Date, time of updating:06.03.2020,14:58:49

Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація спортивного орієнтування України" в Луганській області.

Клуб спортивного орієнтування "СЄВЄР".

Відкритий чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування (бігом)

коpоткая дистанция

06.03.2020 р. оз. Чисте


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж12 , 8 CP, 2.020 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Чумак Юлия                   27 Луганська            00:37:07       1    0            
    2 Семенова Дар’я               38 Луганська            00:54:34       2    0            
    3 Романова Алина               23 Луганська            01:02:06       3    0            
    4 Перченко Маша               202 Луганська            01:02:59       4    0            
    5 Чумак Анна                   26 Луганська            01:06:15       5    0            
    6 Скороход Татьяна             24 Луганська            01:08:31       6    0            
    7 Зинченко Мария               22 Луганська                           0    0 DSQ        
    8 Ставицкая Алина              25 Луганська                           0    0 DSQ        
    9 Бумаженко  Ксенія            71 Луганська                           0    0 OVT        
   10 Філатова Вікторія           201 Луганська                           0    0 OVT        
    ранг     2; ІІІ-ю 123% 00:45:39

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж14 , 9 CP, 2.530 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Чуркина Дарья                28 Луганська            00:23:54       1    0            
    2 Овчиннікова  Сніжана         74 Луганська            00:51:16       2    0            
    3 Мирослава Гудим              39 Луганська            00:53:37       3    0            
    4 Радченко Лада                75 Луганська            01:00:08       4    0            
    5 Якименко Милла               29 Луганська            01:02:10       5    0            
    6 Готь Вікторія               205                                     0    0 OVT        
    ранг     5; ІІ-ю 108% 00:25:48; ІІІ-ю 132% 00:31:32

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж16 , 11 CP, 3.530 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Сирих Олександра             42 Луганська            00:27:11       1    0            
    2 Пилипенко Юлiя               41 Луганська            00:33:43       2    0            
    3 Кибальник Катерина           40 Луганська            00:50:09       3    0            
    ранг     3; ІІ-ю 105% 00:28:32; ІІІ-ю 129% 00:35:03

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж21 , 15 CP, 4.780 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Жинкевич Александра          16 Донецька             00:34:27       1    0            
    2 Колмичек Дар’я               43 Луганська            00:36:25       2    0            
    3 Лопатенко Світлана           45 Луганська            00:54:19       3    0            
    4 Коропова Вікторія            30 Луганська            00:55:11       4    0            
    5 Рвачова Галина                1 Луганська                           0    0 OVT        
    ранг    71; І 105% 00:36:10; ІІ 123% 00:42:22; ІІІ 146% 00:50:17

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж35 , 13 CP, 3.980 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Колмичек Ірина               48 Луганська            00:42:52       1    0            
    2 Глебова Светлана             47 Луганська            00:46:24       2    0            
    3 Глебова Марина               46 Луганська            00:51:47       3    0            
    4 Поліщук Галина               14 Луганська            00:54:46       4    0            
    5 Свиридоненко Альбина         49 Луганська            01:04:13       5    0            
    ранг    23; ІІ 108% 00:46:17; ІІІ 129% 00:55:17

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч12 , 9 CP, 2.230 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Жинкевич Натан               17 Донецька             00:25:03       1    0            
    2 Поклад  Іван                 86 Луганська            00:33:38       2    0            
    3 Чебеняев Михаил              34 Луганська            00:33:41       3    0            
    4 Горобинский Денис            32 Луганська            00:43:43       4    0            
    5 Подмазко Артем               33 Луганська            00:50:44       5    0            
    6 Мовчанов  Егор               51 Луганська            00:52:23       6    0            
    7 Клюєв  Вадим                 82 Луганська            00:55:06       7    0            
    8 Фоменко Владислав            87 Луганська            00:55:58       8    0            
    9 Бучек Володимір              50 Луганська                           0    0 OVT        
   10 Гетьманський Владислав       81 Луганська                           0    0 OVT        
   11 Літошко  Іван                84 Луганська                           0    0 OVT        
   12 Максимчук Андрій             85 Луганська                           0    0 OVT        
   13 Боровской Іван              203 Луганська                           0    0 OVT        
    ранг     4; ІІ-ю 105% 00:26:18; ІІІ-ю 129% 00:32:18

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч14 , 11 CP, 2.420 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Булгаков Саша                35 Луганська            00:20:13       1    0            
    2 Пунтус  Артем                54 Луганська            01:05:22       2    0            
    3 Майборода Микита             89 Луганська            01:06:19       3    0            
    4 Иманов Саят                  36 Луганська            01:07:11       4    0            
    5 Орлов Никита                 37 Луганська            01:16:13       5    0            
    6 Забіяка  Антон               52 Луганська                           0    0 DSQ        
    7 Овчинніков  Богдан           53 Луганська                           0    0 DSQ        
    8 Папаскірі Тамаз              91 Луганська                           0    0 DSQ        
    9 Тропинін  Єгор               92 Луганська                           0    0 DSQ        
   10 Ювенський Данило             55 Луганська                           0    0 DSQ        
   11 Зайцев Владислав             88 Луганська                           0    0 OVT        
   12 Нейсин  Данило               90 Луганська                           0    0 OVT        
    ранг     5; ІІ-ю 108% 00:21:50; ІІІ-ю 132% 00:26:41

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч16 , 15 CP, 4.110 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Дацко Єлізар                 56 Луганська            00:42:24       1    0            
    2 Биков Ярослав                93 Луганська            00:49:22       2    0            
    3 Худяков Максим               94 Луганська            00:52:02       3    0            
    ранг     2; ІІІ-ю 123% 00:52:09

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч21 , 18 CP, 5.240 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Павленко Виталий             60 Луганська            00:33:53       1    0            
    2 Онопко Данил                 59 Луганська            00:34:02       2    0            
    3 Слепцов Микита               18 Донецька             00:35:48       3    0            
    4 Кузьмін Гліб                 58 Донецька             00:40:55       4    0            
    5 Єрофєєв Євген                 2 Луганська                           0    0 OVT        
    ранг    80; І 108% 00:36:35; ІІ 126% 00:42:41; ІІІ 150% 00:50:49

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч35 , 15 CP, 4.890 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Невенченко Степан            69 Луганська            00:35:09       1    0            
    2 Глебов Юра                   65 Луганська            00:35:25       2    0            
    3 Глебов Сергій                64 Луганська            00:36:36       3    0            
    4 Беленец Николай              19 Донецька             00:37:28       4    0            
    5 Тарасенко Сергій             20 Донецька             00:37:53       5    0            
    6 Колмичек Олексій             66 Луганська            00:38:00       6    0            
    7 Кузьмін Ігор                 68 Донецька             00:38:23       7    0            
    8 Поліщук Валерій              15 Луганська            00:39:28       8    0            
    9 Коновалов Сергій             67 Луганська            00:46:33       9    0            
   10 Воробьев Михаил              21 Донецька             00:55:35      10    0            
    ранг   102; ІІ 129% 00:45:20; ІІІ 154% 00:54:07

Головний суддя О.А. Костіна

Головний секретар О.М. Куценко