KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
KIDS
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Штельмах Кіра Вінницька 100 00:07:18 100 00:08:58 200 00:16:16 1 2 Угрюмова Олександра Вінницька 98 00:07:27 64 00:12:11 162 00:19:38 2 3 Петрова Софія Вінницька 47 00:11:12 72 00:11:29 119 00:22:41 3 4 Зєльніков Андрій Вінницька 67 00:09:42 00:53:03 67 01:02:45 4 5 Давидюк Меланія Вінницька 00:28:04 44 00:14:00 44 00:42:04 5 6 Некрут Максим Вінницька 14 00:13:33 not star 14 00:13:33 6 1-ном.прог. 7 Бурилко Наталья Житомирська not star 10 00:17:04 10 00:17:04 7 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
OPEN
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Безруков Олексій Хмельницька 100 00:16:23 100 00:30:13 200 00:46:36 1 2 Безручко Володимир Запорізька 68 00:21:36 85 00:34:39 153 00:56:15 2 3 Кандиба Вікторія м.Київ 21 00:29:23 79 00:36:26 100 01:05:49 3 4 Кандиба Олег м.Київ 15 00:30:21 58 00:43:02 73 01:13:23 4 5 Приймак Катерина м.Київ 7 00:31:42 36 00:49:27 43 01:21:09 5 6 Ворона Наталія Одеська 00:38:41 01:25:59 0 02:04:40 7 Паєнко Світлана м.Київ 00:49:18 01:18:03 0 02:07:21 8 Блащук Надія Хмельницька not star 01:15:51 0 01:15:51 1-ном.прог. 9 Батрун Карина Вінницька not star 0 00:00:00 10 Горейко Тимур Вінницька not star not star 0 00:00:00 11 Майборода Алевтина Вінницька not star not star 0 00:00:00 12 Мандебура Софія Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж10
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Папіж Олександра Вінницька 100 00:20:42 94 00:11:58 194 00:32:40 1 2 Сідлецька Марія Вінницька 51 00:30:54 100 00:11:17 151 00:42:11 2 3 Апостолюк Вера Вінницька 100 00:20:47 DSQ 100 00:20:47 3 1-ном.прог. 4 Додон Дарья Вінницька 00:57:12 DSQ 0 00:57:12 1-ном.прог. 5 Качановська Маргарита Вінницька 01:01:10 DSQ 0 01:01:10 1-ном.прог. 6 Грушко Вікторія Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж12
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Матвієнко Меланія Вінницька 100 00:17:46 80 00:17:36 180 00:35:22 1 2 Любомирська Даша Вінницька 94 00:18:50 73 00:18:34 167 00:37:24 2 3 Цабак Тетяна Вінницька 00:38:42 100 00:14:39 100 00:53:21 3 4 Павленко Аліса Вінницька 89 00:19:47 00:38:23 89 00:58:10 4 5 Сідлецька Вікторія Вінницька 00:38:21 65 00:19:43 65 00:58:04 5 6 Федоришена Анастасія Вінницька 00:36:04 DSQ 0 00:36:04 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж14
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Глоабе Єва Вінницька 100 00:19:02 100 00:16:17 200 00:35:19 1 2 Ільюк Марія Вінницька 95 00:19:58 91 00:17:44 186 00:37:42 2 3 Оксенчук Соломія Волинська 89 00:21:02 94 00:17:12 183 00:38:14 3 4 Денесюк Юлія Вінницька 70 00:24:41 85 00:18:47 155 00:43:28 4 5 Шураєва Альона Хмельницька 76 00:23:39 64 00:22:06 140 00:45:45 5 6 Машкова Вікторія Вінницька 00:39:02 51 00:24:15 51 01:03:17 6 7 Чайковська Катерина Вінницька 29 00:32:30 10 00:30:55 39 01:03:25 7 8 Компанець Катерина м.Київ 52 00:28:07 DSQ 52 00:28:07 8 1-ном.прог. 9 Близнюк Ольга Вінницька 00:38:00 DSQ 0 00:38:00 1-ном.прог. 10 Мудрак Маріна Вінницька 00:41:23 DSQ 0 00:41:23 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж16
