Date, time of updating:26.08.2017,22:06:20

Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

25 – 27 серпня 2017 р.

м. Одеса


CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


CHILD

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Лазаренко Олеся         м.Київ               967 00:06:15 1000 00:10:49 1967 00:17:04   1
  2 Пицун Руслан            Полтавська           983 00:06:09  880 00:12:07 1863 00:18:16   2
  3 Кириченко Демьян        Одеська              953 00:06:20  737 00:13:40 1690 00:20:00   3
  4 Сідлецька Вікторія      Вінницька            725 00:07:43  854 00:12:24 1579 00:20:07   4
  5 Петренко Володимир      м.Київ               846 00:06:59  726 00:13:47 1572 00:20:46   5
  6 Колесник Євгенія        Одеська              948 00:06:22  479 00:16:27 1427 00:22:49   6
  7 Головченко Богдан       Миколаївська         716 00:07:46  606 00:15:05 1322 00:22:51   7
  8 Скрупский Давид         Одеська              725 00:07:43  470 00:16:33 1195 00:24:16   8
  9 Балабанов Гордей        Сумська             1000 00:06:03      00:24:24 1000 00:30:27   9
 10 Жуненко Марія           Кіровоградська       499 00:09:05  419 00:17:06  918 00:26:11  10
 11 Собчук Іван             Кіровоградська       435 00:09:28  428 00:17:00  863 00:26:28  11
 12 Мітюшин Денис           м.Київ               245 00:10:37  300 00:18:23  545 00:29:00  12
 13 Агафонов Ігор           Миколаївська         364 00:09:54  106 00:20:29  470 00:30:23  13
 14 Свідніцький Олександр   Миколаївська          44 00:11:50  294 00:18:27  338 00:30:17  14
 15 Сур Илья                м.Київ                91 00:11:33      00:23:01   91 00:34:34  15
 16 Миронова Олександра     Одеська                  00:16:38   15 00:21:28   15 00:38:06  16
 17 Волощук Анастасія       Миколаївська             00:13:12      00:51:57    0 01:05:09    
 18 Сідлецька Марія         Вінницька            873 00:06:49      DSQ       873 00:06:49  18 1-ном.прог.
 19 Старча Артем            м.Київ                   not star  523 00:28:27  523 00:28:27  19 1-ном.прог.
 20 Середа Дар’я            Одеська              501 00:09:04      DSQ       501 00:09:04  20 1-ном.прог.
 21 Хорошевський Златослав  Одеська                            270 00:18:43  270 00:18:43  21 1-ном.прог.
 22 Федотов Андрій          Харківська                         219 00:19:16  219 00:19:16  22 1-ном.прог.
 23 Кобзарь Захар           м.Київ                   not star      00:23:01    0 00:23:01     1-ном.прог.
 24 Петренко Володимир      м.Київ                   not star      not star    0 00:00:00    
 25 Петренко Милослава      Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Гончарук Владіслав      Миколаївська        1000 00:09:58 1000 00:08:27 2000 00:18:25   1
  2 Свідницький Вадим       Миколаївська         843 00:11:32  862 00:09:37 1705 00:21:09   2
  3 Синиця  Георгій         Дніпропетровська     943 00:10:32  659 00:11:20 1602 00:21:52   3
  4 Матін Фадей             Одеська              941 00:10:33  570 00:12:05 1511 00:22:38   4
  5 Зичков  Максим          Херсонська           567 00:14:17  718 00:10:50 1285 00:25:07   5
  6 Захарченко Олексій      Миколаївська         883 00:11:08  393 00:13:35 1276 00:24:43   6
  7 Мартинов Нікіта         Дніпропетровська     880 00:11:10  270 00:14:37 1150 00:25:47   7
  8 Будаков Олексій         Черкаська            349 00:16:27  566 00:12:07  915 00:28:34   8
  9 Капара  Валентин        Херсонська           564 00:14:19   20 00:16:44  584 00:31:03   9
 10 Геращенко Ростислав     Кіровоградська       507 00:14:53   32 00:16:38  539 00:31:31  10
 11 Кучмій Станіслав        Миколаївська         199 00:17:57  323 00:14:10  522 00:32:07  11
 12 Голінков Леонід         Дніпропетровська         00:23:46      00:18:08    0 00:41:54    
 13 Даніш Дмитро            м.Київ                   00:24:26      00:20:05    0 00:44:31    
 14 Лисоконь Михайло        Одеська                  00:24:55      00:20:01    0 00:44:56    
 15 Четвертак Роман         м.Київ                   00:24:40      00:27:42    0 00:52:22    
 16 Летяєв Андрій           Миколаївська             00:36:28      00:18:39    0 00:55:07    
 17 Приймак Ілля            Вінницька                00:27:16      00:29:53    0 00:57:09    
 18 Зарубін Денис           Кіровоградська           00:38:57      00:22:46    0 01:01:43    
 19 Демченко Дмитро         Миколаївська             00:21:09      00:56:02    0 01:17:11    
 20 Грішин Кирило           Миколаївська             00:49:00      00:30:18    0 01:19:18    
 21 Мітюшин Гліб            м.Київ               355 00:16:24      DSQ       355 00:16:24  21 1-ном.прог.
 22 Филипенко Дмитрий       Одеська              298 00:16:58                298 00:16:58  22 1-ном.прог.
 23 Дробот Богдан           Вінницька            194 00:18:00      DSQ       194 00:18:00  23 1-ном.прог.
 24 Стариков Руслан         Луганська            182 00:18:07      not star  182 00:18:07  24 1-ном.прог.
 25 Крук Микита             Херсонська             2 00:19:55      DSQ         2 00:19:55  25 1-ном.прог.
 26 Винушев Сергій          Миколаївська             00:20:10      DSQ         0 00:20:10     1-ном.прог.
 27 Малиш Артем             Полтавська               00:22:01      DSQ         0 00:22:01     1-ном.прог.
 28 Балабанов Елизар        Сумська                  00:22:40      not star    0 00:22:40     1-ном.прог.
