Date, time of updating:26.08.2017,22:04:46

Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

коротка дистанція у заданому напрямку

26.08.2017 р. с. Усатове, НВК «школа-гімназія» ім. П.Д.Вернидуба


CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


CHILD , 7 КП, 1.040 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Лазаренко Олеся           м.Київ               19.11.2008     б/р   00:10:49       1 ІІ-ю   1000 
    2 Пицун Руслан              Полтавська           12.05.2009     б/р   00:12:07       2 ІІІ-ю   880 
    3 Сідлецька Вікторія        Вінницька            04.10.2008     б/р   00:12:24       3 ІІІ-ю   854 
    4 Кириченко Демьян          Одеська              07.02.2013           00:13:40       4 ІІІ-ю   737 
    5 Петренко Володимир        м.Київ               01.01.2007     ІІІ-ю 00:13:47       5 ІІІ-ю   726 
    6 Головченко Богдан         Миколаївська         27.04.2009     б/р   00:15:05       6         606 
    7 Колесник Євгенія          Одеська              12.06.2010     б/р ю 00:16:27       7         479 
    8 Скрупский Давид           Одеська              09.05.2012     б/р   00:16:33       8         470 
    9 Собчук Іван               Кіровоградська       21.03.2008     б/р ю 00:17:00       9         428 
   10 Жуненко Марія             Кіровоградська       03.10.2011     б/р   00:17:06      10         419 
   11 Мітюшин Денис             м.Київ               27.12.2009     б/р   00:18:23      11         300 
   12 Свідніцький Олександр     Миколаївська         23.02.2012     б/р ю 00:18:27      12         294 
   13 Хорошевський Златослав    Одеська                                   00:18:43      13         270 
   14 Федотов Андрій            Харківська           02.03.2010           00:19:16      14         219 
   15 Агафонов Ігор             Миколаївська         01.06.2008     б/р ю 00:20:29      15         106 
   16 Миронова Олександра       Одеська              22.03.2008     б/р ю 00:21:28      16          15 
   17 Кобзарь Захар             м.Київ               10.10.2009     б/р ю 00:23:01      17           0 
   18 Сур Илья                  м.Київ               25.12.2011     б/р ю 00:23:01      17           0 
   19 Балабанов Гордей          Сумська              02.09.2009     ІІІ-ю 00:24:24      19           0 
   20 Волощук Анастасія         Миколаївська         01.01.2009     б/р   00:51:57      20           0 
   21 Середа Дар’я              Одеська              16.06.2009     б/р                  0           0 
   22 Сідлецька Марія           Вінницька            28.10.2010     б/р                  0           0 
   23 Петренко Володимир        м.Київ               01.01.2007                          0           0 
   24 Петренко Милослава        Одеська              02.12.2009     б/р ю                0           0 
    ранг     5; ІІ-ю 108% 00:11:40; ІІІ-ю 132% 00:14:16

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12 , 10 КП, 1.090 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Гончарук Владіслав        Миколаївська         15.06.2005     І-ю   00:08:27       1 І-ю    1000 
    2 Свідницький Вадим         Миколаївська         15.06.2005     І-ю   00:09:37       2 ІІ-ю    862 
    3 Зичков  Максим            Херсонська           05.01.2005     ІІІ-ю 00:10:50       3 ІІІ-ю   718 
    4 Синиця  Георгій           Дніпропетровська     14.04.2005     І-ю   00:11:20       4 ІІІ-ю   659 
    5 Матін Фадей               Одеська              01.01.2007     ІІ    00:12:05       5 ІІІ-ю   570 
    6 Будаков Олексій           Черкаська            08.02.2005     б/р   00:12:07       6 ІІІ-ю   566 
    7 Захарченко Олексій        Миколаївська         01.09.2007     ІІ-ю  00:13:35       7         393 
    8 Кучмій Станіслав          Миколаївська         01.09.2007     ІІІ-ю 00:14:10       8         323 
    9 Мартинов Нікіта           Дніпропетровська     20.07.2006     ІІ-ю  00:14:37       9         270 
   10 Геращенко Ростислав       Кіровоградська       07.08.2006     б/р ю 00:16:38      10          32 
   11 Капара  Валентин          Херсонська           14.02.2007     ІІІ-ю 00:16:44      11          20 
   12 Голінков Леонід           Дніпропетровська     01.05.2005     ІІ-ю  00:18:08      12           0 
   13 Летяєв Андрій             Миколаївська         01.01.2006     ІІІ-ю 00:18:39      13           0 
   14 Лисоконь Михайло          Одеська              08.01.2008     б/р ю 00:20:01      14           0 
   15 Даніш Дмитро              м.Київ               19.02.2006     ІІ-ю  00:20:05      15           0 
   16 Зарубін Денис             Кіровоградська       01.10.2005     ІІІ-ю 00:22:46      16           0 
   17 Четвертак Роман           м.Київ               21.10.2005     ІІ-ю  00:27:42      17           0 
   18 Приймак Ілля              Вінницька            03.02.2005     б/р   00:29:53      18           0 
   19 Грішин Кирило             Миколаївська         01.01.2007     ІІІ-ю 00:30:18      19           0 
   20 Демченко Дмитро           Миколаївська         20.07.2006     б/р   00:56:02      20           0 
   21 Винушев Сергій            Миколаївська         01.03.2007     б/р                  0           0 
   22 Дробот Богдан             Вінницька            04.02.2006     б/р ю                0           0 
   23 Крук Микита               Херсонська           01.01.2005     ІІІ-ю                0           0 
   24 Малиш Артем               Полтавська           01.02.2005     б/р                  0           0 
   25 Мітюшин Гліб              м.Київ               27.05.2006     б/р                  0           0 
   26 Балабанов Елизар          Сумська              14.10.2007     ІІІ-ю                0           0 
   27 Горпинченко Дмитро        Запорізька           06.05.2006     б/р ю                0           0 
   28 Стариков Руслан           Луганська                                                0           0 
    ранг    17; І-ю 105% 00:08:52; ІІ-ю 126% 00:10:38; ІІІ-ю 154% 00:13:00

