Date, time of updating:14.01.2018,17:41:47

Відокремлений підрозділ ФСОУ в Одеській обл.

Зимовий Кубок м. Одеса 2018. Етап 2.

one man relay

14.01.2018 р. школа СТУПЕНІ


CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


CHILD , 8 КП, 1.010 км

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Малышенко Есения       101 00:15:17       44  2:14/ 2:14    45  1:29/ 3:43    51  2:40/ 6:23    53  1:27/ 7:50    55  1:38/ 9:28    66  2:16/11:44    43  1:41/13:25   100  1:26/14:51  Finish  0:26 00:15:17  
  2  Середа Дар’я           204 00:15:36       44  1:11/ 1:11    45  1:05/ 2:16    51  2:11/ 4:27    53  1:41/ 6:08    55  2:06/ 8:14    66  1:19/ 9:33    43  3:57/13:30   100  1:48/15:18  Finish  0:18 00:15:36  
  3  Галитовський Данило    181 00:15:55       44  1:42/ 1:42    45  1:23/ 3:05    51  2:19/ 5:24    53  1:40/ 7:04    54  0:58/ 8:02    55  1:37/ 9:39    66  2:04/11:43    43  2:27/14:10   100  1:18/15:28  Finish  0:27 00:15:55  
  4  Матин Дорофей          140 00:16:39       44  1:01/ 1:01    45  0:50/ 1:51    51  7:56/ 9:47    53  1:05/10:52    55  1:30/12:22    66  1:46/14:08    43  1:26/15:34   100  0:48/16:22  Finish  0:17 00:16:39  
  5  Кириченко Демьян       189 00:16:58       44  1:56/ 1:56    45  2:06/ 4:02    51  1:55/ 5:57    53  2:21/ 8:18    55  2:54/11:12    66  1:52/13:04    43  2:18/15:22   100  1:10/16:32  Finish  0:26 00:16:58  
  6  Колесник Євгенія       139 00:17:25       44  2:09/ 2:09    45  2:28/ 4:37    51  3:17/ 7:54    53  1:36/ 9:30    55  1:54/11:24    66  1:48/13:12    43  2:07/15:19   100  1:41/17:00  Finish  0:25 00:17:25  
  7  Богушевич Борис        180 00:20:11       44  2:21/ 2:21    45  2:39/ 5:00    51  3:16/ 8:16    53  1:57/10:13    55  2:54/13:07    66  2:20/15:27    43  3:24/18:51   100  0:53/19:44  Finish  0:27 00:20:11  
  8  Марченко Володимир     182 00:27:54       44  1:48/ 1:48    45  1:15/ 3:03    51  8:16/11:19    53  2:34/13:53    55  6:47/20:40    66  2:10/22:50    43  3:19/26:09   100  1:06/27:15   100  0:02/27:17  Finish  0:37 00:27:54  
  9  Полозюк Антон          103 00:31:40       44  1:58/ 1:58    45  1:42/ 3:40    51 12:47/16:27    53  2:26/18:53    55  3:18/22:11    66  3:24/25:35    43  4:35/30:10   100  1:04/31:14  Finish  0:26 00:31:40  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M12 , 10 CP, 1.300 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Матин Фадей в\к        894 00:11:04       44  0:55/ 0:55    43  0:51/ 1:46    65  1:59/ 3:45    66  1:39/ 5:24    55  0:55/ 6:19    53  1:00/ 7:19    51  0:51/ 8:10    45  0:54/ 9:04    52  0:49/ 9:53   100  0:59/10:52  Finish  0:12 00:11:04  
  2  Горашко Володимир      124 00:11:05       44  0:53/ 0:53    43  0:45/ 1:38    65  1:05/ 2:43    66  1:49/ 4:32    55  1:16/ 5:48    53  1:05/ 6:53    51  1:05/ 7:58    45  0:55/ 8:53    52  0:51/ 9:44   100  1:06/10:50  Finish  0:15 00:11:05  
  3  Цяпута Павло           127 00:13:45       44  1:33/ 1:33    43  0:55/ 2:28    65  1:40/ 4:08    66  2:28/ 6:36    55  1:17/ 7:53    53  1:16/ 9:09    51  0:58/10:07    45  1:02/11:09    52  1:04/12:13   100  1:18/13:31  Finish  0:14 00:13:45  
  4  Коваленко Ілля         173 00:17:03       44  1:18/ 1:18    43  1:02/ 2:20    65  3:06/ 5:26    66  2:13/ 7:39    55  1:18/ 8:57    53  1:21/10:18    51  1:09/11:27    45  2:03/13:30    52  1:15/14:45   100  1:59/16:44  Finish  0:19 00:17:03  
  5  Матин Дорофей в\к      121 00:17:18       44  1:17/ 1:17    43  1:27/ 2:44    65  2:33/ 5:17    66  2:19/ 7:36    55  2:03/ 9:39    53  1:21/11:00    51  1:18/12:18    45  1:44/14:02    52  1:23/15:25   100  1:36/17:01  Finish  0:17 00:17:18  
  6  Лисоконь Михайло       126 00:28:38       44  1:35/ 1:35    43  2:02/ 3:37    65  2:37/ 6:14    66  5:11/11:25    55  2:39/14:04    53  2:30/16:34    51  3:31/20:05    45  3:15/23:20    52  2:45/26:05   100  2:09/28:14  Finish  0:24 00:28:38  
  7  Табашнюк Саша          141 00:34:14       44  1:18/ 1:18    43  1:44/ 3:02    65  8:01/11:03    66 11:01/22:04    55  2:53/24:57    53  1:48/26:45    51  2:33/29:18    45  1:56/31:14    52  1:14/32:28   100  1:30/33:58  Finish  0:16 00:34:14  
  8  Богушевич Матвій       183 00:37:33       44  3:09/ 3:09    43  1:44/ 4:53    65  7:05/11:58    66  9:45/21:43    55  1:56/23:39    53  2:25/26:04    51  1:45/27:49    45  3:53/31:42    52  3:08/34:50   100  2:22/37:12  Finish  0:21 00:37:33  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M15 , 11 CP, 2.160 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Матін Фадей            142 00:16:03       51  1:23/ 1:23    69  1:40/ 3:03    58  1:54/ 4:57    54  1:17/ 6:14    66  1:15/ 7:29    63  2:04/ 9:33    43  1:33/11:06    67  1:18/12:24    45  1:24/13:48    44  0:36/14:24   100  0:58/15:22  Finish  0:41 00:16:03  
