Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

коротка дистанція у заданому напрямку

26.08.2017, с. Усатове, НВК «школа-гімназія» ім. П.Д.Вернидуба

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

CHILD , 7 КП, 1.040 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (31) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (35) КП-5 (36) КП-6 (37) КП-7 (100) Финиш
1 Лазаренко Олеся 454 00:10:49 1:59/3 3:08/2 4:38/2 5:31/1 6:37/2 9:03/1 10:33/1 10:49/1
  м.Київ б/р   1:59/3 1:09/2 1:30/2 0:53/1 1:06/4 2:26/3 1:30/1 0:16/2
2 Пицун Руслан 346 00:12:07 2:18/6 3:36/4 5:16/3 6:12/3 7:21/3 9:28/2 11:49/2 12:07/2
  Полтавська б/р + 1:18 2:18/6 1:18/6 1:40/3 0:56/3 1:09/6 2:07/1 2:21/8 0:18/5
3 Сідлецька Вікторія 102 00:12:24 1:40/1 2:53/1 4:17/1 5:31/1 6:34/1 10:09/4 12:06/3 12:24/3
  Вінницька б/р + 1:35 1:40/1 1:13/4 1:24/1 1:14/7 1:03/1 3:35/16 1:57/4 0:18/5
4 Кириченко Демьян 262 11:21:27 2:33/11 3:48/6 5:40/4 6:37/4 7:41/4 10:06/3 12:48/4 13:40/4
  Одеська +670:38 2:33/11 1:15/5 1:52/6 0:57/4 1:04/2 2:25/2 2:42/10 0:52/19
5 Петренко Володимир 456 11:17:34 1:48/2 3:56/8 6:17/7 8:10/8 9:14/7 11:53/5 13:35/5 13:47/5
  м.Київ ІІІ-ю +666:45 1:48/2 2:08/16 2:21/9 1:53/16 1:04/2 2:39/5 1:42/2 0:12/1
6 Головченко Богдан 231 11:32:52 2:49/14 4:19/10 6:46/9 7:41/7 9:02/6 12:34/6 14:43/6 15:05/6
  Миколаївська б/р +682:03 2:49/14 1:30/8 2:27/11 0:55/2 1:21/8 3:32/14 2:09/5 0:22/11
7 Колесник Євгенія 263 11:13:18 2:15/5 3:46/5 7:26/11 8:40/10 10:11/10 13:09/7 16:04/7 16:27/7
  Одеська б/р ю +662:29 2:15/5 1:31/9 3:40/18 1:14/7 1:31/10 2:58/10 2:55/13 0:23/12
8 Скрупский Давид 267 00:16:33 2:18/6 3:29/3 8:02/13 9:56/14 11:16/13 13:56/9 16:13/8 16:33/8
  Одеська б/р + 5:44 2:18/6 1:11/3 4:33/20 1:54/17 1:20/7 2:40/6 2:17/7 0:20/7
9 Собчук Іван 190 00:17:00 2:39/12 4:20/11 6:44/8 8:17/9 9:51/9 14:04/11 16:37/9 17:00/9
  Кіровоградська б/р ю + 6:11 2:39/12 1:41/11 2:24/10 1:33/11 1:34/11 4:13/17 2:33/9 0:23/12
10 Жуненко Марія 189 11:19:45 2:58/15 5:10/15 7:29/12 9:29/12 11:12/12 13:57/10 16:41/10 17:06/10
  Кіровоградська б/р +668:56 2:58/15 2:12/17 2:19/8 2:00/18 1:43/12 2:45/7 2:44/11 0:25/16
11 Мітюшин Денис 455 11:29:06 2:05/4 5:08/14 6:54/10 8:41/11 10:31/11 13:16/8 18:00/11 18:23/11
  м.Київ б/р +678:17 2:05/4 3:03/18 1:46/4 1:47/15 1:50/13 2:45/7 4:44/18 0:23/12
12 Свідніцький Олександ 232 00:18:27 3:01/16 4:51/13 8:27/15 9:51/13 11:47/15 15:20/14 18:04/12 18:27/12
  Миколаївська б/р ю + 7:38 3:01/16 1:50/12 3:36/17 1:24/10 1:56/15 3:33/15 2:44/11 0:23/12
13 Хорошевський Златосл 834 11:20:29 4:35/18 5:55/16 9:12/16 10:18/15 11:26/14 14:38/12 18:05/13 738:43/20
  Одеська +669:40 4:35/18 1:20/7 3:17/16 1:06/6 1:08/5 3:12/12 3:27/15 error
14 Федотов Андрій 392 00:19:16 2:22/9 3:53/7 6:00/5 7:20/6 9:42/8 14:56/13 18:56/14 19:16/13
  Харківська + 8:27 2:22/9 1:31/9 2:07/7 1:20/9 2:22/19 5:14/18 4:00/17 0:20/7
15 Агафонов Ігор 229 11:29:13 2:18/6 7:57/19 10:24/19 12:05/19 14:18/18 17:15/17 20:12/15 20:29/14
  Миколаївська б/р ю +678:24 2:18/6 5:39/19 2:27/11 1:41/13 2:13/18 2:57/9 2:57/14 0:17/4
16 Миронова Олександра 264 00:21:28 2:48/13 4:39/12 8:21/14 10:51/16 16:22/19 18:51/18 21:07/16 21:28/15
  Одеська б/р ю +10:39 2:48/13 1:51/13 3:42/19 2:30/20 5:31/20 2:29/4 2:16/6 0:21/10
17 Кобзарь Захар 453 00:23:01 4:59/20 7:05/18 10:16/18 12:01/18 13:54/16 17:06/16 22:28/17 23:01/16
  м.Київ б/р ю +12:12 4:59/20 2:06/14 3:11/14 1:45/14 1:53/14 3:12/12 5:22/19 0:33/17
18 Сур Илья 459 00:23:01 4:55/19 7:02/17 10:14/17 11:53/17 13:57/17 17:05/15 22:28/17 23:01/16
  м.Київ б/р ю +12:12 4:55/19 2:07/15 3:12/15 1:39/12 2:04/17 3:08/11 5:23/20 0:33/17
19 Балабанов Гордей 374 11:30:03 3:12/17 4:11/9 6:02/6 6:59/5 8:22/5 22:12/19 24:08/19 24:24/18
  Сумська ІІІ-ю +679:14 3:12/17 0:59/1 1:51/5 0:57/4 1:23/9 13:50/19 1:56/3 0:16/2
20 Волощук Анастасія 230 11:52:36 2:32/10 15:23/20 18:03/20 20:18/20 22:14/20 48:08/20 51:37/20 51:57/19
  Миколаївська б/р +701:47 2:32/10 12:51/20 2:40/13 2:15/19 1:56/15 25:54/20 3:29/16 0:20/7
21 Середа Дар’я 266 DSQ 2:22 3:27 5:11 5:45 6:48 11:51 11:34 11:51
  Одеська б/р   2:22 1:05 1:44 0:34 1:03 5:03 0:43 0:17
22 Сідлецька Марія 103 DSQ 5:07 6:22 8:23 14:51 10:18 12:15 14:30 14:51
  Вінницька б/р   5:07 1:15 2:01 6:28 -4:27 1:57 2:15 0:21
  Идеальный участник   00:09:48 1:40 0:59 1:24 0:53 1:03 2:07 1:30 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M12 , 10 КП, 1.090 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (31) КП-2 (32) КП-3 (33) КП-4 (34) КП-5 (35) КП-6 (59) КП-7 (36) КП-8 (58) КП-9 (37) КП-10(100) Финиш
1 Гончарук Владіслав 234 00:08:27 1:27/1 2:18/1 3:03/1 3:36/1 4:14/1 4:49/1 5:08/1 6:18/1 6:41/1 8:12/1 8:27/1
  Миколаївська І-ю   1:27/1 0:51/3 0:45/2 0:33/6 0:38/2 0:35/1 0:19/6 1:10/3 0:23/2 1:31/6 0:15/8
2 Свідницький Вадим 240 00:09:37 2:07/7 2:53/5 3:34/3 4:09/3 4:44/3 6:00/3 6:13/3 7:17/3 7:39/2 9:22/2 9:37/2
  Миколаївська І-ю + 1:10 2:07/7 0:46/1 0:41/1 0:35/8 0:35/1 1:16/13 0:13/3 1:04/1 0:22/1 1:43/10 0:15/8
3 Зичков Максим 419 00:10:50 1:34/2 2:29/2 3:17/2 3:47/2 4:28/2 5:17/2 5:36/2 7:01/2 9:06/3 10:38/3 10:50/3
  Херсонська ІІІ-ю + 2:23 1:34/2 0:55/7 0:48/5 0:30/4 0:41/6 0:49/4 0:19/6 1:25/8 2:05/14 1:32/7 0:12/1
4 Синиця Георгій 139 00:11:20 2:14/10 3:06/7 3:53/4 4:56/4 5:35/4 6:22/4 6:42/4 7:57/4 9:27/4 11:04/4 11:20/4
  Дніпропетровська І-ю + 2:53 2:14/10 0:52/5 0:47/3 1:03/19 0:39/4 0:47/3 0:20/8 1:15/4 1:30/13 1:37/9 0:16/12
5 Матін Фадей 271 00:12:05 2:11/8 3:10/8 5:36/7 6:04/7 6:42/7 7:58/6 8:09/5 9:38/5 10:17/5 11:53/6 12:05/5
  Одеська ІІ + 3:38 2:11/8 0:59/9 2:26/14 0:28/2 0:38/2 1:16/13 0:11/1 1:29/11 0:39/6 1:36/8 0:12/1
6 Будаков Олексій 436 00:12:07 2:00/6 2:58/6 4:23/6 5:10/6 6:02/6 7:03/5 8:21/6 9:44/6 10:27/6 11:51/5 12:07/6
  Черкаська б/р + 3:40 2:00/6 0:58/8 1:25/10 0:47/16 0:52/14 1:01/7 1:18/20 1:23/7 0:43/8 1:24/1 0:16/12
7 Захарченко Олексій 237 00:13:35 5:10/18 6:10/15 7:14/10 7:52/10 8:34/10 10:02/10 10:14/9 11:33/9 11:58/8 13:22/7 13:35/7
  Миколаївська ІІ-ю + 5:08 5:10/18 1:00/10 1:04/8 0:38/11 0:42/8 1:28/16 0:12/2 1:19/5 0:25/3 1:24/1 0:13/4
8 Кучмій Станіслав 238 00:14:10 2:44/13 3:46/10 5:37/8 6:33/9 7:34/9 8:43/8 9:15/8 11:10/8 11:49/7 13:57/8 14:10/8
  Миколаївська ІІІ-ю + 5:43 2:44/13 1:02/11 1:51/13 0:56/18 1:01/17 1:09/11 0:32/17 1:55/12 0:39/6 2:08/16 0:13/4
9 Мартинов Нікіта 138 00:14:37 2:12/9 4:59/12 5:54/9 6:31/8 7:20/8 8:25/7 8:50/7 9:56/7 12:53/9 14:22/9 14:37/9
  Дніпропетровська ІІ-ю + 6:10 2:12/9 2:47/17 0:55/7 0:37/10 0:49/13 1:05/9 0:25/12 1:06/2 2:57/19 1:29/4 0:15/8
10 Геращенко Ростислав 191 00:16:38 2:15/11 3:21/9 4:12/5 5:07/5 5:48/5 11:42/14 11:58/13 14:09/12 14:54/11 16:24/10 16:38/10
  Кіровоградська б/р ю + 8:11 2:15/11 1:06/12 0:51/6 0:55/17 0:41/6 5:54/20 0:16/4 2:11/16 0:45/9 1:30/5 0:14/6
11 Капара Валентин 420 00:16:44 1:48/5 2:38/4 7:50/12 8:21/11 9:04/11 9:56/9 10:16/10 11:43/10 14:37/10 16:29/11 16:44/11
  Херсонська ІІІ-ю + 8:17 1:48/5 0:50/2 5:12/18 0:31/5 0:43/12 0:52/6 0:20/8 1:27/10 2:54/18 1:52/13 0:15/8
12 Голінков Леонід 137 00:18:08 3:19/16 5:42/14 9:33/16 10:09/16 11:08/16 12:16/15 12:44/15 14:59/13 15:46/12 17:52/12 18:08/12
  Дніпропетровська ІІ-ю + 9:41 3:19/16 2:23/16 3:51/16 0:36/9 0:59/16 1:08/10 0:28/13 2:15/17 0:47/10 2:06/15 0:16/12
13 Летяєв Андрій 239 00:18:39 1:38/3 2:31/3 8:48/15 9:17/14 9:57/13 11:00/12 11:22/12 13:19/11 16:06/13 18:23/13 18:39/13
  Миколаївська ІІІ-ю +10:12 1:38/3 0:53/6 6:17/19 0:29/3 0:40/5 1:03/8 0:22/10 1:57/13 2:47/17 2:17/18 0:16/12
14 Лисоконь Михайло 269 00:20:01 4:01/17 5:32/13 7:18/11 8:27/12 10:11/14 11:41/13 12:22/14 15:53/15 17:10/14 19:44/14 20:01/14
  Одеська б/р ю +11:34 4:01/17 1:31/15 1:46/12 1:09/20 1:44/19 1:30/17 0:41/18 3:31/18 1:17/12 2:34/19 0:17/17
15 Даніш Дмитро 460 00:20:05 9:37/19 10:59/18 12:27/18 13:13/18 14:05/18 15:25/18 16:25/18 17:51/16 18:25/15 19:53/15 20:05/15
  м.Київ ІІ-ю +11:38 9:37/19 1:22/14 1:28/11 0:46/14 0:52/14 1:20/15 1:00/19 1:26/9 0:34/4 1:28/3 0:12/1
16 Зарубін Денис 192 00:22:46 1:41/4 8:17/17 11:32/17 12:16/17 12:58/17 13:42/16 14:11/16 15:30/14 20:37/16 22:25/16 22:46/16
  Кіровоградська ІІІ-ю +14:19 1:41/4 6:36/19 3:15/15 0:44/13 0:42/8 0:44/2 0:29/14 1:19/5 5:07/20 1:48/11 0:21/20
17 Четвертак Роман 462 00:27:42 2:39/12 7:14/16 8:37/14 9:23/15 10:30/15 13:48/17 14:19/17 24:26/17 25:40/17 27:28/17 27:42/17
  м.Київ ІІ-ю +19:15 2:39/12 4:35/18 1:23/9 0:46/14 1:07/18 3:18/18 0:31/16 10:07/19 1:14/11 1:48/11 0:14/6
18 Приймак Ілля 105 00:29:53 3:05/15 4:17/11 8:25/13 8:58/13 9:40/12 10:49/11 11:13/11 25:12/18 27:42/18 29:36/18 29:53/18
  Вінницька б/р +21:26 3:05/15 1:12/13 4:08/17 0:33/6 0:42/8 1:09/11 0:24/11 13:59/20 2:30/15 1:54/14 0:17/17
19 Грішин Кирило 235 00:30:18 3:00/14 15:59/19 16:46/19 17:25/19 20:40/19 24:55/19 25:12/19 27:14/19 27:48/19 30:01/19 30:18/19
  Миколаївська ІІІ-ю +21:51 3:00/14 12:59/20 0:47/3 0:39/12 3:15/20 4:15/19 0:17/5 2:02/14 0:34/4 2:13/17 0:17/17
20 Демченко Дмитро 236 00:56:02 21:30/20 22:21/20 45:35/20 46:02/20 46:44/20 47:33/20 48:02/20 50:09/20 52:53/20 55:46/20 56:02/20
  Миколаївська б/р +47:35 21:30/20 0:51/3 23:14/20 0:27/1 0:42/8 0:49/4 0:29/14 2:07/15 2:44/16 2:53/20 0:16/12
21 Винушев Сергій 233 DSQ 2:47 5:48 9:03 23:14 10:46 13:26 13:44 15:48 16:31 22:57 23:14
  Миколаївська б/р   2:47 3:01 3:15 14:11 **:32 2:40 0:18 2:04 0:43 6:26 0:17
22 Дробот Богдан 104 DSQ 2:06 3:20 4:58 5:37 15:03 7:14 8:13 10:31 12:56 14:48 15:03
  Вінницька б/р ю   2:06 1:14 1:38 0:39 9:26 -7:11 0:59 2:18 2:25 1:52 0:15
23 Крук Микита 421 DSQ 17:09 18:09 33:19 23:10 23:42 33:19 26:18 27:53 33:19 33:07 33:19
  Херсонська ІІІ-ю   17:09 1:00 15:10 **:51 0:32 9:37 -7:59 1:35 5:26 0:48 0:12
24 Малиш Артем 347 DSQ 1:43 2:55 13:15 4:39 5:24 7:10 7:22 10:31 11:12 12:59 13:15
  Полтавська б/р   1:43 1:12 10:20 -8:24 0:45 1:46 0:12 3:09 0:41 1:47 0:16
25 Мітюшин Гліб 461 DSQ 2:44 3:56 5:05 5:49 6:34 10:18 10:51 20:25 20:25 20:10 20:25
  м.Київ б/р   2:44 1:12 1:09 0:44 0:45 3:44 0:33 9:34 0:00 0:45 0:15
  Идеальный участник   00:07:44 1:27 0:46 0:41 0:27 0:35 0:35 0:11 1:04 0:22 1:24 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M14 , 10 КП, 2.100 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (39) КП-2 (42) КП-3 (46) КП-4 (50) КП-5 (52) КП-6 (45) КП-7 (43) КП-8 (58) КП-9 (31) КП-10(100) Финиш
1 Ліщук Антоній 134 00:17:35 2:35/1 4:35/1 7:41/1 8:37/1 12:02/1 13:17/1 14:54/1 15:27/1 16:50/1 17:21/1 17:35/1
  Волинська ІІІ   2:35/1 2:00/2 3:06/3 0:56/3 3:25/2 1:15/1 1:37/3 0:33/1 1:23/3 0:31/7 0:14/12
2 Кражев Игорь 422 00:18:48 3:26/2 5:48/2 8:47/2 9:35/2 12:49/2 14:29/2 16:01/2 16:48/2 18:04/2 18:34/2 18:48/2
  Херсонська КМСУ + 1:13 3:26/2 2:22/5 2:59/1 0:48/1 3:14/1 1:40/5 1:32/1 0:47/7 1:16/1 0:30/3 0:14/12
3 Бессараб Нікіта 437 00:22:37 6:08/15 8:05/7 11:29/5 12:27/5 16:04/4 18:03/4 19:46/3 20:32/3 21:53/3 22:23/3 22:37/3
  Черкаська І-ю + 5:02 6:08/15 1:57/1 3:24/4 0:58/5 3:37/4 1:59/9 1:43/4 0:46/6 1:21/2 0:30/3 0:14/12
4 Скворцов Юрій 423 00:23:22 3:41/3 6:46/4 10:42/4 11:43/4 16:34/5 18:12/5 20:27/5 21:07/5 22:41/5 23:11/4 23:22/4
  Херсонська ІІ-ю + 5:47 3:41/3 3:05/9 3:56/9 1:01/7 4:51/10 1:38/4 2:15/10 0:40/3 1:34/5 0:30/3 0:11/1
5 Піонтковський Андрій 141 00:23:32 4:08/4 6:25/3 10:14/3 11:18/3 16:00/3 17:32/3 19:55/4 20:47/4 22:36/4 23:18/5 23:32/5
  Дніпропетровська І-ю + 5:57 4:08/4 2:17/4 3:49/5 1:04/10 4:42/8 1:32/2 2:23/13 0:52/9 1:49/9 0:42/19 0:14/12
6 Євстаф’єв Дмитро 140 00:23:46 4:17/5 7:56/6 12:35/8 13:29/8 17:17/6 18:59/6 20:43/6 21:24/6 23:01/6 23:34/6 23:46/6
  Дніпропетровська ІІ + 6:11 4:17/5 3:39/12 4:39/10 0:54/2 3:48/5 1:42/6 1:44/5 0:41/4 1:37/7 0:33/9 0:12/4
7 Граждан Микита 241 00:24:42 4:52/9 9:59/12 13:01/10 13:57/9 17:28/7 19:00/7 21:52/7 22:25/7 24:00/7 24:31/7 24:42/7
  Миколаївська ІІ + 7:07 4:52/9 5:07/17 3:02/2 0:56/3 3:31/3 1:32/2 2:52/19 0:33/1 1:35/6 0:31/7 0:11/1
8 Ткаченко Євген 245 00:26:08 6:09/16 8:54/10 12:48/9 13:57/9 18:46/9 21:00/9 22:36/8 23:19/8 25:21/8 25:55/8 26:08/8
  Миколаївська І-ю + 8:33 6:09/16 2:45/8 3:54/7 1:09/13 4:49/9 2:14/11 1:36/2 0:43/5 2:02/12 0:34/11 0:13/8
9 Кондратевич Максим 243 00:27:16 6:04/14 8:19/8 12:14/7 13:22/7 17:57/8 20:30/8 23:25/9 24:31/9 26:29/9 27:05/9 27:16/9
  Миколаївська І-ю + 9:41 6:04/14 2:15/3 3:55/8 1:08/12 4:35/7 2:33/15 2:55/20 1:06/16 1:58/11 0:36/12 0:11/1
10 Дружинін Влад 463 00:27:35 4:22/6 10:14/14 14:03/12 15:05/12 19:07/11 22:11/11 24:06/11 25:03/11 26:56/10 27:23/10 27:35/10
  м.Київ ІІ-ю +10:00 4:22/6 5:52/19 3:49/5 1:02/9 4:02/6 3:04/18 1:55/6 0:57/12 1:53/10 0:27/1 0:12/4
11 Грицина В’ячеслав 107 00:28:16 4:44/8 7:18/5 12:03/6 13:19/6 19:06/10 21:04/10 23:45/10 24:42/10 27:23/11 28:02/11 28:16/11
  Вінницька ІІ-ю +10:41 4:44/8 2:34/6 4:45/11 1:16/14 5:47/15 1:58/8 2:41/15 0:57/12 2:41/20 0:39/16 0:14/12
12 Войтюк Василь 106 00:30:32 4:59/10 9:20/11 16:00/13 17:01/13 22:47/13 24:34/12 26:39/12 28:11/12 29:39/12 30:18/12 30:32/12
