Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 83 1986 00:47:02 10 31 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
11 Anastasiia Basiuk Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К МСУ 66 1997 00:47:39 11 30 Пронтішева Л.П.
12 Yana Melnyk м.Київ5 м.Київ Київська Русь І МСМК 74 1984 00:47:45 12 29 Ткаченко В.В.
13 Ткачук Вікторія Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 75 1996 00:48:27 13 28 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
14 Tetyana Bida Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 81 1982 00:49:44 14 27 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
15 Hanna Androsovych Харківська5 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 69 1993 00:49:45 15 26 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
16 Viktorija Plakhotnik Харківська5 Харківська O-DEAF І МСУ 63 1992 00:50:01 16 25 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
17 Hanna Marchenko Чернівецька1 Чернівецька1 СК Атлет-М КБУ ДЮСШ С КМСУ 65 1987 00:52:13 17 24 Арсенюк М.В.
18 Жільцова Тетяна Чернівецька1 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І КМСУ 95 1987 00:52:15 18 23 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
19 Maryna Chekhunova Харківська5 Харківська O-DEAF І МСМК 73 1982 00:52:50 19 22 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
20 Tetiana Davydenko Львівська1 Львівська1 LeO-Team ДЮСШ №7 О КМСУ 80 1994 00:55:48 20 21 Косів Є.
21 Olena Fedorova Львівська1 Львівська1 LeO-Team МСУ 88 1992 00:56:48 21 20 Березовський В.А., Подгаєцький А.В., Плохенко В.Cm
22 Alyona Shcherbakova м.Київ3 м.Київ СК СКІФ О КМСУ 62 1992 01:03:30 22 19 Постельняк С.А.
23 Lilia Nikolayenko м.Київ5 м.Київ Київська Русь Інваспорт І КМСУ 71 1990 01:03:36 23 18 Подгаєцький А.В.
24 Mariia Tymoshchuk Київська1 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О МСУ 84 1998 01:05:03 24 17 Подгаєцький А.В., Березовський В.А.
25 Aliona Nigda Чернівецька1 Чернівецька1 КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 72 1998 01:06:21 25 16 Тумак І.Д.
26 Anna Klymchuk Волинська2 Волинська OK Wolf МЦТур КМСУ 61 1997 01:09:58 26 15 Войтович В.М., Мельник Т.В.
27 Гудак Марія Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш МСУ 70 1993 01:15:37 27 14 Строчук Г.М.
28 Victoria Petrychenko Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ КМСУ 82 1998 01:18:07 28 13 Нестеренко В.О.
29 Olha Polianytsia Київська1 Київська1 КОДЮСШ МСУ 79 1997 нев.відм. 0 Березовський В.А., Стрижак А.О., Карась В.К.
30 Вакарик Надія Чернівецька3 Чернівецька3 КСО ”Захід” ЦДЮТ О I 77 1996 не старт. 0 Колчанов О.О.
W12, 7 КП, 1.910 км, набір висоти 35 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ільюк Марія Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 131 2007 00:14:56 1 25 20 Пронтішева Л.П.
2 Терехова Марія Харківська2 Харківська О-Компас Темп У IIIю 393 2007 00:15:28 2 22 16 Сиворонова О.А.
3 Денесюк Юлія Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIю 134 2007 00:16:27 3 20 Пронтішева Л.П.
4 Колесник Євгенія Одеська2 Одеська IIIю 305 2010 00:17:20 4 18 Колесник К.
5 Сорока Анастасія Донецька2 Донецька RO team Fox Iю 212 2008 00:19:23 5 16 Иванько А.В.
6 Глоабе Єва Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 132 2007 00:19:49 6 15 Пронтішева Л.П.
7 Кметь Анастасія Чернівецька3 Чернівецька3 Буковина IIю 480 2008 00:20:32 7 14 Прокопчук С.
8 Магас Євгенія Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ IIIю 117 2008 00:21:15 8 13 Строчук Г.М.
9 Пилипенко Юлiя Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №3 О IIIю 283 2007 00:22:38 9 12 Костіна О.А.
10 Бойсюк Каріна Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ IIIю 106 2009 00:22:39 10 11 Строчук Г.М.
11 Петрушко Анна Волинська1 Волинська Борат. ОТГ IIIю 165 2007 00:22:44 11 10 Гнатюк В.Д.
12 Полубенцева Ірина Київська2 Київська2 Ірп. ДЮСШ О Iю 268 2008 00:23:37 12 9 Шеремет О.Л
13 Галайчук Софія Волинська1 Волинська СЮТур IIIю 150 2008 00:24:03 13 8 Лотоцька Ж.Ю.
14 Лендич Тетяна Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 185 2009 00:24:14 14 7 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
15 Васильченко Поліна Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ О IIю 342 2008 00:25:41 15 6 Троян Н.Г.
16 Лапа Марія Сумська2 Сумська2 СК СКІФ СОЦПО РТМ О IIю 344 2007 00:25:55 16 5 Лапа Н.І., Троян Н.Г.
17 Матвієнко Меланія Вінницька2 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 145 2008 00:29:18 17 4 Пронтішева Л.П.
18 Федоришин Каріна Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 127 2009 00:30:15 18 3 Строчук Г.М.
19 Додон Дарья Вінницька2 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 144 2009 00:30:19 19 2 Пронтішева Л.П.
20 Іванько Аріна Донецька2 Донецька RO team Fox Iю 198 2010 00:33:15 20 1 Иванько А.В., Иванько И.В.
21 Левко Софія Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 115 2009 00:33:27 21 Строчук Г.М.
22 Мусяк Соломія Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIю 118 2007 00:38:00 22 Строчук Г.М.
23 Варич Христина Волинська1 Волинська IIIю 149 2007 00:40:20 23 Гнатюк В.Д.
24 Тимошенко Ксенія Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ О IIю 348 2008 00:44:46 24 Троян Н.Г.
25 Єремійчук Анастасія Чернівецька3 Чернівецька3 КСО ”Захід” ЦДЮТ О б/р 475 2011 не старт. 0 Колчанов О.О.
26 Сас Марія Донецька2 Донецька RO team Fox IIю 211 2010 не старт. 0 Иванько А.В.
W14, 8 КП, 2.570 км, набір висоти 120 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Білоус Дар’я Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д Iю 428 2006 00:22:20 1 25 20 Джулай В.О.
2 Мізернюк Мирослава Херсонська1 Херсонська Суворовець ХБДЮТ I 409 2005 00:23:56 2 22 16 Мізернюк В.В.
3 Кропивницька Катери Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ II 223 2006 00:24:17 3 20 Нестеренко В.О.
4 Хворостян Анастасія Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія III 448 2005 00:24:52 4 18 Джулай В.О.
5 Коновалова Дар’я Харківська1 Харківська О-Компас Темп У IIю 380 2006 00:26:42 5 16 Даньков С.В., Сиворонова О.А.
6 Маглич Анастасія Київська2 Київська2 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О Iю 263 2006 00:26:45 6 15 Шеремет О.Л
7 Грищук Марія Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ Iю 220 2006 00:27:55 7 14 Нестеренко В.О.
8 Сокур Дар’я Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С Iю 447 2005 00:28:37 8 13 Чорна Ю.М.
9 Оксенчук Соломія Волинська1 Волинська Імпульс IIIю 161 2005 00:28:47 9 12 (null)
10 Городинська Марія Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ КМСУ 219 2005 00:28:47 9 12 Нестеренко В.О.
11 Жилик Анна Київська2 Київська1 Kiev Region КОДЮСШ Iю 254 2006 00:29:03 11 10 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
12 Сирих Олександра Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №5 IIIю 286 2006 00:30:48 12 9 (null)
13 Панченко Даніела Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ Iю 443 2006 00:32:35 13 8 Чорний Є.С.
