Date, time of updating:22.10.2017,13:54:47

Гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання

Відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України в Одеській обл.

II (обласний) етап Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів

дистанція за вибором

22.10.2017 р. м.Одеса, парк Дюковський


M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M12 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Матін Фадей               01.01.2007     ІІ    Дрiада                                      28    0     28  00:21:05       1 ІІ-ю      0 
    2 Матин Дорофей             17.08.2009     б/р   Дрiада               Місюра М.А.            23    0     23  00:21:17       2 ІІІ-ю     0 
    3 Попович Олександр         03.10.2010     б/р ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           20    0     20  00:28:42       3 ІІІ-ю     0 
    4 Настоящий Ігор                                                                             23    3     20  00:32:59       4 ІІІ-ю     0 
    5 Ева Митько                28.03.2009     б/р                                               19    0     19  00:28:27       5 ІІІ-ю     0 
    6 Пустильник Володя         01.01.2003     ІІІ-ю Юність               Тарасов Володимир      17    0     17  00:21:09       6 ІІІ-ю     0 
    7 Отен Евгеній              2005           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             17    0     17  00:25:07       7 ІІІ-ю     0 
    8 Сирбу Ігор                2005           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             17    0     17  00:25:48       8 ІІІ-ю     0 
    9 Парпалак Сергій           2005           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             17    0     17  00:26:15       9 ІІІ-ю     0 
   10 Міляєв Леонід             04.08.2007     б/р ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           17    0     17  00:29:48      10 ІІІ-ю     0 
   11 Міляєв Антон              27.08.2006     б/р ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           17    0     17  00:29:56      11 ІІІ-ю     0 
   12 Тіхонов Владіслав         01.01.2006     б/р ю Юність                                      18    1     17  00:30:40      12 ІІІ-ю     0 
   13 Лагода Даніїл             19.01.2006           Самоцвит             Краева Р.В.            16    0     16  00:27:30      13 ІІІ-ю     0 
   14 Лагода Михайло            19.11.2009           Самоцвит             Краева Р.В.            16    0     16  00:27:32      14 ІІІ-ю     0 
   15 Паньков Мирослав          01.10.2006     б/р ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           16    0     16  00:28:24      15 ІІІ-ю     0 
   16 Кукленко Володимир        2005           б/р   Одеська ЗОШ-інтернат Копотієнко Н.А.        15    0     15  00:26:08      16 ІІІ-ю     0 
   17 Табашнюк Саша             01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.            18    4     14  00:33:31      17 ІІІ-ю     0 
   18 Бужинскский Илья          01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.            18    4     14  00:33:32      18 ІІІ-ю     0 
   19 Урядов Никита             01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.            18    4     14  00:33:33      19 ІІІ-ю     0 
   20 Коваленко Илья            01.03.2007     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка                                13    0     13  00:12:53      20 ІІІ-ю     0 
   21 Штрахов Данил                                                                              13    0     13  00:29:03      21 ІІІ-ю     0 
   22 Пригорнєв Артем                          б/р ю Сова                 Іванова Т.             12    0     12  00:23:43      22 ІІІ-ю     0 
   23 Сергеев Саша                                                                               11    0     11  00:25:43      23 ІІІ-ю     0 
   24 Лукіш Даніїл              2005           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           12    1     11  00:30:39      24 ІІІ-ю     0 
   25 Степаненко Руслан                        б/р ю Кодимський БДЮТ                             21   10     11  00:39:06      25 ІІІ-ю     0 
   26 Власенко Євген                           б/р ю Кодимський БДЮТ                             21   10     11  00:39:07      26 ІІІ-ю     0 
   27 Кілієнко Євген                           б/р ю Кодимський БДЮТ                             21   10     11  00:39:09      27 ІІІ-ю     0 
   28 Немировський Максим                      б/р ю Кодимський БДЮТ                             21   10     11  00:39:11      28 ІІІ-ю     0 
   29 Сергійчук Тимофій                                                                           9    0      9  00:23:40      29 ІІІ-ю     0 
   30 Сергійчук Ваня                                                                              9    0      9  00:26:11      30 ІІІ-ю     0 
   31 Умецький Роман            25.02.2011           Самоцвит             Краева Р.В.             9    0      9  00:26:13      31 ІІІ-ю     0 
