OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
OPEN-1
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Добросердов Дмитро Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 101 11:01:00 2 Валенко Вячеслав Полтавська O-Resh 198 11:03:00 3 Логуновська Анастасія Харківська КСО О-Компас 244 11:05:00 4 Федотенков Володимир Полтавська Полтавська ФСО 200 11:07:00 5 Данькова Олена Харківська КСО О-Компас 243 11:09:00 6 Левченко Олександр млад. Сумська 215 11:11:00 7 Ярош Валентин Харківська КСО О-Компас 246 11:13:00 8 Машинський Сергій Полтавська КСО О-Компас 199 11:15:00 9 Конова Тетяна Дніпропетровська Наш Клуб 102 11:17:00 10 Кузьмін Гліб Донецька Меотида Маріуполь 152 11:19:00 11 Бінюк Ірина Миколаївська Олімп 188 11:21:00 12 Скомороха Максим Харківська КСО О-Компас 245 11:23:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
OPEN-2
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кандибей Валера Сумська КСО Орієнтир 217 11:01:00 2 Коновалова Дар’я Харківська КСО О-Компас 247 11:03:00 3 Демченко Сергій Сумська 216 11:05:00 4 Кандибей Марія Сумська КСО Орієнтир 218 11:07:00 5 Терехов Павло Харківська КСО О-Компас 248 11:09:00 6 Свідницький Вадим Миколаївська Олімп 189 11:11:00 7 Терехова Марія Харківська КСО О-Компас 249 11:13:00 8 Свідніцький Олександр Миколаївська Олімп 190 11:15:00 9 Мішонова Даша Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 103 11:17:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Тарабановська Наталія Луганська Горизонт-АМК 177 11:52:00 2 Вихор Катерина Харківська КСО О-Компас 250 11:54:00 3 Кандибей Вікторія Сумська КСО Орієнтир 219 11:56:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж40
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Щеглова Ирина Сумська Абалаковець 220 11:02:00 2 Сиворонова Ольга Харківська КСО О-Компас 251 11:04:00 3 Костіна Олена Луганська Север 178 11:06:00 4 Свідніцька Леся Миколаївська Олімп 191 11:08:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Якубова Наталья Донецька 153 11:11:00 2 Глебова Светлана Луганська Север 179 11:13:00 3 Зикова Лілія Сумська СК СКІФ 222 11:15:00 4 Шеренковська Олена м.Київ О-клуб 275 11:17:00 5 Дрозд Олена Сумська СК СКІФ 221 11:19:00 6 Яковенко Ольга Сумська СК СКІФ 223 11:21:00 7 Куценко Олена Луганська Север 180 11:23:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж50
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Усенко Олена Дніпропетровська Карніка 105 11:02:00 2 Ісаєва Людмила Сумська СК СКІФ 224 11:04:00 3 Павлюченко Ірина Харківська КСО О-Компас 252 11:06:00 4 Свиридоненко Альбина Луганська Север 182 11:08:00 5 Глебова Марина Луганська Север 181 11:10:00 6 Шубіна Вікторія Сумська СК СКІФ 225 11:12:00 7 Барышева Тамара Дніпропетровська 104 11:14:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Козаченко Наталія Дніпропетровська Победа 109 11:17:00 2 Храпун Ірина Запорізька Моторсіч 166 11:19:00 3 Першина Олена Харківська КСО О-Компас 254 11:21:00 4 Зенченко Тамара Дніпропетровська Карніка 108 11:23:00 5 Слута Людмила Сумська СК СКІФ 226 11:25:00 6 Пуха Любов Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 201 11:27:00 7 Оскаленко Оксана Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 110 11:29:00 8 Дуброва Надежда Харківська КСО О-Компас 253 11:31:00 9 Андросова Таміла Дніпропетровська Карніка 106 11:33:00 10 Телесань Наталья м.Київ О-клуб 276 11:35:00 11 Шрам Ольга Дніпропетровська Победа 111 11:37:00 12 Микиша Лариса Запорізька Моторсіч 165 11:39:00 13 Бронникова Лариса Дніпропетровська Карніка 107 11:41:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж60
