Date, time of updating:21.10.2016,22:48:00

Федерація спортивного орієнтування України

Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді

Федерація спортивного орієнтування міста Києва

клуб спортивного орієнтування «O-club» (Київ), ТОВ "Стоїк"

XVІІІ традиційні змагання зі спортивного орієнтування «ГОЛОСІЇВСЬКА ОСІНЬ'2016»

Кубок Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді

микроспринт, фінал

21.10.2016 р. м. Київ


Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж10 , 5 КП, 1.175 км

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Панченко Данієла       430 00:11:14       49  3:35/ 3:35    48  1:32/ 5:07    52  2:15/ 7:22    53  2:29/ 9:51   100  0:51/10:42  Finish  0:32 00:11:14  
  2  Корбут Кіра            608 00:11:15       49  3:53/ 3:53    48  1:28/ 5:21    52  2:14/ 7:35    53  2:22/ 9:57   100  0:49/10:46  Finish  0:29 00:11:15  
  3  Яковець Єва            610 00:12:16       49  3:40/ 3:40    48  1:31/ 5:11    52  2:09/ 7:20   100  2:31/ 9:51    53  1:02/10:53   100  0:55/11:48  Finish  0:28 00:12:16  
  4  Компанець Катерина     607 00:12:31       49  3:50/ 3:50    48  1:22/ 5:12    52  2:20/ 7:32   100  2:15/ 9:47    53  1:15/11:02   100  0:57/11:59  Finish  0:32 00:12:31  
  5  Твардовська Олександ   609 00:12:33       49  3:54/ 3:54    48  1:31/ 5:25    52  2:08/ 7:33    53  3:27/11:00   100  1:02/12:02  Finish  0:31 00:12:33  
  6  Яницька Марія          460 00:14:31       49  4:03/ 4:03    48  3:09/ 7:12    52  3:22/10:34    53  2:26/13:00   100  1:02/14:02  Finish  0:29 00:14:31  
  7  Литвиненко Анастасия   386 00:14:34       49  4:21/ 4:21    48  3:00/ 7:21    52  3:10/10:31    53  2:31/13:02   100  1:04/14:06  Finish  0:28 00:14:34  
  8  Балай Катерина         496 00:14:55       49  4:47/ 4:47    48  2:57/ 7:44    52  2:58/10:42    53  2:22/13:04   100  1:13/14:17  Finish  0:38 00:14:55  
  9  Ковальчук Юлія         102 00:15:07       49  3:59/ 3:59    48  3:01/ 7:00    52  3:25/10:25    53  3:23/13:48   100  0:52/14:40  Finish  0:27 00:15:07  
 10  Луговська Влада        387 00:15:12       49  5:16/ 5:16    48  2:32/ 7:48    52  3:18/11:06    53  2:15/13:21   100  1:17/14:38  Finish  0:34 00:15:12  
 11  Живило Дар’я           499 00:15:17       49  4:49/ 4:49    48  2:41/ 7:30    52  3:47/11:17    53  1:51/13:08   100  1:14/14:22  Finish  0:55 00:15:17  
 12  Черевична Руслана      504 00:15:20       49  4:46/ 4:46    48  2:55/ 7:41    52  3:38/11:19    53  1:59/13:18   100  1:32/14:50  Finish  0:30 00:15:20  
 13  Богусевич Яна          101 00:15:23       49  4:09/ 4:09    48  2:55/ 7:04    52  3:25/10:29    53  3:27/13:56   100  1:00/14:56  Finish  0:27 00:15:23  
 14  Власенко Олена         640 00:15:37       49  4:58/ 4:58    48  3:19/ 8:17    52  3:17/11:34    53  2:23/13:57   100  1:03/15:00  Finish  0:37 00:15:37  
 15  Федорович Валерія      503 00:16:12       49  4:57/ 4:57    48  3:09/ 8:06    52  3:06/11:12    53  2:47/13:59   100  1:13/15:12  Finish  1:00 00:16:12  
 16  Янішевська Марина      222 00:16:15       49  5:46/ 5:46    48  2:36/ 8:22    52  2:46/11:08    53  2:56/14:04   100  1:49/15:53  Finish  0:22 00:16:15  
 17  Победаш Валентина      221 00:16:16       49  5:43/ 5:43    48  2:37/ 8:20    52  2:50/11:10    53  2:52/14:02   100  1:34/15:36  Finish  0:40 00:16:16  
 18  Братчикова Даная       498 00:18:03       49  5:10/ 5:10    48  2:25/ 7:35    52  4:08/11:43    53  4:23/16:06   100  1:17/17:23  Finish  0:40 00:18:03  
 19  Солона Марина          502 00:18:09       49  4:54/ 4:54    48  2:57/ 7:51    52  4:00/11:51    53  4:26/16:17   100  1:20/17:37  Finish  0:32 00:18:09  
 20  Леушева Нелі           501 00:18:20       49  5:15/ 5:15    48  2:58/ 8:13    52  3:36/11:49    53  4:20/16:09   100  1:26/17:35  Finish  0:45 00:18:20  
 21  Зибіна Євгенія         500 00:18:27       49  5:40/ 5:40    48  2:50/ 8:30    52  4:04/12:34    53  4:01/16:35   100  1:20/17:55  Finish  0:32 00:18:27  
 22  Єсипова Світлана       220 01:08:56       49  5:54/ 5:54    48  2:11/ 8:05    52 43:01/51:06    53 16:02/67:08   100  1:06/68:14  Finish  0:42 01:08:56  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж12 , 7 CP, 2.100 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Дрелінська Катерина    119 00:13:45       33  3:39/ 3:39    33  0:08/ 3:47    34  1:38/ 5:25    35  1:39/ 7:04    47  1:24/ 8:28    48  1:45/10:13    52  1:42/11:55   100  1:30/13:25  Finish  0:20 00:13:45  
  2  Довгань Анна           150 00:14:36       33  3:43/ 3:43    34  1:35/ 5:18    35  1:41/ 6:59    47  1:20/ 8:19    48  2:04/10:23    52  1:58/12:21   100  1:49/14:10  Finish  0:26 00:14:36  
  3  Парубець Валерія       644 00:15:13       33  4:11/ 4:11    34  1:42/ 5:53    35  1:46/ 7:39    47  1:26/ 9:05    48  2:06/11:11    52  1:54/13:05   100  1:40/14:45  Finish  0:28 00:15:13  
  4  Сокур Даша             432 00:15:17       33  4:15/ 4:15    34  1:27/ 5:42    35  1:37/ 7:19    47  1:24/ 8:43    48  2:13/10:56    52  2:12/13:08   100  1:43/14:51  Finish  0:26 00:15:17  
  5  Мізернюк Мирослава     389 00:15:36       33  3:49/ 3:49    34  1:39/ 5:28    35  1:38/ 7:06    47  1:19/ 8:25    48  2:23/10:48    52  2:39/13:27   100  1:45/15:12  Finish  0:24 00:15:36  
  6  Цепурдей Катерина      202 00:16:30       33  4:37/ 4:37    34  2:24/ 7:01    35  1:33/ 8:34    47  1:36/10:10    48  2:19/12:29    52  2:03/14:32   100  1:34/16:06  Finish  0:24 00:16:30  
  7  Сімонова Маргарита     712 00:16:42       33  4:23/ 4:23    34  1:32/ 5:55    35  1:49/ 7:44    47  1:46/ 9:30    48  2:15/11:45    52  2:42/14:27   100  1:50/16:17  Finish  0:25 00:16:42  
  8  Матвеєва Ірина         257 00:16:44       33  4:01/ 4:01    34  1:33/ 5:34    35  1:49/ 7:23    47  1:37/ 9:00    48  2:35/11:35    52  2:53/14:28   100  1:51/16:19  Finish  0:25 00:16:44  
  9  Прянішникова Карина    372 00:16:50       33  4:09/ 4:09    34  1:27/ 5:36    35  1:52/ 7:28    47  1:19/ 8:47    48  2:50/11:37    52  2:57/14:34   100  1:53/16:27  Finish  0:23 00:16:50  
 10  Зікєєва Єва            699 00:17:10       33  4:35/ 4:35    34  1:28/ 6:03    35  1:55/ 7:58    47  1:37/ 9:35    48  2:35/12:10    52  2:29/14:39   100  2:02/16:41  Finish  0:29 00:17:10  
 11  Пащенко Крiстiна       645 00:17:30       33  7:49/ 7:49    34  1:31/ 9:20    35  1:37/10:57    47  1:11/12:08    47  0:03/12:11    48  1:49/14:00    52  1:42/15:42   100  1:24/17:06  Finish  0:24 00:17:30  
 12  Кальченко Катерина     642 00:17:43       33  7:46/ 7:46    34  1:34/ 9:20    35  1:33/10:53    47  1:17/12:10    48  1:48/13:58    52  1:49/15:47   100  1:34/17:21  Finish  0:22 00:17:43  
 13  Черняк Катерина        133 00:17:46       33  4:05/ 4:05    34  3:13/ 7:18    35  1:58/ 9:16    47  1:23/10:39    48  2:53/13:32    52  1:59/15:31   100  1:50/17:21  Finish  0:25 00:17:46  
 14  Кардонська Анастасія   429 00:18:04       33  4:38/ 4:38    34  3:04/ 7:42    35  1:48/ 9:30    47  1:44/11:14    48  2:31/13:45    52  2:09/15:54   100  1:44/17:38  Finish  0:26 00:18:04  
 15  Давиденко Катерина     672 00:18:30       33  4:48/ 4:48    34  2:29/ 7:17    35  2:00/ 9:17    47  1:28/10:45    48  2:57/13:42    52  2:27/16:09   100  1:55/18:04  Finish  0:26 00:18:30  
 16  Єрмакович Олександра   223 00:18:33       33  7:39/ 7:39    34  1:51/ 9:30    35  1:37/11:07    47  1:11/12:18    48  1:53/14:11    52  2:03/16:14   100  1:54/18:08  Finish  0:25 00:18:33  
 17  Живило Ірина           510 00:18:33       33  5:16/ 5:16    34  2:07/ 7:23    35  1:56/ 9:19    35  0:04/ 9:23    47  1:32/10:55    48  2:42/13:37    52  2:26/16:03   100  2:06/18:09  Finish  0:24 00:18:33  
 18  Панченко Анастасія     517 00:18:34       33  5:13/ 5:13    34  2:10/ 7:23    35  1:58/ 9:21    47  1:35/10:56    48  2:47/13:43    52  2:22/16:05   100  2:02/18:07  Finish  0:27 00:18:34  
 19  Романів Софія          104 00:18:36       33  4:56/ 4:56    34  1:58/ 6:54    35  1:47/ 8:41    47  1:55/10:36    48  3:00/13:36    52  2:30/16:06   100  2:05/18:11  Finish  0:25 00:18:36  
 20  Булава Дар`я           149 00:19:06       33  7:35/ 7:35    34  1:34/ 9:09    35  1:42/10:51    47  1:31/12:22    48  2:21/14:43    52  2:10/16:53   100  1:47/18:40  Finish  0:26 00:19:06  
 21  Зарудня Даша           345 00:19:46       33  6:45/ 6:45    33  0:03/ 6:48    34  2:05/ 8:53    34  0:02/ 8:55    35  1:51/10:46    47  1:30/12:16    48  2:48/15:04    52  2:20/17:24   100  2:00/19:24  Finish  0:22 00:19:46  
 22  Олексієнко Анастасія   446 00:19:53       33  7:41/ 7:41    34  1:47/ 9:28    35  1:44/11:12    47  1:20/12:32    48  2:14/14:46    52  2:51/17:37   100  1:51/19:28  Finish  0:25 00:19:53  
 23  Строчук Аліна          105 00:20:00       33  7:56/ 7:56    34  1:27/ 9:23    35  1:54/11:17    47  1:34/12:51    48  2:27/15:18    52  2:28/17:46   100  1:53/19:39  Finish  0:21 00:20:00  
 24  Дрелінська  Даша       118 00:20:04       33  7:55/ 7:55    34  1:30/ 9:25    35  1:51/11:16    47  1:36/12:52    48  2:30/15:22    52  2:26/17:48   100  1:56/19:44  Finish  0:20 00:20:04  
 25  Смочко Валерія         201 00:20:06       33  8:43/ 8:43    34  2:19/11:02    35  1:25/12:27    47  1:39/14:06    48  2:13/16:19    52  1:51/18:10   100  1:32/19:42  Finish  0:24 00:20:06  
 26  Шкапа Анна             523 00:20:16       33  5:35/ 5:35    34  1:56/ 7:31    35  2:24/ 9:55    47  1:49/11:44    48  2:54/14:38    52  3:00/17:38   100  2:10/19:48  Finish  0:28 00:20:16  
 27  Брунцвик Яна           199 00:20:24       33  8:40/ 8:40    34  2:17/10:57    35  1:34/12:31    47  1:37/14:08    48  2:19/16:27    52  1:49/18:16   100  1:40/19:56  Finish  0:28 00:20:24  
 28  Калчева Людмила        200 00:20:25       33  5:19/ 5:19    34  2:18/ 7:37    35  2:10/ 9:47    47  2:24/12:11    48  3:07/15:18    52  2:33/17:51   100  2:06/19:57  Finish  0:28 00:20:25  
 29  Пахолок Романа         103 00:20:28       33  8:01/ 8:01    34  1:31/ 9:32    35  1:49/11:21    47  1:35/12:56    48  2:37/15:33    52  2:19/17:52   100  2:10/20:02  Finish  0:26 00:20:28  
 30  Лотоцька Аліна         132 00:20:38       33  8:13/ 8:13    34  1:26/ 9:39    35  1:54/11:33    47  1:20/12:53    48  2:27/15:20    52  2:58/18:18   100  1:58/20:16  Finish  0:22 00:20:38  
 31  Капара Анна            388 00:20:45       33  7:50/ 7:50    32  1:43/ 9:33    34  1:22/10:55    35  1:38/12:33    47  1:40/14:13    48  2:23/16:36    52  1:45/18:21   100  1:59/20:20  Finish  0:25 00:20:45  
 32  Грабовська Інна        256 00:20:56       33  7:59/ 7:59    33  0:05/ 8:04    34  1:32/ 9:36    35  1:50/11:26    47  1:32/12:58    48  2:38/15:36    52  2:54/18:30   100  1:56/20:26  Finish  0:30 00:20:56  
 33  Деньга Мария           698 00:21:00       33  7:48/ 7:48    34  2:04/ 9:52    35  1:45/11:37    47  1:25/13:02    48  2:23/15:25    52  2:55/18:20   100  2:13/20:33  Finish  0:27 00:21:00  
 34  Кучеренко Дар’я        700 00:21:02       33  8:03/ 8:03    34  1:53/ 9:56    35  1:54/11:50    47  1:41/13:31    48  2:42/16:13    52  2:28/18:41   100  1:57/20:38  Finish  0:24 00:21:02  
 35  Савчук Єлізавета       519 00:21:19       33  5:33/ 5:33    34  2:08/ 7:41    35  2:36/10:17    47  1:44/12:01    48  3:44/15:45    52  2:38/18:23   100  2:30/20:53  Finish  0:26 00:21:19  
 36  Суткаленко Анастасия   701 00:21:36       33  5:27/ 5:27    34  2:08/ 7:35    35  2:41/10:16    47  1:37/11:53    48  3:34/15:27    52  3:24/18:51   100  2:15/21:06  Finish  0:30 00:21:36  
 37  Жиліна Анастасія       511 00:22:05       33  5:42/ 5:42    34  2:15/ 7:57    35  2:26/10:23    47  1:54/12:17    48  3:15/15:32    52  3:27/18:59   100  2:37/21:36  Finish  0:29 00:22:05  
 38  Дранная Поліна         509 00:22:20       33  5:31/ 5:31    34  2:17/ 7:48    35  2:39/10:27    47  1:53/12:20    48  3:35/15:55    52  3:14/19:09   100  2:36/21:45  Finish  0:35 00:22:20  
 39  Жуненко Настя          344 00:23:04       33  9:13/ 9:13    33  0:12/ 9:25    34  1:44/11:09    35  2:23/13:32    47  1:50/15:22    48  2:36/17:58    52  2:38/20:36   100  2:03/22:39  Finish  0:25 00:23:04  
 40  Бєляєва Анастасія      708 00:23:21       33  7:57/ 7:57    34  3:33/11:30    35  2:13/13:43    47  1:33/15:16    48  3:01/18:17    52  2:31/20:48   100  1:59/22:47  Finish  0:34 00:23:21  
 41  Копанева Аліса         512 00:23:21       33  8:08/ 8:08    34  1:52/10:00    35  2:06/12:06    47  3:15/15:21    48  2:39/18:00    52  2:33/20:33   100  2:19/22:52  Finish  0:29 00:23:21  
 42  Муріна Марія           516 00:24:14       33  9:28/ 9:28    34  2:00/11:28    35  2:22/13:50    47  1:50/15:40    48  3:01/18:41    52  2:59/21:40   100  2:10/23:50  Finish  0:24 00:24:14  
 43  Писанюк Ірина          431 00:25:13       33  8:22/ 8:22    34  3:34/11:56    35  2:25/14:21    47  1:48/16:09    48  3:05/19:14    52  2:49/22:03   100  2:43/24:46  Finish  0:27 00:25:13  
 44  Кулакевич Вікторія     360 00:25:23       33  9:23/ 9:23    34  2:03/11:26    35  2:09/13:35    47  2:28/16:03    48  3:13/19:16    52  3:01/22:17   100  2:40/24:57  Finish  0:26 00:25:23  
 45  Василевська Надія      506 00:25:55       33  8:28/ 8:28    34  3:40/12:08    35  2:26/14:34    47  2:22/16:56    48  3:30/20:26    52  2:49/23:15   100  2:09/25:24  Finish  0:31 00:25:55  
 46  Гуща Ксенія            508 00:26:03       33 10:21/10:21    34  2:03/12:24    35  2:19/14:43    47  2:26/17:09    48  2:59/20:08    52  2:56/23:04   100  2:28/25:32  Finish  0:31 00:26:03  
 47  Баранова Марія         520 00:26:07       33  8:33/ 8:33    34  3:34/12:07    35  2:30/14:37    47  2:21/16:58    48  3:24/20:22    52  2:55/23:17   100  2:20/25:37  Finish  0:30 00:26:07  
 48  Стороженко Поліна      152 00:28:36       33  5:11/ 5:11    34  2:24/ 7:35    35  3:23/10:58    47  1:44/12:42    48  5:58/18:40    52  6:37/25:17   100  2:48/28:05  Finish  0:31 00:28:36  
 49  Кошарна Марія          513 00:30:20       33  5:46/ 5:46    34  2:24/ 8:10    35  3:25/11:35    47  2:38/14:13    48  7:35/21:48    52  4:32/26:20   100  3:24/29:44  Finish  0:36 00:30:20  
 50  Сліпченко Ангеліна     521 00:30:26       33  5:48/ 5:48    34  2:25/ 8:13    35  3:30/11:43    47  2:26/14:09    48  7:34/21:43    52  4:43/26:26   100  3:26/29:52  Finish  0:34 00:30:26  
 51  Саєнко Катерина        151 00:32:28       33  7:53/ 7:53    34  3:48/11:41    35  2:27/14:08    47  2:32/16:40    48  6:02/22:42    52  6:41/29:23   100  2:38/32:01  Finish  0:27 00:32:28  
 52  Левченко Анна          514 00:34:22       33 10:17/10:17    34  2:14/12:31    35  3:08/15:39    47  2:33/18:12    48  7:33/25:45    48  0:05/25:50    52  4:34/30:24   100  3:25/33:49  Finish  0:33 00:34:22  
 53  Кібальник Катерина     319 00:34:33       33  8:25/ 8:25    34  3:18/11:43    35  3:59/15:42    47  3:19/19:01    48  5:58/24:59    52  4:58/29:57   100  3:57/33:54  Finish  0:39 00:34:33  
 54  Грібінюкова Анастасі   507 00:56:06       33 10:25/10:25    34  5:23/15:48    35  3:21/19:09    47 16:13/35:22    48  4:44/40:06    52  4:22/44:28   100 11:15/55:43  Finish  0:23 00:56:06  
 55  Кругаль Софія          320 DSQ            33  4:42/ 4:42    32  1:56/ 6:38    35  4:52/11:30    47  3:17/14:47    48  3:49/18:36   100  6:15/24:51  Finish  0:24           
 56  Оруджева Софія         321 DSQ            33  8:31/ 8:31    32  2:05/10:36    35  4:53/15:29    47  3:16/18:45    48  3:50/22:35    52  3:16/25:51   100  2:58/28:49  Finish  0:24           
 57  Туманова Вікторія      522 DSQ            33 10:13/10:13    34  1:47/12:00    47  4:07/16:07    48  3:30/19:37    52  3:25/23:02   100  2:32/25:34  Finish  0:18           
 59  Бондаренко Олександр   505 п 4.18.5.      33 10:58/10:58    34  5:10/16:08    35  3:11/19:19  Finish 66:01           
 60  Жегурова Вікторія      515 п 4.18.5.      33 11:10/11:10    34  4:56/16:06    35  3:14/19:20  Finish 66:00           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж14 , 6 CP, 2.800 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Гупало Ольга           134 00:17:39       33  2:59/ 2:59    44  4:16/ 7:15    46  3:45/11:00    48  3:21/14:21    52  1:34/15:55   100  1:21/17:16  Finish  0:23 00:17:39  
  2  Кірнасовська Вікторі   715 00:17:40       33  3:09/ 3:09    44  4:15/ 7:24    46  3:43/11:07    48  3:13/14:20    52  1:38/15:58   100  1:21/17:19  Finish  0:21 00:17:40  
