Date, time of updating:27.08.2017,14:59:35

Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

спринтерська дистанція

27.08.2017 р. парк ім. Т.Г.Шевченко, м.Одеса


CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


CHILD , 5 КП, 0.750 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Сідлецька Вікторія        Вінницька            04.10.2008     б/р   00:04:56       1 ІІ-ю   1000 
    2 Лазаренко Олеся           м.Київ               19.11.2008     б/р   00:05:21       2 ІІІ-ю   916 
    3 Пицун Руслан              Полтавська           12.05.2009     б/р   00:07:24       3         500 
    4 Петренко Володимир        м.Київ               01.01.2007     ІІІ-ю 00:07:29       4         483 
    5 Кириченко Демьян          Одеська              07.02.2013           00:07:34       5         466 
    6 Сідлецька Марія           Вінницька            28.10.2010     б/р   00:08:30       6         277 
    7 Середа Дар’я              Одеська              16.06.2009     б/р   00:09:08       7         149 
    8 Жуненко Марія             Кіровоградська       03.10.2011     б/р   00:09:27       8          84 
    9 Свідніцький Олександр     Миколаївська         23.02.2012     б/р ю 00:09:29       9          78 
   10 Федотов Андрій            Харківська           02.03.2010           00:10:06      10           0 
   11 Собчук Іван               Кіровоградська       21.03.2008     б/р ю 00:10:12      11           0 
   12 Скрупский Давид           Одеська              09.05.2012     б/р   00:10:31      12           0 
   13 Колесник Євгенія          Одеська              12.06.2010     б/р ю 00:11:00      13           0 
   14 Кобзарь Захар             м.Київ               10.10.2009     б/р ю 00:12:36      14           0 
   15 Сур Илья                  м.Київ               25.12.2011     б/р ю 00:12:40      15           0 
   16 Балабанов Гордей          Сумська              02.09.2009     ІІІ-ю 00:12:58      16           0 
   17 Мітюшин Денис             м.Київ               27.12.2009     б/р   00:14:48      17           0 
   18 Миронова Олександра       Одеська              22.03.2008     б/р ю 00:14:51      18           0 
   19 Головченко Богдан         Миколаївська         27.04.2009     б/р   00:15:12      19           0 
   20 Волощук Анастасія         Миколаївська         01.01.2009     б/р   00:25:23      20           0 
   21 Старча Артем              м.Київ               28.07.2013                          0           0 
   22 Агафонов Ігор             Миколаївська         01.06.2008     б/р ю                0           0 
   23 Петренко Володимир        м.Київ               01.01.2007                          0           0 
   24 Петренко Милослава        Одеська              02.12.2009     б/р ю                0           0 
    ранг     5; ІІ-ю 108% 00:05:19; ІІІ-ю 132% 00:06:30

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12 , 10 КП, 1.020 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Матін Фадей               Одеська              01.01.2007     ІІ    00:06:34       1 І-ю    1000 
    2 Свідницький Вадим         Миколаївська         15.06.2005     І-ю   00:06:54       2 ІІ-ю    949 
    3 Крук Микита               Херсонська           01.01.2005     ІІІ-ю 00:07:31       3 ІІ-ю    855 
    4 Зичков  Максим            Херсонська           05.01.2005     ІІІ-ю 00:08:09       4 ІІІ-ю   759 
    5 Захарченко Олексій        Миколаївська         01.09.2007     ІІ-ю  00:08:39       5 ІІІ-ю   683 
    6 Гончарук Владіслав        Миколаївська         15.06.2005     І-ю   00:08:42       6 ІІІ-ю   675 
    7 Капара  Валентин          Херсонська           14.02.2007     ІІІ-ю 00:08:48       7 ІІІ-ю   660 
    8 Будаков Олексій           Черкаська            08.02.2005     б/р   00:08:52       8 ІІІ-ю   650 
    9 Мартинов Нікіта           Дніпропетровська     20.07.2006     ІІ-ю  00:08:54       9 ІІІ-ю   645 
   10 Геращенко Ростислав       Кіровоградська       07.08.2006     б/р ю 00:09:31      10 ІІІ-ю   551 
   11 Грішин Кирило             Миколаївська         01.01.2007     ІІІ-ю 00:11:04      11         315 
   12 Малиш Артем               Полтавська           01.02.2005     б/р   00:11:34      12         239 
   13 Дробот Богдан             Вінницька            04.02.2006     б/р ю 00:12:18      13         127 
   14 Кучмій Станіслав          Миколаївська         01.09.2007     ІІІ-ю 00:14:32      14           0 
   15 Лисоконь Михайло          Одеська              08.01.2008     б/р ю 00:14:36      15           0 
   16 Мітюшин Гліб              м.Київ               27.05.2006     б/р   00:14:54      16           0 
   17 Приймак Ілля              Вінницька            03.02.2005     б/р   00:15:12      17           0 
   18 Гордийчук Александр       Одеська              06.05.2006           00:16:22      18           0 
   19 Явник Андрей              Одеська              01.04.2006           00:20:14      19           0 
   20 Зарубін Денис             Кіровоградська       01.10.2005     ІІІ-ю 00:21:22      20           0 
   21 Маметов Руслан            Одеська              07.12.2005           00:22:57      21           0 
   22 Горпинченко Дмитро        Запорізька           06.05.2006     б/р ю 00:28:01      22           0 
   23 Демченко Дмитро           Миколаївська         20.07.2006     б/р   00:28:16      23           0 
   24 Четвертак Роман           м.Київ               21.10.2005     ІІ-ю  00:31:13      24           0 
   25 Летяєв Андрій             Миколаївська         01.01.2006     ІІІ-ю 00:31:50      25           0 
   26 Винушев Сергій            Миколаївська         01.03.2007     б/р                  0           0 
   27 Даніш Дмитро              м.Київ               19.02.2006     ІІ-ю                 0           0 
   28 Филипенко Дмитрий         Одеська              02.07.2006                          0           0 
   29 Балабанов Елизар          Сумська              14.10.2007     ІІІ-ю                0           0 
   30 Бузук Іван                Одеська              13.05.2005     б/р                  0           0 
   31 Стариков Руслан           Луганська                                                0           0 
    ранг    14; І-ю 102% 00:06:41; ІІ-ю 123% 00:08:04; ІІІ-ю 150% 00:09:51