  2  Горашко ВК             128 00:17:20       51  1:45/ 1:45    69  1:34/ 3:19    58  2:16/ 5:35    54  1:20/ 6:55    66  1:25/ 8:20    63  2:02/10:22    43  1:39/12:01    67  1:34/13:35    45  1:32/15:07    44  0:42/15:49   100  1:18/17:07  Finish  0:13 00:17:20  
  3  Мальцев Микита         190 00:19:31       51  1:30/ 1:30    69  1:55/ 3:25    58  2:12/ 5:37    54  1:30/ 7:07    66  1:26/ 8:33    63  3:20/11:53    43  1:51/13:44    67  1:47/15:31    45  1:40/17:11    44  0:51/18:02   100  1:13/19:15  Finish  0:16 00:19:31  
  5  Цяпута ВК              130 00:19:38       51  1:23/ 1:23    69  1:54/ 3:17    58  2:38/ 5:55    54  1:26/ 7:21    66  1:25/ 8:46    63  2:33/11:19    43  1:51/13:10    67  2:16/15:26    45  1:42/17:08    44  1:01/18:09   100  1:13/19:22  Finish  0:16 00:19:38  
  6  Памбук Лев             143 00:22:30       51  1:21/ 1:21    69  1:55/ 3:16    58  2:48/ 6:04    54  1:49/ 7:53    66  1:37/ 9:30    63  3:04/12:34    43  2:04/14:38    67  2:13/16:51    45  2:59/19:50    44  0:50/20:40   100  1:34/22:14  Finish  0:16 00:22:30  
  7  Герасимчук  Александ   104 00:37:44       51  1:42/ 1:42    69  2:29/ 4:11    58 13:44/17:55    54  2:12/20:07    66  2:18/22:25    63  3:48/26:13    43  2:50/29:03    67  2:40/31:43    45  2:21/34:04    44  1:06/35:10   100  2:14/37:24  Finish  0:20 00:37:44  
  8  Шуляк Артем            107 00:41:33       51  4:08/ 4:08    69  2:29/ 6:37    58  2:32/ 9:09    54  5:46/14:55    66  1:34/16:29    63  4:38/21:07    43  3:15/24:22    67  3:16/27:38    45  7:56/35:34    44  1:06/36:40   100  4:26/41:06  Finish  0:27 00:41:33  
  9  Маньковский  Дима      198 00:46:47       51  2:32/ 2:32    69  3:24/ 5:56    58  4:43/10:39    54  3:23/14:02    66  3:46/17:48    63 10:51/28:39    43  4:03/32:42    67  6:23/39:05    45  3:34/42:39    44  1:20/43:59   100  2:23/46:22  Finish  0:25 00:46:47  
 10  Таранов Кирилл         876 00:51:19       51 17:16/17:16    69  2:21/19:37    58  3:42/23:19    54  3:10/26:29    66  2:54/29:23    63  4:50/34:13    43  3:36/37:49    67  9:09/46:58    45  1:55/48:53    44  0:36/49:29   100  1:34/51:03  Finish  0:16 00:51:19  
 11  Мацькур Владислав      105 00:55:13       51 21:10/21:10    69  2:25/23:35    58  3:39/27:14    54  3:09/30:23    66  2:45/33:08    63  6:04/39:12    43  4:11/43:23    67  3:41/47:04    45  5:15/52:19    44  1:11/53:30   100  1:28/54:58  Finish  0:15 00:55:13  
 12  Онищук Даниил          106 00:57:11       51  5:23/ 5:23    69  2:48/ 8:11    58 20:55/29:06    54  3:12/32:18    66  2:34/34:52    63  6:13/41:05    43  4:10/45:15    67  3:41/48:56    45  5:22/54:18    44  1:04/55:22   100  1:36/56:58  Finish  0:13 00:57:11  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M21A , 16 CP, 2.740 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Малий Юрій             109 00:20:10       43  1:30/ 1:30    65  1:04/ 2:34    63  1:10/ 3:44    62  0:45/ 4:29    61  1:37/ 6:06    55  1:45/ 7:51    53  0:59/ 8:50    56  1:35/10:25    57  0:44/11:09    59  1:25/12:34    60  0:36/13:10    58  0:56/14:06    69  2:02/16:08    51  1:38/17:46    66  1:26/19:12   100  0:44/19:56  Finish  0:14 00:20:10  
  2  Мошняцький Максим      208 00:20:42       43  1:17/ 1:17    65  1:09/ 2:26    63  1:13/ 3:39    62  0:45/ 4:24    61  1:35/ 5:59    55  1:52/ 7:51    53  1:00/ 8:51    56  1:29/10:20    57  0:47/11:07    59  1:15/12:22    60  0:40/13:02    58  0:57/13:59    69  2:07/16:06    51  1:50/17:56    66  1:35/19:31   100  0:52/20:23  Finish  0:19 00:20:42  
  3  Вырцан Максим          193 00:20:52       43  1:03/ 1:03    65  1:01/ 2:04    63  1:09/ 3:13    62  0:40/ 3:53    61  1:12/ 5:05    55  1:34/ 6:39    53  0:52/ 7:31    56  1:17/ 8:48    57  0:42/ 9:30    59  1:20/10:50    60  2:29/13:19    58  0:49/14:08    69  2:02/16:10    51  1:37/17:47    66  1:33/19:20   100  1:08/20:28  Finish  0:24 00:20:52  
  4  Селиханович Артем      147 00:23:13       43  1:14/ 1:14    65  1:24/ 2:38    63  1:21/ 3:59    62  1:00/ 4:59    61  1:30/ 6:29    55  1:53/ 8:22    53  1:19/ 9:41    56  1:42/11:23    57  0:51/12:14    59  1:30/13:44    60  0:44/14:28    58  1:24/15:52    69  2:23/18:15    51  2:06/20:21    66  1:46/22:07   100  0:51/22:58  Finish  0:15 00:23:13  
  5  Юрикин Никита          194 00:24:40       43  3:03/ 3:03    65  1:10/ 4:13    63  1:15/ 5:28    62  0:49/ 6:17    61  1:41/ 7:58    55  1:46/ 9:44    53  0:58/10:42    56  1:23/12:05    57  0:45/12:50    59  1:05/13:55    60  2:27/16:22    58  0:54/17:16    69  2:21/19:37    51  1:53/21:30    66  1:39/23:09   100  0:58/24:07  Finish  0:33 00:24:40  
  6  Миронов Дмитро         110 00:38:37       43  1:45/ 1:45    65  1:47/ 3:32    63  1:37/ 5:09    62  1:25/ 6:34    61  2:17/ 8:51    55  6:50/15:41    53  1:41/17:22    56  2:15/19:37    57  1:10/20:47    59  2:53/23:40    60  2:26/26:06    58  2:01/28:07    69  3:21/31:28    51  2:56/34:24    66  2:13/36:37   100  1:08/37:45  Finish  0:52 00:38:37  
