Date, time of updating:08.10.2017,16:26:45

Відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування в Одеській області

Одеський парк-тур. Етап 6.

Змагання присвячені Дню міста Южне.

дистанція за вибором

08.10.2017 р. м.Южне


CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


CHILD10 , 12 КП, 0.000 км

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Гордийцяк Влада        112 00:22:35       31  3:35/ 3:35    32  1:43/ 5:18    33  1:32/ 6:50    34  1:46/ 8:36    36  1:38/10:14    51  1:40/11:54    50  1:21/13:15    44  1:43/14:58    46  1:57/16:55    47  1:34/18:29    48  1:18/19:47   100  1:50/21:37  Finish  0:58 00:22:35  
  2  Матин Дорофей          127 00:25:13       31  3:14/ 3:14    32  1:52/ 5:06    33  1:43/ 6:49    35  1:41/ 8:30    37  1:37/10:07    38  2:04/12:11    38  0:14/12:25    36  0:59/13:24    34  1:59/15:23    51  2:02/17:25    39  2:57/20:22    50  1:57/22:19   100  2:07/24:26  Finish  0:47 00:25:13  
  3  Колесник Євгенія       126 00:25:28       51  2:05/ 2:05    50  1:30/ 3:35    44  1:12/ 4:47    40  4:27/ 9:14    41  1:16/10:30    42  3:02/13:32    43  1:57/15:29    45  1:38/17:07    46  2:27/19:34    47  1:51/21:25    48  1:54/23:19   100  1:24/24:43  Finish  0:45 00:25:28  
  4  Кириченко Демьян       164 00:26:35       31  4:16/ 4:16    32  1:51/ 6:07    33  1:49/ 7:56    35  1:25/ 9:21    37  2:01/11:22    38  1:51/13:13    36  1:15/14:28    34  2:16/16:44    51  1:42/18:26    39  2:43/21:09    50  2:12/23:21   100  2:12/25:33  Finish  1:02 00:26:35  

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M12 , 16 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Гуртовой Андрій        116 00:19:50       51  1:08/ 1:08    50  1:01/ 2:09    44  0:56/ 3:05    41  0:51/ 3:56    43  1:14/ 5:10    42  0:59/ 6:09    40  1:04/ 7:13    39  1:37/ 8:50    38  0:51/ 9:41    36  1:03/10:44    37  2:09/12:53    35  1:15/14:08    33  1:24/15:32    32  0:54/16:26    31  1:15/17:41   100  1:33/19:14  Finish  0:36 00:19:50  
  2  Цепута Павло           118 00:35:24       31  1:58/ 1:58    32  1:06/ 3:04    33  1:12/ 4:16    35  0:59/ 5:15    36  1:20/ 6:35    38  1:15/ 7:50    39  1:06/ 8:56    50  0:47/ 9:43    44  1:01/10:44    49  4:54/15:38    51  2:59/18:37    48  2:26/21:03    47  1:02/22:05    46  1:47/23:52    45  1:13/25:05    43  1:13/26:18    41  1:17/27:35  Finish  7:49 00:35:24  
  3  Коваленко Илья         159 00:43:15       31  2:06/ 2:06    32  1:18/ 3:24    33  1:21/ 4:45    35  1:36/ 6:21    37  3:39/10:00    36  2:30/12:30    38  3:03/15:33    39  1:48/17:21    40  3:00/20:21    41  1:38/21:59    44  4:01/26:00    48  1:23/27:23    49  2:22/29:45    50  4:27/34:12    51  6:13/40:25   100  2:19/42:44  Finish  0:31 00:43:15  
  4  Лисоконь Михайло       117 00:51:57       51  2:01/ 2:01    50  2:22/ 4:23    44  2:00/ 6:23    49  3:07/ 9:30    48  2:45/12:15    47  2:15/14:30    46  1:38/16:08    43  5:12/21:20    41  1:57/23:17    40  2:36/25:53    39  4:15/30:08    38  2:04/32:12    37  2:35/34:47    35  3:31/38:18    34  7:37/45:55    31  2:05/48:00   100  3:05/51:05  Finish  0:52 00:51:57  
  5  Горашко Володимир      115 DSQ            51  0:58/ 0:58    50  0:52/ 1:50    39  0:40/ 2:30    36  0:48/ 3:18    34  0:47/ 4:05    33  1:27/ 5:32    35  1:44/ 7:16    32  1:27/ 8:43    31  1:10/ 9:53    49  3:11/13:04    48  1:05/14:09    47  1:00/15:09    46  0:42/15:51    41  1:30/17:21   100  2:04/19:25  Finish  0:35           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M14 , 20 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Матін Фадей            129 00:24:07       31  1:00/ 1:00    32  0:53/ 1:53    33  0:43/ 2:36    35  0:35/ 3:11    37  0:56/ 4:07    38  1:06/ 5:13    36  0:40/ 5:53    39  1:00/ 6:53    50  0:39/ 7:32    44  0:42/ 8:14    46  0:47/ 9:01    45  0:49/ 9:50    47  3:18/13:08    48  0:42/13:50    49  0:55/14:45    51  1:34/16:19    40  3:01/19:20    42  0:50/20:10    43  1:05/21:15    41  0:29/21:44   100  1:47/23:31  Finish  0:36 00:24:07  