   32 Охотников Тихон                          б/р ю Сова                 Іванова Т.             16   16      0  00:45:13      32 ІІІ-ю     0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M14 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Макаров Василий           10.09.2003     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           28    0     28  00:26:33       1 ІІ-ю      0 
    2 Раділов Олексій           03.12.2004     І-ю   ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           26    0     26  00:23:59       2 ІІ-ю      0 
    3 Ахрамєєв Ілля             2003           б/р ю Білгород-Дністровськ                        26    0     26  00:27:42       3 ІІ-ю      0 
    4 Чорний Євген              2004           б/р ю Білгород-Дністровськ                        26    0     26  00:27:50       4 ІІ-ю      0 
    5 Нечипорук Іван            2004           б/р ю Білгород-Дністровськ                        26    0     26  00:27:50       5 ІІ-ю      0 
    6 Ахрамєєв Кирило           2003           б/р ю Білгород-Дністровськ                        26    0     26  00:27:52       6 ІІ-ю      0 
    7 Костов Сергій             2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            25    0     25  00:27:00       7 ІІ-ю      0 
    8 Мальцев Микита            27.05.2004     ІІ-ю  Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць    24    0     24  00:24:52       8 ІІІ-ю     0 
    9 Прус Ярослав              14.12.2003     б/р   Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць    23    0     23  00:23:29       9 ІІІ-ю     0 
   10 Солодовніков Євген        2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            23    0     23  00:24:27      10 ІІІ-ю     0 
   11 Чиканчи Денис             2004           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            23    0     23  00:24:28      11 ІІІ-ю     0 
   12 Котенёв Егор              26.10.2003     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           23    0     23  00:26:57      12 ІІІ-ю     0 
   13 Памбук Лев                12.11.2003     ІІІ-ю Дрiада               Місюра М.А.            22    0     22  00:16:19      13 ІІІ-ю     0 
   14 Хорошевський Данило       15.12.2003     ІІ-ю  Дрiада               Місюра М.А.,Місюра Т   22    0     22  00:16:19      14 ІІІ-ю     0 
   15 Степанов Миша             01.01.2003           Спорт для всех       Луць Артем,Кириченко   22    0     22  00:17:34      15 ІІІ-ю     0 
   16 Ростиянов Максим          21.11.2004     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           19    0     19  00:22:49      16 ІІІ-ю     0 
   17 Плахотнюк Кирил           2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            18    0     18  00:27:28      17 ІІІ-ю     0 
   18 Адаховський Віталій                      б/р ю Кодимський БДЮТ                             19    1     18  00:30:35      18 ІІІ-ю     0 
   19 Лужанський Іван                          б/р ю Кодимський БДЮТ                             19    1     18  00:30:37      19 ІІІ-ю     0 
   20 Брагінець Валерій         02.07.2004     ІІІ-ю Самоцвит             Краева Р.В.            17    0     17  00:26:54      20 ІІІ-ю     0 
   21 Голишев Данило            17.04.2004     б/р   Одеська ЗОШ-інтернат Копотієнко Н.А.        17    0     17  00:26:57      21 ІІІ-ю     0 
   22 Андріяш Максим            2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            17    0     17  00:27:07      22 ІІІ-ю     0 
   23 Могорян Іван              2004           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             16    0     16  00:27:45      23 ІІІ-ю     0 
   24 Бузган Сергій             2004           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             16    0     16  00:28:07      24 ІІІ-ю     0 
   25 Демчук Віталій            2003           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           19    5     14  00:34:35      25 ІІІ-ю     0 
   26 Давлетов Раимир           2003           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           14    9      5  00:38:54      26 ІІІ-ю     0 
   27 Уманський Тарас           2004           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           29   29      0  00:58:43      27 ІІІ-ю     0 
   28 Костюк Валентин           2003           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           29   29      0  00:58:47      28 ІІІ-ю     0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M16 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Матін Демид               20.02.2003     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.            29    0     29  00:22:30       1 І-ю       0 
    2 Колесник Вадим            19.02.2001     І     Дрiада               Місюра М.А.            26    0     26  00:21:31       2 ІІ-ю      0 
    3 Тешко Вячеслав            2001           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             26    0     26  00:28:53       3 ІІ-ю      0 
