Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація спортивного орієнтування України" в Луганській області.

Клуб спортивного орієнтування "СЄВЄР".

Відкритий чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування (бігом)

довга дистанція у заданому напрямку

07.03.2020, с. Метьолкіне

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ж12 , 8 CP, 1.870 km
  Name N:o Total CP-1 (31) CP-2 (32) CP-3 (34) CP-4 (38) CP-5 (37) CP-6 (36) CP-7 (35) CP-8 (100) Finish
1 Кравцова Марія 5 00:19:02 3:05/6 5:17/2 6:45/1 9:23/1 11:01/1 14:30/1 16:18/1 18:35/1 19:02/1
  Харківська І-ю   3:05/6 2:12/1 1:28/1 2:38/1 1:38/1 3:29/2 1:48/1 2:17/12 0:27/1
2 Сас Марія 6 00:21:12 2:48/4 6:04/4 7:49/3 11:32/3 13:12/3 16:37/2 18:29/2 20:41/2 21:12/2
  Харківська ІІІ-ю + 2:10 2:48/4 3:16/3 1:45/2 3:43/6 1:40/2 3:25/1 1:52/2 2:12/10 0:31/7
3 Тарасова Поліна 7 00:29:47 2:05/1 4:52/1 7:16/2 10:00/2 12:13/2 22:17/5 27:43/3 29:20/3 29:47/3
  Харківська ІІ-ю +10:45 2:05/1 2:47/2 2:24/9 2:44/3 2:13/6 10:04/9 5:26/9 1:37/2 0:27/1
4 Скороход Татьяна 24 00:31:15 2:46/3 6:16/5 8:39/4 12:26/4 14:47/4 19:50/3 28:43/4 30:38/4 31:15/4
  Луганська б/р ю +12:13 2:46/3 3:30/6 2:23/8 3:47/8 2:21/8 5:03/5 8:53/11 1:55/7 0:37/11
5 Філатова Вікторія 201 00:31:35 3:16/7 7:07/6 9:18/5 13:03/6 15:27/6 20:36/4 29:29/5 31:07/5 31:35/5
  Луганська б/р ю +12:33 3:16/7 3:51/9 2:11/4 3:45/7 2:24/9 5:09/8 8:53/11 1:38/3 0:28/4
6 Іванько Аріна 4 00:32:51 3:02/5 7:54/7 10:13/6 12:56/5 14:59/5 25:20/7 30:44/6 32:23/6 32:51/6
  Харківська ІІ-ю +13:49 3:02/5 4:52/12 2:19/6 2:43/2 2:03/3 10:21/10 5:24/8 1:39/4 0:28/4
7 Семенова Дар’я 38 00:35:07 6:26/10 10:10/10 12:23/8 16:15/8 18:35/8 23:43/6 32:39/7 34:27/7 35:07/7
  Луганська ІІІ-ю +16:05 6:26/10 3:44/7 2:13/5 3:52/10 2:20/7 5:08/6 8:56/13 1:48/5 0:40/13
8 Бикова Мирослава 70 00:35:49 3:50/8 8:02/8 10:40/7 14:44/7 17:24/7 30:11/8 32:42/8 35:22/8 35:49/8
  Луганська б/р +16:47 3:50/8 4:12/11 2:38/10 4:04/12 2:40/10 12:47/11 2:31/4 2:40/13 0:27/1
9 Зинченко Мария 22 00:38:07 2:29/2 5:46/3 14:22/9 17:51/9 28:14/10 32:15/10 35:24/9 37:34/9 38:07/9
  Луганська б/р ю +19:05 2:29/2 3:17/4 8:36/12 3:29/5 10:23/13 4:01/3 3:09/5 2:10/8 0:33/8
10 Перченко Маша 202 00:42:36 14:18/12 18:02/12 20:24/12 24:25/11 26:37/9 31:45/9 40:33/10 42:08/10 42:36/10
  Луганська б/р ю +23:34 14:18/12 3:44/7 2:22/7 4:01/11 2:12/5 5:08/6 8:48/10 1:35/1 0:28/4
11 Ставицкая Алина 25 00:44:09 7:37/11 11:41/11 20:23/11 24:12/10 34:15/13 38:16/11 41:25/11 43:36/11 44:09/11
  Луганська б/р ю +25:07 7:37/11 4:04/10 8:42/13 3:49/9 10:03/12 4:01/3 3:09/5 2:11/9 0:33/8
12 Романова Алина 23 00:52:43 21:45/13 25:06/13 26:51/13 29:52/13 32:00/11 48:26/12 50:22/12 52:10/12 52:43/12
  Луганська б/р ю +33:41 21:45/13 3:21/5 1:45/2 3:01/4 2:08/4 16:26/12 1:56/3 1:48/5 0:33/8
13 Бумаженко Ксенія 71 01:40:43 3:50/8 8:44/9 16:16/10 25:17/12 32:25/12 93:17/13 97:52/13 100:06/13 100:43/13
  Луганська б/р +81:41 3:50/8 4:54/13 7:32/11 9:01/13 7:08/11 60:52/13 4:35/7 2:14/11 0:37/11
      00:17:16 2:05 2:12 1:28 2:38 1:38 3:25 1:48 1:35 0:27