  7  Кузнецов Валерій       108 01:06:25       43  4:17/ 4:17    65  1:41/ 5:58    63  1:56/ 7:54    62  3:50/11:44    61  2:31/14:15    55  5:48/20:03    53  2:17/22:20    56  2:46/25:06    57  1:26/26:32    59  3:23/29:55    60  3:46/33:41    58 22:25/56:06    69  2:48/58:54    51  2:40/61:34    66  3:12/64:46   100  1:16/66:02  Finish  0:23 01:06:25  
  8  Лисоконь Ігор          131 DSQ            43  3:03/ 3:03    65  2:08/ 5:11    63  2:04/ 7:15    62  1:21/ 8:36    61  2:41/11:17    55  3:04/14:21    53  1:28/15:49    56  2:26/18:15    57  1:10/19:25    58  1:07/20:32    69  3:23/23:55    51  2:39/26:34    66  2:17/28:51   100  1:41/30:32  Finish  1:17           
  9  Смирнов Николай        111 DSQ            43  3:40/ 3:40    65  2:52/ 6:32    63  1:33/ 8:05    62  1:55/10:00    61  1:32/11:32    55  1:50/13:22    53  1:14/14:36    56  3:52/18:28    57  0:43/19:11    59 10:00/29:11    60  2:33/31:44    58  0:45/32:29    69  1:54/34:23    51  2:20/36:43    44  0:47/37:30    66  2:11/39:41  Finish  3:12           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M21E , 26 CP, 5.050 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Тесленко Михайло       133 00:30:24       43  1:02/ 1:02    67  1:06/ 2:08    47  0:49/ 2:57    51  1:43/ 4:40    69  1:26/ 6:06    49  1:10/ 7:16    50  1:17/ 8:33    56  2:07/10:40    58  0:56/11:36    54  1:00/12:36    52  0:58/13:34    68  0:56/14:30    31  0:11/14:41    46  2:02/16:43    48  1:13/17:56    45  0:39/18:35    32  1:35/20:10    66  1:07/21:17    55  0:44/22:01    53  0:46/22:47    33  1:16/24:03    64  2:05/26:08    62  0:46/26:54    61  1:10/28:04    40  1:57/30:01   100  0:12/30:13  Finish  0:11 00:30:24  
  2  Фомичев Иван           201 00:30:25       43  1:08/ 1:08    67  1:05/ 2:13    47  0:49/ 3:02    51  1:42/ 4:44    69  1:24/ 6:08    49  1:12/ 7:20    50  1:18/ 8:38    56  2:01/10:39    58  0:55/11:34    54  1:01/12:35    52  0:55/13:30    68  1:00/14:30    31  0:15/14:45    46  2:25/17:10    48  1:06/18:16    45  0:38/18:54    32  1:22/20:16    66  0:53/21:09    55  0:45/21:54    53  0:47/22:41    33  1:11/23:52    64  2:02/25:54    62  1:05/26:59    61  1:13/28:12    40  1:49/30:01   100  0:06/30:07  Finish  0:18 00:30:25  
  3  Фомичев Василий        200 00:30:28       43  0:59/ 0:59    67  1:10/ 2:09    47  0:45/ 2:54    51  1:37/ 4:31    69  1:23/ 5:54    49  1:09/ 7:03    50  1:18/ 8:21    56  2:08/10:29    58  0:56/11:25    54  0:59/12:24    52  0:54/13:18    68  0:56/14:14    33  0:11/14:25    64  1:55/16:20    62  0:54/17:14    61  1:13/18:27    31  2:23/20:50    46  2:15/23:05    48  1:29/24:34    45  0:36/25:10    32  1:34/26:44    66  0:55/27:39    55  0:43/28:22    53  0:45/29:07    53  0:02/29:09    40  1:02/30:11   100  0:07/30:18  Finish  0:10 00:30:28  
  4  Стоян Роман            179 00:34:10       43  1:13/ 1:13    67  1:19/ 2:32    47  0:58/ 3:30    51  1:46/ 5:16    69  1:34/ 6:50    49  1:23/ 8:13    50  1:27/ 9:40    56  2:23/12:03    58  1:04/13:07    54  1:14/14:21    52  1:05/15:26    68  1:12/16:38    32  0:18/16:56    66  1:01/17:57    55  0:48/18:45    53  0:55/19:40    31  1:24/21:04    46  2:16/23:20    48  1:19/24:39    45  0:45/25:24    33  1:31/26:55    64  2:35/29:30    62  0:58/30:28    61  1:16/31:44    40  2:03/33:47   100  0:10/33:57  Finish  0:13 00:34:10  
  5  Фомичев Анатолий       199 00:34:28       43  0:58/ 0:58    67  1:06/ 2:04    47  0:49/ 2:53    51  1:41/ 4:34    69  1:18/ 5:52    49  1:12/ 7:04    50  1:17/ 8:21    56  2:05/10:26    58  0:58/11:24    54  1:02/12:26    52  0:56/13:22    68  0:56/14:18    33  0:12/14:30    64  2:07/16:37    62  0:49/17:26    61  1:13/18:39    31  1:59/20:38    46  2:05/22:43    48  1:36/24:19    45  0:37/24:56    32  1:22/26:18    66  0:55/27:13    55  0:56/28:09    53  0:45/28:54    40  1:05/29:59   100  0:07/30:06  Finish  4:22 00:34:28  
  6  Капустинський Павло    132 00:34:38       43  0:58/ 0:58    67  1:18/ 2:16    47  0:51/ 3:07    51  1:47/ 4:54    69  1:32/ 6:26    49  2:26/ 8:52    50  1:30/10:22    56  2:29/12:51    58  1:10/14:01    54  1:10/15:11    52  0:59/16:10    68  1:03/17:13    32  0:18/17:31    66  0:59/18:30    55  0:47/19:17    53  0:51/20:08    33  1:30/21:38    64  1:47/23:25    62  0:52/24:17    61  1:17/25:34    31  2:35/28:09    46  2:02/30:11    48  1:32/31:43    45  0:40/32:23    40  1:53/34:16   100  0:10/34:26  Finish  0:12 00:34:38  
  7  Швець Іван             114 00:35:33       43  1:02/ 1:02    67  1:07/ 2:09    47  0:47/ 2:56    51  1:45/ 4:41    69  1:25/ 6:06    49  1:16/ 7:22    50  1:26/ 8:48    56  2:22/11:10    58  0:58/12:08    54  1:03/13:11    52  0:57/14:08    68  1:08/15:16    32  1:05/16:21    66  0:45/17:06    31  1:48/18:54    46  2:23/21:17    48  1:04/22:21    45  0:40/23:01    33  1:27/24:28    32  0:02/24:30    66  0:43/25:13    55  0:43/25:56    53  0:47/26:43    33  1:18/28:01    64  2:04/30:05    62  0:50/30:55    61  2:13/33:08    40  2:06/35:14   100  0:08/35:22  Finish  0:11 00:35:33  
