ВП ФСОУ в Одеській області
Відкритий чемпіонат Одеської області зі спортивного орієнтування
Відкриті змагання зі спортивного орієнтування
«КУБОК ОДЕСИ 2019»
Кубок України (етап, спринт)
міський спринт
18.08.2019, пос. Котовського
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
KIDS , 6 КП, 0.900 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (35) | КП-2 (53) | КП-3 (36) | КП-4 (47) | КП-5 (44) | КП-6 (100) | Финиш |
1 | Калініченко Максим | 335 | 00:05:36 | 1:33/2 | 2:24/1 | 3:34/1 | 4:34/1 | 4:59/1 | 5:25/1 | 5:36/1 |
  | Полтавська | ІІІ-ю |   | 1:33/2 | 0:51/1 | 1:10/1 | 1:00/3 | 0:25/2 | 0:26/2 | 0:11/2 |
2 | Суслов Олексій | 151 | 00:05:48 | 1:31/1 | 2:24/1 | 3:42/2 | 4:41/2 | 5:09/2 | 5:36/2 | 5:48/2 |
  | Вінницька | б/р | + 0:12 | 1:31/1 | 0:53/2 | 1:18/4 | 0:59/2 | 0:28/3 | 0:27/3 | 0:12/3 |
3 | Зєльніков Андрій | 150 | 00:06:56 | 1:50/3 | 3:06/3 | 4:30/3 | 5:27/3 | 6:21/3 | 6:44/3 | 6:56/3 |
  | Вінницька | б/р | + 1:20 | 1:50/3 | 1:16/6 | 1:24/6 | 0:57/1 | 0:54/12 | 0:23/1 | 0:12/3 |
4 | Щербакова Вероніка | 358 | 00:07:37 | 2:00/4 | 3:15/4 | 4:51/5 | 6:13/5 | 6:54/5 | 7:24/4 | 7:37/4 |
  | Сумська | б/р ю | + 2:01 | 2:00/4 | 1:15/5 | 1:36/9 | 1:22/6 | 0:41/8 | 0:30/4 | 0:13/7 |
5 | Разіньков Тимофій | 409 | 00:07:40 | 2:15/5 | 3:17/5 | 4:44/4 | 6:03/4 | 6:41/4 | 7:28/5 | 7:40/5 |
  | Херсонська | ІІІ-ю | + 2:04 | 2:15/5 | 1:02/3 | 1:27/7 | 1:19/4 | 0:38/4 | 0:47/10 | 0:12/3 |
6 | Ігнатьєв Сергій | 387 | 00:08:19 | 2:23/7 | 3:51/7 | 5:07/7 | 6:39/7 | 7:18/7 | 8:04/7 | 8:19/6 |
  | Харківська | б/р | + 2:43 | 2:23/7 | 1:28/8 | 1:16/3 | 1:32/8 | 0:39/5 | 0:46/9 | 0:15/10 |
7 | Щербаков Лев | 357 | 00:08:19 | 2:21/6 | 3:43/6 | 4:56/6 | 6:36/6 | 7:16/6 | 8:01/6 | 8:19/6 |
  | Сумська | б/р ю | + 2:43 | 2:21/6 | 1:22/7 | 1:13/2 | 1:40/9 | 0:40/7 | 0:45/8 | 0:18/15 |
8 | Бешеля Екатерина | 113 | 00:09:38 | 2:31/8 | 4:34/8 | 6:17/8 | 7:36/8 | 8:38/8 | 9:22/8 | 9:38/8 |
  | Молдова | б/р ю | + 4:02 | 2:31/8 | 2:03/14 | 1:43/11 | 1:19/4 | 1:02/14 | 0:44/7 | 0:16/12 |
9 | Дружиніна Дарья | 440 | 00:10:35 | 2:47/9 | 4:37/9 | 6:45/11 | 8:55/10 | 9:37/9 | 10:19/9 | 10:35/9 |
  | м.Київ | б/р | + 4:59 | 2:47/9 | 1:50/12 | 2:08/14 | 2:10/12 | 0:42/9 | 0:42/6 | 0:16/12 |
10 | Кузнецова Кира | 178 | 00:10:59 | 2:47/9 | 4:43/11 | 6:17/8 | 8:53/9 | 9:47/10 | 10:46/10 | 10:59/10 |
  | Дніпропетровська | б/р ю | + 5:23 | 2:47/9 | 1:56/13 | 1:34/8 | 2:36/14 | 0:54/12 | 0:59/13 | 0:13/7 |
11 | Собчук Тетяна | 524 | 00:11:53 | 3:00/11 | 4:37/9 | 6:25/10 | 8:58/11 | 10:23/11 | 11:38/11 | 11:53/11 |
  | Кіровоградська | б/р | + 6:17 | 3:00/11 | 1:37/10 | 1:48/12 | 2:33/13 | 1:25/15 | 1:15/14 | 0:15/10 |
12 | Лобойко Дамир | 280 | 00:12:15 | 3:14/12 | 6:29/12 | 8:05/12 | 10:02/12 | 10:41/12 | 11:59/12 | 12:15/12 |
  | Одеська | б/р ю | + 6:39 | 3:14/12 | 3:15/15 | 1:36/9 | 1:57/10 | 0:39/5 | 1:18/15 | 0:16/12 |
13 | Максименко Марія | 441 | 00:15:28 | 8:23/14 | 10:12/14 | 11:31/13 | 13:38/13 | 14:21/13 | 15:16/13 | 15:28/13 |
  | м.Київ | б/р | + 9:52 | 8:23/14 | 1:49/11 | 1:19/5 | 2:07/11 | 0:43/10 | 0:55/12 | 0:12/3 |