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Гавриленко Лідія м.Київ О-клуб 277 11:01:00 2 Худицька Надія Дніпропетровська Победа 113 11:03:00 3 Смольникова Лілія Одеська Дрiада 192 11:05:00 4 Фільченко Світлана Дніпропетровська Наш Клуб 112 11:07:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Сердюк Надія Полтавська Центуріон 202 11:08:00 2 Ольшанська Світлана Дніпропетровська Победа 115 11:10:00 3 Отрешко Наталія Харківська Ветеран 255 11:14:00 4 Ломановіч Наталія Дніпропетровська Карніка 114 11:16:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Марченко Надія Запорізька Моторсіч 167 12:01:00 2 Шахова Віра Харківська Ветеран 256 12:03:00 3 Корякова Валентина Дніпропетровська Победа 117 12:05:00 4 Горбунова Тетяна м.Київ О-клуб 278 12:07:00 5 Авраменко Людмила Дніпропетровська Карніка 116 12:09:00 6 Тютюнникова Віра м.Київ особисто 279 12:11:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж75
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Цодікова Варвара Дніпропетровська Карніка 118 11:45:00 2 Степаненко Елаїда м.Київ О-клуб 281 11:47:00 3 Грушко Галина Харківська 257 11:49:00 4 Закревская Софья м.Київ О-клуб 280 11:51:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж80
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пох Лилия Дніпропетровська Моторсіч 119 11:18:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
ПКЖ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Ольшанська Євгенія Дніпропетровська Победа 125 11:20:00 2 Коренцова Наталья Харківська КСО О-Компас 258 11:22:00 3 Лысак Людмила Дніпропетровська Победа 123 11:24:00 4 Колесник Катерина Одеська Odessa Team 193 11:26:00 5 Муха Алла Дніпропетровська Монтажник 124 11:28:00 6 Панченко Валентина Сумська СК СКІФ 228 11:30:00 7 Козлова Олена Дніпропетровська Карніка 122 11:32:00 8 Каракай Людмила Дніпропетровська Победа 120 11:34:00 9 Клепикова Тетяна Дніпропетровська Победа 121 11:36:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
ПКЧ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Фільченко Микола Дніпропетровська Наш Клуб 130 11:38:00 2 Робак Володимир м.Київ О-клуб 282 11:40:00 3 Сергєєв Олександр Дніпропетровська Карніка 128 11:42:00 4 Волк Максим Харківська КСО О-Компас 259 11:44:00 5 Мясоєд Микола Дніпропетровська Карніка 127 11:46:00 6 Воробьев Михаил Донецька Меотида Маріуполь 154 11:48:00 7 Федій Павло Полтавська 206 11:50:00 8 Пліс Сергій Сумська 229 11:52:00 9 Телевной Сергій Дніпропетровська СК ”Сіріус” 129 11:54:00 10 Семенюта Григорій Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 205 11:56:00 11 Ермак Юрий Донецька Меотида Маріуполь 155 11:58:00 12 Крутій Сергій Полтавська 203 12:00:00 13 Афанасьєв Павло Луганська Север 183 12:02:00 14 Пономаренко Микола Полтавська Хорол 204 12:04:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Міліруд Євген Харківська КСО О-Компас 260 11:26:00 2 Черевко Олександр Сумська 232 11:28:00 3 Финько Андрей Дніпропетровська Карніка 131 11:30:00 4 Кандибей Віталій Сумська СК СКІФ 231 11:32:00 5 Бондаренко Олександр Сумська 230 11:34:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч40
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Дмитренко Віталій Сумська СК СКІФ 233 11:33:00 2 Якубов Геннадий Донецька 156 11:35:00 3 Боярський Дмитро Полтавська Центуріон 207 11:37:00 4 Деговець Андрій Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 132 11:39:00 5 Лисенко Андрій Харківська КСО О-Компас 261 11:41:00 6 Пільгуй Андрій Сумська КСО Орієнтир 235 11:43:00 7 Плохий Сергій Харківська КСО О-Компас 262 11:45:00 8 Левченко Олександр Сумська 234 11:47:00 9 Степаненко Сергій Харківська КСО О-Компас 263 11:49:00 10 Гераськін Сергій м.Київ О-клуб 283 11:51:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Афанасьев Юрий Луганська Север 184 11:59:00 2 Глебов Юра Луганська Север 186 12:01:00 3 Халява Євген Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 208 12:03:00 4 Кандибей Володимир Черкаська 272 12:05:00 5 Шеренковський Олег м.Київ О-клуб 285 12:07:00 6 Глебов Сергій Луганська Север 185 12:09:00 7 Коновалов Андрій Харківська КСО О-Компас 264 12:11:00 8 Кузьмін Ігор Донецька Меотида Маріуполь 157 12:13:00 9 Коба Олексій м.Київ О-клуб 284 12:15:00 10 Коренцов Олександр Харківська КСО О-Компас 265 12:17:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч50
