ПЕРЕЛІК клубів зареєстрованих у ФСОУ

IDКЛУБПовна назваРегіон, містоКерівникПредставникПредставникПредставникПредставникПредставникЮр.особа
574OK DenselnOrienterinsklubben DenselnSweden, SkärblackaBjörn Karlsson, Ушкварок Павло Володимирович, pashtetcompass@gmail.com - представникПавло Ушкварок 
582СТК ”Оріон” смт ТепликСпортивно-туристичний клуб ”Оріон” ТепликВінницькаМиронов Олександр ПавловичМиронов Александр 
590Клуб Святого матрацуКлуб рандоннерів Святого матрацуВінницяЦаревський Олександр ВікторовичБасюк Юрій 
63ПобедаСпортивний клуб ПобедаДніпроКарпенко Сергій ВікторовичКлепикова ТатьянаВалентина Ефименко 
259КСТО АрхарКлуб спортивного туризму та орієнтування ”Архар”ДонецькПосипайко Євген ВолодимировичПосипайко ВалерійТищенко Наталья 
508КСТО Зеніт КраматорськКлуб спортивного туризму та орієнтування ”Зеніт” КраматорськДонецькаТарасенко Сергій ВолодимировичТарасенко Сергей 
517Донбас ДружківкаКлуб спортивного туризму та орієнтування ”Донбас”Донецька область, м. ДружківкаМирна Галина Йосипівна 
519Орієнтир ДружківкаГромадська організація ”Клуб спортивного орієнтування ”Орієнтир””Донецька область, м. ДружківкаМирний Олександр Миколайович 
455ТОРТОРДонецька область, Слов’янськАртюшенко Ольга Анатоліївна 
402КСО КоростишівГромадська організація ”Клуб спортивного орієнтування Коростишів”Житомирська обл., місто КоростишівКорирєв Андрій МихайловичНестеренко ВікторБурилко МиколаБурилко Натальятак
474KSO”IF-Deaf”KSO”IF-Deaf”Івано-ФранківськКоченюк Микола Миколайович 
18АзимутАзимутІвано-ФранківськаЯкимечко Микола Михайлович 
414KislorodKislorodКиївБалась Максим СергійовичДудник ТатьянаДуднік І.А. 
32O-clubКлуб спортивного орієнтування ”О-клуб”КиївПетров Віталій ЖоржевичТелесань НатальяШеренковська Олена 
393OC OrientaOC Orienta kievКиївБезкоровайний Андрій Михайлович 
377SC Olimp@UASC ”Olimp@UA”КиївПисарчук Валерій 
588UA FOXHUNTERSUKRAINIAN FOXHUNTERSКиївГнєдов ВолодимирМаринченко МарьянаДавиденко Тетяна 
418ГлобусТурклуб НТУУ ”КПІ” ГлобусКиївЗавадський Костянтин Олегович 
138Київська РусьСпортивний клуб ”Київська Русь”КиївСквірський Олекксій ІвановичТкаченко Василий 
126МТК ЗелестаМТК ЗелестаКиївБілошицький Віктор МиколайовичБілошицький Сергій 
232НТУУ ”КПІ”Спортивний клуб НТУУ ”КПІ”КиївУскова Світлана Михайлівна 
279СеверГО ”Клуб спортивного орієнтування” СЕВЕР”КиївДоценко Олена ВолодимирівнаКостина ЕленаАфанасьєв Михайлотак
181СлавутичКлуб Спортивного Орієнтування ”Славутич”КиївРибаков Олександр Олександрович 
538Kyiv RegionКлуб орієнтувальників Київського регіонуКиївськаБерезовський Василь Анатолійович Подгаецкий Андрей 
545СК «Беркут-Легіон»Громадська організація ”Спортивний клуб «Беркут-Легіон»”КиївськаТрясун Павло РостиславовичШтельмах Максимтак
593КСО Купава-ОКлуб спортивного орієнтування ”Купава-О” СвітловодськКропивницька обл. м.СвітловодськКуліков Сергій АркадійовичКімбірська Наталія 
591СК ЛиманСпортивний клуб ”Лиман” м.Лиман Донецької областіЛиман, ДонецькаЛавриненко Наталія Вікторівнатак
514RO team FoxRadioOrienteering team FoxЛиман, ХарківськаІванько Олексій Володимирович 
41ДЮКСОТ ВалтексДитячо-юнацький клуб спортивного орієнтування і туризму ”Валтекс”Лубни, ПолтавськаСеменюта Григорій Олексійовичтак
509LeO-TeamLeO-TeamЛьвівБадан Юрій ІвановичФедорова ОленаРоман ЧепільДавиденко ТетянаФедорова ОленаБабич Сергій 
496Клуб время не ждётКлуб время не ждётм. КиївРудєв Ігор Миколайович, директор клубу (керівник туристсько-краєзнавчого відділу ПДЮТ Солом‘янсткого району)Бобришева Катерина 
401Оріон м.КиївКлуб спортивного орієнтування Оріонм. КиївКудрін Володимир БорисовичРудич Людмила 
238ВізітКлуб ”Візіт”м. Сєвєродонецьк, Донецька обл.Шуняков В.А. Шуняков ВладимирШуняков Владимир 
62ВосходКлуб спортивного орієнтування ”Восход” м.ВінницяПронтішева Людмила Павлівна Дзема КатеринаДзема Катерина 
6КарнікаКСО Карнікам.ДніпроКозлов Ігор МиколайовичСонин НиколайАВРАМЕНКО АЛЕКСАНДР СТ. 
