Date, time of updating:22.10.2017,14:50:07

Гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання

Відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України в Одеській обл.

II (обласний) етап Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів

one man relay

22.10.2017 р. м.Одеса, парк Дюковський


M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M12 , 29 КП, 0.000 км

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Коваленко Илья         171 00:12:53       42  0:42/ 0:42    44  1:55/ 2:37    45  1:41/ 4:18    40  1:19/ 5:37    39  0:28/ 6:05    38  0:32/ 6:37    37  0:48/ 7:25    36  1:04/ 8:29    35  1:24/ 9:53    34  0:35/10:28    33  0:48/11:16    32  0:58/12:14   100  0:53/13:07  Finish  0:12 00:12:53  
  2  Матін Фадей            130 00:21:05       43  0:16/ 0:16    44  0:22/ 0:38    51  1:17/ 1:55    45  0:30/ 2:25    50  0:33/ 2:58    31  0:38/ 3:36    57  0:52/ 4:28    52  0:30/ 4:58    58  0:35/ 5:33    53  0:38/ 6:11    49  1:25/ 7:36    47  0:32/ 8:08    46  0:37/ 8:45    48  0:52/ 9:37    55  0:53/10:30    56  0:53/11:23    54  0:59/12:22    32  2:32/14:54    33  0:34/15:28    34  0:45/16:13    35  0:28/16:41    41  0:36/17:17    37  0:52/18:09    38  0:26/18:35    39  0:27/19:02    40  0:26/19:28    42  1:18/20:46   100  0:34/21:20  Finish  0:11 00:21:05  
  3  Пустильник Володя      253 00:21:09       44  0:40/ 0:40    52  1:24/ 2:04    51  0:27/ 2:31    57  0:41/ 3:12    31  1:20/ 4:32    50  0:51/ 5:23    45  0:52/ 6:15    40  1:12/ 7:27    39  0:41/ 8:08    38  0:35/ 8:43    37  0:49/ 9:32    40  1:12/10:44    42  2:15/12:59    43  0:39/13:38    44  1:15/14:53    53  1:45/16:38    32  3:04/19:42    33  0:37/20:19   100  1:02/21:21  Finish  0:14 00:21:09  
  4  Матин Дорофей          129 00:21:17       43  0:19/ 0:19    44  0:22/ 0:41    51  1:18/ 1:59    45  0:34/ 2:33    50  0:33/ 3:06    31  0:43/ 3:49    57  1:03/ 4:52    58  0:39/ 5:31    53  0:47/ 6:18    49  1:28/ 7:46    47  0:33/ 8:19    46  0:41/ 9:00    48  1:16/10:16    55  0:32/10:48    56  0:59/11:47    54  1:03/12:50    32  2:35/15:25    33  1:17/16:42    35  1:06/17:48    36  0:42/18:30    41  1:00/19:30    42  1:20/20:50   100  0:39/21:29  Finish  0:14 00:21:17  
  5  Сергійчук Тимофій      932 00:23:40       43  0:15/ 0:15    44  1:16/ 1:31   100  5:41/ 7:12    32  1:12/ 8:24    33  1:20/ 9:44    34  0:29/10:13    35  1:23/11:36    36  0:29/12:05    36  0:38/12:43    41  0:56/13:39    36  1:20/14:59    35  2:43/17:42  Finish  6:24 00:23:40  
  6  Пригорнєв Артем        998 10:35:43       43  0:29/ 0:29    44  0:29/ 0:58    40  2:24/ 3:22    39  1:47/ 5:09    45  2:44/ 7:53    50  1:02/ 8:55    51  1:58/10:53    57  1:02/11:55    57  0:31/12:26    58  1:00/13:26    53  1:06/14:32    49  2:27/16:59    53  1:06/18:05    52  0:56/19:01    57  1:32/20:33  Finish  3:36 00:23:43  
  7  Отен Евгеній           229 00:25:07      100  0:10/ 0:10    32  0:50/ 1:00    33  0:37/ 1:37    34  0:57/ 2:34    35  0:29/ 3:03    36  0:25/ 3:28    40  3:50/ 7:18    39  1:03/ 8:21    38  0:42/ 9:03    37  1:42/10:45    51  4:47/15:32    57  1:09/16:41    58  0:40/17:21    52  0:51/18:12    53  1:59/20:11    43  3:15/23:26    41  1:04/24:30  Finish  1:03 00:25:07  
  8  Сергеев Саша           954 00:25:43       43  0:17/ 0:17    44  0:31/ 0:48   100  4:54/ 5:42    41  1:21/ 7:03    42  0:43/ 7:46    39  1:38/ 9:24    38  1:16/10:40    38  0:04/10:44    36  1:46/12:30    35  0:57/13:27    32  4:09/17:36    33  0:54/18:30    36  2:32/21:02    44  2:47/23:49   100  1:48/25:37  Finish  0:32 00:25:43  
  9  Сирбу Ігор             231 00:25:48      100  0:18/ 0:18    32  0:49/ 1:07    33  0:35/ 1:42    34  0:56/ 2:38    35  0:32/ 3:10    36  0:25/ 3:35    40  3:46/ 7:21    39  1:06/ 8:27    38  0:38/ 9:05    37  1:42/10:47    51  4:47/15:34    57  1:11/16:45    58  0:44/17:29    52  1:00/18:29    53  1:58/20:27    43  3:02/23:29    41  1:06/24:35   100  1:20/25:55  Finish  0:19 00:25:48  
 10  Кукленко Володимир     193 00:26:08      100  0:10/ 0:10   100  0:05/ 0:15    32  0:54/ 1:09    33  0:35/ 1:44    35  1:00/ 2:44    36  0:46/ 3:30    43  2:50/ 6:20    51  2:23/ 8:43    45  0:38/ 9:21    50  1:08/10:29    31  1:04/11:33    57  1:13/12:46    39  2:55/15:41    40  0:46/16:27    38  1:25/17:52    36  1:55/19:47    41  1:10/20:57   100  5:25/26:22  Finish  0:12 00:26:08  
 11  Сергійчук Ваня         301 00:26:11       43  0:22/ 0:22    44  1:10/ 1:32   100  5:43/ 7:15    32  1:00/ 8:15    33  1:29/ 9:44    34  0:32/10:16    35  0:54/11:10    36  0:51/12:01    41  1:34/13:35    36  0:57/14:32    35  1:48/16:20    36  4:50/21:10    44  2:53/24:03   100  2:06/26:09  Finish  0:28 00:26:11  
 12  Умецький Роман         224 00:26:13       43  0:24/ 0:24    44  0:32/ 0:56   100  6:09/ 7:05    32  1:14/ 8:19    33  1:29/ 9:48    34  0:34/10:22    35  0:56/11:18    36  0:42/12:00    41  1:44/13:44    36  1:13/14:57    35  1:21/16:18    36  4:51/21:09    44  2:58/24:07   100  2:05/26:12  Finish  0:27 00:26:13  
 13  Парпалак Сергій        230 00:26:15      100  0:16/ 0:16    32  0:46/ 1:02    33  0:37/ 1:39    34  0:50/ 2:29    35  0:36/ 3:05    36  0:26/ 3:31    40  3:46/ 7:17    39  1:07/ 8:24    38  0:44/ 9:08    37  1:35/10:43    51  4:28/15:11    57  1:32/16:43    58  0:43/17:26    52  0:49/18:15    53  1:55/20:10    43  3:11/23:21    41  1:12/24:33  Finish  2:08 00:26:15  
 14  Лагода Даніїл          222 00:27:30       43  1:07/ 1:07    42  1:01/ 2:08    41  0:32/ 2:40    44  2:03/ 4:43    49  4:02/ 8:45    54  0:53/ 9:38    55  0:50/10:28    48  0:46/11:14    56  1:51/13:05    47  1:56/15:01    47  0:04/15:05    46  1:04/16:09    49  1:27/17:36    32  3:25/21:01    33  1:01/22:02    33  0:05/22:07    35  2:29/24:36    36  1:00/25:36    41  1:07/26:43   100  0:56/27:39  Finish  0:17 00:27:30  
 15  Лагода Михайло         223 00:27:32       43  1:13/ 1:13    42  0:54/ 2:07    41  0:34/ 2:41    44  2:04/ 4:45    49  4:08/ 8:53    54  0:44/ 9:37    55  0:56/10:33    48  1:06/11:39    56  1:38/13:17    47  1:43/15:00    46  1:25/16:25    49  1:20/17:45    32  3:23/21:08    32  0:05/21:13    33  0:57/22:10    35  2:35/24:45    36  0:50/25:35    41  1:05/26:40   100  1:02/27:42  Finish  0:16 00:27:32  
 16  Паньков Мирослав       174 00:28:24       41  1:58/ 1:58    36  1:59/ 3:57    33  2:30/ 6:27    32  1:44/ 8:11    49  3:17/11:28    47  1:21/12:49    46  1:22/14:11    48  2:25/16:36    56  1:41/18:17    55  2:08/20:25    54  1:40/22:05    53  1:28/23:33    52  1:26/24:59    44  1:44/26:43    43  0:58/27:41   100  0:57/28:38  Finish  0:12 00:28:24  
 17  Ева Митько             101 00:28:27       42  1:06/ 1:06    41  0:27/ 1:33    36  1:03/ 2:36    37  1:04/ 3:40    38  0:45/ 4:25    39  0:42/ 5:07    40  0:53/ 6:00    45  2:00/ 8:00    50  1:00/ 9:00    31  1:03/10:03    57  3:00/13:03    58  0:59/14:02    53  1:11/15:13    54  2:10/17:23    56  2:17/19:40    48  2:33/22:13    47  0:49/23:02    49  1:25/24:27   100  3:51/28:18  Finish  0:35 00:28:27  
 18  Попович Олександр      175 00:28:42       42  1:13/ 1:13    43  0:42/ 1:55    44  0:51/ 2:46    45  1:16/ 4:02    50  1:17/ 5:19    39  1:21/ 6:40    38  0:49/ 7:29    37  0:44/ 8:13    36  1:23/ 9:36    41  1:01/10:37    35  2:21/12:58    34  1:42/14:40    33  1:36/16:16    32  1:34/17:50    49  3:40/21:30    49  0:04/21:34    47  0:49/22:23    48  0:56/23:19    55  0:52/24:11    46  1:34/25:45   100  2:13/27:58  Finish  1:10 00:28:42  
 19  Штрахов Данил          433 00:29:03       51  3:25/ 3:25    57  1:15/ 4:40    58  1:10/ 5:50    53  1:04/ 6:54    49  4:19/11:13    54  0:50/12:03    55  1:16/13:19    48  1:40/14:59    47  0:39/15:38    46  1:29/17:07    49  2:21/19:28    52  3:51/23:19    44  1:14/24:33   100  4:43/29:16  Finish  0:13 00:29:03  
 20  Міляєв Леонід          173 00:29:48       41  2:02/ 2:02    36  1:41/ 3:43    33  2:41/ 6:24    32  1:37/ 8:01    49  3:53/11:54    47  0:51/12:45    46  1:23/14:08    48  2:18/16:26    56  1:57/18:23    55  2:03/20:26    54  1:30/21:56    53  1:48/23:44    52  1:14/24:58    44  2:06/27:04    43  0:51/27:55    42  0:44/28:39   100  1:18/29:57  Finish  0:17 00:29:48  
 21  Міляєв Антон           172 00:29:56       41  2:00/ 2:00    36  1:59/ 3:59    33  2:42/ 6:41    32  1:24/ 8:05    49  3:42/11:47    47  1:10/12:57    46  1:15/14:12    48  2:07/16:19    56  2:07/18:26    55  2:02/20:28    54  1:32/22:00    53  2:02/24:02    52  1:04/25:06    44  2:01/27:07    43  0:53/28:00    42  0:55/28:55   100  1:06/30:01  Finish  0:21 00:29:56  
 22  Лукіш Даніїл           184 00:30:39       31  5:30/ 5:30    46  6:32/12:02    32  3:32/15:34    33  1:23/16:57    34  1:07/18:04    35  0:51/18:55    36  0:40/19:35    39  4:03/23:38    40  3:00/26:38    44  2:09/28:47    44  0:03/28:50    43  0:46/29:36   100  1:04/30:40  Finish  0:25 00:30:39  