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ж14 , 9 CP, 2.330 km
  Name N:o Total CP-1 (32) CP-2 (33) CP-3 (31) CP-4 (35) CP-5 (36) CP-6 (37) CP-7 (38) CP-8 (34) CP-9 (100) Finish
1 Сорока Анастасія 8 00:23:58 1:04/1 3:58/2 5:34/2 8:22/2 9:38/2 14:24/1 15:34/1 22:19/1 23:34/1 23:58/1
  Харківська І-ю   1:04/1 2:54/2 1:36/1 2:48/2 1:16/1 4:46/1 1:10/2 6:45/4 1:15/1 0:24/1
2 Якименко Милла 29 00:27:06 1:49/3 5:58/3 7:49/3 11:12/3 13:11/3 21:24/2 22:44/2 24:49/2 26:42/2 27:06/2
  Луганська б/р ю + 3:08 1:49/3 4:09/4 1:51/2 3:23/3 1:59/3 8:13/2 1:20/3 2:05/2 1:53/3 0:24/1
3 Чуркина Дарья 28 00:49:41 1:09/2 3:38/1 5:33/1 8:00/1 9:22/1 45:18/3 46:14/3 47:57/3 49:16/3 49:41/3
  Луганська І-ю +25:43 1:09/2 2:29/1 1:55/3 2:27/1 1:22/2 35:56/5 0:56/1 1:43/1 1:19/2 0:25/3
4 Овчиннікова Сніжана 74 01:26:59 2:04/4 5:59/4 48:21/5 52:00/4 57:53/4 72:34/4 75:51/4 84:14/4 86:32/4 86:59/4
  Луганська б/р +63:01 2:04/4 3:55/3 42:22/5 3:39/4 5:53/4 14:41/3 3:17/4 8:23/5 2:18/4 0:27/4
5 Гудим Мирослава 39 01:43:32 2:51/5 43:50/5 47:15/4 52:00/5 63:39/5 89:14/5 95:14/5 100:29/5 103:01/5 103:32/5
  Луганська б/р +79:34 2:51/5 40:59/5 3:25/4 4:45/5 11:39/5 25:35/4 6:00/5 5:15/3 2:32/5 0:31/5
      00:17:56 1:04 2:29 1:36 2:27 1:16 4:46 0:56 1:43 1:15 0:24

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ж16 , 14 CP, 5.490 km
  Name N:o Total CP-1 (34) CP-2 (37) CP-3 (38) CP-4 (39) CP-5 (40) CP-6 (51) CP-7 (49) CP-8 (47) CP-9 (48) CP-10(41) CP-11(40) CP-12(33) CP-13(32) CP-14(100) Finish
1 Сирих Олександра 42 00:58:52 2:39/2 4:35/1 5:49/1 14:14/2 15:46/2 26:03/2 30:49/2 32:43/2 35:37/2 42:45/2 48:07/2 54:25/1 57:15/1 58:30/1 58:52/1
  Луганська ІІ-ю   2:39/2 1:56/1 1:14/2 8:25/3 1:32/1 10:17/2 4:46/1 1:54/1 2:54/2 7:08/2 5:22/1 6:18/1 2:50/2 1:15/2 0:22/1
2 Пилипенко Юлiя 41 01:05:11 2:07/1 5:25/2 6:38/2 10:01/1 12:25/1 19:18/1 24:47/1 26:52/1 29:35/1 35:18/1 46:35/1 61:01/2 63:44/2 64:48/2 65:11/2
  Луганська ІІ-ю + 6:19 2:07/1 3:18/2 1:13/1 3:23/1 2:24/2 6:53/1 5:29/2 2:05/2 2:43/1 5:43/1 11:17/3 14:26/3 2:43/1 1:04/1 0:23/2
3 Кибальник Катерина 40 01:24:14 4:13/3 7:36/3 9:36/3 15:07/3 17:52/3 32:57/3 40:08/3 43:53/3 48:16/3 55:42/3 65:40/3 78:02/3 82:21/3 83:43/3 84:14/3
  Луганська ІІ-ю +25:22 4:13/3 3:23/3 2:00/3 5:31/2 2:45/3 15:05/3 7:11/3 3:45/3 4:23/3 7:26/3 9:58/2 12:22/2 4:19/3 1:22/3 0:31/3
      00:48:00 2:08 1:56 1:13 3:23 1:32 6:53 4:46 1:54 2:43 5:43 5:22 6:18 2:43 1:04 0:22