14 Петруняк Тетяна Київська2 Київська1 Kiev Region КОДЮСШ КМСУ 259 2006 00:32:36 14 7 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
15 Смірнова Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №14 О III 553 2005 00:34:14 15 6 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
16 Ремба Єва Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ IIю 166 2006 00:37:52 16 5 Войтович В.М.
17 Стасюк Анна Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIю 123 2005 00:39:22 17 4 Козачинський О.Д.
18 Капара Анна Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ I 406 2005 00:39:37 18 3 Капара Е.И., Капара Н.В.
19 Лучіч Евеліна Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 462 2006 00:40:10 19 2 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
20 Колісніченко Єлизаве Чернівецька2 Чернівецька2 КСО МІДІЗ Авангард У IIIю 459 2005 00:41:38 20 1 Тумак І.Д.
21 Тіца Ксенія Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 473 2006 00:42:35 21 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
22 Коноваленко Діана Харківська1 Харківська О-Компас Темп У Iю 379 2006 00:43:12 22 Данилова А.В., Сиворонова О.А., Даньков С.В.
23 Ірха Анна м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О Iю 506 2006 00:43:33 23 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
24 Андрющенко Аліна Волинська1 Волинська Борат. ОТГ IIю 148 2006 00:46:21 24 Гнатюк В.Д.
25 Шураєва Альона Хмельницька Хмельницька IIIю 427 2006 00:47:42 25 (null)
26 Петрушко Яна Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 469 2006 00:48:57 26 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
27 Новікова Марія Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 467 2006 00:50:40 27 Колчанов О.О.
28 Присяжна Ганна Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ Д IIю 412 2005 00:53:51 28 Капара Е.И., Капара Н.В.
29 Соловей Анна Хмельницька Хмельницька IIю 423 2005 00:54:59 29 (null)
30 Коржан Юлія Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 461 2005 00:55:00 30 Колчанов О.О.
31 Юкало Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №15 О IIIю 566 2005 01:00:59 31 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
32 Кофанова Вероніка Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №4 О IIю 276 2006 01:03:23 32 (null)
33 Бурдукова Роза Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І IIю 94 2006 01:09:58 33 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
34 Бурдяк Вікторія Чернівецька5 Чернівецька3 Буковина IIIю 477 2005 01:10:23 34 Прокопчук С.
35 Невмержицька Марія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №13 О IIIю 537 2006 01:13:00 35 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
36 Батура Софія Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ IIю 341 2006 01:17:47 36 Троян Н.Г.
37 Попова Ніколь Чернівецька5 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 470 2006 не старт. 0 Колчанов О.О.
38 Медвідь Тетяна Чернівецька5 Чернівецька Oріон б/р 572 2006 не старт. 0 Палагнюк О.М.
W16, 11 КП, 3.230 км, набір висоти 145 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Білякова Анастасія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 507 2003 00:28:48 1 35 40 Нестерова Світлана, Доценко О.В.
2 Остапенко Єлизовета Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ КМСУ 411 2004 00:33:45 2 32 32 Юрін О.В., Капара Е.И., Капара Н.В.
3 Арбузова Вероніка Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №2 О КМСУ 331 2004 00:35:35 3 30 28 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
4 Булава Дар`я Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 176 2004 00:35:59 4 28 20 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
5 Пащенко Крiстiна м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця О КМСУ 543 2004 00:38:00 5 26 16 Доценко О.В.
6 Середа Ольга м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 551 2004 00:39:26 6 25 Доценко Л.В., Островский А.В.
7 Якимечко Катерина Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О КМСУ 128 2003 00:39:40 7 24 Якимечко М.М., Строчук Г.М.
8 Отрешко Єва-Марія Харківська1 Харківська I 385 2005 00:41:47 8 23 Отрешко І.В., Шип Н.Є.
9 Бережна Дар’я Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №3 О I 332 2004 00:44:34 9 22 Постельняк О.А., Постельняк С.А., Троян Н.Г.
10 Мащенко Єлизавета м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №17 О III 534 2003 00:46:08 10 21 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
11 Біляєва Катерина Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦПР Д I 400 2003 00:48:19 11 20 Капара Е.И., Капара Н.В.
12 Бурилко Вікторія Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ II 218 2004 00:49:13 12 19 Нестеренко В.О.
13 Вовканич Катерина Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С I 234 2004 00:50:30 13 18 Семенюк М.В., Фечо Г.Ю.
14 Попович Юлія Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О II 119 2004 00:51:38 14 17 Строчук Г.М.
15 Куценко Дар’я Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №7 I 277 2003 00:51:59 15 16 Костіна О.А.
16 Гринцак Адріана Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О I 110 2003 00:54:15 16 15 Строчук Г.М.
17 Леончук Оля Дніпропетровська2 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ I 186 2003 00:54:29 17 14 Кузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.
18 Кметь Ірина Чернівецька1 Чернівецька1 Буковина Iю 456 2004 00:54:41 18 13 Прокопчук С.
19 Кордонська Анастасія Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 439 2004 00:56:21 19 12 Чорна Ю.М.
20 Бовкун Ольга Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №4 О КМСУ 333 2005 00:59:20 20 11 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
21 Ванасаун Анна Чернівецька1 Чернівецька1 Інваспорт І I 454 2003 00:59:49 21 10 Слобожанінов А.А.
22 Марченко Марія Сумська1 Сумська1 Орієнтир СОЦПО РТМ О I 336 2003 00:59:52 22 9 Троян Н.Г.
23 Колмичек Дар’я Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №6 I 273 2003 01:01:43 23 8 Костіна О.А.
24 Акименко Анастасiя Сумська1 Сумська1 Орієнтир СОЦПО РТМ О II 329 2004 01:02:34 24 7 Троян Н.Г.
25 Бутенко Валерія Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 92 2004 01:03:03 25 6 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
26 Невольніченко Кристи Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 93 2004 01:03:30 26 5 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
27 Вюник Карина Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д I 432 2003 01:08:37 27 4 Литвиненко Ю.М., Джулай В.О.
28 Левченко Поліна Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №5 О III 335 2004 01:11:52 28 3 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
29 Олексієнко Анастасія м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №18 О III 539 2004 01:12:47 29 2 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
30 Пащина Катерина Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д III 444 2003 01:16:14 30 1 Джулай В.О.
31 Крюкова Марина Харківська2 Харківська О-Компас Темп У Iю 381 2004 01:16:18 31 Данилова А.В., Сиворонова О.А.
32 Романова Соломія Чернівецька3 Чернівецька2 Буковина IIю 472 2004 01:22:37 32 Прокопчук С.
33 Заярна Діана м.Київ3 м.Київ Кіслород+ ДЮСШ №12 О IIю 525 2004 01:24:10 33 Дуднік І. А., Балась М.С., Черниш Т.А.
34 Юкало Софія м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №20 О IIIю 567 2004 01:28:15 34 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
35 Колчанова Тетяна Чернівецька3 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О III 460 2004 02:19:27 35 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
36 Матвієнко Поліна м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №16 О IIIю 533 2004 02:51:23 36 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
37 Чижова Діана м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №19 IIIю 562 2004 03:13:31 37 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
38 Білобровець Олена Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ II 216 2004 не старт. 0 Нестеренко В.О.
39 Радик Каріна Чернівецька3 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О III 471 2003 не старт. 0 Колчанов О.О.
W18, 11 КП, 3.770 км, набір висоти 155 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Гупало Ольга Волинська1 Волинська ЛФСО МЦТур КМСУ 151 2002 00:30:05 1 35 40 Петрочук Д.П., Лучко О.І.
2 Цивільська Фея Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ МСУ 415 2002 00:31:17 2 32 32 Васіна І.В.
3 Суркова Поліна м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 555 2001 00:33:32 3 30 28 Суркова О., Доценко О.В.
4 Ковтун Карина Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 183 2001 00:35:09 4 28 20 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
5 Купиро Катерина Сумська1 Сумська1 СК СКІФ СОЦПО РТМ О КМСУ 334 2002 00:38:03 5 26 16 Троян Н.Г.