14 | Митюшин Денис | 603 | 00:16:16 | 7:14/13 | 8:50/13 | 13:24/14 | 14:51/14 | 15:34/14 | 16:07/14 | 16:16/14 |
  | м.Київ | +10:40 | 7:14/13 | 1:36/9 | 4:34/15 | 1:27/7 | 0:43/10 | 0:33/5 | 0:09/1 | |
15 | Браім Владислав | 439 | 00:23:10 | 14:53/15 | 16:03/15 | 18:08/15 | 21:45/15 | 22:08/15 | 22:57/15 | 23:10/15 |
  | м.Київ | ІІІ-ю | +17:34 | 14:53/15 | 1:10/4 | 2:05/13 | 3:37/15 | 0:23/1 | 0:49/11 | 0:13/7 |
  | Идеальный участник |   | 00:05:24 | 1:31 | 0:51 | 1:10 | 0:57 | 0:23 | 0:23 | 0:09 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M10 , 8 КП, 1.200 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (35) | КП-2 (34) | КП-3 (42) | КП-4 (41) | КП-5 (53) | КП-6 (49) | КП-7 (44) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Добера Антон | 100 | 00:06:43 | 1:30/1 | 2:18/1 | 3:22/1 | 3:57/1 | 4:44/1 | 5:39/1 | 6:03/1 | 6:33/1 | 6:43/1 |
  | Молдова | ІІ-ю |   | 1:30/1 | 0:48/2 | 1:04/1 | 0:35/1 | 0:47/3 | 0:55/5 | 0:24/1 | 0:30/4 | 0:10/1 |
2 | Матин Дорофей | 282 | 00:08:14 | 1:32/2 | 2:28/2 | 3:39/2 | 5:38/3 | 6:16/2 | 7:07/2 | 7:32/2 | 8:03/2 | 8:14/2 |
  | Одеська | б/р | + 1:31 | 1:32/2 | 0:56/4 | 1:11/4 | 1:59/4 | 0:38/1 | 0:51/3 | 0:25/2 | 0:31/7 | 0:11/2 |
3 | Рясик Вечеслав | 181 | 00:08:32 | 2:39/6 | 3:26/6 | 4:31/4 | 5:31/2 | 6:28/3 | 7:20/3 | 7:51/3 | 8:21/3 | 8:32/3 |
  | Дніпропетровська | б/р | + 1:49 | 2:39/6 | 0:47/1 | 1:05/3 | 1:00/2 | 0:57/6 | 0:52/4 | 0:31/5 | 0:30/4 | 0:11/2 |
4 | Негода Ярослав | 180 | 00:10:34 | 4:38/8 | 5:28/8 | 6:32/7 | 7:33/5 | 8:30/4 | 9:19/4 | 9:51/4 | 10:20/4 | 10:34/4 |
  | Дніпропетровська | б/р | + 3:51 | 4:38/8 | 0:50/3 | 1:04/1 | 1:01/3 | 0:57/6 | 0:49/1 | 0:32/8 | 0:29/3 | 0:14/10 |
5 | Констандаки Александ | 101 | 00:11:27 | 1:56/4 | 2:53/3 | 4:46/5 | 7:08/4 | 8:39/5 | 10:18/5 | 10:44/5 | 11:16/5 | 11:27/5 |
  | Молдова | ІІІ-ю | + 4:44 | 1:56/4 | 0:57/5 | 1:53/7 | 2:22/5 | 1:31/9 | 1:39/8 | 0:26/3 | 0:32/8 | 0:11/2 |
6 | Кищенко Максим | 179 | 00:14:26 | 1:54/3 | 2:57/4 | 4:21/3 | 14:26/8 | 12:25 | 13:20/6 | 13:51/6 | 14:15/6 | 14:26/6 |
  | Дніпропетровська | ІІІ-ю | + 7:43 | 1:54/3 | 1:03/6 | 1:24/5 | 10:05/9 | -2:59 | 0:55/5 | 0:31/5 | 0:24/1 | 0:11/2 |
7 | Жинкевич Натан | 202 | 00:15:33 | 2:53/7 | 3:58/7 | 5:23/6 | 12:54/7 | 13:33/7 | 14:22/7 | 14:53/7 | 15:21/7 | 15:33/7 |
  | Донецька | ІІІ-ю | + 8:50 | 2:53/7 | 1:05/8 | 1:25/6 | 7:31/8 | 0:39/2 | 0:49/1 | 0:31/5 | 0:28/2 | 0:12/6 |
8 | Пицун Руслан | 336 | 00:29:44 | 1:58/5 | 3:11/5 | 7:00/8 | 10:50/6 | 11:46/6 | 28:27/8 | 29:00/8 | 29:32/8 | 29:44/8 |
  | Полтавська | б/р | +23:01 | 1:58/5 | 1:13/9 | 3:49/9 | 3:50/6 | 0:56/5 | 16:41/10 | 0:33/9 | 0:32/8 | 0:12/6 |
9 | Юпик Володимир | 152 | 00:41:37 | 20:38/10 | 21:54/10 | 24:01/9 | 35:51/9 | 36:51/8 | 38:53/9 | 39:43/9 | 41:24/9 | 41:37/9 |
  | Вінницька | б/р | +34:54 | 20:38/10 | 1:16/10 | 2:07/8 | 11:50/10 | 1:00/8 | 2:02/9 | 0:50/10 | 1:41/10 | 0:13/8 |
10 | Івженко Сєрафім | 359 | 01:11:27 | 10:11/9 | 11:15/9 | 62:52/10 | 67:51/10 | 68:38/9 | 70:16/10 | 70:44/10 | 71:14/10 | 71:27/10 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +64:44 | 10:11/9 | 1:04/7 | 51:37/10 | 4:59/7 | 0:47/3 | 1:38/7 | 0:28/4 | 0:30/4 | 0:13/8 |