  3  Скородинська Діана     107 00:18:25       33  3:13/ 3:13    44  4:16/ 7:29    46  3:51/11:20    48  3:16/14:36    52  1:52/16:28   100  1:37/18:05  Finish  0:20 00:18:25  
  4  Мазур Вікторія         106 00:19:21       33  3:21/ 3:21    44  5:24/ 8:45    46  3:34/12:19    48  3:31/15:50    52  1:39/17:29   100  1:30/18:59  Finish  0:22 00:19:21  
  5  Зелена Анастасія       433 00:19:34       33  3:14/ 3:14    44  5:27/ 8:41    46  3:45/12:26    48  3:25/15:51    52  1:51/17:42   100  1:33/19:15  Finish  0:19 00:19:34  
  6  Беляева Катя           390 00:19:36       33  3:16/ 3:16    44  4:51/ 8:07    46  3:59/12:06    48  3:17/15:23    52  2:20/17:43   100  1:32/19:15  Finish  0:21 00:19:36  
  7  Філюк Марія            135 00:20:11       33  3:34/ 3:34    44  5:19/ 8:53    46  3:49/12:42    48  3:41/16:23    52  1:50/18:13   100  1:32/19:45  Finish  0:26 00:20:11  
  8  Купиро Катерина        374 00:20:25       33  3:37/ 3:37    44  5:07/ 8:44    46  4:00/12:44    48  3:41/16:25    52  1:54/18:19   100  1:44/20:03  Finish  0:22 00:20:25  
  9  Єрмак Олександра       611 00:21:21       33  3:42/ 3:42    44  4:38/ 8:20    46  4:18/12:38    48  4:34/17:12    52  1:52/19:04   100  1:53/20:57  Finish  0:24 00:21:21  
 10  Голуб Анна             373 00:21:42       33  3:26/ 3:26    44  4:59/ 8:25    46  4:23/12:48    48  4:28/17:16    52  2:00/19:16   100  2:01/21:17  Finish  0:25 00:21:42  
 11  Овчарик Катерина       461 00:22:14       33  3:42/ 3:42    44  5:16/ 8:58    46  4:07/13:05    48  5:19/18:24    52  1:32/19:56   100  1:53/21:49  Finish  0:25 00:22:14  
 12  Брус Настя             120 00:22:23       33  4:04/ 4:04    44  5:50/ 9:54    46  4:43/14:37    48  3:45/18:22    52  2:05/20:27   100  1:34/22:01  Finish  0:22 00:22:23  
 13  Хозина Валерия         176 00:22:30       33  3:20/ 3:20    44  5:36/ 8:56    46  5:19/14:15    48  4:03/18:18    52  2:07/20:25   100  1:44/22:09  Finish  0:21 00:22:30  
 14  Панюкова Анастасія     647 00:22:39       33  3:34/ 3:34    44  5:30/ 9:04    46  5:19/14:23    48  4:24/18:47    52  2:04/20:51   100  1:26/22:17  Finish  0:22 00:22:39  
 15  Балакарева Алина       191 00:22:50       33  3:57/ 3:57    44  5:17/ 9:14    46  4:51/14:05    48  4:25/18:30    52  2:09/20:39   100  1:50/22:29  Finish  0:21 00:22:50  
 16  Гусак Катерина         391 00:23:34       33  3:46/ 3:46    44  5:32/ 9:18    46  5:28/14:46    48  4:06/18:52    52  2:16/21:08   100  2:04/23:12  Finish  0:22 00:23:34  
 17  Димітрова Вероніка     448 00:25:49       33  3:48/ 3:48    44  5:29/ 9:17    46  5:25/14:42    48  4:48/19:30    52  3:45/23:15   100  2:08/25:23  Finish  0:26 00:25:49  
 18  Саботюк Анастасія      526 00:25:57       33  4:42/ 4:42    44  6:50/11:32    46  4:57/16:29    48  4:54/21:23    52  2:07/23:30   100  1:59/25:29  Finish  0:28 00:25:57  
 19  Сергієнко Дар’я        648 00:26:20       33  4:21/ 4:21    44  7:06/11:27    46  4:31/15:58    48  5:15/21:13    52  2:19/23:32   100  2:28/26:00  Finish  0:20 00:26:20  
 20  Яценко Даря            528 00:26:32       33  4:27/ 4:27    44  6:58/11:25    46  5:17/16:42    48  5:10/21:52    52  2:26/24:18   100  1:51/26:09  Finish  0:23 00:26:32  
 21  Трохименко Тетяна      393 00:26:53       33  4:44/ 4:44    44  6:55/11:39    46  4:52/16:31    48  5:35/22:06    52  2:25/24:31   100  2:00/26:31  Finish  0:22 00:26:53  
 22  Бовдуй Еліна           447 00:26:54       33  4:09/ 4:09    44  6:14/10:23    46  5:51/16:14    48  5:03/21:17    52  2:54/24:11   100  2:18/26:29  Finish  0:25 00:26:54  
 23  Маржан Маргарита       347 00:27:33       33  4:30/ 4:30    44  7:03/11:33    46  5:38/17:11    48  5:32/22:43    52  2:26/25:09   100  1:58/27:07  Finish  0:26 00:27:33  
 24  Шалімова Євгенія       349 00:27:37       33  4:40/ 4:40    44  7:03/11:43    46  5:32/17:15    48  5:25/22:40    52  2:35/25:15   100  1:55/27:10  Finish  0:27 00:27:37  
 25  Миколайчук Олександр   245 00:28:28       33  4:47/ 4:47    44  6:50/11:37    46  5:54/17:31    48  5:15/22:46    52  2:35/25:21   100  2:25/27:46  Finish  0:42 00:28:28  
 26  Поляниця  Марія        392 00:28:39       33  3:53/ 3:53    43  7:07/11:00    44  1:41/12:41    46  7:24/20:05    48  4:04/24:09    52  2:22/26:31   100  1:49/28:20  Finish  0:19 00:28:39  
 27  Мащенко Єлизавета      449 00:30:09       33  4:04/ 4:04    44  8:38/12:42    46  7:34/20:16    48  5:23/25:39    52  2:22/28:01   100  1:44/29:45  Finish  0:24 00:30:09  
 28  Сєрікова Владислава    258 00:30:23       33  4:06/ 4:06    43  6:57/11:03    44  1:36/12:39    46  7:35/20:14    48  5:22/25:36    52  2:23/27:59   100  1:56/29:55  Finish  0:28 00:30:23  
 29  Бондаренко Юлія        346 00:31:13       33  4:38/ 4:38    33  0:09/ 4:47    44 10:28/15:15    46  6:30/21:45    48  4:37/26:22    52  2:31/28:53   100  1:55/30:48  Finish  0:25 00:31:13  
 30  Кочубей Олена          534 00:32:32       33  5:38/ 5:38    44 10:37/16:15    46  5:32/21:47    48  5:14/27:01    52  2:38/29:39   100  2:22/32:01  Finish  0:31 00:32:32  
 31  Собчук Анна            348 00:32:35       33  4:44/ 4:44    33  0:02/ 4:46    44 10:36/15:22    46  6:22/21:44    48  5:02/26:46    52  2:52/29:38   100  2:28/32:06  Finish  0:29 00:32:35  
 32  Рудчук Вікторія        418 00:33:39       33  5:36/ 5:36    44 11:54/17:30    46  5:48/23:18    46  0:03/23:21    48  5:15/28:36    52  2:45/31:21   100  1:53/33:14  Finish  0:25 00:33:39  
 33  Багрій Олена           416 00:33:46       33  5:45/ 5:45    44 11:56/17:41    46  5:34/23:15    48  5:24/28:39    52  2:44/31:23   100  1:53/33:16  Finish  0:30 00:33:46  
 34  Баннікова Марія        322 00:35:08       33  4:33/ 4:33    44 12:51/17:24    46  7:36/25:00    48  4:56/29:56    52  2:33/32:29   100  2:12/34:41  Finish  0:27 00:35:08  
 35  Маніна Єлизавета       323 00:41:48       33  4:14/ 4:14    33  0:01/ 4:15    44  5:57/10:12    46 20:48/31:00    48  4:49/35:49    52  3:22/39:11   100  2:12/41:23  Finish  0:25 00:41:48  
 36  Кшевінська Тетяна      417 01:20:05       33  4:33/ 4:33    44 21:12/25:45    46  6:56/32:41    48 39:32/72:13    52  5:11/77:24   100  2:19/79:43  Finish  0:22 01:20:05  
 37  Ступак Вікторія        290 01:23:03       33  6:46/ 6:46    44 53:50/60:36    46  8:59/69:35    48  6:47/76:22    52  3:56/80:18   100  2:17/82:35  Finish  0:28 01:23:03  
 38  Галенко Вікторія       289 01:26:50       33  7:18/ 7:18    44 57:20/64:38    46  8:52/73:30    48  6:38/80:08    52  4:05/84:13   100  2:13/86:26  Finish  0:24 01:26:50  
 39  Яричук Анджела         291 01:27:00       33  7:30/ 7:30    44 57:11/64:41    46  8:44/73:25    48  6:47/80:12    52  3:46/83:58   100  2:25/86:23  Finish  0:37 01:27:00  
 41  Матвєєва Анна          524 п 4.18.5.      33  6:37/ 6:37  Finish 54:43           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж16 , 9 CP, 3.400 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Трохимчук Юлія         259 00:23:14       34  5:10/ 5:10    36  2:13/ 7:23    43  2:48/10:11    45  3:15/13:26    46  1:44/15:10    48  2:59/18:09    50  1:08/19:17    52  2:08/21:25   100  1:24/22:49  Finish  0:25 00:23:14  
  2  Миронюк Аліна          434 00:23:21       34  5:30/ 5:30    36  2:01/ 7:31    43  2:48/10:19    45  3:08/13:27    46  1:52/15:19    48  2:59/18:18    50  1:08/19:26    52  2:02/21:28   100  1:28/22:56  Finish  0:25 00:23:21  
  3  Цивільська Фея         397 00:23:46       34  5:23/ 5:23    36  2:18/ 7:41    43  3:03/10:44    45  2:43/13:27    46  1:50/15:17    48  2:55/18:12    50  1:11/19:23    52  2:21/21:44   100  1:41/23:25  Finish  0:21 00:23:46  
  4  Бобер Крістіна         204 00:23:59       34  5:21/ 5:21    36  2:22/ 7:43    43  3:07/10:50    45  2:47/13:37    46  1:52/15:29    48  3:03/18:32    50  1:14/19:46    52  2:19/22:05   100  1:35/23:40  Finish  0:19 00:23:59  
  5  Савченко Тетяна        396 00:24:33       34  5:08/ 5:08    36  3:01/ 8:09    43  3:01/11:10    45  3:00/14:10    46  1:52/16:02    48  3:14/19:16    50  1:23/20:39    52  2:17/22:56   100  1:19/24:15  Finish  0:18 00:24:33  
  6  Мазурик Наталія        136 00:24:41       34  5:14/ 5:14    36  2:57/ 8:11    43  3:11/11:22    45  3:08/14:30    46  1:58/16:28    48  3:23/19:51    50  1:18/21:09    52  1:58/23:07   100  1:14/24:21  Finish  0:20 00:24:41  
  7  Зайцева Елизавета      394 00:24:52       34  5:06/ 5:06    36  3:00/ 8:06    43  3:05/11:11    45  3:01/14:12    46  1:52/16:04    48  3:15/19:19    50  1:24/20:43    52  2:17/23:00   100  1:29/24:29  Finish  0:23 00:24:52  
  8  Ковтун Карина          154 00:25:03       34  5:17/ 5:17    36  2:13/ 7:30    43  3:03/10:33    45  3:05/13:38    46  2:21/15:59    48  3:25/19:24    50  1:43/21:07    52  1:57/23:04   100  1:39/24:43  Finish  0:20 00:25:03  
  9  Задніпрянець  Альона   121 00:25:09       34  5:18/ 5:18    36  2:15/ 7:33    43  3:12/10:45    45  2:49/13:34    46  1:58/15:32    48  3:17/18:49    50  1:12/20:01    52  2:45/22:46   100  2:02/24:48  Finish  0:21 00:25:09  
 10  Крисаченко Людмила     108 00:26:42       34  5:16/ 5:16    36  2:56/ 8:12    43  3:17/11:29    45  3:09/14:38    46  2:08/16:46    48  3:51/20:37    50  1:26/22:03    52  2:23/24:26   100  1:50/26:16  Finish  0:26 00:26:42  
 11  Мельник Христина       137 00:26:54       34  5:14/ 5:14    36  2:20/ 7:34    43  3:37/11:11    45  3:32/14:43    46  2:00/16:43    48  3:40/20:23    50  1:26/21:49    52  2:18/24:07   100  2:23/26:30  Finish  0:24 00:26:54  
 12  Богатир Олена          375 00:27:48       34  5:29/ 5:29    36  2:38/ 8:07    43  3:42/11:49    45  3:34/15:23    46  2:06/17:29    48  4:02/21:31    50  2:03/23:34    52  2:12/25:46   100  1:41/27:27  Finish  0:21 00:27:48  
 13  Молчанова Виктория     180 00:27:54       34  5:22/ 5:22    36  2:52/ 8:14    43  3:47/12:01    45  3:52/15:53    46  2:11/18:04    48  3:58/22:02    50  1:33/23:35    52  2:23/25:58   100  1:34/27:32  Finish  0:22 00:27:54  
 14  Безух Оксана           178 00:27:56       34  5:26/ 5:26    36  2:45/ 8:11    43  3:48/11:59    45  3:43/15:42    46  2:25/18:07    48  3:58/22:05    50  1:33/23:38    52  2:21/25:59   100  1:37/27:36  Finish  0:20 00:27:56  
 15  Гусак Тетяна           471 00:27:57       34  5:19/ 5:19    36  3:35/ 8:54    43  3:44/12:38    45  3:14/15:52    46  2:13/18:05    48  3:54/21:59    50  1:31/23:30    52  2:25/25:55   100  1:40/27:35  Finish  0:22 00:27:57  
 16  Єременок Олександра    462 00:28:15       34  5:12/ 5:12    36  4:27/ 9:39    43  2:56/12:35    45  3:02/15:37    46  1:57/17:34    48  3:16/20:50    50  2:59/23:49    52  2:34/26:23   100  1:28/27:51  Finish  0:24 00:28:15  
 17  Якименко Любов         361 00:28:26       34  6:58/ 6:58    36  4:28/11:26    43  3:04/14:30    45  2:59/17:29    46  1:57/19:26    48  3:16/22:42    50  1:16/23:58    52  2:21/26:19   100  1:43/28:02  Finish  0:24 00:28:26  
 18  Безух Марина           177 00:29:05       34  5:13/ 5:13    36  3:02/ 8:15    43  3:40/11:55    45  3:35/15:30    46  2:13/17:43    48  4:08/21:51    50  2:15/24:06    52  2:47/26:53   100  1:53/28:46  Finish  0:19 00:29:05  
 19  Нікіфорова Анна        421 00:31:46       34  5:15/ 5:15    36  3:16/ 8:31    43  3:27/11:58    45  3:11/15:09    46  2:09/17:18    48  4:03/21:21    49  1:07/22:28    50  1:07/23:35    52  6:05/29:40   100  1:44/31:24  Finish  0:22 00:31:46  
 20  Погребняк Карина       450 00:35:07       34  5:24/ 5:24    36  2:29/ 7:53    43  3:16/11:09    45  3:37/14:46    46  2:11/16:57    48  4:06/21:03    50  2:27/23:30    52  9:32/33:02   100  1:38/34:40  Finish  0:27 00:35:07  
 21  Глушко Орина           153 00:37:43       34  7:25/ 7:25    36  4:04/11:29    43  3:43/15:12    45  4:09/19:21    46  2:14/21:35    48  7:36/29:11    50  2:08/31:19    52  3:13/34:32   100  2:49/37:21  Finish  0:22 00:37:43  
 22  Ліхтєй Вікторія        395 00:37:51       34  5:53/ 5:53    36  5:05/10:58    43  4:41/15:39    45  4:43/20:22    46  2:41/23:03    48  5:27/28:30    50  2:09/30:39    52  3:15/33:54   100  3:33/37:27  Finish  0:24 00:37:51  
 23  Коваленко Вікторія     325 00:38:28       34  6:10/ 6:10    36  4:15/10:25    43  4:32/14:57    45  4:21/19:18    46  2:25/21:43    48  5:38/27:21    50  2:09/29:30    52  6:29/35:59   100  2:04/38:03  Finish  0:25 00:38:28  
 24  Ніконова Анна          435 00:38:51       34 16:21/16:21    36  2:55/19:16    43  3:33/22:49    45  3:51/26:40    46  2:14/28:54    48  3:32/32:26    50  1:36/34:02    52  2:57/36:59   100  1:30/38:29  Finish  0:22 00:38:51  
 25  Андрієнко Катерина     324 00:41:48       34  7:21/ 7:21    36  4:36/11:57    43  4:59/16:56    45  5:18/22:14    46  3:27/25:41    48  6:11/31:52    50  2:15/34:07    52  4:40/38:47   100  2:38/41:25  Finish  0:23 00:41:48  
 26  Голець Дарина          531 00:42:27       34  6:22/ 6:22    36  4:21/10:43    43  4:34/15:17    45  6:29/21:46    46  3:09/24:55    48  5:38/30:33    50  3:55/34:28    52  5:43/40:11   100  1:50/42:01  Finish  0:26 00:42:27  
 27  Буднік Лілія           529 00:42:55       34  6:26/ 6:26    36  4:23/10:49    43  4:29/15:18    45  6:27/21:45    46  3:55/25:40    48  5:17/30:57    50  3:35/34:32    52  5:44/40:16   100  2:12/42:28  Finish  0:27 00:42:55  
 28  Гузь Діана             419 00:43:23       34  5:17/ 5:17    36  3:07/ 8:24    43  3:35/11:59    45  4:33/16:32    46 13:15/29:47    48  4:23/34:10    50  3:50/38:00    52  2:29/40:29   100  2:28/42:57  Finish  0:26 00:43:23  
 29  Завірюхіна Альона      650 00:43:27       34  7:45/ 7:45    36  4:04/11:49    43  4:40/16:29    45  5:05/21:34    46  2:59/24:33    48 10:33/35:06    50  3:00/38:06    52  2:47/40:53   100  2:11/43:04  Finish  0:23 00:43:27  
 30  Кривша Анастасія       535 00:45:09       34  7:37/ 7:37    36  4:11/11:48    43  4:44/16:32    45  5:30/22:02    46  3:38/25:40    48  5:58/31:38    50  2:19/33:57    52  8:28/42:25   100  2:21/44:46  Finish  0:23 00:45:09  
 31  Валієва Еліна          530 00:47:09       34 10:28/10:28    36  4:19/14:47    43  4:40/19:27    45  6:23/25:50    46  3:52/29:42    48  5:29/35:11    50  3:23/38:34    52  5:44/44:18   100  2:23/46:41  Finish  0:28 00:47:09  
 32  Шабельникова	Татьяна   181 01:00:30       34 16:14/16:14    36 10:55/27:09    43  5:36/32:45    45  9:03/41:48    46  2:16/44:04    48  5:23/49:27    50  3:01/52:28    52  5:04/57:32   100  2:37/60:09  Finish  0:21 01:00:30  
 33  Мазурина Татьяна       179 01:00:34       34 16:17/16:17    36 10:58/27:15    43  5:32/32:47    45  8:59/41:46    45  0:03/41:49    46  2:21/44:10    48  5:16/49:26    50  3:07/52:33    52  5:02/57:35   100  2:35/60:10  Finish  0:24 01:00:34  
 34  Лапіна  Аліна          463 01:03:11       34  7:19/ 7:19    36 10:33/17:52    43 11:22/29:14    45 13:06/42:20    46  2:53/45:13    48  7:24/52:37    50  3:27/56:04    52  4:04/60:08   100  2:36/62:44  Finish  0:27 01:03:11  
 35  Отруба Віталіна        247 01:23:16       34 13:40/13:40    36  4:49/18:29    43 30:57/49:26    45 12:34/62:00    46  3:10/65:10    48  5:08/70:18    50  8:00/78:18    52  2:13/80:31   100  2:20/82:51  Finish  0:25 01:23:16  
 37  Затірка Тетяна         420 п 4.18.5.      34  5:58/ 5:58    36  3:44/ 9:42    43 44:29/54:11    45  5:11/59:22    46  3:07/62:29    48  4:57/67:26    50 20:19/87:45    52  4:21/92:06   100  1:58/94:04  Finish  0:31           
 38  Кошеленко Анджела      292 п 4.18.5.      33 10:47/10:47    34 13:45/24:32    34  0:29/25:01    34  0:02/25:03    36 19:25/44:28    43 14:24/58:52    45  8:12/67:04    46  4:23/71:27    48  7:16/78:43    50  8:02/86:45  Finish 18:55           
 39  Панчоха Лілія          293 п 4.18.5.      33  6:56/ 6:56    34 14:15/21:11    34  0:40/21:51    36 19:01/40:52    43 14:18/55:10    45  7:52/63:02    46  4:30/67:32    48  7:24/74:56    50  7:54/82:50  Finish 18:54           
 40  Самійленко Анна        227 п 4.18.5.      33  6:51/ 6:51    34 14:03/20:54    34  0:10/21:04    34  0:04/21:08    36 19:40/40:48    43 14:24/55:12    45  7:49/63:01    46  4:29/67:30    48  7:21/74:51    50  7:52/82:43  Finish 18:56           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж18 , 10 CP, 4.325 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Тимощук Марія          264 00:26:30       43  5:52/ 5:52    42  1:41/ 7:33    36  1:48/ 9:21    47  4:02/13:23    45  3:41/17:04    46  1:43/18:47    48  3:00/21:47    49  0:56/22:43    52  2:00/24:43   100  1:25/26:08  Finish  0:22 00:26:30  
