Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Воробйова Поліна Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 45 11:05:00 2 Тараданова Ангеліна м.Київ Київська Русь 159 11:06:00 3 Полубенцева Дарья Київська Kyiv Region 80 11:07:00 4 Дранчак Катерина Закарпатська Максимум 174 11:08:00 5 Оверківська Софія Житомирська КСО Коростишів 408 11:09:00 6 Грінько Уляна м.Київ Sever 17 11:10:00 7 Борова Катерина Вінницька ГрОТ - Гранів 357 11:11:00 8 Воропай Ніколь м.Київ Sever 16 11:12:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж11
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пелепец Виктория Одеська КСО О-Компас 336 11:45:00 2 Воловик Марія Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 284 11:46:00 3 Каденко Каріна Київська Kyiv Region 81 11:47:00 4 Сідлецька Марія Вінницька ГрОТ - Гранів 359 11:48:00 5 Ісмагілова Марія Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 46 11:49:00 6 Рискальчук Дарина Вінницька ГрОТ - Гранів 358 11:50:00 7 Ворона Діана м.Київ 344 11:51:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Царук Ксенія Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 287 11:09:00 2 Фурман Олександра м.Київ 346 11:10:00 3 Трухній Милослава Житомирська КСО Коростишів 410 11:11:00 4 Міщук Анастасія Київська Kyiv Region 85 11:12:00 5 Ковальова Емілія Закарпатська 175 11:13:00 6 Заіка Крістіна м.Київ 345 11:14:00 7 Далькевич Євгенія Житомирська КСО Коростишів 409 11:15:00 8 Маковчук Олександра Київська Kyiv Region 84 11:16:00 9 Панченко Іванна Черкаська ОНІКС 385 11:17:00 10 Демченко Дар’яна м.Київ Sever 18 11:18:00 11 Козлова Аліса Київська Kyiv Region 82 11:19:00 12 Пазенко Милана Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 286 11:20:00 13 Лукієнко Юлія Київська Kyiv Region 83 11:21:00 14 Кутняк Дар’я Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 47 11:22:00 15 Крічфалушій Аліна Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 285 11:23:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж13
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Хлус Анастасія Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 288 11:01:00 2 Шпінь Уляна Закарпатська 176 11:02:00 3 Полубенцева Ірина Київська Kyiv Region 86 11:03:00 4 Сідлецька Вікторія Вінницька ГрОТ - Гранів 360 11:04:00 5 Ліхтанська Юлія Житомирська КСО Коростишів 411 11:05:00 6 Ігнатьєва Інна Харківська КСО О-Компас 67 11:06:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Руднєва Єлизавета Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 289 11:20:00 2 Матвейчук Олеся Київська Kyiv Region 87 11:21:00 3 Чимерис Анна м.Київ OC Orienta 75 11:22:00 4 Цабак Тетяна Вінницька ГрОТ - Гранів 361 11:23:00 5 Волкова Аня м.Київ 348 11:24:00 6 Ковтун Анастасія Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 270 11:25:00 7 Бурковська Катерина м.Київ 347 11:26:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж15
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Мирошниченко Елизавета Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 271 11:49:00 2 Маглич Анастасія Київська Kyiv Region 89 11:50:00 3 Костюк Анастасія Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 48 11:51:00 4 Панченко Даніела Черкаська ОНІКС 386 11:52:00 5 Компанець Катерина м.Київ Sever 20 11:53:00 6 Ковальова Юлія Закарпатська 177 11:54:00 7 Аскерова Світлана м.Київ Sever 19 11:55:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Мізернюк Мирослава м.Київ Sever 21 11:32:00 2 Мироненко Валерія Черкаська ОНІКС 387 11:33:00 3 Ліхтанська Анастасія Житомирська КСО Коростишів 413 11:34:00 4 Піскова Анастасія Закарпатська 179 11:35:00 5 Совенко Юлія Вінницька ГрОТ - Гранів 362 11:36:00 6 Сокур Дар’я Київська Kyiv Region 91 11:37:00 7 Кожан Марія Рівненська Oriens 320 11:38:00 8 Кропивницька Катерина Житомирська КСО Коростишів 412 11:39:00 9 Дранчак Крістіна Закарпатська 178 11:40:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж18
