Date, time of updating:13.08.2019,18:05:56

Відкритий чемпіонат Одеської області зі спортивного орієнтування

Відкриті змагання зі спортивного орієнтування

«КУБОК ОДЕСИ 2019»

Кубок України (етап, спринт)

спринтерська дистанція

18.08.2019 р. пос. Котовського

Протокол старту


KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


KIDS

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  вільний       Бешеля Екатерина          25.10.2012     б/р ю Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9007382 
    2  вільний       Зєльніков  Андрій         01.12.2009     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007301 
    3  вільний       Суслов  Олексій           30.03.2011     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007302 
    4  вільний       Кузнецова Кира            19.02.2013     б/р ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           1221011 
    5  вільний       Лобойко Дамир             25.05.2010     б/р ю Дрiада                                       9007387 
    6  вільний       Калініченко Максим        06.12.2010     ІІІ-ю КСО ”Maximus”        Калініченко С.Г.        9002021 
    7  вільний       Щербаков Лев              10.12.2013     б/р ю СК СКІФ              Постельняк С.А.         9007407 
    8  вільний       Щербакова Вероніка        25.11.2011     б/р ю                      Щербаков М.А.           9007408 
    9  вільний       Ігнатьєв Сергій           29.09.2014     б/р   КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.           9007432 
   10  вільний       Разіньков Тимофій         26.12.2010     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221019 
   11  вільний       Браім Владислав           12.01.2010     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007447 
   12  вільний       Дружиніна  Дарья          17.11.2014     б/р   Север                Доценко О.В.            9007448 
   13  вільний       Максименко Марія          01.01.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007450 
   14  вільний       Старча Артем              28.07.2014           Север                Доценко О.В.            9007451 
   15  вільний       Собчук Тетяна             01.01.2012     б/р                                                9002377 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M10