 29 Маметов Руслан          Одеська                  00:24:21                  0 00:24:21     1-ном.прог.
 30 Явник Андрей            Одеська                  00:38:59                  0 00:38:59     1-ном.прог.
 31 Гордийчук Александр     Одеська                  00:51:48                  0 00:51:48     1-ном.прог.
 32 Горпинченко Дмитро      Запорізька               DSQ           not star    0 00:00:00     1-ном.прог.
 33 Бузук Іван              Одеська                  not star                  0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Кражев Игорь            Херсонська          1000 00:17:37  931 00:18:48 1931 00:36:25   1
  2 Ліщук Антоній           Волинська            834 00:20:32 1000 00:17:35 1834 00:38:07   2
  3 Скворцов Юрій           Херсонська           913 00:19:09  671 00:23:22 1584 00:42:31   3
  4 Граждан Микита          Миколаївська         798 00:21:11  595 00:24:42 1393 00:45:53   4
  5 Євстаф’єв Дмитро        Дніпропетровська     595 00:24:45  648 00:23:46 1243 00:48:31   5
  6 Бессараб Нікіта         Черкаська            409 00:28:02  714 00:22:37 1123 00:50:39   6
  7 Кондратевич Максим      Миколаївська         658 00:23:38  449 00:27:16 1107 00:50:54   7
  8 Піонтковський Андрій    Дніпропетровська     367 00:28:46  662 00:23:32 1029 00:52:18   8
  9 Ткаченко Євген          Миколаївська         499 00:26:27  514 00:26:08 1013 00:52:35   9
 10 Хорошевський Данило     Одеська              708 00:22:46  185 00:31:55  893 00:54:41  10
 11 Дружинін Влад           м.Київ               414 00:27:56  431 00:27:35  845 00:55:31  11
 12 Грицина  В’ячеслав      Вінницька            374 00:28:39  392 00:28:16  766 00:56:55  12
 13 Лазаренко Ярослав       м.Київ               587 00:24:54      00:35:12  587 01:00:06  13
 14 Проценко Олександр      м.Київ               528 00:25:56      00:43:44  528 01:09:40  14
 15 Ісаєв Данило            Миколаївська         358 00:28:56      00:42:32  358 01:11:28  15
 16 Сокирка  Валерій        Вінницька            284 00:30:14      00:47:12  284 01:17:26  16
 17 Калачевський Нікіта     м.Київ               252 00:30:48      00:40:34  252 01:11:22  17
 18 Брагінець Валерій       Одеська               95 00:33:34      01:11:03   95 01:44:37  18
 19 Шалухан Артем           м.Київ                62 00:34:08      00:47:39   62 01:21:47  19
 20 Памбук Лев              Одеська                  00:37:12      00:47:38    0 01:24:50    
 21 Коляда Іван             м.Київ                   00:48:53      00:39:03    0 01:27:56    
 22 Яковенко Дмитро         м.Київ                   01:16:11      00:58:27    0 02:14:38    
 23 Матін Демид             Одеська              767 00:21:43      not star  767 00:21:43  23 1-ном.прог.
 24 Войтюк  Василь          Вінницька                DSQ       264 00:30:32  264 00:30:32  24 1-ном.прог.
 25 Синько Марк             Миколаївська             DSQ           01:01:10    0 01:01:10     1-ном.прог.
 26 Балковенко Микола       Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Грязев Богдан           Херсонська          1000 00:17:58  897 00:22:12 1897 00:40:10   1
  2 Лагута Вадим            м.Київ               947 00:18:55  921 00:21:44 1868 00:40:39   2
  3 Коновалов  Олексій      Луганська            932 00:19:11  934 00:21:28 1866 00:40:39   3
  4 Волошин Дмитро          Дніпропетровська     825 00:21:07  783 00:24:30 1608 00:45:37   4
  5 Бєляєв Іван             Житомирська          442 00:28:00  732 00:25:32 1174 00:53:32   5
  6 Шалавінський Владислав  Вінницька            527 00:26:28  574 00:28:43 1101 00:55:11   6
  7 Бааджи Андрей           м.Київ               431 00:28:11  544 00:29:19  975 00:57:30   7
  8 Шалавінський Микола     Вінницька                00:44:49  672 00:26:44  672 01:11:33   8
  9 Сидоренко Андрій        м.Київ               467 00:27:33  194 00:36:22  661 01:03:55   9
 10 Завізіон Андрій         м.Київ                   00:38:50  522 00:29:45  522 01:08:35  10
 11 Гайко Владислав         Полтавська           420 00:28:23   87 00:38:31  507 01:06:54  11
 12 Купцов Владимир         Приднестровье        278 00:30:56  136 00:37:32  414 01:08:28  12
 13 Волошин Кирило          Дніпропетровська     208 00:32:12  183 00:36:35  391 01:08:47  13
 14 Коворотний Артем        м.Київ                   00:37:18      00:44:24    0 01:21:42    
 15 Кунець Богдан           Вінницька                00:39:44      00:43:19    0 01:23:03    
 16 Нагорний Ілля           Херсонська               DSQ      1000 00:20:08 1000 00:20:08  16 1-ном.прог.
 17 Глушко Артем            Дніпропетровська     335 00:29:55      DSQ       335 00:29:55  17 1-ном.прог.
 18 Глушков Даня            Одеська                  00:42:54      DSQ         0 00:42:54     1-ном.прог.
 19 Матузка Андрій          Харківська               DSQ           00:57:56    0 00:57:56     1-ном.прог.