  2  Мальцев Микита         166 00:24:11       31  0:56/ 0:56    32  1:00/ 1:56    33  1:05/ 3:01    35  0:45/ 3:46    34  1:01/ 4:47    36  1:12/ 5:59    38  0:37/ 6:36    39  1:03/ 7:39    50  0:49/ 8:28    44  0:44/ 9:12    41  0:57/10:09    40  1:02/11:11    42  0:44/11:55    43  0:58/12:53    45  0:52/13:45    46  1:02/14:47    47  0:49/15:36    48  1:05/16:41    49  1:23/18:04    51  3:30/21:34   100  1:50/23:24  Finish  0:47 00:24:11  
  3  Прус Ярослав           167 00:32:48       31  2:21/ 2:21    32  1:20/ 3:41    33  0:49/ 4:30    35  1:06/ 5:36    36  3:36/ 9:12    37  2:37/11:49    38  0:57/12:46    39  0:51/13:37    50  0:50/14:27    44  0:46/15:13    41  0:57/16:10    40  1:00/17:10    42  0:44/17:54    43  1:00/18:54    45  0:52/19:46    46  0:53/20:39    47  0:58/21:37    48  0:56/22:33    49  1:25/23:58    51  3:31/27:29    34  1:13/28:42   100  3:21/32:03  Finish  0:45 00:32:48  
  4  Памбук Лев             130 00:40:25       31  1:36/ 1:36    32  1:33/ 3:09    33  1:14/ 4:23    35  0:43/ 5:06    37  0:55/ 6:01    38  1:53/ 7:54    36  0:59/ 8:53    51  0:42/ 9:35    50  0:59/10:34    40  3:37/14:11    42  1:39/15:50    43  1:20/17:10    45  2:45/19:55    46  1:10/21:05    47  0:52/21:57    48  1:45/23:42    44  1:26/25:08    41  2:07/27:15    34  7:38/34:53    49  3:43/38:36   100  1:09/39:45  Finish  0:40 00:40:25  
  5  Степанов Миша          168 DSQ            51  4:14/ 4:14    34  1:07/ 5:21    31  1:01/ 6:22    32  1:13/ 7:35    33  1:04/ 8:39    35  0:58/ 9:37    37  1:18/10:55    38  1:11/12:06    36  1:13/13:19    39  1:33/14:52    40  1:40/16:32    43  1:53/18:25    45  1:44/20:09    47  3:09/23:18    41  2:43/26:01    44  0:51/26:52    48  1:10/28:02    49  0:32/28:34   100  1:15/29:49  Finish  1:11           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M21A , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Колесник Вадим         134 00:27:13       31  1:09/ 1:09    32  1:05/ 2:14    33  0:52/ 3:06    52  0:38/ 3:44    53  0:53/ 4:37    54  0:38/ 5:15    57  0:59/ 6:14    60  0:50/ 7:04    58  0:45/ 7:49    59  0:57/ 8:46    55  0:45/ 9:31    56  0:42/10:13    64  0:46/10:59    63  0:45/11:44    37  1:08/12:52    35  1:10/14:02    34  0:55/14:57    51  0:55/15:52    36  0:39/16:31    38  0:49/17:20    39  0:49/18:09    50  0:47/18:56    40  1:51/20:47    41  0:54/21:41    44  0:51/22:32    46  1:28/24:00    47  0:44/24:44    48  0:41/25:25   100  1:06/26:31  Finish  0:42 00:27:13  
  2  Матін Демид            128 00:30:57       31  1:59/ 1:59    34  0:48/ 2:47    32  0:58/ 3:45    33  0:45/ 4:30    52  0:32/ 5:02    53  0:52/ 5:54    54  0:37/ 6:31    58  1:48/ 8:19    59  0:43/ 9:02    62  0:53/ 9:55    62  0:04/ 9:59    63  0:41/10:40    64  1:07/11:47    35  1:11/12:58    37  1:27/14:25    38  0:57/15:22    36  0:41/16:03    39  0:55/16:58    50  0:35/17:33    44  0:50/18:23    40  0:48/19:11    41  1:02/20:13    42  0:57/21:10    43  0:45/21:55    45  0:48/22:43    46  1:08/23:51    47  0:40/24:31    48  0:48/25:19    49  2:32/27:51    51  1:23/29:14   100  1:09/30:23  Finish  0:34 00:30:57  
  3  Мороз Дима             170 00:37:02       51  1:33/ 1:33    36  0:38/ 2:11    38  1:00/ 3:11    39  0:51/ 4:02    50  0:37/ 4:39    44  2:05/ 6:44    40  1:32/ 8:16    42  0:51/ 9:07    43  1:11/10:18    41  1:02/11:20    45  0:57/12:17    46  0:56/13:13    47  0:41/13:54    48  0:54/14:48    31  2:34/17:22    32  1:05/18:27    33  2:05/20:32    52  0:58/21:30    53  1:28/22:58    54  0:43/23:41    55  1:09/24:50    56  0:47/25:37    64  0:59/26:36    59  1:12/27:48    61  1:08/28:56    62  1:13/30:09    63  0:49/30:58    37  1:09/32:07    35  1:16/33:23    34  0:56/34:19   100  2:03/36:22  Finish  0:40 00:37:02  