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ж21 , 14 CP, 7.260 km
  Name N:o Total CP-1 (34) CP-2 (37) CP-3 (39) CP-4 (40) CP-5 (49) CP-6 (50) CP-7 (52) CP-8 (53) CP-9 (54) CP-10(45) CP-11(44) CP-12(48) CP-13(33) CP-14(100) Finish
1 Жинкевич Александра 16 00:56:57 1:56/1 3:43/1 7:45/1 9:04/1 14:24/1 16:57/1 20:33/1 26:19/1 29:30/1 33:33/1 39:12/1 43:51/1 52:31/1 56:30/1 56:57/1
  Донецька КМСУ   1:56/1 1:47/2 4:02/1 1:19/1 5:20/2 2:33/1 3:36/1 5:46/1 3:11/1 4:03/1 5:39/2 4:39/1 8:40/1 3:59/2 0:27/3
2 Колмичек Дар’я 43 01:02:50 2:13/2 4:02/2 8:32/2 10:38/2 16:23/2 20:34/2 24:39/2 31:37/2 35:18/2 40:08/2 43:52/2 49:45/2 58:43/2 62:26/2 62:50/2
  Луганська І + 5:53 2:13/2 1:49/3 4:30/3 2:06/3 5:45/3 4:11/3 4:05/2 6:58/2 3:41/2 4:50/3 3:44/1 5:53/3 8:58/2 3:43/1 0:24/1
3 Лопатенко Світлана 45 02:10:58 3:59/3 6:15/3 12:45/3 16:03/3 23:03/3 50:34/4 56:59/4 66:56/3 72:35/3 79:23/3 85:38/3 94:05/3 121:45/3 129:48/3 130:58/3
  Луганська КМСУ +74:01 3:59/3 2:16/4 6:30/4 3:18/4 7:00/4 27:31/4 6:25/3 9:57/3 5:39/4 6:48/4 6:15/3 8:27/4 27:40/3 8:03/4 1:10/4
4 Коропова Вікторія 30 02:27:13 23:25/4 25:06/4 29:09/4 30:35/4 35:28/4 39:01/3 46:32/3 75:57/4 79:41/4 84:05/4 92:06/4 97:34/4 142:32/4 146:48/4 147:13/4
  Луганська ІІІ +90:16 23:25/4 1:41/1 4:03/2 1:26/2 4:53/1 3:33/2 7:31/4 29:25/4 3:44/3 4:24/2 8:01/4 5:28/2 44:58/4 4:16/3 0:25/2
5 Маніна Єлизавета 77 DSQ 22:49 27:54 49:15 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22 73:22
  Луганська І   22:49 5:05 21:21 24:07 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
6 Рвачова Галина 1 OVT 14:15 17:17 28:31 30:25 40:15 47:59 92:32 106:34 116:42 121:56 154:12 163:44 195:22 199:11 199:37
  Луганська б/р   14:15 3:02 11:14 1:54 9:50 7:44 44:33 14:02 10:08 5:14 32:16 9:32 31:38 3:49 0:26
      00:54:11 1:57 1:41 4:02 1:19 4:53 2:33 3:36 5:46 3:11 4:03 3:44 4:39 8:40 3:43 0:24

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ж35 , 14 CP, 6.750 km
  Name N:o Total CP-1 (34) CP-2 (51) CP-3 (52) CP-4 (49) CP-5 (46) CP-6 (54) CP-7 (45) CP-8 (44) CP-9 (43) CP-10(41) CP-11(39) CP-12(40) CP-13(37) CP-14(100) Finish
1 Глебова Марина 46 01:30:28 3:53/2 12:54/1 21:20/1 31:19/1 37:15/1 41:33/1 48:38/2 54:59/1 61:11/1 68:39/1 75:52/1 79:47/1 86:47/1 89:55/1 90:28/1
  Луганська І   3:53/2 9:01/1 8:26/3 9:59/3 5:56/3 4:18/3 7:05/3 6:21/2 6:12/2 7:28/1 7:13/2 3:55/3 7:00/3 3:08/2 0:33/2
2 Глебова Светлана 47 01:30:37 2:53/1 19:40/2 25:26/2 32:57/2 38:41/2 41:35/2 47:36/1 62:41/3 65:58/2 76:14/2 81:29/2 83:29/2 88:13/2 90:12/2 90:37/2
  Луганська ІІІ + 0:09 2:53/1 16:47/2 5:46/1 7:31/1 5:44/2 2:54/1 6:01/1 15:05/3 3:17/1 10:16/2 5:15/1 2:00/1 4:44/1 1:59/1 0:25/1
3 Кочева Ольга 207 01:53:37 4:55/3 23:10/3 30:39/3 39:23/3 44:47/3 48:41/3 55:00/3 60:32/2 67:39/3 91:08/3 98:54/3 102:43/3 109:37/3 112:48/3 113:37/3
  Донецька б/р +23:09 4:55/3 18:15/3 7:29/2 8:44/2 5:24/1 3:54/2 6:19/2 5:32/1 7:07/3 23:29/3 7:46/3 3:49/2 6:54/2 3:11/3 0:49/3
4 Поліщук Галина 14 DSQ 4:53 13:29 22:21 36:51 43:16 51:46 59:41 66:05 121:02 121:02 121:02 121:02 121:02 121:02 121:02
  Луганська ІІІ   4:53 8:36 8:52 14:30 6:25 8:30 7:55 6:24 54:57 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
      01:10:10 2:53 9:01 5:46 7:31 5:24 2:54 6:01 5:32 3:17 7:28 5:15 2:00 4:44 1:59 0:25