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Польова Олександра м.Київ OC Orienta 76 11:01:00 2 Петровська Єлєна Хмельницька 43 11:02:00 3 Пєшкова Марія Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 49 11:03:00 4 Замахіна Тетяна Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 290 11:04:00 5 Бережна Дар’я Сумська СК СКІФ 79 11:05:00 6 Дакал Тетяна м.Київ Київська Русь 160 11:06:00 7 Зелена Анастасія Черкаська ОНІКС 388 11:07:00 8 Адамчук Анна м.Київ 71 11:08:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж21A
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Фоміна Анастасія м.Київ O-club 398 11:18:00 2 Кубишка Катерина Одеська НТУУ ”КПІ” 186 11:19:00 3 Панчук Марія Хмельницька 250 11:20:00 4 Демченко Альона м.Київ 219 11:21:00 5 Жильцова Татьяна Одеська КСО О-Компас 337 11:22:00 6 Шевченко Марія м.Київ 381 11:23:00 7 Калініченко Ганна Сумська СК СКІФ 1 11:24:00 8 Діана Сушарник м.Київ 154 11:25:00 9 В’юницька Валерія Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 291 11:26:00 10 Писарчук Тетяна м.Київ SC Olimp@UA 260 11:27:00 11 Шеренковська Ольга м.Київ O-club 399 11:28:00 12 Петровська Яна Хмельницька 44 11:29:00 13 Ардашева Олександра м.Київ Sever 22 11:30:00 14 Соболівська Марія Житомирська КСО Коростишів 198 11:31:00 15 Старікова Надія м.Київ Зелеста 242 11:32:00 16 Бондаренко Алiна м.Київ 124 11:33:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж21E
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Балабанова Ольга Сумська СК СКІФ 73 11:24:00 2 Ванасаун Анна м.Київ Київська Русь 314 11:25:00 3 Мельник Яна м.Київ Київська Русь 315 11:26:00 4 Лєбєдева Любов м.Київ 229 11:27:00 5 Доценко Олена м.Київ Sever 23 11:28:00 6 Федосєєва Ганна м.Київ Київська Русь 334 11:29:00 7 Цивільська Фея м.Київ Sever 383 11:30:00 8 Пащенко Крiстiна м.Київ Sever 24 11:31:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Редька Олена Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 272 11:43:00 2 Іванова Наталія м.Київ Меридіан 65 11:44:00 3 Ноговицына Юлия Дніпропетровська СК ”Сіріус” 238 11:45:00 4 Магльована Валентина м.Київ Sever 192 11:46:00 5 Памбук Світлана Одеська Odessa Team 248 11:47:00 6 Трухній Ірина Житомирська КСО Коростишів 340 11:48:00 7 Тищенко Наталя Дніпропетровська Sever 266 11:49:00 8 Фурса Олена м.Київ 377 11:50:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж40
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кірєєва Олеся Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 50 11:01:00 2 Колесник Катерина Одеська Odessa Team 187 11:02:00 3 Піховкіна Поліна м.Київ Sever 247 11:03:00 4 Уманець Наталія Вінницька ГрОТ - Гранів 363 11:04:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Баглик Олена м.Київ O-club 379 11:07:00 2 Яковенко Ольга Сумська СК СКІФ 407 11:08:00 3 Сичук Лариса Волинська ЛФСО 59 11:09:00 4 Шеренковська Олена м.Київ O-club 400 11:10:00 5 Явдощук Тетяна м.Київ O-club 401 11:11:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Карпеченкова Олена Одеська Odessa Team 328 11:12:00 2 Божко Тетяна Черкаська O-club 122 11:13:00 3 Телесань Наталья м.Київ O-club 402 11:14:00 4 Євглевська Тетяна Запорізька СК Наш клуб 62 11:15:00 5 Рудич Людмила м.Київ Оріон м.Київ 279 11:16:00 6 Стоян Людмила Одеська Odessa Team 329 11:17:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж60