    4 Нікітін Михайло                          б/р ю Сова                 Іванова Т.             22    0     22  00:29:43       4 ІІІ-ю     0 
    5 Личикаки Олег             24.01.2002     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           24    2     22  00:31:13       5 ІІІ-ю     0 
    6 Касьянов Ярослав          08.10.2002     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           26    4     22  00:33:57       6 ІІІ-ю     0 
    7 Власенко Данил                           б/р ю Сова                 Іванова Т.             21    0     21  00:29:05       7 ІІІ-ю     0 
    8 Богусевич Денис           01.01.2003     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           19    0     19  00:27:48       8 ІІІ-ю     0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M18 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Матін Матвій              11.07.1999     І     Дрiада                                      27    0     27  00:19:09       1           0 
    2 Могорян Дмитро            2000           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             25    0     25  00:28:11       2           0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M21 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Стоян Роман               16.06.1989     б/р   Романтик                                    29    0     29  00:16:09       1 І         0 
    2 Швець Іван                31.05.1988     КМСУ                       Самостійно             29    0     29  00:16:10       2 І         0 
    3 Тесленко Михайло          13.09.1986     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.              29    0     29  00:16:39       3 І         0 
    4 Трімбой Ігор              23.11.1972     МСУ   Динамо               Герт Г.В.              29    0     29  00:17:54       4 І         0 
    5 Малий Юрій                12.04.1985     І                          Самостійно             29    0     29  00:18:12       5 І         0 
    6 Шпіллер Андрій            03.03.1956     І     Дрiада               самостiйно             29    0     29  00:23:29       6 І         0 
    7 Середа Олексій            12.08.1976     ІІ    Чорноморськ                                 29    0     29  00:24:49       7 І         0 
    8 Коваленко Віктор          01.07.1958     ІІ    ОБДЮТ Тоніка         Капустинский И.В.      29    0     29  00:26:18       8 І         0 
    9 Прасолов Константин       02.05.1974     КМСУ  Динамо               Герт Г.В.              28    0     28  00:16:18       9 І         0 
   10 Островський Олексій       21.05.1985     КМСУ  Чорноморськ          Островський В.А.       28    0     28  00:18:26      10 І         0 
   11 Климентьєв Руслан         31.03.1993     б/р   ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           28    0     28  00:21:08      11 І         0 
   12 Піщурніков Олег                                                                            28    0     28  00:23:28      12 І         0 
   13 Седашов Станiслав         23.04.1970     ІІІ                                               28    0     28  00:23:50      13 І         0 
   14 Соколов Олег                                   Рішильєвський ліцей                         28    0     28  00:26:17      14 І         0 
   15 Гусак Михайло             05.11.1989                                                       28    3     25  00:32:58      15 І         0 
   16 Петренко Олександр        16.02.2000     ІІІ                                               24    0     24  00:21:01      16 І         0 
   17 Ковальов Юрiй             25.06.1952     ІІІ   Дрiада               Ступников Е.С.,Місюр   24    0     24  00:24:37      17 І         0 
   18 Дегтев Олександр          21.10.1952     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.            22    0     22  00:23:19      18 ІІ        0 
   19 Бекшаєв Олександр                                                                          27   20      7  00:49:57      19           0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W12 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Фатеева София             28.07.2005     ІІІ-ю Дрiада               Місюра М.А.            27    0     27  00:23:46       1 ІІІ-ю     0 
    2 Середа Дар’я              16.06.2009     б/р   Чорноморськ                                 19    0     19  00:22:39       2           0 
    3 Кулешова Татьяна          11.02.2005     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           19    0     19  00:24:56       3           0 
    4 Репетуева Оля             23.02.2007           Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць    19    0     19  00:25:14       4           0 
    5 Седашова Софія            23.05.2007     б/р ю                      Самостійно             19    0     19  00:27:21       5           0 
    6 Степановская Влада        12.01.2006     б/р ю                                             19    0     19  00:27:21       6           0 