 20 Бузук Константин        Молдова                  not star      not star    0 00:00:00    
 21 Селиханович Артем       Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Бриндак Євгеній         Черкаська           1000 00:15:42 1000 00:20:11 2000 00:35:53   1
  2 Сердюк Юрій             Сумська              968 00:16:12  995 00:20:17 1963 00:36:29   2
  3 Самойленко Костянтин    Дніпропетровська     877 00:17:38  997 00:20:15 1874 00:37:53   3
  4 Матузка Степан          Харківська           902 00:17:14  933 00:21:32 1835 00:38:46   4
  5 Ярош Валентин           Харківська           803 00:18:48  874 00:22:43 1677 00:41:31   5
  6 Литвин Олександр        Харківська           786 00:19:04  780 00:24:37 1566 00:43:41   6
  7 Лапко Володимир         Дніпропетровська     722 00:20:04  789 00:24:27 1511 00:44:31   7
  8 Валенко Вячеслав        Полтавська           770 00:19:19  738 00:25:28 1508 00:44:47   8
  9 Федотов Ілля            Харківська           685 00:20:39  741 00:25:25 1426 00:46:04   9
 10 Журавльов Микита        Дніпропетровська     633 00:21:28  652 00:27:12 1285 00:48:40  10
 11 Рискальчук  Дмитро      Вінницька            598 00:22:01  608 00:28:06 1206 00:50:07  11
 12 Ткачук Андрій           м.Київ               496 00:23:37  660 00:27:03 1156 00:50:40  12
 13 Матін Матвій            Одеська              497 00:23:36  313 00:34:03  810 00:57:39  13
 14 Трач Владислав          Вінницька            143 00:29:09  334 00:33:37  477 01:02:46  14
 15 Коворотний Богдан       м.Київ                   00:36:00      00:52:39    0 01:28:39    
 16 Філіпов Владислав       Дніпропетровська     582 00:22:16      DSQ       582 00:22:16  16 1-ном.прог.
 17 Тодоров Андрей          Одеська                  00:42:04                  0 00:42:04     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Нестеренко Віктор       Житомирська         1000 00:17:50 1000 00:29:17 2000 00:47:07   1
  2 Стоян Роман             Одеська              891 00:19:47  931 00:31:18 1822 00:51:05   2
  3 Малий Юрій              Одеська              808 00:21:15  964 00:30:21 1772 00:51:36   3
  4 Прокопчук Сергій        Львівська            747 00:22:21  999 00:29:18 1746 00:51:39   4
  5 Кочерга Владислав       Полтавська           750 00:22:18  928 00:31:23 1678 00:53:41   5
  6 Клюсик Олег             Львівська            813 00:21:10  865 00:33:14 1678 00:54:24   6
  7 Єфименко Ігор           м.Київ               923 00:19:12  746 00:36:43 1669 00:55:55   7
  8 Машинський Сергій       Полтавська           772 00:21:54  873 00:33:01 1645 00:54:55   8
  9 Бекшаєв Олександр       Одеська              799 00:21:25  756 00:36:25 1555 00:57:50   9
 10 Пицун Іван              Полтавська           771 00:21:55  752 00:36:32 1523 00:58:27  10
 11 Демиденко Олександр     Дніпропетровська     654 00:24:00  825 00:34:24 1479 00:58:24  11
 12 Дубок Богдан            м.Київ               588 00:25:11  861 00:33:22 1449 00:58:33  12
 13 Руденко Євген           м.Київ               635 00:24:21  797 00:35:13 1432 00:59:34  13
 14 Дуднік Ілля             м.Київ               794 00:21:30  637 00:39:54 1431 01:01:24  14
 15 Піпікало Дмитро         Дніпропетровська     750 00:22:17  673 00:38:51 1423 01:01:08  15
 16 Пальоха Андрій          Полтавська           890 00:19:48  458 00:45:10 1348 01:04:58  16
 17 Мосієнко Павло          Полтавська           636 00:24:19  668 00:39:00 1304 01:03:19  17
 18 Островський Олексій     Одеська              656 00:23:58  638 00:39:53 1294 01:03:51  18
 19 Грицина Ярослав         Кіровоградська       574 00:25:26  539 00:42:47 1113 01:08:13  19
 20 Кириленко Олександр     Одеська              181 00:32:26  532 00:42:59  713 01:15:25  20
 21 Чекан Артем             Молдова                  00:39:33  614 00:40:36  614 01:20:09  21
 22 Манічев Денис           Одеська              326 00:29:51  236 00:51:40  562 01:21:31  22
 23 Гладкий Михайло         Дніпропетровська         00:35:40  326 00:49:01  326 01:24:41  23
 24 Малий Роман             Одеська                  00:45:47      01:22:38    0 02:08:25    
 25 Денисов Андрій          Одеська              921 00:19:15      not star  921 00:19:15  25 1-ном.прог.
 26 Петренко Віталий        м.Київ                   DSQ       545 00:42:36  545 00:42:36  26 1-ном.прог.
 27 Кириченко Олексій       Одеська              533 00:26:10      not star  533 00:26:10  27 1-ном.прог.
 28 Ворона Николай          Полтавська               DSQ       399 00:46:53  399 00:46:53  28 1-ном.прог.
 29 Середа Олексій          Одеська                  not star  224 00:52:00  224 00:52:00  29 1-ном.прог.
