МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФСОУ" У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ЮНАКИ, БІГОМ, IV РАНГ) ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ
довга дистанція у заданому напрямку
19.07.2019, с. Свидівок, Черкаський р.
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
OPEN , 4 КП, 1.630 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (57) | КП-2 (59) | КП-3 (60) | КП-4 (100) | Финиш |
1 | Уманець Наталія | 222 | 00:13:49 | 3:16/1 | 6:32/1 | 10:53/1 | 13:00/1 | 13:49/1 |
  | Вінницька 4 | КМСУ |   | 3:16/1 | 3:16/2 | 4:21/1 | 2:07/1 | 0:49/1 |
2 | Константінова Олекса | 220 | 00:19:03 | 5:03/3 | 8:11/2 | 15:07/2 | 17:56/2 | 19:03/2 |
  | Харківська 3 | б/р | + 5:14 | 5:03/3 | 3:08/1 | 6:56/3 | 2:49/2 | 1:07/2 |
3 | Охріменко Юрій | 221 | 00:19:33 | 4:35/2 | 9:03/3 | 15:12/3 | 18:16/3 | 19:33/3 |
  | Вінницька 4 | б/р | + 5:44 | 4:35/2 | 4:28/3 | 6:09/2 | 3:04/3 | 1:17/3 |
4 | Константінов Дмитро | 219 | 00:31:40 | 6:45/4 | 12:58/4 | 22:39/4 | 29:34/4 | 31:40/4 |
  | Харківська 3 | б/р | +17:51 | 6:45/4 | 6:13/4 | 9:41/4 | 6:55/4 | 2:06/5 |
5 | Ворона Наталія | 120 | 01:20:30 | 17:22/5 | 56:19/5 | 71:22/5 | 78:34/5 | 80:30/5 |
  | Одеська | б/р | +66:41 | 17:22/5 | 38:57/5 | 15:03/5 | 7:12/5 | 1:56/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:13:41 | 3:16 | 3:08 | 4:21 | 2:07 | 0:49 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж10 , 4 КП, 1.630 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (57) | КП-2 (59) | КП-3 (60) | КП-4 (100) | Финиш |
1 | Качановська Маргарит | 229 | 00:22:18 | 8:14/2 | 14:11/3 | 18:58/1 | 21:35/1 | 22:18/1 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю |   | 8:14/2 | 5:57/4 | 4:47/1 | 2:37/4 | 0:43/1 |
2 | Папіж Олександра | 233 | 00:24:21 | 7:05/1 | 11:17/1 | 21:07/2 | 23:32/2 | 24:21/2 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 2:03 | 7:05/1 | 4:12/3 | 9:50/3 | 2:25/1 | 0:49/3 |
3 | Апостолюк Вера | 223 | 00:26:37 | 9:06/3 | 13:15/2 | 23:04/3 | 25:34/3 | 26:37/3 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 4:19 | 9:06/3 | 4:09/2 | 9:49/2 | 2:30/2 | 1:03/4 |
4 | Додон Дарья | 227 | 00:53:16 | 21:35/4 | 24:40/4 | 49:56/4 | 52:30/4 | 53:16/4 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | +30:58 | 21:35/4 | 3:05/1 | 25:16/4 | 2:34/3 | 0:46/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:18:05 | 7:05 | 3:05 | 4:47 | 2:25 | 0:43 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж12 , 6 КП, 2.700 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж13 , 7 КП, 3.110 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (41) | КП-3 (42) | КП-4 (38) | КП-5 (46) | КП-6 (44) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Панченко Даніела | 147 | 00:23:21 | 4:54/1 | 10:34/1 | 14:05/1 | 17:18/1 | 18:49/1 | 20:53/1 | 22:39/1 | 23:21/1 |