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14 , 17 КП, 2.470 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Кражев Игорь              Херсонська           10.02.2003     КМСУ  00:12:46       1 І-ю    1000 
    2 Скворцов Юрій             Херсонська           22.07.2004     ІІ-ю  00:16:35       2 ІІ-ю    701 
    3 Матін Демид               Одеська              20.02.2003     ІІ    00:18:05       3 ІІ-ю    584 
    4 Ліщук Антоній             Волинська            30.01.2004     ІІІ   00:18:12       4 ІІІ-ю   574 
    5 Граждан Микита            Миколаївська         18.04.2003     ІІ    00:18:54       5 ІІІ-ю   520 
    6 Лазаренко Ярослав         м.Київ               25.03.2004     І-ю   00:20:53       6 ІІІ-ю   364 
    7 Кондратевич Максим        Миколаївська         25.06.2005     І-ю   00:21:14       7 ІІІ-ю   337 
    8 Хорошевський Данило       Одеська              15.12.2003     ІІ-ю  00:21:40       8 ІІІ-ю   303 
    9 Ткаченко Євген            Миколаївська         04.03.2003     І-ю   00:22:25       9         244 
   10 Бессараб Нікіта           Черкаська            03.12.2004     І-ю   00:22:47      10         215 
   11 Грицина  В’ячеслав        Вінницька            17.03.2004     ІІ-ю  00:23:44      11         141 
   12 Войтюк  Василь            Вінницька            13.01.2003     ІІІ-ю 00:24:28      12          84 
   13 Дружинін Влад             м.Київ               13.01.2004     ІІ-ю  00:24:49      13          56 
   14 Памбук Лев                Одеська              12.11.2003     ІІІ-ю 00:25:34      14           0 
   15 Шалухан Артем             м.Київ               07.04.2004     ІІІ-ю 00:26:26      15           0 
   16 Проценко Олександр        м.Київ               01.08.2004     І-ю   00:27:28      16           0 
   17 Ісаєв Данило              Миколаївська         01.01.2004     І-ю   00:30:54      17           0 
   18 Яковенко Дмитро           м.Київ               10.09.2004     б/р   00:31:07      18           0 
   19 Калачевський Нікіта       м.Київ               12.12.2004     ІІІ-ю 00:33:18      19           0 
   20 Сокирка  Валерій          Вінницька            15.05.2004     б/р   00:33:34      20           0 
   21 Коляда Іван               м.Київ               05.01.2003     ІІІ-ю 00:37:40      21           0 
   22 Брагінець Валерій         Одеська              02.07.2004     ІІІ-ю 00:39:43      22           0 
   23 Синько Марк               Миколаївська         01.01.2003     б/р   01:03:44      23           0 
   24 Балковенко Микола         Одеська              28.06.2004     ІІІ-ю                0           0 
    ранг    53; І-ю 120% 00:15:19; ІІ-ю 142% 00:18:07; ІІІ-ю 174% 00:22:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16 , 18 КП, 2.610 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Нагорний Ілля             Херсонська           01.01.2002     КМСУ  00:14:49       1 КМСУ   1000 
    2 Глушко Артем              Дніпропетровська     31.10.2001     КМСУ  00:15:01       2 КМСУ    987 
    3 Лагута Вадим              м.Київ               07.09.2001     КМСУ  00:15:44       3 І       938 
    4 Грязев Богдан             Херсонська           21.05.2001     КМСУ  00:16:21       4 І       897 
    5 Коновалов  Олексій        Луганська            18.03.2001     КМСУ  00:16:30       5 І       886 
    6 Бааджи Андрей             м.Київ               28.09.2001     ІІ    00:17:56       6 ІІ      790 
    7 Волошин Дмитро            Дніпропетровська     12.02.2001     І     00:18:12       7 ІІ      772 
    8 Бєляєв Іван               Житомирська          08.07.2004     ІІ    00:18:56       8 ІІ      722 
    9 Шалавінський Микола       Вінницька            16.08.2002     б/р   00:19:16       9 ІІ      700 
   10 Завізіон Андрій           м.Київ               13.07.2001     І     00:22:10      10 ІІІ     504 
   11 Гайко Владислав           Полтавська           01.03.2001     ІІ    00:23:07      11 ІІІ     440 
   12 Купцов Владимир           Приднестровье        28.12.2001     І-ю   00:24:18      12         360 
   13 Волошин Кирило            Дніпропетровська     28.07.2002     ІІІ   00:28:17      13          91 
   14 Глушков Даня              Одеська              14.02.2003     ІІІ-ю 00:31:00      14           0 
   15 Коворотний Артем          м.Київ               03.01.2001           00:32:19      15           0 
   16 Сидоренко Андрій          м.Київ               03.04.2002     ІІ    00:38:40      16           0 
   17 Кунець Богдан             Вінницька            29.10.2001     б/р ю 00:43:43      17           0 
   18 Матузка Андрій            Харківська           01.01.2001           00:45:05      18           0 
   19 Шалавінський Владислав    Вінницька            28.10.2001     б/р ю                0           0 
   20 Бузук Константин          Молдова              25.06.2001     ІІ                   0           0 
   21 Селиханович Артем         Одеська              26.11.2001     ІІ                   0           0 
    ранг   183; КМСУ 102% 00:15:06; І 117% 00:17:20; ІІ 135% 00:20:00