6 Панюкова Анастасія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 542 2002 00:40:21 6 25 Доценко О.В.
7 Скородинська Діана Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О КМСУ 122 2002 00:42:20 7 24 Строчук Г.М.
8 Зелена Анастасія Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 436 2003 00:42:26 8 23 Чорна Ю.М.
9 Чорна Кетино Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 91 2002 00:50:21 9 22 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
10 Філюк Марія Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ I 169 2002 00:54:51 10 21 Яскульська О.П.
11 Сухарська Сюзанна Чернівецька3 Чернівецька1 КСО ”Захід” ЦДЮТ О II 457 2001 01:06:22 11 20 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
12 Данькова Олена Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 378 2002 01:12:26 12 19 Даньков С.В., Сиворонова О.А.
13 Морозова Дар’я Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С II 239 2001 01:30:09 13 18 Сіротов Євген, Фечо Г.Ю.
14 Гльоза Анастасія Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 90 2002 02:10:21 14 17 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
15 Самотей Тетяна Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ ЗСУ II 291 2001 нев.відм. 0 Бадан Ю., Барашевський С.А.
16 Миронюк Аліна Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С МСУ 441 2001 нев.відм. 0 Уфімцева Т.С.
17 Ількова Ольга Чернівецька1 Чернівецька1 Буковина О КМСУ 450 2001 не старт. 0 Прокопчук С.
W20, 11 КП, 3.770 км, набір висоти 155 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Гоєнко Марія м.Київ1 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 519 1999 00:35:36 1 35 40 Гоєнко М.І., Гоєнко Н.М., Доценко О.В.
2 Логуновська Анастасі Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 383 2000 00:40:01 2 32 32 Наточій М.С., Даньков С.В.
3 Мельник Христина Волинська1 Волинська Foxhunters Волинь ЦТСЕ КМСУ 158 2000 00:43:04 3 30 28 Долинський, Мальчик І.М.
4 Сєрікова Владислава Київська1 Київська2 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 269 2003 00:44:35 4 28 20 Шеремет О.Л
5 Кобець Світлана Київська1 Київська1 Kiev Region КОДЮСШ МСУ 256 1999 00:52:02 5 26 16 Стрижак А.О., Березовський В.А., Іванець Є.С.
6 Бобер Крістіна Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 231 2000 00:52:45 6 25 Готра С.П., Фечо Г.Ю.
7 Савченко Тетяна Київська1 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ КМСУ 260 2000 00:59:59 7 24 Стрижак А.О., Подгаєцький А.В., Карась В.К.
8 Матвеєва Ірина Київська1 Київська2 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 264 2004 01:03:57 8 23 Шеремет О.Л
9 Надрега Єлізавета Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С КМСУ 188 2003 01:07:16 9 22 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
10 Гуснай Вероніка Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 235 2000 01:07:16 9 22 Фечо Г.Ю.
W21А, 16 КП, 4.190 км, набір висоти 160 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ноговіцина Юлія Київська2 Київська2 СІРІУС III 266 1981 01:23:48 1 25 20 Березовський В.А.
2 Терпай Олена Харківська2 Харківська б/р 395 1986 нев.відм. 0 Терпай Д.Ю
3 Марчук Юлія Волинська2 Волинська ЛФСО IIIю 156 1990 нев.відм. 0 (null)
4 Блащук Надія Хмельницька Хмельницька III 417 1987 не старт. 0 (null)
W35, 16 КП, 4.190 км, набір висоти 160 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Васiна Ірина Херсонська2 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ МСУ 401 1981 00:45:24 1 25 20 Плохенко В.С., Заєрко В.В.
2 Вихор Катерина Харківська2 Харківська О-Компас МСУ 374 1983 00:49:51 2 22 16 Плохенко В.С., Даньков С.В.
3 Гавриленко Олена м.Київ5 м.Київ Пуща-Водиця О МСУ 517 1979 01:34:07 3 20 Гавриленко В.С.
4 Памбук Світлана Одеська1 Одеська Дрiада II 312 1981 02:01:30 4 18 Місюра М.А.
W40, 14 КП, 4.030 км, набір висоти 150 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Капара Олена Херсонська2 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ Д МСУ 407 1970 00:42:16 1 25 20 Капара Н.В.
2 Мізернюк Валентина Херсонська2 Херсонська Суворовець ХБДЮТ МСУ 408 1979 00:55:31 2 22 16 самостiйно
3 Костіна Олена Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №8 О МСУ 275 1972 01:00:53 3 20 Шуняков В.А., Доценко О.В.
4 Ленюк Юлія Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У КМСУ 495 1975 01:04:50 4 18 Тумак Ю.І., Тумак І.Д.
5 Ростальна Вікторія Сумська3 Сумська3 СК СКІФ СЮТур Крол. МСУ 361 1975 01:05:27 5 16 Постельняк О.А.
6 Олійник Неля Полтавська Полтавська КСО Лідер О МСУ 325 1977 01:05:50 6 15 (null)
7 Піховкіна Поліна м.Київ4 м.Київ Север КМСУ 541 1977 01:06:39 7 14 Доценко О.В.
8 Сиворонова Ольга Харківська2 Харківська О-Компас Темп У МСУ 390 1977 01:27:07 8 13 Даньков С.В., Губанов Б.В., Коршунов В.О.
9 Строчук Галина Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут У МСУ 124 1977 не старт. 0 Куцук О.Й.
W45, 12 КП, 3.740 км, набір висоти 150 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Шип Надія Харківська2 Харківська МСУ 397 1965 00:47:26 1 25 20 Отрешко І.В.
2 Яременко Людмила Вінницька2 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К МСУ 143 1974 00:52:13 2 22 16 Яременко Л.Г.
3 Явдощук Тетяна Одеська1 Одеська О-клуб КМСУ 317 1970 00:53:53 3 20 Голокоз О.В., Петров В.Ж.
4 Лопатенко Світлана Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №10 КМСУ 279 1972 00:56:11 4 18 самостiйно
5 Дрозд Олена Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 352 1970 00:58:17 5 16 Слутий І.Є.
6 Медуниця Ольга Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 358 1971 00:58:37 6 15 (null)
7 Нікітіна Ольга Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 496 1974 00:59:41 7 14 Тумак Ю.І., Тумак І.Д.
8 Мельникова Тетяна Одеська1 Одеська Дрiада I 310 1972 01:04:05 8 13 Місюра М.А.
9 Яковенко Ольга Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 367 1971 01:07:05 9 12 Зикова Л.І.
10 Лозовська Наталія Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 357 1971 01:12:34 10 11 (null)
11 Куценко Олена Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №9 КМСУ 278 1971 01:14:06 11 10 Шуняков В.А.
12 Зикова Лілія Сумська3 Сумська3 СК СКІФ СОЦПО РТМ I 353 1970 не старт. 0 Пугач М.І.
13 Баглик Олена м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 508 1967 не старт. 0 Холявко Є.В.
W50, 12 КП, 3.440 км, набір висоти 145 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Суркова Олена Харківська2 Харківська Север III 392 1967 00:46:24 1 25 20 Суркова О.О.
2 Даньшина Тетяна Донецька1 Донецька I 201 1965 00:58:06 2 22 16 (null)
3 Федченко Тетяна Сумська3 Сумська3 СК СКІФ СЮТур Крол. II 365 1969 01:01:08 3 20 Самостійно
4 Бояринова Ольга Сумська3 Сумська3 Орієнтир I 351 1968 01:08:04 4 18 самостiйно
5 Колмичек Ірина Луганська2 Луганська Север III 272 1967 01:09:52 5 16 (null)
6 Омельченко Юлія Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У I 497 1969 01:12:25 6 15 Тумак І.Д., Штемплер Ю.А.
7 Савчук Ольга Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У I 499 1964 01:12:31 7 14 Тумак І.Д.