 23  Тіхонов Владіслав      254 00:30:40       44  0:43/ 0:43    52  1:23/ 2:06    51  0:29/ 2:35    57  0:48/ 3:23    31  1:12/ 4:35    50  0:53/ 5:28    45  0:52/ 6:20    40  1:16/ 7:36    39  0:34/ 8:10    38  0:36/ 8:46    37  0:49/ 9:35    40  1:12/10:47    42  2:16/13:03    43  0:34/13:37    44  1:20/14:57    53  2:22/17:19    32  2:49/20:08    33  0:52/21:00    49  3:25/24:25   100  6:23/30:48  Finish  0:18 00:30:40  
 24  Настоящий Ігор         432 00:32:59      100  0:13/ 0:13   100  0:03/ 0:16    43  2:21/ 2:37    44  1:46/ 4:23    49  3:19/ 7:42    55  1:00/ 8:42    55  0:04/ 8:46    54  0:56/ 9:42    56  1:42/11:24    48  1:45/13:09    47  0:31/13:40    46  1:15/14:55    49  2:08/17:03    53  0:58/18:01    52  1:02/19:03    58  0:50/19:53    57  0:38/20:31    51  1:10/21:41    45  0:54/22:35    50  1:13/23:48    31  1:18/25:06    39  3:18/28:24    38  1:08/29:32    37  1:03/30:35    36  1:17/31:52    41  0:48/32:40  Finish  0:45 00:32:59  
 25  Табашнюк Саша          131 00:33:31       42  1:10/ 1:10    43  0:32/ 1:42    44  1:43/ 3:25    55  2:52/ 6:17    48  1:01/ 7:18    47  1:14/ 8:32    54  1:57/10:29    53  1:15/11:44    58  0:50/12:34    57  0:33/13:07    51  1:05/14:12    45  1:37/15:49    50  1:09/16:58    31  1:57/18:55    39  2:20/21:15    38  0:42/21:57    40  1:54/23:51    42  2:31/26:22    43  5:48/32:10   100  1:10/33:20  Finish  0:37 00:33:31  
 26  Бужинскский Илья       128 00:33:32       42  1:07/ 1:07    43  0:32/ 1:39    44  1:47/ 3:26    55  2:53/ 6:19    48  1:01/ 7:20    47  1:09/ 8:29    54  2:08/10:37    53  1:09/11:46    58  0:53/12:39    57  0:29/13:08    51  1:16/14:24    45  1:39/16:03    50  1:00/17:03    31  1:45/18:48    39  2:28/21:16    38  0:39/21:55    40  2:04/23:59    42  2:29/26:28    43  0:45/27:13    43  4:59/32:12   100  1:15/33:27  Finish  0:31 00:33:32  
 27  Урядов Никита          132 00:33:33       42  1:09/ 1:09    43  0:32/ 1:41    44  1:46/ 3:27    55  2:48/ 6:15    48  1:06/ 7:21    47  1:09/ 8:30    54  2:02/10:32    53  1:15/11:47    58  0:51/12:38    57  0:27/13:05    51  1:15/14:20    45  1:30/15:50    50  1:10/17:00    31  2:00/19:00    39  2:21/21:21    38  1:09/22:30    40  1:34/24:04    42  2:20/26:24    43  5:54/32:18   100  1:08/33:26  Finish  0:33 00:33:33  
 28  Степаненко Руслан      804 00:39:06       43  2:06/ 2:06    42  0:36/ 2:42    41  0:22/ 3:04    44  1:45/ 4:49    45  3:30/ 8:19    50  0:52/ 9:11    31  1:05/10:16    57  1:06/11:22    51  0:43/12:05    52  1:11/13:16    58  1:11/14:27    53  0:44/15:11    54  3:06/18:17    39 11:42/29:59    40  0:42/30:41    38  1:38/32:19    37  0:31/32:50    34  3:20/36:10    35  0:43/36:53    36  0:36/37:29   100  1:45/39:14  Finish  0:18 00:39:06  
 29  Власенко Євген         801 00:39:07       43  2:09/ 2:09    42  0:32/ 2:41    41  0:24/ 3:05    44  1:47/ 4:52    45  3:29/ 8:21    50  0:56/ 9:17    31  1:00/10:17    57  1:08/11:25    51  0:46/12:11    52  1:09/13:20    58  1:12/14:32    53  0:45/15:17    54  2:59/18:16    39 11:49/30:05    40  0:37/30:42    38  1:41/32:23    37  0:33/32:56    34  3:17/36:13    35  0:44/36:57    36  0:36/37:33   100  1:46/39:19  Finish  0:14 00:39:07  
 30  Кілієнко Євген         802 00:39:09       43  2:03/ 2:03    42  0:37/ 2:40    41  0:22/ 3:02    44  1:49/ 4:51    45  3:29/ 8:20    50  0:58/ 9:18    31  1:00/10:18    57  1:09/11:27    51  0:48/12:15    52  1:02/13:17    58  1:07/14:24    53  0:46/15:10    54  3:04/18:14    39 11:50/30:04    40  0:41/30:45    38  1:30/32:15    37  0:32/32:47    34  3:15/36:02    35  0:32/36:34    36  1:00/37:34   100  1:46/39:20  Finish  0:15 00:39:09  
 31  Немировський Максим    803 00:39:11       43  2:15/ 2:15    42  0:29/ 2:44    41  0:22/ 3:06    44  1:49/ 4:55    45  3:22/ 8:17    50  0:51/ 9:08    31  1:07/10:15    57  1:06/11:21    51  0:47/12:08    52  1:10/13:18    58  1:12/14:30    53  0:42/15:12    54  3:07/18:19    39 12:02/30:21    40  0:37/30:58    38  1:23/32:21    37  0:33/32:54    34  3:21/36:15    35  0:40/36:55    36  0:41/37:36   100  1:46/39:22  Finish  0:15 00:39:11  
 32  Охотников Тихон        999 00:45:13       43  0:25/ 0:25    44  0:22/ 0:47    44  2:59/ 3:46    53  1:33/ 5:19    42  4:35/ 9:54    41  0:33/10:27    45  4:18/14:45    51  0:52/15:37    57  1:42/17:19    58  0:45/18:04    53  1:30/19:34    54  2:01/21:35    55  1:56/23:31    47  1:09/24:40    48  0:37/25:17    49  3:20/28:37    43  3:22/31:59    44  0:41/32:40    57  4:42/37:22    31  1:53/39:15    50  1:36/40:51    45  1:12/42:03  Finish  3:36 00:45:13  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M14 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Памбук Лев             133 00:16:19       44  0:35/ 0:35    45  0:31/ 1:06    51  0:36/ 1:42    57  0:42/ 2:24    58  0:27/ 2:51    52  0:44/ 3:35    53  0:29/ 4:04    54  1:12/ 5:16    55  0:37/ 5:53    48  0:37/ 6:30    47  0:31/ 7:01    46  0:51/ 7:52    49  1:10/ 9:02    43  2:09/11:11    42  0:27/11:38    41  0:29/12:07    36  0:37/12:44    35  0:43/13:27    34  0:30/13:57    33  1:00/14:57    32  0:51/15:48   100  0:44/16:32  Finish  0:13 00:16:19  
  2  Хорошевський Данило    134 00:16:19       44  0:34/ 0:34    45  0:31/ 1:05    51  0:34/ 1:39    57  0:42/ 2:21    58  0:25/ 2:46    52  0:43/ 3:29    53  0:38/ 4:07    54  1:10/ 5:17    55  0:38/ 5:55    48  0:36/ 6:31    47  0:31/ 7:02    46  0:52/ 7:54    49  1:05/ 8:59    43  1:42/10:41    42  0:34/11:15    41  0:34/11:49    36  0:46/12:35    35  0:50/13:25    34  0:29/13:54    33  1:05/14:59    32  0:53/15:52   100  0:41/16:33  Finish  0:12 00:16:19  
  3  Степанов Миша          243 00:17:34       43  0:12/ 0:12    47  1:27/ 1:39    46  0:36/ 2:15    48  1:14/ 3:29    55  0:26/ 3:55    56  0:58/ 4:53    54  1:04/ 5:57    53  1:21/ 7:18    58  0:39/ 7:57    57  0:23/ 8:20    52  0:39/ 8:59    51  0:40/ 9:39    31  1:10/10:49    50  0:41/11:30    45  0:36/12:06    39  0:45/12:51    40  0:36/13:27    36  1:13/14:40    34  1:07/15:47    33  0:32/16:19    32  0:52/17:11   100  0:37/17:48  Finish  0:12 00:17:34  
  4  Ростиянов Максим       215 00:22:49       41  0:22/ 0:22    40  1:10/ 1:32    39  0:44/ 2:16    38  0:28/ 2:44    50  1:25/ 4:09    31  0:47/ 4:56    57  0:58/ 5:54    51  0:46/ 6:40    45  0:43/ 7:23    37  2:20/ 9:43    36  1:10/10:53    53  4:40/15:33    54  1:50/17:23    55  0:53/18:16    56  0:59/19:15    48  1:00/20:15    47  0:24/20:39    49  0:33/21:12   100  1:45/22:57  Finish  0:18 00:22:49  
  5  Прус Ярослав           242 00:23:29       43  0:11/ 0:11    47  1:35/ 1:46    46  0:38/ 2:24    48  1:13/ 3:37    55  0:32/ 4:09    56  1:01/ 5:10    54  1:07/ 6:17    53  1:27/ 7:44    58  1:00/ 8:44    57  0:35/ 9:19    51  0:51/10:10    52  0:56/11:06    44  1:10/12:16    45  1:13/13:29    39  0:54/14:23    40  0:36/14:59    42  1:54/16:53    41  0:49/17:42    36  0:41/18:23    35  1:23/19:46    33  1:42/21:28    32  1:03/22:31   100  1:00/23:31  Finish  0:24 00:23:29  
  6  Раділов Олексій        177 00:23:59       41  0:26/ 0:26    40  0:59/ 1:25    39  0:41/ 2:06    38  0:30/ 2:36    37  0:57/ 3:33    36  0:58/ 4:31    35  0:43/ 5:14    34  0:51/ 6:05    33  0:45/ 6:50    32  0:59/ 7:49    49  2:29/10:18    46  1:07/11:25    47  0:44/12:09    48  0:41/12:50    55  0:42/13:32    56  1:13/14:45    54  1:24/16:09    53  0:48/16:57    58  1:01/17:58    57  0:24/18:22    51  0:57/19:19    52  0:57/20:16    44  1:02/21:18    43  0:47/22:05    42  0:50/22:55   100  1:16/24:11  Finish  0:14 00:23:59  
  7  Солодовніков Євген     197 00:24:27       41  0:29/ 0:29    36  0:21/ 0:50    35  0:29/ 1:19    34  0:40/ 1:59    33  0:34/ 2:33    32  1:04/ 3:37    47  1:59/ 5:36    55  0:35/ 6:11    48  0:40/ 6:51    56  1:17/ 8:08    54  1:02/ 9:10    53  0:45/ 9:55    58  0:37/10:32    57  0:25/10:57    51  0:44/11:41    45  0:33/12:14    50  0:49/13:03    31  0:54/13:57    39  2:02/15:59    40  0:37/16:36    38  1:06/17:42    37  0:53/18:35    35  1:06/19:41    34  1:00/20:41    33  1:12/21:53   100  2:48/24:41  Finish  0:12 00:24:27  
  8  Чиканчи Денис          199 00:24:28       41  0:28/ 0:28    36  0:21/ 0:49    35  0:29/ 1:18    34  0:40/ 1:58    33  0:34/ 2:32    32  1:02/ 3:34    47  2:03/ 5:37    55  0:38/ 6:15    48  0:34/ 6:49    56  1:17/ 8:06    54  1:01/ 9:07    53  0:47/ 9:54    58  0:40/10:34    57  0:22/10:56    51  0:42/11:38    45  0:33/12:11    50  0:51/13:02    31  0:54/13:56    39  2:05/16:01    40  0:37/16:38    38  1:06/17:44    37  0:50/18:34    35  1:09/19:43    34  0:57/20:40    33  1:12/21:52   100  2:51/24:43  Finish  0:11 00:24:28  
  9  Мальцев Микита         241 00:24:52       43  0:03/ 0:03    46  2:04/ 2:07    47  1:16/ 3:23    48  0:23/ 3:46    55  0:30/ 4:16    56  0:55/ 5:11    54  1:08/ 6:19    53  1:24/ 7:43    58  1:04/ 8:47    57  0:29/ 9:16    51  0:58/10:14    52  0:47/11:01    44  1:11/12:12    45  1:18/13:30    39  0:55/14:25    40  0:31/14:56    42  1:47/16:43    41  0:59/17:42    36  0:38/18:20    35  1:27/19:47    34  0:50/20:37    33  0:53/21:30    32  0:57/22:27    42  1:56/24:23   100  0:43/25:06  Finish  0:12 00:24:52  