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:10:00      Пицун Руслан              12.05.2009     б/р   КСО Лідер            Пицун Г.                9002002 
    2  09:11:00      Івженко Сєрафім           01.01.2009     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007409 
    3  09:12:00      Жинкевич Натан            16.07.2011     ІІІ-ю КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007340 
    4  09:13:00      Кищенко Максим            31.03.2010     ІІІ-ю КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    9007328 
    5  09:14:00      Матин Дорофей             17.08.2009     б/р   Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007388 
    6  09:15:00      Юпик Володимир            10.02.2009     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007303 
    7  09:16:00      Констандаки Александр     02.07.2009     ІІІ-ю Бендеры              Урсу В. М.              1221012 
    8  09:17:00      Негода Ярослав            14.12.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           9007329 
    9  09:18:00      Голокоз Вячеслав          03.08.2009     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.            1300781 
   10  09:19:00      Рясик Вечеслав            07.02.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007330 
   11  09:20:00      Добера Антон              18.02.2009     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1221122 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:32:00      Аракчеєв Данило           31.03.2009     І-ю   КСО Orienta          Безкоровайний А.М.      9007452 
    2  09:33:00      Трибушний Владислав       16.03.2007     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221013 
    3  09:34:00      Терехов Павло             31.03.2008     б/р ю КСО О-Компас         Сиворонова О.А.,Дань    9002411 
    4  09:35:00      Карасенко Родіон          14.07.2008     ІІ-ю  Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007458 
    5  09:36:00      Пупенко Дмитро            18.11.2007     ІІ-ю  СК ”Суворовець”      Мізернюк В.В.           9007437 
    6  09:37:00      Ногін Євген               21.10.2007     ІІ-ю  КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007410 
    7  09:38:00      Сойма Андрій              19.08.2008     ІІ-ю  СК ”Суворовець”      Мізернюк В.В.           9007438 
    8  09:39:00      Лавроненко Сергей         01.02.2008     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007331 
    9  09:40:00      Ланенко Владислав         01.01.2007     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007460 
   10  09:41:00      Черевичний Андрій         08.02.2007     ІІІ-ю O-Resh               Мосієнко Павло          9002011 
   11  09:42:00      Малов Данііл              07.11.2008     ІІ-ю  Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007461 
   12  09:43:00      Дьяченко Єгор             18.04.2008     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007341 
   13  09:44:00      Тимчаковський Олександр   03.04.2008           Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007465 
   14  09:45:00      Мачнев Олексій            03.02.2007     ІІ-ю  ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007436 
   15  09:46:00      Фокін Лука                16.06.2007     І-ю   Север                Доценко О.В.            9007466 
   16  09:47:00      Коваленко Ілля            01.03.2007     ІІ-ю  Дрiада               Місюра М.А.             1230321 
   17  09:48:00      Петренко Володимир        01.01.2007     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.,Балась М    9007462 
   18  09:49:00      Лысак Виктор              17.11.2007     І-ю                                                1391359 
   19  09:50:00      Гаврилюк Михайло          01.01.2007     ІІІ-ю Север                Доценко О.В.            9007455 
   20  09:51:00      Собчук Іван               21.03.2008     ІІІ-ю Пеленг                                       9007359 
   21  09:52:00      Бадрак Александр          13.04.2008     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007453 
   22  09:53:00      Мунтяну Руслан            27.06.2007     ІІ-ю                                               1300762 
   23  09:54:00      Побужанський Гліб         24.06.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007463 
   24  09:55:00      Топчу Артём               21.02.2007     ІІ-ю                                               1234311 
   25  09:56:00      Позниш Ян                 07.07.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007464 
   26  09:57:00      Морозенко Андрій          10.05.2008     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007304 
   27  09:58:00      Закусило Віталій          26.02.2008     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007457 
   28  09:59:00      Лисоконь Михайло          08.01.2008     ІІІ-ю Динамо               Герт Г.В.               2300408 
   29  10:00:00      Гавриленко Марат          22.02.2007     ІІІ-ю КСО Orienta          Безкоровайний А.М.      9007454 
   30  10:01:00      Слободенюк Игорь          06.09.2007     ІІ-ю                                               1234314 
   31  10:02:00      Ковальчук Всеволод        30.04.2007     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007459 
   32  10:03:00      Загарiя Микола            15.12.2008     ІІІ-ю Динамо               Герт Г.В.               1300170 
   33  10:04:00      Гуд Евгеній               05.12.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007456 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:48:00      Алферов Станислав         05.04.2005     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007332 
    2  09:49:00      Зарубін Денис             01.10.2005     ІІІ-ю                                              9007361 
    3  09:50:00      Баскаков Іван             12.03.2006     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007411 
    4  09:51:00      Ігнатьєв Максим           09.02.2006     І-ю   КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.,Данько    1312985 
    5  09:52:00      Томашевський Назар        01.01.2005     І-ю   Север                Доценко О.В.            9007469 
    6  09:53:00      Шапаренко Олег            02.03.2005     ІІ-ю  КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002003 
    7  09:54:00      Корогодін Олександр       18.03.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1006036 
    8  09:55:00      Квасенко Єгор             04.10.2005     І-ю   КСТО Зеніт Краматорс Гур’єва І. В.,Тарасе    9007344 
    9  09:56:00      Чашка Артем               15.04.2006     ІІ-ю  Север                Доценко О.В.            9007470 
   10  09:57:00      Синиця  Георгій           14.04.2005     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007333 
   11  09:58:00      Краснянський Михайло      12.02.2005     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007415 
   12  09:59:00      Черняк Давид              08.09.2006     ІІІ-ю Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300199 
   13  10:00:00      Шерехора Олексій          13.01.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1006046 
   14  10:01:00      Галкін Андрій             28.02.2006     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007342 
   15  10:02:00      Бугайов Олександр         08.03.2005     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007412 
   16  10:03:00      Клименко Максим           30.11.2005     ІІІ-ю Север                Доценко О.В.            9007468 
   17  10:04:00      Матин Фадей               20.11.2006     ІІ    Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007389 