  2  Котляр Поліна          326 00:28:21       43  5:55/ 5:55    42  1:49/ 7:44    36  1:59/ 9:43    47  4:29/14:12    45  3:57/18:09    46  1:45/19:54    48  3:02/22:56    49  1:03/23:59    52  2:10/26:09   100  1:50/27:59  Finish  0:22 00:28:21  
  3  Поляниця Ольга         263 00:29:57       43  6:05/ 6:05    42  1:53/ 7:58    36  2:07/10:05    47  4:34/14:39    45  4:14/18:53    46  2:00/20:53    48  3:28/24:21    49  1:05/25:26    52  2:30/27:56   100  1:39/29:35  Finish  0:22 00:29:57  
  4  Лисянська Даша         376 00:30:42       43  6:17/ 6:17    42  1:56/ 8:13    36  2:18/10:31    47  4:32/15:03    45  4:23/19:26    46  2:01/21:27    48  3:30/24:57    49  1:12/26:09    52  2:36/28:45   100  1:36/30:21  Finish  0:21 00:30:42  
  5  Микитюк Яна            138 00:31:59       43  6:30/ 6:30    42  2:07/ 8:37    36  2:26/11:03    47  5:14/16:17    45  4:34/20:51    46  2:02/22:53    48  3:27/26:20    49  1:03/27:23    52  2:35/29:58   100  1:37/31:35  Finish  0:24 00:31:59  
  6  Левченко Валерія       464 00:32:01       43  5:49/ 5:49    42  2:08/ 7:57    36  2:22/10:19    47  5:03/15:22    45  4:15/19:37    46  2:00/21:37    48  4:36/26:13    49  1:13/27:26    52  2:41/30:07   100  1:31/31:38  Finish  0:23 00:32:01  
  7  Кобець Світлана        261 00:32:14       43  6:12/ 6:12    42  2:03/ 8:15    36  2:13/10:28    47  4:57/15:25    45  4:53/20:18    46  1:59/22:17    48  4:00/26:17    49  1:14/27:31    52  2:42/30:13   100  1:34/31:47  Finish  0:27 00:32:14  
  8  Лянгузова Аліна        623 00:35:25       43  6:20/ 6:20    42  2:14/ 8:34    36  2:28/11:02    47  5:41/16:43    45  5:00/21:43    46  2:38/24:21    48  4:18/28:39    49  1:31/30:10    52  3:04/33:14   100  1:48/35:02  Finish  0:23 00:35:25  
  9  Шмирко Богдана         451 00:39:20       43  7:37/ 7:37    42  2:44/10:21    36  3:09/13:30    47  7:35/21:05    45  5:47/26:52    46  2:14/29:06    48  4:45/33:51    49  1:09/35:00    52  2:27/37:27   100  1:30/38:57  Finish  0:23 00:39:20  
 10  Грибкова Поліна        422 00:40:04       43  7:41/ 7:41    42  2:36/10:17    36  3:04/13:21    47  8:14/21:35    45  5:29/27:04    46  2:14/29:18    46  0:05/29:23    48  4:31/33:54    49  1:09/35:03    52  2:47/37:50   100  1:51/39:41  Finish  0:23 00:40:04  
 11  Оне Ольга-Валентина    294 00:44:06       43  7:22/ 7:22    42  4:08/11:30    36  3:05/14:35    47  7:12/21:47    45  5:27/27:14    46  2:07/29:21    48  8:14/37:35    49  1:08/38:43    52  2:54/41:37   100  2:03/43:40  Finish  0:26 00:44:06  
 12  Кардашова Вікторія     229 00:48:52       43  6:45/ 6:45    42  2:07/ 8:52    36  2:08/11:00    47  7:07/18:07    45  4:38/22:45    46  2:12/24:57    48  3:49/28:46    49  1:12/29:58    52 10:37/40:35   100  7:55/48:30  Finish  0:22 00:48:52  
 13  Живило Марина          533 DSQ            43  7:21/ 7:21    36  4:24/11:45    47  5:07/16:52    45  4:32/21:24    46  2:15/23:39    48 11:26/35:05    49  1:42/36:47    51  2:20/39:07   100  3:03/42:10  Finish  0:30           
 14  Якуба Тетяна           265 DSQ            43  6:33/ 6:33    42  2:13/ 8:46    36  2:43/11:29    47  5:49/17:18    48  2:23/19:41    49  2:11/21:52    52  3:04/24:56   100  2:02/26:58  Finish  0:28           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж21А , 10 CP, 4.325 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  4  Зінчук Ірина           725 00:28:28       43  5:53/ 5:53    42  1:45/ 7:38    36  2:01/ 9:39    47  4:37/14:16    45  3:56/18:12    46  1:45/19:57    48  3:03/23:00    49  1:01/24:01    52  2:10/26:11   100  1:54/28:05  Finish  0:23 00:28:28  
  5  Доценко Олена          655 00:29:34       43  5:44/ 5:44    42  1:54/ 7:38    36  2:11/ 9:49    47  4:35/14:24    45  4:30/18:54    46  2:14/21:08    48  3:23/24:31    49  1:03/25:34    52  2:08/27:42   100  1:32/29:14  Finish  0:20 00:29:34  
  6  Ворчило Олена          266 00:29:47       43  5:50/ 5:50    42  1:56/ 7:46    36  2:16/10:02    47  4:35/14:37    45  4:15/18:52    46  1:58/20:50    48  3:30/24:20    49  1:03/25:23    52  2:29/27:52   100  1:36/29:28  Finish  0:19 00:29:47  
  7  Шульженко Віра         729 00:31:48       43  6:14/ 6:14    42  2:08/ 8:22    36  2:25/10:47    47  5:29/16:16    45  4:43/20:59    46  2:03/23:02    48  3:20/26:22    49  1:06/27:28    52  2:27/29:55   100  1:33/31:28  Finish  0:20 00:31:48  
  8  Конвісарова Кристина   636 00:34:22       43  7:28/ 7:28    42  2:32/10:00    36  2:49/12:49    47  5:26/18:15    45  4:33/22:48    46  2:01/24:49    48  3:36/28:25    49  1:09/29:34    52  2:48/32:22   100  1:35/33:57  Finish  0:25 00:34:22  
  9  Бобришева Катерина     722 00:36:30       43  6:53/ 6:53    42  2:18/ 9:11    36  2:57/12:08    47  6:04/18:12    45  5:08/23:20    46  2:10/25:30    48  4:07/29:37    49  1:17/30:54    52  3:13/34:07   100  1:56/36:03  Finish  0:27 00:36:30  
 10  Микалюк Людмила        230 00:43:32       43  8:53/ 8:53    42  2:48/11:41    36  3:30/15:11    47  7:03/22:14    45  5:45/27:59    46  2:44/30:43    48  5:08/35:51    49  1:33/37:24    52  3:20/40:44   100  2:20/43:04  Finish  0:28 00:43:32  
 11  Шутяк Руслана          791 00:44:00       43  8:20/ 8:20    42  3:03/11:23    36  4:14/15:37    47  6:46/22:23    45  6:14/28:37    46  2:45/31:22    48  4:53/36:15    49  1:29/37:44    52  3:25/41:09   100  2:22/43:31  Finish  0:29 00:44:00  
 12  Ботік Анна             653 DSQ            43  6:34/ 6:34    42  2:13/ 8:47    36  2:23/11:10    47  5:12/16:22    45  4:44/21:06    46  2:06/23:12    48  3:46/26:58    49  1:15/28:13    51  2:09/30:22   100  2:47/33:09  Finish  0:27           
 13  Матвієнко Маргарита    182 DSQ            43  7:26/ 7:26    42  3:04/10:30    36  4:58/15:28    47  6:23/21:51    45  6:20/28:11    46  2:17/30:28    48  4:45/35:13    49  1:30/36:43    51  2:19/39:02   100  3:16/42:18  Finish  0:20           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж21Е , 16 CP, 5.050 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Пархоменко Олександр   731 00:34:11       36  6:11/ 6:11    42  1:50/ 8:01    41  1:26/ 9:27    36  2:08/11:35    38  1:24/12:59    37  2:11/15:10    36  3:04/18:14    43  2:48/21:02    56  3:10/24:12    50  2:00/26:12    54  2:03/28:15    55  0:50/29:05    53  0:59/30:04    51  1:28/31:32    57  1:01/32:33   100  1:14/33:47  Finish  0:24 00:34:11  
  2  Москаленко Дар’я       267 00:36:24       36  6:04/ 6:04    42  2:03/ 8:07    41  1:28/ 9:35    36  2:12/11:47    38  1:32/13:19    37  2:14/15:33    36  3:12/18:45    43  3:07/21:52    56  3:40/25:32    50  1:28/27:00    54  2:15/29:15    55  0:55/30:10    53  1:10/31:20    51  2:04/33:24    57  1:14/34:38   100  1:19/35:57  Finish  0:27 00:36:24  
  3  Мельник Яна            624 00:37:24       36  6:00/ 6:00    38  1:32/ 7:32    37  3:11/10:43    36  5:38/16:21    42  1:54/18:15    41  1:47/20:02    36  2:12/22:14    43  2:44/24:58    56  3:03/28:01    50  1:04/29:05    54  1:59/31:04    55  0:55/31:59    53  1:04/33:03    51  1:44/34:47    57  0:59/35:46   100  1:16/37:02  Finish  0:22 00:37:24  
  4  Васiна Ірина           398 00:44:04       36  7:27/ 7:27    42  3:33/11:00    41  1:51/12:51    36  2:32/15:23    38  1:52/17:15    37  2:41/19:56    36  3:43/23:39    43  3:21/27:00    56  3:45/30:45    50  1:34/32:19    54  2:35/34:54    55  0:57/35:51    53  1:13/37:04    51  4:10/41:14    57  1:06/42:20   100  1:21/43:41  Finish  0:23 00:44:04  
  5  Маринченко Мар’яна     673 00:44:14       36  7:22/ 7:22    38  3:39/11:01    37  3:17/14:18    36  3:57/18:15    42  2:07/20:22    41  2:13/22:35    36  2:30/25:05    43  3:15/28:20    56  4:02/32:22    50  1:30/33:52    54  2:19/36:11    55  1:05/37:16    53  1:20/38:36    51  1:57/40:33    57  1:49/42:22   100  1:28/43:50  Finish  0:24 00:44:14  
  6  Матилишин Тетяна       109 00:46:52       36  7:45/ 7:45    38  5:25/13:10    37  2:39/15:49    36  3:56/19:45    42  2:34/22:19    41  1:59/24:18    36  2:52/27:10    43  3:31/30:41    56  4:25/35:06    50  1:29/36:35    54  2:27/39:02    55  0:59/40:01    53  1:19/41:20    51  2:22/43:42    57  1:25/45:07   100  1:24/46:31  Finish  0:21 00:46:52  
  7  Стельмах Олена         625 00:46:53       36  7:50/ 7:50    42  3:06/10:56    41  1:57/12:53    36  3:03/15:56    38  2:01/17:57    37  3:15/21:12    36  4:40/25:52    43  3:54/29:46    56  4:39/34:25    50  2:13/36:38    54  2:29/39:07    55  0:57/40:04    53  1:21/41:25    51  2:10/43:35    57  1:22/44:57   100  1:32/46:29  Finish  0:24 00:46:53  
  8  Рудик Інна             316 00:56:40       36  7:54/ 7:54    38  2:32/10:26    37  3:31/13:57    36  4:56/18:53    42  3:03/21:56    41  2:31/24:27    36  3:17/27:44    43  4:22/32:06    47  3:03/35:09    56  6:01/41:10    50  3:17/44:27    54  2:51/47:18    55  1:13/48:31    53  1:44/50:15    51  2:16/52:31    57  1:25/53:56   100  2:14/56:10  Finish  0:30 00:56:40  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж35 , 16 CP, 5.050 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  2  Капара Олена           399 00:44:07       36  7:24/ 7:24    42  3:23/10:47    41  1:42/12:29    36  2:40/15:09    38  2:02/17:11    37  2:30/19:41    36  5:50/25:31    43  3:03/28:34    56  3:51/32:25    50  1:17/33:42    54  2:32/36:14    55  1:06/37:20    53  1:19/38:39    51  1:59/40:38    57  1:46/42:24   100  1:19/43:43  Finish  0:24 00:44:07  
  3  Піховкіна Поліна       732 00:44:15       36  7:25/ 7:25    42  3:25/10:50    41  1:40/12:30    36  2:42/15:12    38  2:00/17:12    37  2:30/19:42    36  5:51/25:33    43  3:15/28:48    47  2:35/31:23    56  1:12/32:35    50  1:20/33:55    54  2:41/36:36    55  1:01/37:37    53  1:16/38:53    51  1:53/40:46    57  1:46/42:32   100  1:22/43:54  Finish  0:21 00:44:15  
  4  Костіна Олена          327 00:44:38       36  7:46/ 7:46    42  2:33/10:19    41  2:04/12:23    36  2:50/15:13    38  2:05/17:18    37  2:44/20:02    36  4:42/24:44    43  3:10/27:54    56  3:41/31:35    50  2:13/33:48    54  3:32/37:20    55  0:59/38:19    53  1:14/39:33    51  1:50/41:23    57  1:08/42:31   100  1:36/44:07  Finish  0:31 00:44:38  
  5  Баглик Олена           586 00:48:45       36  7:53/ 7:53    38  2:32/10:25    37  3:20/13:45    36  4:00/17:45    42  2:51/20:36    41  2:25/23:01    36  2:53/25:54    43  3:49/29:43    56  4:56/34:39    50  1:52/36:31    54  2:32/39:03    55  1:04/40:07    53  1:21/41:28    51  3:30/44:58    57  1:24/46:22   100  1:58/48:20  Finish  0:25 00:48:45  
  6  Явдощук Тетяна         786 00:48:50       36  7:55/ 7:55    38  2:32/10:27    37  3:15/13:42    36  4:16/17:58    42  2:33/20:31    41  2:37/23:08    36  2:54/26:02    43  3:43/29:45    56  4:53/34:38    50  1:46/36:24    54  2:40/39:04    55  1:05/40:09    53  1:22/41:31    51  3:24/44:55    57  1:26/46:21   100  2:07/48:28  Finish  0:22 00:48:50  
  7  Собчук Ольга           350 00:50:52       36  8:28/ 8:28    42  3:06/11:34    41  2:16/13:50    36  3:10/17:00    38  2:12/19:12    37  3:31/22:43    36  4:53/27:36    43  4:00/31:36    56  4:50/36:26    50  2:09/38:35    54  2:46/41:21    55  1:05/42:26    53  1:29/43:55    51  3:15/47:10    57  1:31/48:41   100  1:42/50:23  Finish  0:29 00:50:52  
  8  Колесник Екатерина     785 00:56:17       36  7:43/ 7:43    42  2:44/10:27    41  2:08/12:35    36  3:11/15:46    38  2:21/18:07    37  3:31/21:38    36  6:30/28:08    43  3:43/31:51    56  9:16/41:07    50  3:14/44:21    54  2:43/47:04    55  1:14/48:18    53  1:43/50:01    51  2:13/52:14    57  1:30/53:44   100  2:00/55:44  Finish  0:33 00:56:17  
  9  Чорнобривцева Оля      733 01:03:03       36 10:18/10:18    38  3:08/13:26    37  4:37/18:03    36  6:54/24:57    42  3:29/28:26    41  2:36/31:02    36  3:35/34:37    43  4:23/39:00    56  4:51/43:51    50  3:38/47:29    54  3:04/50:33    55  1:22/51:55    53  1:42/53:37    51  4:30/58:07    57  2:10/60:17   100  2:11/62:28  Finish  0:35 01:03:03  
 10  Зикова Лілія           377 01:10:52       36 12:24/12:24    38  3:38/16:02    37  5:04/21:06    36  6:06/27:12    42  5:02/32:14    41  3:57/36:11    36  4:38/40:49    43  5:15/46:04    56  6:36/52:40    50  2:31/55:11    54  3:55/59:06    55  1:23/60:29    53  2:13/62:42    51  3:06/65:48    57  2:08/67:56   100  2:21/70:17  Finish  0:35 01:10:52  
 11  Куценко Олена          328 01:21:45       36  8:42/ 8:42    38  3:09/11:51    37  5:30/17:21    36 10:59/28:20    42  3:43/32:03    41  2:47/34:50    36  4:09/38:59    43 11:59/50:58    47  3:42/54:40    56  2:49/57:29    50  5:48/63:17    54  2:59/66:16    55  1:35/67:51    53  5:59/73:50    51  3:36/77:26    57  1:28/78:54   100  2:17/81:11  Finish  0:34 01:21:45  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж50 , 9 CP, 3.775 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Рудакова Олена         156 00:34:03       34  5:56/ 5:56    39  6:31/12:27    40  3:30/15:57    36  4:27/20:24    44  3:27/23:51    49  3:40/27:31    51  2:31/30:02    57  1:51/31:53   100  1:44/33:37  Finish  0:26 00:34:03  
  2  Залєсова Наталія       587 00:37:44       34  6:00/ 6:00    39  8:36/14:36    40  4:37/19:13    36  4:47/24:00    44  3:42/27:42    49  3:55/31:37    51  2:26/34:03    57  1:26/35:29   100  1:46/37:15  Finish  0:29 00:37:44  
  3  Телесань Наталія       436 00:38:55       34  6:06/ 6:06    39  6:57/13:03    40  4:59/18:02    36  4:41/22:43    44  5:06/27:49    49  4:03/31:52    51  2:59/34:51    57  1:35/36:26   100  1:59/38:25  Finish  0:30 00:38:55  
  4  Тяпкіна Калерія        157 00:40:38       34  6:37/ 6:37    39  8:17/14:54    40  4:35/19:29    36  5:28/24:57    44  4:17/29:14    49  4:42/33:56    51  2:50/36:46    57  1:20/38:06   100  1:56/40:02  Finish  0:36 00:40:38  
  5  Рудич Людмила          734 00:41:13       34  6:25/ 6:25    39  8:24/14:49    40  4:36/19:25    36  5:26/24:51    44  4:16/29:07    49  4:19/33:26    51  3:31/36:57    57  1:18/38:15   100  2:22/40:37  Finish  0:36 00:41:13  
  6  Левицкая Алла          588 01:22:50       34 12:44/12:44    39 13:17/26:01    40 13:45/39:46    36  8:31/48:17    44 10:14/58:31    49  6:12/64:43    51  7:05/71:48    57  3:29/75:17   100  6:53/82:10  Finish  0:40 01:22:50  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж60 , 9 CP, 2.775 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Познаева Ольга         736 00:35:45       32  6:24/ 6:24    36  5:08/11:32    42  3:18/14:50    44  4:31/19:21    56  4:54/24:15    49  2:22/26:37    51  4:07/30:44    57  2:21/33:05   100  2:07/35:12  Finish  0:33 00:35:45  
  2  Горбунова Тетяна       589 00:35:55       32  6:25/ 6:25    36  5:09/11:34    42  3:05/14:39    44  4:54/19:33    56  5:06/24:39    49  1:58/26:37    51  4:14/30:51    57  2:15/33:06   100  2:16/35:22  Finish  0:33 00:35:55  
  3  Ефіменко Леся          613 00:39:47       32  6:55/ 6:55    36  5:23/12:18    42  3:38/15:56    44  5:15/21:11    56  5:48/26:59    49  2:37/29:36    51  5:01/34:37    57  2:10/36:47   100  2:29/39:16  Finish  0:31 00:39:47  
  4  Троян Ніна             378 00:44:53       32  6:44/ 6:44    36  5:08/11:52    42  3:20/15:12    44  4:40/19:52    56  5:04/24:56    49  2:21/27:17    51  4:05/31:22    57 10:28/41:50   100  2:29/44:19  Finish  0:34 00:44:53  
  5  Шелест Надежда         737 01:24:20       32 13:41/13:41    36 11:21/25:02    42  6:59/32:01    44 15:28/47:29    56 12:03/59:32    49  3:56/63:28    51  8:38/72:06    57  4:41/76:47   100  6:56/83:43  Finish  0:37 01:24:20  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ж70 , 9 CP, 2.775 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Закревская Софья       590 01:03:42       32  9:13/ 9:13    36 10:25/19:38    42  4:27/24:05    44  8:05/32:10    56  7:40/39:50    49  7:44/47:34    51 10:02/57:36    57  2:54/60:30   100  2:34/63:04  Finish  0:38 01:03:42  
  2  Тютюнникова Віра       738 01:30:42       32  9:15/ 9:15    36 11:40/20:55    42  6:13/27:08    44 26:40/53:48    56 13:45/67:33    49  3:14/70:47    51  9:16/80:03    57  5:26/85:29   100  4:28/89:57  Finish  0:45 01:30:42  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Новачки1 , 5 CP, 1.175 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Дьяченко Егор          184 00:18:29       49  9:13/ 9:13    48  2:32/11:45    52  2:42/14:27    53  2:30/16:57   100  1:03/18:00  Finish  0:29 00:18:29  