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Гуцаленко Тетяна Волинська ЛФСО 255 11:44:00 2 Турлова Надія м.Київ 349 11:45:00 3 Рудакова Олена Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 51 11:46:00 4 Дяченко Ірина м.Київ O-club 158 11:47:00 5 Левицька Алла м.Київ O-club 143 11:48:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Познаєва Ольга м.Київ O-club 263 11:01:00 2 Гавриленко Лідія м.Київ O-club 41 11:02:00 3 Єфименко Леся м.Київ Зелеста 170 11:03:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Авраменко Людмила Дніпропетровська Карніка 69 11:33:00 2 Котлова Людмила Одеська Odessa Team 330 11:34:00 3 Горбунова Тетяна м.Київ O-club 144 11:35:00 4 Рясна Любов Запорізька Ікар 281 11:36:00 5 Ломановіч Наталія Дніпропетровська Карніка 228 11:37:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж75
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Закревская Софья м.Київ O-club 145 11:13:00 2 Тютюнникова Віра м.Київ O-club 146 11:14:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж80
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Степаненко Елаїда м.Київ O-club 147 11:24:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж85
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Рудакова Людмила Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 52 11:06:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
НДІВЧАТА
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Перешило Валерія Київська Kyiv Region 92 11:49:00 2 Полонська Ірина м.Київ Зелеста 2 11:50:00 3 Трусова Дарина Київська Kyiv Region 93 11:51:00 4 Сапожкова Олександра м.Київ 308 11:52:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
НДОРОСЛІ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Щибря Ольга м.Київ Зелеста 26 11:51:00 2 Бушуев Артём Запорізька 125 11:52:00 3 Погорецький Олексій м.Київ Зелеста 3 11:53:00 4 Терещенко Наталля м.Київ 72 11:54:00 5 Акулова Мария м.Київ 264 11:55:00 6 Щибря Кирилл м.Київ Зелеста 25 11:56:00 7 Євтушенко Володимир м.Київ 64 11:57:00 8 Лінда Коваленко м.Київ 224 11:58:00 9 Дмитренко Олександра м.Київ 265 11:59:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
НХЛОПЦІ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Трухній Остап Житомирська КСО Коростишів 341 11:35:00 2 Щербатюк Тимур м.Київ Зелеста 6 11:36:00 3 Трусов Олександр Київська Kyiv Region 95 11:37:00 4 Рожков Тімур м.Київ 311 11:38:00 5 Головенко Артур Київська Kyiv Region 94 11:39:00 6 Старча Артем м.Київ Sever 27 11:40:00 7 Бушуев Матвей Запорізька 126 11:41:00 8 Зінкевич Артем м.Київ Зелеста 4 11:42:00 9 Сур Илья м.Київ 312 11:43:00 10 Кобзарь Захар м.Київ 309 11:44:00 11 Рожков Артем м.Київ 310 11:45:00 12 Керезвас Владислав м.Київ Зелеста 5 11:46:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Неплях Михайло Київська Kyiv Region 98 11:14:00 2 Томашевський Андрій м.Київ Sever 29 11:15:00 3 Посипайко Єгор Дніпропетровська Sever 267 11:16:00 4 Шаманін Максим Київська Kyiv Region 101 11:17:00 5 Трухній Анатолій Житомирська КСО Коростишів 342 11:18:00 6 Паюк Артем м.Київ Sever 28 11:19:00 7 Балабанов Петро Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 53 11:20:00 8 Пукіш Олег м.Київ Зелеста 7 11:21:00 9 Трефілов Петро Київська Kyiv Region 100 11:22:00 10 Іванов Денис м.Київ Меридіан 66 11:23:00 11 Завацький Богдан Київська Kyiv Region 96 11:24:00 12 Мачулко Лев Київська Kyiv Region 97 11:25:00 13 Васильчук Богдан Вінницька ГрОТ - Гранів 364 11:26:00 14 Татарніков Іван Київська Kyiv Region 99 11:27:00 15 Шаленко Назарій м.Київ Sever 30 11:28:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч11