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18 , 17 КП, 2.910 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Сердюк Юрій               Сумська              06.07.1999     КМСУ  00:14:42       1 КМСУ   1000 
    2 Самойленко Костянтин      Дніпропетровська     27.06.2000     КМСУ  00:15:29       2 КМСУ    947 
    3 Матузка Степан            Харківська           27.01.1999     КМСУ  00:15:33       3 КМСУ    942 
    4 Ярош Валентин             Харківська           08.02.1999     КМСУ  00:15:54       4 І       918 
    5 Литвин Олександр          Харківська           02.12.1999     КМСУ  00:16:09       5 І       901 
    6 Бриндак Євгеній           Черкаська            10.12.1999     КМСУ  00:16:17       6 І       892 
    7 Федотов Ілля              Харківська           18.07.2000     КМСУ  00:16:43       7 І       863 
    8 Лапко Володимир           Дніпропетровська     31.10.2000     КМСУ  00:17:14       8 І       828 
    9 Матін Матвій              Одеська              11.07.1999     І     00:18:39       9 ІІ      731 
   10 Рискальчук  Дмитро        Вінницька            20.12.1999     І     00:19:01      10 ІІ      706 
   11 Валенко Вячеслав          Полтавська           30.05.2000     КМСУ  00:19:09      11 ІІ      697 
   12 Журавльов Микита          Дніпропетровська     18.10.2000     І     00:20:20      12 ІІ      617 
   13 Ткачук Андрій             м.Київ               28.08.1999     І     00:23:48      13 ІІІ     381 
   14 Філіпов Владислав         Дніпропетровська     09.12.2000     І     00:24:54      14 ІІІ     306 
   15 Коворотний Богдан         м.Київ               01.01.2000           00:36:24      15           0 
   16 Тодоров Андрей            Одеська              30.11.2000           00:44:39      16           0 
   17 Трач Владислав            Вінницька            16.09.1999     б/р   00:48:41      17           0 
    ранг   300; КМСУ 108% 00:15:52; І 123% 00:18:04; ІІ 142% 00:20:52

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A , 15 КП, 3.300 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Нестеренко Віктор         Житомирська          24.11.1993     КМСУ  00:16:10       1 КМСУ   1000 
    2 Денисов Андрій            Одеська              15.09.1987     І     00:17:52       2 І       895 
    3 Малий Юрій                Одеська              12.04.1985     ІІ    00:18:23       3 І       863 
    4 Єфименко Ігор             м.Київ                                    00:18:49       4 ІІ      836 
    5 Машинський Сергій         Полтавська           07.09.1988     ІІІ   00:19:19       5 ІІ      805 
    6 Стоян Роман               Одеська              16.06.1989     б/р   00:19:21       6 ІІ      803 
    7 Піпікало Дмитро           Дніпропетровська     22.03.1991     КМСУ  00:20:25       7 ІІ      737 
    8 Пальоха Андрій            Полтавська           15.11.1994     І     00:20:28       8 ІІ      734 
    9 Прокопчук Сергій          Львівська            10.06.1988     КМСУ  00:20:53       9 ІІ      708 
   10 Островський Олексій       Одеська              21.05.1985     КМСУ  00:22:06      10 ІІІ     633 
   11 Мосієнко Павло            Полтавська           06.01.1985     ІІ    00:22:40      11 ІІІ     598 
   12 Демиденко Олександр       Дніпропетровська     06.05.1983     ІІ    00:22:56      12 ІІІ     581 
   13 Клюсик Олег               Львівська            21.07.1998     ІІ    00:23:15      13 ІІІ     562 
   14 Кириченко Олексій         Одеська              17.09.1999     МСУ   00:23:33      14 ІІІ     543 
   15 Дуднік Ілля               м.Київ               30.05.1991     КМСУ  00:23:53      15 ІІІ     523 
   16 Бекшаєв Олександр         Одеська              06.04.1984     ІІІ   00:23:56      16 ІІІ     520 
   17 Чекан Артем               Молдова              12.06.1988     І     00:24:11      17 ІІІ     504 
   18 Петренко Віталий          м.Київ               01.01.1982     ІІІ   00:24:12      18 ІІІ     503 
   19 Кочерга Владислав         Полтавська           30.04.1996     КМСУ  00:24:16      19 ІІІ     499 
   20 Пицун Іван                Полтавська           20.06.1997     І     00:25:49      20         403 
   21 Руденко Євген             м.Київ               04.07.1981     ІІ    00:26:45      21         345 
   22 Грицина Ярослав           Кіровоградська       23.03.1992     І     00:27:27      22         302 
   23 Кириленко Олександр       Одеська              21.05.1983     ІІ    00:27:44      23         285 
   24 Манічев Денис             Одеська              27.01.1988     ІІ    00:28:54      24         212 
   25 Середа Олексій            Одеська              12.08.1976     ІІ    00:28:59      25         207 
   26 Гладкий Михайло           Дніпропетровська     20.07.1989     б/р   00:29:21      26         185 
   27 Опанасенко Руслан         Полтавська           15.09.1985     б/р   00:34:14      27           0 
   28 Ворона Николай            Полтавська           21.01.1984     ІІІ   00:35:14      28           0 
   29 Малий Роман               Одеська              03.03.1988     б/р   00:42:52      29           0 
   30 Дубок Богдан              м.Київ               21.06.1998     ІІІ                  0           0 
   31 Бадiгiн Iлля              Дніпропетровська     31.10.1985     ІІ                   0           0 
   32 Гавриленко Віталій        м.Київ               29.07.1978     МСУ                  0           0 
    ранг   151; КМСУ 100% 00:16:10; І 114% 00:18:25; ІІ 132% 00:21:20