 10  Макаров Василий        213 00:26:33       41  0:20/ 0:20    40  0:59/ 1:19    37  1:10/ 2:29    38  0:24/ 2:53    39  0:26/ 3:19    45  1:04/ 4:23    50  0:37/ 5:00    31  0:40/ 5:40    57  0:58/ 6:38    58  1:20/ 7:58    52  0:29/ 8:27    53  0:42/ 9:09    54  0:52/10:01    56  1:06/11:07    55  1:00/12:07    48  0:47/12:54    47  0:31/13:25    46  0:50/14:15    49  0:44/14:59    54  1:50/16:49    44  1:56/18:45    43  1:06/19:51    42  0:57/20:48    36  2:14/23:02    35  0:34/23:36    34  0:52/24:28    33  0:55/25:23    32  0:43/26:06   100  0:40/26:46  Finish  0:13 00:26:33  
 11  Брагінець Валерій      225 00:26:54       44  0:33/ 0:33    45  0:39/ 1:12    51  0:41/ 1:53    57  0:48/ 2:41    58  0:39/ 3:20    31  1:37/ 4:57    50  1:07/ 6:04    39  1:06/ 7:10    38  0:49/ 7:59    37  0:33/ 8:32    36  1:58/10:30    41  1:32/12:02    44  1:46/13:48    43  1:39/15:27    49  5:34/21:01    47  0:43/21:44    46  1:11/22:55   100  4:14/27:09  Finish  0:11 00:26:54  
 12  Голишев Данило         194 00:26:57       44  0:27/ 0:27    45  0:42/ 1:09    51  0:41/ 1:50    57  0:50/ 2:40    58  0:29/ 3:09    31  1:49/ 4:58    50  1:10/ 6:08    39  1:00/ 7:08    38  0:53/ 8:01    37  0:33/ 8:34    36  1:56/10:30    41  1:32/12:02    44  1:48/13:50    43  1:34/15:24    49  5:40/21:04    47  0:36/21:40    46  1:18/22:58   100  4:12/27:10  Finish  0:13 00:26:57  
 13  Котенёв Егор           214 00:26:57       41  0:24/ 0:24    36  0:32/ 0:56    37  0:49/ 1:45    38  0:29/ 2:14    39  0:32/ 2:46    40  1:19/ 4:05    45  1:08/ 5:13    50  0:39/ 5:52    31  0:43/ 6:35    51  1:29/ 8:04    58  1:22/ 9:26    57  0:28/ 9:54    58  0:55/10:49    53  1:27/12:16    54  2:58/15:14    55  0:37/15:51    56  1:09/17:00    48  1:04/18:04    47  0:32/18:36    49  0:42/19:18    46  2:34/21:52    32  3:13/25:05    33  0:44/25:49   100  1:23/27:12  Finish  0:11 00:26:57  
 14  Костов Сергій          195 00:27:00       41  0:25/ 0:25    36  0:33/ 0:58    35  0:23/ 1:21    34  0:34/ 1:55    33  0:34/ 2:29    35  1:43/ 4:12    36  0:29/ 4:41    37  0:38/ 5:19    38  0:38/ 5:57    39  0:31/ 6:28    40  0:43/ 7:11    45  2:27/ 9:38    50  1:00/10:38    31  0:46/11:24    57  1:04/12:28    51  0:38/13:06    58  1:30/14:36    53  0:44/15:20    54  1:21/16:41    55  1:00/17:41    48  0:37/18:18    47  0:16/18:34    56  1:22/19:56    46  2:16/22:12    47  0:43/22:55    49  0:35/23:30   100  1:15/24:45    32  0:34/25:19    33  0:46/26:05  Finish  1:21 00:27:00  
 15  Андріяш Максим         198 00:27:07       41  0:27/ 0:27    35  1:05/ 1:32    33  1:05/ 2:37    34  1:19/ 3:56    32  1:24/ 5:20   100  0:47/ 6:07    53  2:45/ 8:52    54  1:20/10:12    55  1:16/11:28    56  1:37/13:05    48  1:09/14:14    47  0:56/15:10    46  1:51/17:01    53  3:47/20:48    58  2:12/23:00    57  0:26/23:26    52  2:28/25:54    44  0:41/26:35  Finish  0:58 00:27:07  
 16  Плахотнюк Кирил        196 00:27:28       41  0:29/ 0:29    36  0:30/ 0:59    35  0:47/ 1:46    33  0:42/ 2:28    34  0:53/ 3:21    32  1:53/ 5:14   100  1:00/ 6:14    53  2:43/ 8:57    54  1:06/10:03    58  3:17/13:20    57  0:34/13:54    51  0:54/14:48    45  1:05/15:53    39  2:11/18:04    38  0:41/18:45    37  0:30/19:15    36  1:09/20:24    35  0:39/21:03    34  1:48/22:51    33  0:39/23:30    41  1:57/25:27    42  1:28/26:55    43  0:29/27:24  Finish  0:30 00:27:28  
 17  Ахрамєєв Ілля          118 00:27:42       53  1:46/ 1:46    54  0:57/ 2:43    55  0:33/ 3:16    56  1:14/ 4:30    48  1:11/ 5:41    47  0:35/ 6:16    46  1:19/ 7:35    49  0:53/ 8:28    42  2:15/10:43    43  0:33/11:16    44  0:46/12:02    39  1:11/13:13    40  0:35/13:48    45  1:09/14:57    50  0:49/15:46    31  1:09/16:55    57  1:12/18:07    58  0:44/18:51    52  0:38/19:29    51  0:49/20:18    38  2:39/22:57    37  0:40/23:37    36  0:48/24:25    33  1:41/26:06    41  1:05/27:11   100  0:41/27:52   100  0:01/27:53  Finish  0:15 00:27:42  
 18  Могорян Іван           232 00:27:45       43  0:16/ 0:16    53  1:53/ 2:09   100  4:45/ 6:54    32  1:13/ 8:07    33  1:10/ 9:17    35  1:39/10:56    36  0:27/11:23    37  0:56/12:19    38  0:50/13:09    39  0:38/13:47    45  1:33/15:20    50  1:18/16:38    31  0:51/17:29    57  1:26/18:55    51  0:56/19:51    40  4:11/24:02    36  1:56/25:58  Finish  2:13 00:27:45  
 19  Чорний Євген           119 00:27:50       53  1:38/ 1:38    54  1:04/ 2:42    55  0:31/ 3:13    56  1:11/ 4:24    48  1:13/ 5:37    47  0:41/ 6:18    46  1:18/ 7:36    49  0:51/ 8:27    42  2:17/10:44    43  0:34/11:18    44  0:35/11:53    39  1:12/13:05    40  0:39/13:44    45  1:14/14:58    50  0:46/15:44    31  1:13/16:57    57  1:16/18:13    58  0:36/18:49    52  0:41/19:30    51  0:51/20:21    38  2:35/22:56    37  0:39/23:35    36  0:48/24:23    33  1:49/26:12    41  1:08/27:20   100  0:41/28:01   100  0:02/28:03  Finish  0:13 00:27:50  
 20  Нечипорук Іван         120 00:27:50       53  1:27/ 1:27    54  1:11/ 2:38    55  0:31/ 3:09    56  0:58/ 4:07    48  1:31/ 5:38    47  0:41/ 6:19    47  0:05/ 6:24    46  1:08/ 7:32    49  0:52/ 8:24    42  2:16/10:40    43  0:24/11:04    44  0:56/12:00    39  1:19/13:19    40  0:30/13:49    45  1:11/15:00    50  0:35/15:35    31  0:57/16:32    57  1:08/17:40    58  0:45/18:25    52  0:50/19:15    51  0:53/20:08    38  2:44/22:52    37  0:39/23:31    36  0:54/24:25    33  1:41/26:06    41  1:03/27:09   100  0:50/27:59   100  0:01/28:00  Finish  0:16 00:27:50  
 21  Ахрамєєв Кирило        117 00:27:52       53  1:32/ 1:32    54  1:08/ 2:40    55  0:31/ 3:11    56  1:16/ 4:27    48  1:12/ 5:39    47  0:41/ 6:20    46  1:14/ 7:34    49  0:50/ 8:24    42  2:14/10:38    42  0:04/10:42    43  0:38/11:20    44  0:35/11:55    39  1:22/13:17    40  0:34/13:51    45  1:13/15:04    50  0:38/15:42    31  1:14/16:56    57  1:15/18:11    58  0:36/18:47    52  0:39/19:26    51  0:46/20:12    38  2:42/22:54    37  0:36/23:30    36  0:51/24:21    33  1:50/26:11    41  1:11/27:22   100  0:42/28:04   100  0:01/28:05  Finish  0:13 00:27:52  
 22  Бузган Сергій          233 00:28:07       43  0:15/ 0:15    53  1:51/ 2:06   100  4:50/ 6:56    32  1:05/ 8:01    33  1:17/ 9:18    35  1:35/10:53    36  0:28/11:21    37  0:48/12:09    38  0:51/13:00    39  0:40/13:40    45  1:35/15:15    50  1:19/16:34    31  0:53/17:27    57  1:26/18:53    51  0:52/19:45    40  4:14/23:59    36  2:03/26:02   100  2:11/28:13  Finish  0:20 00:28:07  
 23  Адаховський Віталій    805 00:30:35       41  6:04/ 6:04    35  1:35/ 7:39    36  0:46/ 8:25    42  1:49/10:14    43  0:22/10:36    44  0:31/11:07    51  1:37/12:44    45  0:34/13:18    50  0:37/13:55    31  1:00/14:55    57  1:10/16:05    58  1:04/17:09    53  1:05/18:14    49  2:09/20:23    54  1:22/21:45    55  1:50/23:35    47  1:22/24:57    48  0:54/25:51    49  2:27/28:18   100  2:21/30:39  Finish  0:22 00:30:35  
 24  Лужанський Іван        806 00:30:37       41  6:08/ 6:08    35  1:34/ 7:42    36  0:42/ 8:24    42  1:49/10:13    43  0:24/10:37    44  0:28/11:05    51  1:36/12:41    45  0:36/13:17    50  0:36/13:53    31  1:00/14:53    57  1:11/16:04    58  1:15/17:19    53  0:48/18:07    49  2:12/20:19    54  1:23/21:42    55  1:51/23:33    47  1:25/24:58    48  0:50/25:48    49  2:27/28:15   100  2:25/30:40  Finish  0:23 00:30:37  
 25  Демчук Віталій         187 00:34:35       39  2:48/ 2:48    40  1:19/ 4:07    45  1:15/ 5:22    50  0:34/ 5:56    31  0:38/ 6:34    57  1:36/ 8:10    58  1:18/ 9:28    53  1:14/10:42    49  2:02/12:44    47  1:05/13:49    46  2:11/16:00    32  3:31/19:31    33  1:25/20:56    34  1:00/21:56    35  0:57/22:53    36  0:43/23:36    39  3:57/27:33    40  3:04/30:37    44  2:12/32:49    43  0:54/33:43   100  0:50/34:33  Finish  0:28 00:34:35  
 26  Давлетов Раимир        185 00:38:54       41  3:47/ 3:47    43  3:01/ 6:48    53  2:33/ 9:21    42  4:30/13:51    45  4:52/18:43    51  0:52/19:35    57  1:49/21:24    58  0:43/22:07    53  1:28/23:35    54  2:16/25:51    55  1:45/27:36    47  1:07/28:43    48  0:33/29:16    46  7:27/36:43   100  2:21/39:04  Finish  0:16 00:38:54  
 27  Уманський Тарас        186 00:58:43       31  3:38/ 3:38    32  5:13/ 8:51    33  0:41/ 9:32    34  1:51/11:23    35  0:44/12:07    36  0:27/12:34    37  2:29/15:03    38  0:30/15:33    39  0:42/16:15    40  0:41/16:56    41  1:40/18:36    42  0:37/19:13    43  1:55/21:08    44  0:38/21:46    45  0:53/22:39    46  5:40/28:19    47  2:34/30:53    48  0:39/31:32    49  0:48/32:20    50  3:01/35:21    51  1:45/37:06    52  2:27/39:33    53  2:12/41:45    54  5:25/47:10    55  2:57/50:07    56  0:58/51:05    57  4:25/55:30    58  0:42/56:12   100  2:44/58:56  Finish  0:13 00:58:43  
