Date, time of updating:27.08.2017,15:00:36

Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

25 – 27 серпня 2017 р.

м. Одеса


CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


CHILD

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Лазаренко Олеся         м.Київ               967 00:06:15 1000 00:10:49  916 00:05:21 2883 00:22:25   1
  2 Сідлецька Вікторія      Вінницька            725 00:07:43  854 00:12:24 1000 00:04:56 2579 00:25:03   2
  3 Пицун Руслан            Полтавська           983 00:06:09  880 00:12:07  500 00:07:24 2363 00:25:40   3
  4 Кириченко Демьян        Одеська              953 00:06:20  737 00:13:40  466 00:07:34 2156 00:27:34   4
  5 Петренко Володимир      м.Київ               846 00:06:59  726 00:13:47  483 00:07:29 2055 00:28:15   5
  6 Колесник Євгенія        Одеська              948 00:06:22  479 00:16:27      00:11:00 1427 00:33:49   6
  7 Головченко Богдан       Миколаївська         716 00:07:46  606 00:15:05      00:15:12 1322 00:38:03   7
  8 Скрупский Давид         Одеська              725 00:07:43  470 00:16:33      00:10:31 1195 00:34:47   8
  9 Жуненко Марія           Кіровоградська       499 00:09:05  419 00:17:06   84 00:09:27 1002 00:35:38   9
 10 Балабанов Гордей        Сумська             1000 00:06:03      00:24:24      00:12:58 1000 00:43:25  10
 11 Собчук Іван             Кіровоградська       435 00:09:28  428 00:17:00      00:10:12  863 00:36:40  11
 12 Мітюшин Денис           м.Київ               245 00:10:37  300 00:18:23      00:14:48  545 00:43:48  12
 13 Свідніцький Олександр   Миколаївська          44 00:11:50  294 00:18:27   78 00:09:29  416 00:39:46  13
 14 Сур Илья                м.Київ                91 00:11:33      00:23:01      00:12:40   91 00:47:14  14
 15 Миронова Олександра     Одеська                  00:16:38   15 00:21:28      00:14:51   15 00:52:57  15
 16 Волощук Анастасія       Миколаївська             00:13:12      00:51:57      00:25:23    0 01:30:32    
 17 Сідлецька Марія         Вінницька            873 00:06:49      DSQ       277 00:08:30 1150 00:15:19  17 2-ном.прог.
 18 Середа Дар’я            Одеська              501 00:09:04      DSQ       149 00:09:08  650 00:18:12  18 2-ном.прог.
 19 Агафонов Ігор           Миколаївська         364 00:09:54  106 00:20:29      not star  470 00:30:23  19 2-ном.прог.
 20 Федотов Андрій          Харківська                         219 00:19:16      00:10:06  219 00:29:22  20 2-ном.прог.
 21 Кобзарь Захар           м.Київ                   not star      00:23:01      00:12:36    0 00:35:37     2-ном.прог.
 22 Старча Артем            м.Київ                   not star  523 00:28:27      DSQ       523 00:28:27  22 1-ном.прог.
 23 Хорошевський Златослав  Одеська                            270 00:18:43                270 00:18:43  23 1-ном.прог.
 24 Петренко Володимир      м.Київ                   not star      not star      not star    0 00:00:00    
 25 Петренко Милослава      Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M12

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Гончарук Владіслав      Миколаївська        1000 00:09:58 1000 00:08:27  675 00:08:42 2675 00:27:07   1
  2 Свідницький Вадим       Миколаївська         843 00:11:32  862 00:09:37  949 00:06:54 2654 00:28:03   2
  3 Матін Фадей             Одеська              941 00:10:33  570 00:12:05 1000 00:06:34 2511 00:29:12   3
  4 Зичков  Максим          Херсонська           567 00:14:17  718 00:10:50  759 00:08:09 2044 00:33:16   4
  5 Захарченко Олексій      Миколаївська         883 00:11:08  393 00:13:35  683 00:08:39 1959 00:33:22   5
  6 Мартинов Нікіта         Дніпропетровська     880 00:11:10  270 00:14:37  645 00:08:54 1795 00:34:41   6
  7 Будаков Олексій         Черкаська            349 00:16:27  566 00:12:07  650 00:08:52 1565 00:37:26   7
  8 Капара  Валентин        Херсонська           564 00:14:19   20 00:16:44  660 00:08:48 1244 00:39:51   8
  9 Геращенко Ростислав     Кіровоградська       507 00:14:53   32 00:16:38  551 00:09:31 1090 00:41:02   9
 10 Кучмій Станіслав        Миколаївська         199 00:17:57  323 00:14:10      00:14:32  522 00:46:39  10
 11 Грішин Кирило           Миколаївська             00:49:00      00:30:18  315 00:11:04  315 01:30:22  11
 12 Лисоконь Михайло        Одеська                  00:24:55      00:20:01      00:14:36    0 00:59:32    
 13 Приймак Ілля            Вінницька                00:27:16      00:29:53      00:15:12    0 01:12:21    
 14 Зарубін Денис           Кіровоградська           00:38:57      00:22:46      00:21:22    0 01:23:05    
 15 Четвертак Роман         м.Київ                   00:24:40      00:27:42      00:31:13    0 01:23:35    
 16 Летяєв Андрій           Миколаївська             00:36:28      00:18:39      00:31:50    0 01:26:57    
 17 Демченко Дмитро         Миколаївська             00:21:09      00:56:02      00:28:16    0 01:45:27    
 18 Синиця  Георгій         Дніпропетровська     943 00:10:32  659 00:11:20               1602 00:21:52  18 2-ном.прог.
 19 Крук Микита             Херсонська             2 00:19:55      DSQ       855 00:07:31  857 00:27:26  19 2-ном.прог.
 20 Мітюшин Гліб            м.Київ               355 00:16:24      DSQ           00:14:54  355 00:31:18  20 2-ном.прог.
 21 Дробот Богдан           Вінницька            194 00:18:00      DSQ       127 00:12:18  321 00:30:18  21 2-ном.прог.
 22 Малиш Артем             Полтавська               00:22:01      DSQ       239 00:11:34  239 00:33:35  22 2-ном.прог.
 23 Голінков Леонід         Дніпропетровська         00:23:46      00:18:08                  0 00:41:54     2-ном.прог.
 24 Даніш Дмитро            м.Київ                   00:24:26      00:20:05      DSQ         0 00:44:31     2-ном.прог.
 25 Маметов Руслан          Одеська                  00:24:21                    00:22:57    0 00:47:18     2-ном.прог.
 26 Явник Андрей            Одеська                  00:38:59                    00:20:14    0 00:59:13     2-ном.прог.
 27 Гордийчук Александр     Одеська                  00:51:48                    00:16:22    0 01:08:10     2-ном.прог.
 28 Горпинченко Дмитро      Запорізька               DSQ           not star      00:28:01    0 00:28:01     2-ном.прог.
 29 Филипенко Дмитрий       Одеська              298 00:16:58                    DSQ       298 00:16:58  29 1-ном.прог.
 30 Стариков Руслан         Луганська            182 00:18:07      not star      not star  182 00:18:07  30 1-ном.прог.
 31 Винушев Сергій          Миколаївська             00:20:10      DSQ           DSQ         0 00:20:10     1-ном.прог.
 32 Балабанов Елизар        Сумська                  00:22:40      not star      not star    0 00:22:40     1-ном.прог.
 33 Бузук Іван              Одеська                  not star                    not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M14