  | Идеальный участник |   | 00:06:21 | 1:30 | 0:47 | 1:04 | 0:35 | 0:38 | 0:49 | 0:24 | 0:24 | 0:10 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M12 , 10 КП, 1.600 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M14 , 9 КП, 2.400 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M16 , 12 КП, 3.400 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M18 , 11 КП, 4.000 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M21A , 11 КП, 4.000 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M21E , 15 КП, 4.500 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M35 , 13 КП, 3.800 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M45 , 11 КП, 4.000 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M55 , 13 КП, 3.800 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
M65 , 12 КП, 3.300 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (34) | КП-2 (40) | КП-3 (48) | КП-4 (42) | КП-5 (36) | КП-6 (44) | КП-7 (50) | КП-8 (57) | КП-9 (33) | КП-10(52) | КП-11(49) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Островський Володими | 311 | 00:18:09 | 1:55/1 | 3:44/1 | 4:17/1 | 5:13/1 | 7:06/1 | 8:14/1 | 12:13/1 | 13:50/1 | 14:13/1 | 15:44/1 | 17:13/1 | 17:57/1 | 18:09/1 |
  | Одеська | І |   | 1:55/1 | 1:49/1 | 0:33/1 | 0:56/1 | 1:53/1 | 1:08/1 | 3:59/3 | 1:37/1 | 0:23/1 | 1:31/1 | 1:29/1 | 0:44/1 | 0:12/1 |
2 | Дегтев Олександр | 310 | 00:20:32 | 2:48/3 | 4:52/2 | 5:41/3 | 7:03/3 | 9:27/3 | 10:58/2 | 13:37/2 | 15:16/2 | 15:42/2 | 17:47/2 | 19:31/2 | 20:19/2 | 20:32/2 |
  | Одеська | ІІ | + 2:23 | 2:48/3 | 2:04/2 | 0:49/3 | 1:22/3 | 2:24/2 | 1:31/2 | 2:39/1 | 1:39/2 | 0:26/2 | 2:05/3 | 1:44/2 | 0:48/2 | 0:13/2 |
3 | Бобровський Олексан | 491 | 00:21:25 | 2:39/2 | 4:55/3 | 5:33/2 | 6:50/2 | 9:18/2 | 11:00/3 | 14:00/3 | 15:45/3 | 16:17/3 | 18:10/3 | 20:15/3 | 21:12/3 | 21:25/3 |
  | м.Київ | ІІ | + 3:16 | 2:39/2 | 2:16/3 | 0:38/2 | 1:17/2 | 2:28/3 | 1:42/3 | 3:00/2 | 1:45/3 | 0:32/3 | 1:53/2 | 2:05/3 | 0:57/3 | 0:13/2 |
4 | Авраменко Олександр | 193 | DSQ | 1:57 | 3:32 | 4:04 | 4:53 | 6:31 | 7:30 | 9:29 | 11:15 | 11:34 | 15:01 | 14:16 | 14:50 | 15:01 |
  | Дніпропетровська | б/р |   | 1:57 | 1:35 | 0:32 | 0:49 | 1:38 | 0:59 | 1:59 | 1:46 | 0:19 | 3:27 | 0:15 | 0:34 | 0:11 |
5 | Крам Іван | 492 | п 4.18.5. | 60:03 | 67:35 | 69:32 | 74:12 | 83:58 | 456:35 | 456:35 | 456:35 | 456:35 | 456:35 | 456:35 | 456:35 | 456:35 |
  | м.Київ | б/р |   | 60:03 | 7:32 | 1:57 | 4:40 | 9:46 | error | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:16:49 | 1:55 | 1:49 | 0:33 | 0:56 | 1:53 | 1:08 | 2:39 | 1:37 | 0:23 | 1:31 | 1:29 | 0:44 | 0:12 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
OPEN M , 9 КП, 2.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-3 (53) | КП-4 (31) | КП-5 (50) | КП-6 (55) | КП-7 (44) | КП-8 (47) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Безручко Владимир | 163 | 00:14:19 | 3:39/1 | 3:59/1 | 4:55/1 | 6:27/1 | 8:56/1 | 10:51/1 | 12:43/1 | 13:13/1 | 14:04/1 | 14:19/1 |