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Пащенко Крiстiна м.Київ 100 00:16:52 100 00:21:31 200 00:38:23 1 2 Бережна Дар’я Сумська 82 00:19:50 91 00:23:22 173 00:43:12 2 3 Анікеєнко Софія Вінницька 78 00:20:33 68 00:28:30 146 00:49:03 3 4 Брус Настя Вінницька 74 00:21:13 not star 74 00:21:13 4 1-ном.прог. 5 Бурилко Вікторія Житомирська not star 54 00:31:22 54 00:31:22 5 1-ном.прог. 6 Дрелінська Катерина Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж18
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Миронюк Аліна Черкаська 100 00:18:15 100 00:33:12 200 00:51:27 1 2 Сергієнко Дар’я м.Київ 71 00:23:30 68 00:43:47 139 01:07:17 2 3 Дибань Катерина м.Київ 00:41:05 11 01:02:38 11 01:43:43 3KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж21А
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Карпович Олена м.Київ 100 00:20:53 100 00:40:18 200 01:01:11 1 2 Ботик Анна м.Київ 96 00:21:47 95 00:42:13 191 01:04:00 2 3 Сутик Ірина м.Київ 00:57:55 01:28:53 0 02:26:48 4 Гавриленко Олена м.Київ not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж21Е
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Федорова Олена Львівська 98 00:18:08 100 00:29:05 198 00:47:13 1 2 Дзема Катерина Вінницька 100 00:17:47 96 00:30:22 196 00:48:09 2 3 Карпенко Юлія Львівська 91 00:19:27 88 00:32:31 179 00:51:58 3 4 Мироненко Олена Вінницька 84 00:20:33 87 00:32:49 171 00:53:22 4 5 Єфименко Анна м.Київ 89 00:19:46 81 00:34:39 170 00:54:25 5 6 Коваленко Анна Херсонська 78 00:21:41 86 00:33:09 164 00:54:50 6 7 Гупало Ольга Волинська 80 00:21:23 81 00:34:41 161 00:56:04 7 8 Пугач Марія Сумська 59 00:25:01 62 00:40:11 121 01:05:12 8 9 Басюк Анастасія Вінницька 50 00:26:38 62 00:40:13 112 01:06:51 9 10 Дуднік Анна м.Київ 36 00:29:15 41 00:46:11 77 01:15:26 10 11 Суркова Поліна м.Київ 84 00:20:41 DSQ 84 00:20:41 11 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж35
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Уманець Наталія Вінницька 100 00:28:45 100 00:40:27 200 01:09:12 1 2 Сідлецька Наталія Вінницька 19 00:52:07 3 01:19:30 22 02:11:37 2 3 Брус Тетяна Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж45
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Явдощук Тетяна Одеська 100 00:21:45 100 00:43:59 200 01:05:44 1 2 Мельникова Тетяна Одеська 56 00:31:18 70 00:57:09 126 01:28:27 2 3 Кононова Альфія м.Київ 48 00:33:06 58 01:02:17 106 01:35:23 3 4 Дудник Тетяна м.Київ 00:50:01 66 00:58:57 66 01:48:58 4KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ж65
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Захаревич Тетяна Вінницька 100 00:32:01 100 00:33:37 200 01:05:38 1KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч10