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Мішонов Олександр Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР 133 11:01:00 2 Петров Олександр м.Київ О-клуб 286 11:03:00 3 Даньков Сергій Харківська КСО О-Компас 266 11:05:00 4 Кошевой Эвген Кіровоградська 176 11:07:00 5 Мінаєв Борис Сумська СК СКІФ 237 11:09:00 6 Александров Евгений Донецька Меотида Маріуполь 158 11:11:00 7 Хохлов Сергей Донецька Орієнтир Дружківка 159 11:13:00 8 Ісаєв Юрій Сумська СК СКІФ 236 11:15:00 9 Сиволап Євген Сумська 238 11:17:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Козлов Ігор Дніпропетровська Карніка 135 11:44:00 2 Петров Віталій м.Київ О-клуб 288 11:46:00 3 Денисенко Євгеній Полтавська Хорол 209 11:48:00 4 Михайличенко Олександр м.Київ О-клуб 287 11:50:00 5 Манічев Олександр Одеська Odessa Team 194 11:52:00 6 Усенко Александр Дніпропетровська Карніка 138 11:54:00 7 Шелест Юрій Сумська КСО Орієнтир 241 11:56:00 8 Овечкин Юрій Запорізька Моторсіч 168 11:58:00 9 Стрєлков Сергій Дніпропетровська Карніка 137 12:00:00 10 Фоменко Андрей Донецька лично 160 12:02:00 11 Куліков Дмитро Дніпропетровська Карніка 136 12:04:00 12 Липницький Анатолій Полтавська Полтавська ФСО 210 12:06:00 13 Федько Сергій Харківська КСО О-Компас 267 12:08:00 14 Худолеев Геннадий Дніпропетровська 139 12:10:00 15 Слутий Ігор Сумська СК СКІФ 240 12:12:00 16 Гладкий Олександр Дніпропетровська Карніка 134 12:14:00 17 Карпенко Ігор Сумська СК СКІФ 239 12:16:00 18 Пуха Віктор Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 211 12:18:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч60
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Троян Олексій Запорізька Моторсіч 169 11:26:00 2 Гринев Владимир Донецька Орієнтир Дружківка 161 11:28:00 3 Романов Олексій Одеська Odessa Team 195 11:30:00 4 Нагаевский Вячеслав Донецька 162 11:32:00 5 Олійник Олександр Дніпропетровська СК ”Сіріус” 140 11:34:00 6 Шуняков Володимир Луганська 187 11:36:00 7 Гейко Іван Полтавська КСО Лідер 212 11:38:00 8 Горелий Дмитро Черкаська 273 11:40:00 9 Шумбасов Николай Донецька 163 11:42:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Касьяненко Сергій Дніпропетровська Победа 142 11:45:00 2 Колосарь Юрій Харківська Ветеран 268 11:47:00 3 Франко Олександр Одеська ОБДЮТ Тоніка 197 11:49:00 4 Татаринов Федор Дніпропетровська Монтажник 147 11:51:00 5 Вороненко Володимир Запорізька 170 11:53:00 6 Рублевський Василь Дніпропетровська Победа 146 11:55:00 7 Козак Микола Дніпропетровська Победа 143 11:57:00 8 Авраменко Олександр ст. Дніпропетровська Карніка 141 11:59:00 9 Конов Віктор Дніпропетровська Наш Клуб 144 12:01:00 10 Рудь Александр Донецька Меотида Маріуполь 164 12:03:00 11 Мусатов Володимир Дніпропетровська Победа 145 12:05:00 12 Дегтев Олександр Одеська Динамо 196 12:07:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Грегуль Володимир Дніпропетровська Победа 148 11:40:00 2 Васильєв Анатолій Запорізька Моторсіч 172 11:42:00 3 Ігнатьєв Олександр Харківська Ветеран 269 11:44:00 4 Івахненко Микола Полтавська 213 11:46:00 5 Зеленський Анатолій Черкаська О-клуб 274 11:48:00 6 Безручко Володимир Запорізька Моторсіч 171 11:50:00 7 Косицін Володимир Дніпропетровська Карніка 150 11:52:00 8 Листопадский Анатолий Запорізька Моторсіч 173 11:54:00 9 Карпенко Сергій Дніпропетровська Победа 149 11:56:00 10 Чудновський Микола Харківська Пролісок 270 11:58:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч75
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Білоус Олексій Харківська Ветеран 271 12:14:00 2 Модін Георгій Полтавська Полтавська ФСО 214 12:16:00 3 Кузнецов Николай Дніпропетровська Монтажник 151 12:18:00OPEN-1 OPEN-2 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 ПКЖ ПКЧ Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч80
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Лозовий Анатолій Запорізька 174 11:21:00 2 Радько Борис Сумська 242 11:23:00 3 Махонько Евгений Запорізька 175 11:25:00