  | Вінницька | б/р | +14:19 | 3:39/1 | 0:20/1 | 0:56/1 | 1:32/1 | 2:29/1 | 1:55/1 | 1:52/1 | 0:30/1 | 0:51/1 | 0:15/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:14:19 | 3:39 | 0:20 | 0:56 | 1:32 | 2:29 | 1:55 | 1:52 | 0:30 | 0:51 | 0:15 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
OPEN W , 9 КП, 2.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-3 (53) | КП-4 (31) | КП-5 (50) | КП-6 (55) | КП-7 (44) | КП-8 (47) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Ардашева Олександра | 602 | 00:14:17 | 2:53/1 | 3:40/1 | 4:32/1 | 5:48/1 | 7:52/1 | 9:28/1 | 10:58/1 | 13:28/1 | 14:07/1 | 14:17/1 |
  |   | 2:53/1 | 0:47/4 | 0:52/2 | 1:16/1 | 2:04/1 | 1:36/1 | 1:30/1 | 2:30/3 | 0:39/2 | 0:10/1 | ||
2 | Ворона Наталія | 313 | 00:20:34 | 5:07/3 | 5:29/3 | 6:38/3 | 8:36/3 | 12:08/3 | 14:50/3 | 17:52/3 | 19:13/2 | 20:22/2 | 20:34/2 |
  | Одеська | б/р | + 6:17 | 5:07/3 | 0:22/2 | 1:09/4 | 1:58/4 | 3:32/4 | 2:42/6 | 3:02/4 | 1:21/2 | 1:09/6 | 0:12/4 |
3 | Зарицкая Ангелина | 999 | 00:20:39 | 4:28/2 | 4:44/2 | 5:57/2 | 7:34/2 | 10:48/2 | 13:29/2 | 17:08/2 | 19:41/4 | 20:28/3 | 20:39/3 |
  | м.Київ | + 6:22 | 4:28/2 | 0:16/1 | 1:13/5 | 1:37/3 | 3:14/2 | 2:41/5 | 3:39/5 | 2:33/4 | 0:47/4 | 0:11/3 | |
4 | Сулік Лиля | 650 | 00:20:50 | 7:15/4 | 7:52/4 | 9:11/4 | 10:42/4 | 13:57/4 | 16:25/4 | 18:51/4 | 19:31/3 | 20:35/4 | 20:50/4 |
  | + 6:33 | 7:15/4 | 0:37/3 | 1:19/6 | 1:31/2 | 3:15/3 | 2:28/4 | 2:26/2 | 0:40/1 | 1:04/5 | 0:15/6 | ||
5 | Пичкуренко Алина | 998 | 00:41:28 | 10:50/6 | 13:49/6 | 14:44/6 | 16:47/6 | 25:52/6 | 28:09/6 | 32:21/6 | 40:34/5 | 41:18/5 | 41:28/5 |
  | м.Київ | +27:11 | 10:50/6 | 2:59/6 | 0:55/3 | 2:03/5 | 9:05/5 | 2:17/2 | 4:12/6 | 8:13/5 | 0:44/3 | 0:10/1 | |
6 | Кирилюк Ольга | 493 | 00:44:43 | 8:18/5 | 9:29/5 | 10:20/5 | 16:08/5 | 25:23/5 | 27:41/5 | 30:13/5 | 43:53/6 | 44:31/6 | 44:43/6 |
  | м.Київ | +30:26 | 8:18/5 | 1:11/5 | 0:51/1 | 5:48/6 | 9:15/6 | 2:18/3 | 2:32/3 | 13:40/6 | 0:38/1 | 0:12/4 | |
7 | Ничипоренко Ольга | 314 | DSQ | 19:51 | 42:48 | 42:48 | 24:49 | 30:08 | 36:08 | 39:54 | 41:59 | 42:36 | 42:48 |
  | Одеська | б/р |   | 19:51 | 22:57 | 0:00 | **:01 | 5:19 | 6:00 | 3:46 | 2:05 | 0:37 | 0:12 |
8 | Паєнко Світлана | 494 | DSQ | 12:08 | 12:29 | 13:34 | 15:12 | 18:07 | 21:00 | 24:40 | 26:14 | 25:24 | 26:14 |
  | м.Київ | ІІІ-ю |   | 12:08 | 0:21 | 1:05 | 1:38 | 2:55 | 2:53 | 3:40 | 1:34 | 0:10 | 0:50 |
  | Идеальный участник |   | 00:11:54 | 2:53 | 0:16 | 0:51 | 1:16 | 2:04 | 1:36 | 1:30 | 0:40 | 0:38 | 0:10 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W10 , 8 КП, 1.200 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (35) | КП-2 (34) | КП-3 (42) | КП-4 (41) | КП-5 (53) | КП-6 (49) | КП-7 (44) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Ігнатьєва Інна | 400 | 00:07:11 | 1:26/1 | 2:11/1 | 3:13/1 | 4:33/1 | 5:26/1 | 6:05/1 | 6:33/1 | 7:02/1 | 7:11/1 |
  | Харківська | ІІІ-ю |   | 1:26/1 | 0:45/1 | 1:02/1 | 1:20/4 | 0:53/4 | 0:39/1 | 0:28/4 | 0:29/3 | 0:09/1 |
2 | Колесник Євгенія | 315 | 00:07:52 | 1:26/1 | 2:17/2 | 4:16/3 | 4:58/2 | 5:39/2 | 6:51/2 | 7:17/2 | 7:42/2 | 7:52/2 |