 30 Бадiгiн Iлля            Дніпропетровська         not star      not star    0 00:00:00    
 31 Гавриленко Віталій      м.Київ                   DSQ           DSQ         0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Ласкаржевський Владисла Дніпропетровська    1000 00:16:39  985 00:32:03 1985 00:48:42   1
  2 Гичко Віталій           Київська             983 00:16:56 1000 00:31:35 1983 00:48:31   2
  3 Савченко Олексій        Сумська              996 00:16:43  967 00:32:38 1963 00:49:21   3
  4 Дяченко Вадим           Харківська           909 00:18:10  969 00:32:33 1878 00:50:43   4
  5 Петровець  Микола       Харківська           903 00:18:16  922 00:34:02 1825 00:52:18   5
  6 Сударєв Олексій         Одеська              996 00:16:43  780 00:38:31 1776 00:55:14   6
  7 Левін Дмитро            Харківська           887 00:18:32  885 00:35:12 1772 00:53:44   7
  8 Бадан Юрій              Львівська            926 00:17:53  822 00:37:12 1748 00:55:05   8
  9 Плахотнік Дмитро        Харківська           864 00:18:55  879 00:35:24 1743 00:54:19   9
 10 Ніколаєнко Руслан       м.Київ               871 00:18:48  863 00:35:55 1734 00:54:43  10
 11 Коваль Денис            м.Київ               797 00:20:02  907 00:34:32 1704 00:54:34  11
 12 Рачук Тарас             Вінницька            741 00:20:58  949 00:33:12 1690 00:54:10  12
 13 Ключников Дмитро        Дніпропетровська     806 00:19:53  792 00:38:10 1598 00:58:03  13
 14 Мортин Дмитрий          Молдова              740 00:20:59  773 00:38:45 1513 00:59:44  14
 15 Магас Iгор              Харківська           774 00:20:25  731 00:40:05 1505 01:00:30  15
 16 Матяш Вячеслав          Київська             737 00:21:02  763 00:39:04 1500 01:00:06  16
 17 Балась Максим           м.Київ               591 00:23:28  890 00:35:03 1481 00:58:31  17
 18 Гонгальский Андрій      Київська             756 00:20:43  709 00:40:46 1465 01:01:29  18
 19 Фокін Артем             м.Київ               548 00:24:11  902 00:34:41 1450 00:58:52  19
 20 Погребець Данило        Черкаська            750 00:20:49  698 00:41:07 1448 01:01:56  20
 21 Курочкін Дмитро         Дніпропетровська     723 00:21:16  704 00:40:56 1427 01:02:12  21
 22 Устименко Богдан        Черкаська            705 00:21:34  672 00:41:56 1377 01:03:30  22
 23 Ракша Микита            Херсонська           586 00:23:33  709 00:40:47 1295 01:04:20  23
 24 Переверзєв Данило       Дніпропетровська     737 00:21:02  554 00:45:41 1291 01:06:43  24
 25 Волошин Дмитрий         Беларусь             672 00:22:07  618 00:43:38 1290 01:05:45  25
 26 Алешин Андрей           Приднестровье        614 00:23:05  521 00:46:42 1135 01:09:47  26
 27 Зачешигрива Богдан      Черкаська            162 00:30:36  702 00:40:59  864 01:11:35  27
 28 Петрович Вадим          Черкаська            656 00:22:23  184 00:57:22  840 01:19:45  28
 29 Кищенко Олег            Дніпропетровська     412 00:26:26  273 00:54:32  685 01:20:58  29
 30 Половінко Андрій        Харківська           878 00:18:41      DSQ       878 00:18:41  30 1-ном.прог.
 31 Федотов Роман           Харківська                         804 00:37:47  804 00:37:47  31 1-ном.прог.
 32 Крутько Микита          Дніпропетровська     744 00:20:55      DSQ       744 00:20:55  32 1-ном.прог.
 33 Балабанов Павло         Сумська                  DSQ           not star    0 00:00:00    
 34 Пуха Андрей             Полтавська               not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Петрочук Дмитро         Волинська           1000 00:19:36 1000 00:32:30 2000 00:52:06   1
  2 Прасолов Константин     Одеська              987 00:19:51  958 00:33:52 1945 00:53:43   2
  3 Скрипка Олександр       Дніпропетровська     961 00:20:22  960 00:33:48 1921 00:54:10   3
  4 Бурилко Микола          Житомирська          876 00:22:02  933 00:34:40 1809 00:56:42   4
  5 Зарубін Сергій          Кіровоградська       895 00:21:40  899 00:35:47 1794 00:57:27   5
  6 Агафонов Дмитро         Миколаївська         828 00:22:58  782 00:39:35 1610 01:02:33   6
  7 Собчук Сергій           Кіровоградська       824 00:23:03  710 00:41:55 1534 01:04:58   7
  8 Мізернюк Владислав      Херсонська           776 00:24:00  742 00:40:53 1518 01:04:53   8
  9 Козирєв Андрій          Житомирська          694 00:25:36  781 00:39:37 1475 01:05:13   9
 10 Дубинин Святослав       Луганська            808 00:23:22  546 00:47:15 1354 01:10:37  10
 11 Заєрко Валерій          Дніпропетровська     549 00:28:26  666 00:43:21 1215 01:11:47  11
 12 Піщурніков Олег         Одеська              626 00:26:56  395 00:52:09 1021 01:19:05  12
 13 Сідлецький Руслан       Вінницька            240 00:34:30  195 00:58:39  435 01:33:09  13
 14 Жуненко Сергей          Кіровоградська           00:43:45  146 01:00:16  146 01:44:01  14
 15 Рильський Олег          Одеська                  01:01:09      02:24:57    0 03:26:06    
 16 Колесник Дмитро         Одеська                  DSQ       869 00:36:46  869 00:36:46  16 1-ном.прог.
 17 Волощук Юрій            Рівне                              731 00:41:14  731 00:41:14  17 1-ном.прог.
 18 Боярський Дмитро        Полтавська               DSQ       314 00:54:48  314 00:54:48  18 1-ном.прог.
 19 Рязанов Вячеслав        Одеська                  not star      01:11:36    0 01:11:36     1-ном.прог.
 20 Бузук Євген             Одеська                  not star                  0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Манічев Олександр       Одеська              944 00:20:40  987 00:33:04 1931 00:53:44   1
  2 Власюк Олександр        Одеська             1000 00:19:34  928 00:34:59 1928 00:54:33   2
  3 Усенко Андрій           м.Київ               896 00:21:36  966 00:33:44 1862 00:55:20   3
  4 Могуренко Олександр     Харківська           854 00:22:25 1000 00:32:38 1854 00:55:03   4
  5 Федько Сергій           Харківська           918 00:21:10  927 00:35:00 1845 00:56:10   5
  6 Могуренко Віктор        Миколаївська         850 00:22:30  541 00:47:37 1391 01:10:07   6
  7 Гоев Виктор             Одеська              478 00:29:47  710 00:42:06 1188 01:11:53   7
  8 Шеренковський Олег      м.Київ               535 00:28:40  608 00:45:25 1143 01:14:05   8
  9 Павлюков Ігор           Луганська            684 00:25:45  418 00:51:38 1102 01:17:23   9
 10 Поліщук Валерій         Луганська            371 00:31:52  660 00:43:44 1031 01:15:36  10
 11 Постельняк Олег         Сумська              445 00:30:25  528 00:48:03  973 01:18:28  11
 12 Седашов Станiслав       Одеська              326 00:32:45  635 00:44:33  961 01:17:18  12
 13 Коновалов Сергій        Луганська            569 00:28:00  391 00:52:31  960 01:20:31  13
 14 Лисоконь Ігор           Одеська              329 00:32:42   71 01:02:57  400 01:35:39  14
 15 Грицина Ігор            Кіровоградська           00:39:11  202 00:58:40  202 01:37:51  15
 16 Щербаков Михаил         м.Київ                   00:45:42      01:57:50    0 02:43:32    
 17 Кириченко Віталій       Одеська              766 00:24:09      not star  766 00:24:09  17 1-ном.прог.