  2  Колесник Евгения       787 00:22:54       49  8:16/ 8:16    48  3:39/11:55    52  5:00/16:55    53  3:48/20:43   100  1:33/22:16  Finish  0:38 00:22:54  
  3  Шевченко Назар         614 00:41:45       49 14:15/14:15    48  3:30/17:45    52 19:11/36:56    53  3:09/40:05   100  1:11/41:16  Finish  0:29 00:41:45  
  4  Собчук Іван            351 00:44:05       49 14:10/14:10    48  3:33/17:43    52 20:40/38:23    53  3:24/41:47   100  1:41/43:28  Finish  0:37 00:44:05  
  5  Чернявська Ярослава    537 DSQ            33  7:56/ 7:56    33  0:02/ 7:58    44  9:30/17:28    46  9:52/27:20    48  7:03/34:23    52  2:38/37:01   100  2:47/39:48  Finish  0:25           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Новачки2 , 6 CP, 2.800 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Дьяченко Марина        185 00:39:42       33  7:48/ 7:48    33  0:01/ 7:49    44  9:36/17:25    46  9:33/26:58    48  7:16/34:14    52  2:24/36:38   100  2:24/39:02  Finish  0:40 00:39:42  
  2  Стороженко Вікторія    158 01:07:32       33  9:07/ 9:07    44 26:35/35:42    46 18:19/54:01    48  7:30/61:31    52  2:55/64:26   100  2:34/67:00  Finish  0:32 01:07:32  
  3  Алілуйко Софія         538 01:13:49       33  5:11/ 5:11    34  3:18/ 8:29    43 18:51/27:20    44 30:12/57:32    46  6:02/63:34    48  5:15/68:49    52  2:36/71:25   100  1:55/73:20  Finish  0:29 01:13:49  
  4  Демченко Альона        748 п 4.18.5.      34 92:09/92:09    36  3:47/95:56    44  2:49/98:45    49  2:16/101:01    51  1:32/102:33    57  1:06/103:39   100  1:02/104:41  Finish  0:14           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч10 , 5 CP, 1.175 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  3  Майборода Максим       615 00:10:39       50  2:24/ 2:24    50  0:02/ 2:26    49  1:13/ 3:39    48  1:56/ 5:35    52  2:02/ 7:37    53  1:29/ 9:06   100  1:05/10:11  Finish  0:28 00:10:39  
  4  Ковальчук Серафим      269 00:10:46       49  3:34/ 3:34    48  1:48/ 5:22    52  1:54/ 7:16    53  1:38/ 8:54   100  1:31/10:25  Finish  0:21 00:10:46  
  5  Капара Валентин        400 00:11:02       50  2:30/ 2:30    49  1:03/ 3:33    49  0:01/ 3:34    48  1:51/ 5:25    52  2:06/ 7:31    53  1:27/ 8:58   100  1:37/10:35  Finish  0:27 00:11:02  
  6  Чашка Артем            656 00:11:28       50  2:21/ 2:21    49  1:19/ 3:40    48  1:57/ 5:37    52  2:09/ 7:46    53  2:27/10:13   100  0:51/11:04  Finish  0:24 00:11:28  
  7  Панкратьєв Роман       438 00:11:30       50  2:20/ 2:20    49  1:15/ 3:35    48  2:04/ 5:39    52  1:59/ 7:38    53  2:31/10:09   100  0:56/11:05  Finish  0:25 00:11:30  
  8  Короткий Дмитро        379 00:13:12       50  2:25/ 2:25    49  1:06/ 3:31    48  1:52/ 5:23    52  1:52/ 7:15    53  1:33/ 8:48   100  3:59/12:47  Finish  0:25 00:13:12  
  9  Попов Максим           380 00:13:18       49  3:37/ 3:37    48  1:51/ 5:28    52  1:52/ 7:20    53  1:31/ 8:51    55  3:27/12:18   100  0:32/12:50  Finish  0:28 00:13:18  
 10  Гордієнко Тимофій      539 00:13:31       50  2:53/ 2:53    49  1:13/ 4:06    48  2:57/ 7:03    52  2:33/ 9:36    53  2:35/12:11   100  0:58/13:09  Finish  0:22 00:13:31  
 11  Романів Ілля           111 00:13:44       50  2:44/ 2:44    49  1:34/ 4:18    48  2:16/ 6:34    52  2:45/ 9:19    53  2:55/12:14   100  0:58/13:12  Finish  0:32 00:13:44  
 12  Дідошак Олександр      110 00:13:46       50  2:41/ 2:41    49  1:33/ 4:14    48  2:22/ 6:36    52  2:45/ 9:21    53  2:55/12:16   100  0:59/13:15  Finish  0:31 00:13:46  
 13  Марцинiв Лев           159 00:13:53       49  5:06/ 5:06    48  2:37/ 7:43    52  2:40/10:23    53  1:58/12:21   100  1:02/13:23   100  0:02/13:25  Finish  0:28 00:13:53  
 14  Цепурдей Владислав     206 00:13:54       49  4:46/ 4:46    48  2:40/ 7:26    52  2:46/10:12    53  2:14/12:26   100  1:06/13:32  Finish  0:22 00:13:54  
 15  Орловський Святослав   543 00:13:57       49  4:36/ 4:36    48  3:23/ 7:59    52  2:38/10:37    53  1:45/12:22   100  1:07/13:29  Finish  0:28 00:13:57  
 16  Черняк Юрій            140 00:16:38       49  9:21/ 9:21    48  1:35/10:56    52  2:19/13:15    53  1:38/14:53   100  1:14/16:07  Finish  0:31 00:16:38  
 17  Городний Роман         540 00:16:41       49  5:47/ 5:47    48  3:25/ 9:12    52  3:44/12:56    53  2:00/14:56   100  1:18/16:14  Finish  0:27 00:16:41  
 18  Кобець Іван            541 00:16:43       49  5:51/ 5:51    48  3:19/ 9:10    52  3:43/12:53    53  2:14/15:07   100  1:08/16:15  Finish  0:28 00:16:43  
 19  Ситяшенко Роман        544 00:16:47       49  5:48/ 5:48    48  3:26/ 9:14    52  3:43/12:57    53  1:58/14:55   100  1:23/16:18  Finish  0:29 00:16:47  
 20  Геращенко Ростислав    352 00:17:26       49  9:03/ 9:03    48  2:01/11:04    52  2:39/13:43    53  1:54/15:37   100  1:15/16:52  Finish  0:34 00:17:26  
 21  Прокопчук Олексій      480 00:36:15       49 22:15/22:15    48  4:11/26:26    52  4:32/30:58    53  2:52/33:50   100  1:53/35:43  Finish  0:32 00:36:15  
 22  Дерюгін Єгор           476 00:36:19       49 22:16/22:16    48  4:04/26:20    52  4:24/30:44    53  3:13/33:57   100  1:54/35:51  Finish  0:28 00:36:19  
 23  Струменський Олексій   482 00:36:22       49 22:03/22:03    48  3:48/25:51    52  4:57/30:48    53  3:07/33:55   100  1:50/35:45  Finish  0:37 00:36:22  
 24  Тушевський Мирослав    546 00:43:30       49  5:35/ 5:35    48  3:52/ 9:27    52 18:50/28:17    53 13:44/42:01   100  0:50/42:51  Finish  0:39 00:43:30  
 25  Єсипчук Артем          477 00:46:46       49 37:49/37:49    48  1:40/39:29    52  3:18/42:47    53  2:28/45:15   100  1:05/46:20  Finish  0:26 00:46:46  
 26  Галушко Максим         475 00:46:56       49 37:41/37:41    48  1:49/39:30    52  3:16/42:46    53  2:31/45:17   100  1:02/46:19  Finish  0:37 00:46:56  
 27  Дутчишин Микола        465 DSQ            49  5:40/ 5:40    48  3:53/ 9:33   100 15:14/24:47    52  3:26/28:13    55 11:16/39:29   100  0:32/40:01  Finish  0:30           
 28  Кочубей Дмитро         542 DSQ            50  2:18/ 2:18    49  1:33/ 3:51    48  1:57/ 5:48    52  2:12/ 8:00   100  2:24/10:24  Finish  0:20           
 29  Сліпак Олексій         545 DSQ            50  2:29/ 2:29    49  1:19/ 3:48    48  2:01/ 5:49    52  2:10/ 7:59   100  2:50/10:49  Finish  0:29           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч12 , 7 CP, 2.100 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Дворников Даниил       187 00:11:57       33  3:31/ 3:31    34  1:06/ 4:37    35  1:19/ 5:56    47  1:01/ 6:57    48  1:44/ 8:41    52  1:41/10:22   100  1:15/11:37  Finish  0:20 00:11:57  
  2  Мироненко Максим       142 00:12:12       33  3:25/ 3:25    34  1:12/ 4:37    35  1:24/ 6:01    47  1:06/ 7:07    48  1:47/ 8:54    52  1:31/10:25   100  1:21/11:46  Finish  0:26 00:12:12  
  3  Скворцов Юрій          404 00:12:14       33  3:16/ 3:16    34  1:16/ 4:32    35  1:20/ 5:52    47  1:06/ 6:58    48  1:48/ 8:46    52  1:38/10:24   100  1:29/11:53  Finish  0:21 00:12:14  
  4  Дзівалтовський Януш    452 00:12:46       33  3:21/ 3:21    34  1:15/ 4:36    35  1:28/ 6:04    47  1:06/ 7:10    48  1:47/ 8:57    52  1:48/10:45   100  1:36/12:21  Finish  0:25 00:12:46  
  5  Макогін Роман          114 00:14:01       33  3:36/ 3:36    34  1:21/ 4:57    35  1:38/ 6:35    47  1:16/ 7:51    48  2:11/10:02    52  1:59/12:01   100  1:34/13:35  Finish  0:26 00:14:01  
  6  Проценко Олександр     704 00:14:05       33  4:04/ 4:04    34  1:42/ 5:46    35  1:24/ 7:10    47  1:14/ 8:24    48  2:12/10:36    52  1:39/12:15   100  1:29/13:44  Finish  0:21 00:14:05  
  7  Трясоногов Віктор      466 00:14:12       33  4:15/ 4:15    34  1:19/ 5:34    35  1:31/ 7:05    47  1:17/ 8:22    48  2:02/10:24    52  1:49/12:13   100  1:33/13:46  Finish  0:26 00:14:12  
  8  Яценко Володимир       272 00:14:14       33  3:44/ 3:44    34  1:19/ 5:03    35  1:36/ 6:39    47  1:24/ 8:03    48  2:00/10:03    52  2:07/12:10   100  1:38/13:48  Finish  0:26 00:14:14  
  9  Ліщук Антон            141 00:14:25       33  3:40/ 3:40    34  2:15/ 5:55    35  1:30/ 7:25    47  1:19/ 8:44    48  2:02/10:46    52  1:49/12:35   100  1:29/14:04  Finish  0:21 00:14:25  
 10  Лукач Юрій             113 00:14:28       33  3:55/ 3:55    34  1:59/ 5:54    35  1:35/ 7:29    47  1:18/ 8:47    48  2:03/10:50    52  1:47/12:37   100  1:29/14:06  Finish  0:22 00:14:28  
 11  Кононов Денис          208 00:14:33       33  3:49/ 3:49    34  2:12/ 6:01    35  1:26/ 7:27    47  1:19/ 8:46    48  2:03/10:49    52  1:45/12:34   100  1:35/14:09  Finish  0:24 00:14:33  
 12  Хмельов Андрій         439 00:14:35       33  4:07/ 4:07    34  1:51/ 5:58    35  1:34/ 7:32    47  1:22/ 8:54    48  1:59/10:53    52  1:47/12:40   100  1:31/14:11  Finish  0:24 00:14:35  
 13  Коваленко Владислав    703 00:14:43       33  3:51/ 3:51    34  2:07/ 5:58    35  1:35/ 7:33    47  1:18/ 8:51    48  2:00/10:51    52  1:54/12:45   100  1:35/14:20  Finish  0:23 00:14:43  
 14  Штогрін Вячеслав       381 00:14:47       33  3:22/ 3:22    34  1:20/ 4:42    35  1:58/ 6:40    47  1:25/ 8:05    48  2:39/10:44    52  2:05/12:49   100  1:37/14:26  Finish  0:21 00:14:47  
 15  Татарніков Михайло     271 00:15:30       33  3:53/ 3:53    34  2:00/ 5:53    35  1:37/ 7:30    47  1:23/ 8:53    48  2:13/11:06    52  2:13/13:19   100  1:47/15:06  Finish  0:24 00:15:30  
 16  Лавренчук Антон        402 00:15:36       33  3:50/ 3:50    34  1:26/ 5:16    35  1:51/ 7:07    47  1:24/ 8:31    48  2:37/11:08    52  2:04/13:12   100  2:00/15:12  Finish  0:24 00:15:36  
 17  Лазаренко Ярослав      617 00:15:36       33  3:57/ 3:57    34  2:00/ 5:57    35  1:45/ 7:42    47  1:24/ 9:06    48  2:18/11:24    52  2:07/13:31   100  1:39/15:10  Finish  0:26 00:15:36  
 18  Вішколц Валентин-Крі   207 00:16:01       33  4:10/ 4:10    34  1:33/ 5:43    35  1:54/ 7:37    47  1:28/ 9:05    48  2:34/11:39    52  2:14/13:53   100  1:49/15:42  Finish  0:19 00:16:01  
 19  Попов Ярослав          210 00:16:19       33  4:48/ 4:48    34  1:33/ 6:21    35  1:43/ 8:04    47  1:23/ 9:27    48  2:24/11:51    52  2:13/14:04   100  1:46/15:50  Finish  0:29 00:16:19  
 20  Тисленко Дмитро        236 00:16:31       33  4:43/ 4:43    34  1:32/ 6:15    35  1:42/ 7:57    47  1:27/ 9:24    48  2:38/12:02    52  1:58/14:00   100  2:03/16:03  Finish  0:28 00:16:31  
 21  Близнюк Марк           186 00:16:38       33  4:27/ 4:27    34  1:37/ 6:04    35  1:44/ 7:48    47  1:44/ 9:32    48  2:22/11:54    52  2:13/14:07   100  2:05/16:12  Finish  0:26 00:16:38  
 22  Захаров Микола         112 00:16:41       33  4:12/ 4:12    34  1:28/ 5:40    35  1:53/ 7:33    47  1:42/ 9:15    48  2:33/11:48    52  2:30/14:18   100  1:55/16:13  Finish  0:28 00:16:41  
 23  Томашевський Назар     657 00:16:54       33  4:17/ 4:17    34  1:38/ 5:55    35  1:55/ 7:50    47  1:35/ 9:25    48  2:31/11:56    52  2:29/14:25   100  2:02/16:27  Finish  0:27 00:16:54  
 24  Карватский  Никита     188 00:16:59       33  4:30/ 4:30    34  1:42/ 6:12    35  2:00/ 8:12    47  1:44/ 9:56    48  2:14/12:10    52  2:15/14:25   100  2:10/16:35  Finish  0:24 00:16:59  
 25  Семенов Данііл         403 00:17:04       33  4:22/ 4:22    34  1:37/ 5:59    35  2:01/ 8:00    47  1:48/ 9:48    48  2:38/12:26    52  2:15/14:41   100  1:59/16:40  Finish  0:24 00:17:04  
 26  Бузак Захар            401 00:17:06       33  4:22/ 4:22    34  1:41/ 6:03    35  1:58/ 8:01    47  1:51/ 9:52    48  2:36/12:28    52  2:14/14:42   100  2:01/16:43  Finish  0:23 00:17:06  
 27  Шульц Юлій             486 00:17:32       33  5:02/ 5:02    34  1:40/ 6:42    35  1:48/ 8:30    47  1:34/10:04    48  2:33/12:37    52  2:26/15:03    52  0:04/15:07   100  1:55/17:02  Finish  0:30 00:17:32  
 28  Победаш Данило         234 00:17:52       33  5:12/ 5:12    34  1:49/ 7:01    35  1:51/ 8:52    47  1:46/10:38    48  2:30/13:08    52  2:13/15:21   100  2:00/17:21  Finish  0:31 00:17:52  
 29  Бойко Никита           548 00:18:08       33  4:17/ 4:17    34  1:48/ 6:05    35  2:11/ 8:16    47  1:29/ 9:45    48  2:38/12:23    52  2:51/15:14   100  2:32/17:46  Finish  0:22 00:18:08  
 30  Титов Кирило           563 00:18:10       33  4:28/ 4:28    34  1:39/ 6:07    35  2:12/ 8:19    47  1:34/ 9:53    48  2:31/12:24    52  2:49/15:13   100  2:34/17:47  Finish  0:23 00:18:10  
 31  Кривий Олег            453 00:18:38       33  5:22/ 5:22    34  2:04/ 7:26    35  1:51/ 9:17    47  2:01/11:18    48  2:21/13:39    52  2:11/15:50   100  2:23/18:13  Finish  0:25 00:18:38  
 32  Нечай Леонід           209 00:18:40       33  4:43/ 4:43    34  1:50/ 6:33    35  2:01/ 8:34    47  1:34/10:08    48  2:58/13:06    52  2:57/16:03   100  2:05/18:08  Finish  0:32 00:18:40  
 33  Рибух Владислав        560 00:18:42       33  4:43/ 4:43    34  1:51/ 6:34    35  2:09/ 8:43    47  1:55/10:38    48  2:28/13:06    52  2:48/15:54   100  2:23/18:17  Finish  0:25 00:18:42  
 34  Дацко Єлізар           330 00:18:54       33  4:59/ 4:59    34  1:58/ 6:57    35  1:48/ 8:45    47  2:12/10:57    48  3:04/14:01    52  2:21/16:22   100  2:05/18:27  Finish  0:27 00:18:54  
 35  Сорока Михайло         332 00:18:59       33  4:33/ 4:33    34  2:02/ 6:35    35  1:57/ 8:32    47  1:38/10:10    48  3:49/13:59    52  2:33/16:32   100  2:00/18:32  Finish  0:27 00:18:59  
 36  Буляткін Артем         232 00:19:07       33  5:05/ 5:05    34  1:59/ 7:04    35  2:03/ 9:07    47  1:48/10:55    48  2:50/13:45    52  2:30/16:15   100  2:24/18:39  Finish  0:28 00:19:07  
 37  Хотимченко Максим      467 00:19:10       33  4:56/ 4:56    34  1:39/ 6:35    35  2:14/ 8:49    47  2:11/11:00    48  2:53/13:53    52  2:46/16:39   100  2:07/18:46  Finish  0:24 00:19:10  
 38  Зарубін Денис          353 00:22:45       33  5:14/ 5:14    34  2:57/ 8:11    35  2:10/10:21    47  3:13/13:34    48  3:35/17:09    52  2:47/19:56   100  2:23/22:19  Finish  0:26 00:22:45  
 39  Воловод Миколай        329 00:23:19       33  4:44/ 4:44    34  2:19/ 7:03    34  0:02/ 7:05    35  2:40/ 9:45    47  4:31/14:16    48  3:00/17:16    52  3:39/20:55   100  1:59/22:54  Finish  0:25 00:23:19  
 40  Коломієць Максим       233 00:23:21       33  5:47/ 5:47    34  2:04/ 7:51    35  2:03/ 9:54    47  4:56/14:50    48  2:39/17:29    52  3:39/21:08   100  1:45/22:53  Finish  0:28 00:23:21  
 41  Пригода Данил          331 00:23:28       33  6:28/ 6:28    34  1:34/ 8:02    35  1:47/ 9:49    47  4:29/14:18    48  3:07/17:25    52  3:34/20:59   100  1:59/22:58  Finish  0:30 00:23:28  
 42  Ролін Артем            235 00:23:39       33  5:17/ 5:17    34  1:59/ 7:16    35  2:08/ 9:24    47  2:06/11:30    48  3:05/14:35    53  4:30/19:05    52  1:55/21:00   100  2:10/23:10  Finish  0:29 00:23:39  
 43  Каліш Ростислав        555 00:23:56       33  5:41/ 5:41    34  3:16/ 8:57    35  2:26/11:23    47  2:37/14:00    48  3:24/17:24    52  3:43/21:07   100  2:25/23:32  Finish  0:24 00:23:56  
 44  Марочко Іван           549 00:23:58       33  5:36/ 5:36    34  3:23/ 8:59    35  2:31/11:30    47  2:20/13:50    48  3:31/17:21    52  3:40/21:01   100  2:32/23:33  Finish  0:25 00:23:58  
 45  Сиротко Євгеній        562 00:24:01       33  5:33/ 5:33    34  3:27/ 9:00    35  2:24/11:24    47  2:35/13:59    48  3:28/17:27    52  3:44/21:11   100  2:24/23:35  Finish  0:26 00:24:01  
 46  Білоусов Володимир     547 00:24:12       33  5:48/ 5:48    34  3:17/ 9:05    35  2:28/11:33    47  2:18/13:51    48  3:35/17:26    52  3:38/21:04   100  2:38/23:42  Finish  0:30 00:24:12  
 47  Зибін Микита           553 00:26:44       33  5:43/ 5:43    34  2:13/ 7:56    35  2:25/10:21    47  2:42/13:03    48  7:02/20:05    52  2:47/22:52   100  3:26/26:18  Finish  0:26 00:26:44  
 48  Гуща Ілля              551 00:26:47       33  5:38/ 5:38    34  2:25/ 8:03    35  2:24/10:27    47  2:39/13:06    48  6:56/20:02    52  2:52/22:54   100  3:26/26:20  Finish  0:27 00:26:47  
 49  Масолітов Андрій       558 00:27:14       33  5:37/ 5:37    34  2:16/ 7:53    35  2:30/10:23    47  2:41/13:04    48  6:59/20:03    52  2:53/22:56   100  3:31/26:27  Finish  0:47 00:27:14  
 50  Калінченков Андрій     554 00:27:15       33  7:57/ 7:57    34  2:12/10:09    35  2:26/12:35    47  1:38/14:13    48  3:28/17:41    52  7:13/24:54   100  1:54/26:48  Finish  0:27 00:27:15  