  | Одеська | ІІІ-ю | + 0:41 | 1:26/1 | 0:51/3 | 1:59/5 | 0:42/2 | 0:41/2 | 1:12/4 | 0:26/2 | 0:25/1 | 0:10/2 |
3 | Разінькова Крістіна | 420 | 00:10:02 | 2:05/4 | 3:30/4 | 4:54/4 | 5:52/3 | 7:05/3 | 8:22/3 | 9:01/3 | 9:45/3 | 10:02/3 |
  | Херсонська | ІІІ-ю | + 2:51 | 2:05/4 | 1:25/7 | 1:24/4 | 0:58/3 | 1:13/6 | 1:17/5 | 0:39/5 | 0:44/7 | 0:17/7 |
4 | Урсу Мария | 108 | 00:11:55 | 1:49/3 | 2:57/3 | 4:08/2 | 5:57/4 | 7:43/4 | 9:17/4 | 11:08/4 | 11:44/4 | 11:55/4 |
  | Молдова | ІІ-ю | + 4:44 | 1:49/3 | 1:08/6 | 1:11/2 | 1:49/5 | 1:46/7 | 1:34/6 | 1:51/7 | 0:36/5 | 0:11/4 |
5 | Сідлецька Марія | 164 | 00:17:19 | 9:49/5 | 10:44/5 | 12:44/5 | 14:47/5 | 15:25/5 | 16:12/5 | 16:36/5 | 17:07/5 | 17:19/5 |
  | Вінницька | б/р | +10:08 | 9:49/5 | 0:55/4 | 2:00/6 | 2:03/6 | 0:38/1 | 0:47/2 | 0:24/1 | 0:31/4 | 0:12/5 |
6 | Каминская Татьяна | 194 | 00:22:13 | 10:49/6 | 11:56/6 | 13:08/6 | 16:09/6 | 17:17/6 | 20:56/6 | 21:35/6 | 22:01/6 | 22:13/6 |
  | Дніпропетровська | б/р | +15:02 | 10:49/6 | 1:07/5 | 1:12/3 | 3:01/7 | 1:08/5 | 3:39/7 | 0:39/5 | 0:26/2 | 0:12/5 |
7 | Середа Дар’я | 316 | 00:23:34 | 16:53/7 | 17:43/7 | 19:58/7 | 20:37/7 | 21:25/7 | 22:21/7 | 22:48/7 | 23:24/7 | 23:34/7 |
  | Одеська | б/р | +16:23 | 16:53/7 | 0:50/2 | 2:15/7 | 0:39/1 | 0:48/3 | 0:56/3 | 0:27/3 | 0:36/5 | 0:10/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:06:07 | 1:26 | 0:45 | 1:02 | 0:39 | 0:38 | 0:39 | 0:24 | 0:25 | 0:09 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W12 , 10 КП, 1.600 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W14 , 9 КП, 2.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-3 (53) | КП-4 (31) | КП-5 (50) | КП-6 (55) | КП-7 (44) | КП-8 (47) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Мізернюк Мирослава | 422 | 00:09:52 | 2:14/1 | 2:31/1 | 3:14/1 | 4:12/1 | 6:04/1 | 7:22/1 | 8:45/1 | 9:07/1 | 9:42/1 | 9:52/1 |
  | Херсонська | І |   | 2:14/1 | 0:17/4 | 0:43/4 | 0:58/2 | 1:52/1 | 1:18/1 | 1:23/1 | 0:22/1 | 0:35/3 | 0:10/4 |
2 | Мінаєва Олександра | 376 | 00:10:29 | 2:21/2 | 2:38/2 | 3:18/2 | 4:22/2 | 6:21/2 | 7:44/2 | 9:15/2 | 9:44/2 | 10:18/2 | 10:29/2 |
  | Сумська | ІІ | + 0:37 | 2:21/2 | 0:17/4 | 0:40/1 | 1:04/3 | 1:59/3 | 1:23/2 | 1:31/5 | 0:29/10 | 0:34/1 | 0:11/7 |
3 | Землякова Аліса | 403 | 00:10:38 | 2:24/3 | 2:38/2 | 3:39/4 | 4:35/3 | 6:28/3 | 7:55/3 | 9:21/3 | 9:49/3 | 10:27/3 | 10:38/3 |
  | Харківська | ІІІ-ю | + 0:46 | 2:24/3 | 0:14/1 | 1:01/12 | 0:56/1 | 1:53/2 | 1:27/3 | 1:26/2 | 0:28/9 | 0:38/7 | 0:11/7 |
4 | Аскерова Світлана | 499 | 00:11:15 | 2:51/6 | 3:11/6 | 3:59/6 | 5:05/5 | 7:05/5 | 8:38/5 | 10:05/4 | 10:29/4 | 11:05/4 | 11:15/4 |
  | м.Київ | І-ю | + 1:23 | 2:51/6 | 0:20/8 | 0:48/6 | 1:06/4 | 2:00/4 | 1:33/5 | 1:27/4 | 0:24/2 | 0:36/5 | 0:10/4 |
5 | Калашник Єва | 374 | 00:11:25 | 2:46/5 | 3:06/5 | 3:55/5 | 5:08/6 | 7:11/6 | 8:48/6 | 10:14/5 | 10:39/5 | 11:14/5 | 11:25/5 |
  | Сумська | ІІІ | + 1:33 | 2:46/5 | 0:20/8 | 0:49/8 | 1:13/8 | 2:03/6 | 1:37/7 | 1:26/2 | 0:25/5 | 0:35/3 | 0:11/7 |
6 | Котенко Олеся | 219 | 00:11:33 | 2:25/4 | 2:48/4 | 3:36/3 | 4:46/4 | 6:50/4 | 8:29/4 | 10:17/6 | 10:42/6 | 11:24/6 | 11:33/6 |