 18 Стоян Сергій            Одеська                                not star    0 00:00:00     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Холявко Євген           м.Київ              1000 00:20:04 1000 00:23:36 2000 00:43:40   1
  2 Місюра Микола           Одеська              923 00:21:37  961 00:24:31 1884 00:46:08   2
  3 Прокопчук Вадим         Чернівецька          899 00:22:06  951 00:24:46 1850 00:46:52   3
  4 Божко Микола            Черкаська            950 00:21:04  832 00:27:34 1782 00:48:38   4
  5 Рудаков Володимир       Дніпропетровська     797 00:24:08  891 00:26:10 1688 00:50:18   5
  6 Щербина Олександр       Херсонська           833 00:23:25  730 00:29:58 1563 00:53:23   6
  7 Гладкий Олександр       Дніпропетровська     801 00:24:04  689 00:30:56 1490 00:55:00   7
  8 Сур Сергій              м.Київ               730 00:25:29  717 00:30:17 1447 00:55:46   8
  9 Залєсов  Олександр      м.Київ               752 00:25:03  672 00:31:21 1424 00:56:24   9
 10 Петров Віталій          м.Київ               764 00:24:48  632 00:32:17 1396 00:57:05  10
 11 Ляблін Віктор           Миколаївська         699 00:26:07  572 00:33:42 1271 00:59:49  11
 12 Гоєнко Микола           Харківська           594 00:28:13  528 00:34:45 1122 01:02:58  12
 13 Нагибин Игорь           Молдова              501 00:30:05  483 00:35:48  984 01:05:53  13
 14 Геращенко Валерій       Кіровоградська       830 00:23:29   76 00:45:25  906 01:08:54  14
 15 Шпіллер Андрій          Одеська              703 00:26:01      00:52:03  703 01:18:04  15
 16 Федій Павло             Полтавська           390 00:32:18  135 00:44:01  525 01:16:19  16
 17 Липницький Анатолій     Полтавська            97 00:38:11      01:04:02   97 01:42:13  17
 18 Романов Олексій         Одеська              674 00:26:37      DSQ       674 00:26:37  18 1-ном.прог.
 19 Кудрін Володимир        м.Київ                   DSQ       490 00:35:38  490 00:35:38  19 1-ном.прог.
 20 Денисов Алексей         Одеська              237 00:35:23      DSQ       237 00:35:23  20 1-ном.прог.
 21 Охріменко  Юрій         Вінницька                00:41:41      DSQ         0 00:41:41     1-ном.прог.
 22 Хиль Григорій           Одеська                  00:46:31                  0 00:46:31     1-ном.прог.
 23 Власюк Юрій             Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    
 24 Пуха Віктор             Полтавська               not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Авраменко Олександр ст. Дніпропетровська     992 00:21:50 1000 00:30:37 1992 00:52:27   1
  2 Островський Володимир   Одеська             1000 00:21:39  910 00:33:23 1910 00:55:02   2
  3 Дегтев Олександр        Одеська              881 00:24:13  629 00:41:58 1510 01:06:11   3
  4 Кочнов Анатолий         Молдова               94 00:41:16  838 00:35:34  932 01:16:50   4
  5 Ковальов Юрiй           Одеська              492 00:32:39  381 00:49:34  873 01:22:13   5

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Миронов Дмитро          Одеська             1000 00:27:05 1000 00:31:19 2000 00:58:24   1
  2 Кравець  Володимир      Вінницька            711 00:34:54  766 00:38:39 1477 01:13:33   2
  3 Матин Дорофей           Одеська                  00:57:29      01:46:13    0 02:43:42    
  4 Алтабаєв Олександр      Миколаївська             01:12:13      01:45:35    0 02:57:48    
  5 Мірошниченко Максим     Дніпропетровська                   923 00:33:44  923 00:33:44   5 1-ном.прог.