  Вінницька ІІІ-ю +12:57 4:59/10 4:21/16 6:40/18 1:01/7 5:46/14 1:47/7 2:05/7 1:32/22 1:28/4 0:39/16 0:14/12
13 Хорошевський Данило 278 00:31:55 5:39/12 13:16/18 18:19/16 19:17/14 24:12/14 26:19/13 28:31/13 29:18/13 31:06/13 31:43/13 31:55/13
  Одеська ІІ-ю +14:20 5:39/12 7:37/21 5:03/13 0:58/5 4:55/11 2:07/10 2:12/8 0:47/7 1:48/8 0:37/14 0:12/4
14 Лазаренко Ярослав 466 00:35:12 6:31/17 10:48/15 17:49/14 19:18/15 25:15/16 28:05/15 30:53/14 31:59/14 34:22/14 34:58/14 35:12/14
  м.Київ І-ю +17:37 6:31/17 4:17/15 7:01/19 1:29/21 5:57/16 2:50/17 2:48/17 1:06/16 2:23/18 0:36/12 0:14/12
15 Коляда Іван 465 00:39:03 5:07/11 8:44/9 13:30/11 14:53/11 22:36/12 26:44/14 31:54/15 33:24/15 37:53/15 38:50/15 39:03/15
  м.Київ ІІІ-ю +21:28 5:07/11 3:37/11 4:46/12 1:23/17 7:43/21 4:08/23 5:10/22 1:30/21 4:29/23 0:57/23 0:13/8
16 Калачевський Нікіта 464 00:40:34 5:56/13 10:04/13 18:50/17 20:37/17 30:16/19 33:33/18 36:18/18 37:21/18 39:37/16 40:21/16 40:34/16
  м.Київ ІІІ-ю +22:59 5:56/13 4:08/13 8:46/22 1:47/23 9:39/24 3:17/20 2:45/16 1:03/15 2:16/15 0:44/20 0:13/8
17 Ісаєв Данило 242 00:42:32 9:34/21 13:45/19 20:47/18 22:24/18 28:59/17 32:13/16 34:45/16 37:01/17 41:21/17 42:15/17 42:32/17
  Миколаївська І-ю +24:57 9:34/21 4:11/14 7:02/21 1:37/22 6:35/17 3:14/19 2:32/14 2:16/23 4:20/22 0:54/22 0:17/22
18 Проценко Олександр 467 00:43:44 9:24/20 16:18/21 23:19/20 24:26/20 29:40/18 32:22/17 35:11/17 36:32/16 42:50/18 43:30/18 43:44/18
  м.Київ І-ю +26:09 9:24/20 6:54/20 7:01/19 1:07/11 5:14/12 2:42/16 2:49/18 1:21/20 6:18/24 0:40/18 0:14/12
19 Сокирка Валерій 108 00:47:12 9:19/19 11:55/16 18:12/15 19:38/16 25:06/15 37:25/20 40:36/19 44:03/19 46:23/19 47:00/19 47:12/19
  Вінницька б/р +29:37 9:19/19 2:36/7 6:17/17 1:26/20 5:28/13 12:19/24 3:11/21 3:27/24 2:20/17 0:37/14 0:12/4
20 Памбук Лев 277 00:47:38 6:52/18 12:00/17 21:05/19 22:29/19 30:48/20 34:48/19 42:58/20 44:14/20 46:54/20 47:24/20 47:38/20
  Одеська ІІІ-ю +30:03 6:52/18 5:08/18 9:05/23 1:24/19 8:19/22 4:00/22 8:10/23 1:16/18 2:40/19 0:30/3 0:14/12
21 Шалухан Артем 468 00:47:39 4:29/7 24:24/22 30:29/22 31:52/22 39:02/21 41:29/21 43:51/21 44:45/21 46:59/21 47:26/21 47:39/21
  м.Київ ІІІ-ю +30:04 4:29/7 19:55/24 6:05/16 1:23/17 7:10/18 2:27/13 2:22/12 0:54/10 2:14/14 0:27/1 0:13/8
22 Яковенко Дмитро 469 00:58:27 20:57/23 35:25/23 41:20/23 42:39/23 49:51/23 52:14/23 54:33/22 55:29/22 57:38/22 58:11/22 58:27/22
  м.Київ б/р +40:52 20:57/23 14:28/22 5:55/15 1:19/15 7:12/20 2:23/12 2:19/11 0:56/11 2:09/13 0:33/9 0:16/21
23 Синько Марк 244 01:01:10 22:51/24 37:45/24 43:26/24 44:46/24 51:56/24 54:23/24 56:35/23 57:37/23 59:53/23 60:51/23 61:10/23
  Миколаївська б/р +43:35 22:51/24 14:54/23 5:41/14 1:20/16 7:10/18 2:27/13 2:12/8 1:02/14 2:16/15 0:58/24 0:19/24
24 Брагінець Валерій 275 01:11:03 12:56/22 16:04/20 29:10/21 31:28/21 40:45/22 44:20/22 64:23/24 65:40/24 69:53/24 70:46/24 71:03/24
  Одеська ІІІ-ю +53:28 12:56/22 3:08/10 13:06/24 2:18/24 9:17/23 3:35/21 20:03/24 1:17/19 4:13/21 0:53/21 0:17/22
  Идеальный участник   00:16:47 2:35 1:57 2:59 0:48 3:14 1:15 1:32 0:33 1:16 0:27 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M16 , 14 КП, 2.610 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (58) КП-2 (44) КП-3 (45) КП-4 (52) КП-5 (51) КП-6 (49) КП-7 (47) КП-8 (46) КП-9 (41) КП-10(39) КП-11(63) КП-12(42) КП-13(31) КП-14(100) Финиш
1 Нагорний Ілля 425 00:20:08 1:58/1 3:23/1 4:06/1 5:15/1 5:26/1 7:46/1 10:56/2 12:45/2 14:41/2 16:06/1 16:51/1 17:35/1 19:29/1 19:58/1 20:08/1
  Херсонська КМСУ   1:58/1 1:25/2 0:43/3 1:09/2 0:11/1 2:20/1 3:10/5 1:49/3 1:56/3 1:25/1 0:45/3 0:44/4 1:54/4 0:29/3 0:10/1
2 Коновалов Олексій 210 00:21:28 2:06/3 3:52/4 4:34/4 5:59/3 6:10/3 8:41/3 11:20/4 13:05/3 14:59/3 16:48/2 17:30/2 18:56/3 20:44/2 21:13/2 21:28/2
  Луганська КМСУ + 1:20 2:06/3 1:46/5 0:42/1 1:25/5 0:11/1 2:31/4 2:39/3 1:45/2 1:54/2 1:49/6 0:42/1 1:26/12 1:48/1 0:29/3 0:15/16
3 Лагута Вадим 473 00:21:44 1:59/2 3:36/3 4:18/3 5:23/2 5:35/2 7:58/2 10:25/1 12:04/1 13:56/1 17:15/4 17:59/4 19:15/4 21:04/3 21:33/3 21:44/3
  м.Київ КМСУ + 1:36 1:59/2 1:37/4 0:42/1 1:05/1 0:12/4 2:23/2 2:27/1 1:39/1 1:52/1 3:19/13 0:44/2 1:16/9 1:49/2 0:29/3 0:11/3
4 Грязев Богдан 424 00:22:12 2:07/4 3:23/1 4:14/2 6:06/4 6:17/4 8:42/4 11:11/3 22:12/13 15:25 17:05/3 17:51/3 18:34/2 21:34/4 22:02/4 22:12/4
  Херсонська КМСУ + 2:04 2:07/4 1:16/1 0:51/4 1:52/11 0:11/1 2:25/3 2:29/2 11:01/17 -6:13 1:40/3 0:46/5 0:43/3 3:00/11 0:28/2 0:10/1
5 Волошин Дмитро 142 00:24:30 2:23/6 3:57/5 4:48/5 6:10/5 6:24/5 9:09/5 12:11/5 14:37/4 16:54/4 19:11/5 20:04/5 21:30/5 23:41/5 24:16/5 24:30/5
  Дніпропетровська І + 4:22 2:23/6 1:34/3 0:51/4 1:22/4 0:14/9 2:45/5 3:02/4 2:26/10 2:17/5 2:17/10 0:53/7 1:26/12 2:11/7 0:35/11 0:14/12
6 Бєляєв Іван 178 00:25:32 2:21/5 4:16/6 5:08/6 6:27/6 6:42/6 9:30/6 13:02/6 15:02/5 17:45/5 19:25/6 20:40/6 22:54/6 24:47/6 25:18/6 25:32/6
  Житомирська ІІ + 5:24 2:21/5 1:55/7 0:52/6 1:19/3 0:15/11 2:48/6 3:32/6 2:00/5 2:43/7 1:40/3 1:15/11 2:14/14 1:53/3 0:31/7 0:14/12
7 Шалавінський Микола 111 00:26:44 2:50/13 5:40/13 6:56/13 8:36/12 9:05/12 12:00/10 15:36/9 17:32/7 19:46/6 22:30/8 23:15/8 23:55/7 25:59/7 26:31/7 26:44/7
  Вінницька б/р + 6:36 2:50/13 2:50/14 1:16/15 1:40/8 0:29/17 2:55/8 3:36/7 1:56/4 2:14/4 2:44/12 0:45/3 0:40/1 2:04/5 0:32/9 0:13/8
8 Шалавінський Владисл 110 00:28:43 2:27/8 4:18/7 5:15/7 8:14/10 8:30/11 11:59/9 16:24/10 18:39/9 22:18/9 23:58/10 25:10/10 25:50/10 27:59/8 28:30/8 28:43/8
  Вінницька б/р ю + 8:35 2:27/8 1:51/6 0:57/10 2:59/16 0:16/13 3:29/12 4:25/13 2:15/7 3:39/12 1:40/3 1:12/10 0:40/1 2:09/6 0:31/7 0:13/8
9 Бааджи Андрей 470 00:29:19 2:39/10 4:37/9 5:33/9 7:12/8 7:32/8 10:21/8 15:26/8 17:39/8 20:04/7 21:41/7 22:49/7 25:05/8 28:23/9 29:06/9 29:19/9
  м.Київ ІІ + 9:11 2:39/10 1:58/9 0:56/7 1:39/7 0:20/16 2:49/7 5:05/15 2:13/6 2:25/6 1:37/2 1:08/9 2:16/15 3:18/13 0:43/16 0:13/8
10 Завізіон Андрій 471 00:29:45 2:25/7 4:20/8 5:17/8 6:44/7 6:56/7 10:17/7 14:29/7 17:03/6 20:25/8 22:30/8 24:12/9 25:34/9 28:55/10 29:33/10 29:45/10
  м.Київ І + 9:37 2:25/7 1:55/7 0:57/10 1:27/6 0:12/4 3:21/10 4:12/10 2:34/13 3:22/9 2:05/7 1:42/14 1:22/11 3:21/14 0:38/12 0:12/5
11 Сидоренко Андрій 474 00:36:22 2:47/12 5:11/11 6:28/12 10:15/13 10:28/13 14:25/12 21:13/15 23:47/15 27:13/11 29:23/12 30:30/12 32:48/12 35:41/12 36:10/11 36:22/11
  м.Київ ІІ +16:14 2:47/12 2:24/13 1:17/17 3:47/17 0:13/8 3:57/14 6:48/17 2:34/13 3:26/10 2:10/9 1:07/8 2:18/16 2:53/10 0:29/3 0:12/5
12 Волошин Кирило 143 00:36:35 2:45/11 4:51/10 5:47/10 7:37/9 7:49/9 14:47/13 19:17/13 21:40/12 26:47/10 28:53/11 30:08/11 31:08/11 35:39/11 36:21/12 36:35/12
  Дніпропетровська ІІІ +16:27 2:45/11 2:06/10 0:56/7 1:50/10 0:12/4 6:58/17 4:30/14 2:23/9 5:07/13 2:06/8 1:15/11 1:00/7 4:31/16 0:42/14 0:14/12
13 Купцов Владимир 371 00:37:32 9:55/17 13:10/17 14:06/17 15:53/17 16:08/17 19:45/17 23:51/16 26:22/16 29:39/14 32:04/13 33:21/13 34:22/13 36:53/13 37:18/13 37:32/13
  Приднестровье І-ю +17:24 9:55/17 3:15/16 0:56/7 1:47/9 0:15/11 3:37/13 4:06/8 2:31/12 3:17/8 2:25/11 1:17/13 1:01/8 2:31/8 0:25/1 0:14/12
14 Гайко Владислав 348 00:38:31 3:09/14 5:24/12 6:24/11 8:16/11 8:28/10 13:28/11 17:36/11 20:04/10 28:35/12 32:38/15 33:27/14 34:48/14 37:37/14 38:15/14 38:31/14
  Полтавська ІІ +18:23 3:09/14 2:15/11 1:00/12 1:52/11 0:12/4 5:00/16 4:08/9 2:28/11 8:31/15 4:03/16 0:49/6 1:21/10 2:49/9 0:38/12 0:16/17
15 Кунець Богдан 109 00:43:19 8:03/16 10:22/16 11:27/16 13:40/16 13:57/16 18:03/16 23:53/17 26:31/17 30:00/15 36:27/17 38:31/16 39:25/16 42:34/16 43:06/15 43:19/15
  Вінницька б/р ю +23:11 8:03/16 2:19/12 1:05/14 2:13/14 0:17/14 4:06/15 5:50/16 2:38/15 3:29/11 6:27/17 2:04/15 0:54/5 3:09/12 0:32/9 0:13/8
16 Коворотний Артем 472 00:44:24 6:12/15 9:14/15 10:16/15 12:41/15 12:55/15 16:08/15 20:32/14 23:10/14 29:06/13 32:34/14 36:28/15 37:26/15 41:26/15 44:12/16 44:24/16
  м.Київ +24:16 6:12/15 3:02/15 1:02/13 2:25/15 0:14/9 3:13/9 4:24/12 2:38/15 5:56/14 3:28/14 3:54/16 0:58/6 4:00/15 2:46/17 0:12/5
17 Матузка Андрій 393 00:57:56 2:27/8 7:46/14 9:02/14 11:13/14 11:30/14 14:55/14 19:08/12 21:29/11 30:45/16 34:26/16 49:59/17 52:22/17 57:03/17 57:45/17 57:56/17
  Харківська +37:48 2:27/8 5:19/17 1:16/15 2:11/13 0:17/14 3:25/11 4:13/11 2:21/8 9:16/16 3:41/15 15:33/17 2:23/17 4:41/17 0:42/14 0:11/3
18 Глушко Артем 144 DSQ 19:54 15:47 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:54 19:11 19:43 19:54
  Дніпропетровська КМСУ   19:54 -4:53 4:07 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:17 0:32 0:11
19 Глушков Даня 279 DSQ 4:43 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:55 8:05 8:40 8:55
  Одеська ІІІ-ю   4:43 4:12 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:10 0:35 0:15
  Идеальный участник   00:18:40 1:58 1:16 0:42 1:05 0:11 2:20 2:27 1:39 1:52 1:25 0:42 0:40 1:48 0:25 0:10

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M18 , 11 КП, 2.620 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (40) КП-2 (48) КП-3 (49) КП-4 (60) КП-5 (51) КП-6 (45) КП-7 (42) КП-8 (59) КП-9 (32) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Бриндак Євгеній 438 00:20:11 3:19/3 7:03/2 8:11/2 11:17/2 12:05/2 13:06/2 15:01/1 16:28/1 18:32/1 19:27/1 19:57/1 20:11/1
  Черкаська КМСУ   3:19/3 3:44/3 1:08/2 3:06/2 0:48/2 1:01/2 1:55/1 1:27/8 2:04/8 0:55/3 0:30/4 0:14/10
2 Самойленко Костянтин 147 00:20:15 3:50/7 7:33/4 8:41/5 11:58/3 12:46/3 13:47/3 15:47/3 16:52/3 18:46/2 19:37/2 20:03/2 20:15/2
  Дніпропетровська КМСУ + 0:04 3:50/7 3:43/2 1:08/2 3:17/3 0:48/2 1:01/2 2:00/2 1:05/1 1:54/5 0:51/1 0:26/1 0:12/3
3 Сердюк Юрій 376 00:20:17 3:13/1 6:52/1 7:55/1 10:58/1 11:43/1 12:41/1 15:14/2 16:32/2 18:47/3 19:39/3 20:06/3 20:17/3
  Сумська КМСУ + 0:06 3:13/1 3:39/1 1:03/1 3:03/1 0:45/1 0:58/1 2:33/8 1:18/6 2:15/11 0:52/2 0:27/2 0:11/1
4 Матузка Степан 395 00:21:32 3:17/2 7:10/3 8:20/3 12:17/4 13:09/4 14:11/4 16:20/4 17:57/4 19:39/4 20:48/4 21:18/4 21:32/4
  Харківська КМСУ + 1:21 3:17/2 3:53/4 1:10/4 3:57/6 0:52/6 1:02/4 2:09/4 1:37/9 1:42/3 1:09/6 0:30/4 0:14/10
5 Ярош Валентин 397 00:22:43 22:43/15 7:23 8:33/4 14:20/8 15:10/8 16:13/6 18:29/5 19:40/5 20:52/5 21:58/5 22:31/5 22:43/5
  Харківська КМСУ + 2:32 22:43/15 **:40 1:10/4 5:47/14 0:50/5 1:03/5 2:16/6 1:11/2 1:12/1 1:06/5 0:33/7 0:12/3
6 Лапко Володимир 146 00:24:27 4:07/8 9:01/7 10:20/7 14:11/6 15:05/6 16:13/6 18:58/6 20:14/6 22:27/6 23:37/6 24:14/6 24:27/6
  Дніпропетровська КМСУ + 4:16 4:07/8 4:54/6 1:19/7 3:51/5 0:54/8 1:08/6 2:45/10 1:16/4 2:13/10 1:10/8 0:37/15 0:13/7
7 Литвин Олександр 394 00:24:37 3:28/4 8:05/5 9:19/6 13:16/5 14:21/5 15:29/5 19:13/7 20:52/7 22:53/7 23:52/7 24:25/7 24:37/7
  Харківська КМСУ + 4:26 3:28/4 4:37/5 1:14/6 3:57/6 1:05/10 1:08/6 3:44/13 1:39/10 2:01/7 0:59/4 0:33/7 0:12/3
8 Федотов Ілля 396 00:25:25 3:29/5 9:37/8 10:57/9 15:20/9 16:34/9 17:43/9 19:50/8 21:12/8 23:17/8 24:36/8 25:12/8 25:25/8
  Харківська КМСУ + 5:14 3:29/5 6:08/12 1:20/8 4:23/8 1:14/12 1:09/8 2:07/3 1:22/7 2:05/9 1:19/10 0:36/13 0:13/7
9 Валенко Вячеслав 349 00:25:28 3:44/6 8:50/6 10:30/8 14:14/7 15:07/7 16:22/8 20:20/9 21:35/9 23:23/9 24:42/9 25:14/9 25:28/9
  Полтавська КМСУ + 5:17 3:44/6 5:06/10 1:40/14 3:44/4 0:53/7 1:15/11 3:58/14 1:15/3 1:48/4 1:19/10 0:32/6 0:14/10
10 Ткачук Андрій 476 00:27:03 4:41/9 9:42/9 11:34/10 16:00/10 16:49/10 18:06/10 20:21/10 22:17/10 24:47/10 26:12/10 26:48/10 27:03/10
  м.Київ І + 6:52 4:41/9 5:01/8 1:52/15 4:26/9 0:49/4 1:17/13 2:15/5 1:56/13 2:30/13 1:25/13 0:36/13 0:15/14
11 Журавльов Микита 145 00:27:12 4:47/10 11:26/11 12:49/12 17:49/12 19:07/12 20:17/12 22:39/12 23:55/11 25:15/11 26:24/11 26:58/11 27:12/11
  Дніпропетровська І + 7:01 4:47/10 6:39/13 1:23/9 5:00/12 1:18/13 1:10/9 2:22/7 1:16/4 1:20/2 1:09/6 0:34/12 0:14/10
12 Рискальчук Дмитро 112 00:28:06 6:10/12 11:04/10 12:29/11 17:04/11 18:09/11 19:25/11 22:16/11 24:11/12 26:08/12 27:24/12 27:53/12 28:06/12
  Вінницька І + 7:55 6:10/12 4:54/6 1:25/10 4:35/10 1:05/10 1:16/12 2:51/11 1:55/12 1:57/6 1:16/9 0:29/3 0:13/7
13 Трач Владислав 113 00:33:37 6:41/14 11:45/13 13:22/14 17:57/13 19:27/13 20:41/13 24:24/13 26:08/13 31:30/13 32:52/13 33:25/13 33:37/13
  Вінницька б/р +13:26 6:41/14 5:04/9 1:37/13 4:35/10 1:30/15 1:14/10 3:43/12 1:44/11 5:22/15 1:22/12 0:33/7 0:12/3
14 Матін Матвій 281 00:34:03 6:15/13 14:59/14 16:31/15 21:50/15 23:09/15 24:36/15 27:09/14 29:08/14 31:38/14 33:15/14 33:48/14 34:03/14
  Одеська І +13:52 6:15/13 8:44/14 1:32/11 5:19/13 1:19/14 1:27/14 2:33/8 1:59/14 2:30/13 1:37/15 0:33/7 0:15/14
15 Коворотний Богдан 475 00:52:39 5:54/11 11:36/12 13:12/13 19:33/14 20:36/14 23:11/14 36:10/15 48:03/15 50:29/15 51:55/15 52:28/15 52:39/15
  м.Київ +32:28 5:54/11 5:42/11 1:36/12 6:21/15 1:03/9 2:35/15 12:59/15 11:53/15 2:26/12 1:26/14 0:33/7 0:11/1
16 Філіпов Владислав 148 DSQ 7:48 20:30 21:55 26:05 43:27 28:06 37:18 38:55 41:04 42:25 43:07 43:27
  Дніпропетровська І   7:48 12:42 1:25 4:10 17:22 **:39 9:12 1:37 2:09 1:21 0:42 0:20