 28  Костюк Валентин        188 00:58:47       31  3:35/ 3:35    32  5:02/ 8:37    33  0:54/ 9:31    34  1:50/11:21    35  0:44/12:05    36  0:27/12:32    37  2:33/15:05    38  0:26/15:31    39  0:43/16:14    40  0:45/16:59    41  1:31/18:30    42  0:36/19:06    43  2:03/21:09    44  0:36/21:45    45  0:56/22:41    46  5:33/28:14    47  2:42/30:56    48  0:35/31:31    49  0:42/32:13    50  3:07/35:20    51  1:42/37:02    52  2:09/39:11    53  2:29/41:40    54  5:23/47:03    55  2:59/50:02    56  0:54/50:56    57  4:27/55:23    58  0:34/55:57    58  0:08/56:05   100  2:49/58:54  Finish  0:19 00:58:47  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M16 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Колесник Вадим         135 00:21:31       42  0:31/ 0:31    41  0:34/ 1:05    36  0:35/ 1:40    35  1:21/ 3:01    34  0:40/ 3:41    33  0:42/ 4:23    32  0:48/ 5:11    49  1:54/ 7:05    46  1:00/ 8:05    47  0:42/ 8:47    48  0:24/ 9:11    55  0:35/ 9:46    54  0:35/10:21    53  0:51/11:12    58  0:42/11:54    52  0:35/12:29    57  0:30/12:59    57  0:01/13:00    51  0:42/13:42    31  2:19/16:01    50  0:56/16:57    45  0:46/17:43    39  0:46/18:29    40  0:35/19:04    44  1:16/20:20    43  0:39/20:59   100  0:45/21:44  Finish  0:13 00:21:31  
  2  Матін Демид            136 00:22:30       42  0:21/ 0:21    43  0:29/ 0:50    44  0:26/ 1:16    45  0:47/ 2:03    50  0:35/ 2:38    31  0:39/ 3:17    57  0:59/ 4:16    58  0:29/ 4:45    52  0:32/ 5:17    53  0:40/ 5:57    54  1:10/ 7:07    55  0:34/ 7:41    56  0:55/ 8:36    48  1:18/ 9:54    47  0:23/10:17    46  0:56/11:13    49  0:41/11:54    32  1:55/13:49    33  0:58/14:47    34  0:47/15:34    35  0:29/16:03    36  0:40/16:43    37  0:41/17:24    38  0:27/17:51    39  0:27/18:18    40  0:33/18:51    51  1:10/20:01    41  1:50/21:51   100  0:53/22:44   100  0:01/22:45  Finish  0:11 00:22:30  
  3  Богусевич Денис        178 00:27:48       42  0:53/ 0:53    41  0:25/ 1:18    36  0:48/ 2:06    35  1:12/ 3:18    34  1:07/ 4:25    33  0:39/ 5:04    32  1:26/ 6:30    47  3:09/ 9:39    55  0:47/10:26    48  0:53/11:19    56  1:46/13:05    54  1:19/14:24    49  1:41/16:05    44  2:18/18:23    45  2:22/20:45    39  1:03/21:48    52  2:48/24:36    53  0:40/25:16   100  2:39/27:55  Finish  0:19 00:27:48  
  4  Тешко Вячеслав         234 00:28:53       35  1:46/ 1:46    36  1:13/ 2:59    37  1:41/ 4:40    38  0:37/ 5:17    39  0:24/ 5:41    40  0:34/ 6:15    44  1:48/ 8:03    45  2:08/10:11    50  0:31/10:42    31  0:47/11:29    57  0:53/12:22    51  0:35/12:57    58  1:09/14:06    52  3:02/17:08    53  0:44/17:52    54  0:50/18:42    49  1:02/19:44    55  0:33/20:17    56  1:08/21:25    48  0:48/22:13    47  0:24/22:37    46  0:58/23:35    43  2:47/26:22   100  0:55/27:17    32  0:32/27:49    33  0:40/28:29  Finish  0:50 00:28:53  
  5  Власенко Данил         996 00:29:05       43  0:52/ 0:52    42  0:39/ 1:31    41  0:32/ 2:03    36  1:18/ 3:21    33  1:36/ 4:57    34  1:13/ 6:10    37  2:06/ 8:16    38  0:51/ 9:07    39  0:46/ 9:53    40  1:19/11:12    45  1:12/12:24    50  1:37/14:01    31  1:03/15:04    57  1:32/16:36    58  1:00/17:36    44  2:39/20:15    52  2:42/22:57    52  0:04/23:01    53  1:17/24:18    53  0:06/24:24    47  1:47/26:11    46  1:11/27:22   100  1:55/29:17   100  0:01/29:18  Finish  0:13 00:29:05  
  6  Нікітін Михайло        997 00:29:43       43  0:56/ 0:56    42  0:37/ 1:33    42  0:04/ 1:37    41  0:29/ 2:06    36  1:20/ 3:26    35  1:04/ 4:30    33  1:09/ 5:39    34  0:39/ 6:18    37  2:09/ 8:27    38  0:48/ 9:15    39  0:41/ 9:56    40  1:02/10:58    45  1:32/12:30    50  1:29/13:59    31  1:07/15:06    57  1:34/16:40    58  1:00/17:40    44  2:33/20:13    52  2:52/23:05    53  1:10/24:15    47  2:14/26:29    46  0:58/27:27   100  2:25/29:52  Finish  0:17 00:29:43  
  7  Личикаки Олег          216 00:31:13       32  1:16/ 1:16    33  0:53/ 2:09    34  1:44/ 3:53    35  0:47/ 4:40    36  0:32/ 5:12    37  0:46/ 5:58    38  0:56/ 6:54    39  0:32/ 7:26    40  0:42/ 8:08    45  1:07/ 9:15    50  0:43/ 9:58    31  1:16/11:14    57  1:31/12:45    58  0:58/13:43    53  1:17/15:00    54  1:21/16:21    56  2:05/18:26    55  1:08/19:34    48  0:57/20:31    47  0:44/21:15    46  1:00/22:15    53  3:28/25:43    52  2:14/27:57    51  1:08/29:05   100  2:18/31:23  Finish  0:16 00:31:13  
  8  Касьянов Ярослав       217 00:33:57       32  1:13/ 1:13    33  0:58/ 2:11    34  1:44/ 3:55    35  0:47/ 4:42    36  0:31/ 5:13    37  0:47/ 6:00    38  0:57/ 6:57    39  0:31/ 7:28    40  0:45/ 8:13    45  1:05/ 9:18    50  0:41/ 9:59    31  1:17/11:16    57  1:32/12:48    58  0:58/13:46    53  1:17/15:03    54  1:19/16:22    56  2:11/18:33    55  1:08/19:41    48  0:52/20:33    47  0:43/21:16    46  1:01/22:17    53  3:25/25:42    44  3:00/28:42    51  2:08/30:50    43  1:37/32:27    42  0:48/33:15   100  0:52/34:07  Finish  0:16 00:33:57  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M18 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Матін Матвій           138 00:19:09       32  0:49/ 0:49    33  0:34/ 1:23    34  1:01/ 2:24    35  0:23/ 2:47    36  0:52/ 3:39    41  0:32/ 4:11    37  1:26/ 5:37    38  0:22/ 5:59    39  0:26/ 6:25    40  0:24/ 6:49    45  0:43/ 7:32    50  0:38/ 8:10    31  0:39/ 8:49    51  1:23/10:12    52  0:40/10:52    57  0:26/11:18    58  0:26/11:44    53  0:51/12:35    54  0:40/13:15    56  0:59/14:14    55  0:48/15:02    48  0:34/15:36    47  0:22/15:58    46  0:32/16:30    49  0:46/17:16    44  1:10/18:26   100  0:56/19:22  Finish  0:13 00:19:09  
  2  Могорян Дмитро         235 00:28:11       35  1:48/ 1:48    36  1:12/ 3:00    37  1:43/ 4:43    38  0:30/ 5:13    39  0:26/ 5:39    40  0:33/ 6:12    44  1:55/ 8:07    45  2:05/10:12    50  0:29/10:41    31  0:49/11:30    57  0:55/12:25    51  0:37/13:02    58  1:08/14:10    52  2:55/17:05    53  0:48/17:53    54  0:46/18:39    49  0:58/19:37    55  0:47/20:24    56  1:07/21:31    48  0:51/22:22    47  0:19/22:41    46  0:58/23:39    43  2:48/26:27   100  0:44/27:11    32  0:40/27:51  Finish  0:46 00:28:11  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


M21 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Стоян Роман            221 00:16:09       42  0:07/ 0:07    43  0:22/ 0:29    44  0:20/ 0:49    49  1:05/ 1:54    46  0:47/ 2:41    47  0:34/ 3:15    48  0:21/ 3:36    55  0:27/ 4:03    56  0:49/ 4:52    54  0:52/ 5:44    53  0:36/ 6:20    52  0:41/ 7:01    58  0:25/ 7:26    57  0:20/ 7:46    51  0:33/ 8:19    31  1:01/ 9:20    50  0:40/10:00    45  0:33/10:33    40  0:37/11:10    39  0:25/11:35    38  0:27/12:02    37  0:27/12:29    36  0:38/13:07    41  0:25/13:32    35  0:42/14:14    34  0:34/14:48    33  0:30/15:18    32  0:34/15:52   100  0:32/16:24  Finish  0:11 00:16:09  
  2  Швець Іван             106 00:16:10       42  0:08/ 0:08    43  0:19/ 0:27    44  0:18/ 0:45    53  0:46/ 1:31    52  0:28/ 1:59    58  0:27/ 2:26    57  0:14/ 2:40    51  0:27/ 3:07    31  0:50/ 3:57    50  0:34/ 4:31    45  0:27/ 4:58    40  0:34/ 5:32    39  0:23/ 5:55    38  0:26/ 6:21    37  0:24/ 6:45    36  0:33/ 7:18    41  0:52/ 8:10    35  0:28/ 8:38    34  0:52/ 9:30    33  0:28/ 9:58    32  0:34/10:32    49  1:16/11:48    46  0:40/12:28    47  0:30/12:58    48  0:17/13:15    56  0:45/14:00    55  0:40/14:40    54  0:25/15:05   100  1:23/16:28  Finish  0:08 00:16:10  
  3  Прасолов Константин    125 00:16:18       49  0:52/ 0:52    46  0:50/ 1:42    47  0:31/ 2:13    48  0:16/ 2:29    55  0:25/ 2:54    56  0:41/ 3:35    54  0:51/ 4:26    53  0:34/ 5:00    58  0:32/ 5:32    52  0:28/ 6:00    57  0:23/ 6:23    51  0:32/ 6:55    31  0:58/ 7:53    50  0:39/ 8:32    45  0:30/ 9:02    40  1:07/10:09    39  0:27/10:36    38  0:26/11:02    37  0:25/11:27    36  0:36/12:03    41  0:27/12:30    35  0:34/13:04    34  0:25/13:29    33  0:30/13:59    32  0:38/14:37    42  1:05/15:42    43  0:19/16:01   100  0:33/16:34  Finish  0:10 00:16:18  
  4  Тесленко Михайло       126 00:16:39       42  0:06/ 0:06    43  0:18/ 0:24    44  0:20/ 0:44    53  0:44/ 1:28    52  0:30/ 1:58    58  0:21/ 2:19    57  0:17/ 2:36    51  0:29/ 3:05    31  0:48/ 3:53    50  0:37/ 4:30    45  0:27/ 4:57    40  0:34/ 5:31    39  0:22/ 5:53    38  0:26/ 6:19    37  0:25/ 6:44    36  0:33/ 7:17    41  0:58/ 8:15    49  1:32/ 9:47    54  0:34/10:21    55  0:25/10:46    56  0:42/11:28    48  0:44/12:12    47  0:18/12:30    46  0:35/13:05    32  1:45/14:50    33  0:31/15:21    34  0:20/15:41    35  0:24/16:05   100  0:50/16:55  Finish  0:10 00:16:39  
  5  Трімбой Ігор           127 00:17:54       49  1:07/ 1:07    46  0:45/ 1:52    47  0:31/ 2:23    48  0:19/ 2:42    55  0:26/ 3:08    56  0:50/ 3:58    54  1:02/ 5:00    53  0:39/ 5:39    52  0:38/ 6:17    58  0:28/ 6:45    57  0:20/ 7:05    51  0:30/ 7:35    31  1:05/ 8:40    50  1:04/ 9:44    45  0:37/10:21    40  0:40/11:01    39  0:25/11:26    38  0:29/11:55    37  0:29/12:24    36  0:39/13:03    35  0:30/13:33    34  0:34/14:07    33  0:30/14:37    32  0:34/15:11    41  0:57/16:08    42  0:22/16:30    43  0:20/16:50    44  0:21/17:11   100  0:55/18:06  Finish  0:14 00:17:54  