 51  Степіка Єгор           333 00:29:58       33  5:14/ 5:14    34  2:18/ 7:32    35  2:19/ 9:51    47  4:56/14:47    48  8:53/23:40    52  3:03/26:43   100  2:44/29:27  Finish  0:31 00:29:58  
 52  Хміль Денис            485 00:36:01       33  5:50/ 5:50    34  1:52/ 7:42    35  2:37/10:19    47  3:04/13:23    48  3:55/17:18    52 15:27/32:45   100  2:43/35:28  Finish  0:33 00:36:01  
 53  Карташов Артем         483 00:39:58       33  5:55/ 5:55    34  5:45/11:40    35  2:38/14:18    47  3:04/17:22    48  3:56/21:18    52 15:29/36:47   100  2:38/39:25  Finish  0:33 00:39:58  
 54  Дергачов Дмитро        552 00:50:15       33  5:09/ 5:09    34  2:01/ 7:10    35  2:00/ 9:10    47 17:14/26:24    48 18:04/44:28    52  3:34/48:02   100  1:40/49:42  Finish  0:33 00:50:15  
 55  Ляпін Артем            557 00:50:34       33  5:28/ 5:28    34  1:47/ 7:15    35  1:51/ 9:06    47 17:28/26:34    48 17:42/44:16    52  3:38/47:54   100  2:13/50:07  Finish  0:27 00:50:34  
 56  Власов Влад            550 00:50:36       33  5:30/ 5:30    33  0:07/ 5:37    34  1:40/ 7:17    35  1:56/ 9:13    47 17:25/26:38    48 17:40/44:18    52  3:40/47:58   100  2:07/50:05  Finish  0:31 00:50:36  
 57  Свиридюк Данило        561 00:50:37       33  5:14/ 5:14    34  1:57/ 7:11    35  2:04/ 9:15    47 17:11/26:26    48 18:13/44:39    52  3:24/48:03   100  2:10/50:13  Finish  0:24 00:50:37  
 58  Колосенко Микола       616 DSQ            33  4:06/ 4:06    34  1:47/ 5:53    47  3:50/ 9:43    48  3:05/12:48    52  3:00/15:48   100  2:09/17:57  Finish  0:27           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч14 , 9 CP, 3.400 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  2  Нестеренко Максим      382 00:21:30       34  4:56/ 4:56    36  2:30/ 7:26    43  2:39/10:05    45  2:48/12:53    46  1:36/14:29    48  2:50/17:19    50  1:00/18:19    52  1:37/19:56   100  1:16/21:12  Finish  0:18 00:21:30  
  3  Полозун  Денис         126 00:21:33       34  5:01/ 5:01    36  2:47/ 7:48    43  2:30/10:18    45  2:31/12:49    46  1:43/14:32    48  2:55/17:27    50  1:02/18:29    52  1:34/20:03   100  1:10/21:13  Finish  0:20 00:21:33  
  4  Нагорний Ілля          407 00:23:10       34  4:58/ 4:58    36  2:29/ 7:27    43  2:39/10:06    45  3:20/13:26    46  1:46/15:12    48  2:45/17:57    50  1:48/19:45    52  1:52/21:37   100  1:17/22:54  Finish  0:16 00:23:10  
  5  Кравченко Даниил       189 00:23:11       34  4:55/ 4:55    36  2:59/ 7:54    43  2:28/10:22    45  2:32/12:54    46  1:45/14:39    48  2:56/17:35    50  1:03/18:38    52  3:00/21:38   100  1:15/22:53  Finish  0:18 00:23:11  
  6  Ткаченко Костянтин     383 00:23:47       34  4:50/ 4:50    36  2:21/ 7:11    43  3:11/10:22    45  2:55/13:17    46  1:53/15:10    48  3:41/18:51    50  1:13/20:04    52  2:07/22:11   100  1:16/23:27  Finish  0:20 00:23:47  
  7  Кучерук Олександр      124 00:23:49       32  3:36/ 3:36    34  1:16/ 4:52    36  2:57/ 7:49    43  2:34/10:23    45  2:42/13:05    46  1:48/14:53    48  3:23/18:16    49  1:18/19:34    50  0:44/20:18    52  1:42/22:00   100  1:25/23:25  Finish  0:24 00:23:49  
  8  Теремецький Тимофій    275 00:23:49       34  4:45/ 4:45    36  2:10/ 6:55    43  2:51/ 9:46    45  2:56/12:42    46  1:47/14:29    48  3:11/17:40    50  1:44/19:24    52  2:51/22:15   100  1:14/23:29  Finish  0:20 00:23:49  
  9  Капустинський Павло    788 00:23:51       34  4:49/ 4:49    36  2:13/ 7:02    43  2:51/ 9:53    45  2:53/12:46    46  1:44/14:30    48  2:57/17:27    50  2:05/19:32    52  2:45/22:17   100  1:14/23:31  Finish  0:20 00:23:51  
 10  Миснік Денис           406 00:23:58       34  4:47/ 4:47    36  2:17/ 7:04    43  3:03/10:07    45  2:45/12:52    46  1:52/14:44    48  4:17/19:01    50  1:09/20:10    52  2:06/22:16   100  1:22/23:38  Finish  0:20 00:23:58  
 11  Велько Назар           440 00:24:05       34  5:05/ 5:05    34  0:02/ 5:07    36  2:23/ 7:30    43  2:37/10:07    45  3:21/13:28    46  1:45/15:13    48  2:49/18:02    50  1:46/19:48    52  2:28/22:16   100  1:24/23:40  Finish  0:25 00:24:05  
 12  Кузьмин Глеб           190 00:24:21       34  4:58/ 4:58    36  2:12/ 7:10    43  2:59/10:09    45  3:01/13:10    46  1:57/15:07    48  3:40/18:47    50  1:15/20:02    52  2:16/22:18   100  1:38/23:56  Finish  0:25 00:24:21  
 13  Сидоренко Андрей       659 00:24:23       34  5:02/ 5:02    36  2:36/ 7:38    43  2:52/10:30    45  3:05/13:35    46  1:47/15:22    48  3:19/18:41    49  1:02/19:43    50  0:53/20:36    52  1:51/22:27   100  1:31/23:58  Finish  0:25 00:24:23  
 14  Волков Руслан          122 00:24:33       34  4:58/ 4:58    36  2:43/ 7:41    43  2:47/10:28    45  3:07/13:35    46  1:54/15:29    48  3:20/18:49    49  1:03/19:52    50  0:57/20:49    52  1:50/22:39   100  1:31/24:10  Finish  0:23 00:24:33  
 15  Самойленко Павло       162 00:24:37       34  4:51/ 4:51    36  2:40/ 7:31    43  2:44/10:15    45  2:40/12:55    46  1:41/14:36    48  2:54/17:30    50  1:07/18:37    52  4:13/22:50   100  1:22/24:12  Finish  0:25 00:24:37  
 16  Шеховцов Андрей        408 00:24:40       34  4:48/ 4:48    36  2:15/ 7:03    43  2:53/ 9:56    45  2:49/12:45    46  1:43/14:28    48  2:58/17:26    50  1:16/18:42    52  4:16/22:58   100  1:19/24:17  Finish  0:23 00:24:40  
 17  Погорілий  Василь      125 00:25:36       34  4:49/ 4:49    36  2:26/ 7:15    43  3:24/10:39    45  3:24/14:03    46  2:08/16:11    48  3:43/19:54    50  1:31/21:25    52  2:19/23:44   100  1:29/25:13  Finish  0:23 00:25:36  
 18  Затоковенко Володими   123 00:27:30       34  5:02/ 5:02    36  2:19/ 7:21    43  3:25/10:46    45  3:09/13:55    46  2:14/16:09    48  3:36/19:45    50  1:38/21:23    52  2:29/23:52   100  3:18/27:10  Finish  0:20 00:27:30  
 19  Русенко Дмитро         455 00:27:56       34  4:54/ 4:54    36  2:50/ 7:44    43  3:17/11:01    45  3:51/14:52    46  2:18/17:10    48  3:57/21:07    50  1:36/22:43    52  3:29/26:12   100  1:18/27:30  Finish  0:26 00:27:56  
 20  Машков Ілля            274 00:28:03       34  6:44/ 6:44    36  2:26/ 9:10    43  3:08/12:18    45  5:39/17:57    46  1:54/19:51    48  3:07/22:58    50  1:19/24:17    52  1:51/26:08   100  1:31/27:39  Finish  0:24 00:28:03  
 21  Тараненко Нікіта       620 00:29:00       34  5:40/ 5:40    36  3:02/ 8:42    43  3:50/12:32    45  4:01/16:33    46  2:09/18:42    48  4:15/22:57    50  1:34/24:31    52  2:26/26:57   100  1:40/28:37  Finish  0:23 00:29:00  
 22  Богомольний Денис      405 00:29:08       34  6:28/ 6:28    36  2:53/ 9:21    43  3:28/12:49    45  3:42/16:31    46  2:12/18:43    48  4:22/23:05    50  1:38/24:43    52  2:10/26:53   100  1:50/28:43  Finish  0:25 00:29:08  
 23  Попович Олександр      211 00:29:17       34  6:31/ 6:31    36  2:34/ 9:05    43  3:37/12:42    45  3:49/16:31    46  2:03/18:34    48  4:12/22:46    50  1:41/24:27    52  2:29/26:56   100  1:58/28:54  Finish  0:23 00:29:17  
 24  Гончук Вадим           363 00:30:13       33  3:41/ 3:41    34  2:11/ 5:52    36  2:59/ 8:51    43  4:32/13:23    45  3:52/17:15    46  2:53/20:08    48  3:57/24:05    50  1:27/25:32    52  2:23/27:55   100  1:48/29:43  Finish  0:30 00:30:13  
 25  Хміль Єгор             660 00:31:13       34  4:55/ 4:55    36  2:21/ 7:16    43  3:31/10:47    45  4:38/15:25    46  2:33/17:58    48  4:35/22:33    50  3:35/26:08    52  2:51/28:59   100  1:48/30:47  Finish  0:26 00:31:13  
 26  Пономаренко Богдан     161 00:32:00       34  7:37/ 7:37    36  4:43/12:20    43  3:16/15:36    45  4:20/19:56    46  2:04/22:00    48  4:16/26:16    50  1:15/27:31    52  2:45/30:16   100  1:28/31:44  Finish  0:16 00:32:00  
 27  Яницький  Олександр    494 00:32:43       34  7:15/ 7:15    36  7:08/14:23    43  3:24/17:47    45  3:23/21:10    46  1:58/23:08    48  3:34/26:42    50  2:04/28:46    52  2:05/30:51   100  1:28/32:19  Finish  0:24 00:32:43  
 28  Шакиров Алексей        192 00:32:44       34  7:24/ 7:24    36  4:17/11:41    43  3:31/15:12    45  3:47/18:59    46  2:30/21:29    48  4:44/26:13    50  1:37/27:50    52  2:46/30:36   100  1:48/32:24  Finish  0:20 00:32:44  
 29  Волошин Кирило         160 00:33:46       34  7:51/ 7:51    36  3:55/11:46    43  3:21/15:07    45  3:55/19:02    46  2:17/21:19    48  4:48/26:07    50  1:33/27:40    52  3:55/31:35   100  1:46/33:21  Finish  0:25 00:33:46  
 30  Черничко Іван          661 00:34:41       34  5:21/ 5:21    36  3:33/ 8:54    43  4:22/13:16    45  6:36/19:52    46  2:21/22:13    48  5:05/27:18    50  1:47/29:05    52  3:41/32:46   100  1:35/34:21  Finish  0:20 00:34:41  
 31  Антонов Сергій         295 00:35:07       33  3:47/ 3:47    33  0:05/ 3:52    32  1:49/ 5:41    34  2:05/ 7:46    36  3:48/11:34    43  3:25/14:59    45  4:29/19:28    46  2:34/22:02    48  4:36/26:38    50  3:28/30:06    52  2:56/33:02   100  1:44/34:46  Finish  0:21 00:35:07  
 32  Кричильський Максим    364 00:36:21       34  7:25/ 7:25    36  3:58/11:23    43  8:14/19:37    45  2:57/22:34    46  2:16/24:50    48  3:43/28:33    50  2:15/30:48    52  3:46/34:34   100  1:25/35:59  Finish  0:22 00:36:21  
 33  Горєв Віталій          489 00:38:02       34  4:39/ 4:39    36  2:34/ 7:13    43  3:07/10:20    45  2:59/13:19    46  2:09/15:28    48 13:39/29:07    50  2:11/31:18    52  4:38/35:56   100  1:40/37:36  Finish  0:26 00:38:02  
 34  Шелест Ігор            355 00:38:27       34 10:51/10:51    36  3:45/14:36    43  3:51/18:27    45  4:41/23:08    46  2:03/25:11    48  4:50/30:01    50  2:20/32:21    52  3:54/36:15   100  1:46/38:01  Finish  0:26 00:38:27  
 35  Науменко Олександр     574 00:39:12       34 10:26/10:26    36  7:20/17:46    43  3:49/21:35    45  4:19/25:54    46  2:23/28:17    48  4:06/32:23    50  2:33/34:56    52  2:27/37:23   100  1:24/38:47  Finish  0:25 00:39:12  
 36  Кононов Андрій         571 00:39:14       34  7:18/ 7:18    36  3:47/11:05    43  4:41/15:46    45  5:53/21:39    46  3:04/24:43    48  6:10/30:53    50  2:24/33:17    52  2:52/36:09   100  2:37/38:46  Finish  0:28 00:39:14  
 37  Десяк Назар            568 00:39:26       34 10:25/10:25    36  7:23/17:48    43  3:54/21:42    45  4:13/25:55    46  2:24/28:19    48  4:03/32:22    50  2:32/34:54    52  2:30/37:24   100  1:37/39:01  Finish  0:25 00:39:26  
 38  Ткачук Олександр       213 00:40:11       34  6:15/ 6:15    36  2:34/ 8:49    43  3:20/12:09    45 14:57/27:06    46  1:42/28:48    48  3:51/32:39    50  2:11/34:50    52  3:42/38:32   100  1:18/39:50  Finish  0:21 00:40:11  
 39  Береговий Олександр    423 00:40:46       34  5:01/ 5:01    34  0:01/ 5:02    36  2:40/ 7:42    43  3:04/10:46    45  3:18/14:04    46  2:04/16:08    48 16:27/32:35    50  2:18/34:53    52  3:43/38:36   100  1:42/40:18  Finish  0:28 00:40:46  
 40  Шорін Олексій          214 00:41:11       34  6:36/ 6:36    36 12:58/19:34    43  4:50/24:24    45  3:20/27:44    46  2:06/29:50    48  3:41/33:31    50  2:13/35:44    52  3:35/39:19   100  1:33/40:52  Finish  0:19 00:41:11  
 41  Касянчук Олександр     705 00:41:35       34  5:47/ 5:47    36  8:43/14:30    43  4:22/18:52    45  4:04/22:56    46  4:51/27:47    48  4:48/32:35    50  3:03/35:38    52  3:33/39:11   100  2:01/41:12  Finish  0:23 00:41:35  
 42  Сулима Ростислав       296 00:43:15       34  7:28/ 7:28    36  3:59/11:27    43  8:13/19:40    45  3:47/23:27    46  3:18/26:45    48  5:29/32:14    50  2:45/34:59    52  6:20/41:19   100  1:36/42:55  Finish  0:20 00:43:15  
 43  Боднар Денис           454 00:43:37       34  6:49/ 6:49    36  7:43/14:32    43  4:09/18:41    45  3:43/22:24    46  2:42/25:06    48  4:28/29:34    50  4:01/33:35    52  8:16/41:51   100  1:22/43:13  Finish  0:24 00:43:37  
 44  Воронков Михайло       566 00:43:47       34  7:08/ 7:08    36  4:32/11:40    43  6:14/17:54    45  4:18/22:12    46  2:37/24:49    48  5:40/30:29    50  6:19/36:48    52  5:00/41:48   100  1:38/43:26  Finish  0:21 00:43:47  
 45  Самсонов Олександр     212 00:43:53       34  6:32/ 6:32    36  8:03/14:35    43  4:03/18:38    45  3:42/22:20    46  2:45/25:05    48  4:31/29:36    50  3:54/33:30    52  8:19/41:49   100  1:42/43:31  Finish  0:22 00:43:53  
 46  Столяров Назар         424 00:45:27       34  9:29/ 9:29    36 11:31/21:00    43  4:06/25:06    45  4:52/29:58    46  2:26/32:24    48  4:41/37:05    50  2:26/39:31    52  3:23/42:54   100  2:02/44:56  Finish  0:31 00:45:27  
 47  Ткаченко Антон         468 00:45:50       33  3:45/ 3:45    34  5:17/ 9:02    36  5:03/14:05    43  6:52/20:57    45  3:50/24:47    46  2:09/26:56    48  3:42/30:38    50  3:49/34:27    52  9:34/44:01   100  1:25/45:26  Finish  0:24 00:45:50  
 48  Шаврунов Олег          354 00:45:56       34  6:55/ 6:55    36 11:44/18:39    43  4:51/23:30    45  3:55/27:25    46  4:13/31:38    48  5:22/37:00    50  2:25/39:25    52  3:51/43:16   100  2:14/45:30  Finish  0:26 00:45:56  
 49  Шульга Максим          493 00:46:27       33  3:48/ 3:48    34  5:12/ 9:00    36  5:09/14:09    43  6:54/21:03    45  4:01/25:04    46  2:23/27:27    48  6:14/33:41    50  5:07/38:48    52  5:15/44:03   100  1:53/45:56  Finish  0:31 00:46:27  
 50  Сальков Максим         337 00:47:39       34  8:01/ 8:01    36  7:29/15:30    43  8:18/23:48    45  3:43/27:31    46  3:23/30:54    48  5:32/36:26    50  2:42/39:08    52  6:24/45:32   100  1:43/47:15  Finish  0:24 00:47:39  
 51  Лашко Назар            572 00:48:37       34 10:30/10:30    36  7:21/17:51    43  3:56/21:47    45  4:17/26:04    46  2:28/28:32    48  4:25/32:57    50  8:05/41:02    52  5:14/46:16   100  1:56/48:12  Finish  0:25 00:48:37  
 52  Гузенко Станіслав      237 00:48:51       34 13:16/13:16    36 11:47/25:03    43  4:25/29:28    45  4:04/33:32    46  2:15/35:47    48  5:19/41:06    50  2:27/43:33    52  3:06/46:39   100  1:41/48:20  Finish  0:31 00:48:51  
 53  Кірічок Микола         570 00:48:54       34  8:43/ 8:43    36  9:00/17:43    43  3:55/21:38    45  4:24/26:02    46  2:35/28:37    48  4:23/33:00    50  4:37/37:37    57  3:03/40:40    52  5:32/46:12    52  0:08/46:20   100  2:08/48:28  Finish  0:26 00:48:54  
 54  Павленко Олександр     576 00:48:56       34  8:43/ 8:43    36  8:57/17:40    43  4:23/22:03    45  4:30/26:33    46  2:57/29:30    48  4:41/34:11    50  3:32/37:43    57  3:19/41:02    52  4:58/46:00   100  2:32/48:32  Finish  0:24 00:48:56  
 55  Черпак Вова            758 00:52:40       33  4:02/ 4:02    32  1:21/ 5:23    34  1:47/ 7:10    34  0:00/ 7:10    36 14:16/21:26    43  4:41/26:07    45  4:27/30:34    46  2:52/33:26    48  4:42/38:08    50  2:02/40:10    57  4:45/44:55    52  5:09/50:04    52  0:14/50:18   100  2:02/52:20  Finish  0:20 00:52:40  
 56  Дорошенко Іван         569 00:52:46       33  3:57/ 3:57    34  2:57/ 6:54    36 14:39/21:33    43  4:12/25:45    45  4:14/29:59    46  2:46/32:45    48  4:14/36:59    50  4:31/41:30    57  3:27/44:57    52  5:17/50:14   100  2:04/52:18  Finish  0:28 00:52:46  
 57  Яшнік Данило           338 00:54:15       34  9:45/ 9:45    36 13:54/23:39    43  4:44/28:23    45  5:20/33:43    46  3:12/36:55    48  5:25/42:20    50  3:34/45:54    52  6:03/51:57   100  1:52/53:49  Finish  0:26 00:54:15  
 58  Алдакімов Віталій      335 00:59:39       34  8:33/ 8:33    36 10:46/19:19    43  6:04/25:23    45 16:13/41:36    46  3:26/45:02    48  5:28/50:30    50  3:42/54:12    52  3:03/57:15   100  1:51/59:06  Finish  0:33 00:59:39  
 59  Ворошило Микита        567 00:59:40       34  7:06/ 7:06    36 12:18/19:24    43  6:02/25:26    45 16:17/41:43    46  3:22/45:05    48  5:30/50:35    48  0:05/50:40    50  3:38/54:18    52  2:59/57:17   100  1:48/59:05  Finish  0:35 00:59:40  
 60  Омельченко Кирило      575 01:02:34       34  8:02/ 8:02    36 11:18/19:20    43  6:02/25:22    45 16:19/41:41    46  3:16/44:57    48  5:39/50:36    50  3:49/54:25    52  5:56/60:21   100  1:45/62:06  Finish  0:28 01:02:34  
 61  Катюжан Дмитро         250 DSQ            34  8:04/ 8:04    36  7:18/15:22    43  3:52/19:14    45 23:43/42:57    46  3:17/46:14    48  6:01/52:15    49  1:48/54:03    52  4:21/58:24   100  4:00/62:24  Finish  0:21           
 62  Литвиненко Дмитро      573 DSQ            32  3:55/ 3:55    36 17:35/21:30    43  3:48/25:18    45  4:39/29:57    46  2:10/32:07    48  4:41/36:48    50  4:46/41:34    57  3:03/44:37    52  5:32/50:09   100  1:57/52:06  Finish  0:22           
