МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФСОУ" У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ЮНАКИ, БІГОМ, IV РАНГ) ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ
спринт у заданому напрямку
21.07.2019, м.Черкаси
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
OPEN , 6 КП, 0.800 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (53) | КП-3 (57) | КП-4 (35) | КП-5 (49) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Уманець Наталія | 222 | 00:05:25 | 2:03/3 | 2:49/1 | 3:19/1 | 4:07/1 | 4:39/1 | 5:12/1 | 5:25/1 |
  | Вінницька 4 | КМСУ |   | 2:03/3 | 0:46/1 | 0:30/1 | 0:48/1 | 0:32/1 | 0:33/1 | 0:13/2 |
2 | Охріменко Юрій | 221 | 00:06:22 | 1:40/2 | 2:54/2 | 3:32/2 | 4:36/2 | 5:17/2 | 6:07/2 | 6:22/2 |
  | Вінницька 4 | б/р | + 0:57 | 1:40/2 | 1:14/2 | 0:38/4 | 1:04/3 | 0:41/4 | 0:50/3 | 0:15/3 |
3 | Константінова Олекса | 220 | 00:07:22 | 1:38/1 | 3:21/3 | 3:53/3 | 6:00/4 | 6:36/4 | 7:10/3 | 7:22/3 |
  | Харківська 3 | б/р | + 1:57 | 1:38/1 | 1:43/3 | 0:32/2 | 2:07/5 | 0:36/2 | 0:34/2 | 0:12/1 |
4 | Константінов Дмитро | 219 | 00:07:51 | 2:05/4 | 4:20/4 | 4:56/4 | 5:57/3 | 6:34/3 | 7:35/4 | 7:51/4 |
  | Харківська 3 | б/р | + 2:26 | 2:05/4 | 2:15/5 | 0:36/3 | 1:01/2 | 0:37/3 | 1:01/4 | 0:16/4 |
5 | Ворона Наталія | 120 | 00:14:35 | 5:54/5 | 7:43/5 | 8:37/5 | 10:18/5 | 11:13/5 | 14:04/5 | 14:35/5 |
  | Одеська | б/р | + 9:10 | 5:54/5 | 1:49/4 | 0:54/5 | 1:41/4 | 0:55/5 | 2:51/5 | 0:31/5 |
  | Идеальный участник |   | 00:04:59 | 1:38 | 0:46 | 0:30 | 0:48 | 0:32 | 0:33 | 0:12 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж10 , 6 КП, 0.800 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (53) | КП-3 (57) | КП-4 (35) | КП-5 (49) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Папіж Олександра | 233 | 00:07:49 | 1:51/2 | 3:11/1 | 3:47/1 | 4:42/1 | 5:19/1 | 7:35/1 | 7:49/1 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю |   | 1:51/2 | 1:20/2 | 0:36/1 | 0:55/1 | 0:37/2 | 2:16/4 | 0:14/3 |
2 | Апостолюк Вера | 223 | 00:08:50 | 2:55/4 | 4:14/2 | 4:51/2 | 5:49/2 | 6:22/2 | 8:36/2 | 8:50/2 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 1:01 | 2:55/4 | 1:19/1 | 0:37/2 | 0:58/2 | 0:33/1 | 2:14/3 | 0:14/3 |
3 | Додон Дарья | 227 | 00:13:09 | 1:28/1 | 9:38/3 | 10:28/3 | 11:27/3 | 12:21/3 | 12:56/3 | 13:09/3 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 5:20 | 1:28/1 | 8:10/3 | 0:50/4 | 0:59/3 | 0:54/4 | 0:35/1 | 0:13/2 |