  4  Карпеченков Дмитро     132 00:42:12       31  4:03/ 4:03    32  1:13/ 5:16    33  2:45/ 8:01    52  0:41/ 8:42    53  1:01/ 9:43    54  2:56/12:39    57  0:53/13:32    60  1:42/15:14    58  0:54/16:08    59  1:19/17:27    55  1:00/18:27    56  1:26/19:53    64  1:11/21:04    63  1:15/22:19    37  1:11/23:30    38  1:13/24:43    36  1:03/25:46    34  1:39/27:25    51  0:36/28:01    50  1:24/29:25    39  1:00/30:25    40  2:30/32:55    42  1:28/34:23    43  1:11/35:34    41  1:06/36:40    45  1:30/38:10    46  1:09/39:19    47  0:54/40:13   100  1:26/41:39  Finish  0:33 00:42:12  

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M21E , 33 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Бадан Юрій             157 00:23:06       31  1:05/ 1:05    32  0:49/ 1:54    33  0:43/ 2:37    52  0:24/ 3:01    56  0:30/ 3:31    55  0:28/ 3:59    53  0:40/ 4:39    54  0:31/ 5:10    57  0:43/ 5:53    58  0:26/ 6:19    59  0:39/ 6:58    64  1:01/ 7:59    62  0:48/ 8:47    63  0:37/ 9:24    37  0:52/10:16    35  0:58/11:14    34  0:40/11:54    51  0:42/12:36    36  0:29/13:05    38  0:34/13:39    39  0:37/14:16    50  0:51/15:07    44  0:37/15:44    41  0:40/16:24    40  0:37/17:01    42  0:41/17:42    43  0:33/18:15    45  0:37/18:52    46  0:42/19:34    47  0:29/20:03    48  0:41/20:44    49  0:51/21:35   100  0:57/22:32  Finish  0:34 00:23:06  
  2  Швець Іван             105 00:23:37       31  0:58/ 0:58    32  0:53/ 1:51    33  0:37/ 2:28    52  0:23/ 2:51    53  0:45/ 3:36    54  0:33/ 4:09    57  0:46/ 4:55    58  0:28/ 5:23    60  0:39/ 6:02    61  0:57/ 6:59    59  0:46/ 7:45    62  0:35/ 8:20    63  0:37/ 8:57    64  0:39/ 9:36    35  0:49/10:25    34  0:47/11:12    51  0:41/11:53    36  0:33/12:26    38  0:36/13:02    37  0:41/13:43    39  1:17/15:00    50  0:43/15:43    49  1:03/16:46    44  0:46/17:32    41  0:37/18:09    40  0:45/18:54    42  0:36/19:30    43  0:35/20:05    45  0:37/20:42    46  0:37/21:19    47  0:28/21:47    48  0:37/22:24   100  0:46/23:10  Finish  0:27 00:23:37  
  3  Стоян Роман            163 00:23:38       51  0:46/ 0:46    36  0:34/ 1:20    34  0:38/ 1:58    31  0:44/ 2:42    32  0:56/ 3:38    52  0:36/ 4:14    33  0:33/ 4:47    35  0:39/ 5:26    64  0:49/ 6:15    56  0:38/ 6:53    55  0:33/ 7:26    53  0:45/ 8:11    54  0:33/ 8:44    57  0:53/ 9:37    58  0:51/10:28    59  0:43/11:11    62  0:45/11:56    63  0:42/12:38    37  0:50/13:28    38  0:45/14:13    39  0:48/15:01    50  0:33/15:34    44  0:39/16:13    41  0:41/16:54    40  0:40/17:34    42  0:41/18:15    43  0:36/18:51    45  0:39/19:30    46  0:44/20:14    47  0:35/20:49    48  0:38/21:27    49  0:48/22:15   100  0:50/23:05  Finish  0:33 00:23:38  
  4  Тесленко Михайло       120 00:23:55       31  0:55/ 0:55    32  0:48/ 1:43    52  0:32/ 2:15    53  0:40/ 2:55    54  0:30/ 3:25    58  0:46/ 4:11    55  0:34/ 4:45    56  0:31/ 5:16    59  0:57/ 6:13    61  0:42/ 6:55    62  0:46/ 7:41    64  0:47/ 8:28    33  0:55/ 9:23    35  0:38/10:01    63  0:50/10:51    37  0:55/11:46    34  1:05/12:51    51  0:43/13:34    36  0:28/14:02    38  0:35/14:37    39  0:38/15:15    50  0:29/15:44    44  0:38/16:22    41  0:53/17:15    40  0:49/18:04    42  0:39/18:43    43  0:35/19:18    45  0:34/19:52    46  0:34/20:26    47  0:29/20:55    48  0:42/21:37    49  0:53/22:30   100  0:52/23:22  Finish  0:33 00:23:55  