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Кражев Игорь            Херсонська          1000 00:17:37  931 00:18:48 1000 00:12:46 2931 00:49:11   1
  2 Ліщук Антоній           Волинська            834 00:20:32 1000 00:17:35  574 00:18:12 2408 00:56:19   2
  3 Скворцов Юрій           Херсонська           913 00:19:09  671 00:23:22  701 00:16:35 2285 00:59:06   3
  4 Граждан Микита          Миколаївська         798 00:21:11  595 00:24:42  520 00:18:54 1913 01:04:47   4
  5 Кондратевич Максим      Миколаївська         658 00:23:38  449 00:27:16  337 00:21:14 1444 01:12:08   5
  6 Бессараб Нікіта         Черкаська            409 00:28:02  714 00:22:37  215 00:22:47 1338 01:13:26   6
  7 Ткаченко Євген          Миколаївська         499 00:26:27  514 00:26:08  244 00:22:25 1257 01:15:00   7
  8 Хорошевський Данило     Одеська              708 00:22:46  185 00:31:55  303 00:21:40 1196 01:16:21   8
  9 Лазаренко Ярослав       м.Київ               587 00:24:54      00:35:12  364 00:20:53  951 01:20:59   9
 10 Грицина  В’ячеслав      Вінницька            374 00:28:39  392 00:28:16  141 00:23:44  907 01:20:39  10
 11 Дружинін Влад           м.Київ               414 00:27:56  431 00:27:35   56 00:24:49  901 01:20:20  11
 12 Проценко Олександр      м.Київ               528 00:25:56      00:43:44      00:27:28  528 01:37:08  12
 13 Ісаєв Данило            Миколаївська         358 00:28:56      00:42:32      00:30:54  358 01:42:22  13
 14 Сокирка  Валерій        Вінницька            284 00:30:14      00:47:12      00:33:34  284 01:51:00  14
 15 Калачевський Нікіта     м.Київ               252 00:30:48      00:40:34      00:33:18  252 01:44:40  15
 16 Брагінець Валерій       Одеська               95 00:33:34      01:11:03      00:39:43   95 02:24:20  16
 17 Шалухан Артем           м.Київ                62 00:34:08      00:47:39      00:26:26   62 01:48:13  17
 18 Памбук Лев              Одеська                  00:37:12      00:47:38      00:25:34    0 01:50:24    
 19 Коляда Іван             м.Київ                   00:48:53      00:39:03      00:37:40    0 02:05:36    
 20 Яковенко Дмитро         м.Київ                   01:16:11      00:58:27      00:31:07    0 02:45:45    
 21 Матін Демид             Одеська              767 00:21:43      not star  584 00:18:05 1351 00:39:48  21 2-ном.прог.
 22 Євстаф’єв Дмитро        Дніпропетровська     595 00:24:45  648 00:23:46               1243 00:48:31  22 2-ном.прог.
 23 Піонтковський Андрій    Дніпропетровська     367 00:28:46  662 00:23:32               1029 00:52:18  23 2-ном.прог.
 24 Войтюк  Василь          Вінницька                DSQ       264 00:30:32   84 00:24:28  348 00:55:00  24 2-ном.прог.
 25 Синько Марк             Миколаївська             DSQ           01:01:10      01:03:44    0 02:04:54     2-ном.прог.
 26 Балковенко Микола       Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M16

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Лагута Вадим            м.Київ               947 00:18:55  921 00:21:44  938 00:15:44 2806 00:56:23   1
  2 Грязев Богдан           Херсонська          1000 00:17:58  897 00:22:12  897 00:16:21 2794 00:56:31   2
  3 Коновалов  Олексій      Луганська            932 00:19:11  934 00:21:28  886 00:16:30 2752 00:57:09   3
  4 Волошин Дмитро          Дніпропетровська     825 00:21:07  783 00:24:30  772 00:18:12 2380 01:03:49   4
  5 Бєляєв Іван             Житомирська          442 00:28:00  732 00:25:32  722 00:18:56 1896 01:12:28   5
  6 Бааджи Андрей           м.Київ               431 00:28:11  544 00:29:19  790 00:17:56 1765 01:15:26   6
  7 Шалавінський Микола     Вінницька                00:44:49  672 00:26:44  700 00:19:16 1372 01:30:49   7
  8 Завізіон Андрій         м.Київ                   00:38:50  522 00:29:45  504 00:22:10 1026 01:30:45   8
  9 Гайко Владислав         Полтавська           420 00:28:23   87 00:38:31  440 00:23:07  947 01:30:01   9
 10 Купцов Владимир         Приднестровье        278 00:30:56  136 00:37:32  360 00:24:18  774 01:32:46  10
 11 Сидоренко Андрій        м.Київ               467 00:27:33  194 00:36:22      00:38:40  661 01:42:35  11
 12 Волошин Кирило          Дніпропетровська     208 00:32:12  183 00:36:35   91 00:28:17  482 01:37:04  12
 13 Коворотний Артем        м.Київ                   00:37:18      00:44:24      00:32:19    0 01:54:01    
 14 Кунець Богдан           Вінницька                00:39:44      00:43:19      00:43:43    0 02:06:46    
 15 Нагорний Ілля           Херсонська               DSQ      1000 00:20:08 1000 00:14:49 2000 00:34:57  15 2-ном.прог.
 16 Глушко Артем            Дніпропетровська     335 00:29:55      DSQ       987 00:15:01 1322 00:44:56  16 2-ном.прог.
 17 Шалавінський Владислав  Вінницька            527 00:26:28  574 00:28:43      DSQ      1101 00:55:11  17 2-ном.прог.
 18 Глушков Даня            Одеська                  00:42:54      DSQ           00:31:00    0 01:13:54     2-ном.прог.
 19 Матузка Андрій          Харківська               DSQ           00:57:56      00:45:05    0 01:43:01     2-ном.прог.
 20 Бузук Константин        Молдова                  not star      not star      not star    0 00:00:00    
 21 Селиханович Артем       Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M18