 66  Гермаш Максим          249 п 4.18.5.      34  9:27/ 9:27    36 19:32/28:59    43  6:00/34:59    45 12:00/46:59    46  3:25/50:24    48  5:59/56:23    49  2:10/58:33    52  5:00/63:33   100  2:29/66:02  Finish  0:26           
 67  Пейчєв Михайло         239 п 4.18.5.      34  7:02/ 7:02    36 31:19/38:21    43 31:57/70:18    45 11:40/81:58    46  3:11/85:09    48  5:13/90:22    50  7:55/98:17    52  2:29/100:46   100  2:08/102:54  Finish  0:30           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч16 , 10 CP, 4.325 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  2  Кондрачук Василь       366 00:23:23       43  5:18/ 5:18    42  1:29/ 6:47    36  1:37/ 8:24    47  3:32/11:56    45  3:21/15:17    46  1:28/16:45    48  2:32/19:17    49  0:47/20:04    52  1:47/21:51   100  1:14/23:05  Finish  0:18 00:23:23  
  3  Самойленко Костянтин   168 00:23:49       43  5:15/ 5:15    42  1:26/ 6:41    36  1:32/ 8:13    47  3:42/11:55    45  3:26/15:21    46  1:27/16:48    48  2:28/19:16    49  0:47/20:03    52  1:53/21:56   100  1:26/23:22  Finish  0:27 00:23:49  
  4  Піддубний Михайло      243 00:24:16       43  5:16/ 5:16    42  1:30/ 6:46    36  1:39/ 8:25    47  3:37/12:02    45  3:20/15:22    46  1:29/16:51    48  2:38/19:29    49  0:43/20:12    52  1:54/22:06   100  1:49/23:55  Finish  0:21 00:24:16  
  5  Пузанов Кирило         340 00:26:49       43  5:57/ 5:57    42  1:42/ 7:39    36  1:47/ 9:26    47  4:11/13:37    45  3:38/17:15    46  1:52/19:07    48  3:02/22:09    49  0:59/23:08    52  2:10/25:18   100  1:14/26:32  Finish  0:17 00:26:49  
  6  Липа Андрій            441 00:27:05       44  5:01/ 5:01    43  1:01/ 6:02    42  1:44/ 7:46    36  1:51/ 9:37    47  4:07/13:44    45  3:46/17:30    46  1:46/19:16    48  3:07/22:23    49  0:54/23:17    52  2:04/25:21   100  1:22/26:43  Finish  0:22 00:27:05  
  7  Стольников Віктор      759 00:27:50       44  5:00/ 5:00    43  1:03/ 6:03    42  1:49/ 7:52    36  1:50/ 9:42    47  4:22/14:04    45  3:56/18:00    46  1:51/19:51    48  3:16/23:07    49  0:56/24:03    52  2:05/26:08   100  1:22/27:30  Finish  0:20 00:27:50  
  8  Ященко Константин      195 00:27:52       44  5:02/ 5:02    43  0:58/ 6:00    42  1:42/ 7:42    36  1:53/ 9:35    47  4:20/13:55    45  4:09/18:04    46  1:41/19:45    48  3:10/22:55    49  0:56/23:51    52  2:11/26:02   100  1:30/27:32  Finish  0:20 00:27:52  
  9  Вармінський Богдан     425 00:28:16       43  6:10/ 6:10    42  1:43/ 7:53    36  1:55/ 9:48    47  4:26/14:14    45  4:03/18:17    46  1:47/20:04    48  3:13/23:17    49  0:51/24:08    52  2:18/26:26   100  1:26/27:52  Finish  0:24 00:28:16  
 10  Грязев Богдан          409 00:30:08       43  5:28/ 5:28    42  1:43/ 7:11    36  1:57/ 9:08    47  8:40/17:48    45  3:33/21:21    46  1:32/22:53    48  2:44/25:37    49  0:50/26:27    52  2:15/28:42   100  1:09/29:51  Finish  0:17 00:30:08  
 11  Левицький Назар        116 00:30:11       43  6:29/ 6:29    42  1:31/ 8:00    36  1:41/ 9:41    47  8:11/17:52    45  3:23/21:15    46  1:32/22:47    48  2:43/25:30    49  0:54/26:24    52  2:16/28:40   100  1:12/29:52  Finish  0:19 00:30:11  
 12  Лагута Вадим           664 00:30:13       43  6:00/ 6:00    42  1:35/ 7:35    36  1:44/ 9:19    47  8:32/17:51    45  3:30/21:21    46  1:33/22:54    48  2:42/25:36    49  0:50/26:26    52  2:18/28:44   100  1:10/29:54  Finish  0:19 00:30:13  
 13  Петрик Олег            369 00:30:14       43  5:59/ 5:59    42  1:33/ 7:32    36  1:43/ 9:15    47  8:32/17:47    45  3:25/21:12    46  1:40/22:52    48  2:40/25:32    49  0:45/26:17    52  2:33/28:50   100  1:06/29:56  Finish  0:18 00:30:14  
 14  Лапко Володимир        167 00:30:23       43  5:26/ 5:26    42  1:47/ 7:13    36  1:52/ 9:05    47  8:40/17:45    45  3:43/21:28    46  1:35/23:03    48  2:40/25:43    49  0:52/26:35    52  2:11/28:46   100  1:18/30:04  Finish  0:19 00:30:23  
 15  Шокарев Арем           413 00:30:29       43  5:58/ 5:58    42  1:32/ 7:30    36  1:44/ 9:14    47  8:36/17:50    45  3:27/21:17    46  1:30/22:47    48  2:46/25:33    49  0:56/26:29    52  2:23/28:52   100  1:17/30:09  Finish  0:20 00:30:29  
 16  Довгань Данило         165 00:30:31       43  5:30/ 5:30    42  1:45/ 7:15    36  1:51/ 9:06    47  8:53/17:59    45  3:32/21:31    46  1:37/23:08    48  2:38/25:46    49  0:52/26:38    52  2:17/28:55   100  1:16/30:11  Finish  0:20 00:30:31  
 17  Трошин Андрей          194 00:30:34       43  6:40/ 6:40    42  2:07/ 8:47    36  2:04/10:51    47  4:28/15:19    45  4:26/19:45    46  1:57/21:42    48  3:18/25:00    49  0:56/25:56    52  3:01/28:57   100  1:20/30:17  Finish  0:17 00:30:34  
 18  Оксенчук Назар         143 00:30:36       43  6:01/ 6:01    42  1:43/ 7:44    36  1:43/ 9:27    47  8:53/18:20    45  3:24/21:44    46  1:44/23:28    48  2:46/26:14    49  0:56/27:10    52  2:00/29:10   100  1:08/30:18  Finish  0:18 00:30:36  
 19  Муштук Роман           367 00:30:37       43  6:43/ 6:43    42  2:07/ 8:50    36  2:08/10:58    47  4:28/15:26    45  4:09/19:35    46  1:58/21:33    48  3:34/25:07    49  0:57/26:04    52  2:49/28:53   100  1:23/30:16  Finish  0:21 00:30:37  
 20  Давидюк Тарас          365 00:30:44       43  6:44/ 6:44    42  2:11/ 8:55    36  2:10/11:05    47  4:22/15:27    45  4:09/19:36    46  2:02/21:38    48  3:27/25:05    49  1:02/26:07    52  2:47/28:54   100  1:28/30:22  Finish  0:22 00:30:44  
 21  Погребець Данило       442 00:30:48       44  5:30/ 5:30    43  0:55/ 6:25    42  1:43/ 8:08    36  1:39/ 9:47    47  8:13/18:00    45  3:36/21:36    46  1:33/23:09    48  2:48/25:57    49  0:56/26:53    52  2:15/29:08   100  1:20/30:28  Finish  0:20 00:30:48  
 22  Василина Андрій        215 00:30:51       43  6:02/ 6:02    42  1:39/ 7:41    36  1:43/ 9:24    47  8:33/17:57    45  3:32/21:29    46  1:38/23:07    48  3:00/26:07    49  0:57/27:04    52  2:05/29:09   100  1:23/30:32  Finish  0:19 00:30:51  
 23  Філіпов Владислав      169 00:30:54       43  5:32/ 5:32    42  1:45/ 7:17    36  1:52/ 9:09    47  8:53/18:02    45  3:41/21:43    46  1:44/23:27    48  2:52/26:19    49  0:54/27:13    52  2:01/29:14   100  1:24/30:38  Finish  0:16 00:30:54  
 24  Гузенко Віталій        241 00:31:40       43  6:50/ 6:50    42  2:07/ 8:57    36  2:35/11:32    47  5:06/16:38    45  4:09/20:47    46  2:04/22:51    48  3:21/26:12    49  1:07/27:19    52  2:18/29:37   100  1:41/31:18  Finish  0:22 00:31:40  
 25  Брунцвик Едуард        242 00:31:45       43  6:05/ 6:05    42  1:58/ 8:03    36  2:22/10:25    47  5:46/16:11    45  5:13/21:24    46  1:41/23:05    48  3:08/26:13    49  0:56/27:09    52  2:36/29:45   100  1:37/31:22  Finish  0:23 00:31:45  
 26  Коновалов  Олексій     339 00:32:03       43  5:55/ 5:55    42  1:36/ 7:31    36  1:46/ 9:17    47  9:01/18:18    45  3:14/21:32    46  1:32/23:04    48  2:34/25:38    49  1:09/26:47    52  3:15/30:02   100  1:35/31:37  Finish  0:26 00:32:03  
 27  Петрочук Денис         144 00:32:18       43  5:58/ 5:58    42  1:58/ 7:56    36  2:43/10:39    47  4:54/15:33    45  4:43/20:16    45  0:00/20:16    45  0:05/20:21    46  1:54/22:15    48  3:47/26:02    49  1:51/27:53    52  2:33/30:26   100  1:32/31:58  Finish  0:20 00:32:18  
 28  Синенко Валентин       459 00:32:26       43  6:01/ 6:01    42  1:56/ 7:57    36  1:54/ 9:51    47  6:24/16:15    45  4:08/20:23    46  1:57/22:20    48  4:06/26:26    49  1:21/27:47    52  2:54/30:41   100  1:24/32:05  Finish  0:21 00:32:26  
 29  Парфенюк Вадим         368 00:33:25       43  7:47/ 7:47    42  2:01/ 9:48    36  1:50/11:38    47  6:06/17:44    45  4:17/22:01    46  1:57/23:58    48  3:50/27:48    49  1:09/28:57    52  2:39/31:36   100  1:28/33:04  Finish  0:21 00:33:25  
 30  Киселев Михаил         193 00:33:46       43  6:04/ 6:04    42  1:46/ 7:50    36  1:54/ 9:44    47  4:58/14:42    45  4:47/19:29    46  2:06/21:35    48  3:37/25:12    49  1:04/26:16    52  5:05/31:21   100  2:03/33:24  Finish  0:22 00:33:46  
 31  Журавльов Микита       166 00:33:51       43  7:34/ 7:34    42  2:04/ 9:38    36  1:46/11:24    47  8:11/19:35    45  3:56/23:31    46  1:48/25:19    48  3:14/28:33    49  1:00/29:33    52  2:20/31:53   100  1:35/33:28  Finish  0:23 00:33:51  
 32  Завізіон Андрій        663 00:34:17       44  4:56/ 4:56    43  1:09/ 6:05    42  1:56/ 8:01    36  2:18/10:19    47  5:30/15:49    45  4:31/20:20    46  2:28/22:48    48  4:33/27:21    49  1:33/28:54    52  2:58/31:52   100  1:56/33:48  Finish  0:29 00:34:17  
 33  Безрукий Павло         115 00:34:21       44  4:39/ 4:39    43  0:59/ 5:38    42  1:48/ 7:26    36  6:23/13:49    47  8:07/21:56    45  3:30/25:26    46  1:35/27:01    48  2:41/29:42    49  0:55/30:37    52  2:11/32:48   100  1:13/34:01  Finish  0:20 00:34:21  
 34  Ілюк Олександр         410 00:34:26       44  4:38/ 4:38    43  1:01/ 5:39    42  1:46/ 7:25    36  6:18/13:43    47  8:11/21:54    45  3:29/25:23    46  1:33/26:56    48  2:44/29:40    49  0:52/30:32    52  2:17/32:49   100  1:18/34:07  Finish  0:19 00:34:26  
 35  Гераськін Юрій         662 00:34:35       43  6:41/ 6:41    42  2:05/ 8:46    36  2:02/10:48    47  4:36/15:24    45  5:49/21:13    46  2:11/23:24    48  4:18/27:42    49  1:20/29:02    52  3:43/32:45   100  1:23/34:08  Finish  0:27 00:34:35  
 36  Бондаренко Максим      627 00:35:59       43  9:29/ 9:29    42  1:59/11:28    36  2:07/13:35    47  6:57/20:32    45  4:32/25:04    46  1:46/26:50    48  3:06/29:56    49  1:24/31:20    52  2:34/33:54   100  1:45/35:39  Finish  0:20 00:35:59  
 37  Волошин Дмитро         163 00:37:53       43  5:35/ 5:35    42  1:48/ 7:23    36  2:00/ 9:23    47 10:13/19:36    45  6:13/25:49    46  1:55/27:44    48  3:35/31:19    49  1:11/32:30    52  2:54/35:24   100  2:07/37:31  Finish  0:22 00:37:53  
 38  Шелехов Денис          384 00:38:37       43 10:41/10:41    42  2:05/12:46    36  2:02/14:48    47  4:36/19:24    45  5:49/25:13    46  2:11/27:24    48  4:18/31:42    49  1:20/33:02    52  3:43/36:45   100  1:23/38:08  Finish  0:29 00:38:37  
 39  Мінчук Євген           356 00:39:18       43  5:20/ 5:20    42  2:17/ 7:37    36  2:02/ 9:39    47 11:38/21:17    45  4:20/25:37    46  2:06/27:43    48  5:42/33:25    49  1:19/34:44    52  2:49/37:33   100  1:27/39:00  Finish  0:18 00:39:18  
 40  Шульга Дмитро          357 00:40:16       43  8:31/ 8:31    42  2:24/10:55    36  1:39/12:34    47 12:50/25:24    45  4:14/29:38    46  1:55/31:33    48  3:12/34:45    49  1:08/35:53    52  2:30/38:23   100  1:31/39:54  Finish  0:22 00:40:16  
 41  Колесник Вадим         789 00:41:42       43  6:37/ 6:37    42  2:26/ 9:03    36  2:45/11:48    47 12:50/24:38    45  5:07/29:45    46  2:08/31:53    48  4:18/36:11    49  1:10/37:21    52  2:14/39:35   100  1:41/41:16  Finish  0:26 00:41:42  
 42  Совенко  Олег          127 00:46:53       43  6:15/ 6:15    42  1:50/ 8:05    36  2:02/10:07    47 21:26/31:33    45  3:57/35:30    46  1:36/37:06    48  2:59/40:05    49  0:57/41:02    52  4:01/45:03   100  1:30/46:33  Finish  0:20 00:46:53  
 43  Мєрданов Артем         411 00:51:49       43 15:15/15:15    42  3:25/18:40    36  3:32/22:12    47  9:31/31:43    45  5:47/37:30    46  2:38/40:08    48  4:40/44:48    49  1:25/46:13    52  3:01/49:14   100  2:08/51:22  Finish  0:27 00:51:49  
 44  Рвачов Андрій          412 00:53:05       43  7:51/ 7:51    42  1:55/ 9:46    36  2:29/12:15    47 13:19/25:34    45  4:34/30:08    46  2:20/32:28    48  7:56/40:24    49  1:15/41:39    52  8:57/50:36   100  2:08/52:44  Finish  0:21 00:53:05  
 45  Масловський Михайло    458 00:53:53       43  8:41/ 8:41    42  7:11/15:52    36  2:55/18:47    47 15:01/33:48    45  6:28/40:16    46  3:04/43:20    48  4:26/47:46    49  1:07/48:53    52  2:50/51:43   100  1:45/53:28  Finish  0:25 00:53:53  
 46  Усик Ігор              299 00:56:18       43  8:40/ 8:40    42  2:45/11:25    36  2:30/13:55    47 18:01/31:56    45  5:32/37:28    46  3:04/40:32    48  5:24/45:56    49  1:24/47:20    52  4:47/52:07   100  3:56/56:03  Finish  0:15 00:56:18  
 47  Міхеєв Олексій         216 00:56:21       43  8:34/ 8:34    42  2:34/11:08    36  2:46/13:54    47 17:57/31:51    45  5:27/37:18    46  3:08/40:26    48  5:26/45:52    49  1:22/47:14    52  4:51/52:05   100  3:56/56:01  Finish  0:20 00:56:21  
 48  Карпенко Валентин      297 00:56:38       43  8:43/ 8:43    42  2:51/11:34    36  2:27/14:01    47 17:59/32:00    45  5:24/37:24    46  3:13/40:37    48  5:27/46:04    49  1:23/47:27    52  4:42/52:09   100  4:02/56:11  Finish  0:27 00:56:38  
 49  Чекорський Олексій     255 01:28:32       44  5:33/ 5:33    43  0:48/ 6:21    42  1:44/ 8:05    36  1:48/ 9:53    47 57:56/67:49    45  7:00/74:49    46  2:13/77:02    48  5:12/82:14    49  1:20/83:34    52  3:00/86:34   100  1:36/88:10  Finish  0:22 01:28:32  
 50  Михайлюк Олександр     253 01:28:34       44  5:18/ 5:18    43  1:08/ 6:26    42  1:41/ 8:07    36  2:00/10:07    47 57:48/67:55    45  6:53/74:48    46  2:15/77:03    48  5:12/82:15    49  1:22/83:37    52  3:01/86:38   100  1:35/88:13  Finish  0:21 01:28:34  
 51  Глушко Артем           164 DSQ            44  4:46/ 4:46    42  2:48/ 7:34    36  2:56/10:30    47  5:18/15:48    47  0:02/15:50    45  3:49/19:39    46  1:47/21:26    48  3:00/24:26    49  0:58/25:24    52  2:53/28:17   100  1:23/29:40  Finish  0:20           
 52  Мороз Олександр        426 DSQ            44  5:15/ 5:15    43  0:52/ 6:07    42  1:46/ 7:53    36  2:00/ 9:53    41  2:00/11:53    47 26:00/37:53  Finish  8:12           
 53  Барок Олександр        580 DSQ            43  6:04/ 6:04    42  1:43/ 7:47    36  1:44/ 9:31    48 35:09/44:40    49  1:22/46:02    52  3:06/49:08   100  1:34/50:42  Finish  0:27           
 54  Мучак Олег             277 DSQ            36  9:38/ 9:38    41  1:49/11:27    40  2:55/14:22    39  3:27/17:49    37  3:25/21:14    38  4:18/25:32    42  2:57/28:29    44  2:43/31:12    56  2:41/33:53    50  1:30/35:23    57  1:44/37:07    52  1:27/38:34    53  1:30/40:04   100  0:36/40:40  Finish  0:16           
 55  Уткин Дима             342 DSQ            44  4:55/ 4:55    42  2:40/ 7:35    36  1:47/ 9:22    47  4:20/13:42    45  3:52/17:34    46  1:46/19:20    48  3:25/22:45    49  1:00/23:45    52  2:39/26:24   100  1:22/27:46  Finish  0:17           
 58  Данеш Амір             579 п 4.18.5.      43 13:07/13:07    42 22:50/35:57    36  5:40/41:37    47 30:20/71:57    45  7:01/78:58    46  2:25/81:23  Finish 33:15           
 59  Левченко Олександр     298 п 4.18.5.      44 23:44/23:44    43  4:45/28:29    42 13:13/41:42    47 26:14/67:56    45  9:24/77:20    46  2:51/80:11  Finish 14:30           
 60  Сергєєв Дмитро         341 п 4.18.5.      43 28:04/28:04    42  3:15/31:19    36 15:25/46:44    47  6:56/53:40    45 23:15/76:55    46  2:57/79:52    48  5:25/85:17    49  1:18/86:35   100  3:25/90:00  Finish  0:20           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч18 , 14 CP, 4.725 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Матяш Вячеслав         281 00:31:56       36  5:07/ 5:07    41  1:47/ 6:54    40  1:33/ 8:27    39  3:26/11:53    37  3:31/15:24    38  1:59/17:23    42  2:46/20:09    44  2:40/22:49    56  2:36/25:25    50  1:09/26:34    57  1:29/28:03    52  1:31/29:34    53  1:16/30:50   100  0:43/31:33  Finish  0:23 00:31:56  
  2  Федосеенко Володимир   117 00:34:45       36  4:52/ 4:52    41  1:27/ 6:19    40  4:33/10:52    39  2:51/13:43    37  2:56/16:39    38  4:42/21:21    42  2:30/23:51    44  2:22/26:13    56  2:08/28:21    50  1:38/29:59    57  1:12/31:11    52  1:22/32:33    53  1:12/33:45   100  0:40/34:25  Finish  0:20 00:34:45  
  3  Сердюк Юрій            385 00:34:57       36  4:48/ 4:48    41  1:30/ 6:18    40  4:10/10:28    39  3:13/13:41    37  2:57/16:38    38  4:33/21:11    42  2:36/23:47    44  2:24/26:11    56  2:04/28:15    50  1:35/29:50    57  1:09/30:59    52  1:05/32:04    53  1:06/33:10   100  1:30/34:40  Finish  0:17 00:34:57  
  4  Рачук Тарас            128 00:35:04       36  4:45/ 4:45    41  1:32/ 6:17    40  4:12/10:29    39  3:05/13:34    37  2:56/16:30    38  4:33/21:03    42  2:35/23:38    44  2:25/26:03    56  2:07/28:10    50  1:32/29:42    57  1:10/30:52    52  1:10/32:02    53  1:05/33:07   100  1:38/34:45  Finish  0:19 00:35:04  