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14 , 10 КП, 2.100 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Ліщук Антоній             Волинська            30.01.2004     ІІІ   00:17:35       1 І-ю    1000 
    2 Кражев Игорь              Херсонська           10.02.2003     КМСУ  00:18:48       2 І-ю     931 
    3 Бессараб Нікіта           Черкаська            03.12.2004     І-ю   00:22:37       3 ІІ-ю    714 
    4 Скворцов Юрій             Херсонська           22.07.2004     ІІ-ю  00:23:22       4 ІІ-ю    671 
    5 Піонтковський Андрій      Дніпропетровська     03.05.2004     І-ю   00:23:32       5 ІІ-ю    662 
    6 Євстаф’єв Дмитро          Дніпропетровська     04.06.2004     ІІ    00:23:46       6 ІІ-ю    648 
    7 Граждан Микита            Миколаївська         18.04.2003     ІІ    00:24:42       7 ІІ-ю    595 
    8 Ткаченко Євген            Миколаївська         04.03.2003     І-ю   00:26:08       8 ІІІ-ю   514 
    9 Кондратевич Максим        Миколаївська         25.06.2005     І-ю   00:27:16       9 ІІІ-ю   449 
   10 Дружинін Влад             м.Київ               13.01.2004     ІІ-ю  00:27:35      10 ІІІ-ю   431 
   11 Грицина  В’ячеслав        Вінницька            17.03.2004     ІІ-ю  00:28:16      11 ІІІ-ю   392 
   12 Войтюк  Василь            Вінницька            13.01.2003     ІІІ-ю 00:30:32      12 ІІІ-ю   264 
   13 Хорошевський Данило       Одеська              15.12.2003     ІІ-ю  00:31:55      13         185 
   14 Лазаренко Ярослав         м.Київ               25.03.2004     І-ю   00:35:12      14           0 
   15 Коляда Іван               м.Київ               05.01.2003     ІІІ-ю 00:39:03      15           0 
   16 Калачевський Нікіта       м.Київ               12.12.2004     ІІІ-ю 00:40:34      16           0 
   17 Ісаєв Данило              Миколаївська         01.01.2004     І-ю   00:42:32      17           0 
   18 Проценко Олександр        м.Київ               01.08.2004     І-ю   00:43:44      18           0 
   19 Сокирка  Валерій          Вінницька            15.05.2004     б/р   00:47:12      19           0 
   20 Памбук Лев                Одеська              12.11.2003     ІІІ-ю 00:47:38      20           0 
   21 Шалухан Артем             м.Київ               07.04.2004     ІІІ-ю 00:47:39      21           0 
   22 Яковенко Дмитро           м.Київ               10.09.2004     б/р   00:58:27      22           0 
   23 Синько Марк               Миколаївська         01.01.2003     б/р   01:01:10      23           0 
   24 Брагінець Валерій         Одеська              02.07.2004     ІІІ-ю 01:11:03      24           0 
   25 Балковенко Микола         Одеська              28.06.2004     ІІІ-ю                0           0 
   26 Матін Демид               Одеська              20.02.2003     ІІ                   0           0 
    ранг    53; І-ю 120% 00:21:06; ІІ-ю 142% 00:24:58; ІІІ-ю 174% 00:30:35

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16 , 14 КП, 2.610 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Нагорний Ілля             Херсонська           01.01.2002     КМСУ  00:20:08       1 КМСУ   1000 
    2 Коновалов  Олексій        Луганська            18.03.2001     КМСУ  00:21:28       2 І       934 
    3 Лагута Вадим              м.Київ               07.09.2001     КМСУ  00:21:44       3 І       921 
    4 Грязев Богдан             Херсонська           21.05.2001     КМСУ  00:22:12       4 І       897 
    5 Волошин Дмитро            Дніпропетровська     12.02.2001     І     00:24:30       5 ІІ      783 
    6 Бєляєв Іван               Житомирська          08.07.2004     ІІ    00:25:32       6 ІІ      732 
    7 Шалавінський Микола       Вінницька            16.08.2002     б/р   00:26:44       7 ІІІ     672 
    8 Шалавінський Владислав    Вінницька            28.10.2001     б/р ю 00:28:43       8 ІІІ     574 
    9 Бааджи Андрей             м.Київ               28.09.2001     ІІ    00:29:19       9 ІІІ     544 
   10 Завізіон Андрій           м.Київ               13.07.2001     І     00:29:45      10 ІІІ     522 
   11 Сидоренко Андрій          м.Київ               03.04.2002     ІІ    00:36:22      11         194 
   12 Волошин Кирило            Дніпропетровська     28.07.2002     ІІІ   00:36:35      12         183 
   13 Купцов Владимир           Приднестровье        28.12.2001     І-ю   00:37:32      13         136 
   14 Гайко Владислав           Полтавська           01.03.2001     ІІ    00:38:31      14          87 
   15 Кунець Богдан             Вінницька            29.10.2001     б/р ю 00:43:19      15           0 
   16 Коворотний Артем          м.Київ               03.01.2001           00:44:24      16           0 
   17 Матузка Андрій            Харківська           01.01.2001           00:57:56      17           0 
   18 Глушко Артем              Дніпропетровська     31.10.2001     КМСУ                 0           0 
   19 Глушков Даня              Одеська              14.02.2003     ІІІ-ю                0           0 
   20 Бузук Константин          Молдова              25.06.2001     ІІ                   0           0 
   21 Селиханович Артем         Одеська              26.11.2001     ІІ                   0           0 
    ранг   151; КМСУ 100% 00:20:08; І 114% 00:22:57; ІІ 132% 00:26:34

