Date, time of updating:13.08.2019,18:01:32

Відкритий чемпіонат Одеської області зі спортивного орієнтування

Відкриті змагання зі спортивного орієнтування

«КУБОК ОДЕСИ 2019»

Кубок України (етап, спринт)

спринтерська дистанція

16.08.2019 р. парк Стамбульський

Протокол старту


KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


KIDS

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  вільний       Бешеля Екатерина          25.10.2012     б/р ю Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9007382 
    2  вільний       Зєльніков  Андрій         01.12.2009     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007301 
    3  вільний       Суслов  Олексій           30.03.2011     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007302 
    4  вільний       Кузнецова Кира            19.02.2013     б/р ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           1221011 
    5  вільний       Калініченко Максим        06.12.2010     ІІІ-ю КСО ”Maximus”        Калініченко С.Г.        9002021 
    6  вільний       Щербаков Лев              10.12.2013     б/р ю СК СКІФ              Постельняк С.А.         9007407 
    7  вільний       Щербакова Вероніка        25.11.2011     б/р ю                      Щербаков М.А.           9007408 
    8  вільний       Ігнатьєв Сергій           29.09.2014     б/р   КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.           9007432 
    9  вільний       Разіньков Тимофій         26.12.2010     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221019 
   10  вільний       Браім Владислав           12.01.2010     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007447 
   11  вільний       Дружиніна  Дарья          17.11.2014     б/р   Север                Доценко О.В.            9007448 
   12  вільний       Максименко Марія          01.01.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007450 
   13  вільний       Старча Артем              28.07.2014           Север                Доценко О.В.            9007451 
   14  вільний       Собчук Тетяна             01.01.2012     б/р                                                9002377 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M10

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:56:00      Івженко Сєрафім           01.01.2009     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007409 
    2  15:57:00      Жинкевич Натан            16.07.2011     ІІІ-ю КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007340 
    3  15:58:00      Негода Ярослав            14.12.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           9007329 
    4  15:59:00      Юпик Володимир            10.02.2009     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007303 
    5  16:00:00      Констандаки Александр     02.07.2009     ІІІ-ю Бендеры              Урсу В. М.              1221012 
    6  16:01:00      Пицун Руслан              12.05.2009     б/р   КСО Лідер            Пицун Г.                9002002 
    7  16:02:00      Голокоз Вячеслав          03.08.2009     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.            1300781 
    8  16:03:00      Кищенко Максим            31.03.2010     ІІІ-ю КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    9007328 
    9  16:04:00      Матин Дорофей             17.08.2009     б/р   Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007388 
   10  16:05:00      Рясик Вечеслав            07.02.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007330 
   11  16:06:00      Добера Антон              18.02.2009     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1221122 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Терехов Павло             31.03.2008     б/р ю КСО О-Компас         Сиворонова О.А.,Дань    9002411 
    2  15:01:00      Трибушний Владислав       16.03.2007     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221013 
    3  15:02:00      Гаврилюк Михайло          01.01.2007     ІІІ-ю Север                Доценко О.В.            9007455 
    4  15:03:00      Пупенко Дмитро            18.11.2007     ІІ-ю  СК ”Суворовець”      Мізернюк В.В.           9007437 
    5  15:04:00      Топчу Артём               21.02.2007     ІІ-ю                                               1234311 
    6  15:05:00      Тимчаковський Олександр   03.04.2008           Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007465 
    7  15:06:00      Загарiя Микола            15.12.2008     ІІІ-ю Динамо               Герт Г.В.               1300170 
    8  15:07:00      Карасенко Родіон          14.07.2008     ІІ-ю  Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007458 
    9  15:08:00      Сойма Андрій              19.08.2008     ІІ-ю  СК ”Суворовець”      Мізернюк В.В.           9007438 
   10  15:09:00      Гавриленко Марат          22.02.2007     ІІІ-ю КСО Orienta          Безкоровайний А.М.      9007454 
   11  15:10:00      Ногін Євген               21.10.2007     ІІ-ю  КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007410 
   12  15:11:00      Лысак Виктор              17.11.2007     І-ю                                                1391359 
   13  15:12:00      Закусило Віталій          26.02.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007457 
   14  15:13:00      Лавроненко Сергей         01.02.2008     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007331 
   15  15:14:00      Ковальчук Всеволод        30.04.2007     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007459 
   16  15:15:00      Лисоконь Михайло          08.01.2008     ІІІ-ю Динамо               Герт Г.В.               2300408 
   17  15:16:00      Малов Данііл              07.11.2008     ІІ-ю  Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007461 
   18  15:17:00      Морозенко Андрій          10.05.2008     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007304 
   19  15:18:00      Побужанський Гліб         24.06.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007463 
   20  15:19:00      Петренко Володимир        01.01.2007     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007462 
   21  15:20:00      Черевичний Андрій         08.02.2007     ІІІ-ю O-Resh               Мосієнко Павло          9002011 
   22  15:21:00      Мачнев Олексій            03.02.2007     ІІ-ю  ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007436 
   23  15:22:00      Позниш Ян                 07.07.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007464 
   24  15:23:00      Дьяченко Єгор             18.04.2008     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007341 
   25  15:24:00      Ланенко Владислав         01.01.2007     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007460 