   18  10:05:00      Роскопін Андрій           21.03.2006     ІІ-ю  O-Resh               Мосієнко Павло          9002012 
   19  10:06:00      Геращенко Ростислав       07.08.2006     І-ю   Пеленг                                       1001639 
   20  10:07:00      Кондратевич Максим        25.06.2005     І-ю   Олімп                Дьяченко А.С.,Свідни    9007376 
   21  10:08:00      Івженко Тимофій           01.01.2006     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007413 
   22  10:09:00      Четвертак Роман           21.10.2005     ІІ-ю  Кіслород+            Балась М.С.             9007471 
   23  10:10:00      Гуртовой Андрій           18.03.2006     І-ю   Динамо               Герт Г.В.               9007027 
   24  10:11:00      Дробот Богдан             04.02.2006     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007305 
   25  10:12:00      Гаврилюк Тарас            04.05.2006     ІІ-ю  Север                Доценко О.В.            9007467 
   26  10:13:00      Сіньковський  Роман       14.02.2006     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007306 
   27  10:14:00      Давиденко Михайло         23.01.2006     ІІ-ю  КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007343 
   28  10:15:00      Горашко Володимир         18.02.2007     І-ю   Динамо               Герт Г.В.               2008656 
   29  10:16:00      Кандибей Валера           07.12.2006     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007414 
   30  10:17:00      Котляр Ренат              13.09.2006     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.             1006044 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:41:00      Слепцов Микита            14.01.2004     ІІ    КСТО Зеніт Краматорс Гур’єва І. В.,Тарасе    9007346 
    2  09:42:00      Дацко Єлізар              04.02.2004     І-ю   Север                Гузь Л. А.,Костіна О    9007371 
    3  09:43:00      Ванян Олександр           30.09.2004     ІІІ-ю Лідер-спорт          Черниш Т.А.             9007472 
    4  09:44:00      Кражев Игорь              10.02.2003     КМСУ  ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007439 
    5  09:45:00      Лазаренко Ярослав         25.03.2004     ІІ    Север                Білошицький В.,Доцен    9007476 
    6  09:46:00      Бессараб Нікіта           03.12.2004     ІІ    Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300189 
    7  09:47:00      Сокирка  Валерій          15.05.2004     ІІІ-ю ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007310 
    8  09:48:00      Шкуратько Андрій          07.11.2003     б/р   Кіслород+            Балась М.С.             9007482 
    9  09:49:00      Борецький Дмитро          01.01.2004     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007307 
   10  09:50:00      Шалухан Артем             07.04.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007481 
   11  09:51:00      Буряк Виталий             14.02.2004     ІІ    Донбас Дружківка     Мирна Г.Й               1425952 
   12  09:52:00      Дружинін Влад             13.01.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9007473 
   13  09:53:00      Бєляєв Іван               08.07.2004     КМСУ  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         1220000 
   14  09:54:00      Близнюк Марк              12.08.2004     І-ю   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007345 
   15  09:55:00      Яковенко Дмитро           10.09.2004     б/р   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007484 
   16  09:56:00      Кравець  Володимир        16.03.2004     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007309 
   17  09:57:00      Шостак Євген              10.08.2004     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.             9007483 
   18  09:58:00      Козленко Максим           15.09.2003     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007416 
   19  09:59:00      Калачевський Нікіта       12.12.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.             9007474 
   20  10:00:00      Чугуй Ілля                25.05.2003     б/р ю Самоцвит             Краева Р.В.             9007390 
   21  10:01:00      Коляда Іван               25.09.2002     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.             9007475 
   22  10:02:00      Трощак Назарій            07.04.2003     ІІ    Центуріон            Сердюк Н.Я.             9002004 
   23  10:03:00      Рагімханов Микита         09.08.2004     ІІ-ю  Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9007479 
   24  10:04:00      Астапович Михайло         06.11.2004     ІІ-ю  КСО О-Компас         Даньков С.В.,Данилов    9002422 
   25  10:05:00      Руденко Владислав         01.01.2004           Кіслород+            Балась М.С.             9007480 
   26  10:06:00      Игнатенко Иван            25.11.2004     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            1200044 
   27  10:07:00      Пісчанський Михайло       04.08.2004     б/р   Кіслород+            Балась М.С.             9007478 
   28  10:08:00      Хорошевський Даніїл       15.12.2003     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.               1301299 
   29  10:09:00      Воєвода  Денис            02.03.2003     ІІІ-ю СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007308 
   30  10:10:00      Оксюченко Єгор            04.05.2004     б/р   Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9007477 
   31  10:11:00      Євстаф’єв Дмитро          04.06.2004     ІІ    Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007334 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:43:00      Грязєв Богдан             21.05.2001     КМСУ                       Березовський В.А.,Ва    9002372 
    2  09:44:00      Дывыдов Ярослав           30.04.2003     І     Бендеры              Урсу В. М.              9000029 
    3  09:45:00      Нагорний Ілля             01.01.2002     КМСУ  Kiev Region          Мізернюк В.В.,Подгає    9002373 
    4  09:46:00      Iordatii Vladimir         14.06.2002     І     СЮТур Кишинев        Ивахненко С.            1000372 
    5  09:47:00      Машков Илья               14.06.2003     КМСУ                                               2040826 
    6  09:48:00      Кузьмін Гліб              09.06.2002     І     Меотида Маріуполь    Кузьмін І.              1001614 
    7  09:49:00      Юрикин Никита             30.09.2002     І     Тирас Ориент         Бурдейный А.И.,Бурде    1234390 
    8  09:50:00      Мішньов Максим            25.04.2001     ІІ    КСО ”Фігуровка”      Наточій М.С.            9002428 
    9  09:51:00      Кравченко Данило          12.04.2002     КМСУ  RO team Fox          Иванько А.В.            9000299 
   10  09:52:00      Еременко Игорь            15.02.2002     І     Бендеры              Урсу В. М.              1300767 
   11  09:53:00      Селиханович Артем         26.11.2001     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.             9007391 
   12  09:54:00      Куценко Дмитро            12.05.2002     КМСУ  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         1777000 
   13  09:55:00      Бузук Константин          25.09.2001     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            1234358 
   14  09:56:00      Киселёв Михаил            19.09.2001     І-ю   Донбас Дружківка     Мирна Г.Й               9007347 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:12:00      Трач Денис                01.01.2000     КМСУ  НАСВ                 Барашевський С.А.,Ба    1301874 
    2  09:13:00      Манічев Денис             27.01.1988     ІІ                         Голокоз О.В.            1234356 
