Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України, КСО «Наш Клуб»
Чемпіонат України (богатоборство та на окремих дистанцїях)
зі спортивного орієнтування (на велосипедах, III-IV ранг),
Кубок України зі спортивного орієнтування (на велосипедах, III-IV ранг)
КОРОТКА ДИСТАНЦІЯ
Заданий напрямок
15.09.2019,
с.Піщанка
Ж14, 7 КП, 3.730 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Седашова Софія Одеська Одеська б/р 633 2007 нев.відм. 0 Самостійно
2 Белецька Яна Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ IIIю 1 2006 к.час 0 Купрієнко О.В.
Ранг змагань не визначався
Ж17, 10 КП, 4.190 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Сербиненко Карина Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ IIIю 11 2003 00:52:32 1 35 40 Купрієнко О.В.
2 Косміна Юля Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О IIIю 24 2003 02:00:56 2 32 32 Хомин І.І.
3 Чос Дарина Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 II 38 2004 02:08:48 3 30 28 Хомин І.І.
Ранг змагань не визначався
Ж20, 10 КП, 4.190 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Муханова Христина Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О I 58 2001 00:55:27 1 35 40 Косів О.
2 Маланчук Надія Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О КМСУ 29 2001 01:23:34 2 32 32 Косів О.
3 Мішонова Даша Дніпро_2 Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР II 14 1995 нев.відм. 0
Ранг змагань не визначався
Ж21Е, 10 КП, 6.450 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Пустова Наталiя Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Д МСУ 28 1983 00:54:35 1 45 80 Хасаншин Р.Р.
2 Тарнавська Iрина Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб МСУ 18 1982 00:58:14 2 42 64 Заєрко В.В.
3 Тищенко Наталя Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С МСУ 19 1986 01:21:53 3 40 56 Заєрко В.В., Горелова Г.Е.
4 Колосарь Вера Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Д III 26 1989 не старт. 0 Пустова Н.О.
5 Тяпкіна Калерія Дніпро_3 Дніпропетровська Карніка О МСУ 286 1966 не старт. 0 Цодіков В.Й.
6 Стрижак Кристина м.Київ м.Київ Лідер-тур МСУ 816 1989 не старт. 0 Стрижак А.О., Березовський В.А.
Ранг змагань не визначався
Ж45, 10 КП, 4.190 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Свірідова Євгенія Запорізька Запорізька II 870 1978 00:42:09 1 25
2 Бугаец Юлия Дніпро_3 Дніпропетровська СК ”Сіріус” I 204 1976 00:56:42 2 22
3 Пєшкова Тетяна Дніпро_2 Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР II 15 1978 01:04:55 3 20
Ранг змагань не визначався
Ж55, 7 КП, 3.730 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Андросова Таміла Дніпро_3 Дніпропетровська Карніка С I 418 1963 01:24:04 1 25 Самостійно
Ранг змагань не визначався
Ч12, 7 КП, 3.730 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Рожков Єгор Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О Iю 74 2007 00:42:10 1 25 20 Косів О.
Ранг змагань не визначався
Ч14, 10 КП, 4.190 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Алферов Станислав Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ С II 763 2005 00:48:45 1 25 20 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
2 Молібога Артем Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ О IIIю 80 2006 01:07:20 2 22 16 Купрієнко О.В.
3 Васильченко Дмитро Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ IIIю 2 2006 01:57:24 3 20 Купрієнко О.В.
4 Кривошея Михайло Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ III 6 2006 нев.відм. 0 Купрієнко О.В.
Ранг змагань не визначався
Ч17, 10 КП, 6.450 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Самойленко Дмитро Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ II 10 2003 01:26:32 1 II 35 40 Купрієнко О.В.
2 Сапрун Назар Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О II 897 2004 01:35:35 2 III 32 32 Косів О.
3 Рябовий Максим Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ II 9 2002 01:37:30 3 III 30 28 Купрієнко О.В.
4 Семприх Андріан Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 Iю 47 2004 01:45:42 4 28 20 Хомин І.І.
5 Калюжний Олександр Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ III 4 2004 нев.відм. 0 Купрієнко О.В.
6 Серчук Володимир Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ б/р 12 2003 не старт. 0 Купрієнко О.В.
Клас дистанції - II
Ранг змагань - 12.0 балів
II - 100% - 01:26:32
III - 120% - 01:43:50
Ч20, 12 КП, 7.290 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Муханов Ярослав Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 О I 45 1999 01:12:47 1 II 35 40 Косів О.