  | Черкаська | І-ю |   | 4:54/1 | 5:40/1 | 3:31/1 | 3:13/1 | 1:31/2 | 2:04/1 | 1:46/8 | 0:42/2 |
2 | Петруняк Тетяна | 315 | 00:30:21 | 6:05/4 | 12:16/2 | 16:54/3 | 22:52/2 | 24:56/2 | 28:01/2 | 29:35/2 | 30:21/2 |
  | Київська | КМСУ | + 7:00 | 6:05/4 | 6:11/3 | 4:38/4 | 5:58/5 | 2:04/6 | 3:05/5 | 1:34/4 | 0:46/6 |
3 | Білоус Дар’я | 145 | 00:35:09 | 5:57/3 | 12:26/4 | 22:01/4 | 25:41/3 | 27:10/3 | 32:56/3 | 34:27/3 | 35:09/3 |
  | Черкаська | І-ю | +11:48 | 5:57/3 | 6:29/4 | 9:35/10 | 3:40/2 | 1:29/1 | 5:46/9 | 1:31/3 | 0:42/2 |
4 | Трощак Стефанія | 255 | 00:38:35 | 5:26/2 | 12:16/2 | 16:11/2 | 28:02/4 | 32:59/5 | 35:55/4 | 37:44/4 | 38:35/4 |
  | Полтавська | І-ю | +15:14 | 5:26/2 | 6:50/5 | 3:55/2 | 11:51/14 | 4:57/12 | 2:56/2 | 1:49/10 | 0:51/9 |
5 | Пільгуй Анна | 190 | 00:38:41 | 14:19/14 | 20:25/12 | 25:02/7 | 31:04/7 | 33:04/6 | 36:33/5 | 38:00/5 | 38:41/5 |
  | Сумська | ІІІ | +15:20 | 14:19/14 | 6:06/2 | 4:37/3 | 6:02/6 | 2:00/4 | 3:29/6 | 1:27/1 | 0:41/1 |
6 | Землякова Аліса | 337 | 00:39:59 | 8:03/9 | 17:14/9 | 23:45/6 | 32:08/8 | 34:27/8 | 37:26/6 | 39:02/6 | 39:59/6 |
  | Харківська 2 | ІІІ-ю | +16:38 | 8:03/9 | 9:11/11 | 6:31/6 | 8:23/11 | 2:19/7 | 2:59/3 | 1:36/5 | 0:57/14 |
7 | Константинова Лада | 102 | 00:40:42 | 7:23/8 | 14:45/5 | 22:35/5 | 29:47/6 | 33:07/7 | 37:51/7 | 39:56/7 | 40:42/7 |
  | Харківська | ІІ-ю | +17:21 | 7:23/8 | 7:22/7 | 7:50/8 | 7:12/9 | 3:20/9 | 4:44/8 | 2:05/12 | 0:46/6 |
8 | Буценко Марія | 146 | 00:45:04 | 6:46/5 | 15:12/6 | 25:10/8 | 29:12/5 | 31:35/4 | 42:24/8 | 44:11/8 | 45:04/8 |
  | Черкаська | ІІ-ю | +21:43 | 6:46/5 | 8:26/10 | 9:58/12 | 4:02/4 | 2:23/8 | 10:49/13 | 1:47/9 | 0:53/10 |
9 | Пучкова Анастасія | 338 | 00:46:26 | 7:11/6 | 20:01/10 | 31:45/11 | 35:38/10 | 41:11/10 | 44:11/9 | 45:41/9 | 46:26/9 |
  | Харківська | ІІ-ю | +23:05 | 7:11/6 | 12:50/13 | 11:44/13 | 3:53/3 | 5:33/13 | 3:00/4 | 1:30/2 | 0:45/5 |
10 | Овчаренко Віолета | 297 | 00:51:17 | 13:41/13 | 22:05/13 | 28:02/10 | 42:32/12 | 44:21/11 | 48:51/10 | 50:29/10 | 51:17/10 |
  | Донецька | ІІІ-ю | +27:56 | 13:41/13 | 8:24/9 | 5:57/5 | 14:30/15 | 1:49/3 | 4:30/7 | 1:38/7 | 0:48/8 |
11 | Сирих Олександра | 127 | 00:54:51 | 7:20/7 | 15:18/7 | 34:33/13 | 42:12/11 | 45:53/12 | 52:30/12 | 54:07/11 | 54:51/11 |