  5  Покандюк Дмитро        170 00:35:29       36  5:16/ 5:16    41  1:46/ 7:02    40  3:18/10:20    39  3:35/13:55    37  3:21/17:16    38  2:34/19:50    42  3:06/22:56    44  3:00/25:56    56  2:29/28:25    50  1:39/30:04    57  1:29/31:33    52  1:34/33:07    53  1:20/34:27   100  0:44/35:11  Finish  0:18 00:35:29  
  6  Януш Ростислав         427 00:36:58       36  5:48/ 5:48    41  1:55/ 7:43    40  2:52/10:35    39  3:50/14:25    37  3:19/17:44    38  4:08/21:52    42  3:12/25:04    44  2:34/27:38    56  2:30/30:08    50  1:26/31:34    57  1:31/33:05    52  1:20/34:25    53  1:37/36:02   100  0:38/36:40  Finish  0:18 00:36:58  
  7  Левчик Денис           370 00:37:00       36  5:13/ 5:13    41  1:45/ 6:58    40  3:19/10:17    39  3:50/14:07    37  3:10/17:17    38  4:20/21:37    42  3:16/24:53    44  2:38/27:31    56  2:32/30:03    50  1:16/31:19    57  1:39/32:58    52  1:33/34:31    53  1:33/36:04   100  0:38/36:42  Finish  0:18 00:37:00  
  8  Ревут Петро            371 00:37:05       36  5:28/ 5:28    41  1:44/ 7:12    40  3:06/10:18    39  3:53/14:11    37  2:57/17:08    38  4:36/21:44    42  3:12/24:56    44  2:39/27:35    56  2:32/30:07    50  1:15/31:22    57  1:39/33:01    52  1:35/34:36    53  1:29/36:05   100  0:39/36:44  Finish  0:21 00:37:05  
  9  Видиборець Юрій        628 00:37:11       36  5:32/ 5:32    41  1:52/ 7:24    40  3:01/10:25    39  3:53/14:18    37  3:08/17:26    38  4:14/21:40    42  2:58/24:38    44  2:41/27:19    56  2:39/29:58    50  1:35/31:33    57  1:47/33:20    52  1:22/34:42    53  1:30/36:12   100  0:40/36:52  Finish  0:19 00:37:11  
 10  Поляниця Станіслав     282 00:38:18       36  4:50/ 4:50    41  1:31/ 6:21    40  4:13/10:34    39  3:04/13:38    37  2:58/16:36    38  4:29/21:05    42  2:36/23:41    44  2:23/26:04    56  2:04/28:08    50  1:33/29:41    57  1:10/30:51    52  1:12/32:03    53  1:13/33:16   100  0:53/34:09    52  1:48/35:57    53  1:08/37:05   100  0:48/37:53  Finish  0:25 00:38:18  
 11  Петров Арсен           414 00:38:46       36  5:35/ 5:35    41  2:29/ 8:04    40  5:26/13:30    39  3:34/17:04    37  3:28/20:32    38  2:22/22:54    42  3:04/25:58    44  2:53/28:51    56  2:51/31:42    50  1:20/33:02    57  2:07/35:09    52  1:28/36:37    53  1:03/37:40   100  0:45/38:25  Finish  0:21 00:38:46  
 12  Сидоренко Артем        667 00:39:23       36  5:18/ 5:18    41  1:47/ 7:05    40  1:28/ 8:33    39  4:12/12:45    37  3:48/16:33    38  5:02/21:35    42  3:06/24:41    44  2:58/27:39    56  3:12/30:51    50  1:45/32:36    57  2:32/35:08    52  1:43/36:51    53  1:18/38:09   100  0:51/39:00  Finish  0:23 00:39:23  
 13  Французов Владислав    218 00:39:37       36  4:58/ 4:58    41  1:36/ 6:34    40  3:57/10:31    39  3:02/13:33    37  3:17/16:50    38  8:43/25:33    42  2:39/28:12    44  2:35/30:47    56  2:12/32:59    50  1:41/34:40    57  1:23/36:03    52  1:28/37:31    53  1:07/38:38   100  0:40/39:18  Finish  0:19 00:39:37  
 14  Паламарчук Станіслав   217 00:39:40       36  5:00/ 5:00    41  1:40/ 6:40    40  3:53/10:33    39  3:35/14:08    37  3:12/17:20    38  8:16/25:36    42  2:43/28:19    44  2:30/30:49    56  2:16/33:05    50  1:38/34:43    57  1:21/36:04    52  1:33/37:37    53  1:04/38:41   100  0:40/39:21  Finish  0:19 00:39:40  
 15  Рискальчук  Дмитро     129 00:43:29       36  5:37/ 5:37    41  1:49/ 7:26    40  7:35/15:01    39  4:05/19:06    37  3:43/22:49    38  2:34/25:23    42  3:29/28:52    44  3:15/32:07    56  3:30/35:37    50  1:31/37:08    57  1:46/38:54    52  2:21/41:15    53  1:10/42:25   100  0:46/43:11  Finish  0:18 00:43:29  
 16  Лукацький Євгеній      583 00:47:05       36  8:36/ 8:36    41  2:37/11:13    40  2:36/13:49    39  5:29/19:18    37  3:33/22:51    38  3:35/26:26    42  4:23/30:49    44  4:30/35:19    56  3:17/38:36    50  2:41/41:17    57  1:44/43:01    52  1:48/44:49    53  1:14/46:03   100  0:42/46:45  Finish  0:20 00:47:05  
 17  Шамедько Олег          469 00:51:13       36  5:45/ 5:45    36  0:17/ 6:02    41  1:56/ 7:58    40  3:47/11:45    39 11:13/22:58    37  3:49/26:47    38  3:18/30:05    42  3:40/33:45    43  3:13/36:58    44  1:12/38:10    56  4:06/42:16    50  2:50/45:06    57  1:58/47:04    52  1:40/48:44    53  1:21/50:05   100  0:52/50:57  Finish  0:16 00:51:13  
 18  Вайтишин Олексій       581 00:51:18       36  5:51/ 5:51    41  2:29/ 8:20    40  5:34/13:54    39  5:09/19:03    37  4:06/23:09    38  7:32/30:41    42  4:05/34:46    44  3:26/38:12    56  4:18/42:30    50  2:04/44:34    57  2:16/46:50    52  1:59/48:49    53  1:25/50:14   100  0:46/51:00  Finish  0:18 00:51:18  
 19  Кременецкий Влад       582 00:56:49       36  6:00/ 6:00    41  2:07/ 8:07    40  3:31/11:38    39 11:18/22:56    37  4:00/26:56    38  3:07/30:03    42  3:53/33:56    44  4:23/38:19    56  4:07/42:26    50  5:21/47:47    57  1:57/49:44    52  4:09/53:53    53  1:39/55:32   100  0:53/56:25  Finish  0:24 00:56:49  
 20  Войтанік Денис         279 DSQ            36 14:04/14:04    42  2:03/16:07    41  1:28/17:35    36  2:12/19:47    38  1:32/21:19    37  2:14/23:33    36  3:12/26:45    43  3:07/29:52    56  3:40/33:32    50  1:28/35:00    54  2:15/37:15    55  0:55/38:10    53  1:10/39:20    51  2:04/41:24    57  1:14/42:38   100  1:19/43:57  Finish  0:27           
 21  Єфіменко Ігор          666 DSQ            34 24:09/24:09    36  3:47/27:56    44  2:49/30:45    49  2:16/33:01    51  1:32/34:33    57  1:06/35:39   100  1:02/36:41  Finish  0:14           
 22  Федорко Артем          761 DSQ            36  5:25/ 5:25    41  1:53/ 7:18    40  6:30/13:48    39  7:59/21:47    38  3:46/25:33    37  8:12/33:45    42  6:32/40:17    44  3:02/43:19    56  5:57/49:16    50  2:59/52:15    57  1:46/54:01    52  1:41/55:42    53  1:32/57:14   100  0:57/58:11  Finish  0:23           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч21А , 14 CP, 4.725 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Пархоменко В’ячеслав   769 00:24:48       36 -5:16/-5:16    41  2:03/-3:19    40  1:46/-1:05    39  4:11/ 2:16    37  3:28/ 5:44    38  2:31/ 8:15    42  3:13/11:28    44  2:54/14:22    56  3:06/17:28    50  1:23/18:51    57  1:38/20:29    52  1:34/22:03    53  1:32/23:35   100  0:50/24:25  Finish  0:23 00:24:48  
  2  Ракша Микита           415 00:38:15       36  5:23/ 5:23    41  1:45/ 7:08    40  3:59/11:07    39  3:58/15:05    37  3:14/18:19    38  3:09/21:28    42  3:02/24:30    44  3:06/27:36    56  2:47/30:23    50  1:56/32:19    57  1:28/33:47    52  1:47/35:34    53  1:30/37:04   100  0:48/37:52  Finish  0:23 00:38:15  
  3  Петришин Віталій       145 00:40:43       36  5:21/ 5:21    41  1:38/ 6:59    40  1:30/ 8:29    39  6:29/14:58    37  2:43/17:41    38  5:48/23:29    42  3:52/27:21    44  2:42/30:03    56  3:38/33:41    50  1:12/34:53    57  1:37/36:30    52  1:52/38:22    53  1:16/39:38   100  0:44/40:22  Finish  0:21 00:40:43  
  4  Бєліков Олександр      762 00:41:11       36  6:14/ 6:14    41  2:00/ 8:14    40  2:26/10:40    39  4:26/15:06    37  3:32/18:38    38  3:48/22:26    42  3:41/26:07    44  4:23/30:30    47  2:01/32:31    56  1:15/33:46    50  1:28/35:14    57  1:37/36:51    52  1:54/38:45    53  1:23/40:08   100  0:40/40:48  Finish  0:23 00:41:11  
  5  Середюк Сергій         428 00:45:08       36  5:22/ 5:22    41  1:34/ 6:56    40  1:34/ 8:30    39  6:25/14:55    37  2:53/17:48    38  6:03/23:51    42  4:25/28:16    44  4:28/32:44    56  3:50/36:34    50  1:51/38:25    57  1:48/40:13    52  1:55/42:08    53  1:43/43:51   100  0:56/44:47  Finish  0:21 00:45:08  
  6  Крисенко Дмитро        767 00:54:13       36  6:51/ 6:51    41  2:40/ 9:31    40  2:40/12:11    39  5:33/17:44    37  4:58/22:42    38  3:39/26:21    42  4:29/30:50    44  7:53/38:43    56  5:22/44:05    50  3:21/47:26    57  1:48/49:14    52  1:58/51:12    53  1:39/52:51   100  0:55/53:46  Finish  0:27 00:54:13  
  7  Ковтун Вячеслав        629 01:03:15       48 562:18/562:18    36  2:49/565:07    65  2:55/568:02    49  0:34/568:36    42  0:44/569:20    51  0:50/570:10    41  0:40/570:50    59  3:39/574:29    50  2:27/576:56    56  2:45/579:41    55  1:16/580:57    38  1:03/582:00    46  1:41/583:41    62  1:15/584:56   100  1:09/586:05    36 148:52/734:57    41  2:36/737:33    40  9:21/746:54    39  5:43/752:37    37  4:46/757:23    38  4:16/761:39    42  3:37/765:16    44  3:18/768:34    56  3:49/772:23    50  2:07/774:30    57  2:23/776:53    52  3:41/780:34    53  1:31/782:05   100  0:47/782:52  Finish **:23 01:03:15  
  8  Колесник Дмитро        790 01:15:04       36  7:52/ 7:52    41  2:46/10:38    40 24:44/35:22    39  5:45/41:07    37  4:54/46:01    38  5:39/51:40    42  4:20/56:00    44  3:49/59:49    56  4:57/64:46    50  1:51/66:37    57  2:24/69:01    52  2:46/71:47    53  1:40/73:27   100  0:59/74:26  Finish  0:38 01:15:04  
 10  Стороженко Вадим       171 п 4.18.5.      36  8:15/ 8:15    41  3:09/11:24    40 24:25/35:49    39  6:15/42:04    37 17:57/60:01    38  4:33/64:34    42  6:01/70:35    44  5:48/76:23    56  5:04/81:27    50  5:54/87:21    57 10:07/97:28    52  3:55/101:23    53  3:26/104:49   100  1:22/106:11  Finish  0:30           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч21Е , 18 CP, 5.725 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  2  Коваль Денис           669 00:32:16       38  5:46/ 5:46    37  1:45/ 7:31    39  3:19/10:50    38  2:26/13:16    41  1:43/14:59    40  1:19/16:18    38  1:38/17:56    42  2:16/20:12    44  2:11/22:23    56  2:08/24:31    50  1:09/25:40    54  1:49/27:29    55  0:41/28:10    53  0:52/29:02    52  0:52/29:54    51  0:25/30:19    57  0:47/31:06   100  0:53/31:59  Finish  0:17 00:32:16  
  3  Мельник Тарас          147 00:32:23       38  5:51/ 5:51    37  1:43/ 7:34    39  3:02/10:36    38  2:22/12:58    41  1:47/14:45    40  1:18/16:03    38  1:50/17:53    42  2:40/20:33    44  2:11/22:44    56  2:08/24:52    50  0:54/25:46    54  1:48/27:34    55  0:41/28:15    53  0:49/29:04    52  0:47/29:51    51  0:26/30:17    57  0:47/31:04   100  0:59/32:03  Finish  0:20 00:32:23  
  4  Купрієць  Антон        285 00:32:51       38  5:49/ 5:49    37  1:39/ 7:28    39  3:19/10:47    38  2:31/13:18    41  1:42/15:00    40  1:16/16:16    38  1:49/18:05    42  2:29/20:34    44  2:11/22:45    56  2:01/24:46    50  0:57/25:43    54  1:38/27:21    55  0:44/28:05    53  0:52/28:57    52  0:48/29:45    51  0:28/30:13    57  1:05/31:18   100  1:10/32:28  Finish  0:23 00:32:51  
  5  Штанько  Сергей        777 00:33:09       31 540:35/540:35    32 14:06/554:41    35 13:46/568:27    33 18:13/586:40    34 10:50/597:30    36  7:02/604:32    38 121:21/725:53    37  1:43/727:36    39  3:17/730:53    38  2:26/733:19    41  1:43/735:02    40  1:17/736:19    38  1:48/738:07    42  2:04/740:11    44  2:11/742:22    56  2:06/744:28    50  1:53/746:21    54  1:44/748:05    55  0:45/748:50    53  0:52/749:42    52  0:51/750:33    51  0:29/751:02    57  0:47/751:49   100  1:00/752:49  Finish **:20 00:33:09  
  6  Ніколаєнко Руслан      630 00:34:49       38  6:01/ 6:01    37  1:38/ 7:39    39  3:06/10:45    38  2:35/13:20    41  1:49/15:09    40  1:27/16:36    38  2:03/18:39    42  2:36/21:15    44  2:22/23:37    56  2:19/25:56    50  1:15/27:11    54  2:01/29:12    55  0:45/29:57    53  1:00/30:57    52  1:02/31:59    51  0:30/32:29    57  0:55/33:24   100  1:05/34:29  Finish  0:20 00:34:49  
  7  Чорний Євген           443 00:36:22       38  5:55/ 5:55    41  1:53/ 7:48    40  1:28/ 9:16    38  2:50/12:06    37  2:02/14:08    39  3:09/17:17    38  2:43/20:00    42  2:39/22:39    44  2:34/25:13    56  2:35/27:48    50  1:00/28:48    54  1:58/30:46    55  0:47/31:33    53  1:03/32:36    52  1:00/33:36    51  0:30/34:06    57  0:53/34:59   100  0:58/35:57  Finish  0:25 00:36:22  
  8  Фечо Георгій           219 00:37:00       38  5:56/ 5:56    41  1:51/ 7:47    40  1:27/ 9:14    38  2:48/12:02    37  1:58/14:00    39  2:58/16:58    38  2:32/19:30    42  2:27/21:57    44  2:15/24:12    56  2:26/26:38    50  1:44/28:22    54  1:47/30:09    55  0:45/30:54    53  0:53/31:47    52  1:00/32:47    51  0:32/33:19    57  2:20/35:39   100  0:58/36:37  Finish  0:23 00:37:00  
  9  Чумак  Дмитрий         776 00:37:07       38  6:17/ 6:17    41  1:58/ 8:15    40  1:41/ 9:56    38  2:06/12:02    37  2:17/14:19    39  3:06/17:25    38  2:38/20:03    42  2:23/22:26    44  2:28/24:54    56  2:14/27:08    50  1:06/28:14    54  1:54/30:08    55  0:45/30:53    53  0:58/31:51    52  0:59/32:50    51  0:32/33:22    57  2:22/35:44   100  1:01/36:45  Finish  0:22 00:37:07  
 10  Стрижак Артем          638 00:37:44       38  6:00/ 6:00    41  1:55/ 7:55    40  2:12/10:07    38  2:13/12:20    37  2:04/14:24    39  3:12/17:36    38  3:48/21:24    42  2:44/24:08    44  2:31/26:39    56  2:23/29:02    50  1:05/30:07    54  1:58/32:05    55  0:46/32:51    53  0:57/33:48    52  0:58/34:46    51  0:28/35:14    57  0:51/36:05   100  1:14/37:19  Finish  0:25 00:37:44  
 11  Калінкін Олександр     637 00:38:07       38  6:16/ 6:16    37  1:49/ 8:05    39  3:45/11:50    38  3:05/14:55    41  2:05/17:00    40  1:54/18:54    38  2:21/21:15    42  2:45/24:00    44  2:30/26:30    56  2:23/28:53    50  1:28/30:21    54  1:57/32:18    55  0:50/33:08    53  0:58/34:06    52  0:58/35:04    51  0:34/35:38    57  0:58/36:36   100  1:05/37:41  Finish  0:26 00:38:07  
 12  Заїка Сергій           773 00:38:30       38  6:35/ 6:35    41  2:07/ 8:42    40  1:36/10:18    38  2:11/12:29    37  1:58/14:27    39  3:31/17:58    38  3:06/21:04    42  3:10/24:14    44  2:38/26:52    56  2:26/29:18    50  1:09/30:27    54  2:07/32:34    55  0:48/33:22    53  0:57/34:19    52  1:00/35:19    51  0:31/35:50    57  0:57/36:47   100  1:19/38:06  Finish  0:24 00:38:30  
 13  Суренян Нвер           631 00:39:22       38  6:18/ 6:18    41  2:09/ 8:27    40  1:39/10:06    38  2:18/12:24    37  2:25/14:49    39  3:57/18:46    38  2:45/21:31    42  2:56/24:27    44  2:52/27:19    56  2:41/30:00    50  1:13/31:13    54  2:10/33:23    55  0:49/34:12    53  1:02/35:14    52  1:00/36:14    51  0:34/36:48    57  0:52/37:40   100  1:18/38:58  Finish  0:24 00:39:22  
 14  Олешко  Сергій         674 00:41:41       38  7:01/ 7:01    41  2:24/ 9:25    40  1:43/11:08    38  2:17/13:25    37  2:27/15:52    39  3:55/19:47    38  3:03/22:50    42  3:10/26:00    44  2:50/28:50    56  2:51/31:41    50  1:16/32:57    54  2:17/35:14    55  0:54/36:08    53  1:03/37:11    52  1:09/38:20    51  0:36/38:56    57  1:02/39:58   100  1:19/41:17  Finish  0:24 00:41:41  
 15  Бєлим Максим           772 00:55:54       38 10:11/10:11    37  3:24/13:35    39  4:33/18:08    38  3:21/21:29    41  2:37/24:06    40  2:08/26:14    38  3:23/29:37    42  3:46/33:23    44  3:26/36:49    56  5:29/42:18    50  3:09/45:27    54  2:35/48:02    55  0:59/49:01    53  1:21/50:22    52  1:23/51:45    51  0:39/52:24    57  1:18/53:42   100  1:43/55:25  Finish  0:29 00:55:54  
 16  Пономаренко Максим     775 00:59:31       38 10:14/10:14    37  2:13/12:27    39  8:30/20:57    38  5:09/26:06    41  2:17/28:23    40  2:33/30:56    38  2:28/33:24    42  3:33/36:57    44  4:04/41:01    56  3:19/44:20    50  2:16/46:36    54  2:28/49:04    55  1:22/50:26    53  1:14/51:40    52  1:29/53:09    51  3:23/56:32    57  1:13/57:45   100  1:20/59:05  Finish  0:26 00:59:31  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч35 , 18 CP, 5.725 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Санькін Олександр      632 00:32:26       38  5:52/ 5:52    37  1:40/ 7:32    39  3:06/10:38    38  2:30/13:08    41  1:46/14:54    40  1:17/16:11    38  1:52/18:03    42  2:22/20:25    44  2:15/22:40    56  2:09/24:49    50  0:58/25:47    54  1:52/27:39    55  0:39/28:18    53  0:50/29:08    52  0:52/30:00    51  0:26/30:26    57  0:44/31:10   100  0:56/32:06  Finish  0:20 00:32:26  
  2  Братчук Сергій         676 00:36:53       38  6:26/ 6:26    41  2:00/ 8:26    40  1:33/ 9:59    38  1:59/11:58    37  2:25/14:23    39  3:10/17:33    38  2:22/19:55    42  2:29/22:24    43  2:19/24:43    44  0:43/25:26    56  2:19/27:45    50  0:59/28:44    54  2:00/30:44    55  0:48/31:32    53  1:00/32:32    52  1:02/33:34    51  0:29/34:03    57  1:09/35:12   100  1:17/36:29  Finish  0:24 00:36:53  