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18 , 11 КП, 2.620 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Бриндак Євгеній           Черкаська            10.12.1999     КМСУ  00:20:11       1 КМСУ   1000 
    2 Самойленко Костянтин      Дніпропетровська     27.06.2000     КМСУ  00:20:15       2 КМСУ    997 
    3 Сердюк Юрій               Сумська              06.07.1999     КМСУ  00:20:17       3 КМСУ    995 
    4 Матузка Степан            Харківська           27.01.1999     КМСУ  00:21:32       4 КМСУ    933 
    5 Ярош Валентин             Харківська           08.02.1999     КМСУ  00:22:43       5 І       874 
    6 Лапко Володимир           Дніпропетровська     31.10.2000     КМСУ  00:24:27       6 І       789 
    7 Литвин Олександр          Харківська           02.12.1999     КМСУ  00:24:37       7 І       780 
    8 Федотов Ілля              Харківська           18.07.2000     КМСУ  00:25:25       8 ІІ      741 
    9 Валенко Вячеслав          Полтавська           30.05.2000     КМСУ  00:25:28       9 ІІ      738 
   10 Ткачук Андрій             м.Київ               28.08.1999     І     00:27:03      10 ІІ      660 
   11 Журавльов Микита          Дніпропетровська     18.10.2000     І     00:27:12      11 ІІ      652 
   12 Рискальчук  Дмитро        Вінницька            20.12.1999     І     00:28:06      12 ІІ      608 
   13 Трач Владислав            Вінницька            16.09.1999     б/р   00:33:37      13 ІІІ     334 
   14 Матін Матвій              Одеська              11.07.1999     І     00:34:03      14 ІІІ     313 
   15 Коворотний Богдан         м.Київ               01.01.2000           00:52:39      15           0 
   16 Філіпов Владислав         Дніпропетровська     09.12.2000     І                    0           0 
    ранг   300; КМСУ 108% 00:21:47; І 123% 00:24:49; ІІ 142% 00:28:39

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A , 11 КП, 3.740 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Нестеренко Віктор         Житомирська          24.11.1993     КМСУ  00:29:17       1 І      1000 
    2 Прокопчук Сергій          Львівська            10.06.1988     КМСУ  00:29:18       2 І       999 
    3 Малий Юрій                Одеська              12.04.1985     ІІ    00:30:21       3 І       964 
    4 Стоян Роман               Одеська              16.06.1989     б/р   00:31:18       4 І       931 
    5 Кочерга Владислав         Полтавська           30.04.1996     КМСУ  00:31:23       5 І       928 
    6 Машинський Сергій         Полтавська           07.09.1988     ІІІ   00:33:01       6 ІІ      873 
    7 Клюсик Олег               Львівська            21.07.1998     ІІ    00:33:14       7 ІІ      865 
    8 Дубок Богдан              м.Київ               21.06.1998     ІІІ   00:33:22       8 ІІ      861 
    9 Демиденко Олександр       Дніпропетровська     06.05.1983     ІІ    00:34:24       9 ІІ      825 
   10 Руденко Євген             м.Київ               04.07.1981     ІІ    00:35:13      10 ІІ      797 
   11 Бекшаєв Олександр         Одеська              06.04.1984     ІІІ   00:36:25      11 ІІ      756 
   12 Пицун Іван                Полтавська           20.06.1997     І     00:36:32      12 ІІ      752 
   13 Єфименко Ігор             м.Київ                                    00:36:43      13 ІІ      746 
   14 Піпікало Дмитро           Дніпропетровська     22.03.1991     КМСУ  00:38:51      14 ІІІ     673 
   15 Мосієнко Павло            Полтавська           06.01.1985     ІІ    00:39:00      15 ІІІ     668 
   16 Островський Олексій       Одеська              21.05.1985     КМСУ  00:39:53      16 ІІІ     638 
   17 Дуднік Ілля               м.Київ               30.05.1991     КМСУ  00:39:54      17 ІІІ     637 
   18 Чекан Артем               Молдова              12.06.1988     І     00:40:36      18 ІІІ     614 
   19 Петренко Віталий          м.Київ               01.01.1982     ІІІ   00:42:36      19 ІІІ     545 
   20 Грицина Ярослав           Кіровоградська       23.03.1992     І     00:42:47      20 ІІІ     539 
   21 Кириленко Олександр       Одеська              21.05.1983     ІІ    00:42:59      21 ІІІ     532 
   22 Пальоха Андрій            Полтавська           15.11.1994     І     00:45:10      22         458 
   23 Ворона Николай            Полтавська           21.01.1984     ІІІ   00:46:53      23         399 
   24 Гладкий Михайло           Дніпропетровська     20.07.1989     б/р   00:49:01      24         326 
   25 Манічев Денис             Одеська              27.01.1988     ІІ    00:51:40      25         236 
   26 Середа Олексій            Одеська              12.08.1976     ІІ    00:52:00      26         224 
   27 Малий Роман               Одеська              03.03.1988     б/р   01:22:38      27           0 
   28 Гавриленко Віталій        м.Київ               29.07.1978     МСУ                  0           0 
   29 Бадiгiн Iлля              Дніпропетровська     31.10.1985     ІІ                   0           0 
   30 Денисов Андрій            Одеська              15.09.1987     І                    0           0 
   31 Кириченко Олексій         Одеська              17.09.1999     МСУ                  0           0 
    ранг   116; І 111% 00:32:30; ІІ 129% 00:37:46; ІІІ 154% 00:45:05