   26  15:25:00      Коваленко Ілля            01.03.2007     ІІ-ю  Дрiада               Місюра М.А.             1230321 
   27  15:26:00      Аракчеєв Данило           31.03.2009     І-ю   КСО Orienta          Безкоровайний А.М.      9007452 
   28  15:27:00      Мунтяну Руслан            27.06.2007     ІІ-ю                                               1300762 
   29  15:28:00      Фокін Лука                16.06.2007     І-ю   Север                Доценко О.В.            9007466 
   30  15:29:00      Слободенюк Игорь          06.09.2007     ІІ-ю                                               1234314 
   31  15:30:00      Гуд Евгеній               05.12.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007456 
   32  15:31:00      Собчук Іван               21.03.2008     ІІІ-ю Пеленг                                       9007359 
   33  15:32:00      Бадрак Александр          13.04.2008     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007453 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Краснянський Михайло      12.02.2005     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007415 
    2  15:01:00      Дробот Богдан             04.02.2006     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007305 
    3  15:02:00      Роскопін Андрій           21.03.2006     ІІ-ю  O-Resh               Мосієнко Павло          9002012 
    4  15:03:00      Геращенко Ростислав       07.08.2006     І-ю   Пеленг                                       1001639 
    5  15:04:00      Давиденко Михайло         23.01.2006     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007343 
    6  15:05:00      Шапаренко Олег            02.03.2005     ІІ-ю  КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002003 
    7  15:06:00      Гаврилюк Тарас            04.05.2006     ІІ-ю  Север                Доценко О.В.            9007467 
    8  15:07:00      Сіньковський  Роман       14.02.2006     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007306 
    9  15:08:00      Четвертак Роман           21.10.2005     ІІ-ю  Кіслород+            Балась М.С.             9007471 
   10  15:09:00      Ігнатьєв Максим           09.02.2006     І-ю   КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.,Данько    1312985 
   11  15:10:00      Шерехора Олексій          13.01.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1006046 
   12  15:11:00      Матин Фадей               20.11.2006     ІІ    Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007389 
   13  15:12:00      Бугайов Олександр         08.03.2005     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007412 
   14  15:13:00      Черняк Давид              08.09.2006     ІІІ-ю Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300199 
   15  15:14:00      Галкін Андрій             28.02.2006     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007342 
   16  15:15:00      Кондратенко Максим        30.01.1996     ІІІ   Пеленг               Щербатюк Н.И.           9007362 
   17  15:16:00      Клименко Максим           30.11.2005     ІІІ-ю Север                Доценко О.В.            9007468 
   18  15:17:00      Баскаков Іван             12.03.2006     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007411 
   19  15:18:00      Гуртовой Андрій           18.03.2006     І-ю   Динамо               Герт Г.В.               9007027 
   20  15:19:00      Корогодін Олександр       18.03.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1006036 
   21  15:20:00      Зарубін Денис             01.10.2005     ІІІ-ю                                              9007361 
   22  15:21:00      Алферов Станислав         05.04.2005     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007332 
   23  15:22:00      Котляр Ренат              13.09.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.             1006044 
   24  15:23:00      Кондратевич Максим        25.06.2005     І-ю   Олімп                Дьяченко А.С.,Свідни    9007376 
   25  15:24:00      Івженко Тимофій           01.01.2006     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007413 
   26  15:25:00      Томашевський Назар        01.01.2005     І-ю   Север                Доценко О.В.            9007469 
   27  15:26:00      Синиця  Георгій           14.04.2005     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007333 
   28  15:27:00      Кандибей Валера           07.12.2006     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007414 
   29  15:28:00      Чашка Артем               15.04.2006     ІІ-ю  Север                Доценко О.В.            9007470 
   30  15:29:00      Гончар Артемій            23.06.2005     ІІ-ю  Пеленг               Щербатюк Н.И.           9007360 
   31  15:30:00      Горашко Володимир         18.02.2007     І-ю   Динамо               Герт Г.В.               2008656 
   32  15:31:00      Квасенко Єгор             04.10.2005     І-ю   КСТО Зеніт Краматорс Гур’єва І. В.,Тарасе    9007344 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Бєляєв Іван               08.07.2004     КМСУ  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         1220000 
    2  15:01:00      Оксюченко Єгор            04.05.2004     б/р   Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9007477 
    3  15:02:00      Хорошевський Даніїл       15.12.2003     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.               1301299 
    4  15:03:00      Пісчанський Михайло       04.08.2004     б/р   Кіслород+            Балась М.С.             9007478 
    5  15:04:00      Чугуй Ілля                25.05.2003     б/р ю Самоцвит             Краева Р.В.             9007390 
    6  15:05:00      Кражев Игорь              10.02.2003     КМСУ  ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007439 
    7  15:06:00      Дацко Єлізар              04.02.2004     І-ю   Север                Гузь Л. А.,Костіна О    9007371 
    8  15:07:00      Лазаренко Ярослав         25.03.2004     ІІ    Север                Білошицький В.,Доцен    9007476 
    9  15:08:00      Слепцов Микита            14.01.2004     ІІ    КСТО Зеніт Краматорс Гур’єва І. В.,Тарасе    9007346 
   10  15:09:00      Рагімханов Микита         09.08.2004     ІІ-ю  Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9007479 
   11  15:10:00      Буряк Виталий             14.02.2004     ІІ    Донбас Дружківка     Мирна Г.Й               1425952 
   12  15:11:00      Бессараб Нікіта           03.12.2004     ІІ    Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300189 
   13  15:12:00      Руденко Владислав         01.01.2004           Кіслород+            Балась М.С.             9007480 