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E , 21 КП, 3.780 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Савченко Олексій          Сумська              28.03.1994     МСУ   00:17:33       1 КМСУ   1000 
    2 Гичко Віталій             Київська             22.03.1995     МСУ   00:18:14       2 КМСУ    961 
    3 Сударєв Олексій           Одеська              18.10.1994     МСУ   00:18:56       3 КМСУ    921 
    4 Половінко Андрій          Харківська           07.03.1994     МСУ   00:19:04       4 КМСУ    914 
    5 Бадан Юрій                Львівська            11.04.1994     МСУ   00:19:07       5 КМСУ    911 
    6 Рачук Тарас               Вінницька            23.07.1998     КМСУ  00:19:14       6 КМСУ    904 
    7 Коваль Денис              м.Київ               22.08.1993     МСУ   00:19:30       7 КМСУ    889 
    8 Дяченко Вадим             Харківська           30.01.1992     МСУ   00:19:38       8 КМСУ    881 
    9 Ніколаєнко Руслан         м.Київ               27.12.1988     МСУ   00:20:20       9 КМСУ    841 
   10 Гонгальский Андрій        Київська             29.06.1985     КМСУ  00:20:31      10 КМСУ    831 
   11 Погребець Данило          Черкаська            25.02.2001     КМСУ  00:20:37      11 КМСУ    825 
   12 Левін Дмитро              Харківська           10.04.1998     КМСУ  00:20:38      12 КМСУ    824 
   13 Плахотнік Дмитро          Харківська           15.12.1987     МСМК  00:20:49      13 КМСУ    814 
   14 Матяш Вячеслав            Київська                                  00:21:03      14 КМСУ    801 
   15 Федотов Роман             Харківська           26.09.1974     МСМК  00:21:26      15 КМСУ    779 
   16 Петровець  Микола         Харківська           20.12.1994     МСУ   00:21:31      16 КМСУ    774 
   17 Ключников Дмитро          Дніпропетровська     23.06.1994     МСУ   00:21:43      17 І       763 
   18 Переверзєв Данило         Дніпропетровська     04.11.1996     КМСУ  00:22:05      18 І       742 
   19 Крутько Микита            Дніпропетровська     01.10.1996     КМСУ  00:22:10      19 І       737 
   20 Магас Iгор                Харківська           22.03.1996     КМСУ  00:22:59      20 І       690 
   21 Мортин Дмитрий            Молдова              14.06.1992     І     00:23:53      21 І       639 
   22 Курочкін Дмитро           Дніпропетровська     25.02.1998     КМСУ  00:24:02      22 І       631 
   23 Балась Максим             м.Київ               26.12.1986     КМСУ  00:24:58      23 ІІ      577 
   24 Алешин Андрей             Приднестровье        09.12.1996     І     00:25:01      24 ІІ      575 
   25 Волошин Дмитрий           Беларусь             17.05.1986     І     00:25:28      25 ІІ      549 
   26 Ракша Микита              Херсонська           21.07.1997     КМСУ  00:25:35      26 ІІ      542 
   27 Устименко Богдан          Черкаська            25.02.1999     КМСУ  00:26:54      27 ІІ      467 
   28 Кищенко Олег              Дніпропетровська     14.06.1982     ІІ    00:27:47      28 ІІ      417 
   29 Петрович Вадим            Черкаська            20.08.2000     КМСУ  00:29:02      29 ІІІ     346 
   30 Балабанов Павло           Сумська              04.06.1983     КМСУ                 0           0 
   31 Зачешигрива Богдан        Черкаська            10.04.2000     КМСУ                 0           0 
   32 Фокін Артем               м.Київ               16.05.1980     КМСУ                 0           0 
   33 Ласкаржевський Владислав  Дніпропетровська     01.11.1982     МСУ                  0           0 
   34 Пуха Андрей               Полтавська           19.05.1989     КМСУ                 0           0 
    ранг   920; КМСУ 123% 00:21:35; І 138% 00:24:13; ІІ 162% 00:28:25

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35 , 15 КП, 3.300 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Бурилко Микола            Житомирська          22.05.1977     ІІ    00:18:20       1        1000 
    2 Скрипка Олександр         Дніпропетровська     25.02.1976     КМСУ  00:18:22       2         998 
    3 Прасолов Константин       Одеська              02.05.1974     КМСУ  00:18:26       3         995 
    4 Петрочук Дмитро           Волинська            24.01.1980     б/р   00:18:53       4         970 
    5 Козирєв Андрій            Житомирська          17.03.1973     І     00:20:24       5         887 
    6 Колесник Дмитро           Одеська              20.02.1978     ІІ    00:21:07       6         848 
    7 Агафонов Дмитро           Миколаївська         23.02.1980     КМСУ  00:21:16       7         840 
    8 Зарубін Сергій            Кіровоградська       14.07.1974     КМСУ  00:22:02       8         798 
    9 Мізернюк Владислав        Херсонська           03.11.1981     КМСУ  00:22:26       9         776 
   10 Волощук                   Рівне                                     00:22:36      10         767 
   11 Дубинин Святослав         Луганська            24.02.1975     І     00:23:14      11         733 
   12 Собчук Сергій             Кіровоградська       09.02.1977     ІІ    00:24:27      12         666 
   13 Піщурніков Олег           Одеська              24.11.1973     ІІ    00:24:47      13         648 
   14 Боярський Дмитро          Полтавська           03.01.1975     І     00:25:36      14         604 
   15 Жуненко Сергей            Кіровоградська       09.11.1973     ІІІ   00:28:50      15         427 
   16 Сідлецький Руслан         Вінницька            28.09.1979     б/р   00:35:09      16          83 
   17 Рильський Олег            Одеська              01.01.1970     ІІ    00:35:47      17          48 
   18 Рязанов Вячеслав          Одеська              25.02.1982     б/р                  0           0 
   19 Бузук Євген               Одеська              20.11.1978     б/р                  0           0 
    ранг   180

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45 , 24 КП, 2.890 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Федько Сергій             Харківська           05.09.1963     КМСУ  00:17:43       1        1000 
    2 Могуренко Олександр       Харківська           24.08.1968     КМСУ  00:19:37       2         893 
    3 Власюк Олександр          Одеська              13.03.1970     І     00:19:44       3         886 
    4 Кириченко Віталій         Одеська              16.08.1971     МСМК  00:19:59       4         872 
    5 Манічев Олександр         Одеська              29.12.1963     КМСУ  00:20:09       5         863 
    6 Могуренко Віктор          Миколаївська         15.07.1965     КМСУ  00:20:51       6         823 
    7 Усенко Андрій             м.Київ               18.12.1969     КМСУ  00:21:13       7         802 
    8 Павлюков Ігор             Луганська            27.05.1969     КМСУ  00:23:26       8         677 
    9 Шеренковський Олег        м.Київ               16.02.1970     ІІ    00:26:16       9         517 
   10 Коновалов Сергій          Луганська            01.01.1968     І     00:27:13      10         464 
   11 Постельняк Олег           Сумська              14.07.1964     КМСУ  00:28:34      11         388 
   12 Седашов Станiслав         Одеська              23.04.1970     б/р   00:28:45      12         377 
   13 Поліщук Валерій           Луганська            01.01.1964     ІІІ   00:29:53      13         313 
   14 Грицина Ігор              Кіровоградська       29.09.1963     І     00:32:17      14         178 
   15 Лисоконь Ігор             Одеська              08.03.1967     б/р   00:48:40      15           0 
   16 Щербаков Михаил           м.Київ               19.01.1968     б/р   00:55:30      16           0 
   17 Гоев Виктор               Одеська              07.02.1968     ІІІ                  0           0 
   18 Стоян Сергій              Одеська              03.12.1963     І                    0           0 
    ранг   384