  Идеальный участник   00:18:21 3:13 3:39 1:03 3:03 0:45 0:58 1:55 1:05 1:12 0:51 0:26 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M21A , 11 КП, 3.740 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (61) КП-3 (47) КП-4 (49) КП-5 (55) КП-6 (62) КП-7 (57) КП-8 (43) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Нестеренко Віктор 179 00:29:17 4:55/3 5:49/2 7:52/1 10:08/1 14:32/1 19:36/1 22:24/1 25:50/1 26:47/2 28:36/1 29:04/1 29:17/1
  Житомирська КМСУ   4:55/3 0:54/4 2:03/1 2:16/1 4:24/1 5:04/7 2:48/5 3:26/1 0:57/21 1:49/2 0:28/3 0:13/9
2 Прокопчук Сергій 222 00:29:18 4:52/2 5:54/3 8:02/3 10:30/3 15:06/2 19:48/2 22:36/2 26:13/2 26:43/1 28:37/2 29:04/1 29:18/2
  Львівська КМСУ + 0:01 4:52/2 1:02/11 2:08/2 2:28/6 4:36/4 4:42/1 2:48/5 3:37/5 0:30/2 1:54/3 0:27/1 0:14/14
3 Малий Юрій 287 00:30:21 5:07/4 6:05/4 8:26/4 11:01/4 15:56/4 20:50/4 23:41/4 27:12/4 27:44/3 29:41/3 30:10/3 30:21/3
  Одеська ІІ + 1:04 5:07/4 0:58/6 2:21/5 2:35/12 4:55/7 4:54/3 2:51/7 3:31/2 0:32/5 1:57/4 0:29/4 0:11/3
4 Стоян Роман 291 00:31:18 5:51/8 6:55/11 9:11/8 11:46/8 16:42/6 21:31/5 24:16/5 27:52/5 28:26/4 30:29/4 31:02/4 31:18/4
  Одеська б/р + 2:01 5:51/8 1:04/16 2:16/4 2:35/12 4:56/9 4:49/2 2:45/2 3:36/4 0:34/6 2:03/8 0:33/10 0:16/20
5 Кочерга Владислав 351 00:31:23 4:44/1 5:47/1 7:59/2 10:26/2 15:17/3 20:11/3 23:09/3 26:41/3 28:28/5 30:44/5 31:11/5 31:23/5
  Полтавська КМСУ + 2:06 4:44/1 1:03/14 2:12/3 2:27/5 4:51/6 4:54/3 2:58/9 3:32/3 1:47/26 2:16/11 0:27/1 0:12/4
6 Машинський Сергій 352 00:33:01 5:51/8 6:52/9 9:24/10 12:16/10 17:18/9 22:36/8 25:22/8 29:46/7 30:13/7 32:14/6 32:49/6 33:01/6
  Полтавська ІІІ + 3:44 5:51/8 1:01/9 2:32/14 2:52/17 5:02/11 5:18/12 2:46/4 4:24/12 0:27/1 2:01/7 0:35/15 0:12/4
7 Клюсик Олег 221 00:33:14 7:04/19 8:01/17 10:34/17 12:53/13 17:26/10 22:21/7 25:06/7 29:16/6 29:54/6 32:31/7 33:01/7 33:14/7
  Львівська ІІ + 3:57 7:04/19 0:57/5 2:33/15 2:19/2 4:33/3 4:55/5 2:45/2 4:10/8 0:38/12 2:37/17 0:30/6 0:13/9
8 Дубок Богдан 478 00:33:22 5:33/7 6:22/6 8:52/6 11:16/6 16:06/5 22:13/6 24:57/6 30:10/8 30:41/8 32:39/8 33:13/8 33:22/8
  м.Київ ІІІ + 4:05 5:33/7 0:49/1 2:30/13 2:24/3 4:50/5 6:07/15 2:44/1 5:13/19 0:31/3 1:58/5 0:34/14 0:09/1
9 Демиденко Олександр 151 00:34:24 5:54/10 6:53/10 10:31/15 13:05/15 18:00/12 23:13/9 26:05/9 30:39/9 31:26/9 33:37/9 34:12/9 34:24/9
  Дніпропетровська ІІ + 5:07 5:54/10 0:59/8 3:38/24 2:34/10 4:55/7 5:13/9 2:52/8 4:34/14 0:47/19 2:11/10 0:35/15 0:12/4
10 Руденко Євген 482 00:35:13 5:28/6 6:30/7 8:56/7 11:26/7 16:49/7 23:55/13 27:03/11 31:20/10 31:59/10 34:24/10 34:59/10 35:13/10
  м.Київ ІІ + 5:56 5:28/6 1:02/11 2:26/7 2:30/7 5:23/14 7:06/19 3:08/13 4:17/9 0:39/14 2:25/14 0:35/15 0:14/14
11 Бекшаєв Олександр 283 00:36:25 7:01/18 8:08/18 10:32/16 13:06/16 18:29/14 23:43/12 27:31/12 31:58/11 33:04/11 35:24/11 36:13/11 36:25/11
  Одеська ІІІ + 7:08 7:01/18 1:07/19 2:24/6 2:34/10 5:23/14 5:14/10 3:48/19 4:27/13 1:06/22 2:20/12 0:49/27 0:12/4
12 Пицун Іван 356 00:36:32 5:55/11 6:57/12 9:23/9 12:26/11 17:47/11 26:32/15 29:33/14 33:40/13 34:11/13 35:50/12 36:19/12 36:32/12
  Полтавська І + 7:15 5:55/11 1:02/11 2:26/7 3:03/20 5:21/13 8:45/25 3:01/10 4:07/7 0:31/3 1:39/1 0:29/4 0:13/9
13 Єфименко Ігор 539 00:36:43 6:23/15 7:16/13 9:43/11 12:09/9 18:32/15 23:31/11 26:34/10 33:20/12 33:56/12 36:03/13 36:33/13 36:43/13
  м.Київ + 7:26 6:23/15 0:53/3 2:27/9 2:26/4 6:23/20 4:59/6 3:03/11 6:46/25 0:36/10 2:07/9 0:30/6 0:10/2
14 Піпікало Дмитро 152 00:38:51 6:33/16 7:37/15 10:04/13 12:55/14 18:14/13 23:20/10 30:41/16 34:58/15 35:36/15 38:04/14 38:37/14 38:51/14
  Дніпропетровська КМСУ + 9:34 6:33/16 1:04/16 2:27/9 2:51/15 5:19/12 5:06/8 7:21/27 4:17/9 0:38/12 2:28/15 0:33/10 0:14/14
15 Мосієнко Павло 353 00:39:00 6:16/14 7:25/14 10:25/14 13:55/19 19:56/16 25:58/14 29:25/13 34:28/14 35:22/14 38:11/15 38:46/15 39:00/15
  Полтавська ІІ + 9:43 6:16/14 1:09/20 3:00/19 3:30/23 6:01/18 6:02/13 3:27/16 5:03/17 0:54/20 2:49/19 0:35/15 0:14/14
16 Островський Олексій 289 00:39:53 6:12/13 8:15/19 10:50/18 13:47/17 20:09/17 26:51/16 30:37/15 35:33/16 36:12/16 39:00/16 39:37/16 39:53/16
  Одеська КМСУ +10:36 6:12/13 2:03/27 2:35/16 2:57/18 6:22/19 6:42/16 3:46/18 4:56/16 0:39/14 2:48/18 0:37/21 0:16/20
17 Дуднік Ілля 479 00:39:54 5:56/12 6:48/8 9:50/12 12:29/12 17:01/8 29:24/21 32:32/20 36:38/19 37:13/18 39:11/17 39:42/17 39:54/17
  м.Київ КМСУ +10:37 5:56/12 0:52/2 3:02/20 2:39/14 4:32/2 12:23/27 3:08/13 4:06/6 0:35/8 1:58/5 0:31/8 0:12/4
18 Чекан Артем 256 00:40:36 6:46/17 7:58/16 10:53/19 13:52/18 20:26/19 27:47/18 31:22/18 35:40/17 37:08/17 39:43/18 40:19/18 40:36/18
  Молдова І +11:19 6:46/17 1:12/21 2:55/18 2:59/19 6:34/21 7:21/20 3:35/17 4:18/11 1:28/24 2:35/16 0:36/20 0:17/22
19 Петренко Віталий 480 00:42:36 8:07/21 9:10/21 11:37/21 14:28/20 20:16/18 28:16/19 31:23/19 36:15/18 38:50/19 41:50/19 42:22/19 42:36/19
  м.Київ ІІІ +13:19 8:07/21 1:03/14 2:27/9 2:51/15 5:48/17 8:00/21 3:07/12 4:52/15 2:35/27 3:00/22 0:32/9 0:14/14
20 Грицина Ярослав 193 00:42:47 8:18/24 9:22/22 12:30/22 15:35/22 22:19/21 29:05/20 32:56/21 38:19/21 38:53/20 42:01/20 42:34/20 42:47/20
  Кіровоградська І +13:30 8:18/24 1:04/16 3:08/21 3:05/21 6:44/22 6:46/18 3:51/20 5:23/20 0:34/6 3:08/23 0:33/10 0:13/9
21 Кириленко Олександр 481 00:42:59 7:15/20 8:33/20 11:24/20 14:29/21 21:17/20 27:20/17 31:21/17 37:43/20 39:14/21 42:08/21 42:41/21 42:59/21
  Одеська ІІ +13:42 7:15/20 1:18/22 2:51/17 3:05/21 6:48/23 6:03/14 4:01/21 6:22/22 1:31/25 2:54/20 0:33/10 0:18/24
22 Пальоха Андрій 355 00:45:10 5:11/5 6:09/5 8:38/5 11:11/5 24:51/22 30:05/22 34:16/22 41:13/23 41:57/23 44:20/22 44:55/22 45:10/22
  Полтавська І +15:53 5:11/5 0:58/6 2:29/12 2:33/9 13:40/27 5:14/10 4:11/23 6:57/26 0:44/16 2:23/13 0:35/15 0:15/19
23 Ворона Николай 350 00:46:53 12:46/26 13:47/26 16:57/26 19:29/26 24:58/23 31:40/23 34:58/23 40:10/22 40:46/22 46:03/23 46:40/23 46:53/23
  Полтавська ІІІ +17:36 12:46/26 1:01/9 3:10/22 2:32/8 5:29/16 6:42/16 3:18/15 5:12/18 0:36/10 5:17/26 0:37/21 0:13/9
24 Гладкий Михайло 150 00:49:01 8:10/22 9:28/23 13:26/24 17:05/23 25:26/24 33:43/24 37:47/24 43:55/24 44:39/24 48:01/24 48:43/24 49:01/24
  Дніпропетровська б/р +19:44 8:10/22 1:18/22 3:58/26 3:39/24 8:21/26 8:17/23 4:04/22 6:08/21 0:44/16 3:22/25 0:42/23 0:18/24
25 Манічев Денис 288 00:51:40 10:15/25 11:46/25 15:06/25 19:16/25 26:44/26 34:56/26 40:20/26 46:55/26 47:40/25 50:37/25 51:20/25 51:40/25
  Одеська ІІ +22:23 10:15/25 1:31/25 3:20/23 4:10/25 7:28/24 8:12/22 5:24/25 6:35/23 0:45/18 2:57/21 0:43/25 0:20/26
26 Середа Олексій 290 00:52:00 8:12/23 9:38/24 13:16/23 17:40/24 25:41/25 34:16/25 39:49/25 46:31/25 47:40/25 51:01/26 51:43/26 52:00/26
  Одеська ІІ +22:43 8:12/23 1:26/24 3:38/24 4:24/26 8:01/25 8:35/24 5:33/26 6:42/24 1:09/23 3:21/24 0:42/23 0:17/22
27 Малий Роман 286 01:22:38 34:35/27 36:12/27 41:06/27 45:55/27 50:54/27 60:10/27 65:31/27 74:27/27 75:02/27 81:30/27 82:15/27 82:38/27
  Одеська б/р +53:21 34:35/27 1:37/26 4:54/27 4:49/27 4:59/10 9:16/26 5:21/24 8:56/27 0:35/8 6:28/27 0:45/26 0:23/27
28 Гавриленко Віталій 477 DSQ 353:26 10:02 12:35 15:16 20:50 353:26 353:26 353:26 353:26 353:26 353:26 353:26
  м.Київ МСУ   error **:36 2:33 2:41 5:34 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:27:50 4:44 0:49 2:03 2:16 4:24 4:42 2:44 3:26 0:27 1:39 0:27 0:09

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M21E , 14 КП, 4.920 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (47) КП-2 (49) КП-3 (55) КП-4 (56) КП-5 (57) КП-6 (43) КП-7 (59) КП-8 (46) КП-9 (53) КП-10(52) КП-11(37) КП-12(58) КП-13(31) КП-14(100) Финиш
1 Гичко Віталій 205 00:31:35 5:48/4 7:47/2 11:37/2 15:48/1 18:03/1 21:01/1 22:05/1 23:52/1 25:37/1 27:30/1 29:39/1 29:50/1 30:58/1 31:24/1 31:35/1
  Київська МСУ   5:48/4 1:59/2 3:50/2 4:11/2 2:15/5 2:58/1 1:04/1 1:47/3 1:45/3 1:53/6 2:09/1 0:11/1 1:08/4 0:26/1 0:11/3
2 Ласкаржевський Влади 157 00:32:03 5:41/2 7:49/3 11:43/3 15:57/3 18:08/2 21:11/2 22:18/2 24:10/2 26:00/2 27:50/2 30:04/2 30:16/2 31:24/2 31:52/2 32:03/2
  Дніпропетровська МСУ + 0:28 5:41/2 2:08/7 3:54/4 4:14/3 2:11/2 3:03/3 1:07/2 1:52/8 1:50/6 1:50/5 2:14/4 0:12/2 1:08/4 0:28/10 0:11/3
3 Дяченко Вадим 398 00:32:33 6:07/5 8:02/5 11:55/4 16:05/4 18:12/3 21:30/4 22:38/3 24:28/3 26:10/3 27:57/3 30:28/3 30:41/3 31:51/3 32:20/3 32:33/3
  Харківська МСУ + 0:58 6:07/5 1:55/1 3:53/3 4:10/1 2:07/1 3:18/6 1:08/4 1:50/5 1:42/1 1:47/3 2:31/10 0:13/4 1:10/7 0:29/15 0:13/18
4 Савченко Олексій 378 00:32:38 5:26/1 7:29/1 11:35/1 15:50/2 18:13/4 21:14/3 23:15/4 24:56/4 26:40/4 28:25/4 30:36/4 30:48/4 31:59/4 32:26/4 32:38/4
  Сумська МСУ + 1:03 5:26/1 2:03/3 4:06/6 4:15/4 2:23/8 3:01/2 2:01/28 1:41/1 1:44/2 1:45/2 2:11/2 0:12/2 1:11/8 0:27/6 0:12/8
5 Рачук Тарас 114 00:33:12 6:17/10 8:22/6 12:06/5 16:39/6 18:57/5 22:18/5 23:33/5 25:21/5 27:13/5 28:57/5 31:13/5 31:26/5 32:32/5 33:00/5 33:12/5
  Вінницька КМСУ + 1:37 6:17/10 2:05/4 3:44/1 4:33/9 2:18/7 3:21/9 1:15/11 1:48/4 1:52/9 1:44/1 2:16/5 0:13/4 1:06/3 0:28/10 0:12/8
6 Петровець Микола 401 00:34:02 6:10/6 8:28/7 12:27/7 17:07/7 19:35/7 22:39/6 23:48/6 25:34/6 27:33/6 29:37/6 31:58/6 32:11/6 33:23/6 33:50/6 34:02/6
  Харківська МСУ + 2:27 6:10/6 2:18/17 3:59/5 4:40/10 2:28/12 3:04/4 1:09/5 1:46/2 1:59/14 2:04/11 2:21/6 0:13/4 1:12/10 0:27/6 0:12/8
7 Коваль Денис 484 00:34:32 6:43/13 8:48/11 13:13/11 17:37/8 19:49/8 23:11/7 24:45/10 26:35/9 28:26/9 30:13/8 32:37/7 32:50/7 33:53/7 34:19/7 34:32/7
  м.Київ МСУ + 2:57 6:43/13 2:05/4 4:25/15 4:24/5 2:12/3 3:22/10 1:34/17 1:50/5 1:51/8 1:47/3 2:24/7 0:13/4 1:03/1 0:26/1 0:13/18
8 Фокін Артем 486 00:34:41 6:15/7 8:45/10 13:24/13 17:54/10 20:07/9 23:26/9 24:35/8 26:26/8 28:16/8 30:14/9 32:39/8 32:53/8 34:02/8 34:29/8 34:41/8
  м.Київ КМСУ + 3:06 6:15/7 2:30/24 4:39/20 4:30/8 2:13/4 3:19/8 1:09/5 1:51/7 1:50/6 1:58/8 2:25/8 0:14/15 1:09/6 0:27/6 0:12/8
9 Балась Максим 483 00:35:03 6:27/11 8:54/13 13:00/9 18:02/12 20:19/11 23:55/12 25:02/11 26:56/11 28:42/10 30:40/10 33:10/10 33:23/10 34:27/9 34:53/9 35:03/9
  м.Київ КМСУ + 3:28 6:27/11 2:27/21 4:06/6 5:02/16 2:17/6 3:36/15 1:07/2 1:54/11 1:46/4 1:58/8 2:30/9 0:13/4 1:04/2 0:26/1 0:10/1
10 Левін Дмитро 399 00:35:12 5:43/3 7:50/4 12:10/6 16:37/5 19:34/6 23:11/7 24:21/7 26:14/7 28:10/7 30:10/7 32:56/9 33:12/9 34:29/10 34:58/10 35:12/10
  Харківська КМСУ + 3:37 5:43/3 2:07/6 4:20/13 4:27/6 2:57/25 3:37/16 1:10/7 1:53/9 1:56/13 2:00/10 2:46/16 0:16/20 1:17/14 0:29/15 0:14/23
11 Плахотнік Дмитро 402 00:35:24 7:09/19 9:23/16 13:30/14 17:58/11 20:23/12 23:35/11 25:24/12 27:17/12 29:10/12 31:07/12 33:20/11 33:33/11 34:46/11 35:12/11 35:24/11
  Харківська МСМК + 3:49 7:09/19 2:14/14 4:07/8 4:28/7 2:25/9 3:12/5 1:49/26 1:53/9 1:53/10 1:57/7 2:13/3 0:13/4 1:13/11 0:26/1 0:12/8
12 Ніколаєнко Руслан 485 00:35:55 6:31/12 8:52/12 12:59/8 17:50/9 20:15/10 23:33/10 24:44/9 26:53/10 28:54/11 30:59/11 33:32/12 33:47/12 35:12/12 35:43/12 35:55/12
  м.Київ МСУ + 4:20 6:31/12 2:21/19 4:07/8 4:51/14 2:25/9 3:18/6 1:11/8 2:09/18 2:01/15 2:05/12 2:33/11 0:15/17 1:25/17 0:31/19 0:12/8
13 Бадан Юрій 223 00:37:12 7:43/23 9:54/23 14:12/20 18:52/16 21:41/16 25:14/16 26:32/15 28:29/15 30:24/15 32:31/14 35:05/13 35:20/13 36:35/13 37:01/13 37:12/13
  Львівська МСУ + 5:37 7:43/23 2:11/11 4:18/12 4:40/10 2:49/22 3:33/13 1:18/13 1:57/12 1:55/11 2:07/13 2:34/12 0:15/17 1:15/12 0:26/1 0:11/3
14 Федотов Роман 404 00:37:47 6:16/8 8:29/8 13:03/10 18:05/13 20:48/13 24:10/13 25:54/13 27:58/13 30:02/13 32:14/13 35:21/14 35:34/14 37:00/14 37:33/14 37:47/14
  Харківська МСМК + 6:12 6:16/8 2:13/12 4:34/19 5:02/16 2:43/18 3:22/10 1:44/24 2:04/14 2:04/16 2:12/17 3:07/23 0:13/4 1:26/19 0:33/24 0:14/23
15 Ключников Дмитро 154 00:38:10 6:16/8 8:41/9 13:23/12 18:25/14 20:57/14 24:47/14 26:02/14 28:01/14 30:14/14 32:35/15 35:45/15 36:02/15 37:31/15 37:59/15 38:10/15
  Дніпропетровська МСУ + 6:35 6:16/8 2:25/20 4:42/22 5:02/16 2:32/14 3:50/20 1:15/11 1:59/13 2:13/23 2:21/21 3:10/25 0:17/25 1:29/24 0:28/10 0:11/3
16 Сударєв Олексій 292 00:38:31 7:21/20 9:31/18 13:54/17 18:45/15 21:31/15 25:01/15 26:38/16 29:03/16 30:58/16 33:14/16 36:23/16 36:38/16 37:49/16 38:20/16 38:31/16
  Одеська МСУ + 6:56 7:21/20 2:10/10 4:23/14 4:51/14 2:46/19 3:30/12 1:37/20 2:25/24 1:55/11 2:16/20 3:09/24 0:15/17 1:11/8 0:31/19 0:11/3
17 Мортин Дмитрий 257 00:38:45 7:55/25 10:29/26 15:08/25 19:57/22 22:23/20 26:02/19 27:25/19 29:29/18 31:38/17 33:48/17 36:34/17 36:47/17 38:03/17 38:32/17 38:45/17
  Молдова І + 7:10 7:55/25 2:34/27 4:39/20 4:49/13 2:26/11 3:39/17 1:23/15 2:04/14 2:09/21 2:10/15 2:46/16 0:13/4 1:16/13 0:29/15 0:13/18
18 Матяш Вячеслав 536 00:39:04 7:04/17 9:19/15 14:02/19 19:19/17 22:10/18 25:43/17 27:07/17 29:21/17 31:40/18 34:02/18 36:38/18 36:54/18 38:20/18 38:52/18 39:04/18
  Київська + 7:29 7:04/17 2:15/16 4:43/23 5:17/20 2:51/23 3:33/13 1:24/16 2:14/20 2:19/25 2:22/22 2:36/13 0:16/20 1:26/19 0:32/22 0:12/8