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E , 14 КП, 4.920 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Гичко Віталій             Київська             22.03.1995     МСУ   00:31:35       1 КМСУ   1000 
    2 Ласкаржевський Владислав  Дніпропетровська     01.11.1982     МСУ   00:32:03       2 КМСУ    985 
    3 Дяченко Вадим             Харківська           30.01.1992     МСУ   00:32:33       3 КМСУ    969 
    4 Савченко Олексій          Сумська              28.03.1994     МСУ   00:32:38       4 КМСУ    967 
    5 Рачук Тарас               Вінницька            23.07.1998     КМСУ  00:33:12       5 КМСУ    949 
    6 Петровець  Микола         Харківська           20.12.1994     МСУ   00:34:02       6 КМСУ    922 
    7 Коваль Денис              м.Київ               22.08.1993     МСУ   00:34:32       7 КМСУ    907 
    8 Фокін Артем               м.Київ               16.05.1980     КМСУ  00:34:41       8 КМСУ    902 
    9 Балась Максим             м.Київ               26.12.1986     КМСУ  00:35:03       9 КМСУ    890 
   10 Левін Дмитро              Харківська           10.04.1998     КМСУ  00:35:12      10 КМСУ    885 
   11 Плахотнік Дмитро          Харківська           15.12.1987     МСМК  00:35:24      11 КМСУ    879 
   12 Ніколаєнко Руслан         м.Київ               27.12.1988     МСУ   00:35:55      12 КМСУ    863 
   13 Бадан Юрій                Львівська            11.04.1994     МСУ   00:37:12      13 КМСУ    822 
   14 Федотов Роман             Харківська           26.09.1974     МСМК  00:37:47      14 КМСУ    804 
   15 Ключников Дмитро          Дніпропетровська     23.06.1994     МСУ   00:38:10      15 КМСУ    792 
   16 Сударєв Олексій           Одеська              18.10.1994     МСУ   00:38:31      16 КМСУ    780 
   17 Мортин Дмитрий            Молдова              14.06.1992     І     00:38:45      17 КМСУ    773 
   18 Матяш Вячеслав            Київська                                  00:39:04      18 І       763 
   19 Магас Iгор                Харківська           22.03.1996     КМСУ  00:40:05      19 І       731 
   20 Гонгальский Андрій        Київська             29.06.1985     КМСУ  00:40:46      20 І       709 
   21 Ракша Микита              Херсонська           21.07.1997     КМСУ  00:40:47      21 І       709 
   22 Курочкін Дмитро           Дніпропетровська     25.02.1998     КМСУ  00:40:56      22 І       704 
   23 Зачешигрива Богдан        Черкаська            10.04.2000     КМСУ  00:40:59      23 І       702 
   24 Погребець Данило          Черкаська            25.02.2001     КМСУ  00:41:07      24 І       698 
   25 Устименко Богдан          Черкаська            25.02.1999     КМСУ  00:41:56      25 І       672 
   26 Волошин Дмитрий           Беларусь             17.05.1986     І     00:43:38      26 ІІ      618 
   27 Переверзєв Данило         Дніпропетровська     04.11.1996     КМСУ  00:45:41      27 ІІ      554 
   28 Алешин Андрей             Приднестровье        09.12.1996     І     00:46:42      28 ІІ      521 
   29 Кищенко Олег              Дніпропетровська     14.06.1982     ІІ    00:54:32      29 ІІІ     273 
   30 Петрович Вадим            Черкаська            20.08.2000     КМСУ  00:57:22      30 ІІІ     184 
   31 Крутько Микита            Дніпропетровська     01.10.1996     КМСУ                 0           0 
   32 Половінко Андрій          Харківська           07.03.1994     МСУ                  0           0 
   33 Балабанов Павло           Сумська              04.06.1983     КМСУ                 0           0 
   34 Пуха Андрей               Полтавська           19.05.1989     КМСУ                 0           0 
    ранг   970; КМСУ 123% 00:38:50; І 138% 00:43:35; ІІ 162% 00:51:09

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35 , 11 КП, 3.920 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Петрочук Дмитро           Волинська            24.01.1980     б/р   00:32:30       1        1000 
    2 Скрипка Олександр         Дніпропетровська     25.02.1976     КМСУ  00:33:48       2         960 
    3 Прасолов Константин       Одеська              02.05.1974     КМСУ  00:33:52       3         958 
    4 Бурилко Микола            Житомирська          22.05.1977     ІІ    00:34:40       4         933 
    5 Зарубін Сергій            Кіровоградська       14.07.1974     КМСУ  00:35:47       5         899 
    6 Колесник Дмитро           Одеська              20.02.1978     ІІ    00:36:46       6         869 
    7 Агафонов Дмитро           Миколаївська         23.02.1980     КМСУ  00:39:35       7         782 
    8 Козирєв Андрій            Житомирська          17.03.1973     І     00:39:37       8         781 
    9 Мізернюк Владислав        Херсонська           03.11.1981     КМСУ  00:40:53       9         742 
   10 Волощук Юрій              Рівне                                     00:41:14      10         731 
   11 Собчук Сергій             Кіровоградська       09.02.1977     ІІ    00:41:55      11         710 
   12 Заєрко Валерій            Дніпропетровська     11.05.1958     МСУ   00:43:21      12         666 
   13 Дубинин Святослав         Луганська            24.02.1975     І     00:47:15      13         546 
   14 Піщурніков Олег           Одеська              24.11.1973     ІІ    00:52:09      14         395 
   15 Боярський Дмитро          Полтавська           03.01.1975     І     00:54:48      15         314 
   16 Сідлецький Руслан         Вінницька            28.09.1979     б/р   00:58:39      16         195 
   17 Жуненко Сергей            Кіровоградська       09.11.1973     ІІІ   01:00:16      17         146 
   18 Рязанов Вячеслав          Одеська              25.02.1982     б/р   01:11:36      18           0 
   19 Рильський Олег            Одеська              01.01.1970     ІІ    02:24:57      19           0 
    ранг   270

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45 , 11 КП, 3.740 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Могуренко Олександр       Харківська           24.08.1968     КМСУ  00:32:38       1        1000 
    2 Манічев Олександр         Одеська              29.12.1963     КМСУ  00:33:04       2         987 
    3 Усенко Андрій             м.Київ               18.12.1969     КМСУ  00:33:44       3         966 
    4 Власюк Олександр          Одеська              13.03.1970     І     00:34:59       4         928 
    5 Федько Сергій             Харківська           05.09.1963     КМСУ  00:35:00       5         927 
    6 Гоев Виктор               Одеська              07.02.1968     ІІІ   00:42:06       6         710 
    7 Поліщук Валерій           Луганська            01.01.1964     ІІІ   00:43:44       7         660 
    8 Седашов Станiслав         Одеська              23.04.1970     б/р   00:44:33       8         635 
    9 Шеренковський Олег        м.Київ               16.02.1970     ІІ    00:45:25       9         608 
   10 Могуренко Віктор          Миколаївська         15.07.1965     КМСУ  00:47:37      10         541 
   11 Постельняк Олег           Сумська              14.07.1964     КМСУ  00:48:03      11         528 
   12 Павлюков Ігор             Луганська            27.05.1969     КМСУ  00:51:38      12         418 
   13 Коновалов Сергій          Луганська            01.01.1968     І     00:52:31      13         391 
   14 Грицина Ігор              Кіровоградська       29.09.1963     І     00:58:40      14         202 
   15 Лисоконь Ігор             Одеська              08.03.1967     б/р   01:02:57      15          71 
   16 Щербаков Михаил           м.Київ               19.01.1968     б/р   01:57:50      16           0 
   17 Кириченко Віталій         Одеська              16.08.1971     МСМК                 0           0 
   18 Стоян Сергій              Одеська              03.12.1963     І                    0           0 
    ранг   226