  5  Трімбой Ігор           121 00:25:02       31  2:15/ 2:15    32  0:48/ 3:03    52  0:33/ 3:36    53  0:44/ 4:20    54  0:32/ 4:52    57  0:49/ 5:41    58  0:29/ 6:10    60  0:42/ 6:52    61  0:52/ 7:44    62  0:45/ 8:29    59  0:41/ 9:10    55  0:35/ 9:45    56  0:33/10:18    64  0:37/10:55    63  0:39/11:34    35  0:54/12:28    37  0:56/13:24    34  1:06/14:30    36  0:41/15:11    38  0:36/15:47    39  0:35/16:22    50  0:31/16:53    49  1:19/18:12    44  0:44/18:56    41  0:33/19:29    40  0:36/20:05    42  0:40/20:45    43  0:34/21:19    45  0:39/21:58    46  0:36/22:34    47  0:30/23:04    48  0:37/23:41   100  0:47/24:28  Finish  0:34 00:25:02  
  6  Матін Матвій           135 00:26:49       31  0:51/ 0:51    32  0:49/ 1:40    52  0:37/ 2:17    53  0:44/ 3:01    54  0:33/ 3:34    58  1:15/ 4:49    59  0:40/ 5:29    61  0:45/ 6:14    62  0:57/ 7:11    63  0:47/ 7:58    64  0:41/ 8:39    56  0:40/ 9:19    55  0:35/ 9:54    33  1:07/11:01    34  0:49/11:50    34  0:01/11:51    35  0:53/12:44    37  0:53/13:37    51  1:35/15:12    36  0:33/15:45    38  0:45/16:30    39  0:38/17:08    50  0:47/17:55    44  0:54/18:49    40  0:43/19:32    42  0:43/20:15    43  0:43/20:58    41  0:41/21:39    45  0:52/22:31    46  0:39/23:10    47  0:36/23:46    48  0:48/24:34    49  0:53/25:27   100  0:48/26:15  Finish  0:34 00:26:49  
  7  Дойч Семен             678 00:31:47       31  0:56/ 0:56    32  0:54/ 1:50    52  1:04/ 2:54    56  0:45/ 3:39    53  0:51/ 4:30    54  0:29/ 4:59    55  0:56/ 5:55    58  0:47/ 6:42    57  0:44/ 7:26    60  0:56/ 8:22    61  1:32/ 9:54    59  0:58/10:52    62  0:48/11:40    63  0:50/12:30    64  1:02/13:32    33  1:18/14:50    35  0:48/15:38    34  1:15/16:53    51  0:47/17:40    36  0:34/18:14    37  1:32/19:46    38  1:12/20:58    39  0:58/21:56    50  0:32/22:28    44  0:48/23:16    40  1:01/24:17    42  0:47/25:04    43  0:40/25:44    41  0:57/26:41    46  0:57/27:38    47  0:37/28:15    48  0:50/29:05    49  1:04/30:09   100  1:05/31:14  Finish  0:33 00:31:47  
  8  Луць Артем             171 01:36:59     Finish 44:59 00:44:59  
  9  Полуботько Игорь       172 00:53:18       47  2:08/ 2:08    48  0:53/ 3:01    46  0:53/ 3:54    45  0:42/ 4:36    43  1:47/ 6:23    41  2:25/ 8:48    44  0:46/ 9:34    40  1:23/10:57    42  0:41/11:38    39  1:54/13:32    44  2:54/16:26    50  1:09/17:35    51  1:11/18:46    38  2:15/21:01    39  1:28/22:29    37  1:41/24:10    63  2:11/26:21    64  0:57/27:18    62  1:09/28:27    61  0:50/29:17    60  1:22/30:39    59  1:52/32:31    58  1:23/33:54    57  0:40/34:34    54  2:56/37:30    55  0:53/38:23    56  0:44/39:07    53  0:58/40:05    52  0:57/41:02    33  0:47/41:49    35  0:42/42:31    32  1:34/44:05    31  1:30/45:35    34  0:59/46:34    36  0:52/47:26    48  2:27/49:53    49  1:00/50:53   100  0:55/51:48  Finish  1:30 00:53:18  
 10  Денисов Андрій         103 DSQ            51  1:28/ 1:28    49  1:31/ 2:59    48  0:53/ 3:52    47  0:48/ 4:40    46  0:32/ 5:12    45  0:34/ 5:46    43  0:32/ 6:18    41  0:34/ 6:52    40  0:36/ 7:28    50  1:31/ 8:59    39  0:32/ 9:31    38  0:27/ 9:58    36  0:34/10:32    35  1:18/11:50    37  1:05/12:55    63  1:18/14:13    64  0:40/14:53    62  0:48/15:41    61  0:47/16:28    60  0:51/17:19    57  1:00/18:19    58  0:55/19:14    59  0:39/19:53    54  1:02/20:55    55  0:42/21:37    56  0:31/22:08    53  0:48/22:56    52  0:45/23:41    33  0:32/24:13    32  0:35/24:48    31  0:53/25:41   100  1:18/26:59  Finish  0:31           
