Date, time of updating:07.03.2020,13:50:25

Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація спортивного орієнтування України" в Луганській області.

Клуб спортивного орієнтування "СЄВЄР".

Відкритий чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування (бігом)

довга дистанція у заданому напрямку

07.03.2020 р. с. Метьолкіне


Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж12 , 8 CP, 1.870 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Кравцова Марія                5 Харківська           00:19:02       1    0            
    2 Сас  Марія                    6 Харківська           00:21:12       2    0            
    3 Тарасова Поліна               7 Харківська           00:29:47       3    0            
    4 Скороход Татьяна             24 Луганська            00:31:15       4    0            
    5 Філатова Вікторія           201 Луганська            00:31:35       5    0            
    6 Іванько  Аріна                4 Харківська           00:32:51       6    0            
    7 Семенова Дар’я               38 Луганська            00:35:07       7    0            
    8 Бикова Мирослава             70 Луганська            00:35:49       8    0            
    9 Зинченко Мария               22 Луганська            00:38:07       9    0            
   10 Перченко Маша               202 Луганська            00:42:36      10    0            
   11 Ставицкая Алина              25 Луганська            00:44:09      11    0            
   12 Романова Алина               23 Луганська            00:52:43      12    0            
   13 Бумаженко  Ксенія            71 Луганська            01:40:43      13    0            
   14 Злобіна  Катерина            72 Луганська                           0    0 not start  
   15 Чумак Анна                   26 Луганська                           0    0 not start  
   16 Чумак Юлия                   27 Луганська                           0    0 not start  
    ранг     8; ІІ-ю 117% 00:22:16; ІІІ-ю 142% 00:27:01

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж14 , 9 CP, 2.330 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Сорока Анастасія              8 Харківська           00:23:58       1    0            
    2 Якименко Милла               29 Луганська            00:27:06       2    0            
    3 Чуркина Дарья                28 Луганська            00:49:41       3    0            
    4 Овчиннікова  Сніжана         74 Луганська            01:26:59       4    0            
    5 Гудим Мирослава              39 Луганська            01:43:32       5    0            
    6 Бєлікова  Ксенія             73 Луганська                           0    0 not start  
    7 Радченко Лада                75 Луганська                           0    0 not start  
    ранг     7; ІІ-ю 114% 00:27:19; ІІІ-ю 138% 00:33:04

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж16 , 14 CP, 5.490 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Сирих Олександра             42 Луганська            00:58:52       1    0            
    2 Пилипенко Юлiя               41 Луганська            01:05:11       2    0            
    3 Кибальник Катерина           40 Луганська            01:24:14       3    0            
    ранг     3; ІІІ 105% 01:01:48

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж21 , 14 CP, 7.260 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Жинкевич Александра          16 Донецька             00:56:57       1    0            
    2 Колмичек Дар’я               43 Луганська            01:02:50       2    0            
    3 Лопатенко Світлана           45 Луганська            02:10:58       3    0            
    4 Коропова Вікторія            30 Луганська            02:27:13       4    0            
    5 Маніна Єлизавета             77 Луганська                           0    0 DSQ        
    6 Рвачова Галина                1 Луганська                           0    0 OVT        
    7 Тарабановська Наталія        13 Луганська                           0    0 not start  
    ранг    71; І 105% 00:59:47; ІІ 123% 01:10:02; ІІІ 146% 01:23:08

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ж35 , 14 CP, 6.750 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Глебова Марина               46 Луганська            01:30:28       1    0            
    2 Глебова Светлана             47 Луганська            01:30:37       2    0            
    3 Кочева Ольга                207 Донецька             01:53:37       3    0            
    4 Поліщук Галина               14 Луганська                           0    0 DSQ        
    ранг    12; ІІ 100% 01:30:28; ІІІ 120% 01:48:33