  6 Суббота Руслан          Дніпропетровська         not star      not star    0 00:00:00    
  7 Затока Андрій           Одеська                                DSQ         0 00:00:00    
  8 Прохода Дмитро          Одеська                                DSQ         0 00:00:00    
  9 Морарь Кирило           Одеська                                DSQ         0 00:00:00    
 10 Дьома Микола            Одеська                                DSQ         0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Середа Ганна            Одеська             1000 00:25:33 1000 00:24:51 2000 00:50:24   1
  2 Миронова Ірина          Одеська              818 00:30:12  167 00:45:33  985 01:15:45   2
  3 Ясінська Надія          Львівська            614 00:35:25  300 00:42:15  914 01:17:40   3
  4 Волошина Олена          Дніпропетровська     791 00:30:54      00:55:23  791 01:26:17   4
  5 Совенко  Юлія           Вінницька            407 00:40:42      00:58:56  407 01:39:38   5
  6 Яковенко Анастасія      Сумська              725 00:32:35                725 00:32:35   6 1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Капара   Анна           Херсонська           867 00:11:56  943 00:10:33 1810 00:22:29   1
  2 Панкова Анастасія       Миколаївська         839 00:12:14  846 00:11:31 1685 00:23:45   2
  3 Жуненко Настя           Кіровоградська       508 00:15:43 1000 00:09:59 1508 00:25:42   3
  4 Фатеева София           Одеська              682 00:13:53  773 00:12:15 1455 00:26:08   4
  5 Мізернюк Мирослава      Херсонська          1000 00:10:32  284 00:17:08 1284 00:27:40   5
  6 Апанович Лукия          м.Київ                   00:31:18  177 00:18:12  177 00:49:30   6
  7 Седашова Софія          Одеська                  00:28:04      00:20:54    0 00:48:58    
  8 Бойко София             м.Київ                   00:36:43      00:23:20    0 01:00:03    
  9 Машкова  Вікторія       Вінницька                00:44:43      00:21:08    0 01:05:51    
 10 Сур Анастасия           м.Київ                   00:50:32      00:31:59    0 01:22:31    
 11 Бибикова Мария          Одеська                  00:48:46                  0 00:48:46     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Пащенко Крiстiна        м.Київ               981 00:17:23  950 00:21:54 1931 00:39:17   1
  2 Овчаренко Лілія         Миколаївська        1000 00:17:04  731 00:26:27 1731 00:43:31   2
  3 Матвеєва Ірина          Київська             807 00:20:22  712 00:26:51 1519 00:47:13   3
  4 Надрега Єлізавета       Дніпропетровська     410 00:27:08 1000 00:20:51 1410 00:47:59   4
  5 Володєєва Анастасія     м.Київ               505 00:25:31  826 00:24:29 1331 00:50:00   5
  6 Фатеева Наталія         Одеська              461 00:26:16  676 00:27:36 1137 00:53:52   6
  7 Собчук Анна             Кіровоградська       449 00:26:28  482 00:31:39  931 00:58:07   7
  8 Куценко Дар’я           Луганська            359 00:28:00  503 00:31:13  862 00:59:13   8
  9 Анікеєнко  Софія        Вінницька            727 00:21:44      00:55:19  727 01:17:03   9
 10 Островська  Надія       Вінницька            235 00:30:07  380 00:33:46  615 01:03:53  10
 11 Сухорукова Ганна        Миколаївська             00:35:54  538 00:30:29  538 01:06:23  11
 12 Макаренко  Аліна        Вінницька            126 00:31:59      00:54:40  126 01:26:39  12
 13 Суткаленко Анастасія    м.Київ                   00:38:45      00:44:50    0 01:23:35    
 14 Кучеренко Дар’я         м.Київ                   00:34:30      00:51:17    0 01:25:47    
 15 Заярна Діана            м.Київ                   00:39:53      00:47:37    0 01:27:30    
 16 Клименко Вероніка       Полтавська               00:40:33      00:49:06    0 01:29:39    
 17 Охотнікова Маргарита    м.Київ                   00:43:05      00:59:31    0 01:42:36    
 18 Сур Ольга               м.Київ                   00:41:00      01:04:35    0 01:45:35    
 19 Славицька Олександра    м.Київ                   DSQ       259 00:36:18  259 00:36:18  19 1-ном.прог.
 20 Богданова Марія         м.Київ                   00:42:35      DSQ         0 00:42:35     1-ном.прог.
 21 Балковенко Вікторія     Одеська                  not star      00:46:04    0 00:46:04     1-ном.прог.
 22 Булава Дар`я            Дніпропетровська         not star      not star    0 00:00:00    
 23 Бурилко Вікторія        Житомирська              not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Цивільська Фея          Херсонська           982 00:17:47  918 00:18:18 1900 00:36:05   1
  2 Білякова Анастасія      м.Київ              1000 00:17:28  872 00:19:05 1872 00:36:33   2
  3 Гупало Ольга            Волинська            872 00:19:42 1000 00:16:55 1872 00:36:37   3
  4 Богатир Олена           Сумська              830 00:20:26  889 00:18:48 1719 00:39:14   4
  5 Панюкова Анастасія      м.Київ               906 00:19:07  749 00:21:10 1655 00:40:17   5
  6 Мільченко Валерія       Полтавська           696 00:22:47  787 00:20:31 1483 00:43:18   6
  7 Ліхтей Вікторія         Херсонська           808 00:20:49  645 00:22:55 1453 00:43:44   7
  8 Сударева Олеся          Одеська              780 00:21:19  532 00:24:50 1312 00:46:09   8
  9 Зайцева Елизавета       Херсонська           760 00:21:40  532 00:24:50 1292 00:46:30   9
 10 Середа Ольга            Одеська              562 00:25:07  725 00:21:34 1287 00:46:41  10
 11 Ковтун Карина           Дніпропетровська     651 00:23:34  608 00:23:33 1259 00:47:07  11
 12 Сергієнко Дар’я         м.Київ               612 00:24:15  521 00:25:01 1133 00:49:16  12
 13 Шелудько Марія          м.Київ               430 00:27:25  527 00:24:55  957 00:52:20  13
 14 Вдовиченко Інна         Полтавська           540 00:25:30  137 00:31:31  677 00:57:01  14
 15 Леончук Оля             Дніпропетровська      75 00:33:37  591 00:23:50  666 00:57:27  15
 16 Атаманюк Ирина          Приднестровье        243 00:30:41  274 00:29:12  517 00:59:53  16
 17 Шейгец Марина           Вінницька                00:47:11  197 00:30:30  197 01:17:41  17
 18 Саулко Дана             Вінницька                00:36:26  115 00:31:53  115 01:08:19  18
 19 Єфименкова Аліна        Донецька                 00:39:13      00:41:01    0 01:20:14    
 20 Дибань Катерина         м.Київ                   00:43:28                  0 00:43:28    
 21 Семикрас Наталія        Вінницька            167 00:32:01      DSQ       167 00:32:01  21 1-ном.прог.
 22 Трач Регіна             Вінницька                00:42:01      DSQ         0 00:42:01     1-ном.прог.
 23 Горелая  София          Запорізька               00:57:18      not star    0 00:57:18     1-ном.прог.