  | Луганська | ІІІ-ю | +31:30 | 7:20/7 | 7:58/8 | 19:15/14 | 7:39/10 | 3:41/10 | 6:37/11 | 1:37/6 | 0:44/4 |
12 | Жовтобрюх Дарья | 101 | 00:55:06 | 10:58/12 | 20:12/11 | 26:53/9 | 33:07/9 | 35:10/9 | 52:07/11 | 54:13/12 | 55:06/12 |
  | Харківська 2 | ІІ-ю | +31:45 | 10:58/12 | 9:14/12 | 6:41/7 | 6:14/7 | 2:03/5 | 16:57/15 | 2:06/14 | 0:53/10 |
13 | Дмитрієва Анастасія | 336 | 01:06:07 | 9:41/11 | 23:32/14 | 33:27/12 | 45:11/13 | 51:18/13 | 60:14/13 | 64:57/13 | 66:07/13 |
  | Харківська 2 | ІІІ-ю | +42:46 | 9:41/11 | 13:51/14 | 9:55/11 | 11:44/13 | 6:07/14 | 8:56/12 | 4:43/15 | 1:10/15 |
14 | Корявка Дарья | 314 | 01:27:34 | 33:45/15 | 51:25/15 | 59:52/14 | 66:52/14 | 71:40/14 | 84:35/14 | 86:39/14 | 87:34/14 |
  | Київська | ІІІ-ю | +64:13 | 33:45/15 | 17:40/15 | 8:27/9 | 7:00/8 | 4:48/11 | 12:55/14 | 2:04/11 | 0:55/13 |
15 | Злигостева Аліна | 374 | 02:09:48 | 9:09/10 | 16:02/8 | 74:15/15 | 84:16/15 | 120:32/15 | 126:49/15 | 128:54/15 | 129:48/15 |
  | Херсонська | ІІІ-ю | +106:27 | 9:09/10 | 6:53/6 | 58:13/15 | 10:01/12 | 36:16/15 | 6:17/10 | 2:05/12 | 0:54/12 |
16 | Бобкунова Аліна | 373 | DSQ | 11:26 | 89:34 | 89:34 | 89:34 | 89:34 | 89:34 | 88:42 | 89:34 |
  | Херсонська 2 | ІІІ-ю |   | 11:26 | 78:08 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:08 | 0:52 |
  | Идеальный участник |   | 00:22:59 | 4:54 | 5:40 | 3:31 | 3:13 | 1:29 | 2:04 | 1:27 | 0:41 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж14 , 7 КП, 3.110 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (41) | КП-3 (42) | КП-4 (38) | КП-5 (46) | КП-6 (44) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Сокур Дар’я | 148 | 00:26:54 | 5:49/3 | 13:40/4 | 16:43/3 | 20:50/3 | 22:08/2 | 24:21/1 | 26:01/1 | 26:54/1 |
  | Черкаська | І-ю |   | 5:49/3 | 7:51/6 | 3:03/3 | 4:07/4 | 1:18/1 | 2:13/1 | 1:40/6 | 0:53/9 |
2 | Капара Анна | 376 | 00:27:47 | 5:41/1 | 12:34/2 | 15:56/2 | 20:47/2 | 23:04/3 | 25:23/2 | 27:06/2 | 27:47/2 |
  | Херсонська | І | + 0:53 | 5:41/1 | 6:53/3 | 3:22/5 | 4:51/5 | 2:17/6 | 2:19/5 | 1:43/7 | 0:41/3 |
3 | Шлейман Майя | 379 | 00:28:50 | 7:02/5 | 15:48/6 | 18:49/6 | 22:51/6 | 24:11/4 | 26:25/3 | 28:03/3 | 28:50/3 |
  | Херсонська | ІІ-ю | + 1:56 | 7:02/5 | 8:46/8 | 3:01/2 | 4:02/3 | 1:20/2 | 2:14/2 | 1:38/5 | 0:47/8 |
4 | Мінаєва Олександра | 192 | 00:29:41 | 7:39/6 | 14:35/5 | 17:57/5 | 22:49/5 | 25:07/5 | 27:25/4 | 29:02/4 | 29:41/4 |
  | Сумська | ІІ | + 2:47 | 7:39/6 | 6:56/4 | 3:22/5 | 4:52/6 | 2:18/7 | 2:18/4 | 1:37/4 | 0:39/2 |
5 | Мізернюк Мирослава | 377 | 00:30:10 | 6:14/4 | 12:11/1 | 14:55/1 | 18:15/1 | 20:05/1 | 28:05/5 | 29:27/5 | 30:10/5 |