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55 , 18 КП, 2.610 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Місюра Микола             Одеська              21.12.1957     МСУ   00:17:26       1        1000 
    2 Божко Микола              Черкаська            20.10.1949     МСУ   00:18:12       2         956 
    3 Залєсов  Олександр        м.Київ               25.08.1960     І     00:18:12       2         956 
    4 Холявко Євген             м.Київ               13.06.1962     КМСУ  00:18:16       4         952 
    5 Прокопчук Вадим           Чернівецька          20.01.1959     КМСУ  00:18:21       5         947 
    6 Рудаков Володимир         Дніпропетровська     05.11.1959     КМСУ  00:19:46       6         866 
    7 Гладкий Олександр         Дніпропетровська     08.02.1961     І     00:20:28       7         826 
    8 Кудрін Володимир          м.Київ               29.12.1962     КМСУ  00:20:57       8         798 
    9 Романов Олексій           Одеська              01.01.1957     І     00:21:32       9         765 
   10 Петров Віталій            м.Київ               24.12.1960     МСУ   00:21:42      10         755 
   11 Геращенко Валерій         Кіровоградська       12.03.1962     КМСУ  00:22:32      11         707 
   12 Щербина Олександр         Херсонська           06.12.1957     МСУ   00:23:20      12         662 
   13 Шпіллер Андрій            Одеська              03.03.1956     І     00:24:02      13         621 
   14 Сур Сергій                м.Київ               24.07.1961     б/р   00:24:20      14         604 
   15 Ляблін Віктор             Миколаївська         29.04.1959     КМСУ  00:24:45      15         580 
   16 Гоєнко Микола             Харківська           17.02.1959     МСУ   00:29:17      16         320 
   17 Нагибин Игорь             Молдова              01.12.1962     І     00:31:06      17         216 
   18 Денисов Алексей           Одеська              09.02.1955     ІІ    00:31:28      18         195 
   19 Липницький Анатолій       Полтавська           12.05.1960     ІІ    00:34:10      19          40 
   20 Охріменко  Юрій           Вінницька            25.08.1962     б/р   00:38:13      20           0 
   21 Федій Павло               Полтавська           26.06.1955     І     00:38:45      21           0 
   22 Власюк Юрій               Одеська              08.09.1956     КМСУ                 0           0 
   23 Пуха Віктор               Полтавська           31.03.1962     б/р                  0           0 
    ранг   580

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65 , 18 КП, 2.540 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Авраменко Олександр ст.   Дніпропетровська     20.01.1951     б/р   00:18:53       1        1000 
    2 Островський Володимир     Одеська              09.08.1949     І     00:20:49       2         898 
    3 Дегтев Олександр          Одеська              21.10.1952     ІІ    00:30:36       3         380 
    4 Кочнов Анатолий           Молдова              27.05.1951     ІІІ   00:37:43       4           3 
    5 Ковальов Юрiй             Одеська              25.06.1952     ІІІ                  0           0 
    ранг    15

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M , 15 КП, 2.280 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Миронов Дмитро            Одеська              05.08.1972     б/р   00:21:08       1        1000 
    2 Матин Дорофей             Одеська              17.08.2009     б/р   00:33:31       2         414 
    3 Кравець  Володимир        Вінницька            16.03.2004     б/р   00:43:29       3           0 
    4 Алтабаєв Олександр        Миколаївська         26.04.1964     б/р   01:08:10       4           0 
    5 Суббота Руслан            Дніпропетровська     28.02.2001     б/р                  0           0 
    ранг     2

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W , 15 КП, 2.280 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Середа Ганна              Одеська              10.12.1980     ІІІ   00:25:36       1 ІІІ    1000 
    2 Волошина Олена            Дніпропетровська     18.07.1971     ІІІ   00:37:11       2         548 
    3 Миронова Ірина            Одеська              06.11.1976     б/р   00:42:31       3         339 
    4 Ясінська Надія            Львівська            24.12.1994           00:56:10       4           0 
    5 Совенко  Юлія             Вінницька            09.05.2005     б/р   01:04:27       5           0 
    ранг     3; ІІІ 105% 00:26:52

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12 , 10 КП, 1.020 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Капара   Анна             Херсонська           22.05.2005     ІІ-ю  00:08:28       1 ІІ-ю   1000 
    2 Фатеева София             Одеська              28.07.2005     ІІІ-ю 00:08:59       2 ІІ-ю    939 
    3 Жуненко Настя             Кіровоградська       13.03.2005     ІІІ-ю 00:09:30       3 ІІ-ю    878 
    4 Панкова Анастасія         Миколаївська         01.01.2005     І-ю   00:09:36       4 ІІ-ю    866 
    5 Машкова  Вікторія         Вінницька            27.11.2006     ІІІ-ю 00:12:09       5         565 
    6 Сур Анастасия             м.Київ               31.05.2005     б/р   00:18:34       6           0 
    7 Апанович Лукия            м.Київ               01.01.2005     б/р   00:23:55       7           0 
    8 Седашова Софія            Одеська              23.05.2007     б/р ю 00:26:43       8           0 
    9 Бойко София               м.Київ               05.05.2006     ІІІ-ю 00:32:36       9           0 
   10 Бибикова Мария            Одеська              02.03.2006           00:49:36      10           0 
   11 Мізернюк Мирослава        Херсонська           29.05.2005     І-ю                  0           0 
    ранг     7; ІІ-ю 114% 00:09:39; ІІІ-ю 138% 00:11:41