  | Донецька | І-ю | + 1:41 | 2:25/4 | 0:23/11 | 0:48/6 | 1:10/7 | 2:04/7 | 1:39/8 | 1:48/6 | 0:25/5 | 0:42/10 | 0:09/1 |
7 | Совенко Юлія | 171 | 00:12:43 | 3:13/7 | 3:34/7 | 4:15/7 | 5:23/7 | 7:52/8 | 9:35/8 | 11:32/7 | 11:56/7 | 12:34/7 | 12:43/7 |
  | Вінницька | ІІ-ю | + 2:51 | 3:13/7 | 0:21/10 | 0:41/2 | 1:08/5 | 2:29/8 | 1:43/10 | 1:57/7 | 0:24/2 | 0:38/7 | 0:09/1 |
8 | Буртовская Александр | 129 | 00:12:49 | 3:42/12 | 3:59/12 | 4:40/11 | 5:49/9 | 7:49/7 | 9:23/7 | 11:36/8 | 12:01/8 | 12:40/8 | 12:49/8 |
  | Молдова | І | + 2:57 | 3:42/12 | 0:17/4 | 0:41/2 | 1:09/6 | 2:00/4 | 1:34/6 | 2:13/8 | 0:25/5 | 0:39/9 | 0:09/1 |
9 | Сирих Олександра | 260 | 00:13:48 | 3:18/8 | 3:34/7 | 4:18/8 | 5:48/8 | 8:24/9 | 9:55/9 | 12:36/9 | 13:01/9 | 13:38/9 | 13:48/9 |
  | Луганська | ІІ-ю | + 3:56 | 3:18/8 | 0:16/3 | 0:44/5 | 1:30/11 | 2:36/9 | 1:31/4 | 2:41/11 | 0:25/5 | 0:37/6 | 0:10/4 |
10 | Філипчук Тетяна | 423 | 00:16:06 | 3:20/9 | 3:57/11 | 4:53/12 | 6:13/11 | 9:32/11 | 11:40/10 | 14:24/10 | 15:04/10 | 15:55/10 | 16:06/10 |
  | Херсонська | ІІІ-ю | + 6:14 | 3:20/9 | 0:37/14 | 0:56/10 | 1:20/10 | 3:19/13 | 2:08/11 | 2:44/12 | 0:40/12 | 0:51/14 | 0:11/7 |
11 | Чайковська Катерина | 172 | 00:18:26 | 3:27/11 | 3:41/9 | 4:37/9 | 7:24/12 | 11:27/12 | 14:21/11 | 16:35/11 | 17:33/11 | 18:15/11 | 18:26/11 |
  | Вінницька | б/р | + 8:34 | 3:27/11 | 0:14/1 | 0:56/10 | 2:47/15 | 4:03/14 | 2:54/14 | 2:14/9 | 0:58/15 | 0:42/10 | 0:11/7 |
12 | Шураєва Альона | 428 | 00:19:16 | 7:52/14 | 8:20/14 | 9:21/14 | 10:55/14 | 13:33/13 | 15:14/13 | 17:52/12 | 18:31/12 | 19:05/12 | 19:16/12 |
  | Хмельницька | ІІІ-ю | + 9:24 | 7:52/14 | 0:28/13 | 1:01/12 | 1:34/12 | 2:38/10 | 1:41/9 | 2:38/10 | 0:39/11 | 0:34/1 | 0:11/7 |
13 | Гришанова Аліна | 373 | 00:22:24 | 3:25/10 | 3:49/10 | 4:39/10 | 5:53/10 | 8:56/10 | 14:54/12 | 21:04/13 | 21:28/13 | 22:13/13 | 22:24/13 |
  | Сумська | б/р ю | +12:32 | 3:25/10 | 0:24/12 | 0:50/9 | 1:14/9 | 3:03/11 | 5:58/15 | 6:10/15 | 0:24/2 | 0:45/12 | 0:11/7 |
14 | Ушакова Анастасія | 377 | 00:23:40 | 4:32/13 | 5:49/13 | 6:54/13 | 9:20/13 | 15:41/14 | 18:04/14 | 21:51/14 | 22:40/14 | 23:29/14 | 23:40/14 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +13:48 | 4:32/13 | 1:17/15 | 1:05/14 | 2:26/14 | 6:21/15 | 2:23/12 | 3:47/13 | 0:49/13 | 0:49/13 | 0:11/7 |
15 | Апанович Лукия | 498 | 00:30:57 | 15:43/15 | 16:01/15 | 17:24/15 | 18:59/15 | 22:15/15 | 24:52/15 | 29:03/15 | 29:53/15 | 30:45/15 | 30:57/15 |
  | м.Київ | б/р | +21:05 | 15:43/15 | 0:18/7 | 1:23/15 | 1:35/13 | 3:16/12 | 2:37/13 | 4:11/14 | 0:50/14 | 0:52/15 | 0:12/15 |
16 | Ланенко Олександра | 496 | DSQ | 36:23 | 46:34 | 47:54 | 55:47 | 76:54 | 76:54 | 76:54 | 76:54 | 76:42 | 76:54 |
  | м.Київ | б/р |   | 36:23 | 10:11 | 1:20 | 7:53 | 21:07 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:48 | 0:12 |