  | Херсонська | І | + 3:16 | 6:14/4 | 5:57/1 | 2:44/1 | 3:20/1 | 1:50/3 | 8:00/10 | 1:22/1 | 0:43/5 |
6 | Хворостян Анастасія | 149 | 00:33:10 | 12:08/10 | 18:37/8 | 21:54/7 | 25:30/7 | 28:44/7 | 30:58/6 | 32:28/6 | 33:10/6 |
  | Черкаська | ІІІ | + 6:16 | 12:08/10 | 6:29/2 | 3:17/4 | 3:36/2 | 3:14/8 | 2:14/2 | 1:30/3 | 0:42/4 |
7 | Тишковець Дар’я | 339 | 00:34:07 | 5:41/1 | 13:00/3 | 17:19/4 | 22:14/4 | 26:26/6 | 30:59/7 | 33:29/7 | 34:07/7 |
  | Харківська | ІІ-ю | + 7:13 | 5:41/1 | 7:19/5 | 4:19/7 | 4:55/7 | 4:12/9 | 4:33/8 | 2:30/11 | 0:38/1 |
8 | Шейко Яна | 378 | 00:38:36 | 11:09/9 | 19:42/9 | 24:26/9 | 31:09/9 | 33:22/9 | 35:44/8 | 37:36/8 | 38:36/8 |
  | Херсонська 2 | ІІ-ю | +11:42 | 11:09/9 | 8:33/7 | 4:44/9 | 6:43/9 | 2:13/5 | 2:22/6 | 1:52/9 | 1:00/11 |
9 | Бондар Марія | 256 | 00:45:04 | 8:57/7 | 17:45/7 | 22:18/8 | 29:23/8 | 31:29/8 | 42:22/9 | 44:09/9 | 45:04/9 |
  | Полтавська | І-ю | +18:10 | 8:57/7 | 8:48/9 | 4:33/8 | 7:05/10 | 2:06/4 | 10:53/11 | 1:47/8 | 0:55/10 |
10 | Совенко Юлія | 234 | 01:02:05 | 16:06/11 | 27:53/10 | 35:17/10 | 41:09/10 | 55:02/10 | 59:00/10 | 61:22/10 | 62:05/10 |
  | Вінницька | ІІ-ю | +35:11 | 16:06/11 | 11:47/10 | 7:24/11 | 5:52/8 | 13:53/10 | 3:58/7 | 2:22/10 | 0:43/5 |
11 | Зубченко Анна | 375 | 01:17:37 | 10:26/8 | 30:33/11 | 36:15/11 | 56:14/11 | 70:41/11 | 75:24/11 | 76:53/11 | 77:37/11 |
  | Херсонська 2 | ІІ-ю | +50:43 | 10:26/8 | 20:07/11 | 5:42/10 | 19:59/11 | 14:27/11 | 4:43/9 | 1:29/2 | 0:44/7 |
  | Идеальный участник |   | 00:23:13 | 5:41 | 5:57 | 2:44 | 3:20 | 1:18 | 2:13 | 1:22 | 0:38 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж15 , 13 КП, 5.570 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж16 , 13 КП, 5.570 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж18 , 14 КП, 6.220 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж21 , 14 КП, 6.220 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (46) | КП-3 (47) | КП-4 (48) | КП-5 (41) | КП-6 (49) | КП-7 (50) | КП-8 (51) | КП-9 (52) | КП-10(54) | КП-11(53) | КП-12(45) | КП-13(44) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Дзема Катерина | 239 | 00:52:41 | 4:09/1 | 5:27/1 | 9:24/1 | 11:20/1 | 12:55/1 | 14:29/1 | 21:46/1 | 24:35/1 | 27:01/1 | 36:08/1 | 38:30/1 | 44:20/1 | 50:43/1 | 51:56/1 | 52:41/1 |
  | Вінницька 4 | МСУ |   | 4:09/1 | 1:18/1 | 3:57/1 | 1:56/1 | 1:35/1 | 1:34/1 | 7:17/3 | 2:49/1 | 2:26/1 | 9:07/1 | 2:22/1 | 5:50/5 | 6:23/3 | 1:13/1 | 0:45/2 |
2 | Мироненко Олена | 240 | 01:12:24 | 4:59/2 | 7:24/4 | 12:49/3 | 15:25/2 | 17:00/2 | 19:21/2 | 25:56/2 | 29:30/2 | 32:16/2 | 54:12/2 | 58:06/3 | 65:55/4 | 69:56/2 | 71:33/2 | 72:24/2 |