   14  15:13:00      Трощак Назарій            07.04.2003     ІІ    Центуріон            Сердюк Н.Я.             9002004 
   15  15:14:00      Близнюк Марк              12.08.2004     І-ю   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007345 
   16  15:15:00      Воєвода  Денис            02.03.2003     ІІІ-ю СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007308 
   17  15:16:00      Калачевський Нікіта       12.12.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.             9007474 
   18  15:17:00      Кравець  Володимир        16.03.2004     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007309 
   19  15:18:00      Яковенко Дмитро           10.09.2004     б/р   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007484 
   20  15:19:00      Игнатенко Иван            25.11.2004     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            1200044 
   21  15:20:00      Ванян Олександр           30.09.2004     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007472 
   22  15:21:00      Євстаф’єв Дмитро          04.06.2004     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007334 
   23  15:22:00      Шостак Євген              10.08.2004     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.             9007483 
   24  15:23:00      Сокирка  Валерій          15.05.2004     ІІІ-ю ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007310 
   25  15:24:00      Шкуратько Андрій          07.11.2003     б/р   Кіслород+            Балась М.С.             9007482 
   26  15:25:00      Астапович Михайло         06.11.2004     ІІ-ю  КСО О-Компас         Даньков С.В.,Данилов    9002422 
   27  15:26:00      Коляда Іван               25.09.2002     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.             9007475 
   28  15:27:00      Борецький Дмитро          01.01.2004     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007307 
   29  15:28:00      Шалухан Артем             07.04.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007481 
   30  15:29:00      Козленко Максим           15.09.2003     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007416 
   31  15:30:00      Дружинін Влад             13.01.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9007473 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:24:00      Машков Илья               14.06.2003     КМСУ                                               2040826 
    2  15:25:00      Грязєв Богдан             21.05.2001     КМСУ                       Березовський В.А.,Ва    9002372 
    3  15:26:00      Юрикин Никита             30.09.2002     І     Тирас Ориент         Бурдейный А.И.,Бурде    1234390 
    4  15:27:00      Селиханович Артем         26.11.2001     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.             9007391 
    5  15:28:00      Дывыдов Ярослав           30.04.2003     І     Бендеры              Урсу В. М.              9000029 
    6  15:29:00      Куценко Дмитро            12.05.2002     КМСУ  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         1777000 
    7  15:30:00      Мішньов Максим            25.04.2001     ІІ    КСО ”Фігуровка”      Наточій М.С.            9002428 
    8  15:31:00      Iordatii Vladimir         14.06.2002     І     СЮТур Кишинев        Ивахненко С.            1000372 
    9  15:32:00      Киселёв Михаил            19.09.2001     І-ю   Донбас Дружківка     Мирна Г.Й               9007347 
   10  15:33:00      Еременко Игорь            15.02.2002     І     Бендеры              Урсу В. М.              1300767 
   11  15:34:00      Нагорний Ілля             01.01.2002     КМСУ  Kiev Region          Мізернюк В.В.,Подгає    9002373 
   12  15:35:00      Кравченко Данило          12.04.2002     КМСУ  RO team Fox          Иванько А.В.            9000299 
   13  15:36:00      Бузук Константин          25.09.2001     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            1234358 
   14  15:37:00      Кузьмін Гліб              09.06.2002     І     Меотида Маріуполь    Кузьмін І.              1001614 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:39:00      Сафронов Євген            06.04.1999     І     Север                Доценко О.В.            9007487 
    2  15:40:00      Трач Денис                01.01.2000     КМСУ  НАСВ                 Барашевський С.А.,Ба    1301874 
    3  15:41:00      Безруков Олексій          29.06.1981     ІІІ                                                9007444 
    4  15:42:00      Мосієнко Павло            06.01.1985     ІІ    O-Resh               Сорокін С.А.            9002014 
    5  15:43:00      Сикорский  Виктор         16.01.1990     б/р   Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007011 
    6  15:44:00      Руденко Євген             04.07.1981     ІІ    особисто                                     9007486 
    7  15:45:00      Заєрко Олександр          15.01.1987     КМСУ  Наш Клуб             Заєрко В.В.             9007335 
    8  15:46:00      Малий Юрій                12.04.1985     І                          Самостійно              9007393 
    9  15:47:00      Мельниченко Дмитро        17.10.1993     б/р                                                9007378 
   10  15:48:00      Власенко Владислав        05.04.2000     І     КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002005 
   11  15:49:00      Нікітюк Павло             01.01.2000     КМСУ  НАСВ                 Барашевський С.А.,Ба    1301892 
   12  15:50:00      Гавриленко Віталій        29.07.1978     МСУ                        Черниш Є.Ю.             1407028 
   13  15:51:00      Машинський Сергій         07.09.1988     ІІІ   КСО О-Компас         Сердюк Н.Я.,Заєрко В    9002001 
   14  15:52:00      Манічев Денис             27.01.1988     ІІ                         Голокоз О.В.            1234356 
   15  15:53:00      Бездітний Володимир       27.12.1993     МСУ                        Пронтішева Л.П.         9007312 
   16  15:54:00      Іваніщев Андрій           25.08.1993     б/р                                                9007377 
   17  15:55:00      Пицун Іван                20.06.1997     І     КСО Лідер            Пицун Г.                9002007 
   18  15:56:00      Кубрак Вадим              04.05.1998     б/р   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007485 
   19  15:57:00      Бабак  Антон              30.08.1998     І     ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007311 
   20  15:58:00      Волобуев Алексей          07.11.1987     б/р                                                9007392 
   21  15:59:00      Челюскин Александр        25.06.1995     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007488 