19 Магас Iгор 400 00:40:05 7:43/23 9:51/22 14:18/21 19:29/19 22:04/17 25:59/18 27:19/18 29:46/19 31:52/19 34:30/19 37:13/19 37:32/19 39:22/19 39:53/19 40:05/19
  Харківська КМСУ + 8:30 7:43/23 2:08/7 4:27/16 5:11/19 2:35/17 3:55/23 1:20/14 2:27/25 2:06/18 2:38/23 2:43/15 0:19/30 1:50/30 0:31/19 0:12/8
20 Гонгальский Андрій 206 00:40:46 7:24/21 9:37/20 13:46/15 21:54/29 24:27/27 28:10/26 29:50/26 31:57/25 33:45/25 35:57/23 38:36/23 38:49/23 40:06/21 40:34/20 40:46/20
  Київська КМСУ + 9:11 7:24/21 2:13/12 4:09/11 8:08/30 2:33/15 3:43/18 1:40/22 2:07/16 1:48/5 2:12/17 2:39/14 0:13/4 1:17/14 0:28/10 0:12/8
21 Ракша Микита 426 00:40:47 7:04/17 9:33/19 15:13/27 20:53/26 24:02/26 27:50/25 29:02/24 31:09/23 33:13/22 35:26/21 38:26/21 38:42/21 40:03/20 40:35/21 40:47/21
  Херсонська КМСУ + 9:12 7:04/17 2:29/23 5:40/30 5:40/27 3:09/27 3:48/19 1:12/9 2:07/16 2:04/16 2:13/19 3:00/22 0:16/20 1:21/16 0:32/22 0:12/8
22 Курочкін Дмитро 156 00:40:56 6:59/16 9:17/14 13:50/16 19:42/20 22:34/21 26:32/20 28:08/20 30:23/20 32:31/20 34:40/20 38:24/20 38:40/20 40:08/22 40:42/22 40:56/22
  Дніпропетровська КМСУ + 9:21 6:59/16 2:18/17 4:33/18 5:52/28 2:52/24 3:58/24 1:36/18 2:15/21 2:08/19 2:09/14 3:44/28 0:16/20 1:28/23 0:34/25 0:14/23
23 Зачешигрива Богдан 439 00:40:59 7:28/22 9:37/20 14:38/22 20:02/23 22:50/22 26:54/22 29:04/25 31:19/24 33:34/23 35:44/22 38:33/22 38:46/22 40:11/23 40:45/23 40:59/23
  Черкаська КМСУ + 9:24 7:28/22 2:09/9 5:01/27 5:24/23 2:48/21 4:04/26 2:10/29 2:15/21 2:15/24 2:10/15 2:49/19 0:13/4 1:25/17 0:34/25 0:14/23
24 Погребець Данило 441 00:41:07 8:25/28 10:53/27 15:00/24 19:43/21 22:13/19 27:29/24 28:42/21 30:54/21 33:02/21 35:59/24 38:47/24 39:03/24 40:30/24 40:57/24 41:07/24
  Черкаська КМСУ + 9:32 8:25/28 2:28/22 4:07/8 4:43/12 2:30/13 5:16/29 1:13/10 2:12/19 2:08/19 2:57/28 2:48/18 0:16/20 1:27/22 0:27/6 0:10/1
25 Устименко Богдан 442 00:41:56 8:05/26 10:19/25 15:11/26 20:28/25 23:01/23 26:51/21 28:50/22 31:08/22 33:35/24 36:21/25 39:33/25 39:47/25 41:13/25 41:43/25 41:56/25
  Черкаська КМСУ +10:21 8:05/26 2:14/14 4:52/25 5:17/20 2:33/15 3:50/20 1:59/27 2:18/23 2:27/26 2:46/27 3:12/26 0:14/15 1:26/19 0:30/18 0:13/18
26 Волошин Дмитрий 101 00:43:38 6:44/14 10:00/24 14:54/23 20:16/24 23:14/24 27:18/23 28:55/23 32:53/26 35:20/26 38:04/26 41:02/26 41:15/26 42:46/26 43:23/26 43:38/26
  Беларусь І +12:03 6:44/14 3:16/29 4:54/26 5:22/22 2:58/26 4:04/26 1:37/20 3:58/30 2:27/26 2:44/26 2:58/21 0:13/4 1:31/25 0:37/29 0:15/27
27 Переверзєв Данило 158 00:45:41 8:18/27 11:10/28 16:24/29 21:53/28 26:44/28 30:34/27 32:18/27 35:17/28 37:29/27 40:07/27 43:01/27 43:18/27 45:00/27 45:28/27 45:41/27
  Дніпропетровська КМСУ +14:06 8:18/27 2:52/28 5:14/28 5:29/26 4:51/29 3:50/20 1:44/24 2:59/29 2:12/22 2:38/23 2:54/20 0:17/25 1:42/27 0:28/10 0:13/18
28 Алешин Андрей 372 00:46:42 9:18/30 12:40/30 18:12/30 24:09/30 26:55/29 30:53/28 32:33/28 35:04/27 37:54/28 40:32/28 43:49/28 44:07/28 45:51/28 46:26/28 46:42/28
  Приднестровье І +15:07 9:18/30 3:22/30 5:32/29 5:57/29 2:46/19 3:58/24 1:40/22 2:31/26 2:50/29 2:38/23 3:17/27 0:18/27 1:44/29 0:35/28 0:16/28
29 Кищенко Олег 153 00:54:32 8:50/29 11:23/29 16:08/28 21:35/27 32:10/30 36:40/29 38:16/29 41:09/29 43:51/29 47:56/29 51:43/29 52:01/29 53:42/29 54:16/29 54:32/29
  Дніпропетровська ІІ +22:57 8:50/29 2:33/25 4:45/24 5:27/25 10:35/30 4:30/28 1:36/18 2:53/27 2:42/28 4:05/30 3:47/29 0:18/27 1:41/26 0:34/25 0:16/28
30 Петрович Вадим 440 00:57:22 6:53/15 9:26/17 13:58/18 19:24/18 23:45/25 38:38/30 40:49/30 43:45/30 46:56/30 50:32/30 54:25/30 54:43/30 56:26/30 57:06/30 57:22/30
  Черкаська КМСУ +25:47 6:53/15 2:33/25 4:32/17 5:26/24 4:21/28 14:53/30 2:11/30 2:56/28 3:11/30 3:36/29 3:53/30 0:18/27 1:43/28 0:40/30 0:16/28
31 Крутько Микита 155 DSQ 8:02 10:45 15:18 20:55 23:05 28:36 43:06 32:39 34:37 43:06 43:06 39:53 42:21 42:52 43:06
  Дніпропетровська КМСУ   8:02 2:43 4:33 5:37 2:10 5:31 14:30 **:33 1:58 8:29 0:00 -3:47 2:28 0:31 0:14
32 Половінко Андрій 403 DSQ 5:34 7:41 11:49 34:42 19:31 22:49 24:00 25:55 27:51 30:02 32:27 32:42 34:00 34:29 34:42
  Харківська МСУ   5:34 2:07 4:08 22:53 **:49 3:18 1:11 1:55 1:56 2:11 2:25 0:15 1:18 0:29 0:13
  Идеальный участник   00:30:30 5:26 1:55 3:44 4:10 2:07 2:58 1:04 1:41 1:42 1:44 2:09 0:11 1:03 0:26 0:10

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M35 , 11 КП, 3.920 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (48) КП-2 (49) КП-3 (60) КП-4 (55) КП-5 (62) КП-6 (57) КП-7 (54) КП-8 (41) КП-9 (32) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Петрочук Дмитро 135 00:32:30 7:15/3 8:32/2 12:21/2 13:42/2 18:29/1 21:25/1 26:22/1 27:48/1 30:31/1 31:38/1 32:13/1 32:30/1
  Волинська б/р   7:15/3 1:17/2 3:49/3 1:21/5 4:47/2 2:56/5 4:57/2 1:26/2 2:43/2 1:07/4 0:35/7 0:17/11
2 Скрипка Олександр 160 00:33:48 7:28/4 8:47/3 12:35/3 13:56/3 18:53/2 21:35/2 26:35/3 28:55/2 31:52/2 33:06/2 33:35/2 33:48/2
  Дніпропетровська КМСУ + 1:18 7:28/4 1:19/3 3:48/2 1:21/5 4:57/4 2:42/3 5:00/4 2:20/13 2:57/5 1:14/5 0:29/2 0:13/1
3 Прасолов Константин 295 00:33:52 7:11/2 8:52/4 13:04/4 14:16/4 19:05/3 21:46/3 26:31/2 29:33/3 32:10/3 33:08/3 33:39/3 33:52/3
  Одеська КМСУ + 1:22 7:11/2 1:41/12 4:12/7 1:12/1 4:49/3 2:41/2 4:45/1 3:02/17 2:37/1 0:58/2 0:31/3 0:13/1
4 Бурилко Микола 180 00:34:40 6:18/1 7:34/1 11:07/1 12:28/1 20:47/6 23:22/5 28:22/4 29:40/4 32:35/4 33:55/4 34:26/4 34:40/4
  Житомирська ІІ + 2:10 6:18/1 1:16/1 3:33/1 1:21/5 8:19/13 2:35/1 5:00/4 1:18/1 2:55/4 1:20/6 0:31/3 0:14/5
5 Зарубін Сергій 195 00:35:47 8:09/6 9:30/6 13:31/5 14:53/5 20:32/5 23:43/6 29:01/5 30:38/5 33:32/5 34:56/5 35:32/5 35:47/5
  Кіровоградська КМСУ + 3:17 8:09/6 1:21/5 4:01/5 1:22/8 5:39/6 3:11/8 5:18/6 1:37/6 2:54/3 1:24/9 0:36/9 0:15/9
6 Колесник Дмитро 293 00:36:46 7:49/5 9:14/5 13:37/6 14:54/6 19:51/4 22:52/4 30:23/6 32:04/6 35:11/6 36:05/6 36:33/6 36:46/6
  Одеська ІІ + 4:16 7:49/5 1:25/8 4:23/8 1:17/2 4:57/4 3:01/6 7:31/14 1:41/7 3:07/8 0:54/1 0:28/1 0:13/1
7 Агафонов Дмитро 246 00:39:35 8:48/7 10:19/7 14:57/7 16:28/7 22:11/7 25:58/7 31:45/7 33:36/7 36:51/7 38:42/7 39:21/7 39:35/7
  Миколаївська КМСУ + 7:05 8:48/7 1:31/9 4:38/9 1:31/11 5:43/8 3:47/12 5:47/8 1:51/9 3:15/10 1:51/17 0:39/12 0:14/5
8 Козирєв Андрій 181 00:39:37 11:35/14 12:56/12 17:00/11 18:22/10 24:45/10 27:34/10 32:32/8 34:04/8 37:27/8 38:49/8 39:23/8 39:37/8
  Житомирська І + 7:07 11:35/14 1:21/5 4:04/6 1:22/8 6:23/11 2:49/4 4:58/3 1:32/3 3:23/11 1:22/7 0:34/5 0:14/5
9 Мізернюк Владислав 427 00:40:53 8:58/8 10:30/8 16:08/9 17:41/9 23:20/8 27:02/8 32:55/9 34:30/9 38:26/9 39:56/9 40:36/9 40:53/9
  Херсонська КМСУ + 8:23 8:58/8 1:32/10 5:38/13 1:33/12 5:39/6 3:42/11 5:53/9 1:35/5 3:56/15 1:30/10 0:40/14 0:17/11
10 Волощук Юрій 823 00:41:14 13:14/17 14:34/17 18:24/13 19:43/12 24:20/9 27:22/9 33:00/10 36:11/10 39:13/10 40:17/10 40:55/10 41:14/10
  Рівне + 8:44 13:14/17 1:20/4 3:50/4 1:19/3 4:37/1 3:02/7 5:38/7 3:11/18 3:02/7 1:04/3 0:38/11 0:19/15
11 Собчук Сергій 196 00:41:55 11:23/12 13:02/13 18:15/12 19:45/13 25:34/13 29:04/12 35:01/12 36:33/11 39:33/11 41:07/11 41:41/11 41:55/11
  Кіровоградська ІІ + 9:25 11:23/12 1:39/11 5:13/11 1:30/10 5:49/9 3:30/9 5:57/10 1:32/3 3:00/6 1:34/11 0:34/5 0:14/5
12 Заєрко Валерій 159 00:43:21 9:25/10 11:31/11 16:58/10 18:36/11 24:47/11 28:21/11 34:45/11 36:46/12 40:36/12 42:14/12 42:59/12 43:21/12
  Дніпропетровська МСУ +10:51 9:25/10 2:06/16 5:27/12 1:38/14 6:11/10 3:34/10 6:24/11 2:01/11 3:50/13 1:38/13 0:45/17 0:22/19
13 Дубинин Святослав 211 00:47:15 9:14/9 10:37/9 15:21/8 16:41/8 25:18/12 29:21/13 40:09/13 41:50/13 45:02/13 46:24/13 46:59/13 47:15/13
  Луганська І +14:45 9:14/9 1:23/7 4:44/10 1:20/4 8:37/14 4:03/14 10:48/17 1:41/7 3:12/9 1:22/7 0:35/7 0:16/10
14 Піщурніков Олег 294 00:52:09 11:27/13 13:18/14 19:04/14 20:39/14 30:38/14 34:44/14 41:39/14 44:13/14 49:16/14 51:04/14 51:48/14 52:09/14
  Одеська ІІ +19:39 11:27/13 1:51/14 5:46/14 1:35/13 9:59/17 4:06/15 6:55/12 2:34/15 5:03/18 1:48/16 0:44/16 0:21/17
15 Боярський Дмитро 358 00:54:48 9:39/11 11:24/10 26:40/17 28:25/17 35:18/16 39:19/16 46:24/15 48:25/15 52:15/15 53:52/15 54:31/15 54:48/15
  Полтавська І +22:18 9:39/11 1:45/13 15:16/18 1:45/15 6:53/12 4:01/13 7:05/13 2:01/11 3:50/13 1:37/12 0:39/12 0:17/11
16 Сідлецький Руслан 115 00:58:39 12:15/16 14:22/16 21:16/15 23:55/15 33:23/15 37:31/15 48:17/16 50:44/16 55:33/16 57:25/16 58:22/16 58:39/16
  Вінницька б/р +26:09 12:15/16 2:07/17 6:54/16 2:39/19 9:28/16 4:08/16 10:46/16 2:27/14 4:49/16 1:52/19 0:57/19 0:17/11
17 Жуненко Сергей 194 01:00:16 17:53/18 19:53/18 25:59/16 27:51/16 36:30/17 41:16/17 50:47/17 52:46/17 57:42/17 59:26/17 60:03/17 60:16/17
  Кіровоградська ІІІ +27:46 17:53/18 2:00/15 6:06/15 1:52/16 8:39/15 4:46/18 9:31/15 1:59/10 4:56/17 1:44/14 0:37/10 0:13/1
18 Рязанов Вячеслав 533 01:11:36 11:41/15 14:01/15 27:53/18 30:28/18 41:28/18 46:39/18 59:55/18 62:33/18 68:34/18 70:25/18 71:15/18 71:36/18
  Одеська б/р +39:06 11:41/15 2:20/18 13:52/17 2:35/18 11:00/18 5:11/19 13:16/18 2:38/16 6:01/19 1:51/17 0:50/18 0:21/17
19 Рильський Олег 296 02:24:57 36:00/19 46:34/19 79:28/19 81:49/19 93:10/19 97:27/19 133:50/19 138:21/19 142:08/19 143:55/19 144:37/19 144:57/19
  Одеська ІІ +112:27 36:00/19 10:34/19 32:54/19 2:21/17 11:21/19 4:17/17 36:23/19 4:31/19 3:47/12 1:47/15 0:42/15 0:20/16
  Идеальный участник   00:29:46 6:18 1:16 3:33 1:12 4:37 2:35 4:45 1:18 2:37 0:54 0:28 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M45 , 11 КП, 3.740 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (61) КП-3 (47) КП-4 (49) КП-5 (55) КП-6 (62) КП-7 (57) КП-8 (43) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Могуренко Олександр 405 00:32:38 5:12/2 6:14/2 8:36/2 11:27/2 16:53/3 21:45/3 24:28/2 28:39/1 29:25/1 31:55/1 32:25/1 32:38/1
  Харківська КМСУ   5:12/2 1:02/3 2:22/4 2:51/5 5:26/5 4:52/1 2:43/1 4:11/2 0:46/9 2:30/6 0:30/1 0:13/1
2 Манічев Олександр 301 00:33:04 5:36/3 6:39/3 9:01/3 11:32/3 16:27/2 21:22/1 24:20/1 29:30/3 30:00/2 32:15/2 32:48/2 33:04/2
  Одеська КМСУ + 0:26 5:36/3 1:03/4 2:22/4 2:31/1 4:55/2 4:55/2 2:58/4 5:10/6 0:30/1 2:15/3 0:33/4 0:16/7
3 Усенко Андрій 487 00:33:44 5:04/1 6:04/1 8:24/1 11:05/1 16:09/1 21:22/1 25:05/3 29:17/2 30:43/3 33:00/3 33:30/3 33:44/3
  м.Київ КМСУ + 1:06 5:04/1 1:00/2 2:20/1 2:41/3 5:04/3 5:13/3 3:43/7 4:12/3 1:26/14 2:17/4 0:30/1 0:14/3
4 Власюк Олександр 297 00:34:59 7:18/9 8:16/9 10:36/7 13:31/7 18:21/5 23:42/4 26:35/4 31:47/5 32:18/5 34:15/5 34:46/5 34:59/4
  Одеська І + 2:21 7:18/9 0:58/1 2:20/1 2:55/6 4:50/1 5:21/4 2:53/2 5:12/7 0:31/2 1:57/1 0:31/3 0:13/1
5 Федько Сергій 406 00:35:00 6:58/7 8:03/7 10:23/6 12:57/5 18:07/4 24:17/5 27:11/5 31:16/4 31:51/4 34:09/4 34:45/4 35:00/5
  Харківська КМСУ + 2:22 6:58/7 1:05/5 2:20/1 2:34/2 5:10/4 6:10/5 2:54/3 4:05/1 0:35/3 2:18/5 0:36/5 0:15/4
6 Гоев Виктор 298 00:42:06 5:45/5 7:15/5 10:18/5 13:20/6 20:06/7 26:39/7 30:56/6 37:15/6 37:54/6 41:01/6 41:44/6 42:06/6
  Одеська ІІІ + 9:28 5:45/5 1:30/13 3:03/8 3:02/8 6:46/7 6:33/7 4:17/13 6:19/14 0:39/5 3:07/11 0:43/12 0:22/14
7 Поліщук Валерій 214 00:43:44 7:04/8 8:10/8 12:04/8 15:41/8 23:27/10 30:30/9 33:45/7 39:04/7 39:57/7 42:47/7 43:29/7 43:44/7
  Луганська ІІІ +11:06 7:04/8 1:06/6 3:54/14 3:37/10 7:46/14 7:03/9 3:15/6 5:19/9 0:53/12 2:50/8 0:42/11 0:15/4
8 Седашов Станiслав 303 00:44:33 8:11/12 9:25/10 12:29/10 15:41/8 22:31/8 30:24/8 34:17/8 39:53/8 40:37/8 43:26/8 44:16/8 44:33/8
  Одеська б/р +11:55 8:11/12 1:14/9 3:04/9 3:12/9 6:50/8 7:53/11 3:53/9 5:36/11 0:44/8 2:49/7 0:50/13 0:17/11
9 Шеренковський Олег 488 00:45:25 8:02/10 9:36/11 12:41/11 16:28/11 23:22/9 31:44/10 35:34/9 40:49/9 41:36/9 44:32/9 45:10/9 45:25/9
  м.Київ ІІ +12:47 8:02/10 1:34/15 3:05/10 3:47/12 6:54/9 8:22/12 3:50/8 5:15/8 0:47/11 2:56/10 0:38/6 0:15/4
10 Могуренко Віктор 247 00:47:37 5:39/4 6:45/4 9:13/4 11:57/4 19:29/6 25:46/6 39:09/11 43:50/11 44:26/11 46:39/10 47:19/10 47:37/10
  Миколаївська КМСУ +14:59 5:39/4 1:06/6 2:28/6 2:44/4 7:32/13 6:17/6 13:23/16 4:41/4 0:36/4 2:13/2 0:40/8 0:18/12
11 Постельняк Олег 379 00:48:03 9:08/14 10:39/14 14:00/14 17:41/13 25:05/13 32:23/11 36:42/10 42:19/10 43:19/10 46:40/11 47:40/11 48:03/11
  Сумська КМСУ +15:25 9:08/14 1:31/14 3:21/12 3:41/11 7:24/12 7:18/10 4:19/14 5:37/12 1:00/13 3:21/14 1:00/16 0:23/15
12 Павлюков Ігор 213 00:51:38 19:01/16 20:07/16 22:44/15 25:44/15 31:47/15 38:47/14 41:59/13 47:06/12 47:48/12 50:42/12 51:22/12 51:38/12
  Луганська КМСУ +19:00 19:01/16 1:06/6 2:37/7 3:00/7 6:03/6 7:00/8 3:12/5 5:07/5 0:42/6 2:54/9 0:40/8 0:16/7
13 Коновалов Сергій 212 00:52:31 8:39/13 9:57/13 13:15/12 17:15/12 24:28/12 38:10/13 42:11/14 47:42/13 48:25/13 51:36/13 52:15/13 52:31/13
  Луганська І +19:53 8:39/13 1:18/11 3:18/11 4:00/13 7:13/10 13:42/14 4:01/12 5:31/10 0:43/7 3:11/12 0:39/7 0:16/7
14 Грицина Ігор 197 00:58:40 6:10/6 7:28/6 12:05/9 16:25/10 23:41/11 43:41/15 47:37/15 53:44/15 54:30/14 57:41/14 58:21/14 58:40/14
  Кіровоградська І +26:02 6:10/6 1:18/11 4:37/16 4:20/14 7:16/11 20:00/16 3:56/10 6:07/13 0:46/9 3:11/12 0:40/8 0:19/13