    3  09:14:00      Бабак  Антон              30.08.1998     І     ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007311 
    4  09:15:00      Челюскин Александр        25.06.1995     ІІІ-ю Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007488 
    5  09:16:00      Пицун Іван                20.06.1997     І     КСО Лідер            Пицун Г.                9002007 
    6  09:17:00      Грицина Ярослав           23.03.1992     І     м. Світловодськ                              9007363 
    7  09:18:00      Мосієнко Павло            06.01.1985     ІІ    O-Resh               Сорокін С.А.            9002014 
    8  09:19:00      Нікітюк Павло             01.01.2000     КМСУ  НАСВ                 Барашевський С.А.,Ба    1301892 
    9  09:20:00      Волобуев Алексей          07.11.1987     б/р                                                9007392 
   10  09:21:00      Руденко Євген             04.07.1981     ІІ    особисто                                     9007486 
   11  09:22:00      Середа Олексій            12.08.1976     ІІ    Чорноморськ                                  1234381 
   12  09:23:00      Сафронов Євген            06.04.1999     І     Север                Доценко О.В.            9007487 
   13  09:24:00      Мельниченко Дмитро        17.10.1993     б/р                                                9007378 
   14  09:25:00      Кисельов Віталій          29.04.1989     ІІІ   КСО ”Maximus”        Самостійно              9002006 
   15  09:26:00      Островський Олексій       21.05.1985     КМСУ  Чорноморськ          Островський В.А.        1302178 
   16  09:27:00      Власенко Владислав        05.04.2000     І     КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002005 
   17  09:28:00      Гавриленко Віталій        29.07.1978     МСУ                        Черниш Є.Ю.             1407028 
   18  09:29:00      Мортин Дмитрий            11.07.1992     І     Бендеры              Урсу В. М.              1234362 
   19  09:30:00      Іваніщев Андрій           25.08.1993     б/р                                                9007377 
   20  09:31:00      Валенко Вячеслав          30.05.2000     КМСУ  O-Resh               Мосієнко Павло          9002013 
   21  09:32:00      Малий Юрій                12.04.1985     І                          Самостійно              9007393 
   22  09:33:00      Сидоренко Артем           08.02.1999     МСУ                        Дудін А.В.              1000437 
   23  09:34:00      Сикорский  Виктор         16.01.1990     б/р   Дрiада               Мельнікова Т.В.,Місю    9007011 
   24  09:35:00      Заєрко Олександр          15.01.1987     КМСУ  Наш Клуб             Заєрко В.В.             9007335 
   25  09:36:00      Машинський Сергій         07.09.1988     ІІІ   КСО О-Компас         Сердюк Н.Я.,Заєрко В    9002001 
   26  09:37:00      Кубрак Вадим              04.05.1998     б/р   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007485 
   27  09:38:00      Gabrielius Serva          01.01.1996           OK Oriens                                    1187187 
   28  09:39:00      Безруков Олексій          29.06.1981     ІІІ                                                9007444 
   29  09:40:00      Бездітний Володимир       27.12.1993     МСУ                        Пронтішева Л.П.         9007312 
   30  09:41:00      Стоян Роман               16.06.1989     б/р   Odessa Team                                  9007077 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Рябокінь Микола           22.04.1999     КМСУ                                               9007369 
    2  09:01:00      Дуднік Ілля               30.05.1991     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.             9002375 
    3  09:02:00      Ignas Vaseta              01.01.1998           OK Oriens                                    2012355 
    4  09:03:00      Бадан Юрій                11.04.1994     МСУ   НАСВ, LeO-Team       Маясов К.,Заліско О.    1300892 
    5  09:04:00      Оскома Дмитро             20.11.1999     І     O-Resh               Сердюк Н.Я.             9002015 
    6  09:05:00      Ігнатьєв Олексій          28.03.1977     МСУ   КСО О-Компас         Фельдман Л.П.,Данько    1312969 
    7  09:06:00      Jevgenij Bobrovic,        01.01.1998           OK Oriens                                    1602690 
    8  09:07:00      Федотов Ілля              18.07.2000     КМСУ                       Федотов Р.О.,Даньков    1221088 
    9  09:08:00      Гусак Михайло             05.11.1989                                                        9007394 
   10  09:09:00      Ленюк Олeг                06.04.1999     КМСУ  КСО МІДІЗ            Тумак Ю.І.              1008141 
   11  09:10:00      Петрович Вадим            20.08.2000     КМСУ  ОНИКС                Уфімцева Т.С.,Джулай    1427483 
   12  09:11:00      Ткачук Вадим              22.10.1989     ІІ    КСО ”Кронан”                                 9002368 
   13  09:12:00      Коротких Микита           06.08.1998     ІІІ   Кіслород+                                    9007489 
   14  09:13:00      Gurski Oleg               04.07.1988     ІІ    лично                                        9007300 
   15  09:14:00      Альошин Андрій            09.12.1996     І     КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Урсу    9007417 
   16  09:15:00      Литвин Олександр          02.12.1999     КМСУ  КСО О-Компас         Литвин О.М.,Даньков     9002488 
   17  09:16:00      Матяш Вячеслав            20.05.1998     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л,Подгаєць    1007668 
   18  09:17:00      Погребець Данило          25.02.2001     КМСУ  ОНИКС                Чорна Ю.М.              1300186 
   19  09:18:00      Самойленко Костянтин      27.06.2000     МСУ   КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    1302817 
   20  09:19:00      Фомичёв Анатолий          01.01.1997     МСУ                                                1006086 
   21  09:20:00      Литовченко Сергій         07.02.1986     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         1300875 
   22  09:21:00      Бабич Сергій              21.04.1983     МСУ   LeO-Team             Заліско О.,Цепурдей     1301860 
   23  09:22:00      Балась Максим             26.12.1985     КМСУ  Кіслород+            Дуднік Т.О.             1300229 
   24  09:23:00      Литвин Олексій            21.02.1998     КМСУ  КСО О-Компас         Литвин О.М.,Даньков     9002427 
   25  09:24:00      Волошин Дмитрий           17.05.1986     І     Пеленг-Вымпел        Петухов А.А.            1401529 
   26  09:25:00      Ярош Валентин             08.02.1999     КМСУ  КСО О-Компас         Фулєров Є.Є.,Даньков    9002432 
   27  09:26:00      Бриндак Євгеній           10.12.1999     КМСУ  МТК Зелеста          Костюк М.О.,Білошиць    9002370 
   28  09:27:00      Зачешигрива Богдан        10.04.2000     КМСУ  ОНИКС                Чорна Ю.М.              1300138 
   29  09:28:00      Климентьєв Руслан         31.03.1993     І     ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.            1234383 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Кищенко Олег              14.06.1982     КМСУ  КСО МАЙСТЕР          Рудакова О.М.,Рудако    1393111 
    2  09:01:00      Собчук Сергій             09.02.1977     ІІ    Пеленг                                       1410446 
    3  09:02:00      Петренко Віталій          01.01.1982     І     Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007490 
    4  09:03:00      Бекшаєв Олександр         06.04.1984     ІІІ   Odessa Team                                  9007395 
    5  09:04:00      Невенченко Степан         30.04.1975     І     Север                самостiйно              9000892 