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ч12 , 9 CP, 2.130 km
  Name N:o Total CP-1 (31) CP-2 (33) CP-3 (32) CP-4 (34) CP-5 (38) CP-6 (37) CP-7 (36) CP-8 (35) CP-9 (100) Finish
1 Жинкевич Натан 17 00:23:51 3:05/6 6:22/1 9:35/1 11:13/1 14:20/1 16:23/1 20:11/1 21:47/1 23:21/1 23:51/1
  Донецька ІІ-ю   3:05/6 3:17/1 3:13/3 1:38/2 3:07/3 2:03/5 3:48/2 1:36/1 1:34/5 0:30/5
2 Максимчук Андрій 85 00:40:05 1:58/1 8:02/4 19:42/7 20:51/6 25:20/5 31:07/5 35:12/2 38:25/2 39:40/2 40:05/2
  Луганська б/р +16:14 1:58/1 6:04/5 11:40/10 1:09/1 4:29/6 5:47/9 4:05/3 3:13/6 1:15/1 0:25/1
3 Горобинский Денис 32 00:40:51 2:09/2 11:34/6 16:46/5 19:21/3 21:50/2 23:47/2 36:10/3 38:48/3 40:26/3 40:51/3
  Луганська б/р ю +17:00 2:09/2 9:25/6 5:12/5 2:35/5 2:29/1 1:57/3 12:23/8 2:38/4 1:38/6 0:25/1
4 Бучек Володимір 50 00:42:13 2:42/4 6:47/2 12:18/2 19:24/4 22:39/3 24:47/3 37:09/4 40:24/4 41:41/4 42:13/4
  Луганська ІІІ-ю +18:22 2:42/4 4:05/3 5:31/7 7:06/9 3:15/5 2:08/6 12:22/7 3:15/7 1:17/2 0:32/7
5 Поклад Іван 86 00:48:49 2:46/5 12:42/7 15:32/3 17:15/2 38:56/8 40:28/8 43:36/6 46:52/6 48:19/5 48:49/5
  Луганська ІІІ-ю +24:58 2:46/5 9:56/7 2:50/1 1:43/3 21:41/10 1:32/1 3:08/1 3:16/8 1:27/3 0:30/5
6 Фоменко Владислав 87 00:49:45 4:54/9 10:38/5 17:26/6 22:38/7 28:09/6 35:22/7 42:11/5 45:54/5 49:10/6 49:45/6
  Луганська б/р +25:54 4:54/9 5:44/4 6:48/8 5:12/8 5:31/8 7:13/10 6:49/5 3:43/10 3:16/9 0:35/8
7 Чебеняев Михаил 34 00:52:14 12:14/10 22:35/8 27:55/8 30:25/8 33:00/7 34:53/6 47:18/7 49:50/7 51:36/7 52:14/7
  Луганська б/р ю +28:23 12:14/10 10:21/8 5:20/6 2:30/4 2:35/2 1:53/2 12:25/9 2:32/2 1:46/7 0:38/10
8 Петренко Гліб 301 01:04:04 3:32/8 7:13/3 16:19/4 19:55/5 24:40/4 27:26/4 56:43/8 60:12/8 63:29/8 64:04/8
  б/р +40:13 3:32/8 3:41/2 9:06/9 3:36/7 4:45/7 2:46/7 29:17/10 3:29/9 3:17/10 0:35/8
9 Мовчанов Егор 51 01:28:40 2:41/3 58:35/9 61:41/9 69:19/9 75:41/9 77:42/9 84:06/9 86:42/9 88:14/9 88:40/9
  Луганська б/р +64:49 2:41/3 55:54/9 3:06/2 7:38/10 6:22/9 2:01/4 6:24/4 2:36/3 1:32/4 0:26/3
10 Клюєв Вадим 82 02:05:51 3:12/7 94:20/10 99:22/10 102:10/10 105:17/10 110:09/10 120:52/10 123:34/10 125:24/10 125:51/10
  Луганська б/р +102:00 3:12/7 91:08/10 5:02/4 2:48/6 3:07/3 4:52/8 10:43/6 2:42/5 1:50/8 0:27/4
11 Літошко Іван 84 DSQ 2:24 7:06 30:32 64:51 72:43 75:09 78:41 78:41 78:14 78:41
  б/р   2:24 4:42 23:26 34:19 7:52 2:26 3:32 0:00 0:33 0:27
      00:19:39 1:58 3:17 2:50 1:09 2:29 1:32 3:08 1:36 1:15 0:25