    7 Майщенко Дарья            21.08.2005     ІІІ-ю ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           18    0     18  00:26:19       7           0 
    8 Купченко Кира                                                                              18    0     18  00:28:10       8           0 
    9 Мамренко Анастасія        01.01.2009           Юність               Тарасов Володимир      18    0     18  00:29:49       9           0 
   10 Колесник Євгенія          12.06.2007     б/р ю Дрiада               Колесник К.            16    0     16  00:24:59      10           0 
   11 Царан Марія                              б/р ю Кодимський БДЮТ                             19    3     16  00:32:14      11           0 
   12 Кейдалюк Яна                             б/р ю Кодимський БДЮТ                             19    3     16  00:32:15      12           0 
   13 Петренко Милослава        02.12.2009     б/р ю                      Петренко М.            15    0     15  00:23:32      13           0 
   14 Моранчук Вікторія         2005           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             15    0     15  00:25:18      14           0 
   15 Шестакова Лиза            01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.             9    0      9  00:29:53      15           0 
   16 Матиец Влада              01.01.2006     б/р ю Дрiада               Місюра М.А.             9    0      9  00:29:54      16           0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W14 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Смаглюк Юлия              23.09.2003     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           25    0     25  00:26:55       1 ІІ-ю      0 
    2 Банарь Діана              2004           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             19    0     19  00:25:06       2 ІІІ-ю     0 
    3 Громовенко Аліна          2003           б/р ю Білгород-Дністровськ                        19    0     19  00:25:57       3 ІІІ-ю     0 
    4 Звіздун Аліна             2003           б/р ю Білгород-Дністровськ                        19    0     19  00:25:58       4 ІІІ-ю     0 
    5 Патратій Лілія            2004           б/р ю Білгород-Дністровськ                        19    0     19  00:25:59       5 ІІІ-ю     0 
    6 Репетуева Калина          07.06.2005           Спорт для всех       Кириченко В.А.,Луць    19    0     19  00:29:10       6 ІІІ-ю     0 
    7 Чабан Ірина               2003           б/р ю Білгород-Дністровськ                        17    0     17  00:26:15       7 ІІІ-ю     0 
    8 Олефір Олена              12.08.2004     І-ю   ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           16    0     16  00:21:24       8 ІІІ-ю     0 
    9 Іванюк Олександра         2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            15    0     15  00:23:27       9 ІІІ-ю     0 
   10 Потинга Зінаїда           2003           б/р ю Подільський ЦДЮТ     Іванюк В.П.            15    0     15  00:23:47      10 ІІІ-ю     0 
   11 Субачюте Давиля           01.01.2003     ІІ-ю  Юность                                      14    0     14  00:18:15      11 ІІІ-ю     0 
   12 Кузьміна Настя                           б/р ю Кодимський БДЮТ                             13    0     13  00:17:02      12 ІІІ-ю     0 
   13 Олійник Олена             2004           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           11    9      2  00:38:58      13 ІІІ-ю     0 
   14 Григораш Анна             2003           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           11    9      2  00:38:59      14 ІІІ-ю     0 
   15 Доніка Світлана                                Овідіопольський РБДЮ                        11    9      2  00:39:00      15 ІІІ-ю     0 
   16 Жученко Діана             2003           б/р ю Овідіопольський РБДЮ Шукюров В.А.           11   10      1  00:39:02      16 ІІІ-ю     0 
   17 Лінько Катерина                                Овідіопольський РБДЮ                        11   10      1  00:39:03      17 ІІІ-ю     0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W16 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Кравець Діана                            б/р ю Сова                 Іванова Т.             21    0     21  00:29:07       1 ІІІ-ю     0 
    2 Фатеева Наталія           23.06.2003     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.            20    0     20  00:20:51       2 ІІІ-ю     0 
    3 Плачинта Габріела         2001           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             20    0     20  00:26:11       3 ІІІ-ю     0 
    4 Парпалак Олександра       2001           б/р ю Саратський РБДТ      Сирбу Ю.Ф.             20    0     20  00:26:12       4 ІІІ-ю     0 
    5 Соколова Катерина         19.11.2002     б/р ю Рішильєвський ліцей  Соколов О.В.           18    0     18  00:26:36       5 ІІІ-ю     0 