 11  Прасолов Константин    104 DSQ            51  0:50/ 0:50    47  2:35/ 3:25    46  0:31/ 3:56    45  0:35/ 4:31    43  0:44/ 5:15    41  0:32/ 5:47    40  0:37/ 6:24    44  0:54/ 7:18    49  0:57/ 8:15    50  1:25/ 9:40    39  0:38/10:18    38  1:36/11:54    36  0:39/12:33    34  0:36/13:09    35  0:52/14:01    63  0:49/14:50    62  0:33/15:23    61  0:42/16:05    59  0:48/16:53    58  0:39/17:32    57  0:31/18:03    54  0:53/18:56    55  0:40/19:36    56  0:31/20:07    53  0:46/20:53    52  0:47/21:40    33  0:25/22:05    32  0:42/22:47    31  0:53/23:40    48  1:58/25:38   100  0:49/26:27  Finish  0:35           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M35 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Стоян Сергій           137 00:30:21       31  1:10/ 1:10    32  0:56/ 2:06    52  0:46/ 2:52    53  0:51/ 3:43    55  1:06/ 4:49    59  0:39/ 5:28    62  0:48/ 6:16    64  0:59/ 7:15    63  0:50/ 8:05    56  1:39/ 9:44    33  1:07/10:51    35  0:43/11:34    37  0:58/12:32    38  1:12/13:44    36  0:42/14:26    34  0:39/15:05    51  0:54/15:59    50  0:43/16:42    39  1:58/18:40    40  1:27/20:07    40  0:00/20:07    40  0:01/20:08    42  0:44/20:52    43  0:42/21:34    45  0:55/22:29    41  2:09/24:38    44  0:41/25:19    46  1:11/26:30    47  0:50/27:20    48  0:45/28:05    49  0:50/28:55   100  0:53/29:48  Finish  0:33 00:30:21  
  2  Колесник Дмитро        136 00:33:27       51  2:34/ 2:34    36  1:08/ 3:42    34  0:54/ 4:36    31  0:50/ 5:26    32  0:58/ 6:24    33  0:52/ 7:16    52  0:39/ 7:55    53  1:10/ 9:05    56  1:10/10:15    55  0:37/10:52    54  2:23/13:15    57  0:50/14:05    60  0:53/14:58    58  0:47/15:45    59  0:45/16:30    61  0:52/17:22    62  1:02/18:24    64  0:55/19:19    63  0:41/20:00    37  1:04/21:04    35  1:01/22:05    38  1:27/23:32    39  0:49/24:21    50  0:46/25:07    44  2:51/27:58    40  0:47/28:45    41  0:59/29:44    46  0:55/30:39    47  0:47/31:26    48  0:46/32:12   100  0:46/32:58  Finish  0:29 00:33:27  
  3  Седашов Станiслав      108 00:43:08       31  3:51/ 3:51    32  1:07/ 4:58    52  0:50/ 5:48    56  1:00/ 6:48    55  0:42/ 7:30    53  0:55/ 8:25    54  0:49/ 9:14    57  1:13/10:27    60  1:06/11:33    61  1:20/12:53    62  1:13/14:06    64  2:06/16:12    63  1:06/17:18    37  1:11/18:29    38  1:03/19:32    39  1:00/20:32    40  1:25/21:57    42  1:14/23:11    43  1:14/24:25    41  1:06/25:31    45  1:08/26:39    46  0:57/27:36    47  0:46/28:22    48  0:54/29:16    49  1:35/30:51    44  2:27/33:18    50  1:16/34:34    51  1:11/35:45    34  2:17/38:02    33  1:23/39:25   100  3:00/42:25  Finish  0:43 00:43:08  
  4  Лисоконь Ігор          122 DSQ            31  2:23/ 2:23    32  1:16/ 3:39    52  0:54/ 4:33    53  1:19/ 5:52    54  0:48/ 6:40    55  1:25/ 8:05    57  1:36/ 9:41    58  1:17/10:58    59  1:14/12:12    61  1:25/13:37    62  1:30/15:07    63  0:56/16:03    64  1:06/17:09    56  1:18/18:27    33  1:22/19:49    35  1:13/21:02    37  2:02/23:04    38  1:16/24:20    39  1:08/25:28    40  1:35/27:03    41  1:11/28:14    44  0:58/29:12    49  3:45/32:57    48  1:35/34:32   100  1:28/36:00  Finish  1:07           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


M55 , 24 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Місюра Микола          140 00:26:03       31  2:11/ 2:11    32  1:06/ 3:17    33  0:53/ 4:10    52  0:37/ 4:47    55  0:52/ 5:39    56  0:42/ 6:21    35  1:14/ 7:35    37  1:21/ 8:56    38  0:53/ 9:49    39  1:14/11:03    36  0:53/11:56    51  0:37/12:33    49  1:17/13:50    48  1:34/15:24    47  0:53/16:17    46  0:35/16:52    45  0:59/17:51    43  0:51/18:42    42  0:38/19:20    41  1:11/20:31    44  0:42/21:13    40  0:55/22:08    50  1:41/23:49   100  1:30/25:19  Finish  0:44 00:26:03  