  8  Матін Матвій           148 00:35:50       43  1:07/ 1:07    67  1:24/ 2:31    47  0:52/ 3:23    51  2:00/ 5:23    69  1:33/ 6:56    49  1:26/ 8:22    50  1:33/ 9:55    56  2:30/12:25    58  1:06/13:31    54  1:10/14:41    52  1:01/15:42    68  1:08/16:50    32  1:18/18:08    66  0:41/18:49    55  0:47/19:36    53  0:59/20:35    33  1:31/22:06    64  2:21/24:27    62  1:20/25:47    61  1:19/27:06    31  2:19/29:25    46  2:27/31:52    48  1:20/33:12    45  0:44/33:56    40  1:35/35:31   100  0:07/35:38  Finish  0:12 00:35:50  
  9  Климентьєв Руслан      174 00:38:37       43  1:28/ 1:28    67  1:17/ 2:45    47  0:58/ 3:43    51  2:08/ 5:51    69  1:40/ 7:31    49  1:32/ 9:03    50  1:40/10:43    56  2:40/13:23    58  1:14/14:37    54  1:14/15:51    52  1:09/17:00    68  1:16/18:16    33  0:14/18:30    64  3:22/21:52    62  0:55/22:47    61  1:23/24:10    32  2:21/26:31    66  1:21/27:52    55  0:52/28:44    53  0:57/29:41    31  1:27/31:08    46  3:04/34:12    48  1:15/35:27    45  0:46/36:13    40  1:35/37:48   100  0:34/38:22  Finish  0:15 00:38:37  
 10  Островський Олексій    205 00:42:52       43  1:20/ 1:20    67  1:16/ 2:36    47  1:00/ 3:36    51  2:03/ 5:39    69  1:37/ 7:16    49  1:29/ 8:45    50  1:36/10:21    56  2:45/13:06    58  1:07/14:13    54  1:14/15:27    52  1:13/16:40    68  1:19/17:59    32  2:26/20:25    66  0:59/21:24    55  0:58/22:22    53  1:07/23:29    31  1:40/25:09    46  3:34/28:43    48  1:23/30:06    45  0:53/30:59    33  2:09/33:08    64  3:22/36:30    62  1:47/38:17    61  1:35/39:52    40  2:28/42:20   100  0:18/42:38  Finish  0:14 00:42:52  
 11  Сикорский  Виктор      149 00:45:25       43  1:20/ 1:20    67  1:32/ 2:52    47  1:00/ 3:52    51  2:16/ 6:08    69  1:51/ 7:59    49  1:36/ 9:35    50  1:44/11:19    56  2:41/14:00    58  1:27/15:27    54  1:28/16:55    52  1:07/18:02    68  1:20/19:22    32  0:15/19:37    66  1:19/20:56    55  0:57/21:53    53  1:09/23:02    33  1:41/24:43    64  3:04/27:47    62  4:52/32:39    61  1:33/34:12    31  3:04/37:16    46  3:37/40:53    48  1:33/42:26    45  0:49/43:15    40  1:41/44:56   100  0:10/45:06  Finish  0:19 00:45:25  
 12  Мухаметдинов Алексан   113 00:45:31       43  1:16/ 1:16    67  1:33/ 2:49    47  1:17/ 4:06    51  2:12/ 6:18    69  1:55/ 8:13    49  1:41/ 9:54    50  1:56/11:50    56  3:02/14:52    58  1:29/16:21    54  1:24/17:45    52  1:20/19:05    68  2:07/21:12    31  0:14/21:26    46  3:14/24:40    48  1:37/26:17    45  1:01/27:18    33  1:55/29:13    64  3:22/32:35    62  1:18/33:53    61  2:00/35:53    32  2:58/38:51    66  1:20/40:11    55  1:23/41:34    53  0:59/42:33    40  1:39/44:12   100  0:08/44:20  Finish  1:11 00:45:31  
 13  Денисов Андрій         112 DSQ            43  1:07/ 1:07    67  1:04/ 2:11    47  0:55/ 3:06    51  1:35/ 4:41    69  1:22/ 6:03    49  1:15/ 7:18    50  1:32/ 8:50    56  2:01/10:51    58  0:57/11:48    54  1:05/12:53    52  1:05/13:58    68  1:07/15:05    33  0:13/15:18    64 13:47/29:05    62  0:52/29:57    61  1:15/31:12    66  3:00/34:12    55  0:46/34:58    53  0:56/35:54    46  3:27/39:21    48  1:08/40:29    45  0:40/41:09    40  1:29/42:38    32  0:10/42:48    31  0:01/42:49   100  0:12/43:01  Finish  0:17           
 14  Кабыш Владимир         123 DSQ            43  1:09/ 1:09    67  1:12/ 2:21    47  0:51/ 3:12    51  1:51/ 5:03    69  1:30/ 6:33    49  1:17/ 7:50    50  1:24/ 9:14    56  2:20/11:34    58  1:00/12:34    54  1:11/13:45    52  0:56/14:41    68  1:04/15:45    61  2:43/18:28    64  1:28/19:56    62  0:51/20:47    61  1:14/22:01    46  4:37/26:38    48  1:11/27:49    45  0:40/28:29    66  2:33/31:02    55  1:01/32:03    53  0:59/33:02    40  1:19/34:21   100  0:09/34:30  Finish  0:12           
 15  Трімбой Ігор           134 DSQ            43  1:07/ 1:07    67  1:30/ 2:37    47  0:56/ 3:33    51  2:00/ 5:33    69  1:42/ 7:15    49  1:29/ 8:44    50  1:43/10:27    56  2:24/12:51    58  1:06/13:57    54  1:12/15:09    52  1:06/16:15    68  1:14/17:29    46  3:05/20:34    48  1:21/21:55    45  0:46/22:41  Finish  3:51           
 16  Малий в\к              567 DSQ            43  1:11/ 1:11    67  1:28/ 2:39    47  0:55/ 3:34    51  1:57/ 5:31    51  0:00/ 5:31    69  1:38/ 7:09    49  2:06/ 9:15    50  1:46/11:01    56  2:44/13:45    58  1:11/14:56    54  1:22/16:18    52  1:08/17:26    68  1:12/18:38    31  1:11/19:49    46  2:10/21:59    48  1:20/23:19    45  0:51/24:10    37  2:12/26:22    32  2:53/29:15    37  3:32/32:47    41  0:13/33:00    69  2:34/35:34    32  3:21/38:55    66  0:56/39:51    55  1:03/40:54    53  1:00/41:54   100  1:31/43:25  Finish  0:15           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M35 , 26 CP, 5.050 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Власюк Олександр-Шар   150 00:36:26       43  1:09/ 1:09    67  1:19/ 2:28    47  0:58/ 3:26    51  2:04/ 5:30    69  1:33/ 7:03    49  1:30/ 8:33    50  1:41/10:14    56  2:32/12:46    58  1:09/13:55    54  1:15/15:10    52  1:03/16:13    68  1:09/17:22    32  0:14/17:36    66  0:58/18:34    55  0:56/19:30    53  0:59/20:29    33  1:26/21:55    64  2:33/24:28    62  0:59/25:27    61  1:20/26:47    31  2:20/29:07    46  3:20/32:27    48  1:13/33:40    45  0:43/34:23    40  1:39/36:02   100  0:08/36:10  Finish  0:16 00:36:26  