    6  09:05:00      Констандаки Сергей        01.01.1981     б/р   Бендеры              Урсу В. М.              9007075 
    7  09:06:00      Бурилко Микола            22.05.1977     І     КСО Коростишів       Контар І. А.,Нестере    1408835 
    8  09:07:00      Добера Олег               02.01.1978     ІІ    Бендеры              Урсу В. М.              9007383 
    9  09:08:00      Астапович В’ячеслав       21.03.1975     ІІІ                        Бірюкова О.Ю.           9007433 
   10  09:09:00      Колесник Дмитро           20.02.1978     ІІ    Odessa Team          Місюра М.А.             1300722 
   11  09:10:00      Кандибей Віталій          28.09.1981     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         9007418 
   12  09:11:00      Скрипка Олександр         25.02.1976     І     Наш Клуб                                     9007336 
   13  09:12:00      Дубинин Святослав         24.02.1975           Луганск 0,7          самостоятельно          9000807 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:58:00      Могуренко Олександр       24.08.1968     КМСУ  КСО О-Компас         Карась В.К.,Даньков     1633850 
    2  09:59:00      Шеренковський Олег                       ІІ    О-клуб                                       1395208 
    3  10:00:00      Могуренко Виктор          15.07.1965     КМСУ  КСО О-Компас                                 1406705 
    4  10:01:00      Козирєв Андрій            17.03.1973     І     КСО Коростишів       Контар І. А.,Нестере    1710000 
    5  10:02:00      Рыльский Олег             18.02.1974     ІІ                                                 9007397 
    6  10:03:00      Кузьмін Ігор              02.11.1969     КМСУ  Меотида Маріуполь    самостоятельно          1001629 
    7  10:04:00      Лисоконь Ігор             08.03.1967     б/р   Динамо               Герт Г.В.               9007449 
    8  10:05:00      Тарасенко Сергій          28.04.1972     І     КСТО Зеніт Краматорс самостiйно              9007349 
    9  10:06:00      Дружинін В’ячеслав        12.06.1971     І     Север                Бондаренко В.І.         9007491 
   10  10:07:00      Гоев Виктор               07.02.1968     ІІ    Бендеры              Урсу В. М.              9007384 
   11  10:08:00      Колмичек Олексій          21.03.1967     І     Север                самостiйно              9007372 
   12  10:09:00      Калініченко Станіслав     18.12.1973     І     КСО ”Maximus”        самостiйно              9002022 
   13  10:10:00      Финько Андрей             18.04.1966     І     Карніка                                      1302895 
   14  10:11:00      Корж Сергій               29.09.1974     КМСУ  КСО Суворовец        Плохенко В.С.,Титаре    1003021 
   15  10:12:00      Воробьев Михаил           20.04.1966     І     Меотида Маріуполь    самостоятельно          9007348 
   16  10:13:00      Бенке Артур               06.01.1972     КМСУ  О-клуб               Трухан І.В.             1633881 
   17  10:14:00      Боярський Дмитро          03.01.1975     І     Центуріон            Сердюк Н.Я.             9002023 
   18  10:15:00      Власюк Олександр          13.03.1970     КМСУ                       Стоян Л.В.              1234386 
   19  10:16:00      Vitalis Mazuolis          30.10.1970           OK Oriens                                    1206966 
   20  10:17:00      Павлюков Ігор             27.05.1969     І                                                  9007396 
   21  10:18:00      Зарубін Сергій            14.07.1974     КМСУ                                               9007365 
   22  10:19:00      Кузнєцов Юрій             16.03.1968     КМСУ  Наш Клуб             Мишонов В.А.,Кривоно    1302731 
   23  10:20:00      Ісаков Вячеслав           01.01.1966     І                                                  2104657 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:37:00      Грицина Ігор              29.09.1963     І     м. Світловодськ                              9007366 
    2  09:38:00      Беленец Николай           26.04.1955     б/р   КСТО Зеніт Краматорс самостiйно              9000852 
    3  09:39:00      Шпіллер Андрій            03.03.1956     І     Odessa Team          самостiйно              1409416 
    4  09:40:00      Липницький Анатолій       12.05.1960     ІІ    КСО ”Maximus”        самостiйно              1300815 
    5  09:41:00      Сур Сергій                24.07.1961     б/р                                                9007493 
    6  09:42:00      Фрасинюк Николай          17.06.1958     І     Карніка                                      1221004 
    7  09:43:00      Ляблін Віктор             29.04.1959     КМСУ  Олімп                Дьяченко А.С.           9007379 
    8  09:44:00      Геращенко Валерій         12.03.1962     КМСУ  СРК ”Пеленг”                                 2068654 
    9  09:45:00      Щербина Олександр         06.12.1957     МСУ   ХДОЦ ”Юнга”          Щербина А.Д.            9007440 
   10  09:46:00      Федько Сергій             03.09.1963     КМСУ  КСО О-Компас         Федько С.Ю.             9007434 
   11  09:47:00      Ткачук Михайло            14.01.1963     б/р   КСО Коростишів                               1408858 
   12  09:48:00      Rimantas Serva            01.01.1962           OK Oriens                                    1961012 
   13  09:49:00      Охріменко  Юрій           25.08.1962     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007313 
   14  09:50:00      Нагибин Игорь             01.01.1962     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000048 
   15  09:51:00      Романов Олексій           01.01.1957     І     Odessa Team          Капустинский И.В.       1300729 
   16  09:52:00      Сытник Алексей            28.03.1958     ІІ    ТирасОриент                                  1411591 
   17  09:53:00      Algirdas Mikulionis       01.01.1962           OK Oriens                                    1206985 
   18  09:54:00      Манічев Олександр         29.12.1963     КМСУ  Odessa Team          Капустинский И.В.       1300779 
   19  09:55:00      Мирний Олександр          17.12.1958     б/р   Орієнтир Дружківка   Мирний О.М.             9007350 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:22:00      Крам Іван                 06.11.1944     б/р                                                9007495 
    2  09:23:00      Дегтев Олександр          21.10.1952     ІІ    Динамо               Герт Г.В.               1230666 
    3  09:24:00      Авраменко Олександр ст.   20.01.1951     б/р   Карніка                                      1300211 
    4  09:25:00      Островський Володимир     09.08.1949     І     Чорноморськ                                  1300787 
    5  09:26:00      Бобровський  Олександр    09.08.1954     ІІ    О-клуб               Петров В.Ж.             9007494 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:05:00      Сідлецький Руслан         28.09.1979     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007314 
    2  09:06:00      Федоренко Евгений         26.02.2006     б/р ю Динамо               Герт Г.В.               9007398 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Паєнко Світлана           01.01.2001     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9007497 
    2  09:01:00      Ворона Наталія            30.08.1982     б/р                                                9007399 
    3  09:02:00      Кирилюк Ольга             01.09.2001           Кіслород+            Балась М.С.             9007496 
    4  09:03:00      Ничипоренко Ольга         18.06.1991     б/р                                                9007400 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W10