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55 , 14 КП, 2.610 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Холявко Євген             м.Київ               13.06.1962     КМСУ  00:23:36       1        1000 
    2 Місюра Микола             Одеська              21.12.1957     МСУ   00:24:31       2         961 
    3 Прокопчук Вадим           Чернівецька          20.01.1959     КМСУ  00:24:46       3         951 
    4 Рудаков Володимир         Дніпропетровська     05.11.1959     КМСУ  00:26:10       4         891 
    5 Божко Микола              Черкаська            20.10.1949     МСУ   00:27:34       5         832 
    6 Щербина Олександр         Херсонська           06.12.1957     МСУ   00:29:58       6         730 
    7 Сур Сергій                м.Київ               24.07.1961     б/р   00:30:17       7         717 
    8 Гладкий Олександр         Дніпропетровська     08.02.1961     І     00:30:56       8         689 
    9 Залєсов  Олександр        м.Київ               25.08.1960     І     00:31:21       9         672 
   10 Петров Віталій            м.Київ               24.12.1960     МСУ   00:32:17      10         632 
   11 Ляблін Віктор             Миколаївська         29.04.1959     КМСУ  00:33:42      11         572 
   12 Гоєнко Микола             Харківська           17.02.1959     МСУ   00:34:45      12         528 
   13 Кудрін Володимир          м.Київ               29.12.1962     КМСУ  00:35:38      13         490 
   14 Нагибин Игорь             Молдова              01.12.1962     І     00:35:48      14         483 
   15 Федій Павло               Полтавська           26.06.1955     І     00:44:01      15         135 
   16 Геращенко Валерій         Кіровоградська       12.03.1962     КМСУ  00:45:25      16          76 
   17 Шпіллер Андрій            Одеська              03.03.1956     І     00:52:03      17           0 
   18 Липницький Анатолій       Полтавська           12.05.1960     ІІ    01:04:02      18           0 
   19 Денисов Алексей           Одеська              09.02.1955     ІІ                   0           0 
   20 Охріменко  Юрій           Вінницька            25.08.1962     б/р                  0           0 
   21 Романов Олексій           Одеська              01.01.1957     І                    0           0 
   22 Власюк Юрій               Одеська              08.09.1956     КМСУ                 0           0 
   23 Пуха Віктор               Полтавська           31.03.1962     б/р                  0           0 
    ранг   641

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65 , 11 КП, 2.420 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Авраменко Олександр ст.   Дніпропетровська     20.01.1951     б/р   00:30:37       1        1000 
    2 Островський Володимир     Одеська              09.08.1949     І     00:33:23       2         910 
    3 Кочнов Анатолий           Молдова              27.05.1951     ІІІ   00:35:34       3         838 
    4 Дегтев Олександр          Одеська              21.10.1952     ІІ    00:41:58       4         629 
    5 Ковальов Юрiй             Одеська              25.06.1952     ІІІ   00:49:34       5         381 
    ранг    16

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M , 16 КП, 2.100 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Миронов Дмитро            Одеська              05.08.1972     б/р   00:31:19       1        1000 
    2 Мірошниченко Максим       Дніпропетровська     12.01.1981     б/р   00:33:44       2         923 
    3 Кравець  Володимир        Вінницька            16.03.2004     б/р   00:38:39       3         766 
    4 Алтабаєв Олександр        Миколаївська         26.04.1964     б/р   01:45:35       4           0 
    5 Матин Дорофей             Одеська              17.08.2009     б/р   01:46:13       5           0 
    6 Затока Андрій             Одеська                                                  0           0 
    7 Прохода Дмитро            Одеська                                                  0           0 
    8 Морарь Кирило             Одеська                                                  0           0 
    9 Дьома Микола              Одеська                                                  0           0 
   10 Суббота Руслан            Дніпропетровська     28.02.2001     б/р                  0           0 
    ранг     3

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W , 16 КП, 2.100 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Середа Ганна              Одеська              10.12.1980     ІІІ   00:24:51       1 ІІІ    1000 
    2 Ясінська Надія            Львівська            24.12.1994           00:42:15       2         300 
    3 Миронова Ірина            Одеська              06.11.1976     б/р   00:45:33       3         167 
    4 Волошина Олена            Дніпропетровська     18.07.1971     ІІІ   00:55:23       4           0 
    5 Совенко  Юлія             Вінницька            09.05.2005     б/р   00:58:56       5           0 
    ранг     3; ІІІ 105% 00:26:05

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12 , 10 КП, 1.090 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Жуненко Настя             Кіровоградська       13.03.2005     ІІІ-ю 00:09:59       1 І-ю    1000 
    2 Капара   Анна             Херсонська           22.05.2005     ІІ-ю  00:10:33       2 ІІ-ю    943 
    3 Панкова Анастасія         Миколаївська         01.01.2005     І-ю   00:11:31       3 ІІ-ю    846 
    4 Фатеева София             Одеська              28.07.2005     ІІІ-ю 00:12:15       4 ІІІ-ю   773 
    5 Мізернюк Мирослава        Херсонська           29.05.2005     І-ю   00:17:08       5         284 
    6 Апанович Лукия            м.Київ               01.01.2005     б/р   00:18:12       6         177 
    7 Седашова Софія            Одеська              23.05.2007     б/р ю 00:20:54       7           0 
    8 Машкова  Вікторія         Вінницька            27.11.2006     ІІІ-ю 00:21:08       8           0 
    9 Бойко София               м.Київ               05.05.2006     ІІІ-ю 00:23:20       9           0 
   10 Сур Анастасия             м.Київ               31.05.2005     б/р   00:31:59      10           0 
    ранг    10; І-ю 100% 00:09:59; ІІ-ю 120% 00:11:58; ІІІ-ю 146% 00:14:34

