OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
OPEN
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Медведева Марія Донецька Імпульс Торецьк 21 10:59:00 2 Шаповалова Софія Донецька Азимут Краматорськ 38 10:59:00 3 Багірян Богдан Донецька Горизонт Краматорськ 49 10:59:00 4 Виницький Нестор Донецька Горизонт Краматорськ 50 10:59:00 5 Кочетов Мирослав Донецька Горизонт Краматорськ 51 10:59:00 6 Нога Михаіл Донецька Горизонт Краматорськ 54 10:59:00 7 Талова Христина Донецька Горизонт Краматорськ 57 10:59:00 8 Козаченко Костянтин Донецька КСТО Зеніт Краматорс 79 10:59:00 9 Корнієнко Даніїл Донецька КСТО Зеніт Краматорс 80 10:59:00 10 Мамедов Максим Донецька КСТО Зеніт Краматорс 81 10:59:00 11 Шаповалов Даніїл Донецька КСТО Зеніт Краматорс 83 10:59:00 12 Баліцький Матвій Донецька Пошук Бахмут 118 10:59:00 13 Мірошниченко Марія Донецька Пошук Бахмут 119 10:59:00 14 Палеха Діана Донецька Пошук Бахмут 120 10:59:00 15 учасник 1 Тор Слав'янськ 158 10:59:00 16 учасник 2 Тор Слав'янськ 159 10:59:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Баліцька Кіра Донецька Пошук Бахмут 121 11:01:00 2 Логвиненко Ганна Донецька Імпульс Торецьк 22 11:03:00 3 Швабо Мілана Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 143 11:05:00 4 Холодова Аріна Донецька Імпульс Торецьк 23 11:07:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Страхова Марія Донецька КСТО Зеніт Краматорс 85 11:00:00 2 Перченко Марія Луганська Sever 4 11:01:00 3 Назаренко Дарина Донецька Орієнтир Дружківка 108 11:02:00 4 Рибіна Каміла Донецька Донбас Дружківка 75 11:03:00 5 Треус Ангеліна Донецька КСТО Зеніт Краматорс 87 11:04:00 6 Кругляк Уляна Донецька Імпульс Торецьк 25 11:05:00 7 Андріуци Єлізавета Донецька Пошук Бахмут 122 11:06:00 8 Семенова Дар’я Луганська Sever 5 11:07:00 9 Морозінська Марія Донецька Пошук Бахмут 123 11:08:00 10 Рубанова Орина КСТО Зеніт Краматорс 200 11:09:00 11 Британ Вікторія Донецька Імпульс Торецьк 24 11:10:00 12 Костюк Олександра Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 68 11:11:00 13 Швець Аріна Донецька Пошук Бахмут 124 11:12:00 14 Гладишева Карина Донецька КСТО Зеніт Краматорс 84 11:13:00 15 Шестопалова Катерина Донецька Імпульс Торецьк 26 11:14:00 16 Тен Вікторія Донецька КСТО Зеніт Краматорс 86 11:15:00 17 Мирна Анастасія Донецька Орієнтир Дружківка 107 11:16:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Чуркіна Дар’я Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 144 11:00:00 2 Шуріберко Вікторія Донецька Імпульс Торецьк 29 11:01:00 3 Зігун Софія Донецька КСТО Зеніт Краматорс 88 11:02:00 4 Груба Вероніка Донецька Азимут Краматорськ 39 11:03:00 5 Новицька Тетяна Донецька Імпульс Торецьк 27 11:04:00 6 Якименко Мілла Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 145 11:05:00 7 Шараварко Альбіна Донецька Горизонт Краматорськ 58 11:06:00 8 Солдатенко Анастасія Донецька Азимут Краматорськ 41 11:07:00 9 Філатова Вікторія Sever 6 11:08:00 10 Санжаревська Маргарита Донецька Азимут Краматорськ 40 11:09:00 11 Осипова Софія Донецька Імпульс Торецьк 28 11:10:00 12 Василенко Анастасія Донецька Пошук Бахмут 125 11:11:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Рак Катерина Донецька КСТО Зеніт Краматорс 91 11:09:00 2 Деркаченко Анастасія Донецька Горизонт Краматорськ 59 11:11:00 3 Бритченко Валерія Донецька Пошук Бахмут 126 11:13:00 4 Сирих Олександра Луганська Sever 7 11:15:00 5 Котенко Олеся Донецька КСТО Зеніт Краматорс 89 11:17:00 6 Успенська Анастасія Донецька Пошук Бахмут 128 11:19:00 7 Овчаренко Віолета Донецька КСТО Зеніт Краматорс 90 11:21:00 8 Ковган Аліна Донецька Пошук Бахмут 127 11:23:00 9 Михайленко Настя Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 146 11:25:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж18