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14 , 15 КП, 2.280 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Овчаренко Лілія           Миколаївська         20.10.2004     І-ю   00:18:21       1 І-ю    1000 
    2 Фатеева Наталія           Одеська              23.06.2003     ІІІ   00:22:12       2 ІІ-ю    790 
    3 Володєєва Анастасія       м.Київ               23.09.2003     б/р   00:22:25       3 ІІ-ю    778 
    4 Куценко Дар’я             Луганська            26.07.2003     ІІ-ю  00:23:16       4 ІІ-ю    732 
    5 Пащенко Крiстiна          м.Київ               15.09.2004     І-ю   00:23:19       5 ІІ-ю    729 
    6 Собчук Анна               Кіровоградська       26.06.2003     ІІІ-ю 00:25:01       6 ІІІ-ю   637 
    7 Сухорукова Ганна          Миколаївська         01.01.2005     ІІ-ю  00:25:23       7 ІІІ-ю   617 
    8 Кучеренко Дар’я           м.Київ               19.05.2004     ІІ-ю  00:25:24       8 ІІІ-ю   616 
    9 Матвеєва Ірина            Київська             02.07.2004     І     00:26:00       9 ІІІ-ю   583 
   10 Богданова Марія           м.Київ               01.01.2004     ІІІ-ю 00:29:25      10 ІІІ-ю   397 
   11 Славицька Олександра      м.Київ               31.10.2003     І-ю   00:32:43      11         217 
   12 Клименко Вероніка         Полтавська           13.11.2004     б/р   00:33:34      12         171 
   13 Анікеєнко  Софія          Вінницька            10.11.2004     ІІІ-ю 00:34:51      13         101 
   14 Суткаленко Анастасія      м.Київ               27.10.2004     ІІІ-ю 00:36:05      14          34 
   15 Сур Ольга                 м.Київ               04.06.2003     б/р   00:37:46      15           0 
   16 Островська  Надія         Вінницька            27.02.2004     ІІ-ю  00:38:19      16           0 
   17 Балковенко Вікторія       Одеська              22.07.2003     ІІІ-ю 00:39:32      17           0 
   18 Охотнікова Маргарита      м.Київ               01.01.2004     б/р   00:41:13      18           0 
   19 Заярна Діана              м.Київ               16.08.2004     ІІ-ю  00:43:44      19           0 
   20 Макаренко  Аліна          Вінницька            09.04.2004     ІІ-ю  00:48:21      20           0 
   21 Булава Дар`я              Дніпропетровська     29.11.2004     ІІІ                  0           0 
   22 Бурилко Вікторія          Житомирська          18.10.2004     І-ю                  0           0 
    ранг    25; І-ю 111% 00:20:22; ІІ-ю 132% 00:24:13; ІІІ-ю 162% 00:29:43

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16 , 18 КП, 2.540 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Гупало Ольга              Волинська            23.08.2002     І     00:15:09       1 І      1000 
    2 Цивільська Фея            Херсонська           05.07.2002     КМСУ  00:15:27       2 І       980 
    3 Панюкова Анастасія        м.Київ               18.10.2002     І-ю   00:18:07       3 ІІ      804 
    4 Білякова Анастасія        м.Київ               01.01.2003     І-ю   00:19:40       4 ІІІ     702 
    5 Сергієнко Дар’я           м.Київ               05.02.2002     ІІ    00:19:40       4 ІІІ     702 
    6 Середа Ольга              Одеська              20.01.2004     ІІІ   00:21:36       6 ІІІ     574 
    7 Ковтун Карина             Дніпропетровська     09.01.2001     КМСУ  00:22:18       7 ІІІ     528 
    8 Сударева Олеся            Одеська              26.09.2001     ІІ    00:22:45       8 ІІІ     498 
    9 Ліхтей Вікторія           Херсонська           06.05.2001     ІІ    00:25:04       9         345 
   10 Зайцева Елизавета         Херсонська           12.05.2001     І     00:25:35      10         311 
   11 Єфименкова Аліна          Донецька             03.12.2002     ІІ-ю  00:26:06      11         277 
   12 Шелудько Марія            м.Київ               06.10.2001     ІІ    00:27:26      12         189 
   13 Леончук Оля               Дніпропетровська     27.05.2003     І-ю   00:28:06      13         145 
   14 Богатир Олена             Сумська              26.02.2001     І-ю   00:28:20      14         130 
   15 Шейгец Марина             Вінницька            17.05.2002     б/р   00:30:04      15          15 
   16 Атаманюк Ирина            Приднестровье        01.01.2001     ІІ-ю  00:34:36      16           0 
   17 Саулко Дана               Вінницька            03.03.2002     б/р   00:34:37      17           0 
   18 Трач Регіна               Вінницька            15.05.2002     б/р   00:39:04      18           0 
   19 Семикрас Наталія          Вінницька            13.06.2002     б/р   00:43:02      19           0 
   20 Горелая  София            Запорізька           17.07.2002     І-ю   00:52:56      20           0 
   21 Блах Дарина               Вінницька            31.12.2002     б/р ю 01:16:36      21           0 
   22 Журавка  Валерия          Запорізька           04.06.2002     б/р   01:29:43      22           0 
   23 Вдовиченко Інна           Полтавська           12.07.2002     ІІІ                  0           0 
   24 Дибань Катерина           м.Київ               01.01.2003                          0           0 
   25 Мільченко Валерія         Полтавська           16.10.2001     І                    0           0 
    ранг   100; І 111% 00:16:48; ІІ 129% 00:19:32; ІІІ 154% 00:23:19