8 Дойч Тетяна Донецька1 Донецька ДОЦТДЮ II 203 1967 01:30:04 8 13 Дойч Т.Л.
9 Карпеченкова Олена Одеська1 Одеська Дрiада II 304 1965 02:09:55 9 12 Місюра М.А.
10 Постельняк Світлана Сумська3 Сумська3 Орієнтир МСУ 360 1967 нев.відм. 0 Постельняк О.А.
W55, 13 КП, 3.120 км, набір висоти 145 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Рудакова Олена Дніпропетровська3 Дніпропетровська МАЙСТЕР О МСУ 193 1960 00:35:39 1 25 20 Рудаков В.Н., Біба В.І., Кривоногов Г.Е.
2 Лавриненко Наталія Донецька1 Донецька особисто КМСУ 205 1964 00:41:33 2 22 16 особисто
3 Слута Людмила Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 362 1963 00:42:50 3 20 Слутий І.Є.
4 Бевзо Валентина Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У КМСУ 488 1961 00:51:07 4 18 Ліпка В.М.
5 Цимбаленко Наталія м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 560 1964 00:53:23 5 16 самостiйно
6 Рудич Людмила м.Київ4 м.Київ Оріон КМСУ 549 1963 00:57:14 6 15 Трухан І.В.
7 Оскаленко Оксана Дніпропетровська3 Дніпропетровська МАЙСТЕР I 189 1961 00:59:04 7 14 Рудакова О.М.
8 Панченко Валентина Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 359 1960 01:21:37 8 13 Панченко А.С.
9 Поліщук Галина Луганська2 Луганська Горизонт III 285 1964 01:47:52 9 12 (null)
10 Микиша Лариса Запорізька Запорізька Моторсіч б/р 248 1962 нев.відм. 0 (null)
W60, 13 КП, 2.820 км, набір висоти 140 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Божко Тетяна Черкаська2 Черкаська О-клуб МСУ 431 1957 00:43:50 1 25 20 Божко М.В.
2 Соломічева Тетяна Одеська1 Одеська Odessa Team II 313 1957 00:47:07 2 22 16 самостiйно
3 Тумак Антоніна Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У I 503 1959 00:48:25 3 20 Тумак І.Д.
4 Гуцаленко Тетяна Волинська3 Волинська ОРІЄНТ Д МСУ 152 1957 00:49:09 4 18 Гуцаленко В.І.
5 Гавриленко Лідія м.Київ4 м.Київ О-клуб б/р 514 1955 00:58:25 5 16 Білошицький В.
6 Кандибей Наталья Сумська3 Сумська3 СК СКІФ II 355 1959 01:08:53 6 15 (null)
7 Прокопчук Ірина Чернівецька4 Чернівецька Буковина О МСУ 498 1959 не старт. 0 Прокопчук С.
8 Левандовська Хмельницька Хмельницька III 421 1959 не старт. 0 (null)
W65, 13 КП, 2.470 км, набір висоти 125 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Рясна Любов Запорізька Запорізька Ікар У КМСУ 250 1950 00:48:26 1 25 20 (null)
2 Троян Ніна Сумська3 Сумська3 СК СКІФ СОЦПО РТМ О МСУ 364 1952 00:50:29 2 22 16 Кривцун В.П.
3 Познаєва Ольга м.Київ5 м.Київ О-клуб б/р 547 1953 00:54:38 3 20 (null)
4 Кошова Валентина Запорізька Запорізька Фіолент II 245 1950 01:08:00 4 18 самостiйно
W70, 10 КП, 2.030 км, набір висоти 110 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Горбунова Тетяна м.Київ4 м.Київ О-клуб I 520 1949 00:52:43 1 25 20 Самостійно
2 Корякова Валентина Дніпропетровська3 Дніпропетровська Победа I 184 1949 00:59:41 2 22 16 особисто
3 Марченко Надія Запорізька Запорізька Моторсіч I 247 1946 01:03:08 3 20 (null)
4 Котлова Людмила Одеська1 Одеська Odessa Team II 307 1947 не старт. 0 (null)
W75, 10 КП, 2.030 км, набір висоти 110 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Степаненко Елаїда м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 554 1941 00:58:34 1 25 20 Аврутис М., Петров В.Ж.
2 Коробова Людмила Чернівецька4 Чернівецька Iю 490 1944 нев.відм. 0 (null)
W85, 10 КП, 2.030 км, набір висоти 110 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Пох Лілія Запорізька Запорізька Моторсіч МСУ 249 1934 01:20:05 1 25 20 (null)
M12, 7 КП, 2.080 км, набір висоти 35 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Горашко Володимир Одеська2 Одеська Динамо Д Iю 301 2007 00:13:38 1 25 20 Герт Г.В.
2 Тараненко Дмитро Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ О Iю 347 2007 00:16:08 2 22 16 Троян Н.Г.
3 Березняк Максим Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ IIю 429 2007 00:16:45 3 20 Чорний Є.С.
4 Недужий Іван м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №22 О IIю 538 2007 00:17:59 4 18 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
5 Романів Ілля Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О IIю 120 2007 00:18:03 5 16 Строчук Г.М.
6 Петренко Володимир м.Київ3 м.Київ Кіслород+ ДЮСШ №12 О IIIю 545 2007 00:18:15 6 15 Дуднік Т.О., Балась М.С.
7 Кирилишин Ігор Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 114 2009 00:18:20 7 14 Строчук Г.М.
8 Гуменюк Владислав Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ IIю 221 2008 00:18:35 8 13 Нестеренко В.О.
9 Луців Любомир Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 116 2008 00:18:47 9 12 Строчук Г.М.
10 Куцак Ярослав м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №21 О IIю 531 2008 00:19:15 10 11 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
11 Нігда Роман Чернівецька2 Чернівецька2 КСО МІДІЗ Авангард У IIIю 464 2008 00:19:25 11 10 Тумак І.Д.
12 Капара Валентин Херсонська1 Херсонська Суворовець КЗ ЦТКТУМ IIIю 405 2007 00:19:26 12 9 Капара Е.И., Капара Н.В.
13 Поєнко Вадим м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №23 О Iю 546 2007 00:20:03 13 8 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
14 Сойма Андрій Херсонська1 Херсонська Суворовець БДЮТ IIIю 414 2008 00:20:25 14 7 Мизернюк
15 Сердитий Артем Черкаська1 Черкаська КСО Мрія ДЮСШ Мрія Д б/р 446 2007 00:20:56 15 6 Литвиненко Ю.М.
16 Сафонов Олександр Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ IIю 226 2008 00:23:02 16 5 Нестеренко В.О.
17 Шевела Андрій Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К IIIю 142 2008 00:24:46 17 4 Пронтішева Л.П.
18 Ковтюк Олег Чернівецька5 Чернівецька3 Буковина IIIю 481 2012 00:25:51 18 3 Прокопчук С.
19 Балашовець Олександр Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 104 2009 00:26:17 19 2 Строчук Г.М.
20 Вехновський Ренат Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 178 2009 00:27:06 20 1 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
21 Лисоконь Михайло Одеська2 Одеська Динамо Д IIIю 308 2008 00:27:43 21 Герт Г.В.
22 Балабанов Єлізар Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 174 2007 00:28:17 22 Балабанов П.А., Рудакова О.М.
23 Загарiя Микола Одеська2 Одеська Динамо Д IIIю 302 2008 00:30:08 23 Герт Г.В.
24 Балабанов Гордій Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIю 175 2009 00:30:35 24 Балабанов П.А., Рудакова О.М.
25 Олійник Арсен Чернівецька5 Чернівецька3 Буковина IIIю 482 2007 00:30:44 25 Прокопчук С.
26 Вікторов Дмитро Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 177 2008 00:31:07 26 Рудакова О.М.
27 Русецький Данил Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ б/р 224 2009 00:31:59 27 Русецький С.А ., Нестеренко В.О.