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Сердюк Юрій             Сумська              968 00:16:12  995 00:20:17 1000 00:14:42 2963 00:51:11   1
  2 Бриндак Євгеній         Черкаська           1000 00:15:42 1000 00:20:11  892 00:16:17 2892 00:52:10   2
  3 Самойленко Костянтин    Дніпропетровська     877 00:17:38  997 00:20:15  947 00:15:29 2821 00:53:22   3
  4 Матузка Степан          Харківська           902 00:17:14  933 00:21:32  942 00:15:33 2777 00:54:19   4
  5 Ярош Валентин           Харківська           803 00:18:48  874 00:22:43  918 00:15:54 2595 00:57:25   5
  6 Литвин Олександр        Харківська           786 00:19:04  780 00:24:37  901 00:16:09 2467 00:59:50   6
  7 Лапко Володимир         Дніпропетровська     722 00:20:04  789 00:24:27  828 00:17:14 2339 01:01:45   7
  8 Федотов Ілля            Харківська           685 00:20:39  741 00:25:25  863 00:16:43 2289 01:02:47   8
  9 Валенко Вячеслав        Полтавська           770 00:19:19  738 00:25:28  697 00:19:09 2205 01:03:56   9
 10 Рискальчук  Дмитро      Вінницька            598 00:22:01  608 00:28:06  706 00:19:01 1912 01:09:08  10
 11 Журавльов Микита        Дніпропетровська     633 00:21:28  652 00:27:12  617 00:20:20 1902 01:09:00  11
 12 Матін Матвій            Одеська              497 00:23:36  313 00:34:03  731 00:18:39 1541 01:16:18  12
 13 Ткачук Андрій           м.Київ               496 00:23:37  660 00:27:03  381 00:23:48 1537 01:14:28  13
 14 Трач Владислав          Вінницька            143 00:29:09  334 00:33:37      00:48:41  477 01:51:27  14
 15 Коворотний Богдан       м.Київ                   00:36:00      00:52:39      00:36:24    0 02:05:03    
 16 Філіпов Владислав       Дніпропетровська     582 00:22:16      DSQ       306 00:24:54  888 00:47:10  16 2-ном.прог.
 17 Тодоров Андрей          Одеська                  00:42:04                    00:44:39    0 01:26:43     2-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21A

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Нестеренко Віктор       Житомирська         1000 00:17:50 1000 00:29:17 1000 00:16:10 3000 01:03:17   1
  2 Малий Юрій              Одеська              808 00:21:15  964 00:30:21  863 00:18:23 2635 01:09:59   2
  3 Стоян Роман             Одеська              891 00:19:47  931 00:31:18  803 00:19:21 2625 01:10:26   3
  4 Єфименко Ігор           м.Київ               923 00:19:12  746 00:36:43  836 00:18:49 2505 01:14:44   4
  5 Прокопчук Сергій        Львівська            747 00:22:21  999 00:29:18  708 00:20:53 2454 01:12:32   5
  6 Машинський Сергій       Полтавська           772 00:21:54  873 00:33:01  805 00:19:19 2450 01:14:14   6
  7 Клюсик Олег             Львівська            813 00:21:10  865 00:33:14  562 00:23:15 2240 01:17:39   7
  8 Кочерга Владислав       Полтавська           750 00:22:18  928 00:31:23  499 00:24:16 2177 01:17:57   8
  9 Піпікало Дмитро         Дніпропетровська     750 00:22:17  673 00:38:51  737 00:20:25 2160 01:21:33   9
 10 Пальоха Андрій          Полтавська           890 00:19:48  458 00:45:10  734 00:20:28 2082 01:25:26  10
 11 Бекшаєв Олександр       Одеська              799 00:21:25  756 00:36:25  520 00:23:56 2075 01:21:46  11
 12 Демиденко Олександр     Дніпропетровська     654 00:24:00  825 00:34:24  581 00:22:56 2060 01:21:20  12
 13 Дуднік Ілля             м.Київ               794 00:21:30  637 00:39:54  523 00:23:53 1954 01:25:17  13
 14 Островський Олексій     Одеська              656 00:23:58  638 00:39:53  633 00:22:06 1927 01:25:57  14
 15 Пицун Іван              Полтавська           771 00:21:55  752 00:36:32  403 00:25:49 1926 01:24:16  15
 16 Мосієнко Павло          Полтавська           636 00:24:19  668 00:39:00  598 00:22:40 1902 01:25:59  16
 17 Руденко Євген           м.Київ               635 00:24:21  797 00:35:13  345 00:26:45 1777 01:26:19  17
 18 Грицина Ярослав         Кіровоградська       574 00:25:26  539 00:42:47  302 00:27:27 1415 01:35:40  18
 19 Чекан Артем             Молдова                  00:39:33  614 00:40:36  504 00:24:11 1118 01:44:20  19
 20 Кириленко Олександр     Одеська              181 00:32:26  532 00:42:59  285 00:27:44  998 01:43:09  20
 21 Манічев Денис           Одеська              326 00:29:51  236 00:51:40  212 00:28:54  774 01:50:25  21
 22 Гладкий Михайло         Дніпропетровська         00:35:40  326 00:49:01  185 00:29:21  511 01:54:02  22
 23 Малий Роман             Одеська                  00:45:47      01:22:38      00:42:52    0 02:51:17    
 24 Денисов Андрій          Одеська              921 00:19:15      not star  895 00:17:52 1816 00:37:07  24 2-ном.прог.
 25 Дубок Богдан            м.Київ               588 00:25:11  861 00:33:22      DSQ      1449 00:58:33  25 2-ном.прог.
 26 Кириченко Олексій       Одеська              533 00:26:10      not star  543 00:23:33 1076 00:49:43  26 2-ном.прог.
 27 Петренко Віталий        м.Київ                   DSQ       545 00:42:36  503 00:24:12 1048 01:06:48  27 2-ном.прог.
 28 Середа Олексій          Одеська                  not star  224 00:52:00  207 00:28:59  431 01:20:59  28 2-ном.прог.
 29 Ворона Николай          Полтавська               DSQ       399 00:46:53      00:35:14  399 01:22:07  29 2-ном.прог.
 30 Опанасенко Руслан       Полтавська                                           00:34:14    0 00:34:14     1-ном.прог.
 31 Бадiгiн Iлля            Дніпропетровська         not star      not star      not star    0 00:00:00    
 32 Гавриленко Віталій      м.Київ                   DSQ           DSQ           not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M21E