  2  Шпіллер Андрій         141 00:29:56       31  1:20/ 1:20    32  1:08/ 2:28    33  1:04/ 3:32    52  1:03/ 4:35    53  1:16/ 5:51    54  1:14/ 7:05    55  1:00/ 8:05    59  1:01/ 9:06    64  1:23/10:29    62  1:09/11:38    63  0:52/12:30    35  1:31/14:01    34  1:04/15:05    36  1:31/16:36    51  0:48/17:24    50  1:06/18:30    44  1:03/19:33    40  1:23/20:56    42  0:58/21:54    43  0:59/22:53    41  0:56/23:49    45  1:33/25:22    46  0:52/26:14    47  1:17/27:31    48  0:47/28:18   100  0:56/29:14  Finish  0:42 00:29:56  
  3  Коваленко Віктор       160 00:30:27       31  1:16/ 1:16    32  1:07/ 2:23    55  1:24/ 3:47    54  1:25/ 5:12    57  1:00/ 6:12    60  1:00/ 7:12    61  1:18/ 8:30    62  1:10/ 9:40    63  1:20/11:00    64  0:50/11:50    56  1:24/13:14    52  0:44/13:58    33  0:34/14:32    35  1:21/15:53    37  1:08/17:01    38  1:25/18:26    39  0:56/19:22    50  0:59/20:21    44  0:45/21:06    46  1:13/22:19    47  2:20/24:39    48  0:48/25:27   100  1:04/26:31    49  2:17/28:48   100  0:56/29:44  Finish  0:43 00:30:27  
  4  Ковальов Юрiй          139 DSQ            31  2:03/ 2:03    32  1:28/ 3:31    52  1:05/ 4:36    56  1:14/ 5:50    33  2:48/ 8:38    35  1:27/10:05    37  1:31/11:36    38  1:19/12:55    39  1:31/14:26    36  1:23/15:49    51  1:35/17:24    50  1:38/19:02    44  1:30/20:32    40  1:19/21:51    42  1:21/23:12    43  1:22/24:34    41  1:27/26:01    45  1:53/27:54    46  1:26/29:20    47  1:30/30:50    48  5:11/36:01    44  8:00/44:01    49  4:40/48:41   100  1:07/49:48  Finish  0:45           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W12 , 15 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Репетуева Оля          173 00:28:40       31  1:32/ 1:32    32  1:33/ 3:05    33  1:08/ 4:13    34  4:25/ 8:38    35  1:20/ 9:58    36  1:22/11:20    38  2:13/13:33    39  1:40/15:13    40  1:56/17:09    42  1:03/18:12    43  1:12/19:24    41  0:45/20:09    45  1:32/21:41    46  0:58/22:39    44  1:25/24:04   100  3:52/27:56  Finish  0:44 00:28:40  
  2  Седашова Софія         109 DSQ            51  2:54/ 2:54    50  1:24/ 4:18    44  1:30/ 5:48    41  4:24/10:12    40  2:00/12:12    42  2:18/14:30    43  1:38/16:08    45  2:04/18:12    46  1:46/19:58    47  5:21/25:19    48  2:24/27:43    49  2:24/30:07    50 12:30/42:37    39  1:21/43:58   100  2:48/46:46  Finish  1:05           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W14 , 18 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Репетуева Калина       174 00:28:45       31  1:28/ 1:28    32  1:12/ 2:40    33  0:54/ 3:34    35  1:06/ 4:40    37  1:19/ 5:59    38  1:11/ 7:10    36  1:15/ 8:25    39  1:26/ 9:51    40  1:47/11:38    43  1:50/13:28    45  1:44/15:12    46  1:22/16:34    47  1:49/18:23    41  2:45/21:08    44  0:51/21:59    48  1:19/23:18    49  0:37/23:55    50  1:49/25:44   100  2:17/28:01  Finish  0:44 00:28:45  

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W21A , 27 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W21E , 31 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Карпенко Юлія          156 00:24:06       31  1:07/ 1:07    32  0:54/ 2:01    52  0:36/ 2:37    56  0:35/ 3:12    55  0:39/ 3:51    53  0:43/ 4:34    54  0:36/ 5:10    57  0:53/ 6:03    58  0:36/ 6:39    59  0:42/ 7:21    61  0:49/ 8:10    62  0:56/ 9:06    63  0:40/ 9:46    64  0:44/10:30    35  0:57/11:27    34  0:57/12:24    36  0:48/13:12    38  0:44/13:56    39  0:38/14:34    50  0:33/15:07    44  0:40/15:47    41  0:45/16:32    40  0:43/17:15    42  0:44/17:59    43  0:42/18:41    45  0:46/19:27    46  0:46/20:13    47  0:39/20:52    48  0:44/21:36    49  0:52/22:28   100  1:02/23:30  Finish  0:36 00:24:06  