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пруденко Олена Донецька Пошук Бахмут 129 11:15:00 2 Бабкова Екатерина Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 147 11:17:00 3 Мірошниченко Анастасія Донецька Імпульс Торецьк 30 11:19:00 4 Коропова Вікторія Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 148 11:21:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Груба Ольга Донецька Азимут Краматорськ 42 11:12:00 2 Чернушенко Катерина Донецька Пошук Бахмут 131 11:14:00 3 Алексєєва Марина Донецька КСТО Зеніт Краматорс 92 11:16:00 4 Науменко Лучана Донецька Пошук Бахмут 130 11:18:00 5 Єфіменкова Аліна. Донецька КСТО Зеніт Краматорс 93 11:20:00 6 Костіна Олена Луганська Sever 8 11:22:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Поліщук Галина Луганська Sever 12 11:12:00 2 Дойч Тетяна Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 69 11:14:00 3 Лавриненко Наталія Донецька СК Лиман 157 11:16:00 4 Глебова Светлана Луганська Sever 10 11:18:00 5 Хохлова Світлана Донецька Орієнтир Дружківка 109 11:20:00 6 Колмичек Ірина Луганська Sever 11 11:22:00 7 Афанасьєва Олена Луганська Sever 9 11:24:00 8 Шевченко Надія Донецька Пошук Бахмут 132 11:26:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ж50
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Свиридоненко Альбина Луганська Sever 14 11:01:00 2 Ушакова Марина Донецька Горизонт Краматорськ 60 11:03:00 3 Глебова Марина Луганська Sever 13 11:05:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Пономаренко Максим Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 149 11:00:00 2 Федоров Тимофій Донецька Орієнтир Дружківка 110 11:02:00 3 Чернушенко Ілля Донецька Пошук Бахмут 133 11:04:00 4 Кушнір Илля Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 150 11:06:00 5 Малеев Дмитро Донецька Горизонт Краматорськ 61 11:08:00 6 Фоменко Владислав Луганська ЦТКЭУМ 168 11:10:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Шаповалов Ілля Донецька Пошук Бахмут 137 11:00:00 2 Жинкевич Натан Донецька КСТО Зеніт Краматорс 94 11:01:00 3 Пісарець Марк Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 151 11:02:00 4 Винокуров Кирило Донецька Азимут Краматорськ 43 11:03:00 5 Деркаченко Кирило Донецька Горизонт Краматорськ 62 11:04:00 6 Хіміч Нікіта Донецька Імпульс Торецьк 32 11:05:00 7 Киян Іван Донецька Пошук Бахмут 135 11:06:00 8 Комаров Максим Донецька КСТО Зеніт Краматорс 95 11:07:00 9 Мірошниченко Євгеній Донецька Імпульс Торецьк 31 11:08:00 10 Палеха Артем Донецька Пошук Бахмут 136 11:09:00 11 Максімчук Андрій ЦТКЭУМ 169 11:10:00 12 Костін Єгор Донецька Горизонт Краматорськ 63 11:11:00 13 Кононченко Михайло Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 70 11:12:00 14 Смирнов Андрій Донецька Горизонт Краматорськ 64 11:13:00 15 Баліцький Данило Донецька Пошук Бахмут 134 11:14:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Лященко Юрій Донецька Орієнтир Дружківка 111 11:00:00 2 Костюк Богдан Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 71 11:01:00 3 Пальчик Ярослав Донецька Імпульс Торецьк 35 11:02:00 4 Житков Євген Донецька Азимут Краматорськ 44 11:03:00 5 Горобинский Денис Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 