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кищенко Максим Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 195 11:08:00 2 Бурковський Дмитро м.Київ 350 11:09:00 3 Кучеренко Данило Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 293 11:10:00 4 Міщук Михайло Київська Kyiv Region 102 11:11:00 5 Даценко Артем Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 292 11:12:00 6 Тараданов Соломон м.Київ Київська Русь 161 11:13:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Неплях Володимир Київська Kyiv Region 103 11:29:00 2 Шило Олексій Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 296 11:30:00 3 Герлянд Володимир м.Київ 351 11:31:00 4 Балабанов Гордій Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 54 11:32:00 5 Павлов Андрій Київська Kyiv Region 104 11:33:00 6 Марченко Дмитро Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 294 11:34:00 7 Стоцький Андрій м.Київ 352 11:35:00 8 Бевз Андрій Київська 394 11:36:00 9 Кухар Ілля Житомирська КСО Коростишів 414 11:37:00 10 Романов Кирил Київська Kyiv Region 395 11:38:00 11 Сухопара Микита Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 295 11:39:00 12 Гавриленко Олександр м.Київ Зелеста 8 11:40:00 13 Товстенко Остап Київська Kyiv Region 105 11:41:00 14 Зельніков Андрій Вінницька ГрОТ - Гранів 365 11:42:00 15 Вехновський Ренат Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 55 11:43:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч13
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Ісіков Антон Київська Kyiv Region 107 11:52:00 2 Рудий Олексій Вінницька 366 11:53:00 3 Тараненко Єгор Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 297 11:54:00 4 Теремецький Олександр Київська Kyiv Region 110 11:55:00 5 Колодезний Арсеній Київська Kyiv Region 108 11:56:00 6 Трефілов Василь Київська Kyiv Region 111 11:57:00 7 Ніязов Ярослав Київська Kyiv Region 109 11:58:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Лазебний Максим Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 298 11:16:00 2 Тепляков Віктор Рівненська Oriens 324 11:17:00 3 Шевчук Давид м.Київ 354 11:18:00 4 Лозицький Володимир Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 299 11:19:00 5 Тараданов Давід м.Київ Київська Русь 162 11:20:00 6 Яговкін Ілля Київська Kyiv Region 112 11:21:00 7 Ткаченко Артем Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 57 11:22:00 8 Погорецький Максим м.Київ Зелеста 9 11:23:00 9 Пічкур Максим Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 300 11:24:00 10 Фокін Лука м.Київ Sever 374 11:25:00 11 Балабанов Єлізар Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 56 11:26:00 12 Соболівський Макар Житомирська КСО Коростишів 415 11:27:00 13 Комарніцький Константин м.Київ 353 11:28:00 14 Обуховський Артур Вінницька ГрОТ - Гранів 367 11:29:00 15 Березняк Максим Черкаська ОНІКС 389 11:30:00 16 Янченко Олег м.Київ 355 11:31:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч15
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Чашка Артем м.Київ Sever 33 11:38:00 2 Семйон Богдан Закарпатська 180 11:39:00 3 Ігнатьєв Максим Харківська КСО О-Компас 68 11:40:00 4 Черняк Юрій Волинська ЛФСО 256 11:41:00 5 Обиюх Сергій м.Київ Київська Русь 164 11:42:00 6 Драч Іван Київська Kyiv Region 113 11:43:00 7 Дробот Богдан Вінницька ГрОТ - Гранів 368 11:44:00 8 Батюк Михайло м.Київ Київська Русь 163 11:45:00 9 Ур Олександр Закарпатська 181 11:46:00 10 Матін Фадєй м.Київ Sever 32 11:47:00 11 Дереколенко Остап Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 273 11:48:00 12 Гаврилюк Тарас м.Київ Sever 31 11:49:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Шило Ярослав Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 301 11:22:00 2 Смірнов Максим м.Київ 356 11:23:00 3 Ковальчук Серафім Київська Kyiv Region 114 11:24:00 4 Редька Егор Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 274 11:25:00 5 Клименко Максим м.Київ Sever 34 11:26:00 6 Набока Дмитро Київська Kyiv Region 115 11:27:00 7 Сквирський Степан м.Київ Київська Русь 166 11:28:00 8 Субботін Анатолій Закарпатська 182 11:29:00 9 Петров Ілля м.Київ Київська Русь 165 11:30:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч17