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18 , 24 КП, 2.890 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Данькова Олена            Харківська           30.04.2002     КМСУ  00:21:34       1 КМСУ   1000 
    2 Гоєнко Марія              Харківська           21.06.1999     КМСУ  00:21:49       2 КМСУ    988 
    3 Гуценко Ліза              Миколаївська         08.10.2000     КМСУ  00:22:11       3 КМСУ    971 
    4 Гусак Тетяна              м.Київ                                    00:24:45       4 І       852 
    5 Теліпко Маргарита         Полтавська           27.07.2000     КМСУ  00:25:21       5 І       825 
    6 Пугач Марія               Сумська              06.05.2000     КМСУ  00:26:17       6 ІІ      781 
    7 Карпович Олена            м.Київ               07.02.2000     КМСУ  00:27:18       7 ІІ      734 
    8 Логуновська Анастасія     Харківська           04.01.2000     КМСУ  00:28:40       8 ІІ      671 
    9 Піщурнікова Валерія       Одеська              07.07.1999     ІІ    00:30:48       9 ІІІ     572 
   10 Сахарук Яна               м.Київ               01.01.2001     ІІІ-ю 00:36:04      10         328 
   11 Мірошниченко Віка         м.Київ               01.01.2001     ІІІ-ю 00:37:08      11         278 
   12 Альохіна Дарья            м.Київ               09.03.2000     ІІІ-ю 00:48:54      12           0 
   13 Хаєцька Олеся             Вінницька            05.12.2000     б/р   01:30:50      13           0 
   14 Зарицька Ангеліна         м.Київ               06.04.2000     б/р                  0           0 
   15 Котляр Поліна             Луганська            31.01.1999     КМСУ                 0           0 
    ранг   215; КМСУ 105% 00:22:38; І 120% 00:25:52; ІІ 138% 00:29:45

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A , 17 КП, 2.910 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Доценко Олена             м.Київ               16.11.1987     МСУ   00:19:26       1 КМСУ   1000 
    2 Лисянська Даша            Сумська              11.03.1998     І     00:22:24       2 І       847 
    3 Нігда  Альона             Чернівецька          10.02.1998     І     00:22:32       3 І       840 
    4 Варшавська Ганна          Харківська           03.08.1994     І     00:23:49       4 ІІ      774 
    5 Дуднік Світлана           м.Київ               01.03.1998     І     00:24:25       5 ІІ      744 
    6 Щербакова Альона          Сумська              09.04.1992     КМСУ  00:25:03       6 ІІ      711 
    7 Чекан Олеся               Молдова              12.08.1989     І     00:26:24       7 ІІ      642 
    8 Шутяк Руслана             Львівська            12.04.1992     І     00:26:53       8 ІІІ     617 
    9 Ніколаєнко Лілія          м.Київ               13.08.1990     КМСУ  00:28:03       9 ІІІ     557 
   10 Петриченко Вікторія       Житомирська          21.08.1998     І     00:28:40      10 ІІІ     525 
   11 Москаленко Ірина          Полтавська           20.02.1987     ІІ    00:29:28      11 ІІІ     484 
   12 Обухова Катерина          Полтавська           28.11.1987     б/р   00:29:55      12 ІІІ     461 
   13 Оробець Антоніна          Львівська            15.03.1988     ІІ    00:30:01      13 ІІІ     455 
   14 Червінка Катерина         м.Київ               13.04.1988     ІІ    00:32:40      14         319 
   15 Матлавская София          м.Київ               13.08.1995     ІІІ   00:35:31      15         172 
   16 Дуднік Анна               м.Київ               15.12.1992     ІІ    00:37:09      16          88 
   17 Глущенко Вікторія         м.Київ               26.03.1998     ІІІ   00:46:44      17           0 
   18 Денисова Ольга            Одеська              30.10.1996     ІІ-ю  00:49:37      18           0 
   19 Поліщук Марія             Луганська            01.01.1991     б/р                  0           0 
   20 Гавриленко Олена          м.Київ               09.12.1979     МСУ                  0           0 
   21 Диденко Марина            Одеська              29.06.1981     ІІІ                  0           0 
   22 Петренко Марина           Одеська              01.02.1984     КМСУ                 0           0 
   23 Шульженко Віра            м.Київ               09.12.1989     КМСУ                 0           0 
    ранг   234; КМСУ 105% 00:20:24; І 120% 00:23:19; ІІ 138% 00:26:49

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E , 18 КП, 3.300 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Захарова Поліна           Вінницька            01.12.1994     МСУ   00:18:33       1 КМСУ   1000 
    2 Слута Ольга               Сумська              10.11.1986     МСУ   00:19:13       2 КМСУ    964 
    3 Тимощук Марія             Київська             07.01.1998     МСУ   00:19:31       3 КМСУ    948 
    4 Мироненко Олена           Вінницька            07.09.1991     МСУ   00:19:43       4 КМСУ    937 
    5 Карпенко Юлія             Сумська              03.08.1994     КМСУ  00:20:02       5 КМСУ    920 
    6 Дзема Катерина            Вінницька            09.09.1994     МСУ   00:20:04       6 КМСУ    918 
    7 Уфімцева Тетяна           Черкаська            31.10.1986     МСУ   00:20:46       7 КМСУ    881 
    8 Миронюк Аліна             Черкаська            07.08.2001     КМСУ  00:21:17       8 КМСУ    853 
    9 Калініченко Ганна         Сумська              16.09.1987     МСУ   00:21:18       9 КМСУ    852 
   10 Трохимчук Юлія            Київська             24.10.2001     КМСУ  00:21:25      10 КМСУ    845 
   11 Постельняк Олена          Сумська              24.05.1996     МСУ   00:22:19      11 КМСУ    797 
   12 Геращенко Дианора         Кіровоградська       01.01.1995     КМСУ  00:22:34      12 КМСУ    783 
   13 Ніконова Анна             Черкаська            01.03.2001     КМСУ  00:23:03      13 І       757 
   14 Давиденко Тетяна          Львівська            17.12.1994     КМСУ  00:23:15      14 І       747 
   15 Запісочна Дар`я           Черкаська            25.03.1999     КМСУ  00:23:44      15 І       721 
   16 Романова Марина           Одеська              23.07.1986     І     00:24:10      16 І       697 
   17 Андросович Ганна          Харківська           30.07.1993     МСУ   00:25:14      17 І       640 
   18 Юдіна Марина              Одеська              10.08.1990     КМСУ  00:25:25      18 І       630 
   19 Матвіїв Ірина             Львівська            16.12.1994     КМСУ  00:26:16      19 ІІ      584 
   20 Плахотнік Вікторія        Харківська           10.10.1992     МСУ   00:30:39      20 ІІІ     348 
   21 Макодзеба Марія           м.Київ               27.08.1986     КМСУ  00:34:09      21 ІІІ     159 
   22 Дзуцева Єлизавета         Миколаївська         01.11.2000     ІІІ   00:39:17      22           0 
   23 Ковальовська Ніна         Черкаська            05.03.2001     КМСУ  00:43:14      23           0 
   24 Кримцева Алина            м.Київ               13.03.1995     МСУ                  0           0 
   25 Зелена Анастасія          Черкаська            12.03.2003     КМСУ                 0           0 
   26 Кравчук Юлія              Дніпропетровська     13.04.1994     МСУ                  0           0 
   27 Подруцька Наталiя         Одеська              18.04.1981     ІІ                   0           0 
   28 Федосєєва Ганна           Харківська           19.05.1993     МСМК                 0           0 
    ранг   920; КМСУ 123% 00:22:48; І 138% 00:25:35; ІІ 162% 00:30:03