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Савченко Олексій        Сумська              996 00:16:43  967 00:32:38 1000 00:17:33 2963 01:06:54   1
  2 Гичко Віталій           Київська             983 00:16:56 1000 00:31:35  961 00:18:14 2944 01:06:45   2
  3 Дяченко Вадим           Харківська           909 00:18:10  969 00:32:33  881 00:19:38 2759 01:10:21   3
  4 Сударєв Олексій         Одеська              996 00:16:43  780 00:38:31  921 00:18:56 2697 01:14:10   4
  5 Бадан Юрій              Львівська            926 00:17:53  822 00:37:12  911 00:19:07 2659 01:14:12   5
  6 Петровець  Микола       Харківська           903 00:18:16  922 00:34:02  774 00:21:31 2599 01:13:49   6
  7 Левін Дмитро            Харківська           887 00:18:32  885 00:35:12  824 00:20:38 2596 01:14:22   7
  8 Рачук Тарас             Вінницька            741 00:20:58  949 00:33:12  904 00:19:14 2594 01:13:24   8
  9 Коваль Денис            м.Київ               797 00:20:02  907 00:34:32  889 00:19:30 2593 01:14:04   9
 10 Ніколаєнко Руслан       м.Київ               871 00:18:48  863 00:35:55  841 00:20:20 2575 01:15:03  10
 11 Плахотнік Дмитро        Харківська           864 00:18:55  879 00:35:24  814 00:20:49 2557 01:15:08  11
 12 Ключников Дмитро        Дніпропетровська     806 00:19:53  792 00:38:10  763 00:21:43 2361 01:19:46  12
 13 Матяш Вячеслав          Київська             737 00:21:02  763 00:39:04  801 00:21:03 2301 01:21:09  13
 14 Гонгальский Андрій      Київська             756 00:20:43  709 00:40:46  831 00:20:31 2296 01:22:00  14
 15 Погребець Данило        Черкаська            750 00:20:49  698 00:41:07  825 00:20:37 2273 01:22:33  15
 16 Магас Iгор              Харківська           774 00:20:25  731 00:40:05  690 00:22:59 2195 01:23:29  16
 17 Мортин Дмитрий          Молдова              740 00:20:59  773 00:38:45  639 00:23:53 2152 01:23:37  17
 18 Балась Максим           м.Київ               591 00:23:28  890 00:35:03  577 00:24:58 2058 01:23:29  18
 19 Курочкін Дмитро         Дніпропетровська     723 00:21:16  704 00:40:56  631 00:24:02 2058 01:26:14  19
 20 Переверзєв Данило       Дніпропетровська     737 00:21:02  554 00:45:41  742 00:22:05 2033 01:28:48  20
 21 Устименко Богдан        Черкаська            705 00:21:34  672 00:41:56  467 00:26:54 1844 01:30:24  21
 22 Волошин Дмитрий         Беларусь             672 00:22:07  618 00:43:38  549 00:25:28 1839 01:31:13  22
 23 Ракша Микита            Херсонська           586 00:23:33  709 00:40:47  542 00:25:35 1837 01:29:55  23
 24 Алешин Андрей           Приднестровье        614 00:23:05  521 00:46:42  575 00:25:01 1710 01:34:48  24
 25 Петрович Вадим          Черкаська            656 00:22:23  184 00:57:22  346 00:29:02 1186 01:48:47  25
 26 Кищенко Олег            Дніпропетровська     412 00:26:26  273 00:54:32  417 00:27:47 1102 01:48:45  26
 27 Ласкаржевський Владисла Дніпропетровська    1000 00:16:39  985 00:32:03      not star 1985 00:48:42  27 2-ном.прог.
 28 Половінко Андрій        Харківська           878 00:18:41      DSQ       914 00:19:04 1792 00:37:45  28 2-ном.прог.
 29 Федотов Роман           Харківська                         804 00:37:47  779 00:21:26 1583 00:59:13  29 2-ном.прог.
 30 Крутько Микита          Дніпропетровська     744 00:20:55      DSQ       737 00:22:10 1481 00:43:05  30 2-ном.прог.
 31 Фокін Артем             м.Київ               548 00:24:11  902 00:34:41      DSQ      1450 00:58:52  31 2-ном.прог.
 32 Зачешигрива Богдан      Черкаська            162 00:30:36  702 00:40:59      DSQ       864 01:11:35  32 2-ном.прог.
 33 Балабанов Павло         Сумська                  DSQ           not star      DSQ         0 00:00:00    
 34 Пуха Андрей             Полтавська               not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M35

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Петрочук Дмитро         Волинська           1000 00:19:36 1000 00:32:30  970 00:18:53 2970 01:10:59   1
  2 Прасолов Константин     Одеська              987 00:19:51  958 00:33:52  995 00:18:26 2940 01:12:09   2
  3 Скрипка Олександр       Дніпропетровська     961 00:20:22  960 00:33:48  998 00:18:22 2919 01:12:32   3
  4 Бурилко Микола          Житомирська          876 00:22:02  933 00:34:40 1000 00:18:20 2809 01:15:02   4
  5 Зарубін Сергій          Кіровоградська       895 00:21:40  899 00:35:47  798 00:22:02 2592 01:19:29   5
  6 Агафонов Дмитро         Миколаївська         828 00:22:58  782 00:39:35  840 00:21:16 2450 01:23:49   6
  7 Козирєв Андрій          Житомирська          694 00:25:36  781 00:39:37  887 00:20:24 2362 01:25:37   7
  8 Мізернюк Владислав      Херсонська           776 00:24:00  742 00:40:53  776 00:22:26 2294 01:27:19   8
  9 Собчук Сергій           Кіровоградська       824 00:23:03  710 00:41:55  666 00:24:27 2200 01:29:25   9
 10 Дубинин Святослав       Луганська            808 00:23:22  546 00:47:15  733 00:23:14 2087 01:33:51  10
 11 Піщурніков Олег         Одеська              626 00:26:56  395 00:52:09  648 00:24:47 1669 01:43:52  11
 12 Жуненко Сергей          Кіровоградська           00:43:45  146 01:00:16  427 00:28:50  573 02:12:51  12
 13 Сідлецький Руслан       Вінницька            240 00:34:30  195 00:58:39   83 00:35:09  518 02:08:18  13
 14 Рильський Олег          Одеська                  01:01:09      02:24:57   48 00:35:47   48 04:01:53  14
 15 Колесник Дмитро         Одеська                  DSQ       869 00:36:46  848 00:21:07 1717 00:57:53  15 2-ном.прог.
 16 Заєрко Валерій          Дніпропетровська     549 00:28:26  666 00:43:21               1215 01:11:47  16 2-ном.прог.
 17 Боярський Дмитро        Полтавська               DSQ       314 00:54:48  604 00:25:36  918 01:20:24  17 2-ном.прог.
 18 Волощук                 Рівне                                            767 00:22:36  767 00:22:36  18 1-ном.прог.
 19 Волощук Юрій            Рівне                              731 00:41:14                731 00:41:14  19 1-ном.прог.
 20 Рязанов Вячеслав        Одеська                  not star      01:11:36      DSQ         0 01:11:36     1-ном.прог.
 21 Бузук Євген             Одеська                  not star                    not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M45

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Федько Сергій           Харківська           918 00:21:10  927 00:35:00 1000 00:17:43 2845 01:13:53   1
  2 Власюк Олександр        Одеська             1000 00:19:34  928 00:34:59  886 00:19:44 2814 01:14:17   2
  3 Манічев Олександр       Одеська              944 00:20:40  987 00:33:04  863 00:20:09 2794 01:13:53   3
  4 Могуренко Олександр     Харківська           854 00:22:25 1000 00:32:38  893 00:19:37 2747 01:14:40   4
  5 Усенко Андрій           м.Київ               896 00:21:36  966 00:33:44  802 00:21:13 2664 01:16:33   5
  6 Могуренко Віктор        Миколаївська         850 00:22:30  541 00:47:37  823 00:20:51 2214 01:30:58   6
  7 Павлюков Ігор           Луганська            684 00:25:45  418 00:51:38  677 00:23:26 1779 01:40:49   7
  8 Шеренковський Олег      м.Київ               535 00:28:40  608 00:45:25  517 00:26:16 1660 01:40:21   8
  9 Коновалов Сергій        Луганська            569 00:28:00  391 00:52:31  464 00:27:13 1424 01:47:44   9
 10 Постельняк Олег         Сумська              445 00:30:25  528 00:48:03  388 00:28:34 1361 01:47:02  10
 11 Поліщук Валерій         Луганська            371 00:31:52  660 00:43:44  313 00:29:53 1344 01:45:29  11
 12 Седашов Станiслав       Одеська              326 00:32:45  635 00:44:33  377 00:28:45 1338 01:46:03  12
 13 Лисоконь Ігор           Одеська              329 00:32:42   71 01:02:57      00:48:40  400 02:24:19  13
 14 Грицина Ігор            Кіровоградська           00:39:11  202 00:58:40  178 00:32:17  380 02:10:08  14
 15 Щербаков Михаил         м.Київ                   00:45:42      01:57:50      00:55:30    0 03:39:02    
 16 Кириченко Віталій       Одеська              766 00:24:09      not star  872 00:19:59 1638 00:44:08  16 2-ном.прог.
 17 Гоев Виктор             Одеська              478 00:29:47  710 00:42:06      DSQ      1188 01:11:53  17 2-ном.прог.
 18 Стоян Сергій            Одеська                                not star      DSQ         0 00:00:00     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M55