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Мусієнко Денис Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 303 11:09:00 2 Бринзович Ростислав Закарпатська КСО Максимум 183 11:10:00 3 Татарніков Михайло Київська Kyiv Region 117 11:11:00 4 Памбук Лев Одеська Odessa Team 249 11:12:00 5 Петрів Роман Івано-Франківська KSO”IF-Deaf” 201 11:13:00 6 Дружинін Влад м.Київ Sever 35 11:14:00 7 Нікітішин Тарас Вінницька ГрОТ - Гранів 369 11:15:00 8 Яценко Володимир Київська Kyiv Region 118 11:16:00 9 Гасанов Владислав Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 302 11:17:00 10 Савчук Віталій Київська Kyiv Region 116 11:18:00 11 Трошко Назар Івано-Франківська KSO”IF-Deaf” 202 11:19:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч20
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Погребець Данило Черкаська ОНІКС 390 11:01:00 2 Грязев Богдан Київська 396 11:02:00 3 Подпрятов Григорій м.Київ Зелеста 171 11:03:00 4 Штомпель Ігор Полтавська 305 11:04:00 5 Лагута Вадим м.Київ Sever 37 11:05:00 6 Іщук Владислав Волинська ЛФСО 257 11:06:00 7 Колесник Вадим Одеська НТУУ ”КПІ” 188 11:07:00 8 Мироненко Богдан Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 304 11:08:00 9 Піддубний Михайло м.Київ 185 11:09:00 10 Кубишка Юрій Одеська 189 11:10:00 11 Демченко Назар м.Київ Sever 36 11:11:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч21A
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Рискальчук Дмитро Вінницька ГрОТ - Гранів 370 11:44:00 2 Руденко Євген м.Київ 278 11:45:00 3 Гаврилюк Андрій Хмельницька 251 11:46:00 4 Сова Олександр м.Київ 318 11:47:00 5 Старіков Дмитро м.Київ Зелеста 243 11:48:00 6 Нестеренко Віктор Житомирська КСО Коростишів 244 11:49:00 7 Андрийченко Владимир м.Київ TeamFox 220 11:50:00 8 Сорокін Сергій Рівненська Oriens 325 11:51:00 9 Купрієць Антон м.Київ 221 11:52:00 10 Хоменко Іван м.Київ НТУУ ”КПІ” 382 11:53:00 11 Сквірський Олексій м.Київ Київська Русь 316 11:54:00 12 Крисенко Дмитро м.Київ 172 11:55:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч21E
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Вітюк Віктор Волинська ЛФСО 258 11:01:00 2 Рачук Тарас м.Київ Зелеста 11 11:02:00 3 Чорний Євгеній Черкаська ОНІКС 392 11:03:00 4 Теремецький Тимофій Київська Kyiv Region 119 11:04:00 5 Гичко Віталій м.Київ 141 11:05:00 6 Рожко Олег Львівська LeO-Team 276 11:06:00 7 Ковтун Вячеслав м.Київ Київська Русь 167 11:07:00 8 Балабанов Павло Сумська КСО МАЙСТЕР 74 11:08:00 9 Войтанік Денис м.Київ Sever 384 11:09:00 10 Марчук Олександр Вінницька 234 11:10:00 11 Суренян Нвер м.Київ Київська Русь 333 11:11:00 12 Федосеєнко Володимир Івано-Франківська KSO”IF-Deaf” 204 11:12:00 13 Безкоровайний Андрій м.Київ OC Orienta 77 11:13:00 14 Штанько Сергій Хмельницька 252 11:14:00 15 Чорноштан Іван м.Київ Київська Русь 168 11:15:00 16 Левицький Назар Івано-Франківська KSO”IF-Deaf” 203 11:16:00 17 Карпович Федір м.Київ 230 11:17:00 18 Фокін Артем м.Київ Київська Русь 375 11:18:00 19 Зачешигрива Богдан Черкаська ОНІКС 391 11:19:00 20 Петришин Віталій Волинська ЛФСО 253 11:20:00 21 Ніколаєнко Руслан м.Київ Київська Русь 241 11:21:00 22 Ласкаржевський Владислав Дніпропетровська СК Наш клуб 226 11:22:00 23 Дмитрук Олександр м.Київ Зелеста 10 11:23:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Петкевич Сергій Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 306 11:25:00 2 Шеремет Олександр Київська Kyiv Region 397 11:26:00 3 Заїка Сергій м.Київ НТУУ ”КПІ” 173 11:27:00 4 Мурзин Александр Дніпропетровська СК ”Сіріус” 239 11:28:00 5 Солошенко Виталий м.Київ 319 11:29:00 6 Малий Юрій Одеська 233 11:30:00 7 Бушуев Анатолий Запорізька 127 11:31:00 8 Посипайко Євген Дніпропетровська Sever 268 11:32:00 9 Спасовський Ігор Волинська ЛФСО 327 11:33:00 10 Писарчук Валерій м.Київ SC Olimp@UA 261 11:34:00 11 Дубинин Святослав Луганська Луганск 0,7 156 11:35:00 12 Демченко Вадим м.Київ Sever 38 11:36:00 13 Міліруд Євген Харківська КСО О-Компас 236 11:37:00 14 Кищенко Олег Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 196 11:38:00 15 Санькін Олександр м.Київ Київська Русь 282 11:39:00 16 Трухній Олександр Житомирська КСО Коростишів 343 11:40:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч40