   22  16:00:00      Валенко Вячеслав          30.05.2000     КМСУ  O-Resh               Мосієнко Павло          9002013 
   23  16:01:00      Островський Олексій       21.05.1985     КМСУ  Чорноморськ          Островський В.А.        1302178 
   24  16:02:00      Мортин Дмитрий            11.07.1992     І     Бендеры              Урсу В. М.              1234362 
   25  16:03:00      Грицина Ярослав           23.03.1992     І     м. Світловодськ                              9007363 
   26  16:04:00      Стоян Роман               16.06.1989     б/р   Odessa Team                                  9007077 
   27  16:05:00      Кисельов Віталій          29.04.1989     ІІІ   КСО ”Maximus”        Самостійно              9002006 
   28  16:06:00      Gabrielius Serva          01.01.1996           OK Oriens                                    1187187 
   29  16:07:00      Сидоренко Артем           08.02.1999     МСУ                        Дудін А.В.              1000437 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:40:00      Оскома Дмитро             20.11.1999     І     O-Resh               Сердюк Н.Я.             9002015 
    2  15:41:00      Рябокінь Микола           22.04.1999     КМСУ                                               9007369 
    3  15:42:00      Погребець Данило          25.02.2001     КМСУ  ОНИКС                Чорна Ю.М.              1300186 
    4  15:43:00      Альошин Андрій            09.12.1996     І     КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Урсу    9007417 
    5  15:44:00      Бриндак Євгеній           10.12.1999     КМСУ  МТК Зелеста          Костюк М.О.,Білошиць    9002370 
    6  15:45:00      Ярош Валентин             08.02.1999     КМСУ  КСО О-Компас         Фулєров Є.Є.,Даньков    9002432 
    7  15:46:00      Коротких Микита           06.08.1998     ІІІ   Кіслород+                                    9007489 
    8  15:47:00      Литовченко Сергій         07.02.1986     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         1300875 
    9  15:48:00      Фомичёв Анатолий          01.01.1997     МСУ                                                1006086 
   10  15:49:00      Литвин Олександр          02.12.1999     КМСУ  КСО О-Компас         Литвин О.М.,Даньков     9002488 
   11  15:50:00      Ткачук Вадим              22.10.1989     ІІ    КСО ”Кронан”                                 9002368 
   12  15:51:00      Бадан Юрій                11.04.1994     МСУ   НАСВ, LeO-Team       Маясов К.,Заліско О.    1300892 
   13  15:52:00      Матяш Вячеслав            20.05.1998     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л,Подгаєць    1007668 
   14  15:53:00      Зачешигрива Богдан        10.04.2000     КМСУ  ОНИКС                Чорна Ю.М.              1300138 
   15  15:54:00      Балась Максим             26.12.1985     КМСУ  Кіслород+            Дуднік Т.О.             1300229 
   16  15:55:00      Бабич Сергій              21.04.1983     МСУ   LeO-Team             Заліско О.,Цепурдей     1301860 
   17  15:56:00      Gurski Oleg               04.07.1988     ІІ    лично                                        9007300 
   18  15:57:00      Литвин Олексій            21.02.1998     КМСУ  КСО О-Компас         Литвин О.М.,Даньков     9002427 
   19  15:58:00      Ignas Vaseta              01.01.1998           OK Oriens                                    2012355 
   20  15:59:00      Климентьєв Руслан         31.03.1993     І     ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.            1234383 
   21  16:00:00      Jevgenij Bobrovic,        01.01.1998           OK Oriens                                    1602690 
   22  16:01:00      Самойленко Костянтин      27.06.2000     МСУ   КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    1302817 
   23  16:02:00      Дуднік Ілля               30.05.1991     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.             9002375 
   24  16:03:00      Ігнатьєв Олексій          28.03.1977     МСУ   КСО О-Компас         Фельдман Л.П.,Данько    1312969 
   25  16:04:00      Волошин Дмитрий           17.05.1986     І     Пеленг-Вымпел        Петухов А.А.            1401529 
   26  16:05:00      Ленюк Олeг                06.04.1999     КМСУ  КСО МІДІЗ            Тумак Ю.І.              1008141 
   27  16:06:00      Петрович Вадим            20.08.2000     КМСУ  ОНИКС                Уфімцева Т.С.,Джулай    1427483 
   28  16:07:00      Гусак Михайло             05.11.1989                                                        9007394 
   29  16:08:00      Федотов Ілля              18.07.2000     КМСУ                       Федотов Р.О.,Даньков    1221088 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Бекшаєв Олександр         06.04.1984     ІІІ   Odessa Team                                  9007395 
    2  15:01:00      Бурилко Микола            22.05.1977     І     КСО Коростишів       Контар І. А.,Нестере    1408835 
    3  15:02:00      Петренко Віталій          01.01.1982     І     Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007490 
    4  15:03:00      Колесник Дмитро           20.02.1978     ІІ    Odessa Team          Місюра М.А.             1300722 
    5  15:04:00      Добера Олег               02.01.1978     ІІ    Бендеры              Урсу В. М.              9007383 
    6  15:05:00      Дубинин Святослав         24.02.1975           Луганск 0,7          самостоятельно          9000807 
    7  15:06:00      Скрипка Олександр         25.02.1976     І     Наш Клуб                                     9007336 
    8  15:07:00      Собчук Сергій             09.02.1977     ІІ    Пеленг                                       1410446 
    9  15:08:00      Кищенко Олег              14.06.1982     КМСУ  КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    1393111 
   10  15:09:00      Астапович В’ячеслав       21.03.1975     ІІІ                        Бірюкова О.Ю.           9007433 
   11  15:10:00      Кондратенко Олег          27.06.1976     б/р                                                9007364 
   12  15:11:00      Невенченко Степан         30.04.1975     І     Север                самостiйно              9000892 
   13  15:12:00      Кандибей Віталій          28.09.1981     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         9007418 
   14  15:13:00      Констандаки Сергей        01.01.1981     б/р   Бендеры              Урсу В. М.              9007075 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Лисоконь Ігор             08.03.1967     б/р   Динамо               Герт Г.В.               9007449 
    2  15:01:00      Ісаков Вячеслав           01.01.1966     І                                                  2104657 