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W21 контрольний час 00:30:00

№ п/п Прізвище, ім'я            Рік народження Квал. Клуб                 Тренер               очки штраф результат час   Місце Викон. Очки 
    1 Романова Марина           23.07.1986     КМСУ  ОБДЮТ Тоніка         Голокоз О.В.           29    0     29  00:21:03       1 І         0 
    2 Явдощук Тетяна            13.10.1970     КМСУ  О-клуб               Голокоз О.В.           29    0     29  00:22:47       2 І         0 
    3 Подруцька Наталiя         18.04.1981     б/р                                               29    0     29  00:26:20       3 І         0 
    4 Кривошея Яна              21.01.1979     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.            29    0     29  00:28:13       4 І         0 
    5 Памбук Світлана           15.01.1981     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.            29    0     29  00:28:58       5 І         0 
    6 Середа Ольга              20.01.2004     І-ю   Север                Доценко Л.В.,Островс   28    0     28  00:23:24       6 І         0 
    7 Шаєвська Ольга            29.01.1981     б/р                                               28    0     28  00:29:08       7 І         0 
    8 Середа Ганна              10.12.1980     ІІІ   Чорноморськ          Островський В.А.       28    0     28  00:29:47       8 І         0 
    9 Краєва Раїса              09.05.1962     ІІ    Самоцвит             Краева Р.В.            27    0     27  00:29:42       9 І         0 
   10 Крюкова Анастасия         30.08.1987     ІІІ                                               28    1     27  00:30:43      10 І         0 
   11 Смольникова Лілія         15.11.1955     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.            29    3     26  00:32:15      11 ІІ        0 
   12 Власюк Євгенія                                                                             25    0     25  00:26:36      12 ІІ        0 
   13 Сикорская Светлана        27.01.1966     б/р   Дрiада               Місюра М.А.            22    0     22  00:24:33      13 ІІІ       0 
   14 Котлова Людмила           19.01.1947     ІІ    Дрiада                                      21    0     21  00:27:35      14 ІІІ       0 
   15 Аренкина Татьяна          27.06.1991     б/р                                               21    0     21  00:28:23      15 ІІІ       0 
   16 Костишена Катерина        21.02.1954     ІІІ   Дрiада               Місюра М.А.            23    2     21  00:31:20      16 ІІІ       0 
   17 Карпеченкова Лена         25.03.1965     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.            21    1     20  00:30:02      17 ІІІ       0 
   18 Серёгина Наталья          01.01.1974     б/р   Дрiада               Місюра М.А.            22    2     20  00:31:59      18 ІІІ       0 
   19 Степановська Ірина        11.11.1977     б/р                                               20    1     19  00:30:21      19           0 
   20 Городинская Инна          25.11.2000     ІІ-ю  Дрiада               Місюра М.А.            21    2     19  00:32:00      20           0 
   21 Цветкова  Вика            01.01.1979     б/р   Дрiада               Місюра М.А.            22    3     19  00:32:02      21           0 
   22 Шпак Людмила                                                                               18    0     18  00:23:33      22           0 
   23 Григоренко Світлана       15.11.1940     ІІ    Дрiада               Місюра М.А.             9    0      9  00:17:30      23           0 
   24 Трикулич Світлана                                                                          18   11      7  00:40:05      24           0 

Головний суддя Микола Місюра

Головний секрктар Людмила Стоян