  | Вінницька 4 | МСУ | +19:43 | 4:59/2 | 2:25/5 | 5:25/2 | 2:36/2 | 1:35/1 | 2:21/4 | 6:35/2 | 3:34/4 | 2:46/2 | 21:56/6 | 3:54/5 | 7:49/6 | 4:01/1 | 1:37/5 | 0:51/4 |
3 | Собчук Ольга | 408 | 01:17:51 | 5:23/4 | 7:08/2 | 12:41/2 | 22:57/5 | 25:22/5 | 27:48/5 | 35:16/4 | 39:07/4 | 43:51/4 | 58:16/4 | 61:54/4 | 64:36/3 | 75:09/3 | 76:50/3 | 77:51/3 |
  | Кіровоградська | І | +25:10 | 5:23/4 | 1:45/2 | 5:33/3 | 10:16/6 | 2:25/3 | 2:26/5 | 7:28/4 | 3:51/5 | 4:44/6 | 14:25/3 | 3:38/3 | 2:42/1 | 10:33/4 | 1:41/6 | 1:01/6 |
4 | Гусак Тетяна | 418 | 01:19:20 | 5:05/3 | 7:15/3 | 15:20/5 | 17:56/3 | 20:59/3 | 23:16/3 | 29:26/3 | 32:55/3 | 36:13/3 | 54:24/3 | 57:53/2 | 62:07/2 | 76:49/4 | 78:25/4 | 79:20/4 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | +26:39 | 5:05/3 | 2:10/4 | 8:05/5 | 2:36/2 | 3:03/4 | 2:17/3 | 6:10/1 | 3:29/2 | 3:18/3 | 18:11/4 | 3:29/2 | 4:14/3 | 14:42/5 | 1:36/4 | 0:55/5 |
5 | Доценко Олена | 285 | 01:25:42 | 5:23/4 | 7:30/5 | 14:49/4 | 18:02/4 | 21:25/4 | 23:31/4 | 50:44/5 | 54:15/5 | 57:34/5 | 71:56/5 | 75:36/5 | 78:53/5 | 83:20/5 | 84:55/5 | 85:42/5 |
  | м.Київ 3 | МСУ | +33:01 | 5:23/4 | 2:07/3 | 7:19/4 | 3:13/5 | 3:23/6 | 2:06/2 | 27:13/6 | 3:31/3 | 3:19/4 | 14:22/2 | 3:40/4 | 3:17/2 | 4:27/2 | 1:35/3 | 0:47/3 |
6 | Москаленко Ірина | 278 | 02:11:51 | 15:59/6 | 19:58/6 | 34:43/6 | 37:51/6 | 41:02/6 | 45:16/6 | 68:04/6 | 71:56/6 | 76:21/6 | 97:57/6 | 102:27/6 | 108:15/6 | 129:35/6 | 131:07/6 | 131:51/6 |
  | Полтавська | І | +79:10 | 15:59/6 | 3:59/6 | 14:45/6 | 3:08/4 | 3:11/5 | 4:14/6 | 22:48/5 | 3:52/6 | 4:25/5 | 21:36/5 | 4:30/6 | 5:48/4 | 21:20/6 | 1:32/2 | 0:44/1 |
7 | Васіна Ірина | 386 | DSQ | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 28:50 | 7:47 | 12:36 | 20:27 | 25:18 | 28:50 |
  | Херсонська | МСУ |   | 28:50 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | **:57 | 4:49 | 7:51 | 4:51 | 3:32 |
8 | Брус Тетяна | 238 | DSQ | 19:16 | 42:15 | 86:07 | 61:24 | 64:38 | 86:07 | 86:07 | 86:07 | 86:07 | 86:07 | 86:07 | 72:54 | 81:56 | 85:06 | 86:07 |
  | Вінницька 4 | І |   | 19:16 | 22:59 | 43:52 | **:17 | 3:14 | 21:29 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | **:47 | 9:02 | 3:10 | 1:01 |
  | Идеальный участник |   | 00:46:03 | 4:09 | 1:18 | 3:57 | 1:56 | 1:35 | 1:34 | 6:10 | 2:49 | 2:26 | 9:07 | 2:22 | 2:42 | 4:01 | 1:13 | 0:44 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж45 , 13 КП, 5.570 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж65 , 7 КП, 2.780 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (53) | КП-2 (57) | КП-3 (40) | КП-4 (58) | КП-5 (43) | КП-6 (44) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Троян Ніна | 426 | 00:39:23 | 3:54/1 | 6:56/1 | 12:53/1 | 20:00/1 | 25:38/1 | 34:57/1 | 38:11/1 | 39:23/1 |