  6  Малий Юрій             103 00:18:12       32  1:45/ 1:45    33  0:32/ 2:17    34  0:28/ 2:45    35  0:26/ 3:11    36  0:24/ 3:35    41  0:34/ 4:09    37  0:41/ 4:50    38  0:25/ 5:15    39  0:27/ 5:42    40  0:31/ 6:13    45  1:05/ 7:18    50  0:29/ 7:47    31  0:34/ 8:21    51  1:06/ 9:27    52  0:46/10:13    57  0:21/10:34    58  0:24/10:58    53  0:44/11:42    54  0:53/12:35    55  0:29/13:04    56  0:43/13:47    48  0:47/14:34    47  0:20/14:54    46  0:37/15:31    49  0:42/16:13    44  0:50/17:03    43  0:26/17:29    42  0:22/17:51   100  0:35/18:26  Finish  0:12 00:18:12  
  7  Островський Олексій    247 00:18:26       42  0:15/ 0:15    41  0:34/ 0:49    36  0:25/ 1:14    34  0:57/ 2:11    35  0:26/ 2:37    37  0:47/ 3:24    38  0:25/ 3:49    39  0:27/ 4:16    40  0:26/ 4:42    45  0:47/ 5:29    50  0:31/ 6:00    31  0:43/ 6:43    57  0:54/ 7:37    58  0:25/ 8:02    52  0:54/ 8:56    53  0:39/ 9:35    54  0:47/10:22    55  0:28/10:50    56  0:51/11:41    48  0:51/12:32    47  0:26/12:58    46  0:33/13:31    49  0:49/14:20    44  0:58/15:18    43  0:30/15:48    33  1:34/17:22    32  0:39/18:01   100  0:38/18:39  Finish  0:13 00:18:26  
  8  Петренко Олександр     104 00:21:01       42  0:12/ 0:12    43  0:19/ 0:31    44  0:23/ 0:54    53  1:00/ 1:54    58  0:41/ 2:35    57  0:21/ 2:56    31  0:59/ 3:55    50  0:42/ 4:37    45  0:31/ 5:08    39  0:48/ 5:56    38  0:27/ 6:23    37  0:28/ 6:51    36  0:41/ 7:32    33  1:21/ 8:53    32  1:34/10:27    49  1:34/12:01    46  1:11/13:12    47  0:37/13:49    48  0:23/14:12    55  0:34/14:46    54  1:06/15:52    44  1:24/17:16    51  0:50/18:06    40  1:29/19:35   100  1:38/21:13  Finish  0:14 00:21:01  
  9  Климентьєв Руслан      179 00:21:08       49  1:14/ 1:14    46  0:54/ 2:08    48  1:06/ 3:14    47  0:35/ 3:49    55  0:54/ 4:43    56  0:48/ 5:31    54  1:00/ 6:31    53  0:39/ 7:10    58  0:39/ 7:49    52  0:34/ 8:23    57  0:27/ 8:50    31  0:48/ 9:38    50  0:45/10:23    45  0:46/11:09    51  0:40/11:49    40  1:17/13:06    39  0:27/13:33    38  0:31/14:04    37  0:30/14:34    36  1:00/15:34    35  0:34/16:08    33  1:07/17:15    32  0:39/17:54    41  1:03/18:57    42  0:25/19:22    43  0:25/19:47    44  0:26/20:13   100  1:08/21:21  Finish  0:13 00:21:08  
 10  Дегтев Олександр       139 00:23:19       43  1:37/ 1:37    44  0:40/ 2:17    49  2:52/ 5:09    47  0:41/ 5:50    48  0:26/ 6:16    55  0:46/ 7:02    54  0:45/ 7:47    53  0:50/ 8:37    58  0:52/ 9:29    57  0:30/ 9:59    52  0:37/10:36    51  0:50/11:26    45  0:52/12:18    40  1:07/13:25    39  0:37/14:02    38  0:37/14:39    37  0:43/15:22    36  1:08/16:30    35  0:46/17:16    34  0:58/18:14    32  1:54/20:08   100  3:21/23:29  Finish  0:16 00:23:19  
 11  Піщурніков Олег        666 00:23:28       49  1:35/ 1:35    46  0:47/ 2:22    47  0:39/ 3:01    48  0:22/ 3:23    55  1:10/ 4:33    54  0:39/ 5:12    53  2:16/ 7:28    58  0:40/ 8:08    57  0:28/ 8:36    52  0:31/ 9:07    51  0:52/ 9:59    31  1:14/11:13    50  0:50/12:03    45  0:41/12:44    44  0:52/13:36    43  0:46/14:22    42  0:36/14:58    41  1:25/16:23    40  0:58/17:21    39  0:30/17:51    38  0:32/18:23    37  0:35/18:58    36  0:47/19:45    35  0:39/20:24    34  0:51/21:15    33  0:36/21:51    32  0:55/22:46   100  0:55/23:41  Finish  0:13 00:23:28  
 12  Шпіллер Андрій         142 00:23:29       42  0:19/ 0:19    41  0:34/ 0:53    36  0:50/ 1:43    37  1:00/ 2:43    38  0:28/ 3:11    40  1:15/ 4:26    39  0:29/ 4:55    45  0:49/ 5:44    50  0:41/ 6:25    31  0:46/ 7:11    57  1:04/ 8:15    51  0:43/ 8:58    52  1:19/10:17    58  0:31/10:48    53  0:59/11:47    54  0:46/12:33    55  0:36/13:09    56  0:55/14:04    48  0:58/15:02    47  0:42/15:44    46  0:46/16:30    49  1:00/17:30    44  1:11/18:41    43  0:42/19:23    35  1:41/21:04    34  0:32/21:36    33  0:35/22:11    32  0:47/22:58   100  0:41/23:39  Finish  0:16 00:23:29  
 13  Седашов Станiслав      105 00:23:50       49  1:23/ 1:23    46  0:55/ 2:18    47  0:41/ 2:59    48  0:26/ 3:25    56  1:05/ 4:30    55  0:55/ 5:25    54  0:35/ 6:00    53  0:45/ 6:45    58  0:44/ 7:29    57  0:33/ 8:02    31  0:53/ 8:55    50  0:52/ 9:47    45  0:47/10:34    51  0:54/11:28    52  0:53/12:21    44  1:03/13:24    43  0:43/14:07    42  0:37/14:44    41  0:32/15:16    40  0:44/16:00    39  0:34/16:34    38  0:39/17:13    37  0:37/17:50    36  0:51/18:41    35  0:37/19:18    33  1:29/20:47    32  0:57/21:44    41  1:33/23:17   100  0:45/24:02  Finish  0:14 00:23:50  
 14  Ковальов Юрiй          140 00:24:37       42  0:30/ 0:30    41  0:33/ 1:03    34  1:20/ 2:23    35  0:54/ 3:17    36  0:30/ 3:47    37  1:24/ 5:11    38  0:32/ 5:43    39  0:42/ 6:25    40  0:57/ 7:22    45  1:06/ 8:28    50  0:57/ 9:25    31  1:00/10:25    57  1:29/11:54    58  0:45/12:39    52  1:42/14:21    53  1:05/15:26    54  1:15/16:41    55  1:01/17:42    48  0:48/18:30    47  0:41/19:11    46  0:54/20:05    49  1:16/21:21    32  2:23/23:44   100  1:02/24:46  Finish  0:17 00:24:37  
 15  Середа Олексій         248 00:24:49       42  0:13/ 0:13    41  0:57/ 1:10    36  0:49/ 1:59    37  0:41/ 2:40    38  0:24/ 3:04    39  0:33/ 3:37    40  0:37/ 4:14    45  0:56/ 5:10    50  0:47/ 5:57    31  0:38/ 6:35    57  1:18/ 7:53    58  0:32/ 8:25    52  0:50/ 9:15    51  0:39/ 9:54    44  1:28/11:22    43  0:44/12:06    53  1:43/13:49    54  1:41/15:30    55  0:52/16:22    56  0:56/17:18    48  1:05/18:23    47  0:32/18:55    46  0:38/19:33    49  0:59/20:32    32  1:40/22:12    33  0:40/22:52    34  0:35/23:27    35  0:32/23:59   100  1:04/25:03  Finish  0:12 00:24:49  
 16  Соколов Олег           976 00:26:17       49  1:33/ 1:33    46  0:53/ 2:26    47  0:42/ 3:08    48  0:22/ 3:30    56  0:58/ 4:28    55  1:00/ 5:28    54  0:38/ 6:06    53  0:45/ 6:51    58  0:41/ 7:32    52  1:31/ 9:03    57  0:37/ 9:40    51  0:47/10:27    31  1:10/11:37    50  0:52/12:29    45  0:40/13:09    38  1:22/14:31    37  0:38/15:09    40  1:02/16:11    41  1:23/17:34    36  0:34/18:08    35  0:36/18:44    34  0:32/19:16    33  0:42/19:58    32  0:47/20:45    42  2:57/23:42    43  0:39/24:21    44  0:54/25:15   100  1:11/26:26  Finish  0:17 00:26:17  
 17  Коваленко Віктор       180 00:26:18       32  1:48/ 1:48    33  0:39/ 2:27    34  0:30/ 2:57    35  0:35/ 3:32    36  0:27/ 3:59    41  0:39/ 4:38    37  1:13/ 5:51    38  0:27/ 6:18    39  0:40/ 6:58    40  0:33/ 7:31    45  0:52/ 8:23    50  0:42/ 9:05    31  0:45/ 9:50    57  1:10/11:00    51  0:42/11:42    52  0:50/12:32    58  0:36/13:08    53  0:49/13:57    49  1:18/15:15    54  0:48/16:03    55  0:36/16:39    56  0:57/17:36    48  0:58/18:34    47  0:34/19:08    46  0:44/19:52    49  0:56/20:48    44  1:25/22:13    43  2:29/24:42    42  0:29/25:11    41  0:34/25:45   100  0:45/26:30  Finish  0:14 00:26:18  
 18  Гусак Михайло          102 00:32:58       43 11:37/11:37    44  0:54/12:31    57  1:37/14:08    52  0:34/14:42    53  1:04/15:46    49  1:38/17:24    47  0:35/17:59    46  0:32/18:31    48  0:58/19:29    55  0:30/19:59    56  0:49/20:48    54  0:58/21:46    58  1:02/22:48    31  1:02/23:50    51  1:02/24:52    45  0:31/25:23    50  0:33/25:56    39  0:50/26:46    40  0:23/27:09    38  0:54/28:03    37  0:29/28:32    36  0:41/29:13    41  0:36/29:49    35  1:02/30:51    34  0:37/31:28    33  0:33/32:01    32  0:35/32:36   100  0:34/33:10  Finish  0:14 00:32:58  
 19  Бекшаєв Олександр      675 00:49:57       32 31:36/31:36    33  0:34/32:10    34  0:37/32:47    35  0:31/33:18    36  0:26/33:44    37  0:55/34:39    38  0:28/35:07    39  0:28/35:35    50  0:48/36:23    31  0:50/37:13    57  0:57/38:10    51  0:34/38:44    45  0:36/39:20    40  0:45/40:05    41  1:12/41:17    42  0:27/41:44    43  0:25/42:09    44  0:31/42:40    52  0:41/43:21    53  0:45/44:06    54  0:50/44:56    56  1:14/46:10    48  0:50/47:00    47  0:29/47:29    46  0:32/48:01    49  0:47/48:48   100  1:15/50:03  Finish  0:20 00:49:57  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W12 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Середа Дар’я           249 00:22:39       41  0:23/ 0:23    36  0:59/ 1:22    35  0:46/ 2:08    34  0:57/ 3:05    33  0:48/ 3:53    32  0:56/ 4:49    43  1:39/ 6:28    42  0:47/ 7:15    45  1:36/ 8:51    31  1:33/10:24    51  1:35/11:59    44  1:11/13:10    53  1:54/15:04    54  1:13/16:17    56  1:46/18:03    48  1:09/19:12    47  0:36/19:48    49  0:47/20:35   100  2:12/22:47  Finish  0:18 00:22:39  