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Жуковський Владислав Вінницька 100 00:09:32 100 00:09:17 200 00:18:49 1 2 Пілецький Святослав Вінницька 58 00:13:34 00:22:08 58 00:35:42 2 3 Гавриленко Олександр м.Київ 22 00:16:57 24 00:16:20 46 00:33:17 3 4 Кужель Тарас Вінницька 29 00:16:20 00:21:09 29 00:37:29 4 5 Нечипор Ілля Вінницька 00:36:51 14 00:17:16 14 00:54:07 5 6 Клемін Владислав Вінницька 00:20:04 00:42:01 0 01:02:05 7 Білик Максим Вінницька DSQ 00:43:08 0 00:43:08 1-ном.прог. 8 Дзюбенко Роман Вінницька not star not star 0 00:00:00 9 Макуха Олександр Вінницька not star not star 0 00:00:00 10 Макуха Павло Вінницька not star not star 0 00:00:00 11 Митлюченко Євген Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч12
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Петренко Володимир м.Київ 98 00:13:48 100 00:12:07 198 00:25:55 1 2 Жуковський Артем Вінницька 100 00:13:29 91 00:13:16 191 00:26:45 2 3 Козловський Гліб Вінницька 90 00:14:53 88 00:13:36 178 00:28:29 3 4 Шевела Андрій Вінницька 79 00:16:20 63 00:16:33 142 00:32:53 4 5 Брус Андрій Вінницька 70 00:17:32 54 00:17:42 124 00:35:14 5 6 Морозенко Андрій Вінницька 00:32:21 18 00:22:01 18 00:54:22 6 7 Давидюк Артем Вінницька 18 00:24:29 00:39:20 18 01:03:49 7 8 Загарiя Микола Одеська 13 00:25:12 00:34:28 13 00:59:40 8 9 Гришанович Ростислав Вінницька 00:37:08 00:28:12 0 01:05:20 10 Швець Віталій Вінницька 00:31:22 01:08:06 0 01:39:28 11 Лисоконь Михайло Одеська 39 00:21:45 DSQ 39 00:21:45 11 1-ном.прог. 12 Рудий Олексій Вінницька 31 00:22:49 DSQ 31 00:22:49 12 1-ном.прог. 13 Сокур Вячеслав Вінницька DSQ 01:11:07 0 01:11:07 1-ном.прог. 14 Пархоменко Ілля Вінницька not star not star 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч14
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Ковальчук Артур Вінницька 100 00:13:24 100 00:15:55 200 00:29:19 1 2 Черняк Юрій Волинська 92 00:14:26 85 00:18:19 177 00:32:45 2 3 Горашко Володимир Одеська 85 00:15:24 76 00:19:45 161 00:35:09 3 4 Матин Фадей Одеська 77 00:16:30 83 00:18:40 160 00:35:10 4 5 Бугайов Олександр Сумська 75 00:16:49 83 00:18:38 158 00:35:27 5 6 Сисак Лев м.Київ 73 00:17:02 80 00:19:09 153 00:36:11 6 7 Дробот Богдан Вінницька 52 00:19:52 62 00:21:56 114 00:41:48 7 8 Гуртовой Андрій Одеська 42 00:21:12 56 00:22:52 98 00:44:04 8 9 Нестеренко Степан м.Київ 47 00:20:34 48 00:24:13 95 00:44:47 9 10 Приймак Ілля Вінницька 6 00:26:03 57 00:22:48 63 00:48:51 10 11 Пушкар Сергій Вінницька 39 00:21:37 00:38:17 39 00:59:54 11 12 Сорокопуд Максим Вінницька 24 00:23:34 00:32:15 24 00:55:49 12 13 Задорожній Олег Вінницька 00:27:38 00:35:18 0 01:02:56KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч16
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Хорошевський Даніїл Одеська 99 00:15:43 100 00:22:32 199 00:38:15 1 2 Ліщук Антоній Волинська 100 00:15:31 91 00:24:33 191 00:40:04 2 3 Басюк Єгор Вінницька 77 00:19:06 65 00:30:24 142 00:49:30 3 4 Сокирка Валерій Вінницька 69 00:20:19 65 00:30:24 134 00:50:43 4 5 Кравець Володимир Вінницька 55 00:22:28 47 00:34:27 102 00:56:55 5 6 Борецький Дмитро Вінницька 55 00:22:27 15 00:41:40 70 01:04:07 6 7 Логін Владислав Вінницька 1 00:30:50 00:53:06 1 01:23:56 7 8 Корчавий Андрій Вінницька 01:23:30 00:47:00 0 02:10:30 9 Будяк Богдан Вінницька DSQ 00:50:14 0 00:50:14 1-ном.прог. 10 Воєвода Денис Вінницька DSQ 01:03:31 0 01:03:31 1-ном.прог. 11 Настуняк Любомир Вінницька DSQ DSQ 0 00:00:00KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч21А