4 | Качановська Маргарит | 229 | 00:14:12 | 2:26/3 | 10:39/4 | 11:27/4 | 12:30/4 | 13:19/4 | 14:00/4 | 14:12/4 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 6:23 | 2:26/3 | 8:13/4 | 0:48/3 | 1:03/4 | 0:49/3 | 0:41/2 | 0:12/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:05:38 | 1:28 | 1:19 | 0:36 | 0:55 | 0:33 | 0:35 | 0:12 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж12 , 8 КП, 1.090 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж13 , 9 КП, 1.500 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж14 , 9 КП, 1.500 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (32) | КП-3 (53) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (49) | КП-7 (57) | КП-8 (33) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Мізернюк Мирослава | 377 | 00:08:19 | 1:32/2 | 2:51/2 | 3:43/1 | 4:13/1 | 5:14/1 | 5:38/1 | 6:36/1 | 7:31/1 | 8:08/1 | 8:19/1 |
  | Херсонська | І |   | 1:32/2 | 1:19/1 | 0:52/1 | 0:30/1 | 1:01/4 | 0:24/1 | 0:58/1 | 0:55/2 | 0:37/1 | 0:11/1 |
2 | Хворостян Анастасія | 149 | 00:08:43 | 1:27/1 | 2:50/1 | 3:52/2 | 4:26/2 | 5:22/2 | 5:51/2 | 6:51/2 | 7:47/2 | 8:31/2 | 8:43/2 |
  | Черкаська | ІІІ | + 0:24 | 1:27/1 | 1:23/2 | 1:02/6 | 0:34/4 | 0:56/1 | 0:29/5 | 1:00/2 | 0:56/3 | 0:44/6 | 0:12/7 |
3 | Капара Анна | 376 | 00:09:16 | 1:41/4 | 3:09/3 | 4:07/3 | 4:42/3 | 5:39/3 | 6:09/3 | 7:15/3 | 8:23/3 | 9:05/3 | 9:16/3 |
  | Херсонська | І | + 0:57 | 1:41/4 | 1:28/3 | 0:58/5 | 0:35/6 | 0:57/2 | 0:30/6 | 1:06/3 | 1:08/6 | 0:42/3 | 0:11/1 |
4 | Мінаєва Олександра | 192 | 00:09:28 | 1:35/3 | 3:14/4 | 4:11/4 | 4:44/4 | 5:53/4 | 6:17/4 | 7:37/4 | 8:31/4 | 9:15/4 | 9:28/4 |
  | Сумська | ІІ | + 1:09 | 1:35/3 | 1:39/5 | 0:57/3 | 0:33/2 | 1:09/6 | 0:24/1 | 1:20/8 | 0:54/1 | 0:44/6 | 0:13/9 |
5 | Шлейман Майя | 379 | 00:09:39 | 1:47/6 | 3:17/5 | 4:14/5 | 4:47/5 | 6:07/5 | 6:38/5 | 7:48/5 | 8:45/5 | 9:28/5 | 9:39/5 |
  | Херсонська | ІІ-ю | + 1:20 | 1:47/6 | 1:30/4 | 0:57/3 | 0:33/2 | 1:20/8 | 0:31/7 | 1:10/4 | 0:57/4 | 0:43/5 | 0:11/1 |
6 | Тишковець Дар’я | 339 | 00:10:03 | 2:04/8 | 3:44/7 | 4:40/6 | 5:18/6 | 6:17/6 | 6:44/6 | 7:58/6 | 9:13/6 | 9:52/6 | 10:03/6 |
  | Харківська | ІІ-ю | + 1:44 | 2:04/8 | 1:40/6 | 0:56/2 | 0:38/8 | 0:59/3 | 0:27/4 | 1:14/6 | 1:15/9 | 0:39/2 | 0:11/1 |
7 | Сокур Дар’я | 148 | 00:10:19 | 1:46/5 | 3:28/6 | 4:48/7 | 5:23/7 | 6:24/7 | 6:59/7 | 8:09/7 | 9:17/7 | 10:05/7 | 10:19/7 |
  | Черкаська | І-ю | + 2:00 | 1:46/5 | 1:42/7 | 1:20/10 | 0:35/6 | 1:01/4 | 0:35/10 | 1:10/4 | 1:08/6 | 0:48/9 | 0:14/11 |
8 | Бондар Марія | 256 | 00:10:30 | 2:01/7 | 3:45/8 | 4:49/8 | 5:27/8 | 6:41/8 | 7:13/8 | 8:29/8 | 9:33/8 | 10:19/8 | 10:30/8 |
  | Полтавська | І-ю | + 2:11 | 2:01/7 | 1:44/8 | 1:04/7 | 0:38/8 | 1:14/7 | 0:32/8 | 1:16/7 | 1:04/5 | 0:46/8 | 0:11/1 |
9 | Зубченко Анна | 375 | 00:12:37 | 2:08/9 | 4:05/9 | 5:21/9 | 6:16/9 | 7:55/9 | 8:30/9 | 10:02/9 | 11:35/9 | 12:26/9 | 12:37/9 |
  | Херсонська 2 | ІІ-ю | + 4:18 | 2:08/9 | 1:57/9 | 1:16/9 | 0:55/11 | 1:39/9 | 0:35/10 | 1:32/9 | 1:33/10 | 0:51/10 | 0:11/1 |
10 | Совенко Юлія | 234 | 00:16:36 | 2:14/11 | 4:26/10 | 6:02/10 | 6:36/10 | 8:40/10 | 9:05/10 | 11:48/10 | 15:42/11 | 16:24/10 | 16:36/10 |