28 Жуковський Артем Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К IIю 136 2007 00:35:03 28 Яременко Л.Г.
29 Гавриленко Марат м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О IIIю 515 2007 00:38:33 29 Безкоровайний А.М.
30 Жуковський Владислав Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К IIю 137 2009 00:39:07 30 Яременко Л.Г.
31 Шелудько Максим Сумська2 Сумська2 СК СКІФ СОЦПО РТМ О Iю 350 2007 00:50:07 31 Троян Н.Г.
32 Козловський Гліб Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ IIю 140 2008 00:58:10 32 Яременко Л.Г.
33 Зозуля Єгор Черкаська2 Черкаська С IIIю 437 2009 нев.відм. 0 Уфімцева Т.С.
34 Завалко Євгеній Черкаська1 Черкаська КДЮСШ С IIIю 434 2007 нев.відм. 0 Уфімцева Т.С.
35 Гавриленко Олександр м.Київ3 м.Київ МТК Зелеста IIIю 516 2009 нев.відм. 0 Білошицький В., Білошицький С.В.
36 Яремак Іван Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш IIIю 130 2010 зійшов 0 Строчук Г.М.
37 Бабій Артем Чернівецька3 Чернівецька3 КСО ”Захід” ЦДЮТ О б/р 476 2008 не старт. 0 Колчанов О.О.
38 Тілло Марк Чернівецька5 Чернівецька3 Буковина IIIю 485 2009 не старт. 0 (null)
M14, 9 КП, 2.780 км, набір висоти 75 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ковальчук Артур Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 139 2005 00:20:24 1 25 20 Пронтішева Л.П.
2 Сафонов Микола Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ II 225 2005 00:20:37 2 22 16 Нестеренко В.О.
3 Ковальчук Серафім Київська1 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 257 2005 00:23:34 3 20 Шеремет О.Л
4 Богачов Юрій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 232 2005 00:27:04 4 18 Семенюк М.В., Фечо Г.Ю.
5 Мартинов Нікіта Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О Iю 187 2006 00:27:53 5 16 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
6 Синиця Георгій Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С II 195 2005 00:28:29 6 15 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
7 Пеприк Олег Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 242 2005 00:28:43 7 14 Фечо Г.Ю.
8 Кутовий Богдан м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О II 529 2006 00:29:27 8 13 Безкоровайний А.М., Насіковський О.В.
9 Савчій Артур Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш I 121 2005 00:30:21 9 12 Строчук Г.М.
10 Головач Данило Київська2 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ Iю 253 2005 00:31:21 10 11 Осадча А.В., Подгаєцький А.В.
11 Алферов Станислав Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С II 173 2005 00:34:38 11 10 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
12 Нігда Юрій Чернівецька2 Чернівецька2 КСО МІДІЗ Авангард У Iю 466 2005 00:34:39 12 9 Тумак І.Д.
13 Черняк Юрій Волинська1 Волинська Борат. ОТГ Волинь ЦТСЕ Iю 171 2006 00:35:12 13 8 Гнатюк В.Д.
14 Ференс Хмельницька Хмельницька III 425 2006 00:35:54 14 7 (null)
15 Горобчук Владислав Вінницька1 Вінницька Восход МДЮСШ №2 К Iю 133 2006 00:36:05 15 6 Пронтішева Л.П.
16 Дідошак Олександр Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О Iю 112 2006 00:38:32 16 5 Строчук Г.М.
17 Пінчук Данило Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ IIIю 346 2006 00:41:07 17 4 Троян Н.Г.
18 Старіков Руслан Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №14 IIю 288 2005 00:42:02 18 3 (null)
19 Герасимчук Василь Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIю 458 2005 00:43:16 19 2 Колчанов О.О.
20 Карпюк Остап Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ IIю 153 2005 00:43:16 19 2 Войтович В.М.
21 Крамарюк Андрій Чернівецька2 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І б/р 570 2005 00:44:54 21 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
22 Шулевський Роман м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №29 Iю 564 2005 00:46:54 22 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
23 Огонюк Михайло Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 468 2006 00:47:35 23 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
24 Куцак Володимир м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №27 О Iю 530 2006 00:49:59 24 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
25 Кононов Денис Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С Iю 238 2005 00:50:52 25 Фечо Г.Ю.
26 Городенскій Денік Чернівецька2 Чернівецька б/р 568 2006 00:51:03 26 (null)
27 Двірний Максим м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №25 О Iю 522 2006 00:52:58 27 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
28 Четвертак Роман м.Київ3 м.Київ Кіслород+ IIю 561 2005 00:53:25 28 Балась М.С.
29 Тарновецький Тарас Чернівецька2 Чернівецька2 КСО МІДІЗ Авангард У Iю 474 2005 00:54:40 29 Тумак І.Д.
30 Лучіч Максим Чернівецька2 Чернівецька2 КСО ”Захід” ЦДЮТ О IIIю 463 2006 00:55:30 30 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
31 Витвицький Антон м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №24 О Iю 512 2006 00:57:34 31 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
32 Тимчук Олександр Чернівецька2 Чернівецька3 КСО МІДІЗ Авангард IIIю 486 2005 01:01:40 32 Тумак І.Д.
33 Воронюк Назар Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 180 2005 01:08:49 33 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
34 Калівод Данило Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О IIIю 182 2005 01:12:48 34 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
35 Новосад Ілля Волинська1 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ Iю 159 2006 01:18:21 35 Бензель Ю.В.
36 Коворотний Ілля м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №26 Iю 527 2006 01:20:29 36 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
37 Гайдук Ігор Хмельницька Хмельницька IIю 418 2006 01:26:33 37 (null)
38 Решетніков Олександр м.Київ2 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №28 IIю 548 2006 01:30:33 38 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
M16, 12 КП, 3.580 км, набір висоти 150 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Бєляєв Іван Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ КМСУ 217 2004 00:30:37 1 35 40 Нестеренко В.О.
2 Дружинін Влад м.Київ3 м.Київ Север Пуща-Водиця КМСУ 523 2004 00:31:18 2 32 32 Доценко О.В.
3 Скворцов Юрій Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦДЮТ КМСУ 413 2004 00:35:01 3 30 28 Васіна І.В.
4 Дворников Даниил Донецька2 Донецька RO team Fox КМСУ 202 2004 00:36:12 4 28 20 Иванько А.В., Иванько И.В.
5 Солодуха Юрій Волинська1 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ II 167 2003 00:37:40 5 26 16 Яскульська О.П.
6 Ткаченко Костянтин Сумська1 Сумська1 СК СКІФ СОЦПО РТМ О I 339 2003 00:37:41 6 25 Троян Н.Г.
7 Євченко Данило Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 99 2003 00:37:44 7 24 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
8 Крись Ілля Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ III 222 2004 00:38:41 8 23 Нестеренко В.О.
9 Андрусяк Андрій Чернівецька1 Чернівецька1 КСО МІДІЗ Авангард У I 452 2004 00:39:58 9 22 Тумак І.Д.
10 Ліщук Антоній Волинська1 Волинська ОРІЄНТ МЦТур II 154 2004 00:41:13 10 21 Гуцаленко В.І.
11 Памбук Лев Одеська2 Одеська Дрiада О II 311 2003 00:41:52 11 20 Місюра М.А.
12 Затоковенко Володими Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К II 138 2003 00:42:23 12 19 Яременко Л.Г.
13 Кутовий Артур м.Київ3 м.Київ КСО Orienta Пуща-Водиця О I 528 2004 00:42:49 13 18 Безкоровайний А.М.
14 Данилюк Назарій Херсонська1 Херсонська Суворовець ХЦПР КМСУ 402 2004 00:43:01 14 17 Капара Н.В., Капара Е.И., Домбовскій О.П.
15 Отрешко Ілля Харківська1 Харківська КМСУ 386 2003 00:43:03 15 16 Отрешко І.В., Шип Н.Є.