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч12 , 9 CP, 2.130 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Жинкевич Натан               17 Донецька             00:23:51       1    0            
    2 Максимчук Андрій             85 Луганська            00:40:05       2    0            
    3 Горобинский Денис            32 Луганська            00:40:51       3    0            
    4 Бучек Володимір              50 Луганська            00:42:13       4    0            
    5 Поклад  Іван                 86 Луганська            00:48:49       5    0            
    6 Фоменко Владислав            87 Луганська            00:49:45       6    0            
    7 Чебеняев Михаил              34 Луганська            00:52:14       7    0            
    8 Петренко Гліб               301                      01:04:04       8    0            
    9 Мовчанов  Егор               51 Луганська            01:28:40       9    0            
   10 Клюєв  Вадим                 82 Луганська            02:05:51      10    0            
   11 Літошко Іван                 84                                     0    0 DSQ        
   12 Воронкин Тимур               31 Луганська                           0    0 not start  
   13 Подмазко Артем               33 Луганська                           0    0 not start  
   14 Рева Сергій                   9 Харківська                          0    0 not start  
   15 Боровской Іван              203                                     0    0 not start  
    ранг     5; ІІ-ю 111% 00:26:28; ІІІ-ю 135% 00:32:11

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч14 , 8 CP, 2.230 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Забіяка  Антон               52 Луганська            00:30:12       1    0            
    2 Агафонов Вадим              300                      00:36:39       2    0            
    3 Булгаков Саша                35 Луганська            00:54:43       3    0            
    4 Орлов Никита                 37 Луганська            01:04:06       4    0            
    5 Иманов Саят                  36 Луганська            01:07:47       5    0            
    6 Тропинін  Єгор               92 Луганська            01:17:27       6    0            
    7 Папаскірі Тамаз              91 Луганська            01:21:35       7    0            
    8 Нейсин  Данило               90 Луганська                           0    0 DSQ        
    9 Овчинніков  Богдан           53 Луганська                           0    0 not start  
   10 Ювенський Данило             55 Луганська                           0    0 not start  
    ранг     6; ІІ-ю 111% 00:33:31; ІІІ-ю 135% 00:40:46

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч16 , 14 CP, 6.060 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Биков Ярослав                93 Луганська            01:28:29       1    0            
    2 Дацко Єлізар                 56 Луганська            01:40:46       2    0            
    3 Худяков Максим               94 Луганська            02:18:32       3    0            
    4 Костюренко Олег              57 Луганська                           0    0 not start  
    ранг     2

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч21 , 20 CP, 9.920 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Іванько Олексій              11 Харківська           00:50:23       1    0            
    2 Дворников Данило             10 Харківська           01:03:05       2    0            
    3 Павленко Виталий             60 Луганська            01:04:25       3    0            
    4 Раєвський Сергій             61 Луганська            01:05:19       4    0            
    5 Слепцов Микита               18 Донецька             01:13:06       5    0            
    6 Онопко Данил                 59 Луганська            01:27:14       6    0            
    7 Кузьмін Гліб                 58 Донецька             01:34:39       7    0            
    8 Солодкий Віталій              3 Луганська                           0    0 DSQ        
    9 Утробін Олександр            62 Луганська                           0    0 DSQ        
   10 Єрофєєв Євген                 2 Луганська                           0    0 OVT        
   11 Рева Олексій                 12 Харківська                          0    0 not start  
    ранг   240; І 120% 01:00:27; ІІ 138% 01:09:31; ІІІ 166% 01:23:38

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35


Ч35 , 16 CP, 8.210 km

      Прізвище, ім'я            Номер Регіон               Час        Місце Очки Прім.      
    1 Кузьмін Ігор                 68 Донецька             00:55:36       1    0            
    2 Афанасьев Юрий               63 Луганська            00:59:23       2    0            
    3 Невенченко Степан            69 Луганська            01:00:08       3    0            
    4 Глебов Юра                   65 Луганська            01:04:11       4    0            
    5 Беленец Николай              19 Донецька             01:04:19       5    0            
    6 Тарасенко Сергій             20 Донецька             01:15:32       6    0            
    7 Колмичек Олексій             66 Луганська            01:17:20       7    0            
    8 Глебов Сергій                64 Луганська            01:17:36       8    0            
    9 Поліщук Валерій              15 Луганська            01:18:15       9    0            
   10 Коновалов Сергій             67 Луганська            01:23:13      10    0            
   11 Воробьев Михаил              21 Донецька             01:42:53      11    0            
   12 Мовчанов Кирило             302 Луганська            02:35:14      12    0            
   13 Поклад Миколай              303                                     0    0 DSQ        
    ранг   112; ІІ 129% 01:11:43; ІІІ 154% 01:25:37

Головний суддя О.А. Костіна

Головний секретар О.М. Куценко