9СК Наш клубСпортивний клуб «Наш клуб»м.ДніпроГлібов Руслан МиколайовичЗаєрко ВалерійКузнецов Юрий 
278СК ”Сіріус”Спортивний клуб ”Сіріус”м.ДніпроТомаш Володимир Васильович 
480Клуб ”Свої”Клуб ”Свої”, , coalla812@gmail.comм.КиївКононова Альфія Абдулівна Кононова Альфія 
66Лідер-турЛідер-турм.Київ, Київська обл.Березовський Василь АнатолійовичКалінкін ОлександрСтрижак АртемШеремет Александр 
594СК ТрояСК Троям.Херсон 
513Odessa TeamКлуб Odessa Team, Одесса, ул Марапзлиевская 38 кв 15 тел 0675592291. ОдеськаКолесник Екатерина ВладимировнаКатя Колесник 
42КСОТ ЦентуріонПолтавський міський клуб спортивного орієнтуванння і туризму ”Центуріон”ПолтаваСердюк Віталій ОлексійовичРогатнёв АлександрФесенко Євген 
576O-ReshКлуб спортивного орієнтування ”O-Resh” Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської радиРешетилівка, ПолтавськаМосієнко Павло ОлеговичКупенко Ігор 
575КСО ”Maximus”Клуб спортивного орієнтування ”Maximus”Решетилівка, ПолтавськаКалініченко Станіслав ГригоровичКиселёв Виталий 
586OriensКлуб спортивного орієнтування ”Орієнс” (Oriens Orienteering club)РівнеЛебедюк Тетяна ВікторівнаСорокін СергійМихалюк Микола 
479Клуб ”Всюду буду!”Клуб ”Всюду буду!”смт Борова, Київська областьГончарова Лілія МихайлівнаГончарова Лілія 
45КСО ОрієнтирКлуб спортивного орієнтування ”ОРІЄНТИР”СумськаПостельняк Олег АнатолійовичКарпенко Игорь 
46СК СКІФГО ”Спортклуб ”СКІФ”СумськаСлутий Ігор ЄвгеновичДрозд ЕленаСлутая ЛюдмилаКарпенко ИгорьИсаевСавченко Алексейтак
255КСО МаксимумКлуб спортивного орієнтування ”Максимум”УжгородФечо Георгій Юрійович 
185O-DEAFO-DEAFХарківБондаренко Володимир ІвановичРуслан ШимчукРуслан Шимчук 
113КСО ВетеранКлуб спортивного орієнтування Ветеран ХарківХарківКорчевський Генадій Володимирович 
375КСО ПролісокКлуб спортивного орієнтування ПролісокХарківОпанасенко Микола ВікторовичПуговкін Антон 
585СК ”Норд”Громадська організація спортивний клуб ”Норд”ХарківФельдман Леонід ПіневічЛеонiд Фельдмантак
537КСО КомпасКСО Компас м. ХарківХарківськаБелоскурский Сергей Белоскурский Сергейтак
49КСО О-КомпасГО «Клуб спортивного орієнтування «О-Компас»ХарківськаДаньков Сергій Вікторович 
154КСО СуворовецьКлуб спортивного ориєнтування ”Суворовець”ХерсонПлохенко Валерій СергійовичКорж СергейКорж Сергей 
433СК ”Суворовець”Громадська організація ” СПОРТИВНИЙ КЛУБ ” СУВОРОВЕЦЬ ”ХерсонБібленко Василь Станіславовичтак
355ТрояСК ТрояХерсонСкачков Максим ОлександровичКапара МиколаКапара Миколакобець сергійВасина ИринаИрина Васина 
589КСО ЗомбіКлуб спортивного орієнтування ”Зомбі”ХмельницькийБезруков Олексій Вікторович 
283ОНІКСКлуб спортивного орієнтування ”Онікс”ЧеркасиЧорний Євгеній Сергійович 
596СК ”САТУРН”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”САТУРН”ЧеркасиВотінов Володимир Григорович 
566КСО ”Захід”Клуб спортивного орієнтування ”Захід”ЧернівецькаКолчанов Олександр ОлександровичКолчанов Олександр 
411СК Атлет-МСпортивний клуб ”Атлет- молодіжний”ЧернівецькаАрсенюк Михайло ВасильовичАрсенюк МихайлоАрсенюк Михайло 
200КСО МІДІЗКлуб спортивного орієнтування МІДІЗЧернівціШтемплер Юхим АроновичТумак АнтонінаАндрусяк ІванЛенюк ОлегВолодимир Ліпка 
59КСО Оріон ЧернівціКлуб спортивного орієнтування ”Оріон”ЧернівціПалагнюк Олександр МиколайовичІванов Павел 
371КСО ФігуровкаКлуб спортивного орієнтування ”Фігуровка”Чугуївський р-н, ХарківськаНаточій Михайло Сергійович