  2  Романова Марина        162 00:26:27       31  0:59/ 0:59    32  0:59/ 1:58    52  0:42/ 2:40    53  0:48/ 3:28    54  0:35/ 4:03    57  0:57/ 5:00    58  0:43/ 5:43    59  0:44/ 6:27    61  0:54/ 7:21    62  0:57/ 8:18    63  0:41/ 8:59    64  0:46/ 9:45    56  0:44/10:29    55  0:34/11:03    33  1:19/12:22    35  1:00/13:22    37  0:59/14:21    38  0:55/15:16    36  0:52/16:08    34  0:58/17:06    51  0:47/17:53    50  0:54/18:47    44  0:48/19:35    41  0:53/20:28    43  0:36/21:04    45  0:55/21:59    46  0:45/22:44    47  0:38/23:22    48  0:39/24:01    49  1:01/25:02   100  0:50/25:52  Finish  0:35 00:26:27  
  3  Колесник Катерина      144 00:30:38       31  1:27/ 1:27    32  1:00/ 2:27    33  0:49/ 3:16    52  0:29/ 3:45    56  0:49/ 4:34    55  0:37/ 5:11    53  0:49/ 6:00    54  0:43/ 6:43    57  0:59/ 7:42    60  0:57/ 8:39    58  1:03/ 9:42    59  0:55/10:37    62  0:51/11:28    63  0:45/12:13    37  1:04/13:17    34  1:30/14:47    36  0:48/15:35    38  0:54/16:29    39  0:55/17:24    50  0:40/18:04    40  1:27/19:31    42  0:54/20:25    43  0:43/21:08    41  0:39/21:47    44  0:46/22:33    49  2:14/24:47    46  1:03/25:50    45  0:57/26:47    47  1:41/28:28    48  0:38/29:06   100  0:51/29:57  Finish  0:41 00:30:38  
  4  Памбук Світлана        145 DSQ            31  1:49/ 1:49    33  1:50/ 3:39    52  0:51/ 4:30    53  1:22/ 5:52    54  0:54/ 6:46    55  1:53/ 8:39    56  1:03/ 9:42    59  1:22/11:04    62  1:06/12:10    64  1:40/13:50    63  1:04/14:54    35  1:58/16:52    37  1:41/18:33    38  1:29/20:02    36  1:11/21:13    34  1:37/22:50    51  1:07/23:57    39  1:39/25:36    40  3:02/28:38    42  1:06/29:44    43  0:57/30:41    45  1:15/31:56    46  1:09/33:05    41  1:51/34:56    44  1:17/36:13    50  1:40/37:53    49  1:58/39:51    48  1:05/40:56    47  0:56/41:52   100  1:38/43:30  Finish  0:50           
  5  Явдощук Тетяна         158 DSQ            31  2:02/ 2:02    32  1:05/ 3:07    33  0:50/ 3:57    52  0:38/ 4:35    53  0:59/ 5:34    54  0:39/ 6:13    55  1:08/ 7:21    59  0:41/ 8:02    62  0:50/ 8:52    63  0:41/ 9:33    64  1:10/10:43    35  1:35/12:18    34  0:54/13:12    36  0:51/14:03    51  0:36/14:39    38  1:01/15:40    39  1:04/16:44    40  1:10/17:54    41  0:57/18:51    43  0:40/19:31    45  0:48/20:19    46  1:12/21:31    47  1:08/22:39    48  0:49/23:28    44  1:07/24:35    49  1:10/25:45    50  1:55/27:40   100  1:22/29:02  Finish  0:44           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W35 , 27 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Кривошея Яна           147 00:38:26       31  1:43/ 1:43    32  1:14/ 2:57    52  0:55/ 3:52    53  1:08/ 5:00    55  1:25/ 6:25    54  1:03/ 7:28    57  1:07/ 8:35    58  1:23/ 9:58    59  1:10/11:08    62  0:59/12:07    64  1:22/13:29    63  1:10/14:39    35  1:42/16:21    36  2:01/18:22    38  0:54/19:16    39  1:27/20:43    50  0:43/21:26    44  0:55/22:21    40  1:18/23:39    41  1:23/25:02    43  0:52/25:54    45  1:07/27:01    46  1:20/28:21    47  0:51/29:12    48  0:58/30:10    49  2:50/33:00    50  1:19/34:19    51  1:05/35:24   100  2:21/37:45  Finish  0:41 00:38:26  
  2  Стоян Людмила          150 00:42:24       31  2:07/ 2:07    32  1:28/ 3:35    33  1:28/ 5:03    52  0:52/ 5:55    53  1:25/ 7:20    54  1:20/ 8:40    55  1:28/10:08    59  1:19/11:27    61  2:15/13:42    62  1:36/15:18    63  1:02/16:20    64  1:20/17:40    35  1:31/19:11    37  1:26/20:37    38  1:46/22:23    36  1:14/23:37    51  0:58/24:35    50  1:21/25:56    44  1:56/27:52    41  1:27/29:19    43  0:52/30:11    45  1:37/31:48    46  1:23/33:11    47  1:06/34:17    48  1:39/35:56    49  3:06/39:02   100  2:31/41:33  Finish  0:51 00:42:24  
  3  Карпеченкова Лена      146 00:53:06       31  3:22/ 3:22    32  2:04/ 5:26    33  1:47/ 7:13    52  1:14/ 8:27    53  1:55/10:22    54  1:20/11:42    57  1:49/13:31    55  2:52/16:23    56  1:13/17:36    64  1:46/19:22    62  2:15/21:37    63  1:24/23:01    37  2:10/25:11    38  2:44/27:55    36  1:40/29:35    39  2:00/31:35    50  1:17/32:52    44  2:54/35:46    41  2:37/38:23    42  1:57/40:20    43  1:25/41:45    45  1:59/43:44    46  1:23/45:07    47  1:39/46:46    48  1:33/48:19    49  2:01/50:20   100  1:43/52:03  Finish  1:03 00:53:06  