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Холявко Євген           м.Київ              1000 00:20:04 1000 00:23:36  952 00:18:16 2952 01:01:56   1
  2 Місюра Микола           Одеська              923 00:21:37  961 00:24:31 1000 00:17:26 2884 01:03:34   2
  3 Прокопчук Вадим         Чернівецька          899 00:22:06  951 00:24:46  947 00:18:21 2797 01:05:13   3
  4 Божко Микола            Черкаська            950 00:21:04  832 00:27:34  956 00:18:12 2738 01:06:50   4
  5 Рудаков Володимир       Дніпропетровська     797 00:24:08  891 00:26:10  866 00:19:46 2554 01:10:04   5
  6 Залєсов  Олександр      м.Київ               752 00:25:03  672 00:31:21  956 00:18:12 2380 01:14:36   6
  7 Гладкий Олександр       Дніпропетровська     801 00:24:04  689 00:30:56  826 00:20:28 2316 01:15:28   7
  8 Щербина Олександр       Херсонська           833 00:23:25  730 00:29:58  662 00:23:20 2225 01:16:43   8
  9 Петров Віталій          м.Київ               764 00:24:48  632 00:32:17  755 00:21:42 2151 01:18:47   9
 10 Сур Сергій              м.Київ               730 00:25:29  717 00:30:17  604 00:24:20 2051 01:20:06  10
 11 Ляблін Віктор           Миколаївська         699 00:26:07  572 00:33:42  580 00:24:45 1851 01:24:34  11
 12 Геращенко Валерій       Кіровоградська       830 00:23:29   76 00:45:25  707 00:22:32 1613 01:31:26  12
 13 Гоєнко Микола           Харківська           594 00:28:13  528 00:34:45  320 00:29:17 1442 01:32:15  13
 14 Шпіллер Андрій          Одеська              703 00:26:01      00:52:03  621 00:24:02 1324 01:42:06  14
 15 Нагибин Игорь           Молдова              501 00:30:05  483 00:35:48  216 00:31:06 1200 01:36:59  15
 16 Федій Павло             Полтавська           390 00:32:18  135 00:44:01      00:38:45  525 01:55:04  16
 17 Липницький Анатолій     Полтавська            97 00:38:11      01:04:02   40 00:34:10  137 02:16:23  17
 18 Романов Олексій         Одеська              674 00:26:37      DSQ       765 00:21:32 1439 00:48:09  18 2-ном.прог.
 19 Кудрін Володимир        м.Київ                   DSQ       490 00:35:38  798 00:20:57 1288 00:56:35  19 2-ном.прог.
 20 Денисов Алексей         Одеська              237 00:35:23      DSQ       195 00:31:28  432 01:06:51  20 2-ном.прог.
 21 Охріменко  Юрій         Вінницька                00:41:41      DSQ           00:38:13    0 01:19:54     2-ном.прог.
 22 Хиль Григорій           Одеська                  00:46:31                                0 00:46:31     1-ном.прог.
 23 Власюк Юрій             Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    
 24 Пуха Віктор             Полтавська               not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


M65

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Авраменко Олександр ст. Дніпропетровська     992 00:21:50 1000 00:30:37 1000 00:18:53 2992 01:11:20   1
  2 Островський Володимир   Одеська             1000 00:21:39  910 00:33:23  898 00:20:49 2808 01:15:51   2
  3 Дегтев Олександр        Одеська              881 00:24:13  629 00:41:58  380 00:30:36 1890 01:36:47   3
  4 Кочнов Анатолий         Молдова               94 00:41:16  838 00:35:34    3 00:37:43  935 01:54:33   4
  5 Ковальов Юрiй           Одеська              492 00:32:39  381 00:49:34      DSQ       873 01:22:13   5 2-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN M

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Миронов Дмитро          Одеська             1000 00:27:05 1000 00:31:19 1000 00:21:08 3000 01:19:32   1
  2 Кравець  Володимир      Вінницька            711 00:34:54  766 00:38:39      00:43:29 1477 01:57:02   2
  3 Матин Дорофей           Одеська                  00:57:29      01:46:13  414 00:33:31  414 03:17:13   3
  4 Алтабаєв Олександр      Миколаївська             01:12:13      01:45:35      01:08:10    0 04:05:58    
  5 Мірошниченко Максим     Дніпропетровська                   923 00:33:44                923 00:33:44   5 1-ном.прог.
  6 Суббота Руслан          Дніпропетровська         not star      not star      not star    0 00:00:00    
  7 Затока Андрій           Одеська                                DSQ                       0 00:00:00    
  8 Прохода Дмитро          Одеська                                DSQ                       0 00:00:00    
  9 Морарь Кирило           Одеська                                DSQ                       0 00:00:00    
 10 Дьома Микола            Одеська                                DSQ                       0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


OPEN W

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Середа Ганна            Одеська             1000 00:25:33 1000 00:24:51 1000 00:25:36 3000 01:16:00   1
  2 Волошина Олена          Дніпропетровська     791 00:30:54      00:55:23  548 00:37:11 1339 02:03:28   2
  3 Миронова Ірина          Одеська              818 00:30:12  167 00:45:33  339 00:42:31 1324 01:58:16   3
  4 Ясінська Надія          Львівська            614 00:35:25  300 00:42:15      00:56:10  914 02:13:50   4
  5 Совенко  Юлія           Вінницька            407 00:40:42      00:58:56      01:04:27  407 02:44:05   5
  6 Яковенко Анастасія      Сумська              725 00:32:35                              725 00:32:35   6 1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W12

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Капара   Анна           Херсонська           867 00:11:56  943 00:10:33 1000 00:08:28 2810 00:30:57   1
  2 Панкова Анастасія       Миколаївська         839 00:12:14  846 00:11:31  866 00:09:36 2551 00:33:21   2
  3 Фатеева София           Одеська              682 00:13:53  773 00:12:15  939 00:08:59 2394 00:35:07   3
  4 Жуненко Настя           Кіровоградська       508 00:15:43 1000 00:09:59  878 00:09:30 2386 00:35:12   4
  5 Машкова  Вікторія       Вінницька                00:44:43      00:21:08  565 00:12:09  565 01:18:00   5
  6 Апанович Лукия          м.Київ                   00:31:18  177 00:18:12      00:23:55  177 01:13:25   6
  7 Седашова Софія          Одеська                  00:28:04      00:20:54      00:26:43    0 01:15:41    
  8 Бойко София             м.Київ                   00:36:43      00:23:20      00:32:36    0 01:32:39    
  9 Сур Анастасия           м.Київ                   00:50:32      00:31:59      00:18:34    0 01:41:05    
 10 Мізернюк Мирослава      Херсонська          1000 00:10:32  284 00:17:08      DSQ      1284 00:27:40  10 2-ном.прог.
 11 Бибикова Мария          Одеська                  00:48:46                    00:49:36    0 01:38:22     2-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W14