  2  Стоян Сергій           152 00:42:10       43  1:09/ 1:09    67  1:19/ 2:28    47  0:59/ 3:27    51  2:09/ 5:36    69  1:38/ 7:14    49  2:37/ 9:51    50  1:34/11:25    56  2:50/14:15    58  1:09/15:24    54  1:31/16:55    52  1:06/18:01    68  1:22/19:23    33  0:14/19:37    64  2:24/22:01    62  1:50/23:51    61  1:21/25:12    31  3:39/28:51    46  2:37/31:28    48  1:23/32:51    45  1:03/33:54    32  2:26/36:20    66  1:37/37:57    55  0:59/38:56    53  1:11/40:07    40  1:36/41:43   100  0:11/41:54  Finish  0:16 00:42:10  
  3  Колесник Дмитро        151 00:44:57       43  1:15/ 1:15    67  1:19/ 2:34    47  1:01/ 3:35    51  1:55/ 5:30    69  1:24/ 6:54    49  1:47/ 8:41    50  1:35/10:16    56  2:07/12:23    58  1:09/13:32    54  1:11/14:43    52  1:03/15:46    68  1:16/17:02    31  0:14/17:16    46  3:09/20:25    48  1:18/21:43    45  0:47/22:30    33  1:37/24:07    65  2:03/26:10    64  1:30/27:40    62  2:41/30:21    61  1:31/31:52    32  2:28/34:20    66  7:08/41:28    55  0:44/42:12    53  0:57/43:09    40  1:26/44:35   100  0:08/44:43  Finish  0:14 00:44:57  
  4  Кириченко Віталій      192 00:45:02       43  1:11/ 1:11    67  1:39/ 2:50    47  1:04/ 3:54    51  2:25/ 6:19    69  1:53/ 8:12    49  1:42/ 9:54    50  1:57/11:51    56  3:08/14:59    58  1:23/16:22    54  1:30/17:52    52  1:19/19:11    68  1:27/20:38    33  0:24/21:02    64  3:07/24:09    62  1:05/25:14    61  2:13/27:27    31  2:56/30:23    46  3:44/34:07    48  1:34/35:41    45  0:58/36:39    32  2:10/38:49    66  1:22/40:11    55  1:10/41:21    53  1:05/42:26    40  1:49/44:15   100  0:26/44:41  Finish  0:21 00:45:02  
  5  Манічев Олександр      175 00:52:00       43  1:18/ 1:18    67  1:26/ 2:44    47  0:58/ 3:42    51  2:10/ 5:52    69  1:39/ 7:31    49  1:25/ 8:56    50  1:36/10:32    56  2:36/13:08    58  1:06/14:14    54  1:12/15:26    52  1:06/16:32    68  1:31/18:03    32  0:16/18:19    66  1:01/19:20    55  1:11/20:31    53  0:59/21:30    31  1:35/23:05    46  2:58/26:03    48  1:24/27:27    45  0:45/28:12    33  1:41/29:53    64  4:16/34:09    62 12:49/46:58    61  1:52/48:50    40  2:34/51:24   100  0:17/51:41  Finish  0:19 00:52:00  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


M55 , 20 CP, 4.560 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Місюра Микола          155 00:38:15       63  2:39/ 2:39    62  0:50/ 3:29    61  1:37/ 5:06    55  1:58/ 7:04    53  1:01/ 8:05    45  2:03/10:08    67  1:42/11:50    43  1:25/13:15    68  0:45/14:00    38  0:16/14:16    46  2:44/17:00    50  2:37/19:37    39  3:39/23:16    54  2:09/25:25    58  1:24/26:49    37  3:09/29:58    51  2:18/32:16    69  2:01/34:17    34  3:09/37:26   100  0:30/37:56  Finish  0:19 00:38:15  
  2  Ковальов Юрiй          154 00:58:05       63  3:56/ 3:56    62  1:12/ 5:08    61  2:17/ 7:25    55  2:47/10:12    53  1:39/11:51    45  2:19/14:10    67  2:20/16:30    43  2:01/18:31    68  1:02/19:33    37  0:44/20:17    51  2:45/23:02    69  2:51/25:53    39  5:04/30:57    54  3:43/34:40    58  2:03/36:43    38  5:14/41:57    46  4:19/46:16    50  4:38/50:54    34  6:34/57:28   100  0:16/57:44  Finish  0:21 00:58:05  
  3  Сытник Алексей         202 00:58:48       63  3:33/ 3:33    62  1:10/ 4:43    61  2:20/ 7:03    55  2:55/ 9:58    53  1:39/11:37    45  2:17/13:54    67  2:37/16:31    43  2:14/18:45    68  1:01/19:46    38  4:20/24:06    46  3:43/27:49    50  3:47/31:36    39  5:40/37:16    54  3:26/40:42    58  2:12/42:54    37  4:06/47:00    51  3:22/50:22    69  3:03/53:25    34  4:44/58:09   100  0:18/58:27  Finish  0:21 00:58:48  
  4  Дегтев Олександр       153 DSQ            63  3:43/ 3:43    62  1:04/ 4:47    61  2:09/ 6:56    55  2:17/ 9:13    53  1:21/10:34    45  2:06/12:40    67  2:04/14:44    43  1:55/16:39    68  0:52/17:31    37  0:20/17:51    51  2:51/20:42    69  2:24/23:06    46  7:23/30:29    50  4:03/34:32    39  4:44/39:16    54  3:36/42:52    58  1:52/44:44    34  3:58/48:42   100  0:16/48:58  Finish  0:19           
  5  Коваленко Віктор       176 DSQ            63  2:50/ 2:50    62  1:00/ 3:50    61  1:47/ 5:37    55  2:22/ 7:59    53  1:23/ 9:22    45  1:50/11:12    67  2:00/13:12    43  1:48/15:00    68  0:53/15:53    38  0:19/16:12  Finish  3:22           