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ч14 , 8 CP, 2.230 km
  Name N:o Total CP-1 (35) CP-2 (36) CP-3 (37) CP-4 (38) CP-5 (40) CP-6 (34) CP-7 (32) CP-8 (100) Finish
1 Забіяка Антон 52 00:30:12 1:43/2 4:01/3 11:52/3 13:35/3 19:36/2 26:07/2 28:18/1 29:47/1 30:12/1
  Луганська ІІІ-ю   1:43/2 2:18/6 7:51/3 1:43/3 6:01/2 6:31/7 2:11/1 1:29/4 0:25/2
2 Агафонов Вадим 300 00:36:39 1:43/3 3:21/1 6:27/1 7:59/1 15:31/1 20:09/1 33:30/2 36:12/2 36:39/2
  б/р + 6:27 1:43/3 1:38/2 3:06/1 1:32/1 7:32/3 4:38/4 13:21/7 2:42/7 0:27/4
3 Булгаков Саша 35 00:54:43 3:06/5 4:39/4 14:55/5 41:49/5 46:15/3 50:14/3 53:08/3 54:19/3 54:43/3
  Луганська І-ю +24:31 3:06/5 1:33/1 10:16/5 26:54/7 4:26/1 3:59/1 2:54/4 1:11/1 0:24/1
4 Орлов Никита 37 01:04:06 1:29/1 3:32/2 7:28/2 9:17/2 53:02/4 57:56/4 62:28/4 63:40/4 64:06/4
  Луганська б/р ю +33:54 1:29/1 2:03/5 3:56/2 1:49/4 43:45/7 4:54/6 4:32/6 1:12/2 0:26/3
5 Иманов Саят 36 01:07:47 1:52/4 5:21/5 13:13/4 14:54/4 58:33/5 63:03/5 66:02/5 67:17/5 67:47/5
  Луганська б/р ю +37:35 1:52/4 3:29/7 7:52/4 1:41/2 43:39/6 4:30/2 2:59/5 1:15/3 0:30/6
6 Тропинін Єгор 92 01:17:27 11:51/6 13:30/6 56:32/6 59:10/6 68:07/6 72:39/6 75:15/6 76:58/6 77:27/6
  Луганська б/р +47:15 11:51/6 1:39/3 43:02/7 2:38/5 8:57/5 4:32/3 2:36/2 1:43/5 0:29/5
7 Папаскірі Тамаз 91 01:21:35 15:59/7 17:38/7 60:29/7 63:11/7 71:52/7 76:36/7 79:20/7 81:05/7 81:35/7
  Луганська б/р +51:23 15:59/7 1:39/3 42:51/6 2:42/6 8:41/4 4:44/5 2:44/3 1:45/6 0:30/6
8 Нейсин Данило 90 DSQ 18:56 22:09 35:27 103:11 103:11 103:11 103:11 103:11 103:11
  Луганська б/р   18:56 3:13 13:18 67:44 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
      00:19:51 1:29 1:33 3:06 1:32 4:26 3:59 2:11 1:11 0:24

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ч16 , 14 CP, 6.060 km
  Name N:o Total CP-1 (33) CP-2 (40) CP-3 (39) CP-4 (41) CP-5 (43) CP-6 (44) CP-7 (45) CP-8 (46) CP-9 (48) CP-10(49) CP-11(50) CP-12(51) CP-13(34) CP-14(100) Finish
1 Биков Ярослав 93 01:28:29 3:00/1 14:50/2 16:28/2 31:58/3 37:35/2 44:07/2 48:08/2 54:38/2 57:58/2 61:38/1 65:32/1 78:39/1 86:07/1 87:54/1 88:29/1
  Луганська ІІІ-ю   3:00/1 11:50/2 1:38/2 15:30/2 5:37/2 6:32/2 4:01/1 6:30/1 3:20/1 3:40/1 3:54/1 13:07/3 7:28/1 1:47/3 0:35/3
2 Дацко Єлізар 56 01:40:46 3:24/2 13:07/1 14:37/1 30:10/2 34:56/1 39:58/1 44:50/1 51:37/1 55:06/1 75:41/2 84:24/2 90:30/2 98:47/2 100:23/2 100:46/2
  Луганська ІІІ +12:17 3:24/2 9:43/1 1:30/1 15:33/3 4:46/1 5:02/1 4:52/2 6:47/2 3:29/2 20:35/3 8:43/2 6:06/1 8:17/2 1:36/1 0:23/1
3 Худяков Максим 94 02:18:32 4:07/3 16:35/3 21:06/3 28:25/1 43:57/3 57:13/3 63:24/3 72:28/3 76:40/3 81:04/3 115:44/3 122:57/3 136:27/3 138:08/3 138:32/3
  Луганська б/р +50:03 4:07/3 12:28/3 4:31/3 7:19/1 15:32/3 13:16/3 6:11/3 9:04/3 4:12/3 4:24/2 34:40/3 7:13/2 13:30/3 1:41/2 0:24/2
      01:08:19 3:01 9:43 1:30 7:19 4:46 5:02 4:01 6:30 3:20 3:40 3:54 6:06 7:28 1:36 0:23