  2  Петренко Милослава     107 00:23:32       42  1:36/ 1:36    43  1:12/ 2:48    44  1:26/ 4:14    45  2:07/ 6:21    40  1:45/ 8:06    39  1:12/ 9:18    38  0:59/10:17    37  1:17/11:34    36  1:46/13:20    41  2:23/15:43    35  2:17/18:00    34  1:23/19:23    33  1:30/20:53    32  1:23/22:16   100  1:21/23:37  Finish  0:21 00:23:32  
  3  Фатеева София          147 00:23:46       42  0:23/ 0:23    43  0:24/ 0:47    44  0:27/ 1:14    51  1:30/ 2:44    57  0:53/ 3:37    58  0:32/ 4:09    53  1:05/ 5:14    54  1:08/ 6:22    55  0:53/ 7:15    48  0:27/ 7:42    47  0:38/ 8:20    46  0:44/ 9:04    49  0:49/ 9:53    52  2:17/12:10    31  1:27/13:37    50  0:59/14:36    45  0:40/15:16    39  0:49/16:05    38  0:31/16:36    37  0:34/17:10    36  1:04/18:14    35  0:48/19:02    34  1:03/20:05    33  0:33/20:38    32  1:03/21:41    41  1:31/23:12   100  0:48/24:00  Finish  0:12 00:23:46  
  4  Кулешова Татьяна       218 00:24:56       49  1:30/ 1:30    47  0:37/ 2:07    48  0:39/ 2:46    55  0:39/ 3:25    54  0:45/ 4:10    53  1:30/ 5:40    53  1:44/ 7:24    52  0:43/ 8:07    44  1:18/ 9:25    51  1:37/11:02    57  1:00/12:02    31  1:27/13:29    50  1:02/14:31    45  0:48/15:19    39  0:49/16:08    40  0:48/16:56    38  1:21/18:17    37  0:42/18:59    41  3:10/22:09   100  2:52/25:01  Finish  0:21 00:24:56  
  5  Колесник Євгенія       143 00:24:59       42  0:47/ 0:47    41  0:44/ 1:31    36  1:27/ 2:58    35  1:15/ 4:13    34  0:52/ 5:05    33  1:08/ 6:13    32  1:59/ 8:12   100  2:09/10:21    43  1:28/11:49    44  0:51/12:40    45  1:57/14:37    50  1:16/15:53    31  0:58/16:51    57  1:26/18:17    52  1:04/19:21    51  2:09/21:30  Finish  3:55 00:24:59  
  6  Репетуева Оля          245 00:25:14       42  0:10/ 0:10    43  0:31/ 0:41    49  2:17/ 2:58    47  1:10/ 4:08    46  0:46/ 4:54    48  1:40/ 6:34    55  0:52/ 7:26    56  1:40/ 9:06    54  1:48/10:54    53  1:13/12:07    52  1:28/13:35    57  1:01/14:36    58  0:34/15:10    31  2:14/17:24    50  2:01/19:25    45  0:50/20:15    51  1:22/21:37    41  2:58/24:35   100  0:52/25:27  Finish  0:13 00:25:14  
  7  Моранчук Вікторія      236 00:25:18       32  1:28/ 1:28    33  0:51/ 2:19    35  0:58/ 3:17    36  0:37/ 3:54    41  0:36/ 4:30    49  2:46/ 7:16    47  0:43/ 7:59    55  1:15/ 9:14    48  1:19/10:33    52  3:50/14:23    51  1:26/15:49    45  1:02/16:51    50  0:58/17:49    43  3:06/20:55    41  1:27/22:22    35  1:20/23:42   100  1:46/25:28  Finish  0:16 00:25:18  
  8  Майщенко Дарья         181 00:26:19       41  0:48/ 0:48    36  1:05/ 1:53    35  0:52/ 2:45    34  1:15/ 4:00    33  0:59/ 4:59    32  1:30/ 6:29    49  3:54/10:23    47  1:57/12:20    48  1:32/13:52    55  1:14/15:06    54  0:58/16:04    53  1:45/17:49    58  1:13/19:02    57  0:38/19:40    52  1:01/20:41    44  2:01/22:42    43  1:49/24:31   100  1:47/26:18  Finish  0:27 00:26:19  
  9  Седашова Софія         108 00:27:21       42  0:30/ 0:30    41  0:44/ 1:14    39  2:24/ 3:38    38  0:51/ 4:29    37  1:00/ 5:29    36  1:23/ 6:52    40  3:44/10:36    44  1:56/12:32    43  1:20/13:52    45  2:19/16:11    50  0:58/17:09    31  1:10/18:19    57  1:50/20:09    52  0:53/21:02    53  1:31/22:33    54  1:07/23:40    55  0:43/24:23    49  1:12/25:35   100  1:54/27:29  Finish  0:18 00:27:21  
 10  Степановская Влада     109 00:27:21       42  0:28/ 0:28    41  0:45/ 1:13    39  2:27/ 3:40    38  0:52/ 4:32    37  0:55/ 5:27    36  1:22/ 6:49    40  3:44/10:33    44  2:05/12:38    43  1:12/13:50    45  2:20/16:10    50  0:54/17:04    31  1:16/18:20    57  1:47/20:07    52  0:52/20:59    53  1:22/22:21    54  1:13/23:34    55  0:51/24:25    49  1:06/25:31   100  2:00/27:31  Finish  0:16 00:27:21  
 11  Купченко Кира          402 00:28:10       41  0:40/ 0:40    37  1:34/ 2:14    38  0:33/ 2:47    39  0:41/ 3:28    40  3:03/ 6:31    45  1:32/ 8:03    50  1:02/ 9:05    31  1:00/10:05    31  0:05/10:10    57  1:35/11:45    58  1:22/13:07    53  1:26/14:33    54  2:13/16:46    55  2:44/19:30    56  1:44/21:14    48  1:53/23:07    47  1:09/24:16    49  1:34/25:50   100  2:23/28:13  Finish  0:23 00:28:10  
 12  Мамренко Анастасія     255 00:29:49       41  1:06/ 1:06    34  2:20/ 3:26    35  1:32/ 4:58    36  0:58/ 5:56    37  1:28/ 7:24    38  1:51/ 9:15    38  0:04/ 9:19    39  0:38/ 9:57    40  1:28/11:25    40  0:04/11:29    45  2:11/13:40    51  2:26/16:06    52  2:12/18:18    57  0:55/19:13    58  0:59/20:12    53  1:38/21:50    49  2:09/23:59    44  2:35/26:34    43  2:08/28:42   100  1:13/29:55  Finish  0:20 00:29:49  
 13  Шестакова Лиза         148 00:29:53       42  4:12/ 4:12    43  2:58/ 7:10    44  9:29/16:39    51  3:00/19:39    57  1:51/21:30    31  1:49/23:19    50  1:35/24:54    45  1:17/26:11   100  3:47/29:58  Finish  0:21 00:29:53  
 14  Матиец Влада           144 00:29:54       42  4:11/ 4:11    43  3:01/ 7:12    44  9:30/16:42    51  3:04/19:46    57  1:35/21:21    31  1:55/23:16    50  1:39/24:55    45  1:10/26:05   100  3:54/29:59  Finish  0:21 00:29:54  
 15  Царан Марія            808 00:32:14       43  0:45/ 0:45    42  0:41/ 1:26    41  0:28/ 1:54    36  1:01/ 2:55    35  0:31/ 3:26    34  1:15/ 4:41    33  0:45/ 5:26    32  0:58/ 6:24   100  1:52/ 8:16   100  0:02/ 8:18    44  2:54/11:12    45  1:36/12:48    51  2:18/15:06    57  1:24/16:30    52  1:05/17:35    31  3:37/21:12    50  1:35/22:47    39  1:35/24:22    38  1:08/25:30    37  1:21/26:51    36  2:17/29:08    41  1:01/30:09  Finish  2:31 00:32:14  
 16  Кейдалюк Яна           807 00:32:15       43  0:50/ 0:50    42  0:37/ 1:27    41  0:28/ 1:55    36  1:01/ 2:56    35  0:31/ 3:27    34  1:17/ 4:44    33  0:48/ 5:32    32  1:19/ 6:51   100  1:30/ 8:21   100  0:01/ 8:22    44  2:58/11:20    45  1:39/12:59    51  2:13/15:12    57  1:24/16:36    52  1:03/17:39    31  3:34/21:13    50  1:35/22:48    39  1:35/24:23    38  1:10/25:33    37  1:19/26:52    36  2:14/29:06    41  1:06/30:12  Finish  2:29 00:32:15  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W14 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Кузьміна Настя         809 00:17:02       43  0:27/ 0:27    44  1:28/ 1:55    45  1:26/ 3:21    51  0:49/ 4:10    57  1:12/ 5:22    58  0:39/ 6:01    52  1:03/ 7:04    53  0:44/ 7:48    54  1:46/ 9:34    49  1:09/10:43    47  1:35/12:18    46  1:30/13:48   100  3:13/17:01  Finish  0:27 00:17:02  
  2  Субачюте Давиля        257 00:18:15       43  0:23/ 0:23    44  1:09/ 1:32    51  1:36/ 3:08    52  1:12/ 4:20    57  0:27/ 4:47    58  0:47/ 5:34    31  1:58/ 7:32    50  0:54/ 8:26    45  1:07/ 9:33    39  1:24/10:57    38  0:42/11:39    40  2:44/14:23    42  2:11/16:34   100  1:55/18:29  Finish  0:12 00:18:15  
  3  Олефір Олена           182 00:21:24       47  2:04/ 2:04    55  1:10/ 3:14    53  1:53/ 5:07    58  1:44/ 6:51    57  0:32/ 7:23    51  0:58/ 8:21    45  0:53/ 9:14    39  0:52/10:06    40  0:36/10:42    37  1:19/12:01    36  1:29/13:30    41  2:29/15:59    42  1:40/17:39    43  0:31/18:10    44  0:38/18:48   100  2:49/21:37  Finish  0:13 00:21:24  
  4  Іванюк Олександра      203 00:23:27       53  1:22/ 1:22    49  1:58/ 3:20    44  1:24/ 4:44    41  1:40/ 6:24    36  0:41/ 7:05    35  0:52/ 7:57    34  0:39/ 8:36    33  0:41/ 9:17    32  1:01/10:18   100  1:57/12:15    47  3:43/15:58    46  1:34/17:32    55  1:40/19:12    56  1:13/20:25    48  1:15/21:40  Finish  2:13 00:23:27  
  5  Потинга Зінаїда        204 00:23:47       53  1:24/ 1:24    49  1:58/ 3:22    44  1:23/ 4:45    41  1:37/ 6:22    36  0:44/ 7:06    35  0:52/ 7:58    35  0:04/ 8:02    34  0:35/ 8:37    33  0:39/ 9:16    32  1:03/10:19   100  1:58/12:17    47  3:40/15:57    46  1:34/17:31    55  1:42/19:13    56  1:10/20:23    48  1:16/21:39  Finish  2:34 00:23:47  
  6  Банарь Діана           237 00:25:06       42  0:35/ 0:35    43  0:26/ 1:01    44  0:26/ 1:27    45  1:50/ 3:17    51  0:40/ 3:57    57  0:59/ 4:56    58  0:42/ 5:38    52  0:45/ 6:23    44  1:57/ 8:20    49  2:57/11:17    47  0:46/12:03    55  1:07/13:10    48  1:17/14:27    46  2:17/16:44    47  0:55/17:39    49  0:47/18:26   100  1:52/20:18    32  0:45/21:03    33  0:55/21:58    35  1:20/23:18    36  0:28/23:46    41  0:55/24:41  Finish  0:51 00:25:06  
  7  Громовенко Аліна       122 00:25:57       53  1:30/ 1:30    58  1:08/ 2:38    57  0:20/ 2:58    31  0:52/ 3:50    50  0:46/ 4:36    45  0:41/ 5:17    51  1:52/ 7:09    39  1:58/ 9:07    40  0:37/ 9:44    36  1:29/11:13    41  0:43/11:56    35  1:03/12:59   100  3:08/16:07    49  1:38/17:45    47  0:45/18:30    48  0:31/19:01    56  1:30/20:31    54  1:40/22:11    42  3:17/25:28  Finish  0:55 00:25:57  
  8  Звіздун Аліна          121 00:25:58       53  1:40/ 1:40    58  1:01/ 2:41    57  0:20/ 3:01    31  0:56/ 3:57    50  0:47/ 4:44    45  0:50/ 5:34    51  1:42/ 7:16    39  1:57/ 9:13    40  0:41/ 9:54    41  1:41/11:35    36  1:03/12:38    35  0:36/13:14   100  2:55/16:09    49  1:47/17:56    47  0:46/18:42    48  0:35/19:17    56  1:23/20:40    54  1:47/22:27    42  3:03/25:30  Finish  0:54 00:25:58  