  6  Островський Володими   206 DSQ            63  2:36/ 2:36    62  0:57/ 3:33    61  1:41/ 5:14    55  2:00/ 7:14    53  1:07/ 8:21    45  1:38/ 9:59    67  1:39/11:38    43  1:25/13:03    68  0:40/13:43    54  2:43/16:26    58  1:22/17:48    46  7:56/25:44    50  5:07/30:51    37  6:16/37:07    51  2:21/39:28    69  1:59/41:27    34  3:25/44:52   100  0:15/45:07  Finish  0:24           
  7  Романов Олексій        177 DSQ            63  2:20/ 2:20    62  0:51/ 3:11    61  1:39/ 4:50    55  2:09/ 6:59    53  1:04/ 8:03    45  1:30/ 9:33    67  1:35/11:08    43  1:29/12:37    68  0:52/13:29    51  2:27/15:56    69  2:06/18:02    46  7:03/25:05    50  2:47/27:52    39  4:00/31:52    54  2:36/34:28    58  1:25/35:53    34  2:58/38:51   100  0:16/39:07  Finish  0:19           
  8  Шпіллер Андрій         156 DSQ            63  2:46/ 2:46    62  1:01/ 3:47    61  1:51/ 5:38    55  2:21/ 7:59    53  1:03/ 9:02    45  1:36/10:38    67  1:35/12:13    43  1:34/13:47    68  0:38/14:25    54  2:55/17:20    58  1:43/19:03    37  3:20/22:23    51  2:19/24:42    69  1:57/26:39    38  3:18/29:57    46  3:31/33:28    50  2:54/36:22    34  3:48/40:10   100  0:14/40:24  Finish  0:16           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W12 , 10 CP, 1.300 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Мидько Ева-Ангелина    116 00:27:52       44  2:42/ 2:42    43  1:33/ 4:15    65  3:04/ 7:19    66  4:26/11:45    55  2:00/13:45    53  2:21/16:06    51  1:50/17:56    45  4:12/22:08    52  2:49/24:57   100  2:31/27:28  Finish  0:24 00:27:52  
  2  Миронова Олександра    157 00:36:06       44  3:09/ 3:09    43  1:58/ 5:07    65  3:25/ 8:32    66  5:32/14:04    55  2:10/16:14    53  6:35/22:49    51  5:43/28:32    45  3:13/31:45    52  1:54/33:39   100  2:01/35:40  Finish  0:26 00:36:06  
  3  Галитовська Катерина   186 00:37:08       44  1:10/ 1:10    43  5:06/ 6:16    65  6:01/12:17    66  3:10/15:27    55  1:43/17:10    53  6:36/23:46    51  5:46/29:32    45  3:00/32:32    52  2:07/34:39   100  1:59/36:38  Finish  0:30 00:37:08  
  4  Купченко Кіра          998 00:54:14       44  1:49/ 1:49    43  6:44/ 8:33    65 12:53/21:26    66  5:03/26:29    55  5:08/31:37    53  5:13/36:50    51  7:08/43:58    45  4:30/48:28    52  2:29/50:57   100  2:47/53:44  Finish  0:30 00:54:14  
  5  Галитовська Анастасі   185 п 4.18.5.      44  2:36/ 2:36    43 16:45/19:21    65  5:04/24:25    66  4:01/28:26    55  2:19/30:45    53  2:27/33:12    51  4:01/37:13    45  3:27/40:40    52  2:05/42:45   100  2:55/45:40  Finish 294:28           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W15 , 11 CP, 2.160 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Лось Марьяна           195 00:28:25       51  1:46/ 1:46    69  2:12/ 3:58    58  2:50/ 6:48    54  2:01/ 8:49    66  2:05/10:54    63  4:46/15:40    43  2:15/17:55    67  5:25/23:20    45  2:11/25:31    44  0:55/26:26   100  1:28/27:54  Finish  0:31 00:28:25  
  2  Фатеева София          159 00:29:19       51  1:24/ 1:24    69  3:14/ 4:38    58  2:58/ 7:36    54  3:06/10:42    66  1:44/12:26    63  3:53/16:19    43  3:01/19:20    67  3:29/22:49    45  2:46/25:35    44  1:10/26:45    68  1:40/28:25   100  0:27/28:52  Finish  0:27 00:29:19  
  3  Войчук Диана           117 01:03:32       51  7:58/ 7:58    69  8:25/16:23    58  5:56/22:19    54  3:09/25:28    66  3:33/29:01    63  7:51/36:52    43  4:00/40:52    67 16:31/57:23    45  2:37/60:00    44  1:27/61:27   100  1:42/63:09  Finish  0:23 01:03:32  
  4  Фисенко Елизавета      118 01:06:03       51 10:15/10:15    69  8:31/18:46    58  5:35/24:21    54  3:07/27:28    66  3:34/31:02    63  8:09/39:11    43  3:46/42:57    67 16:29/59:26    45  2:42/62:08    44  1:22/63:30   100  2:02/65:32  Finish  0:31 01:06:03  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W21A , 16 CP, 2.740 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Сударева Олеся         136 00:24:56       43  1:34/ 1:34    65  1:12/ 2:46    63  1:32/ 4:18    62  1:35/ 5:53    61  1:43/ 7:36    55  2:11/ 9:47    53  1:19/11:06    56  1:55/13:01    57  0:50/13:51    59  1:26/15:17    60  0:37/15:54    58  1:08/17:02    69  2:26/19:28    51  2:11/21:39    66  1:59/23:38   100  1:04/24:42  Finish  0:14 00:24:56  
  2  Середа Ганна           207 00:27:53       43  1:59/ 1:59    65  1:38/ 3:37    63  1:36/ 5:13    62  0:55/ 6:08    61  2:03/ 8:11    55  2:27/10:38    53  1:26/12:04    56  1:55/13:59    57  0:59/14:58    59  1:59/16:57    60  0:47/17:44    58  1:20/19:04    69  3:11/22:15    51  2:09/24:24    66  2:02/26:26   100  1:09/27:35  Finish  0:18 00:27:53  
  3  Новикова Нина          120 00:32:26       43  1:32/ 1:32    65  1:50/ 3:22    63  2:08/ 5:30    62  1:04/ 6:34    61  1:54/ 8:28    55  2:27/10:55    53  1:30/12:25    56  2:02/14:27    57  0:58/15:25    59  3:33/18:58    60  0:45/19:43    58  1:14/20:57    69  4:35/25:32    51  2:46/28:18    66  2:12/30:30   100  1:35/32:05  Finish  0:21 00:32:26  
