Date, time of updating:14.01.2018,17:41:27

Відокремлений підрозділ ФСОУ в Одеській обл.

Зимовий Кубок м. Одеса 2018. Етап 2.

one man relay

14.01.2018 р. школа СТУПЕНІ


CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


CHILD , 8 КП, 1.010 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Малышенко Есения          19.07.2010     б/р ю                                           00:15:17       1        
    2 Середа Дар’я              16.06.2009     б/р   Чорноморськ                               00:15:36       2        
    3 Галитовський Данило       01.01.2009           Самоцвит             Краева Р.В.          00:15:55       3        
    4 Матин Дорофей             17.08.2009     б/р   Дрiада               Місюра М.А.          00:16:39       4        
    5 Кириченко Демьян          07.02.2013           Спорт для всех       Кириченко В.А.       00:16:58       5        
    6 Колесник Євгенія          12.06.2010     б/р ю Дрiада               Колесник К.          00:17:25       6        
    7 Богушевич Борис           03.04.2012           Самоцвит             Краева Р.В.          00:20:11       7        
    8 Марченко Володимир        24.07.2010           Самоцвит             Краева Р.В.          00:27:54       8        
    9 Полозюк Антон             14.08.2009     б/р ю                                           00:31:40       9        
   10 Петренко Милослава        02.12.2009     б/р ю                      Петренко М.                         0        
    ранг     2

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M12 , 10 КП, 1.300 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Матин Фадей в\к                                                                          00:11:04       0 ІІ-ю   
    2 Горашко Володимир         18.02.2007     ІІ-ю  Динамо               Герт Г.В.            00:11:05       1 ІІ-ю   
    3 Цяпута Павло              07.05.2006     б/р   Динамо               Герт Г.В.            00:13:45       2 ІІІ-ю  
    4 Коваленко Ілля            01.03.2007     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.         00:17:03       3        
    5 Матин Дорофей в\к         16.06.1988     б/р                                             00:17:18       0        
    6 Лисоконь Михайло          08.01.2008     б/р ю Динамо               Герт Г.В.            00:28:38       4        
    7 Табашнюк Саша             01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.          00:34:14       5        
    8 Богушевич Матвій          19.06.2008           Самоцвит             Краева Р.В.          00:37:33       6        
    9 Гуртовой Андрій           18.03.2006     ІІ-ю  Динамо               Герт Г.В.                           0        
   10 Маршак Лука               24.08.2009           Самоцвит             Краева Р.В.                         0        
    ранг     3; ІІ-ю 105% 00:11:37; ІІІ-ю 129% 00:14:16

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M15 , 11 КП, 2.160 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Матін Фадей               20.11.2006     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.          00:16:03       1 І-ю    
    2 Горашко ВК                18.02.2007     ІІ-ю  Динамо               Герт Г.В.            00:17:20       0 ІІ-ю   
    3 Мальцев Микита            27.05.2004     ІІ-ю  Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць  00:19:31       2 ІІІ-ю  
    4 Гуртовой ВК               18.03.2006     ІІ-ю  Динамо               Герт Г.В.            00:19:38       0 ІІІ-ю  
    5 Цяпута ВК                 07.05.2006     ІІ-ю  Динамо               Герт Г.В.            00:19:38       0 ІІІ-ю  
    6 Памбук Лев                12.11.2003     ІІІ-ю Дрiада               Місюра М.А.          00:22:30       3 ІІІ-ю  
    7 Герасимчук  Александр     01.01.2002     б/р                                             00:37:44       4        
    8 Шуляк Артем               11.10.2005                                Краева Р.В.          00:41:33       5        
    9 Маньковский  Дима         01.01.2003     І-ю   ТирасОриент          Батуева Т.Ю.,Бурдейн 00:46:47       6        
   10 Таранов Кирилл                                                                           00:51:19       7        
   11 Мацькур Владислав         18.03.2003     б/р                                             00:55:13       8        
   12 Онищук Даниил             01.01.2003     б/р                                             00:57:11       9        
   13 Прус Ярослав              14.12.2003     б/р   Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць                 0        
   14 Хорошевський Данило       15.12.2003     ІІ-ю  Дрiада               Місюра М.А.,Місюра Т                0        
    ранг    12; І-ю 100% 00:16:03; ІІ-ю 120% 00:19:15; ІІІ-ю 146% 00:23:25