  | Вінницька | ІІ-ю | + 8:17 | 2:14/11 | 2:12/10 | 1:36/11 | 0:34/4 | 2:04/11 | 0:25/3 | 2:43/11 | 3:54/11 | 0:42/3 | 0:12/7 |
11 | Шейко Яна | 378 | 00:16:55 | 2:09/10 | 7:04/11 | 8:09/11 | 8:55/11 | 10:44/11 | 11:17/11 | 12:56/11 | 14:08/10 | 16:42/11 | 16:55/11 |
  | Херсонська 2 | ІІ-ю | + 8:36 | 2:09/10 | 4:55/11 | 1:05/8 | 0:46/10 | 1:49/10 | 0:33/9 | 1:39/10 | 1:12/8 | 2:34/11 | 0:13/9 |
  | Идеальный участник |   | 00:08:08 | 1:27 | 1:19 | 0:52 | 0:30 | 0:56 | 0:24 | 0:58 | 0:54 | 0:37 | 0:11 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж15 , 13 КП, 2.080 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж16 , 13 КП, 2.080 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж18 , 14 КП, 2.420 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж21 , 14 КП, 2.420 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (32) | КП-3 (34) | КП-4 (35) | КП-5 (48) | КП-6 (41) | КП-7 (50) | КП-8 (42) | КП-9 (52) | КП-10(38) | КП-11(40) | КП-12(36) | КП-13(49) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Дзема Катерина | 239 | 00:12:19 | 1:08/2 | 1:45/1 | 2:56/1 | 3:43/1 | 4:45/1 | 5:48/1 | 6:37/1 | 7:13/1 | 7:47/1 | 8:21/1 | 9:48/1 | 10:55/1 | 11:45/1 | 12:09/1 | 12:19/1 |
  | Вінницька 4 | МСУ |   | 1:08/2 | 0:37/1 | 1:11/1 | 0:47/1 | 1:02/1 | 1:03/1 | 0:49/1 | 0:36/1 | 0:34/1 | 0:34/1 | 1:27/1 | 1:07/1 | 0:50/1 | 0:24/1 | 0:10/1 |
2 | Мироненко Олена | 240 | 00:15:04 | 1:06/1 | 1:54/2 | 3:09/2 | 4:02/2 | 5:13/2 | 6:30/2 | 7:30/2 | 8:11/2 | 8:50/2 | 9:28/2 | 11:30/2 | 13:27/2 | 14:24/2 | 14:52/2 | 15:04/2 |
  | Вінницька 4 | МСУ | + 2:45 | 1:06/1 | 0:48/2 | 1:15/2 | 0:53/2 | 1:11/2 | 1:17/2 | 1:00/2 | 0:41/2 | 0:39/2 | 0:38/2 | 2:02/2 | 1:57/2 | 0:57/2 | 0:28/2 | 0:12/2 |
3 | Гусак Тетяна | 418 | 00:18:48 | 1:18/3 | 2:58/5 | 4:27/4 | 5:36/4 | 7:02/3 | 8:38/3 | 9:52/3 | 10:51/3 | 11:36/3 | 12:21/3 | 14:37/3 | 16:48/3 | 18:01/3 | 18:35/3 | 18:48/3 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | + 6:29 | 1:18/3 | 1:40/5 | 1:29/3 | 1:09/3 | 1:26/3 | 1:36/3 | 1:14/3 | 0:59/5 | 0:45/3 | 0:45/3 | 2:16/3 | 2:11/3 | 1:13/3 | 0:34/3 | 0:13/3 |
4 | Собчук Ольга | 408 | 00:19:22 | 1:35/4 | 2:36/4 | 4:17/3 | 5:33/3 | 7:02/3 | 8:52/4 | 10:07/4 | 10:57/4 | 11:45/4 | 12:37/4 | 14:56/4 | 17:11/4 | 18:30/4 | 19:08/4 | 19:22/4 |
  | Кіровоградська | І | + 7:03 | 1:35/4 | 1:01/4 | 1:41/4 | 1:16/4 | 1:29/4 | 1:50/5 | 1:15/4 | 0:50/3 | 0:48/4 | 0:52/4 | 2:19/4 | 2:15/4 | 1:19/4 | 0:38/4 | 0:14/5 |
5 | Брус Тетяна | 238 | 00:21:01 | 1:38/5 | 2:35/3 | 4:33/5 | 6:00/5 | 7:29/5 | 9:08/5 | 10:36/5 | 11:31/5 | 12:39/5 | 13:33/5 | 16:06/5 | 18:40/5 | 20:10/5 | 20:48/5 | 21:01/5 |