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35 , 24 КП, 2.890 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Тарнавська Iрина          Дніпропетровська     03.09.1982     МСУ   00:21:17       1        1000 
    2 Колесник Катерина         Одеська              17.07.1978     КМСУ  00:22:05       2         962 
    3 Костіна Олена             Луганська            28.03.1972     МСУ   00:22:48       3         929 
    4 Капара Олена              Херсонська           10.03.1970     МСУ   00:23:06       4         915 
    5 Пицун Ганна               Полтавська           31.08.1974     МСУ   00:24:26       5         852 
    6 Собчук Ольга              Кіровоградська       14.03.1980     І     00:25:28       6         803 
    7 Мізернюк Валентина        Херсонська           07.04.1979     МСУ   00:27:36       7         703 
    8 Уманець  Наталія          Вінницька            19.01.1978     КМСУ  00:29:42       8         605 
    9 Жуненко Оксана            Кіровоградська       26.02.1981     КМСУ  00:32:28       9         475 
   10 Пищурникова Алена         Одеська              16.07.1975     ІІІ   00:34:52      10         362 
   11 Сідлецька Наталія         Вінницька            08.11.1979     б/р   00:39:56      11         124 
   12 Памбук Світлана           Одеська              15.01.1981     ІІ                   0           0 
    ранг   602

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45 , 18 КП, 2.610 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Явдощук Тетяна            Одеська              13.10.1970     КМСУ  00:22:10       1        1000 
    2 Баглик Олена              м.Київ               25.05.1967     КМСУ  00:23:05       2         959 
    3 Яковенко Ольга            Сумська              13.01.1971     І     00:25:12       3         863 
    4 Куценко Олена             Луганська            23.09.1971     КМСУ  00:25:26       4         853 
    5 Павлюченко Ірина          Харківська           18.12.1965     КМСУ  00:27:25       5         763 
    6 Рудич Людмила             м.Київ               22.04.1963     КМСУ  00:27:25       5         763 
    7 Геращенко Елеонора        Кіровоградська       24.04.1970     І     00:27:55       7         741 
    8 Бондаренко Наталья        Молдова              24.10.1972     І     00:30:28       8         626 
    9 Мельникова Тетяна         Одеська              24.08.1972     І     00:31:45       9         568 
   10 Постельняк Світлана       Сумська              10.10.1967     МСУ   00:32:05      10         553 
   11 Кучер Виктория            Запорізька           25.03.1970     б/р   00:32:10      11         549 
   12 Зикова Лілія              Сумська              01.03.1970     КМСУ  00:32:51      12         518 
   13 Бронникова Лариса         Дніпропетровська     30.08.1963     ІІ    00:33:13      13         502 
   14 Поліщук Галина            Луганська            01.01.1964     б/р   00:40:57      14         153 
   15 Ушакова Марина            Донецька             22.03.1966     б/р   00:41:55      15         109 
   16 Володєєва Людмила         м.Київ               29.09.1968     б/р   01:01:45      16           0 
   17 Карпеченкова Лена         Одеська              25.03.1965     ІІ                   0           0 
   18 Пуха Любов                Полтавська           08.07.1963     ІІ                   0           0 
   19 Стоян Людмила             Одеська              18.11.1963     І                    0           0 
    ранг   321

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55 , 18 КП, 2.540 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Залєсова Наталія          м.Київ               23.02.1959     КМСУ  00:22:26       1        1000 
    2 Божко Тетяна Петрівна     Черкаська            02.12.1957     МСУ   00:22:59       2         975 
    3 Краєва Раїса              Одеська              09.05.1962     ІІ    00:25:21       3         870 
    4 Соломічева Тетяна         Одеська              26.05.1957     ІІ    00:27:59       4         753 
    5 Власюк Євгенія            Одеська              05.08.1958     ІІ    00:30:47       5         628 
    6 Смольникова Лілія         Одеська              15.11.1955     ІІІ   00:32:22       6         557 
    7 Півень Тетяна             Полтавська           01.01.1960     ІІ    00:36:23       7         378 
    8 Вичуб Марина              Миколаївська         26.01.1961     ІІ    00:38:36       8         279 
    9 Костишена Катерина        Одеська              21.02.1954     ІІІ   00:46:03       9           0 
   10 Опанасенко Лідія          Харківська           18.01.1955     І     00:46:54      10           0 
   11 Островська Наталія        Одеська              03.12.1957     ІІ                   0           0 
    ранг   157

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65 , 17 КП, 2.470 км

№ п/п Прізвище, ім'я            Регіон               Рік народження Квал. Час        Місце Викон. Очки 
    1 Марiморiч Наталія         Одеська              23.05.1949     ІІ    00:28:24       1        1000 
    2 Шахова Віра               Харківська           11.03.1947     ІІ    00:31:02       2         907 
    3 Отрешко Наталія           Харківська           09.12.1951     І     00:35:07       3         763 
    4 Кошова Валентина          Запорізька           04.03.1950     ІІІ   00:35:20       4         756 
    5 Котлова Людмила           Одеська              19.01.1947     ІІ    00:37:04       5         695 
    6 Цодікова Варвара          Дніпропетровська     17.12.1941     б/р   00:38:16       6         653 
    7 Григоренко Світлана       Одеська              15.11.1940     ІІ    00:58:52       7           0 
    ранг    24

Головний суддя М. Тесленко

Головний секретар С. Стоян