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Овчаренко Лілія         Миколаївська        1000 00:17:04  731 00:26:27 1000 00:18:21 2731 01:01:52   1
  2 Пащенко Крiстiна        м.Київ               981 00:17:23  950 00:21:54  729 00:23:19 2660 01:02:36   2
  3 Володєєва Анастасія     м.Київ               505 00:25:31  826 00:24:29  778 00:22:25 2109 01:12:25   3
  4 Матвеєва Ірина          Київська             807 00:20:22  712 00:26:51  583 00:26:00 2102 01:13:13   4
  5 Фатеева Наталія         Одеська              461 00:26:16  676 00:27:36  790 00:22:12 1927 01:16:04   5
  6 Куценко Дар’я           Луганська            359 00:28:00  503 00:31:13  732 00:23:16 1594 01:22:29   6
  7 Собчук Анна             Кіровоградська       449 00:26:28  482 00:31:39  637 00:25:01 1568 01:23:08   7
  8 Сухорукова Ганна        Миколаївська             00:35:54  538 00:30:29  617 00:25:23 1155 01:31:46   8
  9 Анікеєнко  Софія        Вінницька            727 00:21:44      00:55:19  101 00:34:51  828 01:51:54   9
 10 Кучеренко Дар’я         м.Київ                   00:34:30      00:51:17  616 00:25:24  616 01:51:11  10
 11 Островська  Надія       Вінницька            235 00:30:07  380 00:33:46      00:38:19  615 01:42:12  11
 12 Клименко Вероніка       Полтавська               00:40:33      00:49:06  171 00:33:34  171 02:03:13  12
 13 Макаренко  Аліна        Вінницька            126 00:31:59      00:54:40      00:48:21  126 02:15:00  13
 14 Суткаленко Анастасія    м.Київ                   00:38:45      00:44:50   34 00:36:05   34 01:59:40  14
 15 Заярна Діана            м.Київ                   00:39:53      00:47:37      00:43:44    0 02:11:14    
 16 Сур Ольга               м.Київ                   00:41:00      01:04:35      00:37:46    0 02:23:21    
 17 Охотнікова Маргарита    м.Київ                   00:43:05      00:59:31      00:41:13    0 02:23:49    
 18 Надрега Єлізавета       Дніпропетровська     410 00:27:08 1000 00:20:51               1410 00:47:59  18 2-ном.прог.
 19 Славицька Олександра    м.Київ                   DSQ       259 00:36:18  217 00:32:43  476 01:09:01  19 2-ном.прог.
 20 Богданова Марія         м.Київ                   00:42:35      DSQ       397 00:29:25  397 01:12:00  20 2-ном.прог.
 21 Балковенко Вікторія     Одеська                  not star      00:46:04      00:39:32    0 01:25:36     2-ном.прог.
 22 Булава Дар`я            Дніпропетровська         not star      not star      not star    0 00:00:00    
 23 Бурилко Вікторія        Житомирська              not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W16

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Цивільська Фея          Херсонська           982 00:17:47  918 00:18:18  980 00:15:27 2880 00:51:32   1
  2 Гупало Ольга            Волинська            872 00:19:42 1000 00:16:55 1000 00:15:09 2872 00:51:46   2
  3 Білякова Анастасія      м.Київ              1000 00:17:28  872 00:19:05  702 00:19:40 2574 00:56:13   3
  4 Панюкова Анастасія      м.Київ               906 00:19:07  749 00:21:10  804 00:18:07 2459 00:58:24   4
  5 Середа Ольга            Одеська              562 00:25:07  725 00:21:34  574 00:21:36 1861 01:08:17   5
  6 Богатир Олена           Сумська              830 00:20:26  889 00:18:48  130 00:28:20 1849 01:07:34   6
  7 Сергієнко Дар’я         м.Київ               612 00:24:15  521 00:25:01  702 00:19:40 1835 01:08:56   7
  8 Сударева Олеся          Одеська              780 00:21:19  532 00:24:50  498 00:22:45 1810 01:08:54   8
  9 Ліхтей Вікторія         Херсонська           808 00:20:49  645 00:22:55  345 00:25:04 1798 01:08:48   9
 10 Ковтун Карина           Дніпропетровська     651 00:23:34  608 00:23:33  528 00:22:18 1787 01:09:25  10
 11 Зайцева Елизавета       Херсонська           760 00:21:40  532 00:24:50  311 00:25:35 1603 01:12:05  11
 12 Шелудько Марія          м.Київ               430 00:27:25  527 00:24:55  189 00:27:26 1146 01:19:46  12
 13 Леончук Оля             Дніпропетровська      75 00:33:37  591 00:23:50  145 00:28:06  811 01:25:33  13
 14 Атаманюк Ирина          Приднестровье        243 00:30:41  274 00:29:12      00:34:36  517 01:34:29  14
 15 Єфименкова Аліна        Донецька                 00:39:13      00:41:01  277 00:26:06  277 01:46:20  15
 16 Шейгец Марина           Вінницька                00:47:11  197 00:30:30   15 00:30:04  212 01:47:45  16
 17 Саулко Дана             Вінницька                00:36:26  115 00:31:53      00:34:37  115 01:42:56  17
 18 Мільченко Валерія       Полтавська           696 00:22:47  787 00:20:31      not star 1483 00:43:18  18 2-ном.прог.
 19 Вдовиченко Інна         Полтавська           540 00:25:30  137 00:31:31      DSQ       677 00:57:01  19 2-ном.прог.
 20 Семикрас Наталія        Вінницька            167 00:32:01      DSQ           00:43:02  167 01:15:03  20 2-ном.прог.
 21 Трач Регіна             Вінницька                00:42:01      DSQ           00:39:04    0 01:21:05     2-ном.прог.
 22 Горелая  София          Запорізька               00:57:18      not star      00:52:56    0 01:50:14     2-ном.прог.
 23 Дибань Катерина         м.Київ                   00:43:28                    DSQ         0 00:43:28     2-ном.прог.
 24 Блах Дарина             Вінницька                00:58:22      DSQ           01:16:36    0 02:14:58     2-ном.прог.
 25 Журавка  Валерия        Запорізька                                           01:29:43    0 01:29:43     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W18