17 | Козленко Катерина | 375 | DSQ | 4:43 | 5:05 | 6:04 | 7:48 | 10:37 | 12:36 | 15:56 | 15:03 | 15:44 | 15:56 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | 4:43 | 0:22 | 0:59 | 1:44 | 2:49 | 1:59 | 3:20 | 0:07 | 0:41 | 0:12 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:42 | 2:14 | 0:14 | 0:40 | 0:56 | 1:52 | 1:18 | 1:23 | 0:22 | 0:34 | 0:09 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W16 , 11 КП, 3.400 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W18 , 12 КП, 3.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (42) | КП-3 (54) | КП-4 (34) | КП-5 (45) | КП-6 (49) | КП-7 (55) | КП-8 (50) | КП-9 (31) | КП-10(47) | КП-11(44) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Панюкова Анастасія | 507 | 00:14:29 | 2:25/2 | 2:44/2 | 3:37/2 | 3:55/2 | 4:54/1 | 7:33/1 | 9:05/1 | 10:31/1 | 12:23/1 | 13:30/1 | 13:57/1 | 14:19/1 | 14:29/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 2:25/2 | 0:19/1 | 0:53/1 | 0:18/1 | 0:59/1 | 2:39/1 | 1:32/1 | 1:26/1 | 1:52/1 | 1:07/1 | 0:27/4 | 0:22/1 | 0:10/1 |
2 | Ковтун Карина | 200 | 00:14:57 | 2:14/1 | 2:33/1 | 3:34/1 | 3:52/1 | 4:55/2 | 7:37/2 | 9:17/2 | 10:48/2 | 12:47/2 | 14:02/2 | 14:24/2 | 14:46/2 | 14:57/2 |
  | Дніпропетровська | КМСУ | + 0:28 | 2:14/1 | 0:19/1 | 1:01/2 | 0:18/1 | 1:03/2 | 2:42/2 | 1:40/2 | 1:31/2 | 1:59/2 | 1:15/2 | 0:22/1 | 0:22/1 | 0:11/2 |
3 | Ліхтей Вікторія | 424 | 00:18:05 | 2:33/3 | 3:13/3 | 4:21/3 | 4:40/3 | 6:30/4 | 9:42/4 | 11:34/4 | 13:15/3 | 15:35/3 | 17:01/3 | 17:27/3 | 17:53/3 | 18:05/3 |
  | Херсонська | МСУ | + 3:36 | 2:33/3 | 0:40/5 | 1:08/3 | 0:19/3 | 1:50/6 | 3:12/3 | 1:52/3 | 1:41/3 | 2:20/3 | 1:26/4 | 0:26/3 | 0:26/4 | 0:12/3 |
4 | Коростылева Анастаси | 131 | 00:18:44 | 2:53/4 | 3:14/4 | 4:23/4 | 4:43/4 | 5:58/3 | 9:22/3 | 11:27/3 | 13:22/4 | 15:59/4 | 17:30/4 | 18:01/4 | 18:32/4 | 18:44/4 |
  | Молдова | КМСУ | + 4:15 | 2:53/4 | 0:21/3 | 1:09/4 | 0:20/4 | 1:15/3 | 3:24/4 | 2:05/5 | 1:55/4 | 2:37/4 | 1:31/5 | 0:31/6 | 0:31/6 | 0:12/3 |
5 | Богатир Олена | 383 | 00:20:11 | 4:02/6 | 4:46/6 | 6:01/6 | 6:23/6 | 7:41/6 | 11:11/6 | 13:06/6 | 15:08/6 | 17:46/6 | 19:11/5 | 19:34/5 | 19:59/5 | 20:11/5 |
  | Сумська | КМСУ | + 5:42 | 4:02/6 | 0:44/6 | 1:15/6 | 0:22/5 | 1:18/4 | 3:30/5 | 1:55/4 | 2:02/6 | 2:38/5 | 1:25/3 | 0:23/2 | 0:25/3 | 0:12/3 |
6 | Атаманюк Ирина | 111 | 00:20:20 | 3:15/5 | 3:41/5 | 4:52/5 | 5:15/5 | 6:47/5 | 10:33/5 | 12:43/5 | 14:39/5 | 17:34/5 | 19:11/5 | 19:40/6 | 20:07/6 | 20:20/6 |
  | Молдова | ІІ-ю | + 5:51 | 3:15/5 | 0:26/4 | 1:11/5 | 0:23/6 | 1:32/5 | 3:46/6 | 2:10/6 | 1:56/5 | 2:55/6 | 1:37/6 | 0:29/5 | 0:27/5 | 0:13/6 |
  | Идеальный участник |   | 00:14:13 | 2:14 | 0:19 | 0:53 | 0:18 | 0:59 | 2:39 | 1:32 | 1:26 | 1:52 | 1:07 | 0:22 | 0:22 | 0:10 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W21A , 13 КП, 3.800 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W21E , 13 КП, 3.800 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W35 , 11 КП, 4.000 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W45 , 13 КП, 3.800 кмKIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W55 , 12 КП, 3.300 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (34) | КП-2 (40) | КП-3 (48) | КП-4 (42) | КП-5 (36) | КП-6 (44) | КП-7 (50) | КП-8 (57) | КП-9 (33) | КП-10(52) | КП-11(49) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Rita Serviene | 145 | 00:21:52 | 2:22/1 | 5:14/1 | 6:03/1 | 7:02/1 | 9:30/1 | 10:45/1 | 13:58/1 | 16:27/1 | 16:46/1 | 18:48/1 | 20:51/1 | 21:35/1 | 21:52/1 |