16 Татарніков Михайло Київська2 Київська2 Ірп. ДЮСШ О Iю 270 2004 00:43:48 16 15 Шеремет О.Л
17 Савченко Іван Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 58 2003 00:45:11 17 14 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
18 Лазаренко Ярослав м.Київ3 м.Київ Север Пуща-Водиця II 532 2004 00:45:54 18 13 Білошицький В., Доценко О.В.
19 Євстаф’єв Дмитро Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб С II 172 2004 00:46:02 19 12 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
20 Галатин Олег Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ Азимут УО Калуш О I 109 2004 00:47:00 20 11 Козачинський О.Д., Лукасевич В.В.
21 Машков Ілля Київська1 Київська1 Ірп. ДЮСШ О КМСУ 258 2003 00:48:32 21 10 Шеремет О.Л
22 Ідяртов Олександр Житомирська1 Житомирська1 Коростишів БДТ I 215 2004 00:48:49 22 9 Нестеренко В.О.
23 Ворона Євген Сумська2 Сумська2 СК СКІФ СОЦПО РТМ О II 343 2004 00:51:48 23 8 Троян Н.Г.
24 Худик Олександр Волинська1 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ I 170 2003 00:52:30 24 7 Яскульська О.П.
25 Трошко Назар Івано-Франківськ1 Івано-Франківськ KSO”IF-Deaf” ІФОДЮСШІ І I 125 2004 00:55:19 25 6 Коченюк М.М.
26 Адабека Володимир Чернівецька1 Чернівецька1 Авангард III 451 2004 00:57:33 26 5 Баранюк, Тумак І.Д.
27 Сорока Михайло Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №11 О Iю 287 2004 00:58:31 27 4 Костіна О.А.
28 Власенко Микита Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 60 2004 00:58:42 28 3 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
29 Кучерук Олександр Вінницька1 Вінницька Вікторія ВОЦТСКЕ К КМСУ 141 2003 00:59:18 29 2 Яременко Л.Г.
30 Хорошевський Даніїл Одеська2 Одеська Динамо Д I 315 2003 00:59:49 30 1 Герт Г.В.
31 Заморока Михайло Хмельницька Хмельницька Iю 419 2004 01:07:51 31 (null)
32 Медуниця Тимофій Сумська2 Сумська2 Орієнтир КДЮСШ №7 О III 345 2004 01:13:52 32 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
33 Тимошек Федір м.Київ3 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №30 Iю 556 2004 01:21:20 33 Калінкін О.Б., Стрижак А.О.
34 Савкевич Дмитро Чернівецька3 Чернівецька3 СК Атлет-М КБУ ДЮСШ IIIю 483 2004 01:23:31 34 Арсенюк М.В.
35 Брандель Нікіта Чернівецька1 Чернівецька1 Буковина ЦДЮТ О Iю 453 2004 01:24:41 35 Прокопчук С.
36 Савчук Михайло Чернівецька3 Чернівецька3 КСО МІДІЗ Авангард У II 484 2003 02:09:14 36 Тумак І.Д.
37 Астапович Михайло Харківська2 Харківська О-Компас Темп IIю 370 2004 нев.відм. 0 Даньков С.В., Данилова А.В., Бірюкова О.Ю.
38 Багнюк Максим Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 59 2004 нев.відм. 0 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
M18, 15 КП, 4.520 км, набір висоти 180 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Арбузов Владислав Сумська1 Сумська1 Орієнтир КДЮСШ №6 О КМСУ 330 2002 00:34:35 1 35 40 Постельняк О.А., Постельняк С.А.
2 Рожко Олег Львівська1 Львівська1 LeO-Team I 290 2001 00:36:23 2 32 32 Бадан Ю.
3 Теремецький Тимофій Київська1 Київська1 Ірп. ДЮСШ О КМСУ 261 2002 00:37:49 3 30 28 Калінкін О.Б., Подгаєцький А.В.
4 Янков Володимир Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ ЗСУ II 297 2001 00:41:48 4 28 20 Бадан Ю., Барашевський С.А.
5 Ленюк Володимир Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 492 2001 00:43:09 5 26 16 Тумак І.Д.
6 Нагорний Ілля м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №34 КМСУ 536 2002 00:44:52 6 25 Березовський В.А., Мізернюк В.В.
7 Василина Андрій Закарпатська Закарпатська Максимум КОДЮСШ С КМСУ 233 2001 00:45:23 7 24 Фечо Г.Ю.
8 Проказін Владислав Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 56 2002 00:46:35 8 23 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
9 Волошин Дмитро Дніпропетровська2 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О I 179 2001 00:48:45 9 22 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
10 Оксенчук Назар Волинська2 Волинська Імпульс Волинь ЦТСЕ I 160 2001 00:48:54 10 21 Яскульська О.П.
11 Скомороха Максим Харківська1 Харківська О-Компас Темп КМСУ 391 2002 00:49:25 11 20 Наточій М.С., Даньков С.В.
12 Нестеренко Максим Сумська1 Сумська1 СК СКІФ СОЦПО РТМ КМСУ 337 2002 00:51:40 12 19 Троян Н.Г.
13 Липа Андрій Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 440 2001 00:51:56 13 18 Уфімцева Т.С.
14 Іщенко Руслан Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ О II 340 2002 00:53:32 14 17 Троян Н.Г., Постельняк І.М.
15 Юрик Вадим Харківська6 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І II 57 2002 00:57:52 15 16 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
16 Онопко Данил Луганська1 Луганська Север КДЮСШ №12 О КМСУ 280 2002 01:04:25 16 15 Шуняков В.А., Костіна О.А.
17 Терелюк Валентин Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ II 294 2001 01:04:38 17 14 Бадан Ю., Барашевський С.А.
18 Шелехов Денис Сумська2 Сумська2 Орієнтир СОЦПО РТМ I 349 2001 01:15:36 18 13 Троян Н.Г.
19 Синенко Валентин м.Київ1 м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №31 О I 552 2001 01:37:49 19 12 Калінкін О.Б., Стрижак О.А.
20 Ткачук Олександр Дніпропетровська1 Дніпропетровська I 197 2002 нев.відм. 0 Заерко В.В.
21 Желізняк Олександр Закарпатська Закарпатська Максимум ЦТКЕСум С КМСУ 237 2002 нев.відм. 0 Янчук Ю.І., Більце А.П.
22 Капустинський Павло Одеська2 Одеська Динамо Д КМСУ 303 2002 не старт. 0 Герт Г.В.
M20, 15 КП, 4.520 км, набір висоти 180 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ярош Валентин Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 399 1999 00:28:55 1 35 40 Фулєров Є.Є., Даньков С.В.
2 Самойленко Костянтин Дніпропетровська1 Дніпропетровська МАЙСТЕР ОСВІТОРІУМ О КМСУ 194 2000 00:31:12 2 32 32 Рудакова О.М., Рудаков В.Н.
3 Піддубний Михайло м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №36 КМСУ 540 2001 00:32:09 3 30 28 Березовський В.А., Сердюк Н.Я.
4 Бриндак Євгеній м.Київ1 м.Київ МТК Зелеста КМСУ 511 1999 00:32:59 4 28 20 Костюк М.О., Білошицький В., Білошицький С.В.
5 Звягін Микита Київська1 Київська1 Kiev Region КОДЮСШ КМСУ 255 2000 00:33:27 5 26 16 Березовський В.А., Стрижак А.О., Ускова С.М.
6 Войтанік Денис Київська1 Київська1 Kiev Region Ірп. ДЮСШ О КМСУ 252 1999 00:34:43 6 25 Шеремет О.Л, Подгаєцький А.В.
7 Сердюк Юрій Сумська1 Сумська1 СК СКІФ СОЦПО РТМ О КМСУ 338 1999 00:35:26 7 24 Троян Н.Г.