 24 Блах Дарина             Вінницька                00:58:22      DSQ         0 00:58:22     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Гуценко Ліза            Миколаївська        1000 00:20:36 1000 00:23:50 2000 00:44:26   1
  2 Гоєнко Марія            Харківська           905 00:22:34  908 00:26:01 1813 00:48:35   2
  3 Данькова Олена          Харківська           842 00:23:51  938 00:25:19 1780 00:49:10   3
  4 Гусак Тетяна            м.Київ               853 00:23:38  787 00:28:54 1640 00:52:32   4
  5 Теліпко Маргарита       Полтавська           756 00:25:37  720 00:30:31 1476 00:56:08   5
  6 Пугач Марія             Сумська              737 00:26:01  722 00:30:28 1459 00:56:29   6
  7 Карпович Олена          м.Київ               763 00:25:29  669 00:31:44 1432 00:57:13   7
  8 Піщурнікова Валерія     Одеська              611 00:28:37  362 00:39:02  973 01:07:39   8
  9 Логуновська Анастасія   Харківська           625 00:28:19  308 00:40:19  933 01:08:38   9
 10 Мірошниченко Віка       м.Київ               275 00:35:32  635 00:32:32  910 01:08:04  10
 11 Зарицька Ангеліна       м.Київ                   00:49:51      01:01:26    0 01:51:17    
 12 Котляр Поліна           Луганська                DSQ       885 00:26:35  885 00:26:35  12 1-ном.прог.
 13 Сахарук Яна             м.Київ               686 00:27:04      DSQ       686 00:27:04  13 1-ном.прог.
 14 Хаєцька Олеся           Вінницька                01:33:14      DSQ         0 01:33:14     1-ном.прог.
 15 Альохіна Дарья          м.Київ                   DSQ           DSQ         0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Доценко Олена           м.Київ              1000 00:21:26  978 00:19:41 1978 00:41:07   1
  2 Лисянська Даша          Сумська              946 00:22:35 1000 00:19:16 1946 00:41:51   2
  3 Москаленко Ірина        Полтавська           772 00:26:19  869 00:21:48 1641 00:48:07   3
  4 Ніколаєнко Лілія        м.Київ               714 00:27:34  776 00:23:35 1490 00:51:09   4
  5 Петриченко Вікторія     Житомирська          663 00:28:39  803 00:23:04 1466 00:51:43   5
  6 Чекан Олеся             Молдова              764 00:26:29  628 00:26:26 1392 00:52:55   6
  7 Варшавська Ганна        Харківська           774 00:26:17  577 00:27:25 1351 00:53:42   7
  8 Нігда  Альона           Чернівецька          740 00:27:01  580 00:27:22 1320 00:54:23   8
  9 Оробець Антоніна        Львівська            600 00:30:00  687 00:25:18 1287 00:55:18   9
 10 Гавриленко Олена        м.Київ               532 00:31:28  522 00:28:28 1054 00:59:56  10
 11 Шутяк Руслана           Львівська            639 00:29:10  321 00:32:21  960 01:01:31  11
 12 Дуднік Світлана         м.Київ               914 00:23:17      00:49:13  914 01:12:30  12
 13 Глущенко Вікторія       м.Київ               118 00:40:20  676 00:25:30  794 01:05:50  13
 14 Дуднік Анна             м.Київ                   00:44:55  509 00:28:44  509 01:13:39  14
 15 Денисова Ольга          Одеська              348 00:35:24    2 00:38:30  350 01:13:54  15
 16 Поліщук Марія           Луганська            104 00:40:38  218 00:34:20  322 01:14:58  16
 17 Щербакова Альона        Сумська              781 00:26:08      DSQ       781 00:26:08  17 1-ном.прог.
 18 Червінка Катерина       м.Київ               332 00:35:45                332 00:35:45  18 1-ном.прог.
 19 Матлавская София        м.Київ               229 00:37:58                229 00:37:58  19 1-ном.прог.
 20 Обухова Катерина        Полтавська               00:43:09      DSQ         0 00:43:09     1-ном.прог.
 21 Диденко Марина          Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    
 22 Петренко Марина         Одеська                  not star      not star    0 00:00:00    
 23 Шульженко Віра          м.Київ                   not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Слута Ольга             Сумська              979 00:19:24 1000 00:29:12 1979 00:48:36   1
  2 Калініченко Ганна       Сумська              968 00:19:36  941 00:30:56 1909 00:50:32   2
  3 Захарова Поліна         Вінницька            884 00:21:12  968 00:30:08 1852 00:51:20   3
  4 Дзема Катерина          Вінницька           1000 00:19:00  812 00:34:42 1812 00:53:42   4
  5 Карпенко Юлія           Сумська              946 00:20:02  848 00:33:39 1794 00:53:41   5
  6 Кримцева Алина          м.Київ               861 00:21:38  914 00:31:43 1775 00:53:21   6
  7 Мироненко Олена         Вінницька            877 00:21:20  858 00:33:21 1735 00:54:41   7
  8 Андросович Ганна        Харківська           876 00:21:21  764 00:36:05 1640 00:57:26   8
  9 Давиденко Тетяна        Львівська            829 00:22:15  809 00:34:47 1638 00:57:02   9
 10 Тимощук Марія           Київська             934 00:20:15  658 00:39:11 1592 00:59:26  10
 11 Кравчук Юлія            Дніпропетровська     947 00:20:00  614 00:40:29 1561 01:00:29  11
 12 Романова Марина         Одеська              888 00:21:08  660 00:39:08 1548 01:00:16  12
 13 Геращенко Дианора       Кіровоградська       782 00:23:09  764 00:36:05 1546 00:59:14  13
 14 Постельняк Олена        Сумська              770 00:23:22  707 00:37:46 1477 01:01:08  14
 15 Юдіна Марина            Одеська              789 00:23:01  624 00:40:10 1413 01:03:11  15
 16 Миронюк Аліна           Черкаська            741 00:23:55  667 00:38:56 1408 01:02:51  16
 17 Запісочна Дар`я         Черкаська            650 00:25:39  586 00:41:18 1236 01:06:57  17
 18 Матвіїв Ірина           Львівська            746 00:23:49  396 00:46:51 1142 01:10:40  18
 19 Плахотнік Вікторія      Харківська           552 00:27:31  412 00:46:22  964 01:13:53  19
 20 Ніконова Анна           Черкаська            704 00:24:38  176 00:53:16  880 01:17:54  20
 21 Дзуцева Єлизавета       Миколаївська         475 00:28:59      01:02:13  475 01:31:12  21
 22 Ковальовська Ніна       Черкаська                00:39:47   50 00:56:57   50 01:36:44  22
 23 Трохимчук Юлія          Київська             908 00:20:45      DSQ       908 00:20:45  23 1-ном.прог.