15 Лисоконь Ігор 300 01:02:57 8:02/10 9:41/12 13:34/13 18:15/14 26:26/14 37:39/12 41:38/12 51:26/14 57:34/15 61:34/15 62:25/15 62:57/15
  Одеська б/р +30:19 8:02/10 1:39/16 3:53/13 4:41/15 8:11/15 11:13/13 3:59/11 9:48/15 6:08/15 4:00/15 0:51/14 0:32/16
16 Щербаков Михаил 489 01:57:50 17:35/15 18:52/15 23:15/16 34:02/16 63:03/16 77:43/16 82:23/16 99:00/16 110:30/16 116:41/16 117:34/16 117:50/16
  м.Київ б/р +85:12 17:35/15 1:17/10 4:23/15 10:47/16 29:01/16 14:40/15 4:40/15 16:37/16 11:30/16 6:11/16 0:53/15 0:16/7
  Идеальный участник   00:30:33 5:04 0:58 2:20 2:31 4:50 4:52 2:43 4:05 0:30 1:57 0:30 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M55 , 14 КП, 2.610 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (58) КП-2 (44) КП-3 (45) КП-4 (52) КП-5 (51) КП-6 (49) КП-7 (47) КП-8 (46) КП-9 (41) КП-10(39) КП-11(63) КП-12(42) КП-13(31) КП-14(100) Финиш
1 Холявко Євген 494 00:23:36 3:34/10 5:19/7 6:07/5 7:31/5 7:47/5 10:39/3 13:43/1 15:38/1 17:39/1 19:04/1 20:05/1 20:39/1 22:46/1 23:22/1 23:36/1
  м.Київ КМСУ   3:34/10 1:45/1 0:48/1 1:24/1 0:16/8 2:52/3 3:04/2 1:55/2 2:01/1 1:25/2 1:01/5 0:34/1 2:07/3 0:36/7 0:14/1
2 Місюра Микола 307 00:24:31 3:28/8 5:18/6 6:10/7 7:36/6 7:49/6 10:40/4 13:45/2 15:50/3 18:05/3 19:39/2 20:33/2 21:12/2 23:41/2 24:15/2 24:31/2
  Одеська МСУ + 0:55 3:28/8 1:50/2 0:52/5 1:26/3 0:13/2 2:51/2 3:05/3 2:05/6 2:15/5 1:34/4 0:54/2 0:39/3 2:29/6 0:34/5 0:16/6
3 Прокопчук Вадим 451 00:24:46 2:29/1 4:29/1 5:17/1 7:26/2 7:40/2 10:49/5 13:52/3 15:49/2 17:57/2 19:46/3 20:51/3 21:39/3 23:55/3 24:31/3 24:46/3
  Чернівецька КМСУ + 1:10 2:29/1 2:00/6 0:48/1 2:09/10 0:14/3 3:09/8 3:03/1 1:57/3 2:08/3 1:49/7 1:05/6 0:48/6 2:16/5 0:36/7 0:15/4
4 Рудаков Володимир 162 00:26:10 3:17/7 5:16/5 6:09/6 7:58/7 8:16/7 11:24/7 14:30/5 16:31/5 18:40/4 20:13/4 21:19/4 23:05/4 25:20/4 25:54/4 26:10/4
  Дніпропетровська КМСУ + 2:34 3:17/7 1:59/5 0:53/6 1:49/8 0:18/11 3:08/7 3:06/4 2:01/5 2:09/4 1:33/3 1:06/7 1:46/14 2:15/4 0:34/5 0:16/6
5 Божко Микола 443 00:27:34 3:11/4 6:08/11 6:59/10 11:26/12 11:38/12 14:17/10 17:27/9 19:43/9 21:49/8 23:11/7 24:03/6 24:42/5 26:48/5 27:20/5 27:34/5
  Черкаська МСУ + 3:58 3:11/4 2:57/13 0:51/4 4:27/14 0:12/1 2:39/1 3:10/5 2:16/10 2:06/2 1:22/1 0:52/1 0:39/3 2:06/2 0:32/2 0:14/1
6 Щербина Олександр 428 00:29:58 3:45/11 5:51/9 6:48/9 8:14/8 8:31/8 12:27/8 15:58/8 17:58/8 23:21/10 25:10/8 26:09/8 27:06/8 29:08/6 29:40/6 29:58/6
  Херсонська МСУ + 6:22 3:45/11 2:06/7 0:57/8 1:26/3 0:17/9 3:56/14 3:31/8 2:00/4 5:23/17 1:49/7 0:59/3 0:57/8 2:02/1 0:32/2 0:18/11
7 Сур Сергій 493 00:30:17 2:38/2 4:57/2 5:56/3 7:28/3 7:45/4 11:22/6 15:24/7 17:51/7 20:46/6 22:27/5 23:59/5 26:03/7 29:20/7 29:59/7 30:17/7
  м.Київ б/р + 6:41 2:38/2 2:19/10 0:59/10 1:32/6 0:17/9 3:37/12 4:02/10 2:27/13 2:55/10 1:41/5 1:32/11 2:04/15 3:17/12 0:39/12 0:18/11
8 Гладкий Олександр 161 00:30:56 3:31/9 9:51/17 10:48/17 12:34/13 12:49/13 15:55/13 19:13/12 21:27/11 23:48/11 25:42/10 26:42/9 27:21/9 29:58/8 30:38/8 30:56/8
  Дніпропетровська І + 7:20 3:31/9 6:20/17 0:57/8 1:46/7 0:15/6 3:06/6 3:18/6 2:14/8 2:21/7 1:54/9 1:00/4 0:39/3 2:37/7 0:40/13 0:18/11
9 Залєсов Олександр 490 00:31:21 3:08/3 5:01/3 5:49/2 7:14/1 7:28/1 10:20/1 13:59/4 15:53/4 19:57/5 22:28/6 25:05/7 25:41/6 30:31/9 31:04/9 31:21/9
  м.Київ І + 7:45 3:08/3 1:53/3 0:48/1 1:25/2 0:14/3 2:52/3 3:39/9 1:54/1 4:04/14 2:31/11 2:37/18 0:36/2 4:50/17 0:33/4 0:17/9
10 Петров Віталій 492 00:32:17 3:50/12 5:58/10 6:59/10 9:55/9 10:13/9 13:42/9 18:20/10 20:39/10 23:19/9 25:59/11 27:24/11 28:40/11 31:24/10 32:01/10 32:17/10
  м.Київ МСУ + 8:41 3:50/12 2:08/9 1:01/11 2:56/12 0:18/11 3:29/10 4:38/14 2:19/12 2:40/9 2:40/12 1:25/9 1:16/11 2:44/8 0:37/10 0:16/6
11 Ляблін Віктор 248 00:33:42 3:11/4 5:06/4 6:00/4 7:29/4 7:43/3 10:38/2 15:03/6 17:20/6 21:17/7 25:40/9 26:46/10 27:40/10 32:52/11 33:28/11 33:42/11
  Миколаївська КМСУ +10:06 3:11/4 1:55/4 0:54/7 1:29/5 0:14/3 2:55/5 4:25/12 2:17/11 3:57/13 4:23/17 1:06/7 0:54/7 5:12/18 0:36/7 0:14/1
12 Гоєнко Микола 407 00:34:45 3:14/6 5:20/8 6:29/8 11:06/11 11:26/11 14:55/12 19:27/13 21:34/13 23:51/12 26:37/14 28:35/12 31:06/13 34:03/12 34:30/12 34:45/12
  Харківська МСУ +11:09 3:14/6 2:06/7 1:09/15 4:37/15 0:20/13 3:29/10 4:32/13 2:07/7 2:17/6 2:46/14 1:58/14 2:31/17 2:57/9 0:27/1 0:15/4
13 Кудрін Володимир 491 00:35:38 4:53/16 7:42/13 8:43/13 12:42/14 12:57/14 16:17/14 19:43/14 21:58/14 24:25/13 26:11/12 28:46/14 31:43/14 34:41/13 35:19/13 35:38/13
  м.Київ КМСУ +12:02 4:53/16 2:49/11 1:01/11 3:59/13 0:15/6 3:20/9 3:26/7 2:15/9 2:27/8 1:46/6 2:35/17 2:57/18 2:58/10 0:38/11 0:19/14
14 Нагибин Игорь 258 00:35:48 4:16/13 7:12/12 8:19/12 10:14/10 10:38/10 14:23/11 18:41/11 21:27/11 24:26/14 26:35/13 28:37/13 31:05/12 34:47/14 35:31/14 35:48/14
  Молдова І +12:12 4:16/13 2:56/12 1:07/13 1:55/9 0:24/15 3:45/13 4:18/11 2:46/15 2:59/11 2:09/10 2:02/15 2:28/16 3:42/13 0:44/15 0:17/9
15 Федій Павло 361 00:44:01 4:54/17 7:52/14 9:00/14 14:21/16 14:42/16 19:35/16 24:51/15 27:50/15 32:10/15 36:46/16 38:23/15 39:37/15 42:53/15 43:37/15 44:01/15
  Полтавська І +20:25 4:54/17 2:58/14 1:08/14 5:21/18 0:21/14 4:53/15 5:16/15 2:59/16 4:20/16 4:36/18 1:37/12 1:14/10 3:16/11 0:44/15 0:24/17
16 Геращенко Валерій 198 00:45:25 5:03/18 8:32/16 10:17/16 12:57/15 13:21/15 19:18/15 24:51/15 28:48/16 32:58/16 36:33/15 38:27/16 39:49/16 43:31/16 44:45/16 45:25/16
  Кіровоградська КМСУ +21:49 5:03/18 3:29/16 1:45/18 2:40/11 0:24/15 5:57/17 5:33/16 3:57/18 4:10/15 3:35/16 1:54/13 1:22/13 3:42/13 1:14/18 0:40/18
17 Шпіллер Андрій 309 00:52:03 4:24/14 17:22/18 18:39/18 23:41/18 24:09/18 29:08/18 34:47/18 37:27/18 41:06/17 43:50/17 45:17/17 46:15/17 51:02/17 51:44/17 52:03/17
  Одеська І +28:27 4:24/14 12:58/18 1:17/16 5:02/17 0:28/18 4:59/16 5:39/17 2:40/14 3:39/12 2:44/13 1:27/10 0:58/9 4:47/16 0:42/14 0:19/14
18 Липницький Анатолій 359 01:04:02 4:44/15 8:08/15 9:39/15 14:33/17 14:57/17 26:08/17 32:51/17 36:40/17 51:48/18 55:04/18 57:17/18 58:34/18 62:54/18 63:41/18 64:02/18
  Полтавська ІІ +40:26 4:44/15 3:24/15 1:31/17 4:54/16 0:24/15 11:11/18 6:43/18 3:49/17 15:08/18 3:16/15 2:13/16 1:17/12 4:20/15 0:47/17 0:21/16
19 Денисов Алексей 306 DSQ 5:01 9:12 10:29 12:48 13:25 54:07 54:07 54:07 54:07 54:07 54:07 54:07 54:07 53:28 54:07
  Одеська ІІ   5:01 4:11 1:17 2:19 0:37 40:42 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:21 0:39
20 Охріменко Юрій 116 DSQ 6:59 10:32 12:05 15:05 15:28 22:34 28:21 40:24 44:31 48:46 51:37 66:50 65:35 66:26 66:50
  Вінницька б/р   6:59 3:33 1:33 3:00 0:23 7:06 5:47 12:03 4:07 4:15 2:51 15:13 -1:45 0:51 0:24
21 Романов Олексій 308 DSQ 4:17 9:57 33:17 11:59 12:17 15:38 19:39 21:52 24:52 26:53 28:31 29:44 32:20 33:00 33:17
  Одеська І   4:17 5:40 23:20 **:42 0:18 3:21 4:01 2:13 3:00 2:01 1:38 1:13 2:36 0:40 0:17
  Идеальный участник   00:21:46 2:29 1:45 0:48 1:24 0:12 2:39 3:03 1:54 2:01 1:22 0:52 0:34 2:02 0:27 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M65 , 11 КП, 2.420 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (51) КП-2 (60) КП-3 (49) КП-4 (47) КП-5 (61) КП-6 (54) КП-7 (43) КП-8 (42) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Авраменко Олександр 163 00:30:37 4:03/1 5:02/1 8:51/1 12:13/1 14:35/1 23:05/1 26:09/1 27:04/1 27:49/1 29:49/1 30:24/1 30:37/1
  Дніпропетровська б/р   4:03/1 0:59/2 3:49/1 3:22/1 2:22/1 8:30/5 3:04/1 0:55/1 0:45/2 2:00/1 0:35/1 0:13/1
2 Островський Володими 312 00:33:23 6:22/4 7:14/4 11:12/2 15:44/2 21:19/3 24:25/3 28:09/2 29:20/2 30:00/2 32:30/2 33:08/2 33:23/2
  Одеська І + 2:46 6:22/4 0:52/1 3:58/2 4:32/2 5:35/3 3:06/1 3:44/2 1:11/5 0:40/1 2:30/2 0:38/2 0:15/2
3 Кочнов Анатолий 259 00:35:34 5:36/2 7:02/2 12:34/3 17:10/3 20:49/2 24:13/2 28:52/3 29:47/3 31:12/3 34:32/3 35:14/3 35:34/3
  Молдова ІІІ + 4:57 5:36/2 1:26/4 5:32/3 4:36/3 3:39/2 3:24/3 4:39/4 0:55/1 1:25/5 3:20/4 0:42/3 0:20/5
4 Дегтев Олександр 310 00:41:58 5:50/3 7:09/3 13:07/4 19:02/4 28:18/4 31:38/4 35:49/4 36:52/4 37:54/4 40:55/4 41:39/4 41:58/4
  Одеська ІІ +11:21 5:50/3 1:19/3 5:58/4 5:55/4 9:16/5 3:20/2 4:11/3 1:03/3 1:02/3 3:01/3 0:44/4 0:19/4
5 Ковальов Юрiй 311 00:49:34 6:36/5 10:53/5 17:19/5 25:02/5 31:52/5 35:29/5 41:44/5 42:53/5 44:09/5 48:32/5 49:19/5 49:34/5
  Одеська ІІІ +18:57 6:36/5 4:17/5 6:26/5 7:43/5 6:50/4 3:37/4 6:15/5 1:09/4 1:16/4 4:23/5 0:47/5 0:15/2
  Идеальный участник   00:25:01 4:03 0:52 3:49 3:22 2:22 3:06 3:04 0:55 0:40 2:00 0:35 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

OPEN M , 16 КП, 2.100 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (31) КП-2 (32) КП-3 (33) КП-4 (34) КП-5 (39) КП-6 (40) КП-7 (59) КП-8 (36) КП-9 (54) КП-10(46) КП-11(53) КП-12(44) КП-13(43) КП-14(58) КП-15(37) КП-16(100) Финиш
1 Миронов Дмитро 302 00:31:19 1:38/1 2:41/1 3:33/1 4:10/1 5:42/1 6:10/1 8:25/1 8:56/1 10:40/1 13:10/1 16:29/1 19:55/1 21:35/1 28:38/1 29:26/1 31:04/1 31:19/1
  Одеська б/р   1:38/1 1:03/2 0:52/2 0:37/3 1:32/3 0:28/4 2:15/4 0:31/2 1:44/2 2:30/4 3:19/2 3:26/1 1:40/2 7:03/5 0:48/2 1:38/2 0:15/3
2 Мірошниченко Максим 164 00:33:44 4:24/5 5:13/4 10:02/5 10:29/5 11:17/4 11:33/4 13:59/4 18:07/5 19:11/5 20:30/4 23:30/3 28:29/3 29:57/2 31:15/2 31:50/2 33:26/2 33:44/2
  Дніпропетровська б/р + 2:25 4:24/5 0:49/1 4:49/5 0:27/1 0:48/1 0:16/2 2:26/5 4:08/5 1:04/1 1:19/1 3:00/1 4:59/2 1:28/1 1:18/2 0:35/1 1:36/1 0:18/4
3 Кравець Володимир 117 00:38:39 2:39/2 4:00/2 5:07/2 6:00/2 7:41/2 7:53/2 9:59/2 10:24/2 12:08/2 13:54/2 18:13/2 23:43/2 33:25/3 34:07/3 36:15/3 38:25/3 38:39/3
  Вінницька б/р + 7:20 2:39/2 1:21/3 1:07/3 0:53/5 1:41/4 0:12/1 2:06/1 0:25/1 1:44/2 1:46/2 4:19/3 5:30/3 9:42/5 0:42/1 2:08/5 2:10/3 0:14/1
4 Алтабаєв Олександр 249 01:45:35 3:36/4 8:59/5 9:45/4 10:28/4 12:16/5 12:41/5 14:48/5 15:24/4 17:56/3 20:18/3 30:08/4 95:57/4 98:43/4 100:26/4 101:47/4 105:12/4 105:35/4
  Миколаївська б/р +74:16 3:36/4 5:23/5 0:46/1 0:43/4 1:48/5 0:25/3 2:07/2 0:36/3 2:32/4 2:22/3 9:50/5 65:49/5 2:46/3 1:43/3 1:21/4 3:25/5 0:23/5
5 Матин Дорофей 313 01:46:13 2:39/2 4:03/3 7:41/3 8:12/3 9:38/3 11:02/3 13:15/3 13:53/3 18:32/4 25:38/5 32:40/5 97:49/5 100:45/5 102:38/5 103:29/5 105:59/5 106:13/5
  Одеська б/р +74:54 2:39/2 1:24/4 3:38/4 0:31/2 1:26/2 1:24/5 2:13/3 0:38/4 4:39/5 7:06/5 7:02/4 65:09/4 2:56/4 1:53/4 0:51/3 2:30/4 0:14/1
6 Затока Андрій 830 DSQ **:18 **:56 **:27 **:02 32:56 32:56 **:13 32:56 0:55 3:10 8:40 20:55 23:01 29:55 30:46 32:36 32:56
  Одеська   **:18 1:38 3:31 0:35 73:54 0:00 **:17 59:43 **:59 2:15 5:30 12:15 2:06 6:54 0:51 1:50 0:20
7 Прохода Дмитро 831 DSQ **:21 **:46 **:29 **:03 32:50 32:50 **:16 32:50 0:50 3:06 7:14 20:50 23:08 29:53 30:44 32:34 32:50
  Одеська   **:21 1:25 3:43 0:34 73:47 0:00 **:26 59:34 **:00 2:16 4:08 13:36 2:18 6:45 0:51 1:50 0:16
8 Морарь Кирило 832 DSQ **:22 **:50 **:31 **:04 32:59 32:59 **:17 32:59 0:57 3:13 7:19 20:57 23:06 29:31 30:58 32:36 32:59
  Одеська   **:22 1:28 3:41 0:33 73:55 0:00 **:18 59:42 **:58 2:16 4:06 13:38 2:09 6:25 1:27 1:38 0:23
9 Дьома Микола 833 DSQ **:24 **:58 **:38 **:06 32:51 32:51 **:15 32:51 1:04 3:21 8:43 20:52 23:14 29:10 30:43 32:33 32:51
  Одеська   **:24 1:34 3:40 0:28 73:45 0:00 **:24 59:36 **:13 2:17 5:22 12:09 2:22 5:56 1:33 1:50 0:18
  Идеальный участник   00:20:35 1:38 0:49 0:46 0:27 0:48 0:12 2:06 0:25 1:04 1:19 3:00 3:26 1:28 0:42 0:35 1:36 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

OPEN W , 16 КП, 2.100 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (31) КП-2 (32) КП-3 (33) КП-4 (34) КП-5 (39) КП-6 (40) КП-7 (59) КП-8 (36) КП-9 (54) КП-10(46) КП-11(53) КП-12(44) КП-13(43) КП-14(58) КП-15(37) КП-16(100) Финиш
1 Середа Ганна 314 00:24:51 2:42/4 3:51/2 5:04/2 5:57/1 7:05/1 7:28/1 8:35/1 8:58/1 10:51/1 12:21/1 15:40/1 19:06/1 20:27/1 21:45/1 22:25/1 24:27/1 24:51/1
  Одеська ІІІ   2:42/4 1:09/1 1:13/3 0:53/4 1:08/2 0:23/3 1:07/1 0:23/1 1:53/3 1:30/2 3:19/1 3:26/2 1:21/1 1:18/1 0:40/1 2:02/1 0:24/3
2 Ясінська Надія 224 00:42:15 2:37/2 14:54/5 15:34/5 16:06/5 17:09/5 17:30/5 19:53/5 20:20/5 22:10/3 23:35/3 27:08/2 29:54/2 31:33/2 33:40/2 39:06/2 41:58/2 42:15/2
  Львівська +17:24 2:37/2 12:17/5 0:40/1 0:32/1 1:03/1 0:21/1 2:23/4 0:27/2 1:50/2 1:25/1 3:33/2 2:46/1 1:39/3 2:07/3 5:26/5 2:52/3 0:17/2
3 Миронова Ірина 330 00:45:33 2:18/1 3:35/1 4:55/1 5:58/2 7:54/2 8:15/2 10:12/2 10:47/2 23:37/5 26:15/5 31:01/4 36:21/3 38:21/3 41:48/3 42:44/3 45:09/3 45:33/3
  Одеська б/р +20:42 2:18/1 1:17/3 1:20/4 1:03/5 1:56/4 0:21/1 1:57/3 0:35/4 12:50/5 2:38/5 4:46/4 5:20/3 2:00/5 3:27/4 0:56/2 2:25/2 0:24/3
4 Волошина Олена 166 00:55:23 3:07/5 4:20/3 6:28/3 7:19/3 8:36/3 9:32/3 15:46/3 16:22/3 23:03/4 25:12/4 28:55/3 39:46/4 41:35/4 49:51/4 52:07/4 54:59/4 55:23/4
  Дніпропетровська ІІІ +30:32 3:07/5 1:13/2 2:08/5 0:51/3 1:17/3 0:56/5 6:14/5 0:36/5 6:41/4 2:09/4 3:43/3 10:51/5 1:49/4 8:16/5 2:16/4 2:52/3 0:24/3
5 Совенко Юлія 118 00:58:56 2:38/3 12:53/4 13:38/4 14:24/4 16:23/4 16:50/4 18:04/4 18:35/4 20:20/2 22:02/2 39:50/5 47:36/5 49:06/5 51:04/5 53:02/5 58:41/5 58:56/5