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ч21 , 20 CP, 9.920 km
  Name N:o Total CP-1 (49) CP-2 (48) CP-3 (41) CP-4 (42) CP-5 (43) CP-6 (44) CP-7 (45) CP-8 (46) CP-9 (54) CP-10(53) CP-11(52) CP-12(51) CP-13(50) CP-14(47) CP-15(40) CP-16(39) CP-17(33) CP-18(31) CP-19(34) CP-20(100) Finish
1 Іванько Олексій 11 00:50:23 5:54/1 7:25/1 11:00/1 11:38/1 13:20/1 15:17/1 17:28/1 20:31/1 22:06/1 24:05/1 27:54/1 31:09/1 33:45/1 36:33/1 40:48/1 41:40/1 45:54/1 47:03/1 49:07/1 50:02/1 50:23/1
  Харківська МСУ   5:54/1 1:31/1 3:35/3 0:38/1 1:42/1 1:57/1 2:11/1 3:03/1 1:35/1 1:59/1 3:49/1 3:15/1 2:36/3 2:48/1 4:15/1 0:52/1 4:14/1 1:09/1 2:04/1 0:55/1 0:21/4
2 Дворников Данило 10 01:03:05 6:34/2 8:25/2 11:24/2 17:19/4 19:14/4 21:29/4 24:05/4 27:43/4 29:46/4 32:08/4 36:31/4 40:34/3 42:43/2 45:42/2 51:14/2 52:18/2 57:40/2 59:01/2 61:30/2 62:41/2 63:05/2
  Харківська КМСУ +12:42 6:34/2 1:51/3 2:59/1 5:55/7 1:55/3 2:15/2 2:36/3 3:38/2 2:03/3 2:22/2 4:23/2 4:03/2 2:09/1 2:59/2 5:32/3 1:04/4 5:22/3 1:21/3 2:29/2 1:11/4 0:24/6
3 Павленко Виталий 60 01:04:25 8:49/5 10:48/5 14:29/4 15:19/3 17:20/3 19:39/3 22:14/3 26:19/3 28:14/3 30:39/2 36:29/3 42:19/4 44:37/4 48:00/4 53:15/4 54:16/3 59:01/3 60:21/3 62:55/3 64:04/3 64:25/3
  Луганська КМСУ +14:02 8:49/5 1:59/4 3:41/4 0:50/4 2:01/5 2:19/3 2:35/2 4:05/3 1:55/2 2:25/3 5:50/6 5:50/6 2:18/2 3:23/4 5:15/2 1:01/3 4:45/2 1:20/2 2:34/3 1:09/3 0:21/4
4 Раєвський Сергій 61 01:05:19 7:24/3 9:32/3 12:48/3 13:37/2 15:33/2 18:26/2 21:30/2 25:43/2 27:53/2 30:40/3 36:00/2 40:29/2 43:47/3 47:01/3 53:08/3 54:19/4 59:46/4 61:12/4 63:48/4 64:59/4 65:19/4
  Луганська КМСУ +14:56 7:24/3 2:08/6 3:16/2 0:49/3 1:56/4 2:53/4 3:04/5 4:13/4 2:10/4 2:47/5 5:20/3 4:29/4 3:18/6 3:14/3 6:07/4 1:11/5 5:27/4 1:26/5 2:36/4 1:11/4 0:20/3
5 Слепцов Микита 18 01:13:06 10:01/6 11:46/6 20:51/6 21:33/6 23:26/6 26:21/6 29:18/6 33:31/6 35:56/6 38:24/5 43:56/5 48:23/5 51:32/5 55:03/5 61:11/5 62:11/5 67:42/5 69:07/5 71:43/5 72:47/5 73:06/5
  Донецька І +22:43 10:01/6 1:45/2 9:05/7 0:42/2 1:53/2 2:55/5 2:57/4 4:13/4 2:25/5 2:28/4 5:32/4 4:27/3 3:09/5 3:31/6 6:08/5 1:00/2 5:31/5 1:25/4 2:36/4 1:04/2 0:19/2
6 Онопко Данил 59 01:27:14 19:32/7 21:40/7 30:04/7 30:59/7 33:10/7 36:16/7 39:28/7 44:02/7 46:34/7 49:40/7 55:27/7 60:16/7 62:52/7 66:19/6 72:47/6 74:09/6 81:01/6 82:35/6 85:33/6 86:56/6 87:14/6
  Луганська КМСУ +36:51 19:32/7 2:08/6 8:24/6 0:55/6 2:11/7 3:06/7 3:12/6 4:34/7 2:32/6 3:06/6 5:47/5 4:49/5 2:36/3 3:27/5 6:28/6 1:22/7 6:52/6 1:34/6 2:58/6 1:23/7 0:18/1
7 Кузьмін Гліб 58 01:34:39 8:19/4 10:26/4 18:46/5 19:38/5 21:39/5 24:37/5 27:52/5 32:15/5 34:56/5 38:38/6 48:51/6 54:52/6 61:57/6 68:47/7 77:00/7 78:12/7 85:29/7 88:02/7 92:56/7 94:14/7 94:39/7
  Донецька І +44:16 8:19/4 2:07/5 8:20/5 0:52/5 2:01/5 2:58/6 3:15/7 4:23/6 2:41/7 3:42/7 10:13/7 6:01/7 7:05/7 6:50/7 8:13/7 1:12/6 7:17/7 2:33/7 4:54/7 1:18/6 0:25/7
8 Солодкий Віталій 3 DSQ 17:31 22:59 30:00 31:39 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06 116:06
  Луганська б/р   17:31 5:28 7:01 1:39 84:27 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
9 Утробін Олександр 62 DSQ 16:30 34:27 43:07 45:27 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58 85:58
  Луганська б/р   16:30 17:57 8:40 2:20 40:31 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
10 Єрофєєв Євген 2 OVT 11:29 18:01 33:12 34:46 59:31 66:32 71:49 109:21 125:43 129:49 139:21 151:48 156:10 168:25 177:01 178:21 183:06 183:06 183:06 183:06 183:06
  Луганська ІІІ   11:29 6:32 15:11 1:34 24:45 7:01 5:17 37:32 16:22 4:06 9:32 12:27 4:22 12:15 8:36 1:20 4:45 0:00 0:00 0:00 0:00
      00:49:18 5:55 1:31 2:59 0:38 1:42 1:57 2:11 3:03 1:35 1:59 3:49 3:15 2:09 2:48 4:15 0:52 4:14 1:09 2:04 0:55 0:18

Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35

Ч35 , 16 CP, 8.210 km
  Name N:o Total CP-1 (39) CP-2 (40) CP-3 (51) CP-4 (52) CP-5 (53) CP-6 (54) CP-7 (45) CP-8 (44) CP-9 (43) CP-10(42) CP-11(41) CP-12(48) CP-13(46) CP-14(49) CP-15(33) CP-16(100) Finish
1 Кузьмін Ігор 68 00:55:36 4:21/1 5:18/1 10:59/1 14:52/1 19:37/1 22:13/1 25:50/1 28:35/1 33:00/1 35:25/1 36:15/1 39:19/1 41:29/1 44:45/1 52:31/1 55:15/1 55:36/1
  Донецька КМСУ   4:21/1 0:57/1 5:41/3 3:53/1 4:45/1 2:36/1 3:37/3 2:45/1 4:25/6 2:25/1 0:50/2 3:04/1 2:10/1 3:16/1 7:46/6 2:44/1 0:21/1
2 Афанасьев Юрий 63 00:59:23 4:53/3 5:56/3 12:05/4 16:11/4 21:33/4 24:22/3 27:54/3 31:01/3 37:06/4 39:56/3 41:06/3 44:32/3 46:55/2 50:18/2 55:53/2 58:58/2 59:23/2
  Луганська І + 3:47 4:53/3 1:03/2 6:09/7 4:06/3 5:22/2 2:49/3 3:32/1 3:07/3 6:05/10 2:50/2 1:10/10 3:26/4 2:23/2 3:23/5 5:35/2 3:05/2 0:25/3
3 Невенченко Степан 69 01:00:08 5:28/4 6:31/4 11:27/3 15:52/3 21:20/3 24:23/4 28:09/4 31:25/4 34:11/2 37:20/2 38:12/2 42:43/2 47:10/3 50:32/3 56:30/3 59:42/3 60:08/3
  Луганська І + 4:32 5:28/4 1:03/2 4:56/1 4:25/4 5:28/3 3:03/4 3:46/4 3:16/4 2:46/1 3:09/3 0:52/4 4:31/8 4:27/11 3:22/4 5:58/3 3:12/3 0:26/5
4 Глебов Юра 65 01:04:11 4:41/2 5:50/2 11:08/2 15:09/2 21:17/2 24:04/2 27:40/2 30:29/2 34:13/3 41:06/4 41:52/4 45:03/4 48:04/4 55:04/5 60:31/4 63:46/4 64:11/4
  Луганська І + 8:35 4:41/2 1:09/5 5:18/2 4:01/2 6:08/5 2:47/2 3:36/2 2:49/2 3:44/5 6:53/9 0:46/1 3:11/2 3:01/7 7:00/11 5:27/1 3:15/5 0:25/3
5 Беленец Николай 19 01:04:19 6:13/7 7:21/7 13:22/6 17:50/5 24:42/5 28:10/5 32:13/5 35:31/5 38:19/5 42:57/5 45:22/5 48:42/5 51:20/5 54:38/4 60:39/5 63:52/5 64:19/5
  Донецька б/р + 8:43 6:13/7 1:08/4 6:01/5 4:28/5 6:52/10 3:28/8 4:03/6 3:18/5 2:48/2 4:38/7 2:25/12 3:20/3 2:38/4 3:18/2 6:01/4 3:13/4 0:27/7
6 Тарасенко Сергій 20 01:15:32 6:25/8 7:40/8 14:15/8 19:35/7 25:40/7 28:54/6 32:55/6 38:02/6 42:42/6 50:06/6 51:03/6 54:55/6 57:27/6 60:47/6 71:49/6 75:06/6 75:32/6
  Донецька І +19:56 6:25/8 1:15/6 6:35/8 5:20/6 6:05/4 3:14/7 4:01/5 5:07/6 4:40/7 7:24/11 0:57/6 3:52/5 2:32/3 3:20/3 11:02/12 3:17/6 0:26/5
7 Колмичек Олексій 66 01:17:20 5:45/5 7:17/5 14:00/7 19:47/8 26:02/8 29:13/8 33:26/7 38:48/7 44:05/7 54:16/9 55:11/9 59:21/8 62:07/8 67:30/9 73:31/8 76:56/7 77:20/7