  4  Мельникова Тетяна      148 DSQ            31  1:57/ 1:57    32  1:16/ 3:13    33  1:48/ 5:01    52  0:36/ 5:37    56  0:50/ 6:27    64  0:56/ 7:23    63  1:01/ 8:24    35  1:27/ 9:51    37  1:20/11:11    34  1:54/13:05    36  1:02/14:07    38  0:51/14:58    39  1:42/16:40    50  0:55/17:35    40  1:51/19:26    42  0:51/20:17    43  1:00/21:17    45  1:13/22:30    41  1:12/23:42    46  2:12/25:54    47  0:58/26:52    48  0:57/27:49    44  1:20/29:09    51  1:50/30:59   100  1:52/32:51  Finish  0:43           

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55


W55 , 22 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Смольникова Лілія      155 00:31:04       31  2:10/ 2:10    32  1:28/ 3:38    52  0:57/ 4:35    53  1:22/ 5:57    54  0:52/ 6:49    55  1:54/ 8:43    56  1:22/10:05    64  1:17/11:22    63  1:08/12:30    37  1:55/14:25    38  1:17/15:42    39  1:28/17:10    50  1:17/18:27    44  1:13/19:40    41  1:28/21:08    40  1:11/22:19    42  1:33/23:52    43  1:03/24:55    45  1:18/26:13    46  1:14/27:27    47  1:14/28:41   100  1:36/30:17  Finish  0:47 00:31:04  
  2  Власюк Євгенія         151 00:34:59       31  1:49/ 1:49    32  1:17/ 3:06    33  1:40/ 4:46    52  0:52/ 5:38    56  1:13/ 6:51    53  0:59/ 7:50    54  1:36/ 9:26    55  1:16/10:42    59  1:43/12:25    57  1:15/13:40    58  0:54/14:34    60  1:08/15:42    61  1:23/17:05    62  1:46/18:51    64  2:24/21:15    35  1:56/23:11    34  1:20/24:31    51  2:33/27:04    50  1:28/28:32    49  1:44/30:16    48  1:19/31:35    47  1:01/32:36   100  1:45/34:21  Finish  0:38 00:34:59  
  3  Соломічева Тетяна      110 00:35:50       31  2:05/ 2:05    32  1:18/ 3:23    52  1:01/ 4:24    53  1:31/ 5:55    54  2:49/ 8:44    55  1:12/ 9:56    59  1:17/11:13    62  1:14/12:27    63  1:11/13:38    64  1:07/14:45    56  1:17/16:02    33  2:14/18:16    35  1:11/19:27    37  1:43/21:10    38  1:22/22:32    39  1:20/23:52    36  2:42/26:34    51  1:06/27:40    50  1:06/28:46    44  2:42/31:28    46  1:03/32:31    48  1:14/33:45   100  1:13/34:58  Finish  0:52 00:35:50  
  4  Котлова Людмила        154 00:47:59       51  2:13/ 2:13    34  1:46/ 3:59    33  2:01/ 6:00    52  1:31/ 7:31    53  1:32/ 9:03    54  0:58/10:01    55  1:09/11:10    59  1:08/12:18    62  1:22/13:40    62  0:04/13:44    63  1:14/14:58    35  2:06/17:04    37  1:36/18:40    38  1:24/20:04    36  1:31/21:35    39  2:20/23:55    40  7:10/31:05    42  1:19/32:24    43  1:26/33:50    41  2:27/36:17    45  1:24/37:41    46  0:59/38:40    44  1:24/40:04    49  5:56/46:00   100  1:04/47:04  Finish  0:55 00:47:59  
  5  Костишена Катерина     153 DSQ            31  2:47/ 2:47    32  1:35/ 4:22    33  2:07/ 6:29    52  1:00/ 7:29    53  1:29/ 8:58    54  1:12/10:10    57  1:30/11:40    58  1:47/13:27    59  1:35/15:02    61  1:43/16:45    62  1:39/18:24    63  1:17/19:41    37  1:43/21:24    38  1:36/23:00    39  5:20/28:20    36  2:19/30:39    51  1:11/31:50    50  1:18/33:08    44  2:27/35:35    49  4:29/40:04   100  1:10/41:14  Finish  0:51           
  6  Марiморiч Наталія      125 DSQ            32  6:19/ 6:19    33  1:12/ 7:31    52  0:38/ 8:09    53  1:22/ 9:31    54  1:32/11:03    55  1:26/12:29    56  0:48/13:17    64  0:57/14:14    62  1:11/15:25    63  0:48/16:13    37  1:47/18:00    38  0:53/18:53    39  0:57/19:50    40  1:21/21:11    41  1:16/22:27    43  0:46/23:13    45  0:50/24:03    46  0:54/24:57    47  0:42/25:39    48  0:52/26:31   100  1:19/27:50  Finish  0:43