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Разінькова Крістіна       01.10.2009     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець Ю    1221101 
    2  09:01:00      Ігнатьєва Інна            02.10.2009     ІІІ-ю КСО О-Компас         Прядкіна Т.Б.,Данько    9007435 
    3  09:02:00      Колесник Євгенія          12.06.2010     ІІІ-ю                      Колесник К.             1007844 
    4  09:03:00      Оксюченко Евгенія         06.01.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007498 
    5  09:04:00      Середа Дар’я              16.06.2009     б/р   Чорноморськ                                  9001002 
    6  09:05:00      Сідлецька Марія           28.10.2010     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007315 
    7  09:06:00      Урсу Мария                10.07.2010     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1300789 
    8  09:07:00      Каминская Татьяна         30.08.2009     б/р   Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    9007337 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:08:00      Райлян Антонина           19.10.2007                                                        9007385 
    2  09:09:00      Мінаєва Даша              10.08.2007     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007421 
    3  09:10:00      Цабак Тетяна              01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007321 
    4  09:11:00      Морозова Ксения           20.12.2007     ІІІ-ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           1221001 
    5  09:12:00      Федоришена Анастасія      01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007320 
    6  09:13:00      Терехова Марія            10.03.2007     ІІІ-ю КСО О-Компас         Сиворонова О.А.         9002424 
    7  09:14:00      Мосієнко Катерина         19.05.2008     ІІІ-ю O-Resh               Мосієнко Павло          9002016 
    8  09:15:00      Бугайова Єлизавета        27.03.2007     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007419 
    9  09:16:00      Лазорко Даря              05.12.2007     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007316 
   10  09:17:00      Кузнецова Ульяна          05.10.2008     ІІ-ю  Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    1300260 
   11  09:18:00      Ухань Лада                29.11.2008     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9002366 
   12  09:19:00      Ткаченко Анна             25.03.2008     ІІ-ю  Есніка м. Сміла      Костюк М.О.             1300198 
   13  09:20:00      Ланенко Олександра        01.04.2006     б/р   Кіслород+            Дуднік Т.О.             9007499 
   14  09:21:00      Поліщук Валерія           01.01.2007     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007318 
   15  09:22:00      Кандибей Марія            24.03.2008     І-ю   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007420 
   16  09:23:00      Пилипенко Юлiя            30.05.2007     ІІ-ю  Север                Костіна О.А.            9000872 
   17  09:24:00      Сорока Анастасія          09.04.2008     І-ю   RO team Fox          Иванько А.В.            9007351 
   18  09:25:00      Пересунько Софія          09.02.2008     б/р   СТК ”Оріон” смт Тепл Миронов О.П.            9007317 
   19  09:26:00      Носенко Виктория          01.01.2007     І     Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000049 
   20  09:27:00      Разінькова Домініка       17.07.2007     ІІІ-ю Херсонський ЦПР      Кобець В.А.,Кобець С    1221111 
   21  09:28:00      Алексеева Ксения          02.09.2008     б/р ю Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.           9007338 
   22  09:29:00      Сідлецька Вікторія        04.10.2008     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007319 
   23  09:30:00      Клименюк Ірина            02.02.2007     ІІІ-ю КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002423 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:30:00      Апанович Лукия            01.01.2005     б/р   Север                Доценко О.В.            9002351 
    2  09:31:00      Буртовская Александра     22.11.2003     І                                                  1405277 
    3  09:32:00      Ушакова Анастасія         01.01.2006     ІІІ-ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007426 
    4  09:33:00      Чугуй Анастасія           22.08.2005     б/р ю Самоцвит             Краева Р.В.             9007401 
    5  09:34:00      Мізернюк Мирослава        29.05.2005     І     Север                Мізернюк В.В.           9007441 
    6  09:35:00      Землякова Аліса           28.04.2006     ІІІ-ю КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002425 
    7  09:36:00      Аскерова Світлана         08.10.2006     І-ю   МТК Зелеста          Білошицький В.          9002352 
    8  09:37:00      Гришанова Аліна           01.01.2006     б/р ю КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007422 
    9  09:38:00      Котенко Олеся             02.09.2005     І-ю   Азимут Краматорськ   Тищенко Л.А,Тарасенк    9007352 
   10  09:39:00      Сирих Олександра          12.07.2006     ІІ-ю  Север                                        9007373 
   11  09:40:00      Козленко Катерина         22.01.2005     ІІ-ю  КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         9007424 
   12  09:41:00      Шураєва Альона            11.05.2006     ІІІ-ю                                              9007445 
   13  09:42:00      Калашник Єва              06.07.2005     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007423 
   14  09:43:00      Совенко  Юлія             09.05.2005     ІІ-ю  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007322 
   15  09:44:00      Мінаєва Олександра        23.05.2005     ІІ    КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007425 
   16  09:45:00      Чайковська Катерина       01.01.2005     б/р   ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007323 
   17  09:46:00      Філипчук Тетяна           21.01.2006     ІІІ-ю                      Кобець С.М.             1221115 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:39:00      Еременко Юлия             06.02.2004     І     Бендеры              Урсу В. М.              1300765 
    2  09:40:00      Анікеєнко  Софія          10.11.2004     ІІІ-ю ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007324 
    3  09:41:00      Матвеєва Ірина            02.07.2004     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л             2040811 
    4  09:42:00      Арбузова Вероніка         23.07.2004     КМСУ  КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007427 
    5  09:43:00      Славицька Олександра      31.10.2003     ІІІ   Север                Доценко О.В.            9002363 