    3  15:02:00      Власюк Олександр          13.03.1970     КМСУ                       Стоян Л.В.              1234386 
    4  15:03:00      Шеренковський Олег                       ІІ    О-клуб                                       1395208 
    5  15:04:00      Кузьмін Ігор              02.11.1969     КМСУ  Меотида Маріуполь    самостоятельно          1001629 
    6  15:05:00      Могуренко Олександр       24.08.1968     КМСУ  КСО О-Компас         Карась В.К.,Даньков     1633850 
    7  15:06:00      Павлюков Ігор             27.05.1969     І                                                  9007396 
    8  15:07:00      Зарубін Сергій            14.07.1974     КМСУ                                               9007365 
    9  15:08:00      Кузнєцов Юрій             16.03.1968     КМСУ  Наш Клуб             Мишонов В.А.,Кривоно    1302731 
   10  15:09:00      Vitalis Mazuolis          30.10.1970           OK Oriens                                    1206966 
   11  15:10:00      Гоев Виктор               07.02.1968     ІІ    Бендеры              Урсу В. М.              9007384 
   12  15:11:00      Боярський Дмитро          03.01.1975     І     Центуріон            Сердюк Н.Я.             9002023 
   13  15:12:00      Рыльский Олег             18.02.1974     ІІ                                                 9007397 
   14  15:13:00      Калініченко Станіслав     18.12.1973     І     КСО ”Maximus”        самостiйно              9002022 
   15  15:14:00      Корж Сергій               29.09.1974     КМСУ  КСО Суворовец        Плохенко В.С.,Титаре    1003021 
   16  15:15:00      Тарасенко Сергій          28.04.1972     І     КСТО Зеніт Краматорс самостiйно              9007349 
   17  15:16:00      Дружинін В’ячеслав        12.06.1971     І     Север                Бондаренко В.І.         9007491 
   18  15:17:00      Финько Андрей             18.04.1966     І     Карніка                                      1302895 
   19  15:18:00      Могуренко Виктор          15.07.1965     КМСУ  КСО О-Компас                                 1406705 
   20  15:19:00      Козирєв Андрій            17.03.1973     І     КСО Коростишів       Контар І. А.,Нестере    1710000 
   21  15:20:00      Колмичек Олексій          21.03.1967     І     Север                самостiйно              9007372 
   22  15:21:00      Бенке Артур               06.01.1972     КМСУ  О-клуб               Трухан І.В.             1633881 
   23  15:22:00      Воробьев Михаил           20.04.1966     І     Меотида Маріуполь    самостоятельно          9007348 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:00:00      Охріменко  Юрій           25.08.1962     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007313 
    2  15:01:00      Манічев Олександр         29.12.1963     КМСУ  Odessa Team          Капустинский И.В.       1300779 
    3  15:02:00      Грицина Ігор              29.09.1963     І     м. Світловодськ                              9007366 
    4  15:03:00      Фрасинюк Николай          17.06.1958     І     Карніка                                      1221004 
    5  15:04:00      Ляблін Віктор             29.04.1959     КМСУ  Олімп                Дьяченко А.С.           9007379 
    6  15:05:00      Беленец Николай           26.04.1955     б/р   КСТО Зеніт Краматорс самостiйно              9000852 
    7  15:06:00      Романов Олексій           01.01.1957     І     Odessa Team          Капустинский И.В.       1300729 
    8  15:07:00      Rimantas Serva            01.01.1962           OK Oriens                                    1961012 
    9  15:08:00      Нагибин Игорь             01.01.1962     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000048 
   10  15:09:00      Геращенко Валерій         12.03.1962     КМСУ  СРК ”Пеленг”                                 2068654 
   11  15:10:00      Сур Сергій                24.07.1961     б/р                                                9007493 
   12  15:11:00      Федько Сергій             03.09.1963     КМСУ  КСО О-Компас         Федько С.Ю.             9007434 
   13  15:12:00      Шпіллер Андрій            03.03.1956     І     Odessa Team          самостiйно              1409416 
   14  15:13:00      Сытник Алексей            28.03.1958     ІІ    ТирасОриент                                  1411591 
   15  15:14:00      Ткачук Михайло            14.01.1963     б/р   КСО Коростишів                               1408858 
   16  15:15:00      Algirdas Mikulionis       01.01.1962           OK Oriens                                    1206985 
   17  15:16:00      Липницький Анатолій       12.05.1960     ІІ    КСО ”Maximus”        самостiйно              1300815 
   18  15:17:00      Щербина Олександр         06.12.1957     МСУ   ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007440 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  16:05:00      Крам Іван                 06.11.1944     б/р                                                9007495 
    2  16:06:00      Островський Володимир     09.08.1949     І     Чорноморськ                                  1300787 
    3  16:07:00      Микола Костюк             21.01.1942     І     Есніка м. Сміла                              9007446 
    4  16:08:00      Бобровський  Олександр    09.08.1954     ІІ    О-клуб               Петров В.Ж.             9007494 
    5  16:09:00      Авраменко Олександр ст.   20.01.1951     б/р   Карніка                                      1300211 
    6  16:10:00      Дегтев Олександр          21.10.1952     ІІ    Динамо               Герт Г.В.               1230666 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:51:00      Сідлецький Руслан         28.09.1979     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007314 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:53:00      Паєнко Світлана           01.01.2001     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007497 
    2  15:54:00      Ворона Наталія            30.08.1982     б/р                                                9007399 
    3  15:55:00      Кирилюк Ольга             01.09.2001           Кіслород+            Балась М.С.             9007496 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W10

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  16:08:00      Урсу Мария                10.07.2010     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1300789 
    2  16:09:00      Каминская Татьяна         30.08.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007337 
    3  16:10:00      Середа Дар’я              16.06.2009     б/р   Чорноморськ                                  9001002 