  3  Фокін Артем            633 00:38:43       38  5:57/ 5:57    41  1:45/ 7:42    40  1:23/ 9:05    38  2:51/11:56    37  2:00/13:56    39  3:09/17:05    38  2:41/19:46    42  2:23/22:09    44  2:13/24:22    56  2:20/26:42    50  1:47/28:29    54  1:55/30:24    55  0:47/31:11    53  1:43/32:54    52  0:59/33:53    51  0:27/34:20    57  2:47/37:07   100  1:12/38:19  Finish  0:24 00:38:43  
  4  Бурилко Микола         783 00:39:11       38  6:12/ 6:12    41  1:57/ 8:09    40  1:28/ 9:37    38  2:54/12:31    37  2:00/14:31    39  3:19/17:50    38  2:58/20:48    42  3:07/23:55    44  3:11/27:06    56  2:15/29:21    50  1:07/30:28    54  2:37/33:05    55  0:45/33:50    53  1:01/34:51    52  1:21/36:12    51  0:37/36:49    57  0:57/37:46   100  1:04/38:50  Finish  0:21 00:39:11  
  5  Тарасюк Сергій         593 00:45:56       38  9:10/ 9:10    41  2:59/12:09    40  1:51/14:00    38  2:39/16:39    37  2:35/19:14    39  3:49/23:03    38  3:06/26:09    42  3:32/29:41    44  2:54/32:35    56  3:01/35:36    50  1:19/36:55    54  2:14/39:09    55  0:56/40:05    53  1:09/41:14    52  1:22/42:36    51  0:35/43:11    57  1:09/44:20   100  1:16/45:36  Finish  0:20 00:45:56  
  6  Білецький Юрій         362 00:47:48       38  7:51/ 7:51    37  2:35/10:26    39  4:08/14:34    38  3:56/18:30    41  2:36/21:06    40  2:16/23:22    38  2:59/26:21    42  3:15/29:36    44  3:06/32:42    56  3:05/35:47    50  1:17/37:04    54  2:31/39:35    55  1:05/40:40    53  1:17/41:57    52  1:20/43:17    51  0:38/43:55    57  2:16/46:11   100  1:14/47:25  Finish  0:23 00:47:48  
  7  Козирєв Андрій         784 00:47:50       38  6:59/ 6:59    37  3:29/10:28    39  4:58/15:26    38  4:39/20:05    41  2:30/22:35    40  1:54/24:29    38  2:32/27:01    42  3:25/30:26    44  3:51/34:17    56  3:33/37:50    50  1:18/39:08    54  2:06/41:14    55  0:49/42:03    53  1:15/43:18    52  1:17/44:35    51  0:34/45:09    57  1:01/46:10   100  1:21/47:31  Finish  0:19 00:47:50  
  8  Собчук Сергій          358 00:51:03       38  8:32/ 8:32    41  2:43/11:15    40  2:12/13:27    38  2:46/16:13    37  3:05/19:18    39  4:16/23:34    38  3:28/27:02    42  3:33/30:35    44  3:38/34:13    56  3:52/38:05    50  3:04/41:09    54  2:22/43:31    55  1:00/44:31    53  1:14/45:45    52  1:30/47:15    51  0:47/48:02    57  1:18/49:20   100  1:23/50:43  Finish  0:20 00:51:03  
  9  Борисенко Сергій       317 00:53:46       38 12:44/12:44    41  2:28/15:12    40  1:47/16:59    38  3:10/20:09    37  2:40/22:49    39  4:23/27:12    38  4:19/31:31    42  3:20/34:51    44  3:04/37:55    56  3:18/41:13    50  2:25/43:38    54  2:29/46:07    55  1:02/47:09    53  1:20/48:29    52  1:26/49:55    51  0:40/50:35    57  1:14/51:49   100  1:30/53:19  Finish  0:27 00:53:46  
 10  Гераськін Сергій       592 00:58:17       38  8:30/ 8:30    37  3:52/12:22    39  5:16/17:38    38  4:25/22:03    41  3:16/25:19    40  2:27/27:46    38  5:09/32:55    42  4:23/37:18    44  4:08/41:26    56  3:30/44:56    50  2:14/47:10    54  2:44/49:54    55  1:01/50:55    53  1:28/52:23    52  1:36/53:59    51  0:49/54:48    57  1:24/56:12   100  1:41/57:53  Finish  0:24 00:58:17  
 11  Клочков Олег           318 00:58:24       38  8:38/ 8:38    37  3:14/11:52    39  4:17/16:09    38  6:44/22:53    41  2:19/25:12    40  3:16/28:28    38  3:43/32:11    42  3:54/36:05    44  3:18/39:23    56  5:50/45:13    50  2:32/47:45    54  2:08/49:53    55  0:58/50:51    53  1:26/52:17    52  1:37/53:54    51  0:43/54:37    57  1:36/56:13   100  1:50/58:03  Finish  0:21 00:58:24  
 12  Шабанов Ігор           779 00:59:39       38  8:57/ 8:57    37  3:34/12:31    39  5:01/17:32    38  3:56/21:28    41  3:23/24:51    40  3:06/27:57    38  5:09/33:06    42  4:00/37:06    44  3:48/40:54    56  4:05/44:59    50  2:42/47:41    54  2:49/50:30    55  1:25/51:55    53  1:35/53:30    52  1:47/55:17    51  0:55/56:12    57  1:21/57:33   100  1:39/59:12  Finish  0:27 00:59:39  
 13  Смірнов Євген          639 01:05:32       38 12:40/12:40    37  3:05/15:45    39  4:56/20:41    38  3:34/24:15    41  3:35/27:50    40  3:04/30:54    38  6:14/37:08    42  4:32/41:40    44  4:48/46:28    56  5:11/51:39    50  1:58/53:37    54  2:37/56:14    55  1:15/57:29    53  1:31/59:00    52  1:56/60:56    51  0:45/61:41    57  1:33/63:14   100  1:48/65:02  Finish  0:30 01:05:32  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч40 , 16 CP, 5.050 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Ковтуненко Володимир   671 00:34:15       47 497:28/497:28    63  1:10/498:38    61  0:55/499:33    36  1:08/500:41    39  0:52/501:33    60  1:24/502:57    49  2:07/505:04    42  0:38/505:42    65  0:43/506:25    31  2:09/508:34    54  2:17/510:51    50  1:29/512:20    46  2:31/514:51    62  1:04/515:55    48  0:30/516:25   100  0:23/516:48    36 209:08/725:56    38  1:28/727:24    37  2:37/730:01    36  3:10/733:11    42  1:55/735:06    41  1:31/736:37    36  2:07/738:44    43  2:44/741:28    56  2:58/744:26    50  1:19/745:45    54  2:11/747:56    55  0:52/748:48    53  0:58/749:46    51  1:46/751:32    57  1:12/752:44   100  1:04/753:48  Finish **:27 00:34:15  
  2  Глушенков Віталій      595 00:34:20       36  6:11/ 6:11    42  1:45/ 7:56    41  1:36/ 9:32    36  2:09/11:41    38  1:34/13:15    37  2:17/15:32    36  2:58/18:30    43  2:55/21:25    56  3:10/24:35    50  1:05/25:40    57  1:29/27:09    54  1:27/28:36    55  0:54/29:30    53  1:04/30:34    51  1:20/31:54    57  0:58/32:52   100  1:06/33:58  Finish  0:22 00:34:20  
  3  Усенко Андрій          597 00:34:31       36  6:05/ 6:05    42  1:55/ 8:00    41  1:39/ 9:39    36  2:20/11:59    38  1:23/13:22    37  2:25/15:47    36  3:08/18:55    43  2:50/21:45    56  3:12/24:57    50  1:18/26:15    54  2:19/28:34    55  0:58/29:32    53  1:02/30:34    51  1:26/32:00    57  0:58/32:58   100  1:10/34:08  Finish  0:23 00:34:31  
  4  Бенке Артур            594 00:36:26       36  6:08/ 6:08    38  1:30/ 7:38    37  2:31/10:09    36  3:03/13:12    42  1:51/15:03    41  1:49/16:52    36  2:27/19:19    43  3:03/22:22    56  3:24/25:46    50  1:49/27:35    54  2:15/29:50    55  0:53/30:43    53  1:07/31:50    51  1:29/33:19    57  1:08/34:27   100  1:33/36:00  Finish  0:26 00:36:26  
  5  Марцинів Андрій        173 00:37:15       36  6:13/ 6:13    38  1:30/ 7:43    37  2:21/10:04    36  3:15/13:19    42  2:13/15:32    41  1:42/17:14    36  2:30/19:44    43  3:09/22:53    56  3:39/26:32    50  1:12/27:44    54  2:25/30:09    55  0:58/31:07    53  1:15/32:22    51  1:53/34:15    57  1:10/35:25   100  1:23/36:48  Finish  0:27 00:37:15  
  6  Березовський Василь    287 00:39:29       36  6:12/ 6:12    38  2:27/ 8:39    37  2:52/11:31    36  3:45/15:16    42  2:04/17:20    41  1:52/19:12    36  2:38/21:50    43  3:18/25:08    56  3:37/28:45    50  1:30/30:15    54  2:26/32:41    55  0:57/33:38    53  1:04/34:42    51  1:42/36:24    57  1:09/37:33   100  1:34/39:07  Finish  0:22 00:39:29  
  7  Кононов Михайло        585 00:46:18       36  6:50/ 6:50    42  2:37/ 9:27    41  2:03/11:30    36  2:45/14:15    38  5:43/19:58    37  2:51/22:49    36  3:43/26:32    43  3:54/30:26    56  3:46/34:12    50  1:21/35:33    54  2:33/38:06    55  1:02/39:08    53  1:14/40:22    51  2:14/42:36    57  1:40/44:16   100  1:27/45:43  Finish  0:35 00:46:18  
  8  Тарасенко Сергей       198 00:46:39       36  6:44/ 6:44    42  2:48/ 9:32    41  1:57/11:29    36  2:51/14:20    38  2:49/17:09    37  4:27/21:36    36  4:13/25:49    43  3:36/29:25    56  5:05/34:30    50  1:21/35:51    54  2:17/38:08    55  0:53/39:01    53  1:16/40:17    51  2:40/42:57    57  1:35/44:32   100  1:45/46:17  Finish  0:22 00:46:39  
  9  Нашивочніков Олексій   634 00:47:21       36  6:10/ 6:10    42  1:59/ 8:09    41  1:46/ 9:55    36  2:38/12:33    38  4:38/17:11    37  4:08/21:19    36  3:37/24:56    43  3:37/28:33    56  3:59/32:32    50  1:52/34:24    54  2:29/36:53    55  0:57/37:50    53  3:19/41:09    51  2:26/43:35    57  1:37/45:12   100  1:42/46:54  Finish  0:27 00:47:21  
 10  Мазурин Василий        197 00:47:40       36  6:46/ 6:46    38  2:20/ 9:06    37  2:34/11:40    36  4:23/16:03    42  2:40/18:43    41  4:12/22:55    36  3:15/26:10    43  3:35/29:45    56  4:11/33:56    50  1:44/35:40    54  2:36/38:16    55  1:06/39:22    53  1:14/40:36    51  3:10/43:46    57  2:08/45:54   100  1:25/47:19  Finish  0:21 00:47:40  
 11  Гнєдов  Володимир      675 00:47:53       47 527:45/527:45    63  1:20/529:05    61  1:06/530:11    36  1:11/531:22    39  1:00/532:22    60  1:36/533:58    49  2:28/536:26    42  0:46/537:12    65  0:55/538:07    31  2:28/540:35    54  2:38/543:13    50  1:43/544:56    46  3:20/548:16    62  1:12/549:28    48  0:47/550:15   100  0:27/550:42    36 176:22/727:04    42  2:21/729:25    41  2:15/731:40    36  3:05/734:45    38  2:27/737:12    37  4:01/741:13    36  4:28/745:41    43  4:02/749:43    56  4:10/753:53    50  1:56/755:49    54  2:52/758:41    55  1:10/759:51    53  1:32/761:23    51  2:06/763:29    57  2:15/765:44   100  1:38/767:22  Finish **:31 00:47:53  
 12  Подгаєцький Андрій     288 00:49:20       36 11:23/11:23    42  2:29/13:52    41  2:24/16:16    36  2:49/19:05    38  2:07/21:12    37  3:53/25:05    36  4:29/29:34    43  3:43/33:17    56  3:58/37:15    50  1:42/38:57    54  2:35/41:32    55  0:59/42:31    53  1:27/43:58    51  1:52/45:50    57  1:25/47:15   100  1:38/48:53  Finish  0:27 00:49:20  
 13  Кругляк Олег           359 01:01:49       36  7:51/ 7:51    38  4:19/12:10    37  4:08/16:18    36  7:15/23:33    41  3:13/26:46    42  3:10/29:56    41  3:03/32:59    36  3:17/36:16    43  4:21/40:37    56  5:53/46:30    50  3:04/49:34    54  2:53/52:27    55  1:14/53:41    53  1:31/55:12    51  2:28/57:40    57  1:42/59:22   100  1:57/61:19  Finish  0:30 01:01:49  
 14  Давиденко Юрий         677 DSQ            36  5:32/ 5:32    38  2:02/ 7:34    37  2:37/10:11    36  2:59/13:10    42  1:51/15:01    41  1:42/16:43    36  2:13/18:56    43  2:53/21:49    56  3:06/24:55    50  1:04/25:59    54  2:11/28:10    55  0:53/29:03    53  1:05/30:08    52  1:06/31:14    51  0:38/31:52   100  2:13/34:05  Finish  0:19           
 15  Кузьмин Игорь          196 DSQ            36  5:45/ 5:45    42  2:18/ 8:03    41  1:31/ 9:34    36  2:15/11:49    38  1:28/13:17    37  2:25/15:42    36  3:04/18:46    43  2:48/21:34    56  3:13/24:47    50  1:03/25:50    54  2:14/28:04    55  0:53/28:57    53  1:06/30:03    52  1:09/31:12    51  0:38/31:50   100  2:17/34:07  Finish  0:19           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч50 , 12 CP, 4.125 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Рудаков Володимир      174 00:30:52       32  3:52/ 3:52    37  2:42/ 6:34    36  3:05/ 9:39    41  1:59/11:38    40  1:50/13:28    38  2:29/15:57    42  3:03/19:00    44  2:38/21:38    56  2:50/24:28    51  3:02/27:30    57  1:04/28:34   100  1:57/30:31  Finish  0:21 00:30:52  
  2  Холявко Євген          602 00:30:56       32  3:44/ 3:44    37  2:48/ 6:32    36  3:02/ 9:34    41  2:02/11:36    40  1:45/13:21    38  4:21/17:42    42  3:04/20:46    44  2:39/23:25    56  2:38/26:03    51  2:25/28:28    57  1:00/29:28   100  1:08/30:36  Finish  0:20 00:30:56  
  3  Залєсов  Олександр     599 00:31:13       32  3:31/ 3:31    37  3:04/ 6:35    36  3:03/ 9:38    41  2:02/11:40    40  1:47/13:27    38  4:18/17:45    42  3:04/20:49    44  2:41/23:30    56  2:36/26:06    51  2:28/28:34    57  0:57/29:31   100  1:15/30:46  Finish  0:27 00:31:13  
  4  Мальчик Ігор           148 00:32:15       32  3:58/ 3:58    37  3:00/ 6:58    36  3:12/10:10    41  2:11/12:21    40  2:01/14:22    38  2:51/17:13    42  3:20/20:33    44  2:59/23:32    56  2:53/26:25    51  2:41/29:06    57  1:13/30:19   100  1:28/31:47  Finish  0:28 00:32:15  
  5  Лаврик Олег            635 00:34:46       32  3:33/ 3:33    37  2:58/ 6:31    36  3:13/ 9:44    41  2:25/12:09    40  1:58/14:07    38  3:31/17:38    42  4:01/21:39    44  3:14/24:53    56  3:14/28:07    51  3:33/31:40    57  1:09/32:49   100  1:27/34:16  Finish  0:30 00:34:46  
  6  Летичевський Олексан   600 00:40:04       32  4:32/ 4:32    37  3:23/ 7:55    36  4:48/12:43    41  2:20/15:03    40  3:30/18:33    38  3:08/21:41    42  4:25/26:06    44  3:00/29:06    56  2:57/32:03    51  4:27/36:30    57  1:24/37:54   100  1:46/39:40  Finish  0:24 00:40:04  
  7  Кудрін Володимир       780 00:41:33       32  4:43/ 4:43    37  3:59/ 8:42    36  3:57/12:39    41  2:36/15:15    40  3:13/18:28    38  3:10/21:38    42  4:12/25:50    44  3:19/29:09    56  3:11/32:20    51  4:36/36:56    57  2:30/39:26   100  1:37/41:03  Finish  0:30 00:41:33  
  8  Сур Сергей             781 00:54:32       32  5:39/ 5:39    37  4:32/10:11    36  5:20/15:31    41  3:24/18:55    40  3:07/22:02    38  4:40/26:42    42  8:24/35:06    44  5:23/40:29    56  4:40/45:09    51  5:03/50:12    57  2:10/52:22   100  1:38/54:00  Finish  0:32 00:54:32  
  9  Михайличенко Олексан   601 п 4.18.5.      32 **:46/**:46    37  3:23/**:09    36  4:10/**:19    41  2:20/**:39    40  1:58/**:37    38  2:54/**:31    42  3:53/**:24    44  3:22/**:46    56  3:05/**:51    51  3:17/**:08    57  1:34/**:42   100  1:26/**:08  Finish 720:25           

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч60 , 12 CP, 4.125 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Божко Микола           444 00:36:04       32  4:49/ 4:49    37  3:18/ 8:07    36  4:04/12:11    41  1:53/14:04    40  1:45/15:49    38  2:16/18:05    42  3:06/21:11    44  5:33/26:44    56  2:37/29:21    51  2:36/31:57    57  1:42/33:39   100  1:35/35:14  Finish  0:50 00:36:04  
  2  Фокін Сергій           605 00:39:15       32  5:02/ 5:02    37  3:25/ 8:27    36  3:56/12:23    41  2:24/14:47    40  2:04/16:51    38  2:57/19:48    42  4:05/23:53    44  3:37/27:30    56  3:29/30:59    51  3:45/34:44    57  2:44/37:28   100  1:25/38:53  Finish  0:22 00:39:15  
  3  Фурса  Олег            678 00:39:19       32  4:59/ 4:59    37  3:24/ 8:23    36  4:02/12:25    41  2:26/14:51    40  2:04/16:55    38  2:51/19:46    42  3:56/23:42    44  3:20/27:02    56  3:07/30:09    51  3:37/33:46    57  3:51/37:37   100  1:18/38:55  Finish  0:24 00:39:19  
  4  Іванов Володимир       603 00:39:54       32  5:10/ 5:10    37  3:30/ 8:40    36  3:42/12:22    41  2:31/14:53    40  2:00/16:53    38  2:46/19:39    42  3:56/23:35    44  3:20/26:55    56  3:09/30:04    51  3:55/33:59    57  3:46/37:45   100  1:44/39:29  Finish  0:25 00:39:54  
  5  Робак Володимир        604 00:40:49       32  5:06/ 5:06    37  3:35/ 8:41    36  3:58/12:39    41  2:30/15:09    40  2:12/17:21    38  2:56/20:17    42  4:15/24:32    44  3:38/28:10    56  3:48/31:58    51  4:32/36:30    57  1:59/38:29   100  1:48/40:17  Finish  0:32 00:40:49  
  6  Зеленський Анатолій    445 00:50:16       32  5:13/ 5:13    37  3:34/ 8:47    36 10:14/19:01    41  2:38/21:39    40  3:06/24:45    38  3:36/28:21    42  4:26/32:47    44  4:33/37:20    56  4:19/41:39    51  4:19/45:58    57  1:52/47:50   100  2:00/49:50  Finish  0:26 00:50:16  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч75 , 7 CP, 2.275 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Дудін Андрій           606 00:28:25       48 590:01/590:01    31  1:19/591:20    61  1:39/592:59    63  1:50/594:49    43  2:12/597:01    49  1:10/598:11    47  2:05/600:16    62  1:27/601:43   100  1:25/603:08    34 124:06/727:14    44  5:33/732:47    56  6:01/738:48    49  2:12/741:00    52  3:37/744:37    53  2:11/746:48   100  1:05/747:53  Finish **:32 00:28:25  
  2  Барановський  Віктор   679 00:33:50       34  7:20/ 7:20    44  9:49/17:09    56  6:36/23:45    49  1:42/25:27    52  4:27/29:54    53  2:14/32:08   100  1:11/33:19  Finish  0:31 00:33:50  
  3  Родионов  Николай      782 01:32:07       34 48:44/48:44    44  9:51/58:35    56  8:24/66:59    49  4:41/71:40    51  8:52/80:32    52  2:49/83:21    53  4:48/88:09   100  2:36/90:45  Finish  1:22 01:32:07  

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж50 Ж60 Ж70 Новачки1 Новачки2 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч40 Ч50 Ч60 Ч75 Ч80


Ч80 , 7 CP, 2.275 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Нагорський Віктор      621 п 4.18.5.      34 13:34/13:34    44 18:06/31:40    56 19:49/51:29    49  7:30/58:59    52 11:42/70:41    53 10:43/81:24   100  3:18/84:42  Finish  1:01