2 Карапиш Деніс Дніпро_1 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ О II 3 2001 01:15:44 2 II 32 32 Купрієнко О.В.
3 Корольов Богдан Запорізька Запорізька ЗОЦТКУМ IIю 23 2001 01:25:47 3 III 30 28
4 Яхімець Андрій Львівська Львівська ДЮСШ №6 ДЮСШ №6 I 48 2000 01:43:06 4 28 20 Косів О.
5 Триодял Денис Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб КДЮСШ С б/р 20 2000 не старт. 0 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
Клас дистанції - II
Ранг змагань - 24.0 балів
II - 108% - 01:18:36
III - 129% - 01:33:53
Ч21Е, 14 КП, 7.950 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Хасаншин Ренат Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Д КМСУ 929 1983 00:46:24 1 КМСУ 45 80 Пустова Н.О.
2 Стрижак Артем м.Київ м.Київ Лідер-тур ДЮСШ №12 О МСУ 827 1986 00:53:37 2 I 42 64 Калінкін О.Б., Березовський В.А., Стрижак О.А.
3 Левін Олександр Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” III 32 1984 00:56:19 3 II 40 56 Пустова Н.О.
4 Калінкін Олександр м.Київ м.Київ Лідер-тур О МСУ 820 1974 01:03:31 4 II 38 48 Стрижак О.А.
5 Посипайко Євген Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб I 30 1979 01:04:36 5 III 36 40 Самостійно
6 Покровський Олексій Дніпро_2 Дніпропетровська б/р 16 1984 01:18:42 6 35 32
7 Внуков Олександр Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Д II 25 1984 01:38:18 7 34 24 Пустова Н.О.
8 Литвин Андрiй Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Д I 27 1973 нев.відм. 0 Даньков С.В.
9 Похилько Дмитро Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб КМСУ 17 1988 не старт. 0
10 Курочкін Дмитро Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб ДЮСШ КПНЗ б/р 402 1998 не старт. 0 Горелова Г.Е., Заєрко В.В.
Клас дистанції - КМСУ
Ранг змагань - 244.3 балів
КМСУ - 105% - 00:48:44
I - 120% - 00:55:41
II - 138% - 01:04:03
III - 166% - 01:17:02
Ч45, 12 КП, 7.290 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Чепур Олександр Запорізька Запорізька б/р 112 1959 00:58:37 1 I 25
2 Мішонов Олександр Дніпро_3 Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР I 353 1966 01:13:15 2 III 22 Мишонов В.А.
3 Гордієнко Олег Запорізька Запорізька Моторсіч I 782 1964 01:17:40 3 III 20
4 Седашов Станiслав Одеська Одеська III 891 1970 01:17:59 4 III 18
5 Якименко Віталій Харківська Харківська Клуб ”Мухомор” Т I 930 1967 01:18:14 5 III 16 Пустова Н.О.
6 Хлебников Олег Дніпро_2 Дніпропетровська Наш Клуб У б/р 21 1973 01:55:38 6 15 Кузнецов Ю.В.
7 Бабич Максим Запорізька Запорізька I 568 1963 02:03:47 7 14
8 Довгань Володимир Дніпро_3 Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР I 55 1967 не старт. 0 Біба В.І., Кузнецов Ю.В.
9 Баранник Сергей Дніпро_2 Дніпропетровська б/р 13 1971 не старт. 0
Ранг змагань не визначався
Ч55, 10 КП, 4.190 км, контр.час: 120 хвил, нач.дистанції: Покандюк Дмитро
№з/п Прізвіще, ім'я Команда Регіон Клуб ДЮСШ ФСТ Квал Номер РН Результат Місце ВикР Очки BCM Тренер
1 Конов Віктор Дніпро_3 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ КМСУ 37 1951 01:01:49 1 25 Купрієнко О.В.
2 Сидоров Сергій Дніпро_3 Дніпропетровська КСО МАЙСТЕР III 818 1959 01:08:27 2 22 Самостійно
3 Купрієнко Олександр Дніпро_3 Дніпропетровська Знаменовка ОСВІТОРІУМ I 22 1949 01:19:13 3 20 Купрієнко О.В.
Ранг змагань не визначався
Головний суддя Курочкин Дмитро, ІІкат
Головний секретар Гуделайтис Ганна, ІІкат