    4  16:11:00      Ігнатьєва Інна            02.10.2009     ІІІ-ю КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.,Данько    9007435 
    5  16:12:00      Колесник Євгенія          12.06.2010     ІІІ-ю                      Колесник К.             1007844 
    6  16:13:00      Разінькова Крістіна       01.10.2009     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221101 
    7  16:14:00      Оксюченко Евгенія         06.01.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007498 
    8  16:15:00      Сідлецька Марія           28.10.2010     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007315 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:34:00      Ланенко Олександра        01.04.2006     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007499 
    2  15:35:00      Пилипенко Юлiя            30.05.2007     ІІ-ю  Север                Костіна О.А.            9000872 
    3  15:36:00      Ткаченко Анна             25.03.2008     ІІ-ю  Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300198 
    4  15:37:00      Поліщук Валерія           01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007318 
    5  15:38:00      Клименюк Ірина            02.02.2007     ІІІ-ю КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002423 
    6  15:39:00      Федоришена Анастасія      01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007320 
    7  15:40:00      Ухань Лада                29.11.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9002366 
    8  15:41:00      Разінькова Домініка       17.07.2007     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець С    1221111 
    9  15:42:00      Мосієнко Катерина         19.05.2008     ІІІ-ю O-Resh               Мосієнко Павло          9002016 
   10  15:43:00      Носенко Виктория          01.01.2007     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000049 
   11  15:44:00      Пересунько Софія          09.02.2008     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007317 
   12  15:45:00      Сорока Анастасія          09.04.2008     І-ю   RO team Fox          Иванько А.В.            9007351 
   13  15:46:00      Кузнецова Ульяна          05.10.2008     ІІ-ю  Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    1300260 
   14  15:47:00      Сідлецька Вікторія        04.10.2008     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007319 
   15  15:48:00      Бугайова Єлизавета        27.03.2007     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007419 
   16  15:49:00      Райлян Антонина           19.10.2007                                                        9007385 
   17  15:50:00      Цабак Тетяна              01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007321 
   18  15:51:00      Мінаєва Даша              10.08.2007     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007421 
   19  15:52:00      Морозова Ксения           20.12.2007     ІІІ-ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           1221001 
   20  15:53:00      Терехова Марія            10.03.2007     ІІІ-ю КСО О-Компас         Сиворонова О.А.         9002424 
   21  15:54:00      Лазорко Даря              05.12.2007     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007316 
   22  15:55:00      Кандибей Марія            24.03.2008     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007420 
   23  15:56:00      Алексеева Ксения          02.09.2008     б/р ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           9007338 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:33:00      Мінаєва Олександра        23.05.2005     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007425 
    2  15:34:00      Землякова Аліса           28.04.2006     ІІІ-ю КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002425 
    3  15:35:00      Шураєва Альона            11.05.2006     ІІІ-ю                                              9007445 
    4  15:36:00      Аскерова Світлана         08.10.2006     І-ю   МТК Зелеста          Білошицький В.          9002352 
    5  15:37:00      Ушакова Анастасія         01.01.2006     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007426 
    6  15:38:00      Сирих Олександра          12.07.2006     ІІ-ю  Север                                        9007373 
    7  15:39:00      Апанович Лукия            01.01.2005     б/р   Север                Доценко О.В.            9002351 
    8  15:40:00      Чайковська Катерина       01.01.2005     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007323 
    9  15:41:00      Козленко Катерина         22.01.2005     ІІ-ю  КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007424 
   10  15:42:00      Буртовская Александра     22.11.2003     І                                                  1405277 
   11  15:43:00      Чугуй Анастасія           22.08.2005     б/р ю Самоцвит             Краева Р.В.             9007401 
   12  15:44:00      Калашник Єва              06.07.2005     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007423 
   13  15:45:00      Котенко Олеся             02.09.2005     І-ю   Азимут Краматорськ   Тищенко Л.А,Тарасенк    9007352 
   14  15:46:00      Мізернюк Мирослава        29.05.2005     І     Север                Мізернюк В.В.           9007441 
   15  15:47:00      Гришанова Аліна           01.01.2006     б/р ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007422 
   16  15:48:00      Совенко  Юлія             09.05.2005     ІІ-ю  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007322 
   17  15:49:00      Філипчук Тетяна           21.01.2006     ІІІ-ю                      Кобець С.М.             1221115 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:34:00      Леончук Оля               27.05.2003     І     Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    1302741 
    2  15:35:00      Суткаленко Анастасія      27.10.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002365 
    3  15:36:00      Колмогорова Аделаїда      20.08.2004     ІІІ   Азимут Краматорськ   Тищенко Л.А             9007353 
    4  15:37:00      Ільющенко Валерія         19.12.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007430 
    5  15:38:00      Матвеєва Ірина            02.07.2004     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л             2040811 
    6  15:39:00      Арбузова Вероніка         23.07.2004     КМСУ  КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007427 
    7  15:40:00      Сєрікова Владислава       26.08.2003     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л             1007708 
    8  15:41:00      Штейнерт Дар’я            08.01.2004     І     Орієнтир Дружківка   Мирний О.М.             9007354 