  4  Аренкина Татьяна       119 00:37:47       43  2:45/ 2:45    65  3:27/ 6:12    63  1:45/ 7:57    62  3:02/10:59    61  2:02/13:01    55  2:47/15:48    53  1:22/17:10    56  1:49/18:59    57  0:48/19:47    59  3:26/23:13    60  1:57/25:10    58  1:38/26:48    69  4:51/31:39    51  2:29/34:08    66  1:57/36:05   100  1:27/37:32  Finish  0:15 00:37:47  
  5  Миронова Ірина         160 00:58:13       43  3:02/ 3:02    65  2:39/ 5:41    63  3:32/ 9:13    62  2:03/11:16    61  4:17/15:33    55  3:26/18:59    53  1:49/20:48    56 15:10/35:58    57  1:32/37:30    59  3:22/40:52    60  1:01/41:53    58  1:51/43:44    69  5:01/48:45    51  3:17/52:02    66  3:33/55:35   100  1:34/57:09  Finish  1:04 00:58:13  
  6  Трикуліч Світлана      999 01:05:01       43 19:50/19:50    65  2:01/21:51    63  3:20/25:11    62  6:29/31:40    61  2:41/34:21    55  2:57/37:18    53  1:54/39:12    56  3:41/42:53    57  1:07/44:00    59  3:35/47:35    60  1:01/48:36    58  1:45/50:21    69  3:54/54:15    51  5:07/59:22    66  3:46/63:08   100  1:31/64:39  Finish  0:22 01:05:01  
  7  Довга Катерина         135 DSQ            43  5:36/ 5:36    65  2:12/ 7:48    63  1:51/ 9:39    62  1:09/10:48    61 13:07/23:55    55  2:33/26:28    53  1:46/28:14    56  4:08/32:22    57  1:09/33:31    59  6:24/39:55    60  1:01/40:56    58  1:25/42:21    69  3:52/46:13    51  3:31/49:44    66  2:09/51:53  Finish  1:20           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W21E , 25 CP, 5.010 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Романова Марина        178 00:40:54       54  1:39/ 1:39    58  1:18/ 2:57    56  1:11/ 4:08    50  2:36/ 6:44    49  1:29/ 8:13    69  1:35/ 9:48    51  1:53/11:41    47  2:17/13:58    67  1:01/14:59    43  1:23/16:22    68  0:35/16:57    35  0:13/17:10    66  1:16/18:26    65  1:47/20:13    63  1:18/21:31    34  2:14/23:45    45  2:40/26:25    48  1:47/28:12    46  1:38/29:50    36  2:07/31:57    55  2:02/33:59    61  1:57/35:56    62  1:51/37:47    31  2:39/40:26   100  0:11/40:37  Finish  0:17 00:40:54  
  2  Середа Ольга           188 00:42:28       54  1:26/ 1:26    58  1:11/ 2:37    56  1:16/ 3:53    50  2:40/ 6:33    49  1:31/ 8:04    69  1:36/ 9:40    51  1:55/11:35    47  2:28/14:03    67  1:08/15:11    43  1:23/16:34    68  0:40/17:14    35  0:13/17:27    66  1:28/18:55    65  2:02/20:57    63  1:23/22:20    36  2:25/24:45    55  2:22/27:07    61  2:17/29:24    62  1:54/31:18    34  3:03/34:21    45  2:48/37:09    48  1:02/38:11    46  1:37/39:48    31  2:18/42:06   100  0:09/42:15  Finish  0:13 00:42:28  
  3  Надраг  Валерия        197 00:46:41       54  2:05/ 2:05    58  1:09/ 3:14    56  1:15/ 4:29    50  2:38/ 7:07    49  1:31/ 8:38    69  1:36/10:14    51  1:47/12:01    47  2:20/14:21    67  1:02/15:23    43  1:16/16:39    68  0:35/17:14    36  0:15/17:29    55  2:44/20:13    61  2:54/23:07    62  2:32/25:39    35  3:06/28:45    66  1:17/30:02    65  1:47/31:49    63  1:18/33:07    34  2:10/35:17    45  2:55/38:12    48  1:08/39:20    46  4:41/44:01    31  2:18/46:19   100  0:09/46:28  Finish  0:13 00:46:41  
  4  Колесник Катерина      161 00:46:58       54  1:31/ 1:31    58  1:20/ 2:51    56  1:18/ 4:09    50  2:50/ 6:59    49  1:45/ 8:44    69  2:03/10:47    51  2:08/12:55    47  2:29/15:24    67  1:13/16:37    43  1:26/18:03    68  0:43/18:46    36  2:08/20:54    55  1:24/22:18    61  2:27/24:45    62  1:42/26:27    34  3:16/29:43    45  2:38/32:21    48  1:55/34:16    46  1:51/36:07    35  3:07/39:14    66  1:23/40:37    65  1:59/42:36    63  1:22/43:58    31  2:32/46:30   100  0:12/46:42  Finish  0:16 00:46:58  
  5  Явдощук Тетяна         172 00:51:01       54  1:45/ 1:45    58  1:13/ 2:58    56  1:21/ 4:19    50  3:04/ 7:23    49  1:39/ 9:02    69  1:38/10:40    51  2:06/12:46    47  2:34/15:20    67  1:17/16:37    43  1:25/18:02    68  0:50/18:52    34  0:39/19:31    45  2:46/22:17    48  4:27/26:44    46  2:09/28:53    35  2:51/31:44    66  2:11/33:55    65  2:01/35:56    63  1:20/37:16    36  2:25/39:41    55  2:08/41:49    61  2:49/44:38    62  2:16/46:54    31  3:34/50:28   100  0:18/50:46  Finish  0:15 00:51:01  
  6  Бондаренко Наталья     196 00:58:02       54  1:59/ 1:59    58  1:23/ 3:22    56  1:14/ 4:36    50  5:03/ 9:39    49  1:42/11:21    69  1:42/13:03    51  1:55/14:58    47  2:48/17:46    67  1:11/18:57    43  1:23/20:20    68  0:40/21:00    34  0:21/21:21    45  2:29/23:50    48  7:05/30:55    46  1:45/32:40    36  2:59/35:39    55  4:29/40:08    61  3:43/43:51    62  1:35/45:26    35  4:12/49:38    66  0:54/50:32    65  2:40/53:12    63  1:24/54:36    31  2:52/57:28   100  0:17/57:45  Finish  0:17 00:58:02  