  Вінницька б/р +34:05 2:38/3 10:15/4 0:45/2 0:46/2 1:59/5 0:27/4 1:14/2 0:31/3 1:45/1 1:42/3 17:48/5 7:46/4 1:30/2 1:58/2 1:58/3 5:39/5 0:15/1
  Идеальный участник   00:22:24 2:18 1:09 0:40 0:32 1:03 0:21 1:07 0:23 1:45 1:25 3:19 2:46 1:21 1:18 0:40 2:02 0:15

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W12 , 10 КП, 1.090 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (31) КП-2 (32) КП-3 (33) КП-4 (34) КП-5 (35) КП-6 (59) КП-7 (36) КП-8 (58) КП-9 (37) КП-10(100) Финиш
1 Жуненко Настя 199 00:09:59 1:25/1 2:16/1 3:12/1 3:49/1 4:27/1 5:20/1 5:46/1 7:16/1 7:48/1 9:45/1 9:59/1
  Кіровоградська ІІІ-ю   1:25/1 0:51/3 0:56/1 0:37/4 0:38/1 0:53/1 0:26/9 1:30/7 0:32/5 1:57/2 0:14/2
2 Капара Анна 429 00:10:33 1:43/3 2:30/3 4:00/4 4:37/4 5:16/4 6:36/2 6:54/2 8:08/2 8:34/2 10:21/2 10:33/2
  Херсонська ІІ-ю + 0:34 1:43/3 0:47/1 1:30/7 0:37/4 0:39/2 1:20/4 0:18/3 1:14/1 0:26/2 1:47/1 0:12/1
3 Панкова Анастасія 532 00:11:31 1:54/5 2:46/4 3:43/3 4:20/3 5:01/3 7:09/3 7:30/3 8:47/3 9:16/3 11:13/3 11:31/3
  Миколаївська І-ю + 1:32 1:54/5 0:52/4 0:57/3 0:37/4 0:41/3 2:08/6 0:21/7 1:17/2 0:29/3 1:57/2 0:18/7
4 Фатеева София 317 00:12:15 1:27/2 2:24/2 3:22/2 3:55/2 4:40/2 7:25/4 7:37/4 8:59/4 10:01/4 12:00/4 12:15/4
  Одеська ІІІ-ю + 2:16 1:27/2 0:57/5 0:58/4 0:33/2 0:45/6 2:45/8 0:12/1 1:22/4 1:02/10 1:59/4 0:15/4
5 Мізернюк Мирослава 430 00:17:08 6:33/10 7:23/10 9:16/10 9:48/10 10:30/9 12:27/9 12:42/9 14:07/8 14:32/8 16:53/5 17:08/5
  Херсонська І-ю + 7:09 6:33/10 0:50/2 1:53/8 0:32/1 0:42/4 1:57/5 0:15/2 1:25/5 0:25/1 2:21/5 0:15/4
6 Апанович Лукия 495 00:18:12 1:44/4 3:19/5 7:59/9 8:33/8 9:16/8 10:32/7 10:50/7 12:08/5 12:38/5 17:58/6 18:12/6
  м.Київ б/р + 8:13 1:44/4 1:35/8 4:40/10 0:34/3 0:43/5 1:16/3 0:18/3 1:18/3 0:30/4 5:20/7 0:14/2
7 Седашова Софія 316 00:20:54 2:21/8 3:56/7 5:10/5 6:29/6 8:09/6 14:16/10 14:36/10 16:02/10 16:55/10 20:37/7 20:54/7
  Одеська б/р ю +10:55 2:21/8 1:35/8 1:14/5 1:19/9 1:40/9 6:07/10 0:20/6 1:26/6 0:53/9 3:42/6 0:17/6
8 Машкова Вікторія 119 00:21:08 2:06/6 4:18/9 5:14/6 6:05/5 6:51/5 10:28/6 10:47/6 13:00/7 13:33/7 20:48/8 21:08/8
  Вінницька ІІІ-ю +11:09 2:06/6 2:12/10 0:56/1 0:51/7 0:46/7 3:37/9 0:19/5 2:13/9 0:33/6 7:15/9 0:20/9
9 Бойко София 496 00:23:20 2:35/9 4:05/8 5:22/7 8:43/9 10:35/10 11:42/8 12:17/8 15:15/9 15:53/9 23:02/9 23:20/9
  м.Київ ІІІ-ю +13:21 2:35/9 1:30/7 1:17/6 3:21/10 1:52/10 1:07/2 0:35/10 2:58/10 0:38/7 7:09/8 0:18/7
10 Сур Анастасия 497 00:31:59 2:10/7 3:38/6 5:49/8 7:07/7 8:11/7 10:20/5 10:43/5 12:36/6 13:14/6 31:59/10 31:59
  м.Київ б/р +22:00 2:10/7 1:28/6 2:11/9 1:18/8 1:04/8 2:09/7 0:23/8 1:53/8 0:38/7 18:45/10 0:00
  Идеальный участник   00:09:01 1:25 0:47 0:56 0:32 0:38 0:53 0:12 1:14 0:25 1:47 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W14 , 12 КП, 2.030 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (39) КП-2 (41) КП-3 (46) КП-4 (50) КП-5 (53) КП-6 (51) КП-7 (52) КП-8 (45) КП-9 (44) КП-10(58) КП-11(31) КП-12(100) Финиш
1 Надрега Єлізавета 168 00:20:51 4:41/3 6:43/2 9:20/2 10:11/2 11:30/2 13:30/2 13:48/2 15:51/2 16:46/2 18:33/2 20:02/1 20:37/1 20:51/1
  Дніпропетровська ІІ   4:41/3 2:02/2 2:37/8 0:51/1 1:19/1 2:00/1 0:18/4 2:03/5 0:55/2 1:47/1 1:29/1 0:35/5 0:14/7
2 Пащенко Крiстiна 503 00:21:54 2:50/1 5:15/1 7:43/1 8:37/1 10:00/1 12:20/1 12:37/1 14:04/1 15:30/1 17:28/1 20:58/2 21:40/2 21:54/2
  м.Київ І-ю + 1:03 2:50/1 2:25/4 2:28/4 0:54/3 1:23/2 2:20/2 0:17/1 1:27/1 1:26/10 1:58/2 3:30/17 0:42/12 0:14/7
3 Володєєва Анастасія 499 00:24:29 4:48/5 7:42/3 9:59/3 11:05/3 12:45/3 15:36/3 16:01/3 18:00/3 19:12/3 21:27/3 23:33/3 24:12/3 24:29/3
  м.Київ б/р + 3:38 4:48/5 2:54/8 2:17/2 1:06/6 1:40/6 2:51/5 0:25/11 1:59/4 1:12/5 2:15/4 2:06/4 0:39/6 0:17/18
4 Овчаренко Лілія 250 00:26:27 5:59/8 10:31/8 12:30/6 13:22/6 14:49/6 17:13/5 17:34/5 19:32/4 21:29/5 23:49/5 25:35/4 26:15/4 26:27/4
  Миколаївська І-ю + 5:36 5:59/8 4:32/14 1:59/1 0:52/2 1:27/3 2:24/4 0:21/5 1:58/3 1:57/18 2:20/7 1:46/2 0:40/10 0:12/2
5 Матвеєва Ірина 207 00:26:51 5:25/7 8:18/5 11:27/5 12:31/4 14:11/4 17:02/4 17:24/4 20:12/5 21:21/4 23:22/4 25:48/5 26:35/5 26:51/5
  Київська І + 6:00 5:25/7 2:53/7 3:09/10 1:04/5 1:40/6 2:51/5 0:22/7 2:48/15 1:09/3 2:01/3 2:26/9 0:47/14 0:16/12
6 Фатеева Наталія 319 00:27:36 6:36/10 8:53/7 11:25/4 12:39/5 14:35/5 17:51/6 18:22/6 20:46/6 22:18/6 24:35/6 26:42/6 27:21/6 27:36/6
  Одеська ІІІ + 6:45 6:36/10 2:17/3 2:32/6 1:14/10 1:56/10 3:16/8 0:31/14 2:24/11 1:32/12 2:17/5 2:07/5 0:39/6 0:15/10
7 Сухорукова Ганна 251 00:30:29 8:49/13 12:13/11 15:50/12 17:26/13 18:53/10 21:14/9 21:35/9 23:39/7 25:31/8 27:51/8 29:37/7 30:16/7 30:29/7
  Миколаївська ІІ-ю + 9:38 8:49/13 3:24/12 3:37/14 1:36/17 1:27/3 2:21/3 0:21/5 2:04/6 1:52/17 2:20/7 1:46/2 0:39/6 0:13/3
8 Куценко Дар’я 215 00:31:13 5:10/6 7:49/4 13:22/8 14:25/7 16:13/7 21:02/8 21:29/8 23:40/8 25:13/7 27:37/7 30:16/8 30:57/8 31:13/8
  Луганська ІІ-ю +10:22 5:10/6 2:39/6 5:33/17 1:03/4 1:48/9 4:49/16 0:27/12 2:11/7 1:33/13 2:24/9 2:39/12 0:41/11 0:16/12
9 Собчук Анна 200 00:31:39 6:05/9 8:41/6 13:15/7 14:47/8 16:52/8 20:22/7 21:09/7 24:20/9 25:40/9 27:59/9 30:28/9 31:22/9 31:39/9
  Кіровоградська ІІІ-ю +10:48 6:05/9 2:36/5 4:34/16 1:32/15 2:05/11 3:30/10 0:47/18 3:11/17 1:20/8 2:19/6 2:29/10 0:54/17 0:17/18
10 Островська Надія 122 00:33:46 8:10/11 11:30/9 15:05/10 16:34/10 19:34/12 23:17/11 23:59/11 26:15/11 27:26/11 30:28/10 32:48/10 33:30/10 33:46/10
  Вінницька ІІ-ю +12:55 8:10/11 3:20/10 3:35/13 1:29/13 3:00/17 3:43/13 0:42/17 2:16/9 1:11/4 3:02/10 2:20/8 0:42/12 0:16/12
11 Славицька Олександра 504 00:36:18 12:29/18 14:07/14 16:32/14 18:12/14 19:45/13 22:56/10 23:19/10 25:16/10 26:28/10 32:37/11 35:17/11 36:05/11 36:18/11
  м.Київ І-ю +15:27 12:29/18 1:38/1 2:25/3 1:40/18 1:33/5 3:11/7 0:23/8 1:57/2 1:12/5 6:09/19 2:40/13 0:48/15 0:13/3
12 Суткаленко Анастасія 506 00:44:50 10:23/15 13:39/13 16:13/13 17:19/11 18:59/11 29:36/13 30:16/14 34:02/14 35:23/13 40:27/13 44:03/12 44:37/12 44:50/12
  м.Київ ІІІ-ю +23:59 10:23/15 3:16/9 2:34/7 1:06/6 1:40/6 10:37/19 0:40/16 3:46/19 1:21/9 5:04/15 3:36/18 0:34/2 0:13/3
13 Балковенко Вікторія 318 00:46:04 4:31/2 12:19/12 15:47/11 17:20/12 26:35/15 34:51/16 35:15/16 37:31/15 39:10/16 42:41/14 45:14/13 45:48/13 46:04/13
  Одеська ІІІ-ю +25:13 4:31/2 7:48/17 3:28/12 1:33/16 9:15/20 8:16/18 0:24/9 2:16/9 1:39/15 3:31/12 2:33/11 0:34/2 0:16/12
14 Заярна Діана 500 00:47:37 8:16/12 11:38/10 14:06/9 15:29/9 17:40/9 29:41/14 29:58/13 32:23/13 39:06/15 43:40/15 46:43/15 47:22/14 47:37/14
  м.Київ ІІ-ю +26:46 8:16/12 3:22/11 2:28/4 1:23/12 2:11/13 12:01/20 0:17/1 2:25/12 6:43/20 4:34/14 3:03/15 0:39/6 0:15/10
15 Клименко Вероніка 362 00:49:06 10:58/16 18:02/16 21:29/15 22:49/15 25:06/14 28:26/12 28:50/12 31:31/12 33:14/12 38:48/12 46:28/14 48:50/15 49:06/15
  Полтавська б/р +28:15 10:58/16 7:04/16 3:27/11 1:20/11 2:17/14 3:20/9 0:24/9 2:41/14 1:43/16 5:34/17 7:40/19 2:22/20 0:16/12
16 Кучеренко Дар’я 501 00:51:17 4:44/4 23:20/18 27:33/16 28:45/16 30:55/16 34:31/15 34:58/15 37:36/16 39:03/14 47:35/16 50:30/16 51:04/16 51:17/16
  м.Київ ІІ-ю +30:26 4:44/4 18:36/19 4:13/15 1:12/9 2:10/12 3:36/11 0:27/12 2:38/13 1:27/11 8:32/20 2:55/14 0:34/2 0:13/3
17 Макаренко Аліна 121 00:54:40 21:26/20 25:12/19 31:16/18 32:45/17 35:20/17 40:10/18 41:05/18 44:29/18 45:47/18 51:13/18 53:31/17 54:20/17 54:40/17
  Вінницька ІІ-ю +33:49 21:26/20 3:46/13 6:04/18 1:29/13 2:35/16 4:50/17 0:55/20 3:24/18 1:18/7 5:26/16 2:18/7 0:49/16 0:20/20
18 Анікеєнко Софія 120 00:55:19 12:04/17 35:58/20 38:42/20 39:48/20 42:07/20 45:50/19 46:07/19 48:19/19 49:09/19 52:26/19 54:37/18 55:08/18 55:19/18
  Вінницька ІІІ-ю +34:28 12:04/17 23:54/20 2:44/9 1:06/6 2:19/15 3:43/13 0:17/1 2:12/8 0:50/1 3:17/11 2:11/6 0:31/1 0:11/1
19 Охотнікова Маргарита 502 00:59:31 9:20/14 17:22/15 31:09/17 32:58/18 36:00/18 39:40/17 40:11/17 43:15/17 44:49/17 48:20/17 58:22/19 59:17/19 59:31/19
  м.Київ б/р +38:40 9:20/14 8:02/18 13:47/20 1:49/19 3:02/18 3:40/12 0:31/14 3:04/16 1:34/14 3:31/12 10:02/20 0:55/18 0:14/7
20 Сур Ольга 505 01:04:35 16:00/19 22:55/17 35:37/19 38:00/19 41:38/19 46:19/20 47:11/20 51:51/20 54:14/20 59:51/20 63:09/20 64:19/20 64:35/20
  м.Київ б/р +43:44 16:00/19 6:55/15 12:42/19 2:23/20 3:38/19 4:41/15 0:52/19 4:40/20 2:23/19 5:37/18 3:18/16 1:10/19 0:16/12
21 Богданова Марія 498 DSQ 8:55 12:08 21:47 23:16 25:28 29:09 30:02 32:43 39:50 39:50 39:01 39:35 39:50
  м.Київ ІІІ-ю   8:55 3:13 9:39 1:29 2:12 3:41 0:53 2:41 7:07 0:00 0:11 0:34 0:15
  Идеальный участник   00:17:09 2:50 1:38 1:59 0:51 1:19 2:00 0:17 1:27 0:50 1:47 1:29 0:31 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W16 , 9 КП, 2.150 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (35) КП-2 (46) КП-3 (49) КП-4 (52) КП-5 (45) КП-6 (44) КП-7 (58) КП-8 (31) КП-9 (100) Финиш
1 Гупало Ольга 136 00:16:55 4:12/8 6:21/4 7:50/3 11:03/1 12:19/1 13:08/1 14:57/1 16:13/1 16:43/1 16:55/1
  Волинська І   4:12/8 2:09/1 1:29/1 3:13/1 1:16/1 0:49/1 1:49/6 1:16/1 0:30/2 0:12/2
2 Цивільська Фея 433 00:18:18 3:13/1 6:05/2 7:45/2 11:21/2 13:30/2 14:24/2 16:04/2 17:31/2 18:06/2 18:18/2
  Херсонська КМСУ + 1:23 3:13/1 2:52/4 1:40/3 3:36/3 2:09/13 0:54/3 1:40/4 1:27/2 0:35/8 0:12/2
3 Богатир Олена 381 00:18:48 3:23/3 6:17/3 8:16/4 12:30/4 13:59/4 14:57/4 16:26/4 18:01/3 18:34/3 18:48/3
  Сумська І-ю + 1:53 3:23/3 2:54/5 1:59/7 4:14/6 1:29/4 0:58/7 1:29/2 1:35/4 0:33/5 0:14/9
4 Білякова Анастасія 507 00:19:05 3:18/2 5:33/1 7:11/1 12:31/5 14:07/5 15:40/5 16:51/5 18:21/4 18:54/4 19:05/4
  м.Київ І-ю + 2:10 3:18/2 2:15/2 1:38/2 5:20/13 1:36/5 1:33/16 1:11/1 1:30/3 0:33/5 0:11/1
5 Мільченко Валерія 364 00:20:31 4:03/7 7:06/6 9:07/6 13:32/7 14:59/6 15:53/6 17:49/6 19:46/5 20:18/5 20:31/5
  Полтавська І + 3:36 4:03/7 3:03/7 2:01/9 4:25/7 1:27/3 0:54/3 1:56/7 1:57/8 0:32/3 0:13/6
6 Панюкова Анастасія 509 00:21:10 4:15/9 7:13/8 9:02/5 12:25/3 13:47/3 14:38/3 16:25/3 20:19/6 20:56/6 21:10/6
  м.Київ І-ю + 4:15 4:15/9 2:58/6 1:49/5 3:23/2 1:22/2 0:51/2 1:47/5 3:54/19 0:37/10 0:14/9
7 Середа Ольга 320 00:21:34 3:58/6 7:04/5 9:08/7 13:02/6 15:12/7 16:07/7 19:13/7 20:53/7 21:21/7 21:34/7
  Одеська ІІІ + 4:39 3:58/6 3:06/9 2:04/11 3:54/5 2:10/16 0:55/5 3:06/17 1:40/5 0:28/1 0:13/6
8 Ліхтей Вікторія 432 00:22:55 4:39/12 7:44/9 9:49/10 14:23/8 16:32/8 17:41/8 20:01/8 22:02/8 22:40/8 22:55/8
  Херсонська ІІ + 6:00 4:39/12 3:05/8 2:05/13 4:34/9 2:09/13 1:09/11 2:20/10 2:01/9 0:38/12 0:15/13
9 Ковтун Карина 169 00:23:33 3:48/4 8:28/13 10:23/12 14:51/10 16:47/10 17:42/9 20:44/9 22:36/9 23:21/9 23:33/9
  Дніпропетровська КМСУ + 6:38 3:48/4 4:40/16 1:55/6 4:28/8 1:56/9 0:55/5 3:02/15 1:52/7 0:45/17 0:12/2
10 Леончук Оля 170 00:23:50 4:57/14 7:47/11 9:58/11 15:07/11 17:16/11 18:22/11 20:45/10 22:53/10 23:33/10 23:50/10
  Дніпропетровська І-ю + 6:55 4:57/14 2:50/3 2:11/14 5:09/11 2:09/13 1:06/9 2:23/11 2:08/11 0:40/14 0:17/18
11 Зайцева Елизавета 431 00:24:50 6:11/15 11:50/16 13:30/15 17:18/14 19:12/14 20:16/13 21:54/13 24:01/12 24:36/11 24:50/11
  Херсонська І + 7:55 6:11/15 5:39/18 1:40/3 3:48/4 1:54/8 1:04/8 1:38/3 2:07/10 0:35/8 0:14/9
12 Сударева Олеся 321 00:24:50 4:34/11 7:44/9 9:43/9 16:25/13 18:44/13 20:21/14 22:22/14 24:02/13 24:36/11 24:50/11
  Одеська ІІ + 7:55 4:34/11 3:10/10 1:59/7 6:42/18 2:19/17 1:37/17 2:01/8 1:40/5 0:34/7 0:14/9
13 Шелудько Марія 511 00:24:55 4:31/10 7:52/12 10:24/13 15:28/12 18:12/12 19:20/12 21:26/12 23:49/11 24:39/13 24:55/13
  м.Київ ІІ + 8:00 4:31/10 3:21/12 2:32/16 5:04/10 2:44/19 1:08/10 2:06/9 2:23/13 0:50/18 0:16/15
14 Сергієнко Дар’я 510 00:25:01 3:50/5 7:10/7 9:30/8 14:42/9 16:33/9 17:53/10 20:46/11 24:17/14 24:49/14 25:01/14
  м.Київ ІІ + 8:06 3:50/5 3:20/11 2:20/15 5:12/12 1:51/7 1:20/14 2:53/14 3:31/18 0:32/3 0:12/2
15 Атаманюк Ирина 373 00:29:12 7:05/17 11:04/15 13:54/16 19:51/16 21:55/16 23:09/16 25:53/15 28:16/15 28:55/15 29:12/15
  Приднестровье ІІ-ю +12:17 7:05/17 3:59/14 2:50/18 5:57/15 2:04/11 1:14/12 2:44/13 2:23/13 0:39/13 0:17/18
16 Шейгец Марина 127 00:30:30 4:39/12 8:40/14 10:44/14 17:31/15 19:20/15 20:52/15 26:48/16 29:33/16 30:14/16 30:30/16
  Вінницька б/р +13:35 4:39/12 4:01/15 2:04/11 6:47/19 1:49/6 1:32/15 5:56/19 2:45/17 0:41/15 0:16/15
17 Вдовиченко Інна 363 00:31:31 9:58/19 13:41/18 15:43/18 21:57/18 23:59/17 25:36/18 28:12/17 30:21/17 31:16/17 31:31/17
  Полтавська ІІІ +14:36 9:58/19 3:43/13 2:02/10 6:14/16 2:02/10 1:37/17 2:36/12 2:09/12 0:55/19 0:15/13
18 Саулко Дана 124 00:31:53 7:26/18 12:16/17 15:03/17 21:33/17 24:10/18 25:24/17 28:27/18 31:00/18 31:37/18 31:53/18
  Вінницька б/р +14:58 7:26/18 4:50/17 2:47/17 6:30/17 2:37/18 1:14/12 3:03/16 2:33/16 0:37/10 0:16/15
19 Єфименкова Аліна 176 00:41:01 6:20/16 16:15/19 22:26/19 27:56/19 30:01/19 31:56/19 37:38/19 40:05/19 40:48/19 41:01/19
  Донецька ІІ-ю +24:06 6:20/16 9:55/19 6:11/19 5:30/14 2:05/12 1:55/19 5:42/18 2:27/15 0:43/16 0:13/6
20 Блах Дарина 123 DSQ 39:22 39:22 39:22 39:22 39:22 35:47 39:22 39:22 38:59 39:22