    9  15:42:00      Колмичек Дар’я            27.01.2003     І     Север                Костіна О.А.            9007374 
   10  15:43:00      Рудич Милена              12.08.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002362 
   11  15:44:00      Соколова Анастасия        09.12.2003     І     Бендеры              Урсу В. М.              1234361 
   12  15:45:00      Надрега Єлізавета         14.05.2003     КМСУ  Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007339 
   13  15:46:00      Жинкевич Александра       31.05.2004     І     КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9000853 
   14  15:47:00      Середа Ольга              20.01.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.,Островс    1234315 
   15  15:48:00      Бенхенні Лінда            29.01.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007428 
   16  15:49:00      Чобану Арина              23.02.2004     І     СЮТур Тирасполь                              9007406 
   17  15:50:00      Бережна Дар’я             03.03.2004     І     КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007429 
   18  15:51:00      Куценко Дар’я             26.07.2003     І     Север                Костіна О.А.            9000817 
   19  15:52:00      Славицька Олександра      31.10.2003     ІІІ   Север                Доценко О.В.            9002363 
   20  15:53:00      Клименко Вероніка         13.11.2004     ІІ    O-Resh               Мосієнко Павло          9002017 
   21  15:54:00      Макаренко  Аліна          09.04.2004     ІІ-ю  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007325 
   22  15:55:00      Пащенко Крiстiна          15.09.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9002361 
   23  15:56:00      Синчук Іванка             11.08.2004     ІІ-ю  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         9007358 
   24  15:57:00      Охотнікова Маргарита      04.07.2003     ІІ-ю  Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9002359 
   25  15:58:00      Еременко Юлия             06.02.2004     І     Бендеры              Урсу В. М.              1300765 
   26  15:59:00      Анікеєнко  Софія          10.11.2004     ІІІ-ю ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007324 
   27  16:00:00      Кобилкіна Віолетта        24.01.2004     ІІ-ю  КСО ”Фігуровка”      Наточій М.С.            9002426 
   28  16:01:00      Овчаренко Лілія           20.10.2004     КМСУ  Олімп                Свідницька Л.Г.,Биню    9007380 
   29  16:02:00      Левченко Поліна           13.08.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007431 
   30  16:03:00      Білякова Анастасія        02.01.2003     КМСУ  Север                Нестерова Світлана,Д    9002353 
   31  16:04:00      Лось Марьяна              26.10.2003     І-ю   Тирас Ориент         Северухин А.            9007386 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:32:00      Коростылева Анастасия     01.03.2001     КМСУ  Тирас Ориент         Северухин А.            1234312 
    2  15:33:00      Панюкова Анастасія        18.10.2002     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9002360 
    3  15:34:00      Атаманюк Ирина            01.01.2001     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1300788 
    4  15:35:00      Ковтун Карина             09.01.2001     КМСУ  Наш Клуб             Рудакова О.М.,Рудако    1601763 
    5  15:36:00      Богатир Олена             26.02.2001     КМСУ                       Зикова Л.І.,Пугач М.    1451299 
    6  15:37:00      Ліхтей Вікторія           06.05.2001     МСУ   СК ”Суворовець”      Капара Н.В.,Капара Е    1221105 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:19:00      Пугач Марія               06.05.2000     КМСУ  СК СКІФ              Зикова Л.І.,Пугач М.    1451300 
    2  15:20:00      Новикова Нина             17.03.1990     б/р                                                9007403 
    3  15:21:00      Нігда  Альона             10.02.1998     КМСУ  КСО МІДІЗ            Тумак І.Д.,Тумак Ю.І    1008068 
    4  15:22:00      Сутик Ірина               06.07.1986     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік І    9002364 
    5  15:23:00      Нагибина Юлия             01.01.2000     КМСУ  Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000043 
    6  15:24:00      Кисельова Альона          20.06.1992     ІІ    КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002008 
    7  15:25:00      Гусак Тетяна              08.05.2000     КМСУ  Лідер-спорт          Черниш Т.А.,Черниш Є    9002355 
    8  15:26:00      Kristina Servaite-Bobr.   01.01.1995           OK Oriens                                    1206976 
    9  15:27:00      Констандаки Наталья       01.01.2000     б/р   Бендеры              Урсу В. М.              1221121 
   10  15:28:00      Щербакова Альона          09.04.1992     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         1300863 
   11  15:29:00      Мельникова  Ірина         25.08.1996     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.             9007001 
   12  15:30:00      Лукашенко Анастасія       31.12.2000     І     O-Resh               Мосієнко Павло          9002019 
   13  15:31:00      Гавриленко Олена          09.12.1979     МСУ                        Гавриленко В.С.         1407029 
   14  15:32:00      Карпуніна Тамара          28.11.1987     б/р                                                9007402 
   15  15:33:00      Лисянська Дар’я Сергіївна 11.03.1998     КМСУ                       Пугач М.І.,Зикова Л.    1451310 
   16  15:34:00      Ворчило Олена Андріївна   24.05.1997     КМСУ                                               9007370 
   17  15:35:00      Доценко Олена             16.11.1987     МСУ   Север                Ускова С.М.,Костіна     1000432 
   18  15:36:00      Алексєєва Марина          12.03.2000     ІІІ   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007355 
   19  15:37:00      Тодосенко Анна            04.10.1994     І     Олімп                Дьяченко А.С.           1000410 
   20  15:38:00      Приставська Марина        26.04.2000     б/р   Глобус                                       9007404 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:15:00      Постельняк Олена          24.05.1996     МСУ   КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         1300881 
    2  15:16:00      Карпович Олена            07.02.2000     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002358 
    3  15:17:00      Логуновська Анастасія     04.01.2000     КМСУ  КСО О-Компас         Наточій М.С.,Даньков    9002431 
    4  15:18:00      Давиденко Тетяна          17.12.1994     КМСУ  LeO-Team             Косів Є.                1301888 