8 Литвин Олександр Харківська1 Харківська О-Компас Темп У КМСУ 382 1999 00:36:41 8 23 Литвин О.М., Даньков С.В.
9 Ленюк Олeг Чернівецька1 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 493 1999 00:37:11 9 22 Тумак Ю.І.
10 Зачешигрива Богдан Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 435 2000 00:37:19 10 21 Чорна Ю.М.
11 Скрипка Юрій Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 292 1999 00:39:21 11 20 Бадан Ю., Барашевський С.А.
12 Грязєв Богдан м.Київ1 м.Київ ДЮСШ №35 КМСУ 521 2001 00:43:51 12 19 Березовський В.А., Васіна І.В.
13 Нікітюк Павло Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 289 2000 00:46:32 13 18 Барашевський С.А., Бадан Ю.
14 Грешнов Олександр Чернівецька1 Чернівецька1 КСО ”Захід” ЦДЮТ О I 455 2000 00:51:42 14 17 Колчанов О.О., Кьоніг Л.І.
15 Ткаченко Дмитро Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ У I 295 1999 00:54:38 15 16 Бадан Ю., Барашевський С.А.
16 Трач Денис Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ ЗСУ КМСУ 296 2000 00:55:19 16 15 Барашевський С.А., Бадан Ю.
17 Сафронов Євген м.Київ5 м.Київ Север Пуща-Водиця I 550 1999 00:55:43 17 14 Доценко О.В.
18 Петрович Вадим Черкаська1 Черкаська ОНИКС КДЮСШ С КМСУ 445 2000 00:58:56 18 13 Уфімцева Т.С., Джулай В.О.
19 Сліпенький Костянтин Львівська1 Львівська1 НАСВ НАСВ II 293 1999 00:59:21 19 12 Бадан Ю., Барашевський С.А.
20 Плотников Микита Харківська5 Харківська O-DEAF КДЮСШ №3 І I 55 2000 01:06:45 20 11 Бондаренко В.І., Шимчук Р.Ф.
M21А, 15 КП, 4.930 км, набір висоти 180 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Терпай Дмитро Харківська2 Харківська б/р 394 1985 00:41:00 1 25 20 (null)
2 Петришин Віталій Волинська2 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ КМСУ 163 1996 00:54:20 2 22 16 Гуцаленко Т.М.
3 Чорний Євген Черкаська2 Черкаська КДЮСШ О КМСУ 449 1993 00:55:05 3 20 Чорна Ю.М.
4 Чаус Михайло Львівська2 Львівська2 Надія I 300 1992 00:58:21 4 18 (null)
5 Гавриленко Віталій м.Київ1 м.Київ Пуща-Водиця О МСУ 513 1978 нев.відм. 0 Черниш Є.Ю.
M35, 15 КП, 4.930 км, набір висоти 180 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Спасовський Ігор Волинська3 Волинська ЛФСО МСУ 168 1983 00:42:27 1 25 20 Черчик О.А.
2 Петкевич Сергій Полтавська Полтавська Валтекс О МСУ 326 1983 00:42:47 2 22 16 Семенюта Г.О.
3 Штельмах Максим м.Київ4 м.Київ БеркутЛегіон ДЮСШ №32 МСУ 563 1978 00:44:03 3 20 Черниш Є.Ю.
4 Єрко Андрій Волинська3 Волинська ЛФСО МЦТур КМСУ 147 1982 00:44:12 4 18 Черчик О.А.
5 Оришко Олександр Волинська3 Волинська ЛФСО Волинь ЦТСЕ КМСУ 162 1983 00:45:34 5 16 Черчик О.А.
6 Калінкін Олександр м.Київ4 м.Київ Лідер-тур О МСУ 526 1974 00:45:48 6 15 Стрижак О.А.
7 Петрочук Дмитро Волинська3 Волинська ЛФСО б/р 164 1980 00:48:03 7 14 Бортник В.В., Черчик О.А.
8 Кандибей Віталій Сумська3 Сумська3 СК СКІФ КМСУ 354 1981 00:48:34 8 13 Постельняк С.А.
9 Панченко Богдан Черкаська2 Черкаська III 442 1983 00:49:38 9 12 (null)
10 Раевський Сергій Луганська2 Луганська Север б/р 571 1983 00:52:01 10 11 самостiйно
11 Павленко Вiталiй Луганська2 Луганська Север КМСУ 281 1983 00:56:38 11 10 (null)
12 Петренко Віталій м.Київ5 м.Київ Кіслород+ I 544 1982 01:16:23 12 9 Балась М.С., Дуднік Т.О.
13 Безруков Олексій Хмельницька Хмельницька III 416 1981 01:37:08 13 8 (null)
M40, 15 КП, 4.230 км, набір висоти 165 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Ленюк Олег Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У КМСУ 494 1975 00:35:07 1 25 20 самостiйно
2 Мурзін Олександр Київська2 Київська2 СК ”Сіріус” КМСУ 265 1976 00:41:09 2 22 16 Березовський В.А., Біба В.І.
3 Зозуля Микола Черкаська2 Черкаська ОНИКС I 438 1976 00:44:18 3 20 (null)
4 Подгаєцький Андрій Київська2 Київська2 МСУ 267 1975 00:45:46 4 18 Березовський В.А.
5 Березовський Василь Київська2 Київська2 МСУ 262 1970 00:50:59 5 16 Подгаєцький А.В.
6 Колесник Дмитро Одеська1 Одеська Odessa Team II 306 1978 00:55:16 6 15 Місюра М.А.
7 Боярський Дмитро Полтавська Полтавська Центуріон I 318 1975 00:57:25 7 14 Сердюк Н.Я.
8 Скрипка Олександр Дніпропетровська1 Дніпропетровська Наш Клуб I 196 1976 нев.відм. 0 (null)
9 Якимечко Микола Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут О МСУ 129 1977 не старт. 0 Куцук О.Й.
10 Вінницький Олег Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут III 108 1975 не старт. 0 (null)
11 Бурилко Микола Житомирська2 Житомирська Коростишів I 227 1977 не старт. 0 Контар І. А., Нестеренко В.О.
M45, 16 КП, 4.190 км, набір висоти 160 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Русецький Сергій Житомирська2 Житомирська Коростишів МСМК 229 1974 00:32:29 1 25 20 Контар І. А.
2 Трімбой Ігор Одеська1 Одеська Динамо Д МСУ 314 1972 00:40:22 2 22 16 Герт Г.В.
3 Бенке Артур м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 509 1972 00:48:11 3 20 Трухан І.В.
4 Курка Михайло Чернівецька4 Чернівецька ДЮСШ №4 О МСУ 491 1973 00:49:44 4 18 Бордіян Г.В.
5 Козирєв Андрій Житомирська2 Житомирська Коростишів I 228 1973 00:53:53 5 16 Контар І. А., Нестеренко В.О.
6 Афанасьев Юрій Луганська2 Луганська Север I 271 1970 00:56:23 6 15 самостiйно
7 Калініченко Станісла Полтавська Полтавська КМСУ 320 1973 01:00:25 7 14 самостiйно
8 Бачинський Віктор Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут КМСУ 105 1972 01:01:25 8 13 Куцук О.Й.
9 Гутак Михайло Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут К МСУ 111 1969 01:02:58 9 12 Куцук О.Й.
10 Тарарін В’ячеслав Хмельницька Хмельницька III 424 1971 01:07:40 10 11 (null)
11 Тарасенко Сергій Донецька1 Донецька КСТО Зеніт ОДЮСШ I 213 1972 01:15:14 11 10 самостiйно
12 Kempe Fredrik Sweden Sweden OK Denseln б/р 101 1973 01:29:20 п/к 0 (null)
13 Фесенко Хмельницька Хмельницька III 426 1970 не старт. 0 (null)
M50, 14 КП, 4.030 км, набір висоти 150 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Глушенков Віталій м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 518 1968 00:34:52 1 25 20 Петров В.Ж.