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14 , 12 КП, 2.030 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Надрега Єлізавета         Дніпропетровська     14.05.2003     ІІ    00:20:51       1 І-ю    1000 
    2 Пащенко Крiстiна          м.Київ               15.09.2004     І-ю   00:21:54       2 І-ю     950 
    3 Володєєва Анастасія       м.Київ               23.09.2003     б/р   00:24:29       3 ІІ-ю    826 
    4 Овчаренко Лілія           Миколаївська         20.10.2004     І-ю   00:26:27       4 ІІ-ю    731 
    5 Матвеєва Ірина            Київська             02.07.2004     І     00:26:51       5 ІІ-ю    712 
    6 Фатеева Наталія           Одеська              23.06.2003     ІІІ   00:27:36       6 ІІІ-ю   676 
    7 Сухорукова Ганна          Миколаївська         01.01.2005     ІІ-ю  00:30:29       7 ІІІ-ю   538 
    8 Куценко Дар’я             Луганська            26.07.2003     ІІ-ю  00:31:13       8 ІІІ-ю   503 
    9 Собчук Анна               Кіровоградська       26.06.2003     ІІІ-ю 00:31:39       9 ІІІ-ю   482 
   10 Островська  Надія         Вінницька            27.02.2004     ІІ-ю  00:33:46      10 ІІІ-ю   380 
   11 Славицька Олександра      м.Київ               31.10.2003     І-ю   00:36:18      11         259 
   12 Суткаленко Анастасія      м.Київ               27.10.2004     ІІІ-ю 00:44:50      12           0 
   13 Балковенко Вікторія       Одеська              22.07.2003     ІІІ-ю 00:46:04      13           0 
   14 Заярна Діана              м.Київ               16.08.2004     ІІ-ю  00:47:37      14           0 
   15 Клименко Вероніка         Полтавська           13.11.2004     б/р   00:49:06      15           0 
   16 Кучеренко Дар’я           м.Київ               19.05.2004     ІІ-ю  00:51:17      16           0 
   17 Макаренко  Аліна          Вінницька            09.04.2004     ІІ-ю  00:54:40      17           0 
   18 Анікеєнко  Софія          Вінницька            10.11.2004     ІІІ-ю 00:55:19      18           0 
   19 Охотнікова Маргарита      м.Київ               01.01.2004     б/р   00:59:31      19           0 
   20 Сур Ольга                 м.Київ               04.06.2003     б/р   01:04:35      20           0 
   21 Богданова Марія           м.Київ               01.01.2004     ІІІ-ю                0           0 
   22 Булава Дар`я              Дніпропетровська     29.11.2004     ІІІ                  0           0 
   23 Бурилко Вікторія          Житомирська          18.10.2004     І-ю                  0           0 
    ранг    28; І-ю 111% 00:23:08; ІІ-ю 132% 00:27:31; ІІІ-ю 162% 00:33:46

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16 , 9 КП, 2.150 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Гупало Ольга              Волинська            23.08.2002     І     00:16:55       1 І      1000 
    2 Цивільська Фея            Херсонська           05.07.2002     КМСУ  00:18:18       2 І       918 
    3 Богатир Олена             Сумська              26.02.2001     І-ю   00:18:48       3 ІІ      889 
    4 Білякова Анастасія        м.Київ               01.01.2003     І-ю   00:19:05       4 ІІ      872 
    5 Мільченко Валерія         Полтавська           16.10.2001     І     00:20:31       5 ІІ      787 
    6 Панюкова Анастасія        м.Київ               18.10.2002     І-ю   00:21:10       6 ІІ      749 
    7 Середа Ольга              Одеська              20.01.2004     ІІІ   00:21:34       7 ІІ      725 
    8 Ліхтей Вікторія           Херсонська           06.05.2001     ІІ    00:22:55       8 ІІІ     645 
    9 Ковтун Карина             Дніпропетровська     09.01.2001     КМСУ  00:23:33       9 ІІІ     608 
   10 Леончук Оля               Дніпропетровська     27.05.2003     І-ю   00:23:50      10 ІІІ     591 
   11 Зайцева Елизавета         Херсонська           12.05.2001     І     00:24:50      11 ІІІ     532 
   12 Сударева Олеся            Одеська              26.09.2001     ІІ    00:24:50      11 ІІІ     532 
   13 Шелудько Марія            м.Київ               06.10.2001     ІІ    00:24:55      13 ІІІ     527 
   14 Сергієнко Дар’я           м.Київ               05.02.2002     ІІ    00:25:01      14 ІІІ     521 
   15 Атаманюк Ирина            Приднестровье        01.01.2001     ІІ-ю  00:29:12      15         274 
   16 Шейгец Марина             Вінницька            17.05.2002     б/р   00:30:30      16         197 
   17 Вдовиченко Інна           Полтавська           12.07.2002     ІІІ   00:31:31      17         137 
   18 Саулко Дана               Вінницька            03.03.2002     б/р   00:31:53      18         115 
   19 Єфименкова Аліна          Донецька             03.12.2002     ІІ-ю  00:41:01      19           0 
   20 Блах Дарина               Вінницька            31.12.2002     б/р ю                0           0 
   21 Семикрас Наталія          Вінницька            13.06.2002     б/р                  0           0 
   22 Трач Регіна               Вінницька            15.05.2002     б/р                  0           0 
   23 Горелая  София            Запорізька           17.07.2002     І-ю                  0           0 
    ранг   109; І 111% 00:18:46; ІІ 129% 00:21:49; ІІІ 154% 00:26:03