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M21A , 16 КП, 2.740 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Малий Юрій                12.04.1985     І                          Самостійно           00:20:10       1 ІІ     
    2 Мошняцький Максим         07.08.1992     б/р   лично                Самостійно           00:20:42       2 ІІ     
    3 Вырцан Максим             15.05.2002     ІІ    Тирас Ориент         Северухин А. В.,Фоми 00:20:52       3 ІІ     
    4 Селиханович Артем         26.11.2001     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.,Місюра Т 00:23:13       4 ІІІ    
    5 Юрикин Никита             30.09.2002     І-ю   Тирас Ориент         Бурдейный А.И.,Бурде 00:24:40       5 ІІІ    
    6 Миронов Дмитро            05.08.1972     б/р                                             00:38:37       6        
    7 Кузнецов Валерій          11.12.1978                                                     01:06:25       7        
    8 Лисоконь Ігор             08.03.1967     б/р   Динамо               Герт Г.В.                           0        
    9 Смирнов Николай           27.08.1990     б/р                                                            0        
   10 Кара Максим               01.01.1998     ІІ    Дрiада               Місюра Т.В.,Місюра М                0        
   11 Матін Демид               20.02.2003     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.                         0        
    ранг    20; ІІ 108% 00:21:46; ІІІ 129% 00:26:00

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M21E , 26 КП, 5.050 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Тесленко Михайло          13.09.1986     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.            00:30:24       1 КМСУ   
    2 Фомичев Иван              17.01.1994     МСУ   ТирасОриент          Северухин А.,Нагибин 00:30:25       2 КМСУ   
    3 Фомичев Василий           16.02.1996     МСУ   ТирасОриент          Северухин А.,Нагибин 00:30:28       3 КМСУ   
    4 Стоян Роман               16.06.1989     б/р   Романтик                                  00:34:10       4 КМСУ   
    5 Фомичев Анатолий          26.04.1997     МСУ   ТирасОриент          Северухин А.,Нагибин 00:34:28       5 КМСУ   
    6 Капустинський Павло       19.10.2002     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.            00:34:38       6 КМСУ   
    7 Швець Іван                31.05.1988     КМСУ                       Самостійно           00:35:33       7 І      
    8 Матін Матвій              11.07.1999     І     Дрiада               Місюра М.А.          00:35:50       8 І      
    9 Климентьєв Руслан         31.03.1993     І     ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.         00:38:37       9 І      
   10 Островський Олексій       21.05.1985     КМСУ  Чорноморськ          Островський В.А.     00:42:52      10 ІІ     
   11 Сикорский  Виктор         16.01.1990     б/р   Дрiада               Місюра М.А.,Місюра Т 00:45:25      11 ІІ     
   12 Мухаметдинов Александр    31.07.1991     б/р                                             00:45:31      12 ІІ     
   13 Денисов Андрій            15.09.1987     І                          самостоятельно                      0        
   14 Кабыш Владимир            11.11.1999     КМСУ  Fauri Кишинев        Бакулина Т.                         0        
   15 Трімбой Ігор              23.11.1972     МСУ   Динамо               Герт Г.В.                           0        
   16 Малий в\к                                                                                               0        
    ранг   442; КМСУ 114% 00:34:39; І 129% 00:39:12; ІІ 150% 00:45:36

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M35 , 26 КП, 5.050 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Власюк Олександр-Шарлотка 13.03.1970     І     Дрiада               Місюра М.А.,Стоян Л. 00:36:26       1        
    2 Стоян Сергій              03.12.1963     І     Дрiада               Стоян Л.В.           00:42:10       2        
    3 Колесник Дмитро           20.02.1978     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.          00:44:57       3        
    4 Кириченко Віталій         16.08.1971     МСМК  Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць  00:45:02       4        
    5 Манічев Олександр         29.12.1963     КМСУ  ОБДЮТ Тоніка         Капустинский И.В.    00:52:00       5        
    6 Ковалев Виктор            08.01.1975     ІІ                                                             0        
    ранг   203

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M55 , 20 КП, 4.560 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Місюра Микола             21.12.1957     МСУ   Дрiада               Місюра Т.В.          00:38:15       1        
    2 Ковальов Юрiй             25.06.1952     ІІ    Дрiада               Ступников Е.С.,Місюр 00:58:05       2        
    3 Сытник Алексей            28.03.1958     ІІ    ТирасОриент                               00:58:48       3        
    4 Дегтев Олександр          21.10.1952     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.                         0        
    5 Коваленко Віктор          01.07.1958     ІІ    ОБДЮТ Тоніка         Капустинский И.В.                   0        
    6 Островський Володимир     09.08.1949     І     Чорноморськ                                              0        
    7 Романов Олексій           01.01.1957     І     ОБДЮТ Тоніка         Капустинский И.В.                   0        
    8 Шпіллер Андрій            03.03.1956     І     Дрiада               самостiйно                          0        
    ранг   106