152 11:04:00 6 Сімонов Владислав Донецька Пошук Бахмут 139 11:05:00 7 Оварі Едуард Донецька Горизонт Краматорськ 66 11:06:00 8 Норенко Ілля Донецька Азимут Краматорськ 45 11:07:00 9 Лисенко Ярослав Донецька Імпульс Торецьк 33 11:08:00 10 Давыдов Борис Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 153 11:09:00 11 Ивченко Максим Донецька Донбас Дружківка 76 11:10:00 12 Курницкий Андрей Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 154 11:11:00 13 Логвиненко Вячеслав Донецька Імпульс Торецьк 34 11:12:00 14 Тарас Андрей Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 72 11:13:00 15 Лук’яненко Андрій Донецька Горизонт Краматорськ 65 11:14:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Старцев Кирило Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 73 11:00:00 2 Шпак Андрій Донецька Орієнтир Дружківка 114 11:02:00 3 Шуверов Олександр Донецька Трім Бахмут 166 11:04:00 4 Матвієнко Богдан Донецька КСТО Зеніт Краматорс 100 11:06:00 5 Столповський Нікіта Донецька Донбас Дружківка 78 11:08:00 6 Прохоренко Єгор Донецька КСТО Зеніт Краматорс 101 11:10:00 7 Носков Гліб Донецька Трім Бахмут 165 11:12:00 8 Булгаков Олександр Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 155 11:14:00 9 Івченко Денис Донецька Донбас Дружківка 77 11:16:00 10 Старцев Юрій Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 74 11:18:00 11 Давиденко Михайло Донецька КСТО Зеніт Краматорс 97 11:20:00 12 Миронов Олексій Донецька Орієнтир Дружківка 112 11:22:00 13 Гребенюк Андрій Донецька Імпульс Торецьк 36 11:24:00 14 Потримай Назар Донецька Орієнтир Дружківка 113 11:26:00 15 Галкін Андрій Донецька КСТО Зеніт Краматорс 96 11:28:00 16 Яценко Ярослав Донецька Імпульс Торецьк 37 11:30:00 17 Квасенко Єгор Донецька КСТО Зеніт Краматорс 98 11:32:00 18 учаснік 7 Тор Слав'янськ 163 11:34:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч18
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Артюшенко Олександр Тор Слав'янськ 164 11:16:00 2 Близнюк Марк Донецька КСТО Зеніт Краматорс 102 11:18:00 3 Дацко Єлізар Луганська Sever 15 11:20:00 4 Плетньов Даніїл Донецька КСТО Зеніт Краматорс 103 11:22:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Тур Андрій Донецька Азимут Краматорськ 48 11:13:00 2 Семиряжко Федір Луганська 1 11:15:00 3 Смирнов Олександр Донецька Пошук Бахмут 141 11:17:00 4 Поляков Олександр Донецька Азимут Краматорськ 47 11:19:00 5 Онопко Данил Луганська Sever 16 11:21:00 6 Бумар Олексій Донецька Пошук Бахмут 140 11:23:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Мазурін Василь Донецька Орієнтир Дружківка 115 11:07:00 2 Поліщук Валерій Луганська Sever 20 11:09:00 3 Біленець Микола Донецька КСТО Зеніт Краматорс 104 11:11:00 4 Кузьмін Ігор Донецька Sever 19 11:13:00 5 Тарасенко Сергій Донецька КСТО Зеніт Краматорс 105 11:15:00 6 Хохлов Сергей Донецька Орієнтир Дружківка 117 11:17:00 7 Митрохін Сергій Луганська 2 11:19:00 8 Колмичек Олексій Луганська Sever 18 11:21:00 9 Сухонос Олег Донецька Орієнтир Дружківка 116 11:23:00 10 Глебов Сергій Луганська Sever 17 11:25:00OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж50 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч50
Ч50
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Шуняков Володимир Луганська Сєвєродонецька ДЮСШ 156 11:15:00 2 Науменко Володимир Донецька Пошук Бахмут 142 11:17:00 3 Нагаєвський В`ячеслав Донецька Меотида Маріуполь 106 11:19:00
Головний секретар С.М. Маслов