  | Сумська 2 | МС | +39:23 | 3:54/1 | 3:02/1 | 5:57/1 | 7:07/1 | 5:38/1 | 9:19/1 | 3:14/1 | 1:12/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:39:23 | 3:54 | 3:02 | 5:57 | 7:07 | 5:38 | 9:19 | 3:14 | 1:12 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж70 , 7 КП, 2.780 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (53) | КП-2 (57) | КП-3 (40) | КП-4 (58) | КП-5 (43) | КП-6 (44) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Коган Олена | 203 | 00:54:29 | 5:58/1 | 10:12/1 | 17:24/1 | 23:13/1 | 35:02/1 | 48:59/1 | 52:39/1 | 54:29/1 |
  | Черкаська 4 | ІІ | +54:29 | 5:58/1 | 4:14/1 | 7:12/1 | 5:49/1 | 11:49/1 | 13:57/1 | 3:40/1 | 1:50/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:54:29 | 5:58 | 4:14 | 7:12 | 5:49 | 11:49 | 13:57 | 3:40 | 1:50 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч10 , 4 КП, 1.630 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (57) | КП-2 (59) | КП-3 (60) | КП-4 (100) | Финиш |
1 | Войненков Денис | 105 | 00:21:32 | 3:57/1 | 8:08/1 | 18:01/1 | 20:27/1 | 21:32/1 |
  | Харківська 3 | ІІІ-ю |   | 3:57/1 | 4:11/1 | 9:53/3 | 2:26/2 | 1:05/4 |
2 | Нечипор Ілля | 247 | 00:23:24 | 9:17/3 | 15:13/4 | 19:56/2 | 22:37/2 | 23:24/2 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 1:52 | 9:17/3 | 5:56/4 | 4:43/1 | 2:41/4 | 0:47/1 |
3 | Білик Даніл | 184 | 00:25:19 | 4:56/2 | 10:11/2 | 22:08/3 | 24:30/3 | 25:19/3 |
  | Черкаська 4 | б/р | + 3:47 | 4:56/2 | 5:15/3 | 11:57/4 | 2:22/1 | 0:49/2 |
4 | Клемін Владислав | 245 | 00:27:23 | 10:02/4 | 14:22/3 | 24:00/4 | 26:28/4 | 27:23/4 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 5:51 | 10:02/4 | 4:20/2 | 9:38/2 | 2:28/3 | 0:55/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:16:00 | 3:57 | 4:11 | 4:43 | 2:22 | 0:47 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч12 , 7 КП, 2.780 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч13 , 9 КП, 3.540 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч14 , 9 КП, 3.540 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч15 , 12 КП, 5.650 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч16 , 14 КП, 6.300 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч18 , 15 КП, 7.300 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч21 , 15 КП, 7.300 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч45 , 14 