  | Вінницька 4 | І | + 8:42 | 1:38/5 | 0:57/3 | 1:58/5 | 1:27/5 | 1:29/4 | 1:39/4 | 1:28/5 | 0:55/4 | 1:08/5 | 0:54/5 | 2:33/5 | 2:34/5 | 1:30/5 | 0:38/4 | 0:13/3 |
6 | Доценко Олена | 285 | DSQ | 1:05 | 2:00 | 3:28 | 4:31 | 16:39 | 7:17 | 8:20 | 9:05 | 9:50 | 10:32 | 12:44 | 14:43 | 15:54 | 16:28 | 16:39 |
  | м.Київ 3 | МСУ |   | 1:05 | 0:55 | 1:28 | 1:03 | 12:08 | -9:38 | 1:03 | 0:45 | 0:45 | 0:42 | 2:12 | 1:59 | 1:11 | 0:34 | 0:11 |
  | Идеальный участник |   | 00:12:17 | 1:06 | 0:37 | 1:11 | 0:47 | 1:02 | 1:03 | 0:49 | 0:36 | 0:34 | 0:34 | 1:27 | 1:07 | 0:50 | 0:24 | 0:10 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж45 , 13 КП, 2.080 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж65 , 8 КП, 1.090 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (60) | КП-2 (32) | КП-3 (53) | КП-4 (57) | КП-5 (35) | КП-6 (49) | КП-7 (34) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Троян Ніна | 426 | 00:10:16 | 1:46/1 | 3:22/1 | 5:38/1 | 6:20/1 | 7:25/1 | 8:07/1 | 9:12/1 | 9:58/1 | 10:16/1 |
  | Сумська 2 | МС | +10:16 | 1:46/1 | 1:36/1 | 2:16/1 | 0:42/1 | 1:05/1 | 0:42/1 | 1:05/1 | 0:46/1 | 0:18/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:10:16 | 1:46 | 1:36 | 2:16 | 0:42 | 1:05 | 0:42 | 1:05 | 0:46 | 0:18 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ж70 , 8 КП, 1.090 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (60) | КП-2 (32) | КП-3 (53) | КП-4 (57) | КП-5 (35) | КП-6 (49) | КП-7 (34) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Коган Олена | 203 | 00:11:35 | 1:57/1 | 3:51/1 | 5:41/1 | 6:28/1 | 8:08/1 | 9:00/1 | 10:16/1 | 11:13/1 | 11:35/1 |
  | Черкаська 4 | ІІ | +11:35 | 1:57/1 | 1:54/1 | 1:50/1 | 0:47/1 | 1:40/1 | 0:52/1 | 1:16/1 | 0:57/1 | 0:22/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:11:35 | 1:57 | 1:54 | 1:50 | 0:47 | 1:40 | 0:52 | 1:16 | 0:57 | 0:22 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч10 , 6 КП, 0.800 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (53) | КП-3 (57) | КП-4 (35) | КП-5 (49) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Білик Даніл | 184 | 00:09:54 | 3:37/4 | 5:35/1 | 6:08/1 | 8:24/1 | 9:01/1 | 9:40/1 | 9:54/1 |
  | Черкаська 4 | б/р |   | 3:37/4 | 1:58/1 | 0:33/1 | 2:16/4 | 0:37/2 | 0:39/2 | 0:14/1 |
2 | Войненков Денис | 105 | 00:12:51 | 1:47/1 | 8:43/2 | 9:39/2 | 10:59/2 | 11:38/2 | 12:35/2 | 12:51/2 |
  | Харківська 3 | ІІІ-ю | + 2:57 | 1:47/1 | 6:56/2 | 0:56/4 | 1:20/1 | 0:39/3 | 0:57/4 | 0:16/3 |
3 | Клемін Владислав | 245 | 00:18:13 | 2:02/2 | 14:41/3 | 15:31/3 | 16:51/3 | 17:24/3 | 17:58/3 | 18:13/3 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | + 8:19 | 2:02/2 | 12:39/3 | 0:50/3 | 1:20/1 | 0:33/1 | 0:34/1 | 0:15/2 |
4 | Нечипор Ілля | 247 | 00:20:28 | 2:04/3 | 16:49/4 | 17:25/4 | 18:49/4 | 19:28/4 | 20:11/4 | 20:28/4 |