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Гуценко Ліза            Миколаївська        1000 00:20:36 1000 00:23:50  971 00:22:11 2971 01:06:37   1
  2 Гоєнко Марія            Харківська           905 00:22:34  908 00:26:01  988 00:21:49 2801 01:10:24   2
  3 Данькова Олена          Харківська           842 00:23:51  938 00:25:19 1000 00:21:34 2780 01:10:44   3
  4 Гусак Тетяна            м.Київ               853 00:23:38  787 00:28:54  852 00:24:45 2492 01:17:17   4
  5 Теліпко Маргарита       Полтавська           756 00:25:37  720 00:30:31  825 00:25:21 2301 01:21:29   5
  6 Пугач Марія             Сумська              737 00:26:01  722 00:30:28  781 00:26:17 2240 01:22:46   6
  7 Карпович Олена          м.Київ               763 00:25:29  669 00:31:44  734 00:27:18 2166 01:24:31   7
  8 Логуновська Анастасія   Харківська           625 00:28:19  308 00:40:19  671 00:28:40 1604 01:37:18   8
  9 Піщурнікова Валерія     Одеська              611 00:28:37  362 00:39:02  572 00:30:48 1545 01:38:27   9
 10 Мірошниченко Віка       м.Київ               275 00:35:32  635 00:32:32  278 00:37:08 1188 01:45:12  10
 11 Сахарук Яна             м.Київ               686 00:27:04      DSQ       328 00:36:04 1014 01:03:08  11 2-ном.прог.
 12 Зарицька Ангеліна       м.Київ                   00:49:51      01:01:26      DSQ         0 01:51:17     2-ном.прог.
 13 Хаєцька Олеся           Вінницька                01:33:14      DSQ           01:30:50    0 03:04:04     2-ном.прог.
 14 Котляр Поліна           Луганська                DSQ       885 00:26:35      not star  885 00:26:35  14 1-ном.прог.
 15 Альохіна Дарья          м.Київ                   DSQ           DSQ           00:48:54    0 00:48:54     1-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21A

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Доценко Олена           м.Київ              1000 00:21:26  978 00:19:41 1000 00:19:26 2978 01:00:33   1
  2 Лисянська Даша          Сумська              946 00:22:35 1000 00:19:16  847 00:22:24 2793 01:04:15   2
  3 Нігда  Альона           Чернівецька          740 00:27:01  580 00:27:22  840 00:22:32 2160 01:16:55   3
  4 Варшавська Ганна        Харківська           774 00:26:17  577 00:27:25  774 00:23:49 2125 01:17:31   4
  5 Москаленко Ірина        Полтавська           772 00:26:19  869 00:21:48  484 00:29:28 2125 01:17:35   5
  6 Ніколаєнко Лілія        м.Київ               714 00:27:34  776 00:23:35  557 00:28:03 2047 01:19:12   6
  7 Чекан Олеся             Молдова              764 00:26:29  628 00:26:26  642 00:26:24 2034 01:19:19   7
  8 Петриченко Вікторія     Житомирська          663 00:28:39  803 00:23:04  525 00:28:40 1991 01:20:23   8
  9 Оробець Антоніна        Львівська            600 00:30:00  687 00:25:18  455 00:30:01 1742 01:25:19   9
 10 Дуднік Світлана         м.Київ               914 00:23:17      00:49:13  744 00:24:25 1658 01:36:55  10
 11 Шутяк Руслана           Львівська            639 00:29:10  321 00:32:21  617 00:26:53 1577 01:28:24  11
 12 Глущенко Вікторія       м.Київ               118 00:40:20  676 00:25:30      00:46:44  794 01:52:34  12
 13 Дуднік Анна             м.Київ                   00:44:55  509 00:28:44   88 00:37:09  597 01:50:48  13
 14 Денисова Ольга          Одеська              348 00:35:24    2 00:38:30      00:49:37  350 02:03:31  14
 15 Щербакова Альона        Сумська              781 00:26:08      DSQ       711 00:25:03 1492 00:51:11  15 2-ном.прог.
 16 Гавриленко Олена        м.Київ               532 00:31:28  522 00:28:28      not star 1054 00:59:56  16 2-ном.прог.
 17 Червінка Катерина       м.Київ               332 00:35:45                319 00:32:40  651 01:08:25  17 2-ном.прог.
 18 Обухова Катерина        Полтавська               00:43:09      DSQ       461 00:29:55  461 01:13:04  18 2-ном.прог.
 19 Матлавская София        м.Київ               229 00:37:58                172 00:35:31  401 01:13:29  19 2-ном.прог.
 20 Поліщук Марія           Луганська            104 00:40:38  218 00:34:20      DSQ       322 01:14:58  20 2-ном.прог.
 21 Диденко Марина          Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    
 22 Петренко Марина         Одеська                  not star      not star      not star    0 00:00:00    
 23 Шульженко Віра          м.Київ                   not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W21E

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Слута Ольга             Сумська              979 00:19:24 1000 00:29:12  964 00:19:13 2943 01:07:49   1
  2 Захарова Поліна         Вінницька            884 00:21:12  968 00:30:08 1000 00:18:33 2852 01:09:53   2
  3 Калініченко Ганна       Сумська              968 00:19:36  941 00:30:56  852 00:21:18 2761 01:11:50   3
  4 Дзема Катерина          Вінницька           1000 00:19:00  812 00:34:42  918 00:20:04 2730 01:13:46   4
  5 Карпенко Юлія           Сумська              946 00:20:02  848 00:33:39  920 00:20:02 2714 01:13:43   5
  6 Мироненко Олена         Вінницька            877 00:21:20  858 00:33:21  937 00:19:43 2672 01:14:24   6
  7 Тимощук Марія           Київська             934 00:20:15  658 00:39:11  948 00:19:31 2540 01:18:57   7
  8 Давиденко Тетяна        Львівська            829 00:22:15  809 00:34:47  747 00:23:15 2385 01:20:17   8
  9 Геращенко Дианора       Кіровоградська       782 00:23:09  764 00:36:05  783 00:22:34 2329 01:21:48   9
 10 Андросович Ганна        Харківська           876 00:21:21  764 00:36:05  640 00:25:14 2280 01:22:40  10
 11 Постельняк Олена        Сумська              770 00:23:22  707 00:37:46  797 00:22:19 2274 01:23:27  11
 12 Миронюк Аліна           Черкаська            741 00:23:55  667 00:38:56  853 00:21:17 2261 01:24:08  12
 13 Романова Марина         Одеська              888 00:21:08  660 00:39:08  697 00:24:10 2245 01:24:26  13
 14 Юдіна Марина            Одеська              789 00:23:01  624 00:40:10  630 00:25:25 2043 01:28:36  14
 15 Запісочна Дар`я         Черкаська            650 00:25:39  586 00:41:18  721 00:23:44 1957 01:30:41  15
 16 Матвіїв Ірина           Львівська            746 00:23:49  396 00:46:51  584 00:26:16 1726 01:36:56  16
 17 Ніконова Анна           Черкаська            704 00:24:38  176 00:53:16  757 00:23:03 1637 01:40:57  17
 18 Плахотнік Вікторія      Харківська           552 00:27:31  412 00:46:22  348 00:30:39 1312 01:44:32  18
 19 Дзуцева Єлизавета       Миколаївська         475 00:28:59      01:02:13      00:39:17  475 02:10:29  19
 20 Ковальовська Ніна       Черкаська                00:39:47   50 00:56:57      00:43:14   50 02:19:58  20
 21 Кримцева Алина          м.Київ               861 00:21:38  914 00:31:43      DSQ      1775 00:53:21  21 2-ном.прог.
 22 Трохимчук Юлія          Київська             908 00:20:45      DSQ       845 00:21:25 1753 00:42:10  22 2-ном.прог.
 23 Кравчук Юлія            Дніпропетровська     947 00:20:00  614 00:40:29      not star 1561 01:00:29  23 2-ном.прог.
 24 Макодзеба Марія         м.Київ               421 00:30:00                159 00:34:09  580 01:04:09  24 2-ном.прог.
 25 Уфімцева Тетяна         Черкаська                                        881 00:20:46  881 00:20:46  25 1-ном.прог.
 26 Подруцька Наталiя       Одеська                  not star  393 00:46:56      not star  393 00:46:56  26 1-ном.прог.
 27 Федосєєва Ганна         Харківська               not star      not star      not star    0 00:00:00    
 28 Зелена Анастасія        Черкаська                                            not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W35