    6  09:44:00      Синчук Іванка             11.08.2004     ІІ-ю  КСО Коростишів       Нестеренко В.О.         9007358 
    7  09:45:00      Соколова Анастасия        09.12.2003     І     Бендеры              Урсу В. М.              1234361 
    8  09:46:00      Кобилкіна Віолетта        24.01.2004     ІІ-ю  КСО ”Фігуровка”      Наточій М.С.            9002426 
    9  09:47:00      Білякова Анастасія        02.01.2003     КМСУ  Север                Нестерова Світлана,Д    9002353 
   10  09:48:00      Сєрікова Владислава       26.08.2003     КМСУ  Kiev Region          Шеремет О.Л             1007708 
   11  09:49:00      Клименко Вероніка         13.11.2004     ІІ    O-Resh               Мосієнко Павло          9002017 
   12  09:50:00      Куценко Дар’я             26.07.2003     І     Север                Костіна О.А.            9000817 
   13  09:51:00      Чобану Арина              23.02.2004     І     СЮТур Тирасполь                              9007406 
   14  09:52:00      Надрега Єлізавета         14.05.2003     КМСУ  Наш Клуб             Горелова Г.Е.,Заєрко    9007339 
   15  09:53:00      Середа Ольга              20.01.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.,Островс    1234315 
   16  09:54:00      Ільющенко Валерія         19.12.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007430 
   17  09:55:00      Макаренко  Аліна          09.04.2004     ІІ-ю  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007325 
   18  09:56:00      Пащенко Крiстiна          15.09.2004     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9002361 
   19  09:57:00      Жинкевич Александра       31.05.2004     І     КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9000853 
   20  09:58:00      Бенхенні Лінда            29.01.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007428 
   21  09:59:00      Колмичек Дар’я            27.01.2003     І     Север                Костіна О.А.            9007374 
   22  10:00:00      Охотнікова Маргарита      04.07.2003     ІІ-ю  Кіслород+            Дуднік І. А.,Балась     9002359 
   23  10:01:00      Овчаренко Лілія           20.10.2004     КМСУ  Олімп                Свідницька Л.Г.,Биню    9007380 
   24  10:02:00      Рудич Милена              12.08.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002362 
   25  10:03:00      Штейнерт Дар’я            08.01.2004     І     Орієнтир Дружківка   Мирний О.М.             9007354 
   26  10:04:00      Леончук Оля               27.05.2003     І     Наш Клуб             Кузнецов Ю.В.,Кузнєц    1302741 
   27  10:05:00      Бережна Дар’я             03.03.2004     І     КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007429 
   28  10:06:00      Суткаленко Анастасія      27.10.2004     ІІІ-ю Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002365 
   29  10:07:00      Лось Марьяна              26.10.2003     І-ю   Тирас Ориент         Северухин А.            9007386 
   30  10:08:00      Колмогорова Аделаїда      20.08.2004     ІІІ   Азимут Краматорськ   Тищенко Л.А             9007353 
   31  10:09:00      Левченко Поліна           13.08.2004     ІІІ   КСО Орієнтир         Постельняк О.А.,Пост    9007431 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:34:00      Богатир Олена             26.02.2001     КМСУ                       Зикова Л.І.,Пугач М.    1451299 
    2  09:35:00      Ліхтей Вікторія           06.05.2001     МСУ   СК ”Суворовець”      Капара Н.В.,Капара Е    1221105 
    3  09:36:00      Коростылева Анастасия     01.03.2001     КМСУ  Тирас Ориент         Северухин А.            1234312 
    4  09:37:00      Панюкова Анастасія        18.10.2002     КМСУ  Север                Доценко О.В.            9002360 
    5  09:38:00      Атаманюк Ирина            01.01.2001     ІІ-ю  Бендеры              Урсу В. М.              1300788 
    6  09:39:00      Ковтун Карина             09.01.2001     КМСУ  Наш Клуб             Рудакова О.М.,Рудако    1601763 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Пугач Марія               06.05.2000     КМСУ  СК СКІФ              Зикова Л.І.,Пугач М.    1451300 
    2  09:01:00      Тодосенко Анна            04.10.1994     І     Олімп                Дьяченко А.С.           1000410 
    3  09:02:00      Нагибина Юлия             01.01.2000     КМСУ  Каушанская СШ        Нагибин И.Г.            9000043 
    4  09:03:00      Мельникова  Ірина         25.08.1996     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.             9007001 
    5  09:04:00      Доценко Олена             16.11.1987     МСУ   Север                Ускова С.М.,Костіна     1000432 
    6  09:05:00      Кисельова Альона          20.06.1992     ІІ    КСО ”Maximus”        Кисельов В.Ю.           9002008 
    7  09:06:00      Ворчило Олена Андріївна   24.05.1997     КМСУ                                               9007370 
    8  09:07:00      Гусак Тетяна              08.05.2000     КМСУ  Лідер-спорт          Черниш Т.А.,Черниш Є    9002355 
    9  09:08:00      Карпуніна Тамара          28.11.1987     б/р                                                9007402 
   10  09:09:00      Сутик Ірина               06.07.1986     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік І    9002364 
   11  09:10:00      Новикова Нина             17.03.1990     б/р                                                9007403 
   12  09:11:00      Kristina Servaite-Bobr.   01.01.1995           OK Oriens                                    1206976 
   13  09:12:00      Лисянська Дар’я Сергіївна 11.03.1998     КМСУ                       Пугач М.І.,Зикова Л.    1451310 
   14  09:13:00      Щербакова Альона          09.04.1992     КМСУ  СК СКІФ              Постельняк С.А.         1300863 
   15  09:14:00      Нігда  Альона             10.02.1998     КМСУ  КСО МІДІЗ            Тумак І.Д.,Тумак Ю.І    1008068 
   16  09:15:00      Констандаки Наталья       01.01.2000     б/р   Бендеры              Урсу В. М.              1221121 
   17  09:16:00      Шпіллер Тетяна            29.04.1991     б/р                                                1230777 
   18  09:17:00      Алексєєва Марина          12.03.2000     ІІІ   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.,Гур’є    9007355 
   19  09:18:00      Приставська Марина        26.04.2000     б/р   Глобус                                       9007404 
   20  09:19:00      Лукашенко Анастасія       31.12.2000     І     O-Resh               Мосієнко Павло          9002019 
   21  09:20:00      Гавриленко Олена          09.12.1979     МСУ                        Гавриленко В.С.         1407029 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:14:00      Федорова Олена            02.04.1992     МСУ   LeO-Team             Березовський В.А.,По    9002371 