  9  Патратій Лілія         123 00:25:59       53  1:35/ 1:35    58  1:09/ 2:44    57  0:20/ 3:04    31  0:54/ 3:58    50  0:48/ 4:46    45  0:51/ 5:37    51  1:36/ 7:13    39  1:59/ 9:12    40  0:39/ 9:51    41  1:47/11:38    36  0:52/12:30    35  0:45/13:15   100  2:47/16:02    49  1:52/17:54    47  0:42/18:36    48  0:23/18:59    56  1:38/20:37    54  1:36/22:13    42  3:11/25:24  Finish  1:01 00:25:59  
 10  Чабан Ірина            124 00:26:15       53  1:32/ 1:32    58  1:04/ 2:36    57  0:21/ 2:57    31  0:49/ 3:46    50  0:48/ 4:34    45  0:42/ 5:16    51  1:49/ 7:05    39  2:04/ 9:09    40  0:39/ 9:48    35  2:20/12:08   100  4:00/16:08    49  1:47/17:55    47  0:54/18:49    48  0:29/19:18    55  1:19/20:37    56  1:15/21:52    42  3:44/25:36   100  0:54/26:30  Finish  0:11 00:26:15  
 11  Смаглюк Юлия           219 00:26:55       41  0:08/ 0:08    36  0:44/ 0:52    35  0:30/ 1:22    37  2:22/ 3:44    38  0:43/ 4:27    39  0:38/ 5:05    40  0:30/ 5:35    45  0:58/ 6:33    50  0:51/ 7:24    31  0:50/ 8:14    57  1:23/ 9:37    58  0:46/10:23    52  0:52/11:15    51  0:34/11:49    44  1:31/13:20    43  1:18/14:38    53  2:28/17:06    54  1:05/18:11    55  0:42/18:53    56  0:58/19:51    48  1:23/21:14    49  1:05/22:19    47  0:51/23:10    46  0:54/24:04   100  2:44/26:48  Finish  0:33 00:26:55  
 12  Репетуева Калина       246 00:29:10       42  0:14/ 0:14    43  0:24/ 0:38    47  2:52/ 3:30    49  1:03/ 4:33    46  4:19/ 8:52    48  1:44/10:36    55  0:54/11:30    56  1:40/13:10    54  1:47/14:57    53  1:16/16:13    52  1:25/17:38    57  1:00/18:38    58  0:39/19:17    31  2:06/21:23    50  2:05/23:28    45  0:48/24:16    51  1:24/25:40    41  2:55/28:35   100  0:46/29:21  Finish  0:15 00:29:10  
 13  Олійник Олена          190 00:38:58       31  5:51/ 5:51    32 12:28/18:19    33  0:59/19:18    34  6:54/26:12    35  0:34/26:46    36  1:03/27:49    37  2:51/30:40    38  1:23/32:03    39  0:41/32:44    40  0:53/33:37   100  5:21/38:58  Finish  0:26 00:38:58  
 14  Григораш Анна          189 00:38:59       31  5:47/ 5:47    32 12:25/18:12    33  1:03/19:15    34  7:27/26:42    35  0:34/27:16    36  0:36/27:52    37  3:01/30:53    38  1:17/32:10    39  0:31/32:41    40  0:55/33:36   100  5:18/38:54  Finish  0:31 00:38:59  
 15  Доніка Світлана        837 00:39:00       31  5:48/ 5:48    32 12:36/18:24    33  0:48/19:12    34  4:48/24:00    35  0:30/24:30    36  0:35/25:05    37  5:33/30:38    38  1:41/32:19    39  0:54/33:13    40  0:31/33:44   100  5:11/38:55  Finish  0:31 00:39:00  
 16  Жученко Діана          191 00:39:02       31  5:46/ 5:46    32 12:31/18:17    33  0:59/19:16    34  4:44/24:00    35  0:24/24:24    36  0:39/25:03    37  5:32/30:35    38  1:29/32:04    39  0:28/32:32    40  0:41/33:13   100  5:44/38:57  Finish  0:31 00:39:02  
 17  Лінько Катерина        874 00:39:03       31  5:49/ 5:49    32 12:24/18:13    33  1:01/19:14    34  7:01/26:15    35  0:50/27:05    36  0:29/27:34    37  3:28/31:02    38  1:07/32:09    39  0:57/33:06    40  0:37/33:43   100  5:16/38:59  Finish  0:30 00:39:03  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W16 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Фатеева Наталія        150 00:20:51       43  0:52/ 0:52    44  1:05/ 1:57    52  1:05/ 3:02    58  0:34/ 3:36    57  1:25/ 5:01    31  0:44/ 5:45    50  0:44/ 6:29    45  0:39/ 7:08    39  1:01/ 8:09    38  0:33/ 8:42    37  0:43/ 9:25    40  0:43/10:08    36  1:30/11:38    34  1:08/12:46    33  0:35/13:21    32  0:48/14:09    42  1:41/15:50    41  0:42/16:32    51  2:08/18:40    44  1:05/19:45   100  1:14/20:59  Finish  0:18 00:20:51  
  2  Плачинта Габріела      238 00:26:11       43  1:15/ 1:15    42  0:28/ 1:43    41  1:33/ 3:16    36  0:28/ 3:44    37  2:10/ 5:54    38  1:03/ 6:57    39  0:39/ 7:36    40  0:39/ 8:15    45  1:54/10:09    50  1:08/11:17    51  1:42/12:59    52  1:39/14:38    57  0:52/15:30    58  0:44/16:14    53  1:10/17:24    55  1:50/19:14    48  1:17/20:31   100  3:24/23:55    32  0:38/24:33    33  0:31/25:04  Finish  1:33 00:26:11  
  3  Парпалак Олександра    239 00:26:12       43  1:17/ 1:17    42  0:28/ 1:45    41  1:30/ 3:15    36  0:33/ 3:48    37  2:08/ 5:56    38  1:02/ 6:58    39  0:41/ 7:39    40  0:44/ 8:23    45  1:52/10:15    50  1:03/11:18    51  1:51/13:09    52  1:37/14:46    57  0:47/15:33    58  0:45/16:18    53  1:17/17:35    55  1:38/19:13    48  1:19/20:32   100  3:17/23:49    32  0:42/24:31    33  0:31/25:02  Finish  1:36 00:26:12  
  4  Соколова Катерина      220 00:26:36       41  0:55/ 0:55    34  2:01/ 2:56    35  0:48/ 3:44    36  0:39/ 4:23    38  1:50/ 6:13    39  0:31/ 6:44    40  0:46/ 7:30    44  1:53/ 9:23    52  1:24/10:47    54  2:31/13:18    49  1:29/14:47    47  0:40/15:27    46  1:09/16:36    48  1:41/18:17    56  1:49/20:06    55  1:13/21:19    54  0:45/22:04    43  3:36/25:40    42  0:54/26:34  Finish  0:28 00:26:36  
  5  Кравець Діана          994 00:13:07       43 **:54/**:54    42  0:38/**:32    41  0:32/**:04    36  1:18/**:22    33  2:07/**:29    34  0:42/-9:11    37  2:07/-7:18    38  0:51/-6:09    39  0:46/-6:55    40  0:55/-5:50    45  1:36/-3:26    50  1:30/-2:56    31  1:09/ 0:05    57  1:32/ 0:37    58  1:01/ 1:38    44  2:32/ 4:10    52  2:49/ 6:59    53  1:18/ 8:17    47  1:57/10:14    46  1:10/11:24   100  1:55/13:19   100  0:02/13:21  Finish  0:12 00:29:07  

M12 M14 M16 M18 M21 W12 W14 W16 W21


W21 , 29 CP, 0.000 km

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Григоренко Світлана    151 00:17:30       42  1:00/ 1:00    41  1:24/ 2:24    36  1:05/ 3:29    37  1:41/ 5:10    38  1:23/ 6:33    39  1:12/ 7:45    45  2:25/10:10    44  2:53/13:03   100  4:27/17:30  Finish  0:26 00:17:30  
  2  Романова Марина        183 00:21:03       43  0:15/ 0:15    42  0:23/ 0:38    41  0:21/ 0:59    35  0:49/ 1:48    34  0:40/ 2:28    36  0:50/ 3:18    37  0:37/ 3:55    38  0:27/ 4:22    39  0:32/ 4:54    40  0:28/ 5:22    45  1:08/ 6:30    50  0:39/ 7:09    31  0:40/ 7:49    57  0:58/ 8:47    51  0:37/ 9:24    44  1:01/10:25    52  0:44/11:09    58  0:29/11:38    53  0:51/12:29    54  0:55/13:24    55  0:32/13:56    56  0:50/14:46    48  1:14/16:00    47  0:24/16:24    46  0:57/17:21    49  0:44/18:05    32  1:36/19:41    33  0:38/20:19   100  0:55/21:14  Finish  0:15 00:21:03  
  3  Явдощук Тетяна         169 00:22:47       41  0:57/ 0:57    33  1:37/ 2:34    34  0:27/ 3:01    35  0:34/ 3:35    36  0:32/ 4:07    37  0:46/ 4:53    38  0:39/ 5:32    39  0:32/ 6:04    40  0:26/ 6:30    45  0:53/ 7:23    50  0:37/ 8:00    31  0:42/ 8:42    51  1:25/10:07    57  0:44/10:51    58  0:28/11:19    52  0:31/11:50    53  0:47/12:37    54  0:51/13:28    56  1:07/14:35    55  0:55/15:30    48  0:35/16:05    47  0:29/16:34    46  0:46/17:20    49  0:53/18:13    44  1:08/19:21    43  0:51/20:12    42  0:26/20:38    32  1:39/22:17   100  0:42/22:59  Finish  0:14 00:22:47  
  4  Середа Ольга           240 00:23:24       49  1:14/ 1:14    46  0:46/ 2:00    47  0:37/ 2:37    48  0:23/ 3:00    56  0:59/ 3:59    55  0:54/ 4:53    54  0:51/ 5:44    53  0:43/ 6:27    52  1:56/ 8:23    58  0:26/ 8:49    57  0:23/ 9:12    31  0:49/10:01    50  0:50/10:51    45  0:40/11:31    51  0:43/12:14    40  1:23/13:37    39  0:31/14:08    38  0:33/14:41    37  0:34/15:15    41  1:09/16:24    36  0:32/16:56    34  1:12/18:08    33  0:36/18:44    32  0:50/19:34    44  2:20/21:54    43  0:32/22:26    42  0:31/22:57   100  0:42/23:39  Finish  0:11 00:23:24  
  5  Шпак Людмила           951 00:23:33       53  2:01/ 2:01    58  0:58/ 2:59    57  0:42/ 3:41    31  1:08/ 4:49    50  1:02/ 5:51    45  1:12/ 7:03    39  1:05/ 8:08    40  0:43/ 8:51    38  1:18/10:09    37  1:04/11:13    36  1:08/12:21    35  0:51/13:12    33  1:22/14:34    32  1:20/15:54    44  3:32/19:26    43  1:16/20:42    41  1:14/21:56   100  1:42/23:38  Finish  0:21 00:23:33  
  6  Сикорская Светлана     158 00:24:33       43  0:28/ 0:28    42  0:38/ 1:06    41  1:04/ 2:10    36  0:58/ 3:08    37  0:52/ 4:00    38  0:31/ 4:31    39  0:40/ 5:11    40  0:44/ 5:55    45  1:11/ 7:06    50  0:55/ 8:01    31  0:51/ 8:52    57  1:29/10:21    58  0:36/10:57    52  0:43/11:40    53  1:00/12:40    54  1:11/13:51    56  1:24/15:15    55  1:22/16:37    49  1:33/18:10    46  1:37/19:47    47  1:48/21:35   100  3:05/24:40  Finish  0:19 00:24:33  
  7  Подруцька Наталiя      113 00:26:20       32  1:04/ 1:04    33  0:46/ 1:50    34  0:32/ 2:22    35  0:42/ 3:04    36  0:29/ 3:33    41  0:32/ 4:05    37  1:11/ 5:16    38  0:32/ 5:48    39  0:42/ 6:30    40  0:32/ 7:02    45  1:08/ 8:10    31  1:23/ 9:33    57  1:13/10:46    58  0:37/11:23    52  0:42/12:05    53  0:48/12:53    54  1:00/13:53    55  0:40/14:33    56  1:09/15:42    48  0:59/16:41    47  0:31/17:12    46  0:46/17:58    49  1:07/19:05    51  2:07/21:12    50  1:41/22:53    44  1:41/24:34    43  0:38/25:12    42  0:28/25:40   100  0:49/26:29  Finish  0:17 00:26:20  