  Вінницька б/р ю   39:22 0:00 0:00 0:00 0:00 -3:25 3:35 0:00 0:37 0:23
21 Семикрас Наталія 125 DSQ 32:47 22:48 32:47 32:47 32:47 32:47 32:47 31:57 32:32 32:47
  Вінницька б/р   32:47 -9:01 9:59 0:00 0:00 0:00 0:00 0:10 0:35 0:15
22 Трач Регіна 126 DSQ 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44 280:44
  Вінницька б/р   error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:15:15 3:13 2:09 1:29 3:13 1:16 0:49 1:11 1:16 0:28 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W18 , 11 КП, 2.420 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (51) КП-2 (60) КП-3 (49) КП-4 (47) КП-5 (61) КП-6 (54) КП-7 (43) КП-8 (42) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Гуценко Ліза 252 00:23:50 4:44/4 5:44/4 8:59/2 12:28/2 15:12/1 17:01/1 19:33/1 20:14/1 20:52/1 23:06/1 23:37/1 23:50/1
  Миколаївська КМСУ   4:44/4 1:00/5 3:15/1 3:29/2 2:44/1 1:49/3 2:32/1 0:41/4 0:38/3 2:14/1 0:31/1 0:13/1
2 Данькова Олена 409 00:25:19 4:30/2 5:26/2 8:52/1 12:21/1 15:12/1 17:35/2 20:13/2 21:01/2 22:14/2 24:31/2 25:05/2 25:19/2
  Харківська КМСУ + 1:29 4:30/2 0:56/2 3:26/2 3:29/2 2:51/2 2:23/8 2:38/2 0:48/6 1:13/10 2:17/2 0:34/3 0:14/4
3 Гоєнко Марія 408 00:26:01 5:18/8 6:17/7 10:09/7 13:47/6 16:57/5 19:00/5 21:38/3 22:11/3 22:43/3 25:13/3 25:48/3 26:01/3
  Харківська КМСУ + 2:11 5:18/8 0:59/4 3:52/7 3:38/4 3:10/5 2:03/4 2:38/2 0:33/2 0:32/1 2:30/7 0:35/4 0:13/1
4 Котляр Поліна 216 00:26:35 4:47/5 5:47/5 9:17/4 13:12/5 16:07/3 18:19/3 21:51/4 22:31/4 23:20/4 25:47/4 26:22/4 26:35/4
  Луганська КМСУ + 2:45 4:47/5 1:00/5 3:30/3 3:55/7 2:55/3 2:12/6 3:32/7 0:40/3 0:49/8 2:27/5 0:35/4 0:13/1
5 Гусак Тетяна 538 00:28:54 5:02/6 6:05/6 9:48/6 14:10/7 17:43/7 19:55/6 23:22/5 24:46/5 25:31/5 27:54/5 28:38/5 28:54/5
  м.Київ + 5:04 5:02/6 1:03/8 3:43/5 4:22/10 3:33/6 2:12/6 3:27/6 1:24/9 0:45/6 2:23/4 0:44/10 0:16/11
6 Пугач Марія 382 00:30:28 5:16/7 6:24/8 10:31/8 14:29/8 17:30/6 20:01/7 24:19/6 25:35/6 26:23/6 29:36/6 30:13/6 30:28/6
  Сумська КМСУ + 6:38 5:16/7 1:08/9 4:07/9 3:58/8 3:01/4 2:31/10 4:18/9 1:16/8 0:48/7 3:13/10 0:37/9 0:15/9
7 Теліпко Маргарита 365 00:30:31 4:43/3 5:39/3 9:18/5 12:39/4 20:50/8 22:36/8 25:42/7 26:29/7 27:10/7 29:40/7 30:16/7 30:31/7
  Полтавська КМСУ + 6:41 4:43/3 0:56/2 3:39/4 3:21/1 8:11/11 1:46/1 3:06/4 0:47/5 0:41/4 2:30/7 0:36/8 0:15/9
8 Карпович Олена 514 00:31:44 4:21/1 5:14/1 8:59/2 12:38/3 16:18/4 18:28/4 27:06/8 27:31/8 28:38/8 30:55/8 31:30/8 31:44/8
  м.Київ КМСУ + 7:54 4:21/1 0:53/1 3:45/6 3:39/5 3:40/7 2:10/5 8:38/12 0:25/1 1:07/9 2:17/2 0:35/4 0:14/4
9 Мірошниченко Віка 515 00:32:32 5:21/9 6:30/9 10:49/9 14:40/9 22:46/10 24:34/9 27:44/9 28:38/9 29:15/9 31:43/9 32:18/9 32:32/9
  м.Київ ІІІ-ю + 8:42 5:21/9 1:09/10 4:19/10 3:51/6 8:06/10 1:48/2 3:10/5 0:54/7 0:37/2 2:28/6 0:35/4 0:14/4
10 Піщурнікова Валерія 322 00:39:02 6:00/10 7:14/10 14:16/11 18:37/11 22:25/9 25:14/10 31:36/10 33:01/10 34:33/10 37:52/10 38:46/10 39:02/10
  Одеська ІІ +15:12 6:00/10 1:14/11 7:02/11 4:21/9 3:48/8 2:49/11 6:22/11 1:25/10 1:32/11 3:19/11 0:54/11 0:16/11
11 Логуновська Анастасі 410 00:40:19 6:21/11 7:23/11 11:24/10 15:49/10 27:10/11 29:34/11 33:09/11 35:56/11 36:40/11 39:32/11 40:05/11 40:19/11
  Харківська КМСУ +16:29 6:21/11 1:02/7 4:01/8 4:25/11 11:21/12 2:24/9 3:35/8 2:47/12 0:44/5 2:52/9 0:33/2 0:14/4
12 Зарицька Ангеліна 513 01:01:26 13:58/12 15:51/12 26:24/12 33:38/12 41:17/12 46:02/12 51:55/12 53:29/12 55:45/12 60:04/12 61:12/12 61:26/12
  м.Київ б/р +37:36 13:58/12 1:53/12 10:33/12 7:14/12 7:39/9 4:45/12 5:53/10 1:34/11 2:16/12 4:19/12 1:08/12 0:14/4
13 Альохіна Дарья 512 DSQ 6:52 10:39 15:57 21:40 57:16 40:32 45:32 51:30 52:15 56:16 56:59 57:16
  м.Київ ІІІ-ю   6:52 3:47 5:18 5:43 35:36 **:16 5:00 5:58 0:45 4:01 0:43 0:17
14 Сахарук Яна 516 DSQ 8:14 9:21 13:16 19:01 26:11 33:47 53:32 38:47 49:37 52:46 53:20 53:32
  м.Київ ІІІ-ю   8:14 1:07 3:55 5:45 7:10 7:36 19:45 **:15 10:50 3:09 0:34 0:12
15 Хаєцька Олеся 128 DSQ 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26 344:26
  Вінницька б/р   error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:22:47 4:21 0:53 3:15 3:21 2:44 1:46 2:32 0:25 0:32 2:14 0:31 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W21A , 9 КП, 2.150 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (35) КП-2 (46) КП-3 (49) КП-4 (52) КП-5 (45) КП-6 (44) КП-7 (58) КП-8 (31) КП-9 (100) Финиш
1 Лисянська Даша 383 00:19:16 4:37/2 7:11/2 8:57/1 13:06/2 14:32/1 15:24/1 16:55/1 18:26/1 19:03/1 19:16/1
  Сумська І   4:37/2 2:34/1 1:46/1 4:09/3 1:26/1 0:52/2 1:31/1 1:31/3 0:37/4 0:13/4
2 Доценко Олена 519 00:19:41 4:31/1 7:05/1 8:58/2 13:00/1 14:53/2 15:43/2 17:24/2 18:51/2 19:27/2 19:41/2
  м.Київ МСУ + 0:25 4:31/1 2:34/1 1:53/3 4:02/1 1:53/5 0:50/1 1:41/2 1:27/2 0:36/3 0:14/5
3 Москаленко Ірина 366 00:21:48 5:07/5 8:04/5 9:54/4 15:04/5 16:39/5 17:37/5 19:38/3 20:57/3 21:36/3 21:48/3
  Полтавська ІІ + 2:32 5:07/5 2:57/5 1:50/2 5:10/11 1:35/3 0:58/6 2:01/7 1:19/1 0:39/7 0:12/1
4 Петриченко Вікторія 183 00:23:04 6:27/10 9:35/10 11:35/9 15:58/8 17:45/8 18:41/6 20:26/4 22:19/4 22:52/4 23:04/4
  Житомирська І + 3:48 6:27/10 3:08/8 2:00/6 4:23/5 1:47/4 0:56/3 1:45/3 1:53/5 0:33/1 0:12/1
5 Ніколаєнко Лілія 523 00:23:35 4:39/3 7:26/3 9:29/3 14:10/3 16:23/4 17:20/4 20:31/5 22:36/5 23:18/5 23:35/5
  м.Київ КМСУ + 4:19 4:39/3 2:47/3 2:03/8 4:41/7 2:13/13 0:57/5 3:11/12 2:05/8 0:42/11 0:17/11
6 Оробець Антоніна 225 00:25:18 4:55/4 8:01/4 10:02/5 14:29/4 16:02/3 17:03/3 22:04/7 24:22/6 25:01/6 25:18/6
  Львівська ІІ + 6:02 4:55/4 3:06/7 2:01/7 4:27/6 1:33/2 1:01/7 5:01/14 2:18/11 0:39/7 0:17/11
7 Глущенко Вікторія 518 00:25:30 5:57/9 9:33/8 12:06/10 17:11/9 19:23/9 20:34/9 22:30/8 24:34/7 25:15/7 25:30/7
  м.Київ ІІІ + 6:14 5:57/9 3:36/11 2:33/14 5:05/9 2:12/12 1:11/12 1:56/5 2:04/7 0:41/10 0:15/7
8 Чекан Олеся 260 00:26:26 5:37/7 8:41/6 10:56/7 17:41/10 20:08/12 21:15/12 23:14/10 25:24/9 26:07/8 26:26/8
  Молдова І + 7:10 5:37/7 3:04/6 2:15/12 6:45/16 2:27/15 1:07/9 1:59/6 2:10/9 0:43/12 0:19/14
9 Нігда Альона 452 00:27:22 5:12/6 8:48/7 10:53/6 15:34/7 17:30/6 18:42/7 20:32/6 24:41/8 27:05/9 27:22/9
  Чернівецька І + 8:06 5:12/6 3:36/11 2:05/9 4:41/7 1:56/7 1:12/13 1:50/4 4:09/16 2:24/17 0:17/11
10 Варшавська Ганна 411 00:27:25 6:37/12 9:33/8 11:27/8 15:30/6 17:37/7 18:43/8 24:39/12 26:32/10 27:09/10 27:25/10
  Харківська І + 8:09 6:37/12 2:56/4 1:54/4 4:03/2 2:07/11 1:06/8 5:56/16 1:53/5 0:37/4 0:16/10
11 Старча Александра 458 00:28:27 7:44/15 11:21/14 13:20/14 17:42/11 19:36/10 20:46/10 23:01/9 27:38/12 28:12/12 28:27/11
  м.Київ + 9:11 7:44/15 3:37/13 1:59/5 4:22/4 1:54/6 1:10/10 2:15/10 4:37/17 0:34/2 0:15/7
12 Гавриленко Олена 517 00:28:28 5:54/8 10:21/12 13:10/13 18:50/14 21:04/14 22:19/14 24:29/11 27:15/11 28:07/11 28:28/12
  м.Київ МСУ + 9:12 5:54/8 4:27/15 2:49/15 5:40/14 2:14/14 1:15/15 2:10/9 2:46/14 0:52/16 0:21/15
13 Дуднік Анна 520 00:28:44 7:08/13 10:32/13 12:38/11 17:47/12 19:51/11 20:47/11 25:54/13 27:45/13 28:32/13 28:44/13
  м.Київ ІІ + 9:28 7:08/13 3:24/9 2:06/11 5:09/10 2:04/9 0:56/3 5:07/15 1:51/4 0:47/14 0:12/1
14 Шутяк Руслана 226 00:32:21 6:33/11 10:18/11 12:50/12 18:19/13 20:24/13 21:34/13 28:42/14 31:13/14 32:00/14 32:21/14
  Львівська І +13:05 6:33/11 3:45/14 2:32/13 5:29/13 2:05/10 1:10/10 7:08/17 2:31/12 0:47/14 0:21/15
15 Поліщук Марія 217 00:34:20 7:09/14 13:19/15 17:12/15 23:28/15 26:00/15 27:32/15 30:40/15 33:17/15 33:56/15 34:20/15
  Луганська б/р +15:04 7:09/14 6:10/17 3:53/17 6:16/15 2:32/16 1:32/17 3:08/11 2:37/13 0:39/7 0:24/17
16 Денисова Ольга 323 00:38:30 10:06/16 15:16/16 19:00/16 26:07/16 29:51/16 31:15/16 34:39/16 37:32/16 38:16/16 38:30/16
  Одеська ІІ-ю +19:14 10:06/16 5:10/16 3:44/16 7:07/17 3:44/17 1:24/16 3:24/13 2:53/15 0:44/13 0:14/5
17 Дуднік Світлана 521 00:49:13 29:54/17 33:26/17 35:31/17 40:54/17 42:53/17 44:06/17 46:08/17 48:21/17 48:58/17 49:13/17
  м.Київ І +29:57 29:54/17 3:32/10 2:05/9 5:23/12 1:59/8 1:13/14 2:02/8 2:13/10 0:37/4 0:15/7
18 Обухова Катерина 367 DSQ 8:57 12:40 14:50 23:15 26:02 27:08 33:03 32:07 32:48 33:03
  Полтавська б/р   8:57 3:43 2:10 8:25 2:47 1:06 5:55 0:04 0:41 0:15
19 Щербакова Альона 384 DSQ 21:58 7:51 10:01 14:32 16:20 17:19 18:59 21:00 21:40 21:58
  Сумська КМСУ   21:58 **:53 2:10 4:31 1:48 0:59 1:40 2:01 0:40 0:18
  Идеальный участник   00:18:44 4:31 2:34 1:46 4:02 1:26 0:50 1:31 1:19 0:33 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W21E , 11 КП, 3.920 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (48) КП-2 (49) КП-3 (60) КП-4 (55) КП-5 (62) КП-6 (57) КП-7 (54) КП-8 (41) КП-9 (32) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Слута Ольга 388 00:29:12 5:43/1 6:55/1 10:39/1 11:52/1 16:29/1 19:06/1 23:41/1 24:55/1 27:26/1 28:26/1 28:59/1 29:12/1
  Сумська МСУ   5:43/1 1:12/3 3:44/3 1:13/2 4:37/3 2:37/2 4:35/2 1:14/2 2:31/3 1:00/2 0:33/4 0:13/5
2 Захарова Поліна 130 00:30:08 6:41/4 7:56/5 12:04/4 13:21/4 17:45/3 20:25/3 24:38/2 25:53/2 28:19/2 29:23/2 29:54/2 30:08/2
  Вінницька МСУ + 0:56 6:41/4 1:15/6 4:08/7 1:17/6 4:24/1 2:40/3 4:13/1 1:15/3 2:26/1 1:04/6 0:31/3 0:14/9
3 Калініченко Ганна 385 00:30:56 6:25/3 7:40/3 11:15/3 12:26/3 17:00/2 19:32/2 24:59/3 26:29/3 29:06/3 30:09/3 30:42/3 30:56/3
  Сумська МСУ + 1:44 6:25/3 1:15/6 3:35/2 1:11/1 4:34/2 2:32/1 5:27/10 1:30/9 2:37/4 1:03/4 0:33/4 0:14/9
4 Кримцева Алина 526 00:31:43 6:03/2 7:14/2 11:01/2 12:16/2 18:19/4 21:00/4 25:52/4 27:11/4 29:40/4 30:55/4 31:29/4 31:43/4
  м.Київ МСУ + 2:31 6:03/2 1:11/1 3:47/4 1:15/5 6:03/14 2:41/4 4:52/5 1:19/5 2:29/2 1:15/10 0:34/7 0:14/9
5 Мироненко Олена 131 00:33:21 7:09/7 8:20/7 13:50/8 15:04/8 20:21/7 23:03/7 27:38/5 28:55/5 31:38/5 32:39/5 33:09/5 33:21/5
  Вінницька МСУ + 4:09 7:09/7 1:11/1 5:30/17 1:14/4 5:17/7 2:42/6 4:35/2 1:17/4 2:43/7 1:01/3 0:30/2 0:12/1
6 Карпенко Юлія 386 00:33:39 7:10/8 8:29/8 12:28/6 13:47/6 19:54/6 22:44/5 27:38/5 29:02/6 31:43/6 32:54/6 33:27/6 33:39/6
  Сумська КМСУ + 4:27 7:10/8 1:19/11 3:59/5 1:19/7 6:07/15 2:50/7 4:54/6 1:24/7 2:41/6 1:11/7 0:33/4 0:12/1
7 Дзема Катерина 129 00:34:42 10:31/20 11:47/18 15:15/13 16:28/13 21:47/11 24:28/10 29:19/9 30:31/9 33:08/8 34:02/8 34:30/7 34:42/7
  Вінницька МСУ + 5:30 10:31/20 1:16/8 3:28/1 1:13/2 5:19/8 2:41/4 4:51/4 1:12/1 2:37/4 0:54/1 0:28/1 0:12/1
8 Давиденко Тетяна 227 00:34:47 7:39/10 9:14/10 13:30/7 14:53/7 19:53/5 22:56/6 28:06/7 29:38/7 32:35/7 33:56/7 34:33/8 34:47/8
  Львівська КМСУ + 5:35 7:39/10 1:35/15 4:16/9 1:23/13 5:00/5 3:03/11 5:10/8 1:32/11 2:57/10 1:21/11 0:37/15 0:14/9
9 Андросович Ганна 412 00:36:05 7:18/9 8:36/9 14:11/11 15:31/11 21:49/12 24:42/12 29:40/10 31:10/10 34:00/9 35:13/9 35:49/9 36:05/9
  Харківська МСУ + 6:53 7:18/9 1:18/9 5:35/18 1:20/8 6:18/16 2:53/8 4:58/7 1:30/9 2:50/9 1:13/8 0:36/11 0:16/18
10 Геращенко Дианора 201 00:36:05 6:41/4 7:53/4 14:00/10 15:22/10 20:48/9 23:50/8 29:01/8 30:30/8 34:00/9 35:14/10 35:50/10 36:05/9
  Кіровоградська КМСУ + 6:53 6:41/4 1:12/3 6:07/20 1:22/10 5:26/9 3:02/9 5:11/9 1:29/8 3:30/15 1:14/9 0:36/11 0:15/14
11 Постельняк Олена 387 00:37:46 7:50/12 9:29/12 13:52/9 15:20/9 21:22/10 24:41/11 30:25/11 32:11/11 35:11/11 36:58/11 37:33/11 37:46/11
  Сумська МСУ + 8:34 7:50/12 1:39/18 4:23/10 1:28/15 6:02/12 3:19/14 5:44/14 1:46/16 3:00/11 1:47/20 0:35/9 0:13/5
12 Миронюк Аліна 447 00:38:56 6:42/6 8:00/6 12:05/5 13:27/5 20:35/8 24:19/9 31:46/14 33:23/13 36:41/12 38:09/12 38:43/12 38:56/12
  Черкаська КМСУ + 9:44 6:42/6 1:18/9 4:05/6 1:22/10 7:08/19 3:44/19 7:27/19 1:37/12 3:18/13 1:28/14 0:34/7 0:13/5
13 Романова Марина 327 00:39:08 7:47/11 9:15/11 14:40/12 16:07/12 22:09/14 25:27/14 32:08/15 33:48/14 36:52/13 38:15/13 38:53/13 39:08/13
  Одеська І + 9:56 7:47/11 1:28/12 5:25/15 1:27/14 6:02/12 3:18/13 6:41/17 1:40/14 3:04/12 1:23/13 0:38/16 0:15/14
14 Тимощук Марія 208 00:39:11 8:39/13 9:52/13 18:30/19 19:52/19 24:31/17 27:33/17 33:13/17 34:33/17 37:18/14 38:21/14 38:56/14 39:11/14
  Київська МСУ + 9:59 8:39/13 1:13/5 8:38/22 1:22/10 4:39/4 3:02/9 5:40/12 1:20/6 2:45/8 1:03/4 0:35/9 0:15/14
15 Юдіна Марина 328 00:40:10 9:36/15 11:14/15 15:29/15 16:50/14 22:39/15 26:05/15 31:34/13 33:12/12 37:59/16 39:21/15 39:57/15 40:10/15
  Одеська КМСУ +10:58 9:36/15 1:38/17 4:15/8 1:21/9 5:49/11 3:26/16 5:29/11 1:38/13 4:47/21 1:22/12 0:36/11 0:13/5
16 Кравчук Юлія 171 00:40:29 9:51/17 11:27/16 15:54/16 17:27/16 23:11/16 26:33/16 32:48/16 34:30/16 37:57/15 39:25/16 40:08/16 40:29/16
  Дніпропетровська МСУ +11:17 9:51/17 1:36/16 4:27/11 1:33/17 5:44/10 3:22/15 6:15/15 1:42/15 3:27/14 1:28/14 0:43/21 0:21/22
17 Запісочна Дар`я 444 00:41:18 9:01/14 10:34/14 15:21/14 16:51/15 21:59/13 25:03/13 30:46/12 33:59/15 38:32/17 40:20/17 40:59/17 41:18/17
  Черкаська КМСУ +12:06 9:01/14 1:33/14 4:47/13 1:30/16 5:08/6 3:04/12 5:43/13 3:13/21 4:33/19 1:48/21 0:39/17 0:19/20
18 Плахотнік Вікторія 413 00:46:22 11:41/23 13:28/22 18:57/21 20:35/21 27:05/20 30:41/18 37:44/18 39:32/18 43:38/18 45:16/18 46:03/18 46:22/18