  | Lithuania |   | 2:22/1 | 2:52/3 | 0:49/2 | 0:59/1 | 2:28/2 | 1:15/1 | 3:13/2 | 2:29/4 | 0:19/1 | 2:02/1 | 2:03/1 | 0:44/1 | 0:17/3 | |
2 | Гавриленко Лідія | 520 | 00:23:05 | 3:23/3 | 5:44/3 | 6:27/2 | 7:34/2 | 10:04/2 | 11:36/2 | 14:53/2 | 16:40/2 | 17:29/2 | 19:35/2 | 21:49/2 | 22:52/2 | 23:05/2 |
  | м.Київ | б/р | + 1:13 | 3:23/3 | 2:21/1 | 0:43/1 | 1:07/2 | 2:30/3 | 1:32/2 | 3:17/3 | 1:47/1 | 0:49/4 | 2:06/2 | 2:14/2 | 1:03/4 | 0:13/2 |
3 | Островська Наталія | 331 | 00:25:47 | 3:11/2 | 5:42/2 | 6:34/3 | 8:04/3 | 11:31/3 | 13:34/3 | 17:06/3 | 19:00/3 | 19:32/3 | 21:59/3 | 24:32/3 | 25:30/3 | 25:47/3 |
  | Одеська | ІІ | + 3:55 | 3:11/2 | 2:31/2 | 0:52/4 | 1:30/3 | 3:27/4 | 2:03/3 | 3:32/4 | 1:54/3 | 0:32/2 | 2:27/3 | 2:33/4 | 0:58/2 | 0:17/3 |
4 | Терехова Юлия | 136 | 00:27:06 | 3:27/4 | 6:38/4 | 7:28/4 | 10:20/4 | 12:46/4 | 15:31/4 | 18:22/4 | 20:13/4 | 20:49/4 | 23:37/4 | 25:56/4 | 26:54/4 | 27:06/4 |
  | Молдова | ІІ | + 5:14 | 3:27/4 | 3:11/4 | 0:50/3 | 2:52/4 | 2:26/1 | 2:45/4 | 2:51/1 | 1:51/2 | 0:36/3 | 2:48/4 | 2:19/3 | 0:58/2 | 0:12/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:20:04 | 2:22 | 2:21 | 0:43 | 0:59 | 2:26 | 1:15 | 2:51 | 1:47 | 0:19 | 2:02 | 2:03 | 0:44 | 0:12 |
KIDS M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W55 M65 W65
W65 , 11 КП, 3.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (37) | КП-2 (48) | КП-3 (39) | КП-4 (45) | КП-5 (36) | КП-6 (47) | КП-7 (44) | КП-8 (55) | КП-9 (52) | КП-10(49) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Познаєва Ольга | 522 | 00:21:42 | 4:11/1 | 5:02/1 | 5:51/1 | 9:33/1 | 11:59/1 | 13:11/1 | 13:44/1 | 16:15/1 | 18:30/1 | 20:29/1 | 21:30/1 | 21:42/1 |
  | м.Київ | б/р | +21:42 | 4:11/1 | 0:51/1 | 0:49/1 | 3:42/1 | 2:26/1 | 1:12/1 | 0:33/1 | 2:31/1 | 2:15/1 | 1:59/1 | 1:01/2 | 0:12/1 |
2 | Котлова Людмила | 334 | 00:36:26 | 5:06/2 | 6:03/2 | 6:54/2 | 10:38/2 | 13:05/2 | 16:22/2 | 25:17/2 | 29:40/2 | 32:46/2 | 35:08/2 | 36:08/2 | 36:26/2 |
  | Одеська | ІІ | +36:26 | 5:06/2 | 0:57/2 | 0:51/2 | 3:44/2 | 2:27/2 | 3:17/2 | 8:55/2 | 4:23/2 | 3:06/2 | 2:22/2 | 1:00/1 | 0:18/2 |
3 | Narute Kunigunda Kar | 146 | DSQ | 6:32 | 7:21 | 8:19 | 12:20 | 17:22 | 19:11 | 19:59 | 44:11 | 47:41 | 57:31 | 57:03 | 57:31 |
  | Lithuania |   | 6:32 | 0:49 | 0:58 | 4:01 | 5:02 | 1:49 | 0:48 | 24:12 | 3:30 | 9:50 | 0:32 | 0:28 | |
4 | Закревская Софья | 521 | DSQ | 18:24 | 19:29 | 25:06 | 29:27 | 35:35 | 37:29 | 40:20 | 58:26 | 58:26 | 58:26 | 58:26 | 58:26 |
  | м.Київ | ІІ |   | 18:24 | 1:05 | 5:37 | 4:21 | 6:08 | 1:54 | 2:51 | 18:06 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
5 | Костишена Катерина | 333 | DSQ | 4:51 | 5:34 | 23:49 | 9:09 | 14:18 | 15:48 | 17:36 | 20:28 | 23:49 | 22:43 | 23:38 | 23:49 |
  | Одеська | ІІІ |   | 4:51 | 0:43 | 18:15 | **:20 | 5:09 | 1:30 | 1:48 | 2:52 | 3:21 | -1:54 | 0:55 | 0:11 |
  | Идеальный участник |   | 00:21:41 | 4:11 | 0:51 | 0:49 | 3:42 | 2:26 | 1:12 | 0:33 | 2:31 | 2:15 | 1:59 | 1:00 | 0:12 |