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W12 , 10 КП, 1.300 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Мидько Ева-Ангелина       28.03.2009                                                     00:27:52       1        
    2 Миронова Олександра       22.03.2008     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.          00:36:06       2        
    3 Галитовська Катерина      01.01.2005           Самоцвит             Краева Р.В.          00:37:08       3        
    4 Купченко Кіра                                                                            00:54:14       4        
    5 Галитовська Анастасія     01.01.2008           Самоцвит             Краева Р.В.                         0        
    ранг     0

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W15 , 11 КП, 2.160 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Лось Марьяна              26.10.2003     І-ю   Тирас Ориент         Северухин А.         00:28:25       1 ІІ-ю   
    2 Фатеева София             28.07.2005     ІІІ-ю Дрiада               Місюра М.А.          00:29:19       2 ІІ-ю   
    3 Войчук Диана              09.12.2002     б/р                                             01:03:32       3        
    4 Фисенко Елизавета         05.11.2002     б/р                                             01:06:03       4        
    5 Балковенко Вікторія       22.07.2003     ІІІ-ю Дрiада               Місюра М.А.,Місюра Т                0        
    ранг     5; ІІ-ю 108% 00:30:41; ІІІ-ю 132% 00:37:30

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W21A , 16 КП, 2.740 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Сударева Олеся            26.09.2001     ІІ    Динамо               Герт Г.В.            00:24:56       1 ІІІ    
    2 Середа Ганна              10.12.1980     ІІІ   Чорноморськ          Островський В.А.     00:27:53       2        
    3 Новикова Нина             17.03.1990                                                     00:32:26       3        
    4 Аренкина Татьяна          27.06.1991     ІІІ                                             00:37:47       4        
    5 Миронова Ірина            06.11.1976     б/р   Дрiада               Місюра М.А.          00:58:13       5        
    6 Трикуліч Світлана                                                                        01:05:01       6        
    7 Довга Катерина            01.01.2001     б/р   Динамо               Герт Г.В.                           0        
    ранг     6; ІІІ 111% 00:27:40

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W21E , 25 КП, 5.010 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Романова Марина           23.07.1986     КМСУ  ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.         00:40:54       1 КМСУ   
    2 Середа Ольга              20.01.2004     ІІ    Север                Доценко Л.В.,Островс 00:42:28       2 І      
    3 Надраг  Валерия           16.02.2000     КМСУ  Тирас Ориент         Бакулина Т.,Северухи 00:46:41       3 ІІ     
    4 Колесник Катерина         17.07.1978     КМСУ  Дрiада               Місюра М.А.          00:46:58       4 ІІ     
    5 Явдощук Тетяна            13.10.1970     КМСУ  О-клуб               Голокоз О.В.         00:51:01       5 ІІ     
    6 Бондаренко Наталья        24.10.1972     І     Тирас Ориент         Северухин А.         00:58:02       6 ІІІ    
    7 Памбук Світлана           15.01.1981     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.                         0        
    ранг   133; КМСУ 100% 00:40:54; І 114% 00:46:37; ІІ 132% 00:53:59

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W35 , 20 КП, 4.560 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Стоян Людмила             18.11.1963     І     Дрiада               Герт Г.В.,Місюра М.А 00:55:34       1        
    2 Мельникова Тетяна         24.08.1972     І     Дрiада               Місюра М.А.          00:56:56       2        
    3 Карпеченкова Лена         25.03.1965     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.          01:11:36       3        
    4 Сударєва Інна             01.01.1972     ІІ    Динамо               Герт Г.В.            01:12:30       4        
    5 Сикорская Светлана        27.01.1966     б/р   Дрiада               Місюра М.А.                         0        
    6 Чекан Ольга               04.01.1966     І     ТирасОриент          Северухин А.                        0        
    ранг    26

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W55 , 15 КП, 3.230 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Час        Місце Викон. 
    1 Соломічева Тетяна         26.05.1957     ІІ                         самостiйно           00:41:53       1        
    2 Краєва Раїса              09.05.1962     ІІ    Самоцвит             Краева Р.В.          00:42:12       2        
    3 Смольникова Лілія         15.11.1955     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.          00:43:50       3        
    4 Костишена Катерина        21.02.1954     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.          00:44:14       4        
    5 Власюк Євгенія            05.08.1958     ІІ    Дрiада               самостiйно           00:47:58       5        
    6 Котлова Людмила           19.01.1947     ІІ    Дрiада                                    00:53:03       6        
    7 Григоренко Світлана       15.11.1940     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.                         0        
    8 Марiморiч Наталія         23.05.1949     ІІ    Динамо               Герт Г.В.,Місюра М.А                0        
    ранг    16

Головний суддя Георгій Герт

Головний секретар Катерина Колесник