  | Вінницька 2 | ІІІ-ю | +10:34 | 2:04/3 | 14:45/4 | 0:36/2 | 1:24/3 | 0:39/3 | 0:43/3 | 0:17/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:06:59 | 1:47 | 1:58 | 0:33 | 1:20 | 0:33 | 0:34 | 0:14 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч12 , 8 КП, 1.110 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч13 , 13 КП, 2.100 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч14 , 13 КП, 2.100 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч15 , 13 КП, 2.250 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч16 , 13 КП, 2.250 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч18 , 20 КП, 3.120 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч21 , 20 КП, 3.120 кмOPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч45 , 13 КП, 2.250 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (58) | КП-2 (51) | КП-3 (53) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (48) | КП-7 (41) | КП-8 (50) | КП-9 (42) | КП-10(54) | КП-11(37) | КП-12(49) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Шип Павло | 357 | 00:12:26 | 0:48/3 | 1:24/1 | 2:36/1 | 3:11/1 | 4:09/1 | 5:18/1 | 6:36/1 | 7:34/1 | 8:11/1 | 8:42/1 | 9:56/1 | 11:45/1 | 12:13/1 | 12:26/1 |
  | Харківська 3 | КМСУ |   | 0:48/3 | 0:36/1 | 1:12/1 | 0:35/3 | 0:58/2 | 1:09/1 | 1:18/1 | 0:58/1 | 0:37/2 | 0:31/1 | 1:14/2 | 1:49/1 | 0:28/1 | 0:13/2 |
2 | Божко Микола | 362 | 00:13:16 | 0:45/2 | 1:26/2 | 2:53/2 | 3:26/2 | 4:29/3 | 5:44/3 | 7:05/3 | 8:05/3 | 8:45/3 | 9:21/3 | 10:36/3 | 12:32/2 | 13:03/2 | 13:16/2 |
  | Черкаська 4 | МСУ | + 0:50 | 0:45/2 | 0:41/3 | 1:27/3 | 0:33/2 | 1:03/4 | 1:15/3 | 1:21/3 | 1:00/3 | 0:40/3 | 0:36/2 | 1:15/3 | 1:56/2 | 0:31/3 | 0:13/2 |
3 | Власюк Олекснадр | 121 | 00:14:11 | 1:04/5 | 1:43/4 | 3:01/3 | 3:33/3 | 4:26/2 | 5:37/2 | 6:55/2 | 7:54/2 | 8:30/2 | 9:08/2 | 10:15/2 | 13:30/3 | 13:58/3 | 14:11/3 |
  | Одеська | І | + 1:45 | 1:04/5 | 0:39/2 | 1:18/2 | 0:32/1 | 0:53/1 | 1:11/2 | 1:18/1 | 0:59/2 | 0:36/1 | 0:38/3 | 1:07/1 | 3:15/5 | 0:28/1 | 0:13/2 |
4 | Колмичек Олексій | 136 | 00:15:21 | 0:42/1 | 1:29/3 | 3:13/4 | 3:49/4 | 4:49/4 | 6:09/4 | 7:32/4 | 8:39/4 | 9:27/4 | 10:16/4 | 11:51/4 | 14:36/4 | 15:10/4 | 15:21/4 |
  | Луганська | І | + 2:55 | 0:42/1 | 0:47/4 | 1:44/4 | 0:36/4 | 1:00/3 | 1:20/4 | 1:23/4 | 1:07/4 | 0:48/5 | 0:49/4 | 1:35/5 | 2:45/4 | 0:34/4 | 0:11/1 |
5 | Беленець Микола | 311 | 00:16:16 | 1:01/4 | 1:49/5 | 3:34/5 | 4:12/5 | 5:26/5 | 6:51/5 | 8:41/5 | 10:00/5 | 10:43/5 | 11:39/5 | 13:13/5 | 15:27/5 | 16:01/5 | 16:16/5 |
  | Донецька | б/р | + 3:50 | 1:01/4 | 0:48/5 | 1:45/5 | 0:38/5 | 1:14/5 | 1:25/5 | 1:50/5 | 1:19/5 | 0:43/4 | 0:56/5 | 1:34/4 | 2:14/3 | 0:34/4 | 0:15/5 |
6 | Тарасенко Сергій | 312 | DSQ | 0:44 | 1:19 | 2:40 | 3:24 | 14:47 | 6:34 | 7:57 | 9:06 | 9:50 | 10:26 | 11:48 | 14:02 | 14:35 | 14:47 |