2 Усенко Андрій м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 557 1969 00:40:29 2 22 16 Трухан І.В.
3 Даньков Сергій Харківська2 Харківська О-Компас Темп У МСУ 377 1968 00:44:42 3 20 Фельдман Л.П., Отрешко І.В.
4 Слобожанінов Андрій Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 500 1968 00:44:59 4 18 Штемплер Ю.А.
5 Арсенюк Михайло Чернівецька4 Чернівецька СК Атлет-М КБУ ДЮСШ КМСУ 487 1968 00:48:29 5 16 самостiйно
6 Колмичек Олексій Луганська2 Луганська Север КДЮСШ №13 У I 274 1967 00:53:02 6 15 самостiйно
7 Павлюков Ігор Луганська2 Луганська Луганск 0,7 КМСУ 282 1969 00:54:36 7 14 Данько Л.Г.
8 Кононов Михайло Донецька1 Донецька Меотида I 204 1969 00:55:12 8 13 самостійно.
9 Душко Олег Вінницька2 Вінницька б/р 135 1964 00:56:04 9 12 Пронтішева Л.П.
10 Пономаренко Микола Полтавська Полтавська Хорол Хорол III 327 1966 01:20:19 10 11 самостiйно
11 Крутій Сергій Полтавська Полтавська II 321 1966 01:25:51 11 10 Крутій С.
M55, 12 КП, 3.740 км, набір висоти 150 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Карпенко Ігор Сумська3 Сумська3 СК СКІФ МСУ 356 1964 00:39:03 1 25 20 самостiйно
2 Манічев Олександр Одеська1 Одеська Odessa Team КМСУ 309 1963 00:39:53 2 22 16 Капустинский И.В.
3 Мальчик Ігор Волинська3 Волинська ОРІЄНТ Волинь ЦТСЕ КМСУ 155 1963 00:40:14 3 20 Гуцаленко Т.М.
4 Слутий Ігор Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 363 1963 00:47:16 4 18 (null)
5 Поліщук Валерій Луганська2 Луганська Горизонт У III 284 1964 00:48:16 5 16 самостоятельно
6 Денисенко Євгеній Полтавська Полтавська Хорол III 319 1964 00:55:09 6 15 самостiйно
7 Буджак Василь Івано-Франківськ2 Івано-Франківськ Азимут С III 107 1961 01:00:33 7 14 (null)
8 Семенюта Григорій Полтавська Полтавська Валтекс КМСУ 328 1963 01:10:19 8 13 (null)
9 Липницький Анатолій Полтавська Полтавська II 322 1960 01:21:53 9 12 самостiйно
10 Михайличенко Олексан м.Київ4 м.Київ О-клуб I 535 1960 не старт. 0 Петров В.Ж.
11 Холявко Євген м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 559 1962 не старт. 0 Петров В.Ж.
M60, 12 КП, 3.440 км, набір висоти 145 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Тумак Іван Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ Авангард У КМСУ 502 1957 00:29:02 1 25 20 самостiйно
2 Шульга Валерій Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ У КМСУ 505 1956 00:31:08 2 22 16 Тумак І.Д.
3 Троян Олексій Запорізька Запорізька Моторсіч КМСУ 251 1955 00:38:33 3 20 (null)
4 Рудаков Володимир Дніпропетровська3 Дніпропетровська МАЙСТЕР КМСУ 192 1959 00:43:56 4 18 Мишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.
5 Заєрко Валерій Дніпропетровська3 Дніпропетровська Наш Клуб С МСУ 181 1958 00:44:14 5 16 самостiйно
6 Горєлий Дмитро Черкаська2 Черкаська КМСУ 433 1959 00:47:26 6 15 (null)
7 Беленец Микола Донецька1 Донецька КСТО Зеніт б/р 199 1955 00:52:08 7 14 самостiйно
8 Шкура Володимир Сумська3 Сумська3 СК СКІФ I 366 1957 01:20:50 8 13 Шкура В.М.
9 Нагаевський Вячеслав Донецька1 Донецька II 207 1956 01:23:14 9 12 (null)
10 Нечипоренко Микола Полтавська Полтавська I 324 1958 нев.відм. 0 (null)
11 Давиденко Сергій Закарпатська Закарпатська Максимум I 236 1958 не старт. 0 Сас К.Ф.
12 Шпіллер Андрій Одеська1 Одеська Odessa Team I 316 1956 не старт. 0 самостiйно
13 Павлишин Василь Закарпатська Закарпатська Максимум I 241 1958 не старт. 0 Сас К.Ф.
M65, 13 КП, 3.120 км, набір висоти 145 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Фокін Сергій м.Київ4 м.Київ О-клуб КМСУ 558 1953 00:36:15 1 25 20 Петров В.Ж.
2 Бобровський Олексан м.Київ5 м.Київ О-клуб II 510 1954 00:42:32 2 22 16 Петров В.Ж.
3 Марченко Олександр Херсонська2 Херсонська Суворовець ХЦПР Д II 410 1954 00:44:44 3 20 Щербина А.Д.
4 Рудь Олександр Донецька1 Донецька Меотида I 210 1952 00:59:30 4 18 самостiйно
5 Бордіян Георгій Чернівецька4 Чернівецька ДЮСШ-4 ДЮСШ №4 О КМСУ 489 1950 01:11:51 5 16 самостiйно
6 Тумак Михайло Чернівецька4 Чернівецька КСО МІДІЗ III 504 1953 01:29:46 6 15 Тумак І.Д.
7 Рублевський Василь Дніпропетровська3 Дніпропетровська Победа С КМСУ 191 1950 нев.відм. 0 Кузнецов Н.А.
M70, 13 КП, 2.820 км, набір висоти 140 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Божко Микола Черкаська2 Черкаська О-клуб МСМК 430 1949 00:33:22 1 25 20 Самостійно
2 Васильєв Анатолій Запорізька Запорізька Моторсіч II 244 1948 00:53:27 2 22 16 (null)
3 Іванчук Володимир Запорізька Запорізька Ікар У I 243 1949 01:07:46 3 20 (null)
4 Краюшин Олександр Хмельницька Хмельницька СК ” КРОК” II 420 1947 01:08:28 4 18 самостiйно
5 Перидирей Микола Донецька1 Донецька II 208 1945 02:28:46 5 16 (null)
6 Грачьов Павло Донецька1 Донецька Меотида II 200 1947 02:30:49 6 15 (null)
M75, 13 КП, 2.470 км, набір висоти 125 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Модін Георгій Полтавська Полтавська I 323 1944 00:58:57 1 25 20 самостiйно
2 Дудін Андрій м.Київ4 м.Київ О-клуб Пуща-Водиця КМСУ 524 1941 02:06:59 2 22 16 самостiйно
3 Матула Олексій Донецька1 Донецька Меотида III 206 1944 зійшов 0 самостійно.
M80, 13 КП, 2.470 км, набір висоти 125 м, контр.час: 90 хвил, нач.дистанції: Вадим Прокопчук, МК
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце Очки BCM Тренер
1 Лозовий Анатолій Запорізька Запорізька У I 246 1939 01:00:41 1 25 20 (null)
2 Опольський Євген Хмельницька Хмельницька II 422 1938 01:21:52 2 22 16 (null)
3 Назаренко Петро Закарпатська Закарпатська Максимум ЦТКЕСум С КМСУ 240 1938 01:26:41 3 20 самостiйно
4 Рогозян Алексей Донецька1 Донецька III 209 1935 нев.відм. 0 (null)
5 Тіщенко Михайло Чернівецька4 Чернівецька МСУ 501 1939 нев.відм. 0 (null)
Головний суддя Володимир Ліпка, НК
Головний секретар Марія Іваненко, НК