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Козирєв Андрій Житомирська КСО Коростишів 199 11:27:00 2 Гераськін Сергій м.Київ O-club 404 11:28:00 3 Триммбассофф Аристоффан Одеська КСО О-Компас 338 11:29:00 4 Мазний Валерій м.Київ КСО О-Компас 231 11:30:00 5 Вінницький Олег Івано-Франківська Азимут 205 11:31:00 6 Редька Максим Сумська SUMY RADIOORIENTEERI 275 11:32:00 7 Колесник Дмитро Одеська Odessa Team 190 11:33:00 8 Гнєдов Володимир м.Київ UA FOXHUNTERS 222 11:34:00 9 Русецький Сергій Житомирська КСО Коростишів 245 11:35:00 10 Петрочук Дмитро Волинська ЛФСО 259 11:36:00 11 Бенке Артур м.Київ O-club 78 11:37:00 12 Просьолков Валерій Latvia Azimuts 269 11:38:00 13 Давиденко Юрий м.Київ 223 11:39:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пукіш Віталій м.Київ Зелеста 12 11:42:00 2 Мазурін Василь Донецька Орієнтир Дружківка 232 11:43:00 3 Ковтуненко Володимир м.Київ 197 11:44:00 4 Мусулега Дмитро Полтавська 240 11:45:00 5 Глушенков Віталій м.Київ O-club 142 11:46:00 6 Богданов Сергій Херсонська 121 11:47:00 7 Усков Андрій м.Київ O-club 373 11:48:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч50
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Ткаченко Василь м.Київ O-club 335 11:12:00 2 Шеренковський Олег м.Київ O-club 405 11:13:00 3 Усенко Андрій м.Київ O-club 372 11:14:00 4 Мороз Олександр м.Київ 200 11:15:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кудрін Володимир м.Київ Оріон м.Київ 280 11:32:00 2 Малоголовчук Олександр Вінницька Восход 157 11:33:00 3 Трухан Ігор м.Київ O-club 339 11:34:00 4 Охріменко Юрій Вінницька ГрОТ - Гранів 371 11:35:00 5 Стоян Сергій Одеська Odessa Team 331 11:36:00 6 Петров Олександр м.Київ O-club 406 11:37:00 7 Сушков Євген Запорізька СК Наш клуб 63 11:38:00 8 Лозня Сергій м.Київ 227 11:39:00 9 Манічев Олександр Одеська Odessa Team 191 11:40:00 10 Єгер Андрій м.Київ Київська Русь 169 11:41:00 11 Холявко Євген м.Київ O-club 380 11:42:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч60
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Танцюра Валерій м.Київ 14 11:15:00 2 Рудаков Володимир Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 58 11:16:00 3 Ляблін Віктор Миколаївська Олімп 283 11:17:00 4 Михайличенко Олександр м.Київ O-club 237 11:18:00 5 Горелий Дмитро Черкаська Волинь 149 11:19:00 6 Радченко Олександр м.Київ 13 11:20:00 7 Сур Сергій м.Київ 313 11:21:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пивовар Олександр Київська Kyiv Region 120 11:50:00 2 Шпіллер Андрій Одеська Odessa Team 332 11:51:00 3 Робак Володимир м.Київ O-club 148 11:52:00 4 Божко Микола Черкаська O-club 123 11:53:00 5 Фокін Сергій м.Київ O-club 376 11:54:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Фурса Олег Київська 378 11:01:00 2 Рублевський Василь Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 277 11:02:00 3 Зеленський Анатолій Черкаська O-club 393 11:03:00 4 Авраменко Олександр ст. Дніпропетровська Карніка 70 11:04:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІВЧАТА НДОРОСЛІ НХЛОПЦІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч85
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Нагорський Віктор м.Київ Зелеста 15 11:05:00
Головний секретар Гевел В.І.