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Тарнавська Iрина        Дніпропетровська     911 00:25:37 1000 00:27:31 1000 00:21:17 2911 01:14:25   1
  2 Капара Олена            Херсонська          1000 00:23:31  913 00:29:55  915 00:23:06 2828 01:16:32   2
  3 Колесник Катерина       Одеська              970 00:24:13  812 00:32:41  962 00:22:05 2744 01:18:59   3
  4 Костіна Олена           Луганська            851 00:27:01  899 00:30:17  929 00:22:48 2679 01:20:06   4
  5 Пицун Ганна             Полтавська           899 00:25:54  818 00:32:32  852 00:24:26 2569 01:22:52   5
  6 Собчук Ольга            Кіровоградська       870 00:26:35  821 00:32:27  803 00:25:28 2494 01:24:30   6
  7 Мізернюк Валентина      Херсонська           827 00:27:35  705 00:35:38  703 00:27:36 2235 01:30:49   7
  8 Жуненко Оксана          Кіровоградська       745 00:29:31  559 00:39:39  475 00:32:28 1779 01:41:38   8
  9 Уманець  Наталія        Вінницька            558 00:33:54  541 00:40:08  605 00:29:42 1704 01:43:44   9
 10 Пищурникова Алена       Одеська              581 00:33:22   50 00:53:39  362 00:34:52  993 02:01:53  10
 11 Сідлецька Наталія       Вінницька                00:50:50   33 00:54:08  124 00:39:56  157 02:24:54  11
 12 Горбенко Олена          Дніпропетровська     235 00:41:30  537 00:40:16                772 01:21:46  12 2-ном.прог.
 13 Памбук Світлана         Одеська                  DSQ           diskv         DSQ         0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W45

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Явдощук Тетяна          Одеська             1000 00:24:14 1000 00:31:50 1000 00:22:10 3000 01:18:14   1
  2 Геращенко Елеонора      Кіровоградська       909 00:26:26  898 00:35:04  741 00:27:55 2548 01:29:25   2
  3 Бондаренко Наталья      Молдова              839 00:28:08  967 00:32:53  626 00:30:28 2432 01:31:29   3
  4 Куценко Олена           Луганська            730 00:30:46  834 00:37:08  853 00:25:26 2417 01:33:20   4
  5 Баглик Олена            м.Київ               604 00:33:50  774 00:39:01  959 00:23:05 2337 01:35:56   5
  6 Рудич Людмила           м.Київ               748 00:30:20  808 00:37:57  763 00:27:25 2319 01:35:42   6
  7 Мельникова Тетяна       Одеська              810 00:28:50  632 00:43:32  568 00:31:45 2010 01:44:07   7
  8 Постельняк Світлана     Сумська              639 00:32:59  643 00:43:12  553 00:32:05 1835 01:48:16   8
  9 Бронникова Лариса       Дніпропетровська     133 00:45:14  179 00:57:58  502 00:33:13  814 02:16:25   9
 10 Поліщук Галина          Луганська                01:07:34  430 00:49:58  153 00:40:57  583 02:38:29  10
 11 Володєєва Людмила       м.Київ                   01:04:45      01:41:50      01:01:45    0 03:48:20    
 12 Яковенко Ольга          Сумська                            852 00:36:33  863 00:25:12 1715 01:01:45  12 2-ном.прог.
 13 Павлюченко Ірина        Харківська           471 00:37:03      DSQ       763 00:27:25 1234 01:04:28  13 2-ном.прог.
 14 Кучер Виктория          Запорізька           587 00:34:15      not star  549 00:32:10 1136 01:06:25  14 2-ном.прог.
 15 Зикова Лілія            Сумська                            369 00:51:56  518 00:32:51  887 01:24:47  15 2-ном.прог.
 16 Стоян Людмила           Одеська              517 00:35:56  175 00:58:05      not star  692 01:34:01  16 2-ном.прог.
 17 Ушакова Марина          Донецька                                         109 00:41:55  109 00:41:55  17 1-ном.прог.
 18 Карпеченкова Лена       Одеська                  DSQ           not star      DSQ         0 00:00:00    
 19 Пуха Любов              Полтавська               not star      not star      not star    0 00:00:00    

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W55

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Божко Тетяна Петрівна   Черкаська            938 00:22:57 1000 00:28:23  975 00:22:59 2913 01:14:19   1
  2 Залєсова Наталія        м.Київ              1000 00:21:37  911 00:30:55 1000 00:22:26 2911 01:14:58   2
  3 Соломічева Тетяна       Одеська              656 00:29:03  603 00:39:39  753 00:27:59 2012 01:36:41   3
  4 Власюк Євгенія          Одеська              621 00:29:48  677 00:37:33  628 00:30:47 1926 01:38:08   4
  5 Краєва Раїса            Одеська              907 00:23:37      00:58:48  870 00:25:21 1777 01:47:46   5
  6 Смольникова Лілія       Одеська              608 00:30:06  528 00:41:47  557 00:32:22 1693 01:44:15   6
  7 Вичуб Марина            Миколаївська         415 00:34:16  260 00:49:23  279 00:38:36  954 02:02:15   7
  8 Півень Тетяна           Полтавська           276 00:37:16   65 00:54:55  378 00:36:23  719 02:08:34   8
  9 Костишена Катерина      Одеська              363 00:35:23      01:05:02      00:46:03  363 02:26:28   9
 10 Опанасенко Лідія        Харківська           271 00:37:22      01:16:57      00:46:54  271 02:41:13  10
 11 Островська Наталія      Одеська              753 00:26:57  164 00:52:07      DSQ       917 01:19:04  11 2-ном.прог.

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPENM OPENW W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65


W65

                                                       25.08.17     26.08.17     27.08.17      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника Команда           Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Очки   Час    Місце  Примітка
  1 Марiморiч Наталія       Одеська             1000 00:28:12 1000 00:38:27 1000 00:28:24 3000 01:35:03   1
  2 Кошова Валентина        Запорізька           875 00:31:44  733 00:48:44  756 00:35:20 2364 01:55:48   2
  3 Отрешко Наталія         Харківська           672 00:37:27  897 00:42:25  763 00:35:07 2332 01:54:59   3
  4 Цодікова Варвара        Дніпропетровська     673 00:37:25  935 00:40:57  653 00:38:16 2261 01:56:38   4
  5 Шахова Віра             Харківська           640 00:38:21  658 00:51:35  907 00:31:02 2205 02:00:58   5
  6 Котлова Людмила         Одеська              434 00:44:09  607 00:53:33  695 00:37:04 1736 02:14:46   6
  7 Григоренко Світлана     Одеська                  not star      01:26:48      00:58:52    0 02:25:40     2-ном.прог.
Головний суддя                                            М. Тесленко
Головний секретар                                      С. Стоян