  | Донецька | І |   | 0:44 | 0:35 | 1:21 | 0:44 | 11:23 | -8:47 | 1:23 | 1:09 | 0:44 | 0:36 | 1:22 | 2:14 | 0:33 | 0:12 |
  | Идеальный участник |   | 00:12:02 | 0:42 | 0:36 | 1:12 | 0:32 | 0:53 | 1:09 | 1:18 | 0:58 | 0:36 | 0:31 | 1:07 | 1:49 | 0:28 | 0:11 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч55 , 13 КП, 2.100 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (34) | КП-3 (49) | КП-4 (56) | КП-5 (55) | КП-6 (44) | КП-7 (42) | КП-8 (37) | КП-9 (46) | КП-10(36) | КП-11(35) | КП-12(53) | КП-13(100) | Финиш |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч65 , 13 КП, 2.100 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (34) | КП-3 (49) | КП-4 (56) | КП-5 (55) | КП-6 (44) | КП-7 (42) | КП-8 (37) | КП-9 (46) | КП-10(36) | КП-11(35) | КП-12(53) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Фокін Сергій | 422 | 00:17:14 | 1:29/1 | 2:25/1 | 3:15/1 | 4:38/1 | 6:56/1 | 8:34/1 | 9:01/1 | 10:05/1 | 11:26/1 | 12:41/1 | 14:03/1 | 15:34/1 | 16:59/1 | 17:14/1 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | +17:14 | 1:29/1 | 0:56/1 | 0:50/1 | 1:23/1 | 2:18/1 | 1:38/1 | 0:27/1 | 1:04/1 | 1:21/1 | 1:15/1 | 1:22/1 | 1:31/1 | 1:25/1 | 0:15/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:17:14 | 1:29 | 0:56 | 0:50 | 1:23 | 2:18 | 1:38 | 0:27 | 1:04 | 1:21 | 1:15 | 1:22 | 1:31 | 1:25 | 0:15 |
OPEN Ж10 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж21 Ж45 Ж65 Ж70 Ч10 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч18 Ч21 Ч45 Ч55 Ч65 Ч70
Ч70 , 8 КП, 1.090 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (60) | КП-2 (32) | КП-3 (53) | КП-4 (57) | КП-5 (35) | КП-6 (49) | КП-7 (34) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Циганов Олександр | 425 | 00:07:40 | 1:24/1 | 2:56/1 | 4:09/1 | 4:37/1 | 5:31/1 | 6:05/1 | 6:51/1 | 7:25/1 | 7:40/1 |
  | Кіровоградська | І |   | 1:24/1 | 1:32/1 | 1:13/1 | 0:28/1 | 0:54/1 | 0:34/1 | 0:46/1 | 0:34/1 | 0:15/1 |
2 | Вотінов Володимир | 416 | 00:10:12 | 2:01/3 | 3:46/2 | 5:13/2 | 5:50/2 | 6:48/2 | 7:32/2 | 8:44/2 | 9:54/2 | 10:12/2 |
  | Черкаська 4 | ІІІ | + 2:32 | 2:01/3 | 1:45/2 | 1:27/2 | 0:37/2 | 0:58/2 | 0:44/2 | 1:12/3 | 1:10/2 | 0:18/2 |
3 | Краюшин Олександр | 125 | 00:10:27 | 1:49/2 | 3:48/3 | 5:24/3 | 6:03/3 | 7:09/3 | 7:58/3 | 8:59/3 | 10:09/3 | 10:27/3 |
  | Хмельницька | ІІІ | + 2:47 | 1:49/2 | 1:59/3 | 1:36/3 | 0:39/3 | 1:06/3 | 0:49/3 | 1:01/2 | 1:10/2 | 0:18/2 |
4 | Дудін Андрій | 296 | 00:27:21 | 4:46/4 | 9:43/4 | 12:31/4 | 16:35/4 | 19:10/4 | 21:05/4 | 25:18/4 | 26:56/4 | 27:21/4 |
  | м.Київ 3 | КМСУ | +19:41 | 4:46/4 | 4:57/4 | 2:48/4 | 4:04/4 | 2:35/4 | 1:55/4 | 4:13/4 | 1:38/4 | 0:25/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:07:40 | 1:24 | 1:32 | 1:13 | 0:28 | 0:54 | 0:34 | 0:46 | 0:34 | 0:15 |