    5  15:19:00      Надраг  Валерия           16.02.2000     КМСУ                                               1300760 
    6  15:20:00      Мироненко Олена           07.09.1991     МСУ   Восход               Пронтішева Л.П.         1300191 
    7  15:21:00      Гуценко Ліза              08.10.2000     КМСУ  Олімп                Дьяченко А.С.,Свідни    9007381 
    8  15:22:00      Романова Марина           23.07.1986     КМСУ                       Голокоз О.В.            1238888 
    9  15:23:00      Карпенко Юлія             03.08.1994     МСУ   LeO-Team             Бадан Ю.,Постельняк     9002374 
   10  15:24:00      Єфименко Анна             20.01.1994     КМСУ  Север                Костіна О.А.,Суркова    9002350 
   11  15:25:00      Сокол Ольга               06.06.1996     І     Меотида Маріуполь    Кузьмін І.              9007356 
   12  15:26:00      Данькова Олена            30.04.2002     КМСУ  КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002430 
   13  15:27:00      Гоєнко Марія              21.06.1999     КМСУ  Север                Гоєнко М.І.,Гоєнко Н    9002354 
   14  15:28:00      Миронюк Аліна             07.08.2001     МСУ   ОНИКС                Уфімцева Т.С.           1300160 
   15  15:29:00      Laura Pilipaite           01.01.1998           OK Oriens                                    1206989 
   16  15:30:00      Дуднік Світлана           01.03.1998     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.,Черниш Т    9002376 
   17  15:31:00      Геращенко Дианора         08.06.1995     КМСУ  Пеленг                                       2091745 
   18  15:32:00      Федорова Олена            02.04.1992     МСУ   LeO-Team             Березовський В.А.,По    9002371 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  16:09:00      Середа Ганна              10.12.1979     ІІІ   Чорноморськ          Островський В.А.        1230888 
    2  16:10:00      Мізернюк Валентина        07.04.1979     МСУ   СК ”Суворовець”      самостiйно              9007442 
    3  16:11:00      Дьяченко Марина           02.03.1984     ІІІ   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007357 
    4  16:12:00      Собчук Ольга              14.03.1980     І     СРК ”Пеленг”         Щербатюк Н.И.           9007367 
    5  16:13:00      Піховкіна Поліна          15.01.1977     КМСУ  Север                Доценко О.В.            1391358 
    6  16:14:00      Уманець  Наталія          19.01.1978     КМСУ  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007327 
    7  16:15:00      Терехова Валентина        03.09.1983     б/р                                                1301468 
    8  16:16:00      Колесник Катерина         17.07.1978     КМСУ  Odessa Team          Місюра М.А.             1427455 
    9  16:17:00      Сідлецька Наталія         08.11.1979     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007326 
   10  16:18:00      Чугуй Алина Евгеньевна    08.01.1974     б/р   Самоцвит             Краева Р.В.             9007405 
   11  16:19:00      Прядкіна Тетяна           13.03.1978     МСУ   КСО О-Компас         Григор’єва В.О.,,Опа    1312981 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:40:00      Павлюченко Ірина          18.12.1965     КМСУ  КСО О-Компас         Федько С.Ю.             2069501 
    2  15:41:00      Гончар Наталія            11.05.1974     б/р                                                9007368 
    3  15:42:00      Пицун Ганна               31.08.1974     МСУ   КСО Лідер            самостiйно              9002009 
    4  15:43:00      Бондаренко Наталья        24.10.1972     І                                                  1300758 
    5  15:44:00      Колмичек Ірина            22.04.1967     ІІІ   Север                                        9007375 
    6  15:45:00      Дудник Тетяна             06.10.1968     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.             9002356 
    7  15:46:00      Добровольская Светлана    01.01.1974     ІІ                                                 1427198 
    8  15:47:00      Голокоз Оксана            24.01.1967     КМСУ  ОБДЮТ Тоніка         Гуцаленко В.І.,Капус    1300783 
    9  15:48:00      Геращенко Елеонора        24.04.1971     І     СРК ”Пеленг”                                 2068663 
   10  15:49:00      Кузнєцова Тетяна          25.03.1971     КМСУ  Наш Клуб             Отрешко І.В.,Кузнецо    1601755 
   11  15:50:00      Волкова Світлана          13.07.1973     МСУ   СК ”Суворовець”      Кобець С.М.             9007443 
   12  15:51:00      Бурлак Оксана             25.06.1967     І                          Гуцаленко В.І.,Капус    1300782 
   13  15:52:00      Костіна Олена             28.03.1972     МСУ   Север                Шуняков В.А.,Доценко    9000859 
   14  15:53:00      Черниш Тетяна             14.10.1969     МСМК  Лідер-спорт          Черниш Є.Ю.             9002367 
   15  15:54:00      Мельникова Тетяна         24.08.1972     І     Дрiада               Місюра М.А.             2300054 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  15:58:00      Стоян Людмила             18.11.1963     І     Дрiада               Герт Г.В.,Місюра М.А    9002369 
    2  15:59:00      Мирна Галина              21.08.1959     б/р   Донбас Дружківка     Мирна Г.Й               1425953 
    3  16:00:00      Гавриленко Лідія          17.12.1955     б/р   О-клуб               Білошицький В.          1300268 
    4  16:01:00      Островська Наталія        03.12.1957     ІІ    Чорноморськ          Островський В.А.        1234384 
    5  16:02:00      Rita Serviene             01.01.1962           OK Oriens                                    1206993 
    6  16:03:00      Краєва Раїса              09.05.1962     ІІ    Самоцвит             Краева Р.В.             9007020 

KIDS M-21 M-45 W-35 M-21E M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W-16 W-65 W-21A W-45 M-55 W-21E M-35 W-55 M-65 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  16:05:00      Закревская Софья          10.01.1942     ІІ    О-клуб               Самостійно              9002357 
    2  16:06:00      Narute Kunigunda Karcius. 01.01.1950           OK Oriens                                    2089775 
    3  16:07:00      Котлова Людмила           19.01.1947     ІІ    Odessa Team                                  1300721 
    4  16:08:00      Познаєва Ольга            07.07.1953     б/р   О-клуб                                       2028929 
    5  16:09:00      Костишена Катерина        21.02.1954     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.             1234309 

Головний секретар Сергій Стоян