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18 , 11 КП, 2.420 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Гуценко Ліза              Миколаївська         08.10.2000     КМСУ  00:23:50       1 КМСУ   1000 
    2 Данькова Олена            Харківська           30.04.2002     КМСУ  00:25:19       2 І       938 
    3 Гоєнко Марія              Харківська           21.06.1999     КМСУ  00:26:01       3 І       908 
    4 Котляр Поліна             Луганська            31.01.1999     КМСУ  00:26:35       4 І       885 
    5 Гусак Тетяна              м.Київ                                    00:28:54       5 ІІ      787 
    6 Пугач Марія               Сумська              06.05.2000     КМСУ  00:30:28       6 ІІ      722 
    7 Теліпко Маргарита         Полтавська           27.07.2000     КМСУ  00:30:31       7 ІІ      720 
    8 Карпович Олена            м.Київ               07.02.2000     КМСУ  00:31:44       8 ІІ      669 
    9 Мірошниченко Віка         м.Київ               01.01.2001     ІІІ-ю 00:32:32       9 ІІ      635 
   10 Піщурнікова Валерія       Одеська              07.07.1999     ІІ    00:39:02      10 ІІІ     362 
   11 Логуновська Анастасія     Харківська           04.01.2000     КМСУ  00:40:19      11         308 
   12 Зарицька Ангеліна         м.Київ               06.04.2000     б/р   01:01:26      12           0 
   13 Альохіна Дарья            м.Київ               09.03.2000     ІІІ-ю                0           0 
   14 Сахарук Яна               м.Київ               01.01.2001     ІІІ-ю                0           0 
   15 Хаєцька Олеся             Вінницька            05.12.2000     б/р                  0           0 
    ранг   244; КМСУ 105% 00:25:01; І 120% 00:28:36; ІІ 138% 00:32:53

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A , 9 КП, 2.150 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Лисянська Даша            Сумська              11.03.1998     І     00:19:16       1 КМСУ   1000 
    2 Доценко Олена             м.Київ               16.11.1987     МСУ   00:19:41       2 КМСУ    978 
    3 Москаленко Ірина          Полтавська           20.02.1987     ІІ    00:21:48       3 І       869 
    4 Петриченко Вікторія       Житомирська          21.08.1998     І     00:23:04       4 І       803 
    5 Ніколаєнко Лілія          м.Київ               13.08.1990     КМСУ  00:23:35       5 І       776 
    6 Оробець Антоніна          Львівська            15.03.1988     ІІ    00:25:18       6 ІІ      687 
    7 Глущенко Вікторія         м.Київ               26.03.1998     ІІІ   00:25:30       7 ІІ      676 
    8 Чекан Олеся               Молдова              12.08.1989     І     00:26:26       8 ІІ      628 
    9 Нігда  Альона             Чернівецька          10.02.1998     І     00:27:22       9 ІІІ     580 
   10 Варшавська Ганна          Харківська           03.08.1994     І     00:27:25      10 ІІІ     577 
   11 Старча Александра         м.Київ               28.07.2013           00:28:27      11 ІІІ     523 
   12 Гавриленко Олена          м.Київ               09.12.1979     МСУ   00:28:28      12 ІІІ     522 
   13 Дуднік Анна               м.Київ               15.12.1992     ІІ    00:28:44      13 ІІІ     509 
   14 Шутяк Руслана             Львівська            12.04.1992     І     00:32:21      14 ІІІ     321 
   15 Поліщук Марія             Луганська            01.01.1991     б/р   00:34:20      15         218 
   16 Денисова Ольга            Одеська              30.10.1996     ІІ-ю  00:38:30      16           2 
   17 Дуднік Світлана           м.Київ               01.03.1998     І     00:49:13      17           0 
   18 Обухова Катерина          Полтавська           28.11.1987     б/р                  0           0 
   19 Щербакова Альона          Сумська              09.04.1992     КМСУ                 0           0 
   20 Диденко Марина            Одеська              29.06.1981     ІІІ                  0           0 
   21 Петренко Марина           Одеська              01.02.1984     КМСУ                 0           0 
   22 Шульженко Віра            м.Київ               09.12.1989     КМСУ                 0           0 
    ранг   287; КМСУ 108% 00:20:48; І 123% 00:23:41; ІІ 142% 00:27:21

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E , 11 КП, 3.920 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Слута Ольга               Сумська              10.11.1986     МСУ   00:29:12       1 КМСУ   1000 
    2 Захарова Поліна           Вінницька            01.12.1994     МСУ   00:30:08       2 КМСУ    968 
    3 Калініченко Ганна         Сумська              16.09.1987     МСУ   00:30:56       3 КМСУ    941 
    4 Кримцева Алина            м.Київ               13.03.1995     МСУ   00:31:43       4 КМСУ    914 
    5 Мироненко Олена           Вінницька            07.09.1991     МСУ   00:33:21       5 КМСУ    858 
    6 Карпенко Юлія             Сумська              03.08.1994     КМСУ  00:33:39       6 КМСУ    848 
    7 Дзема Катерина            Вінницька            09.09.1994     МСУ   00:34:42       7 КМСУ    812 
    8 Давиденко Тетяна          Львівська            17.12.1994     КМСУ  00:34:47       8 КМСУ    809 
    9 Андросович Ганна          Харківська           30.07.1993     МСУ   00:36:05       9 І       764 
   10 Геращенко Дианора         Кіровоградська       01.01.1995     КМСУ  00:36:05       9 І       764 
   11 Постельняк Олена          Сумська              24.05.1996     МСУ   00:37:46      11 І       707 
   12 Миронюк Аліна             Черкаська            07.08.2001     КМСУ  00:38:56      12 І       667 
   13 Романова Марина           Одеська              23.07.1986     І     00:39:08      13 І       660 
   14 Тимощук Марія             Київська             07.01.1998     МСУ   00:39:11      14 І       658 
   15 Юдіна Марина              Одеська              10.08.1990     КМСУ  00:40:10      15 І       624 
   16 Кравчук Юлія              Дніпропетровська     13.04.1994     МСУ   00:40:29      16 ІІ      614 
   17 Запісочна Дар`я           Черкаська            25.03.1999     КМСУ  00:41:18      17 ІІ      586 
   18 Плахотнік Вікторія        Харківська           10.10.1992     МСУ   00:46:22      18 ІІ      412 
   19 Матвіїв Ірина             Львівська            16.12.1994     КМСУ  00:46:51      19 ІІ      396 
   20 Подруцька Наталiя         Одеська              18.04.1981     ІІ    00:46:56      20 ІІ      393 
   21 Ніконова Анна             Черкаська            01.03.2001     КМСУ  00:53:16      21 ІІІ     176 
   22 Ковальовська Ніна         Черкаська            05.03.2001     КМСУ  00:56:57      22          50 
   23 Дзуцева Єлизавета         Миколаївська         01.11.2000     ІІІ   01:02:13      23           0 
   24 Трохимчук Юлія            Київська             24.10.2001     КМСУ                 0           0 
   25 Федосєєва Ганна           Харківська           19.05.1993     МСМК                 0           0 
    ранг   920; КМСУ 123% 00:35:54; І 138% 00:40:17; ІІ 162% 00:47:18