КП, 6.300 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч55 , 9 КП, 3.540 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (56) | КП-3 (40) | КП-4 (41) | КП-5 (48) | КП-6 (42) | КП-7 (38) | КП-8 (55) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Гейко Іван | 275 | 01:05:51 | 7:09/1 | 21:53/1 | 26:21/1 | 30:57/1 | 36:25/1 | 41:45/1 | 51:21/1 | 57:32/1 | 63:40/1 | 65:51/1 |
  | Полтавська | ІІ | +65:51 | 7:09/1 | 14:44/1 | 4:28/1 | 4:36/1 | 5:28/1 | 5:20/1 | 9:36/1 | 6:11/1 | 6:08/1 | 2:11/1 |
  | Идеальный участник |   | 01:05:51 | 7:09 | 14:44 | 4:28 | 4:36 | 5:28 | 5:20 | 9:36 | 6:11 | 6:08 | 2:11 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч65 , 9 КП, 3.540 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (56) | КП-3 (40) | КП-4 (41) | КП-5 (48) | КП-6 (42) | КП-7 (38) | КП-8 (55) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Фокін Сергій | 422 | 00:35:57 | 3:42/1 | 11:26/1 | 13:57/1 | 16:33/1 | 19:03/1 | 22:06/1 | 26:32/1 | 30:42/1 | 34:55/1 | 35:57/1 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | +35:57 | 3:42/1 | 7:44/1 | 2:31/1 | 2:36/1 | 2:30/1 | 3:03/1 | 4:26/1 | 4:10/1 | 4:13/1 | 1:02/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:35:57 | 3:42 | 7:44 | 2:31 | 2:36 | 2:30 | 3:03 | 4:26 | 4:10 | 4:13 | 1:02 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч70 , 7 КП, 2.780 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (53) | КП-2 (57) | КП-3 (40) | КП-4 (58) | КП-5 (43) | КП-6 (44) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Циганов Олександр | 425 | 00:27:11 | 3:26/1 | 6:07/1 | 10:39/1 | 14:24/1 | 18:44/1 | 23:47/1 | 26:08/1 | 27:11/1 |
  | Кіровоградська | І |   | 3:26/1 | 2:41/1 | 4:32/1 | 3:45/1 | 4:20/1 | 5:03/1 | 2:21/1 | 1:03/1 |
2 | Краюшин Олександр | 125 | 00:44:15 | 4:12/2 | 14:10/2 | 22:32/2 | 29:39/2 | 34:37/2 | 40:35/2 | 43:03/2 | 44:15/2 |
  | Хмельницька | ІІІ | +17:04 | 4:12/2 | 9:58/3 | 8:22/2 | 7:07/2 | 4:58/2 | 5:58/2 | 2:28/2 | 1:12/2 |
3 | Вотінов Володимир | 416 | 00:59:40 | 4:24/3 | 19:47/3 | 29:50/3 | 37:26/3 | 44:38/3 | 55:42/3 | 58:13/3 | 59:40/3 |
  | Черкаська 4 | ІІІ | +32:29 | 4:24/3 | 15:23/4 | 10:03/3 | 7:36/3 | 7:12/3 | 11:04/3 | 2:31/3 | 1:27/4 |
4 | Дудін Андрій | 296 | 01:56:54 | 17:08/4 | 27:05/4 | 38:34/4 | 52:32/4 | 60:42/4 | 107:32/4 | 115:31/4 | 116:54/4 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | +89:43 | 17:08/4 | 9:57/2 | 11:29/4 | 13:58/4 | 8:10/4 | 46:50/4 | 7:59/4 | 1:23/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:27:11 | 3:26 | 2:41 | 4:32 | 3:45 | 4:20 | 5:03 | 2:21 | 1:03 |