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Шматалюк В’ячеслав Вінницька 100 00:21:38 84 00:36:05 184 00:57:43 1 2 Черкунов Ярослав м.Київ 81 00:25:41 65 00:42:13 146 01:07:54 2 3 Сидоренко Артем м.Київ DSQ 100 00:31:11 100 00:31:11 3 1-ном.прог. 4 Гавриленко Віталій м.Київ not star 90 00:34:16 90 00:34:16 4 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч21Е
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Марчук Олександр Вінницька 100 00:16:58 100 00:32:51 200 00:49:49 1 2 Балась Максим м.Київ 97 00:17:26 97 00:33:45 194 00:51:11 2 3 Бриндак Євгеній м.Київ 98 00:17:15 96 00:34:07 194 00:51:22 3 4 Бабич Сергій Львівська 97 00:17:32 96 00:34:11 193 00:51:43 4 5 Федосеєнко Володимир Івано-Франківська 91 00:18:26 92 00:35:26 183 00:53:52 5 6 Бездітний Володимир Вінницька 91 00:18:27 92 00:35:32 183 00:53:59 6 7 Коваль Денис м.Київ 90 00:18:39 87 00:37:02 177 00:55:41 7 8 Левицький Назар Івано-Франківська 89 00:18:47 87 00:37:07 176 00:55:54 8 9 Греля Богдан Вінницька 89 00:18:54 85 00:37:38 174 00:56:32 9 10 Штельмах Максим Вінницька 85 00:19:27 83 00:38:33 168 00:58:00 10 11 Петрович Вадим Черкаська 82 00:20:04 85 00:37:48 167 00:57:52 11 12 Бадан Юрій Львівська 89 00:18:47 77 00:40:20 166 00:59:07 12 13 Мазур Євген Вінницька 67 00:22:35 54 00:47:48 121 01:10:23 13 14 Суренян Нвер м.Київ 90 00:18:36 DSQ 90 00:18:36 14 1-ном.прог. 15 Дуднік Ілля м.Київ 87 00:19:12 not star 87 00:19:12 15 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч35
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Петрочук Дмитро Волинська 100 00:21:22 98 00:30:43 198 00:52:05 1 2 Петренко Віталій м.Київ 90 00:23:28 61 00:42:02 151 01:05:30 2 3 Войцеховський Сергій м.Київ 73 00:27:07 60 00:42:13 133 01:09:20 3 4 Сідлецький Руслан Вінницька 57 00:30:33 36 00:49:36 93 01:20:09 4 5 Рудий Сергій Вінницька 16 00:39:24 46 00:46:43 62 01:26:07 5 6 Бурилко Микола Житомирська not star 100 00:30:15 100 00:30:15 6 1-ном.прог. 7 Зарубенко Олег Вінницька 00:57:40 DSQ 0 00:57:40 1-ном.прог.KIDS OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21А Ж21Е Ж35 Ж45 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21А Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55
Ч45
14.09.19 15.09.19 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Власюк Олександр Одеська 100 00:22:12 100 00:31:08 200 00:53:20 1 2 Басюк Юрій Вінницька 95 00:23:17 96 00:32:30 191 00:55:47 2 3 Душко Олег Вінницька 86 00:25:20 82 00:36:38 168 01:01:58 3 4 Козирєв Андрій Житомирська 99 00:31:26 99 00:31:26 4 1-ном.прог. 5 Кононов Михайло м.Київ not star not star 0 00:00:00Головний суддя Т.Рачук Головний секретар О.Постельняк