  7  Памбук Світлана        162 DSQ            54  1:42/ 1:42    58  1:31/ 3:13    56  1:38/ 4:51    49  4:21/ 9:12    69  2:04/11:16    51  2:41/13:57    47  3:17/17:14    67  1:31/18:45    43  1:50/20:35    68  0:52/21:27    34  0:26/21:53    45  3:23/25:16    48  1:50/27:06    46  2:10/29:16    35  2:55/32:11    66  1:46/33:57    65  2:31/36:28    63  1:42/38:10    36  3:11/41:21    55  3:19/44:40    61  2:31/47:11    62  3:05/50:16    31  3:46/54:02   100  0:17/54:19  Finish  0:16           

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W35 , 20 CP, 4.560 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Стоян Людмила          166 00:55:34       63  4:12/ 4:12    62  1:13/ 5:25    61  2:22/ 7:47    55  2:49/10:36    53  1:38/12:14    45  2:14/14:28    67  2:30/16:58    43  2:03/19:01    68  1:10/20:11    54  3:41/23:52    58  2:08/26:00    37  4:27/30:27    51  3:14/33:41    69  3:12/36:53    38  4:58/41:51    46  4:04/45:55    50  3:51/49:46    34  5:12/54:58   100  0:16/55:14  Finish  0:20 00:55:34  
  2  Мельникова Тетяна      164 00:56:56       63  3:14/ 3:14    62  0:56/ 4:10    61  2:17/ 6:27    55  2:48/ 9:15    53  1:31/10:46    45  2:00/12:46    67  2:15/15:01    43  2:09/17:10    68  0:53/18:03    37  0:38/18:41    51  2:31/21:12    69  2:24/23:36    39  4:43/28:19    54  3:49/32:08    58  1:49/33:57    38  3:44/37:41    46  5:38/43:19    50  7:00/50:19    34  5:40/55:59    34  0:22/56:21   100  0:18/56:39  Finish  0:17 00:56:56  
  3  Карпеченкова Лена      163 01:11:36       63  4:36/ 4:36    62  1:24/ 6:00    61  3:11/ 9:11    55  3:44/12:55    53  1:59/14:54    45  2:53/17:47    67  3:23/21:10    43  2:30/23:40    68  1:14/24:54    38  0:39/25:33    46  6:27/32:00    50  4:40/36:40    39  7:17/43:57    54  5:07/49:04    58  2:34/51:38    37  5:25/57:03    51  4:33/61:36    69  3:26/65:02    34  5:55/70:57   100  0:17/71:14  Finish  0:22 01:11:36  
  4  Сударєва Інна          137 01:12:30       63  5:02/ 5:02    62  1:15/ 6:17    61  2:26/ 8:43    55  3:18/12:01    53  1:55/13:56    45  2:54/16:50    67  3:02/19:52    43  2:11/22:03    68  1:02/23:05    37  0:25/23:30    51  3:43/27:13    69  3:25/30:38    38  5:54/36:32    46  5:27/41:59    50  4:43/46:42    39  6:38/53:20    54  4:06/57:26    58  7:46/65:12    34  5:02/70:14   100  1:08/71:22    34  0:30/71:52   100  0:13/72:05  Finish  0:25 01:12:30  

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


W55 , 15 CP, 3.230 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Соломічева Тетяна      122 00:41:53       62  4:31/ 4:31    60  4:27/ 8:58    59  0:46/ 9:44    57  1:30/11:14    54  2:08/13:22    52  1:43/15:05    68  2:04/17:09    40  0:21/17:30    45  3:53/21:23    41  2:28/23:51    69  4:42/28:33    42  4:45/33:18    42  0:40/33:58    63  3:34/37:32    37  3:32/41:04   100  0:16/41:20  Finish  0:33 00:41:53  
  2  Краєва Раїса           187 00:42:12       62  4:03/ 4:03    60  3:55/ 7:58    59  0:43/ 8:41    57  2:00/10:41    54  4:00/14:41    52  1:36/16:17    68  1:59/18:16    40  0:22/18:38    45  3:22/22:00    41  2:21/24:21    69  4:52/29:13    42  4:15/33:28    63  3:52/37:20    37  3:18/40:38   100  0:12/40:50  Finish  1:22 00:42:12  
  3  Смольникова Лілія      171 00:43:50       62  3:54/ 3:54    60  4:07/ 8:01    59  0:54/ 8:55    57  1:36/10:31    54  2:24/12:55    52  1:45/14:40    68  1:58/16:38    42  0:32/17:10    63  4:29/21:39    41  4:25/26:04    69  5:13/31:17    40  5:35/36:52    45  3:05/39:57    37  3:18/43:15   100  0:17/43:32  Finish  0:18 00:43:50  
  4  Костишена Катерина     169 00:44:14       62  3:57/ 3:57    60  4:25/ 8:22    59  0:55/ 9:17    57  1:40/10:57    54  2:16/13:13    52  2:00/15:13    68  3:53/19:06    41  0:22/19:28    69  4:42/24:10    42  4:18/28:28    63  5:13/33:41    40  4:08/37:49    45  2:54/40:43    37  3:02/43:45   100  0:11/43:56  Finish  0:18 00:44:14  
  5  Власюк Євгенія         167 00:47:58       62  4:35/ 4:35    60  5:28/10:03    59  0:47/10:50    57  3:04/13:54    54  1:58/15:52    52  1:35/17:27    68  1:43/19:10    41  0:25/19:35    69  4:01/23:36    40  4:39/28:15    45  3:55/32:10    42  3:03/35:13    40  0:18/35:31    45  2:05/37:36    42  2:41/40:17    63  3:38/43:55    37  3:19/47:14   100  0:16/47:30  Finish  0:28 00:47:58  
  6  Котлова Людмила        170 00:53:03       62  5:28/ 5:28    60  4:21/ 9:49    59  0:49/10:38    57  1:34/12:12    54  2:09/14:21    52  1:48/16:09    68  1:59/18:08    42  0:41/18:49    63  8:27/27:16    40  4:18/31:34    45  8:25/39:59    41  2:47/42:46    41  0:26/43:12    69  4:43/47:55    37  4:28/52:23   100  0:18/52:41  Finish  0:22 00:53:03  
  7  Григоренко Світлана    168 DSQ            63  6:11/ 6:11    62  1:47/ 7:58    61  5:44/13:42    55  4:51/18:33    53  2:23/20:56    45  4:04/25:00    67  3:48/28:48    43  3:49/32:37    68  1:27/34:04    41  0:31/34:35    69  9:56/44:31    63 16:10/60:41    40  5:32/66:13    45  4:14/70:27    37  4:18/74:45   100  0:21/75:06  Finish  0:35