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35 , 11 КП, 3.740 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Тарнавська Iрина          Дніпропетровська     03.09.1982     МСУ   00:27:31       1        1000 
    2 Капара Олена              Херсонська           10.03.1970     МСУ   00:29:55       2         913 
    3 Костіна Олена             Луганська            28.03.1972     МСУ   00:30:17       3         899 
    4 Собчук Ольга              Кіровоградська       14.03.1980     І     00:32:27       4         821 
    5 Пицун Ганна               Полтавська           31.08.1974     МСУ   00:32:32       5         818 
    6 Колесник Катерина         Одеська              17.07.1978     КМСУ  00:32:41       6         812 
    7 Мізернюк Валентина        Херсонська           07.04.1979     МСУ   00:35:38       7         705 
    8 Жуненко Оксана            Кіровоградська       26.02.1981     КМСУ  00:39:39       8         559 
    9 Уманець  Наталія          Вінницька            19.01.1978     КМСУ  00:40:08       9         541 
   10 Горбенко Олена            Дніпропетровська     31.05.1974     І     00:40:16      10         537 
   11 Пищурникова Алена         Одеська              16.07.1975     ІІІ   00:53:39      11          50 
   12 Сідлецька Наталія         Вінницька            08.11.1979     б/р   00:54:08      12          33 
   13 Памбук Світлана           Одеська              15.01.1981     ІІ                   0           0 
    ранг   612

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45 , 11 КП, 2.620 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Явдощук Тетяна            Одеська              13.10.1970     КМСУ  00:31:50       1        1000 
    2 Бондаренко Наталья        Молдова              24.10.1972     І     00:32:53       2         967 
    3 Геращенко Елеонора        Кіровоградська       24.04.1970     І     00:35:04       3         898 
    4 Яковенко Ольга            Сумська              13.01.1971     І     00:36:33       4         852 
    5 Куценко Олена             Луганська            23.09.1971     КМСУ  00:37:08       5         834 
    6 Рудич Людмила             м.Київ               22.04.1963     КМСУ  00:37:57       6         808 
    7 Баглик Олена              м.Київ               25.05.1967     КМСУ  00:39:01       7         774 
    8 Постельняк Світлана       Сумська              10.10.1967     МСУ   00:43:12       8         643 
    9 Мельникова Тетяна         Одеська              24.08.1972     І     00:43:32       9         632 
   10 Поліщук Галина            Луганська            01.01.1964     б/р   00:49:58      10         430 
   11 Зикова Лілія              Сумська              01.03.1970     КМСУ  00:51:56      11         369 
   12 Бронникова Лариса         Дніпропетровська     30.08.1963     ІІ    00:57:58      12         179 
   13 Стоян Людмила             Одеська              18.11.1963     І     00:58:05      13         175 
   14 Володєєва Людмила         м.Київ               29.09.1968     б/р   01:41:50      14           0 
   15 Павлюченко Ірина          Харківська           18.12.1965     КМСУ                 0           0 
   16 Кучер Виктория            Запорізька           25.03.1970     б/р                  0           0 
   17 Пуха Любов                Полтавська           08.07.1963     ІІ                   0           0 
   18 Карпеченкова Лена         Одеська              25.03.1965     ІІ    04:39:26       0           0 
    ранг   294

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55 , 11 КП, 2.420 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Божко Тетяна Петрівна     Черкаська            02.12.1957     МСУ   00:28:23       1        1000 
    2 Залєсова Наталія          м.Київ               23.02.1959     КМСУ  00:30:55       2         911 
    3 Власюк Євгенія            Одеська              05.08.1958     ІІ    00:37:33       3         677 
    4 Соломічева Тетяна         Одеська              26.05.1957     ІІ    00:39:39       4         603 
    5 Смольникова Лілія         Одеська              15.11.1955     ІІІ   00:41:47       5         528 
    6 Вичуб Марина              Миколаївська         26.01.1961     ІІ    00:49:23       6         260 
    7 Островська Наталія        Одеська              03.12.1957     ІІ    00:52:07       7         164 
    8 Півень Тетяна             Полтавська           01.01.1960     ІІ    00:54:55       8          65 
    9 Краєва Раїса              Одеська              09.05.1962     ІІ    00:58:48       9           0 
   10 Костишена Катерина        Одеська              21.02.1954     ІІІ   01:05:02      10           0 
   11 Опанасенко Лідія          Харківська           18.01.1955     І     01:16:57      11           0 
    ранг   160

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65 , 12 КП, 2.030 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Марiморiч Наталія         Одеська              23.05.1949     ІІ    00:38:27       1        1000 
    2 Цодікова Варвара          Дніпропетровська     17.12.1941     б/р   00:40:57       2         935 
    3 Отрешко Наталія           Харківська           09.12.1951     І     00:42:25       3         897 
    4 Кошова Валентина          Запорізька           04.03.1950     ІІІ   00:48:44       4         733 
    5 Шахова Віра               Харківська           11.03.1947     ІІ    00:51:35       5         658 
    6 Котлова Людмила           Одеська              19.01.1947     ІІ    00:53:33       6         607 
    7 Григоренко Світлана       Одеська              15.11.1940     ІІ    01:26:48       7           0 
    ранг    24

Головний суддя М. Тесленко

Головний секретар С. Стоян