  Луганська І +21:44 5:45/5 1:32/8 6:43/9 5:47/8 6:15/6 3:11/6 4:13/8 5:22/8 5:17/8 10:11/12 0:55/5 4:10/6 2:46/5 5:23/10 6:01/4 3:25/8 0:24/2
8 Глебов Сергій 64 01:17:36 5:56/6 7:18/6 13:04/5 18:34/6 25:12/6 28:55/7 33:50/8 40:00/8 47:51/8 52:02/7 53:00/7 57:40/7 61:14/7 65:24/7 73:21/7 77:09/8 77:36/8
  Луганська І +22:00 5:56/6 1:22/7 5:46/4 5:30/7 6:38/8 3:43/10 4:55/10 6:10/9 7:51/11 4:11/6 0:58/7 4:40/9 3:34/10 4:10/7 7:57/7 3:48/10 0:27/7
9 Поліщук Валерій 15 01:18:15 6:32/9 9:19/9 15:27/9 21:35/9 28:03/9 31:13/9 35:21/9 46:12/9 49:49/9 53:04/8 53:55/8 59:33/9 62:22/9 66:23/8 74:24/9 77:48/9 78:15/9
  Луганська ІІІ +22:39 6:32/9 2:47/12 6:08/6 6:08/10 6:28/7 3:10/5 4:08/7 10:51/11 3:37/4 3:15/4 0:51/3 5:38/11 2:49/6 4:01/6 8:01/9 3:24/7 0:27/7
10 Коновалов Сергій 67 01:23:13 9:55/12 11:38/12 19:07/11 25:12/10 32:03/10 35:39/10 40:20/10 47:40/10 50:40/10 57:40/10 58:40/10 62:53/10 66:01/10 71:03/10 79:03/10 82:43/10 83:13/10
  Луганська І +27:37 9:55/12 1:43/10 7:29/10 6:05/9 6:51/9 3:36/9 4:41/9 7:20/10 3:00/3 7:00/10 1:00/9 4:13/7 3:08/8 5:02/9 8:00/8 3:40/9 0:30/10
11 Воробьев Михаил 21 01:42:53 8:27/10 10:31/10 18:03/10 25:34/11 35:06/11 40:12/11 46:09/11 51:29/11 57:25/11 62:24/11 63:59/11 71:38/11 78:42/11 86:36/11 97:20/11 102:18/11 102:53/11
  Донецька І +47:17 8:27/10 2:04/11 7:32/11 7:31/11 9:32/11 5:06/11 5:57/11 5:20/7 5:56/9 4:59/8 1:35/11 7:39/12 7:04/12 7:54/12 10:44/11 4:58/12 0:35/11
12 Мовчанов Кирило 302 02:35:14 9:45/11 11:20/11 20:11/12 30:46/12 42:22/12 70:36/12 87:34/12 117:06/12 125:06/12 129:09/12 130:08/12 134:49/12 138:11/12 142:32/12 150:36/12 154:32/12 155:14/12
  Луганська б/р +99:38 9:45/11 1:35/9 8:51/12 10:35/12 11:36/12 28:14/12 16:58/12 29:32/12 8:00/12 4:03/5 0:59/8 4:41/10 3:22/9 4:21/8 8:04/10 3:56/11 0:42/12
13 Поклад Миколай 303 DSQ 28:07 32:39 74:46 84:10 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:57 147:09 147:57
  б/р   28:07 4:32 42:07 9:24 63:47 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:12 0:48
      00:50:44 4:21 0:57 4:56 3:53 4:45 2:36 3:32 2:45 2:46 2:25 0:46 3:04 2:10 3:16 5:27 2:44 0:21