    2  09:15:00      Романова Марина           23.07.1986     КМСУ                       Голокоз О.В.            1238888 
    3  09:16:00      Дуднік Світлана           01.03.1998     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.,Черниш Т    9002376 
    4  09:17:00      Надраг  Валерия           16.02.2000     КМСУ                                               1300760 
    5  09:18:00      Данькова Олена            30.04.2002     КМСУ  КСО О-Компас         Даньков С.В.,Сиворон    9002430 
    6  09:19:00      Сокол Ольга               06.06.1996     І     Меотида Маріуполь    Кузьмін І.              9007356 
    7  09:20:00      Laura Pilipaite           01.01.1998           OK Oriens                                    1206989 
    8  09:21:00      Гоєнко Марія              21.06.1999     КМСУ  Север                Гоєнко М.І.,Гоєнко Н    9002354 
    9  09:22:00      Логуновська Анастасія     04.01.2000     КМСУ  КСО О-Компас         Наточій М.С.,Даньков    9002431 
   10  09:23:00      Мироненко Олена           07.09.1991     МСУ   Восход               Пронтішева Л.П.         1300191 
   11  09:24:00      Постельняк Олена          24.05.1996     МСУ   КСО Орієнтир         Постельняк С.А.         1300881 
   12  09:25:00      Єфименко Анна             20.01.1994     КМСУ  Север                Костіна О.А.,Суркова    9002350 
   13  09:26:00      Геращенко Дианора         08.06.1995     КМСУ  Пеленг                                       2091745 
   14  09:27:00      Миронюк Аліна             07.08.2001     МСУ   ОНИКС                Уфімцева Т.С.           1300160 
   15  09:28:00      Карпенко Юлія             03.08.1994     МСУ   LeO-Team             Бадан Ю.,Постельняк     9002374 
   16  09:29:00      Гуценко Ліза              08.10.2000     КМСУ  Олімп                Дьяченко А.С.,Свідни    9007381 
   17  09:30:00      Давиденко Тетяна          17.12.1994     КМСУ  LeO-Team             Косів Є.                1301888 
   18  09:31:00      Карпович Олена            07.02.2000     КМСУ  Кіслород+            Балась М.С.,Дуднік Т    9002358 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:00:00      Мізернюк Валентина        07.04.1979     МСУ   СК ”Суворовець”      самостiйно              9007442 
    2  09:01:00      Чугуй Алина Евгеньевна    08.01.1974     б/р   Самоцвит             Краева Р.В.             9007405 
    3  09:02:00      Дьяченко Марина           02.03.1984     ІІІ   КСТО Зеніт Краматорс Тарасенко С.В.          9007357 
    4  09:03:00      Собчук Ольга              14.03.1980     І     СРК ”Пеленг”         Щербатюк Н.И.           9007367 
    5  09:04:00      Сідлецька Наталія         08.11.1979     б/р   ГрОТ - Гранів                                9007326 
    6  09:05:00      Колесник Катерина         17.07.1978     КМСУ  Odessa Team          Місюра М.А.             1427455 
    7  09:06:00      Піховкіна Поліна          15.01.1977     КМСУ  Север                Доценко О.В.            1391358 
    8  09:07:00      Середа Ганна              10.12.1979     ІІІ   Чорноморськ          Островський В.А.        1230888 
    9  09:08:00      Уманець  Наталія          19.01.1978     КМСУ  ГрОТ - Гранів        Охріменко Ю.М.,Умане    9007327 
   10  09:09:00      Терехова Валентина        03.09.1983     б/р                                                1301468 
   11  09:10:00      Прядкіна Тетяна           13.03.1978     МСУ   КСО О-Компас         Григор’єва В.О.,,Опа    1312981 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:22:00      Кузнєцова Тетяна          25.03.1971     КМСУ  Наш Клуб             Отрешко І.В.,Кузнецо    1601755 
    2  09:23:00      Волкова Світлана          13.07.1973     МСУ   СК ”Суворовець”      Кобець С.М.             9007443 
    3  09:24:00      Мельникова Тетяна         24.08.1972     І     Дрiада               Місюра М.А.             2300054 
    4  09:25:00      Геращенко Елеонора        24.04.1971     І     СРК ”Пеленг”                                 2068663 
    5  09:26:00      Пицун Ганна               31.08.1974     МСУ   КСО Лідер            самостiйно              9002009 
    6  09:27:00      Черниш Тетяна             14.10.1969     МСМК  Лідер-спорт          Черниш Є.Ю.             9002367 
    7  09:28:00      Павлюченко Ірина          18.12.1965     КМСУ  КСО О-Компас         Федько С.Ю.             2069501 
    8  09:29:00      Бурлак Оксана             25.06.1967     І                          Гуцаленко В.І.,Капус    1300782 
    9  09:30:00      Колмичек Ірина            22.04.1967     ІІІ   Север                                        9007375 
   10  09:31:00      Добровольская Светлана    01.01.1974     ІІ                                                 1427198 
   11  09:32:00      Дудник Тетяна             06.10.1968     ІІІ   Кіслород+            Балась М.С.             9002356 
   12  09:33:00      Костіна Олена             28.03.1972     МСУ   Север                Шуняков В.А.,Доценко    9000859 
   13  09:34:00      Бондаренко Наталья        24.10.1972     І                                                  1300758 
   14  09:35:00      Голокоз Оксана            24.01.1967     КМСУ  ОБДЮТ Тоніка         Гуцаленко В.І.,Капус    1300783 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:28:00      Rita Serviene             01.01.1962           OK Oriens                                    1206993 
    2  09:29:00      Островська Наталія        03.12.1957     ІІ    Чорноморськ          Островський В.А.        1234384 
    3  09:30:00      Терехова Юлия             26.01.1956     ІІ                                                 1005134 
    4  09:31:00      Гавриленко Лідія          17.12.1955     б/р   О-клуб               Білошицький В.          1300268 
    5  09:32:00      Стоян Людмила             18.11.1963     І     Дрiада               Герт Г.В.,Місюра М.А    9002369 

KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65

       Технич. старт Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               Чип        
    1  09:33:00      Narute Kunigunda Karcius. 01.01.1950           OK Oriens                                    2089775 
    2  09:34:00      Котлова Людмила           19.01.1947     ІІ    Odessa Team                                  1300721 
    3  09:35:00      Познаєва Ольга            07.07.1953     б/р   О-клуб                                       2028929 
    4  09:36:00      Костишена Катерина        21.02.1954     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.             1234309 
    5  09:37:00      Закревская Софья          10.01.1942     ІІ    О-клуб               Самостійно              9002357 

Головний секретар Сергій Стоян