  8  Власюк Євгенія         786 00:26:36       43  1:07/ 1:07    44  1:03/ 2:10    51  1:15/ 3:25    57  0:42/ 4:07    58  0:36/ 4:43    53  0:55/ 5:38    54  1:09/ 6:47    55  0:39/ 7:26    56  1:24/ 8:50    48  1:39/10:29    46  1:34/12:03    47  0:45/12:48    49  0:44/13:32    42  1:56/15:28    41  0:49/16:17    40  1:12/17:29    39  0:41/18:10    38  0:36/18:46    37  0:34/19:20    36  1:22/20:42    35  0:45/21:27    34  2:56/24:23    33  0:35/24:58    32  0:53/25:51   100  0:58/26:49  Finish  0:13 00:26:36  
  9  Котлова Людмила        154 00:27:35       43  1:13/ 1:13    44  0:36/ 1:49    49  2:12/ 4:01    47  1:01/ 5:02    48  0:36/ 5:38    56  1:20/ 6:58    55  1:29/ 8:27    54  0:57/ 9:24    53  1:59/11:23    58  1:11/12:34    52  0:47/13:21    57  0:45/14:06    31  1:27/15:33    45  2:13/17:46    39  1:39/19:25    40  1:05/20:30    38  1:23/21:53    37  1:45/23:38    36  1:09/24:47    41  0:51/25:38   100  1:56/27:34  Finish  0:27 00:27:35  
 10  Кривошея Яна           155 00:28:13       42  0:35/ 0:35    41  0:36/ 1:11    34  1:24/ 2:35    35  0:45/ 3:20    36  0:28/ 3:48    37  0:44/ 4:32    38  0:32/ 5:04    40  1:05/ 6:09    39  0:35/ 6:44    45  1:06/ 7:50    50  0:41/ 8:31    31  0:45/ 9:16    51  1:23/10:39    44  1:17/11:56    43  0:48/12:44    52  1:35/14:19    57  0:33/14:52    58  0:35/15:27    53  1:20/16:47    49  1:41/18:28    54  0:51/19:19    55  0:41/20:00    56  0:57/20:57    48  1:03/22:00    47  0:39/22:39    46  0:51/23:30    32  2:39/26:09    33  0:45/26:54   100  1:32/28:26  Finish  0:13 00:28:13  
 11  Аренкина Татьяна       110 00:28:23       43  0:34/ 0:34    44  0:43/ 1:17    51  2:05/ 3:22    57  0:56/ 4:18    58  1:10/ 5:28    53  2:12/ 7:40    54  1:28/ 9:08    55  1:18/10:26    48  0:39/11:05    47  0:35/11:40    46  0:56/12:36    49  1:05/13:41    44  2:44/16:25    31  2:43/19:08    50  0:59/20:07    45  0:48/20:55    39  1:04/21:59    38  0:36/22:35    37  1:20/23:55    36  1:09/25:04    35  0:54/25:58    34  0:51/26:49  Finish  2:00 00:28:23  
 12  Памбук Світлана        156 00:28:58       42  0:29/ 0:29    41  0:29/ 0:58    34  1:26/ 2:24    35  0:37/ 3:01    36  0:33/ 3:34    37  0:40/ 4:14    38  0:39/ 4:53    39  0:32/ 5:25    40  0:40/ 6:05    45  1:19/ 7:24    50  0:47/ 8:11    31  0:52/ 9:03    57  1:23/10:26    51  0:56/11:22    52  1:12/12:34    58  0:50/13:24    53  1:10/14:34    54  1:09/15:43    55  1:14/16:57    56  1:18/18:15    48  1:14/19:29    47  0:36/20:05    46  0:57/21:02    49  1:05/22:07    44  1:42/23:49    43  0:45/24:34    32  2:24/26:58    33  1:01/27:59   100  1:12/29:11  Finish  0:13 00:28:58  
 13  Шаєвська Ольга         115 00:29:08       49  2:36/ 2:36    47  0:51/ 3:27    46  0:49/ 4:16    48  1:11/ 5:27    56  1:12/ 6:39    55  1:16/ 7:55    54  0:34/ 8:29    53  0:51/ 9:20    58  0:46/10:06    52  0:43/10:49    57  0:28/11:17    31  1:09/12:26    50  0:48/13:14    45  0:57/14:11    44  1:08/15:19    43  2:07/17:26    42  1:06/18:32    41  0:31/19:03    36  0:42/19:45    37  1:02/20:47    38  0:35/21:22    39  0:38/22:00    40  0:58/22:58    35  3:04/26:02    34  0:36/26:38    33  0:41/27:19    32  1:18/28:37   100  0:41/29:18  Finish  0:16 00:29:08  
 14  Краєва Раїса           228 00:29:42      100  0:18/ 0:18    32  0:49/ 1:07    33  0:38/ 1:45    34  0:56/ 2:41    35  0:32/ 3:13    36  0:38/ 3:51    37  0:44/ 4:35    38  0:32/ 5:07    39  0:42/ 5:49    40  0:34/ 6:23    45  1:04/ 7:27    50  0:42/ 8:09    31  1:03/ 9:12    51  1:38/10:50    57  1:02/11:52    58  0:39/12:31    52  0:45/13:16    53  1:10/14:26    44  1:07/15:33    43  2:02/17:35    49  1:57/19:32    55  0:50/20:22    54  0:43/21:05    56  1:20/22:25    48  1:02/23:27    47  0:39/24:06    46  0:53/24:59    49  1:00/25:59    55  1:00/26:59    54  0:48/27:47  Finish  2:21 00:29:42  
 15  Середа Ганна           250 00:29:47       43  0:29/ 0:29    44  1:00/ 1:29    52  1:33/ 3:02    58  0:42/ 3:44    57  0:26/ 4:10    51  1:04/ 5:14    31  1:18/ 6:32    50  0:53/ 7:25    45  0:48/ 8:13    40  1:09/ 9:22    39  0:36/ 9:58    38  0:38/10:36    37  0:42/11:18    36  0:53/12:11    41  0:56/13:07    42  0:35/13:42    35  1:30/15:12    34  0:53/16:05    33  0:44/16:49    32  0:53/17:42    49  2:15/19:57    46  1:02/20:59    47  0:46/21:45    48  0:29/22:14    55  0:42/22:56    56  1:08/24:04    54  3:39/27:43   100  2:16/29:59  Finish  0:14 00:29:47  
 16  Карпеченкова Лена      152 00:30:02       42  0:44/ 0:44    41  1:32/ 2:16    36  1:03/ 3:19    37  1:37/ 4:56    38  1:19/ 6:15    39  0:58/ 7:13    40  0:54/ 8:07    45  1:48/ 9:55    45  0:00/ 9:55    51  1:19/11:14    52  1:38/12:52    57  1:06/13:58    58  0:49/14:47    53  1:31/16:18    54  1:45/18:03    55  1:20/19:23    48  1:00/20:23    47  2:32/22:55    49  1:32/24:27    44  3:25/27:52    43  1:04/28:56   100  1:12/30:08  Finish  0:20 00:30:02  
 17  Степановська Ірина     114 00:30:21       32  1:28/ 1:28    33  2:20/ 3:48    35  1:21/ 5:09    36  0:38/ 5:47    37  1:55/ 7:42    38  0:48/ 8:30    39  0:57/ 9:27    40  0:49/10:16    45  2:06/12:22    50  0:51/13:13    31  1:02/14:15    57  1:38/15:53    51  1:11/17:04    52  1:16/18:20    58  1:04/19:24    53  1:16/20:40    44  2:55/23:35    43  0:58/24:33    42  1:02/25:35   100  4:53/30:28   100  0:02/30:30  Finish  0:17 00:30:21  
 18  Крюкова Анастасия      112 00:30:43       43  0:22/ 0:22    42  0:25/ 0:47    41  0:30/ 1:17    32  2:31/ 3:48    33  1:05/ 4:53    34  0:39/ 5:32    35  0:55/ 6:27    36  0:45/ 7:12    37  0:49/ 8:01    38  0:44/ 8:45    39  0:48/ 9:33    40  0:48/10:21    45  1:15/11:36    50  0:53/12:29    31  1:16/13:45    57  1:31/15:16    51  1:36/16:52    52  1:24/18:16    58  1:24/19:40    53  1:22/21:02    54  1:31/22:33    56  1:29/24:02    48  1:28/25:30    55  0:41/26:11    47  1:06/27:17    46  0:57/28:14    49  1:01/29:15   100  1:38/30:53  Finish  0:16 00:30:43  
 19  Костишена Катерина     153 00:31:20       43  2:24/ 2:24    42  1:02/ 3:26    41  0:44/ 4:10    36  0:51/ 5:01    35  0:35/ 5:36    34  0:42/ 6:18    33  0:48/ 7:06    32  1:13/ 8:19    46  3:55/12:14    47  1:16/13:30    48  0:35/14:05    49  1:20/15:25    58  2:52/18:17    57  0:28/18:45    31  1:37/20:22    50  1:21/21:43    45  1:01/22:44    39  1:14/23:58    40  1:18/25:16    51  1:54/27:10    52  1:08/28:18    44  1:13/29:31   100  1:59/31:30  Finish  0:16 00:31:20  
 20  Серёгина Наталья       157 00:31:59       43  0:38/ 0:38    44  0:37/ 1:15    51  2:08/ 3:23    57  1:07/ 4:30    58  0:45/ 5:15    31  1:51/ 7:06    50  1:31/ 8:37    45  0:57/ 9:34    40  1:24/10:58    39  0:56/11:54    38  0:57/12:51    37  0:54/13:45    36  1:22/15:07    35  1:10/16:17    34  1:05/17:22    33  1:10/18:32    32  1:36/20:08    49  3:53/24:01    47  1:09/25:10    48  1:11/26:21    46  1:59/28:20   100  3:43/32:03  Finish  0:22 00:31:59  
 21  Городинская Инна       137 00:32:00       43  0:37/ 0:37    51  2:52/ 3:29    57  1:06/ 4:35    58  0:48/ 5:23    31  1:48/ 7:11    50  1:17/ 8:28    45  1:04/ 9:32    40  1:33/11:05    39  0:54/11:59    38  0:42/12:41    37  0:58/13:39    36  1:34/15:13    35  0:58/16:11    34  1:15/17:26    33  1:12/18:38    32  1:36/20:14    49  3:58/24:12    47  1:01/25:13    48  1:04/26:17    46  2:01/28:18   100  3:40/31:58  Finish  0:28 00:32:00  
 22  Цветкова  Вика         160 00:32:02       43  0:36/ 0:36    44  0:46/ 1:22    51  2:07/ 3:29    57  1:03/ 4:32    58  0:59/ 5:31    31  1:42/ 7:13    50  1:22/ 8:35    45  1:02/ 9:37    40  1:42/11:19    39  0:48/12:07    38  0:46/12:53    37  0:54/13:47    36  1:24/15:11    35  1:05/16:16    34  1:15/17:31    33  1:03/18:34    32  1:44/20:18    49  3:47/24:05    47  1:12/25:17    48  0:53/26:10    46  2:14/28:24   100  3:41/32:05  Finish  0:23 00:32:02  
 23  Смольникова Лілія      159 00:32:15       41  0:44/ 0:44    36  0:40/ 1:24    35  0:45/ 2:09    34  0:56/ 3:05    33  0:48/ 3:53    32  1:00/ 4:53    49  2:28/ 7:21    46  1:10/ 8:31    47  1:01/ 9:32    48  0:33/10:05    56  1:19/11:24    55  1:20/12:44    54  1:38/14:22    53  1:08/15:30    58  0:58/16:28    52  0:46/17:14    51  0:59/18:13    45  1:01/19:14    50  0:57/20:11    31  1:01/21:12    57  1:28/22:40    44  2:17/24:57    40  1:41/26:38    39  0:35/27:13    38  0:39/27:52    37  0:44/28:36    42  2:15/30:51    43  0:38/31:29   100  0:59/32:28  Finish  0:13 00:32:15  
 24  Трикулич Світлана      952 00:40:05       41 12:38/12:38    37  1:35/14:13    38  0:33/14:46    39  0:39/15:25    40  3:03/18:28    45  1:33/20:01    50  1:00/21:01    31  0:59/22:00    57  1:35/23:35    58  1:21/24:56    53  1:25/26:21    54  2:11/28:32    55  2:30/31:02    56  1:44/32:46    48  1:58/34:44    47  1:18/36:02    49  1:36/37:38   100  2:26/40:04  Finish  0:27 00:40:05