 24 Макодзеба Марія         м.Київ               421 00:30:00                421 00:30:00  24 1-ном.прог.
 25 Подруцька Наталiя       Одеська                  not star  393 00:46:56  393 00:46:56  25 1-ном.прог.
 26 Федосєєва Ганна         Харківська               not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Капара Олена            Херсонська          1000 00:23:31  913 00:29:55 1913 00:53:26   1
  2 Тарнавська Iрина        Дніпропетровська     911 00:25:37 1000 00:27:31 1911 00:53:08   2
  3 Колесник Катерина       Одеська              970 00:24:13  812 00:32:41 1782 00:56:54   3
  4 Костіна Олена           Луганська            851 00:27:01  899 00:30:17 1750 00:57:18   4
  5 Пицун Ганна             Полтавська           899 00:25:54  818 00:32:32 1717 00:58:26   5
  6 Собчук Ольга            Кіровоградська       870 00:26:35  821 00:32:27 1691 00:59:02   6
  7 Мізернюк Валентина      Херсонська           827 00:27:35  705 00:35:38 1532 01:03:13   7
  8 Жуненко Оксана          Кіровоградська       745 00:29:31  559 00:39:39 1304 01:09:10   8
  9 Уманець  Наталія        Вінницька            558 00:33:54  541 00:40:08 1099 01:14:02   9
 10 Горбенко Олена          Дніпропетровська     235 00:41:30  537 00:40:16  772 01:21:46  10
 11 Пищурникова Алена       Одеська              581 00:33:22   50 00:53:39  631 01:27:01  11
 12 Сідлецька Наталія       Вінницька                00:50:50   33 00:54:08   33 01:44:58  12
 13 Памбук Світлана         Одеська                  DSQ           diskv       0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Явдощук Тетяна          Одеська             1000 00:24:14 1000 00:31:50 2000 00:56:04   1
  2 Геращенко Елеонора      Кіровоградська       909 00:26:26  898 00:35:04 1807 01:01:30   2
  3 Бондаренко Наталья      Молдова              839 00:28:08  967 00:32:53 1806 01:01:01   3
  4 Куценко Олена           Луганська            730 00:30:46  834 00:37:08 1564 01:07:54   4
  5 Рудич Людмила           м.Київ               748 00:30:20  808 00:37:57 1556 01:08:17   5
  6 Мельникова Тетяна       Одеська              810 00:28:50  632 00:43:32 1442 01:12:22   6
  7 Баглик Олена            м.Київ               604 00:33:50  774 00:39:01 1378 01:12:51   7
  8 Постельняк Світлана     Сумська              639 00:32:59  643 00:43:12 1282 01:16:11   8
  9 Стоян Людмила           Одеська              517 00:35:56  175 00:58:05  692 01:34:01   9
 10 Поліщук Галина          Луганська                01:07:34  430 00:49:58  430 01:57:32  10
 11 Бронникова Лариса       Дніпропетровська     133 00:45:14  179 00:57:58  312 01:43:12  11
 12 Володєєва Людмила       м.Київ                   01:04:45      01:41:50    0 02:46:35    
 13 Яковенко Ольга          Сумська                            852 00:36:33  852 00:36:33  13 1-ном.прог.
 14 Кучер Виктория          Запорізька           587 00:34:15      not star  587 00:34:15  14 1-ном.прог.
 15 Павлюченко Ірина        Харківська           471 00:37:03      DSQ       471 00:37:03  15 1-ном.прог.
 16 Зикова Лілія            Сумська                            369 00:51:56  369 00:51:56  16 1-ном.прог.
 17 Карпеченкова Лена       Одеська                  DSQ           not star    0 00:00:00    
 18 Пуха Любов              Полтавська               not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Божко Тетяна Петрівна   Черкаська            938 00:22:57 1000 00:28:23 1938 00:51:20   1
  2 Залєсова Наталія        м.Київ              1000 00:21:37  911 00:30:55 1911 00:52:32   2
  3 Власюк Євгенія          Одеська              621 00:29:48  677 00:37:33 1298 01:07:21   3
  4 Соломічева Тетяна       Одеська              656 00:29:03  603 00:39:39 1259 01:08:42   4
  5 Смольникова Лілія       Одеська              608 00:30:06  528 00:41:47 1136 01:11:53   5
  6 Островська Наталія      Одеська              753 00:26:57  164 00:52:07  917 01:19:04   6
  7 Краєва Раїса            Одеська              907 00:23:37      00:58:48  907 01:22:25   7
  8 Вичуб Марина            Миколаївська         415 00:34:16  260 00:49:23  675 01:23:39   8
  9 Костишена Катерина      Одеська              363 00:35:23      01:05:02  363 01:40:25   9
 10 Півень Тетяна           Полтавська           276 00:37:16   65 00:54:55  341 01:32:11  10
 11 Опанасенко Лідія        Харківська           271 00:37:22      01:16:57  271 01:54:19  11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65

                                                       25.08.17     26.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Марiморiч Наталія       Одеська             1000 00:28:12 1000 00:38:27 2000 01:06:39   1
  2 Цодікова Варвара        Дніпропетровська     673 00:37:25  935 00:40:57 1608 01:18:22   2
  3 Кошова Валентина        Запорізька           875 00:31:44  733 00:48:44 1608 01:20:28   3
  4 Отрешко Наталія         Харківська           672 00:37:27  897 00:42:25 1569 01:19:52   4
  5 Шахова Віра             Харківська           640 00:38:21  658 00:51:35 1298 01:29:56   5
  6 Котлова Людмила         Одеська              434 00:44:09  607 00:53:33 1041 01:37:42   6
  7 Григоренко Світлана     Одеська                  not star      01:26:48    0 01:26:48     1-ном.прог.
Головний суддя                                            М. Тесленко
Головний секретар                                      С. Стоян