  Харківська МСУ +17:10 11:41/23 1:47/20 5:29/16 1:38/18 6:30/17 3:36/17 7:03/18 1:48/17 4:06/18 1:38/17 0:47/22 0:19/20
19 Матвіїв Ірина 228 00:46:51 11:14/21 12:46/21 17:28/17 19:08/17 26:42/19 30:55/20 38:35/20 40:35/19 44:19/20 45:59/20 46:39/20 46:51/19
  Львівська КМСУ +17:39 11:14/21 1:32/13 4:42/12 1:40/19 7:34/20 4:13/21 7:40/21 2:00/18 3:44/17 1:40/19 0:40/19 0:12/1
20 Подруцька Наталiя 326 00:46:56 10:05/18 12:11/19 17:51/18 19:40/18 26:38/18 30:47/19 38:17/19 40:36/20 44:17/19 45:55/19 46:34/19 46:56/20
  Одеська ІІ +17:44 10:05/18 2:06/22 5:40/19 1:49/21 6:58/18 4:09/20 7:30/20 2:19/20 3:41/16 1:38/17 0:39/17 0:22/23
21 Ніконова Анна 448 00:53:16 9:50/16 11:30/17 21:32/23 23:26/23 32:15/23 35:58/22 42:35/21 46:17/22 50:50/21 52:25/21 53:01/21 53:16/21
  Черкаська КМСУ +24:04 9:50/16 1:40/19 10:02/23 1:54/22 8:49/23 3:43/18 6:37/16 3:42/22 4:33/19 1:35/16 0:36/11 0:15/14
22 Ковальовська Ніна 446 00:56:57 10:13/19 12:13/20 18:40/20 20:28/20 28:33/21 33:49/21 42:49/22 45:06/21 53:17/22 55:46/22 56:43/22 56:57/22
  Черкаська КМСУ +27:45 10:13/19 2:00/21 6:27/21 1:48/20 8:05/21 5:16/22 9:00/22 2:17/19 8:11/23 2:29/23 0:57/23 0:14/9
23 Дзуцева Єлизавета 253 01:02:13 11:35/22 16:18/23 21:15/22 23:13/22 31:22/22 37:14/23 49:59/23 54:19/23 59:21/23 61:16/23 61:56/23 62:13/23
  Миколаївська ІІІ +33:01 11:35/22 4:43/23 4:57/14 1:58/23 8:09/22 5:52/23 12:45/23 4:20/23 5:02/22 1:55/22 0:40/19 0:17/19
24 Трохимчук Юлія 209 DSQ 14:46 16:15 49:35 22:44 29:55 33:56 40:36 42:43 46:46 48:31 49:24 49:35
  Київська КМСУ   14:46 1:29 33:20 **:09 7:11 4:01 6:40 2:07 4:03 1:45 0:53 0:11
  Идеальный участник   00:27:54 5:43 1:11 3:28 1:11 4:24 2:32 4:13 1:12 2:26 0:54 0:28 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W35 , 11 КП, 3.740 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (61) КП-3 (47) КП-4 (49) КП-5 (55) КП-6 (62) КП-7 (57) КП-8 (43) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Памбук Світлана 331 00:26:07 26:07/1 26:07 26:07 26:07 26:07 26:07 26:07 26:07 26:07 20:29 24:49/1 26:07/1
  Одеська ІІ   26:07/1 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 -5:22 4:20/13 1:18/13
2 Тарнавська Iрина 173 00:27:31 27:31/2 27:31 27:31 11:29 27:31/1 27:31 27:31 27:31 27:31 26:42 27:16/2 27:31/2
  Дніпропетровська МСУ + 1:24 27:31/2 0:00 0:00 **:58 16:02/1 0:00 0:00 0:00 0:00 0:11 0:34/1 0:15/1
3 Капара Олена 434 00:29:55 29:55/3 29:55 29:55 10:02 29:55/2 29:55 29:55 29:55 29:55 29:06 29:40/3 29:55/3
  Херсонська МСУ + 3:48 29:55/3 0:00 0:00 **:07 19:53/6 0:00 0:00 0:00 0:00 0:11 0:34/1 0:15/1
4 Костіна Олена 218 00:30:17 30:17/4 30:17 30:17 11:05 30:17/3 30:17 30:17 30:17 30:17 29:20 30:01/4 30:17/4
  Луганська МСУ + 4:10 30:17/4 0:00 0:00 **:48 19:12/3 0:00 0:00 0:00 0:00 0:03 0:41/4 0:16/4
5 Собчук Ольга 203 00:32:27 32:27/5 32:27 32:27 13:12 32:27/4 32:27 32:27 32:27 32:27 31:24 32:08/5 32:27/5
  Кіровоградська І + 6:20 32:27/5 0:00 0:00 **:45 19:15/4 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:57 0:44/6 0:19/10
6 Пицун Ганна 368 00:32:32 32:32/6 32:32 32:32 12:21 32:32/5 32:32 32:32 32:32 32:32 31:26 32:11/6 32:32/6
  Полтавська МСУ + 6:25 32:32/6 0:00 0:00 **:49 20:11/7 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:54 0:45/8 0:21/12
7 Колесник Катерина 329 00:32:41 32:41/7 32:41 32:41 15:08 32:41/6 32:41 32:41 32:41 32:41 31:47 32:24/7 32:41/7
  Одеська КМСУ + 6:34 32:41/7 0:00 0:00 **:27 17:33/2 0:00 0:00 0:00 0:00 0:06 0:37/3 0:17/5
8 Мізернюк Валентина 435 00:35:38 35:38/8 35:38 35:38 15:51 35:38/7 35:38 35:38 35:38 35:38 34:36 35:20/8 35:38/8
  Херсонська МСУ + 9:31 35:38/8 0:00 0:00 **:13 19:47/5 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:58 0:44/6 0:18/8
9 Жуненко Оксана 202 00:39:39 39:39/9 39:39 39:39 15:35 39:39/8 39:39 39:39 39:39 39:39 38:39 39:22/9 39:39/9
  Кіровоградська КМСУ +13:32 39:39/9 0:00 0:00 **:56 24:04/10 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:00 0:43/5 0:17/5
10 Уманець Наталія 133 00:40:08 40:08/10 40:08 40:08 16:12 40:08/9 40:08 40:08 40:08 40:08 39:08 39:53/10 40:08/10
  Вінницька КМСУ +14:01 40:08/10 0:00 0:00 **:04 23:56/8 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:00 0:45/8 0:15/1
11 Горбенко Олена 172 00:40:16 40:16/11 40:16 40:16 15:10 40:16/10 40:16 40:16 40:16 40:16 39:10 39:57/11 40:16/11
  Дніпропетровська І +14:09 40:16/11 0:00 0:00 **:54 25:06/11 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:54 0:47/12 0:19/10
12 Пищурникова Алена 332 00:53:39 53:39/12 53:39 53:39 25:56 53:39/11 53:39 53:39 53:39 53:39 52:36 53:22/12 53:39/12
  Одеська ІІІ +27:32 53:39/12 0:00 0:00 **:17 27:43/12 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:57 0:46/11 0:17/5
13 Сідлецька Наталія 132 00:54:08 54:08/13 54:08 54:08 30:11 54:08/12 54:08 54:08 54:08 54:08 53:05 53:50/13 54:08/13
  Вінницька б/р +28:01 54:08/13 0:00 0:00 **:03 23:57/9 0:00 0:00 0:00 0:00 -1:57 0:45/8 0:18/8
  Идеальный участник   00:42:58 26:07 0:00 0:00 0:00 16:02 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:34 0:15

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W45 , 11 КП, 2.620 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (40) КП-2 (48) КП-3 (49) КП-4 (60) КП-5 (51) КП-6 (45) КП-7 (42) КП-8 (59) КП-9 (32) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Явдощук Тетяна 336 00:31:50 4:50/2 11:35/1 13:22/1 18:19/1 19:30/1 21:07/1 24:40/1 26:39/1 29:04/1 30:54/1 31:33/1 31:50/1
  Одеська КМСУ   4:50/2 6:45/2 1:47/4 4:57/1 1:11/2 1:37/4 3:33/1 1:59/1 2:25/3 1:50/5 0:39/4 0:17/3
2 Бондаренко Наталья 261 00:32:53 6:25/9 12:36/3 14:14/2 19:32/2 21:11/2 22:30/2 26:14/2 28:22/2 30:50/2 32:02/2 32:37/2 32:53/2
  Молдова І + 1:03 6:25/9 6:11/1 1:38/1 5:18/2 1:39/8 1:19/1 3:44/4 2:08/3 2:28/4 1:12/1 0:35/1 0:16/1
3 Геращенко Елеонора 204 00:35:04 5:41/6 15:05/8 17:02/8 22:23/6 23:16/6 24:42/6 28:46/6 30:49/5 32:38/3 34:07/3 34:45/3 35:04/3
  Кіровоградська І + 3:14 5:41/6 9:24/9 1:57/5 5:21/3 0:53/1 1:26/2 4:04/8 2:03/2 1:49/1 1:29/3 0:38/2 0:19/5
4 Яковенко Ольга 391 00:36:33 5:30/5 12:41/4 14:46/4 21:09/5 22:25/5 24:16/5 28:34/5 31:09/6 33:31/4 35:26/4 36:11/4 36:33/4
  Сумська І + 4:43 5:30/5 7:11/3 2:05/7 6:23/6 1:16/3 1:51/6 4:18/9 2:35/8 2:22/2 1:55/6 0:45/6 0:22/6
5 Куценко Олена 219 00:37:08 4:47/1 12:07/2 14:16/3 20:41/3 22:03/3 23:55/3 27:49/3 30:31/4 33:52/5 35:54/5 36:46/5 37:08/5
  Луганська КМСУ + 5:18 4:47/1 7:20/5 2:09/8 6:25/7 1:22/5 1:52/8 3:54/5 2:42/9 3:21/7 2:02/7 0:52/8 0:22/6
6 Рудич Людмила 530 00:37:57 5:25/4 12:49/5 14:50/5 21:03/4 22:24/4 24:15/4 27:51/4 30:20/3 34:26/6 36:40/6 37:30/6 37:57/6
  м.Київ КМСУ + 6:07 5:25/4 7:24/6 2:01/6 6:13/5 1:21/4 1:51/6 3:36/3 2:29/7 4:06/10 2:14/8 0:50/7 0:27/10
7 Баглик Олена 528 00:39:01 5:16/3 17:19/10 18:59/10 24:35/9 26:20/9 27:48/8 31:22/7 33:45/7 36:38/7 38:05/7 38:43/7 39:01/7
  м.Київ КМСУ + 7:11 5:16/3 12:03/13 1:40/2 5:36/4 1:45/11 1:28/3 3:34/2 2:23/4 2:53/5 1:27/2 0:38/2 0:18/4
8 Постельняк Світлана 390 00:43:12 6:05/8 14:36/7 17:01/7 24:18/8 25:54/8 27:54/9 31:53/8 35:16/8 39:09/8 41:44/8 42:46/8 43:12/8
  Сумська МСУ +11:22 6:05/8 8:31/7 2:25/10 7:17/8 1:36/7 2:00/9 3:59/6 3:23/10 3:53/9 2:35/11 1:02/10 0:26/9
9 Мельникова Тетяна 334 00:43:32 5:55/7 13:07/6 15:26/6 23:39/7 25:20/7 27:07/7 35:25/9 37:52/9 40:57/9 42:37/9 43:16/9 43:32/9
  Одеська І +11:42 5:55/7 7:12/4 2:19/9 8:13/10 1:41/10 1:47/5 8:18/13 2:27/6 3:05/6 1:40/4 0:39/4 0:16/1
10 Поліщук Галина 220 00:49:58 9:43/14 19:20/13 22:44/13 30:50/11 32:51/11 36:08/11 40:10/11 42:36/11 46:06/10 48:37/10 49:35/10 49:58/10
  Луганська б/р +18:08 9:43/14 9:37/10 3:24/13 8:06/9 2:01/12 3:17/14 4:02/7 2:26/5 3:30/8 2:31/10 0:58/9 0:23/8
11 Зикова Лілія 389 00:51:56 7:26/12 16:13/9 18:54/9 28:01/10 29:31/10 31:56/10 37:55/10 41:59/10 47:41/11 50:21/11 51:28/11 51:56/11
  Сумська КМСУ +20:06 7:26/12 8:47/8 2:41/11 9:07/11 1:30/6 2:25/12 5:59/12 4:04/12 5:42/12 2:40/13 1:07/11 0:28/12
12 Бронникова Лариса 174 00:57:58 7:03/10 18:07/12 20:51/11 32:20/12 34:00/12 36:11/12 41:25/12 46:17/12 53:38/12 56:16/13 57:31/13 57:58/12
  Дніпропетровська ІІ +26:08 7:03/10 11:04/12 2:44/12 11:29/12 1:40/9 2:11/10 5:14/10 4:52/13 7:21/14 2:38/12 1:15/13 0:27/10
13 Стоян Людмила 335 00:58:05 7:24/11 17:40/11 21:36/12 33:12/13 35:16/13 38:22/13 43:56/13 47:22/13 53:45/13 56:10/12 57:24/12 58:05/13
  Одеська І +26:15 7:24/11 10:16/11 3:56/14 11:36/13 2:04/13 3:06/13 5:34/11 3:26/11 6:23/13 2:25/9 1:14/12 0:41/14
14 Володєєва Людмила 529 01:41:50 8:59/13 32:58/14 34:40/14 59:57/14 66:28/14 68:48/14 79:05/14 86:30/14 91:16/14 99:32/14 101:14/14 101:50/14
  м.Київ б/р +70:00 8:59/13 23:59/14 1:42/3 25:17/14 6:31/14 2:20/11 10:17/14 7:25/14 4:46/11 8:16/14 1:42/14 0:36/13
15 Павлюченко Ірина 415 DSQ 13:37 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47 270:47
  Харківська КМСУ   13:37 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
16 Карпеченкова Лена 333 not start 279:26 279:26 279:26 279:26 279:26 279:26 279:26 279:26 279:26 709:44 714:26 279:26
  Одеська ІІ   error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 error 4:42 **:00
  Идеальный участник   00:29:09 4:47 6:11 1:38 4:57 0:53 1:19 3:33 1:59 1:49 1:12 0:35 0:16

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W55 , 11 КП, 2.420 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (51) КП-2 (60) КП-3 (49) КП-4 (47) КП-5 (61) КП-6 (54) КП-7 (43) КП-8 (42) КП-9 (63) КП-10(31) КП-11(100) Финиш
1 Божко Тетяна Петрівн 450 00:28:23 4:37/1 5:41/1 10:11/1 14:08/1 17:11/1 19:51/1 23:09/1 23:55/1 24:35/1 27:20/1 28:05/1 28:23/1
  Черкаська МСУ   4:37/1 1:04/1 4:30/2 3:57/1 3:03/1 2:40/2 3:18/2 0:46/1 0:40/1 2:45/1 0:45/4 0:18/3
2 Залєсова Наталія 531 00:30:55 4:44/2 5:58/2 10:12/2 16:20/2 19:50/2 22:22/2 25:18/2 26:12/2 26:52/2 30:01/2 30:38/2 30:55/2
  м.Київ КМСУ + 2:32 4:44/2 1:14/2 4:14/1 6:08/9 3:30/2 2:32/1 2:56/1 0:54/2 0:40/1 3:09/2 0:37/1 0:17/2
3 Власюк Євгенія 337 00:37:33 7:03/6 8:43/6 13:42/4 19:29/4 23:05/4 26:15/3 30:55/3 31:55/3 32:53/3 36:36/3 37:14/3 37:33/3
  Одеська ІІ + 9:10 7:03/6 1:40/10 4:59/3 5:47/8 3:36/3 3:10/3 4:40/5 1:00/4 0:58/3 3:43/6 0:38/2 0:19/4
4 Соломічева Тетяна 342 00:39:39 6:35/4 7:55/4 13:12/3 18:11/3 22:59/3 26:25/4 31:18/4 33:41/4 34:56/4 38:23/4 39:15/4 39:39/4
  Одеська ІІ +11:16 6:35/4 1:20/3 5:17/4 4:59/3 4:48/6 3:26/4 4:53/6 2:23/11 1:15/9 3:27/3 0:52/5 0:24/6
5 Смольникова Лілія 341 00:41:47 6:51/5 8:22/5 14:31/5 21:04/6 25:03/5 28:29/5 33:30/5 35:04/5 36:13/5 40:29/5 41:25/5 41:47/5
  Одеська ІІІ +13:24 6:51/5 1:31/8 6:09/8 6:33/10 3:59/4 3:26/4 5:01/7 1:34/8 1:09/7 4:16/9 0:56/6 0:22/5
6 Вичуб Марина 254 00:49:23 8:31/8 9:53/8 15:20/6 20:17/5 30:42/7 35:04/6 40:57/6 42:35/6 44:31/6 47:59/6 48:55/6 49:23/6
  Миколаївська ІІ +21:00 8:31/8 1:22/4 5:27/5 4:57/2 10:25/8 4:22/9 5:53/10 1:38/9 1:56/10 3:28/4 0:56/6 0:28/10
7 Островська Наталія 340 00:52:07 6:01/3 7:29/3 23:11/10 28:33/10 33:00/9 37:17/7 42:51/7 44:39/7 45:52/7 50:32/7 51:40/7 52:07/7
  Одеська ІІ +23:44 6:01/3 1:28/7 15:42/11 5:22/5 4:27/5 4:17/8 5:34/9 1:48/10 1:13/8 4:40/10 1:08/11 0:27/9
8 Півень Тетяна 370 00:54:55 7:23/7 9:17/7 15:41/7 22:20/8 38:19/10 41:56/8 47:09/8 48:25/8 49:31/8 53:34/8 54:30/8 54:55/8
  Полтавська ІІ +26:32 7:23/7 1:54/11 6:24/9 6:39/11 15:59/11 3:37/6 5:13/8 1:16/7 1:06/5 4:03/7 0:56/6 0:25/8
9 Краєва Раїса 339 00:58:48 20:06/11 21:32/11 27:17/11 32:40/11 43:21/11 47:07/9 51:22/9 52:37/9 53:42/9 57:51/9 58:32/9 58:48/9
  Одеська ІІ +30:25 20:06/11 1:26/6 5:45/7 5:23/6 10:41/9 3:46/7 4:15/3 1:15/6 1:05/4 4:09/8 0:41/3 0:16/1
10 Костишена Катерина 338 01:05:02 9:05/10 10:30/10 16:04/8 21:31/7 32:25/8 53:21/10 57:50/10 58:48/10 59:55/10 63:32/10 64:34/10 65:02/10
  Одеська ІІІ +36:39 9:05/10 1:25/5 5:34/6 5:27/7 10:54/10 20:56/10 4:29/4 0:58/3 1:07/6 3:37/5 1:02/10 0:28/10
11 Опанасенко Лідія 416 01:16:57 8:35/9 10:06/9 18:13/9 23:29/9 29:58/6 57:53/11 67:01/11 68:10/11 70:47/11 75:35/11 76:33/11 76:57/11
  Харківська І +48:34 8:35/9 1:31/8 8:07/10 5:16/4 6:29/7 27:55/11 9:08/11 1:09/5 2:37/11 4:48/11 0:58/9 0:24/6
  Идеальный участник   00:27:27 4:37 1:04 4:14 3:57 3:03 2:32 2:56 0:46 0:40 2:45 0:37 0:16

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W65 , 12 КП, 2.030 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (39) КП-2 (41) КП-3 (46) КП-4 (50) КП-5 (53) КП-6 (51) КП-7 (52) КП-8 (45) КП-9 (44) КП-10(58) КП-11(31) КП-12(100) Финиш
1 Марiморiч Наталія 345 00:38:27 11:12/4 13:29/3 16:27/1 17:45/1 19:28/1 26:40/2 27:06/2 29:15/1 31:13/1 35:18/1 37:29/1 38:11/1 38:27/1
  Одеська ІІ   11:12/4 2:17/1 2:58/1 1:18/2 1:43/1 7:12/6 0:26/1 2:09/1 1:58/3 4:05/4 2:11/1 0:42/2 0:16/1
2 Цодікова Варвара 175 00:40:57 9:43/3 13:04/2 17:43/2 19:10/2 21:27/2 25:07/1 26:48/1 31:33/2 33:38/2 36:31/2 39:26/2 40:28/2 40:57/2
  Дніпропетровська б/р + 2:30 9:43/3 3:21/3 4:39/5 1:27/3 2:17/4 3:40/2 1:41/7 4:45/7 2:05/4 2:53/1 2:55/3 1:02/4 0:29/6
3 Отрешко Наталія 417 00:42:25 7:53/1 10:40/1 23:42/5 24:53/5 26:56/5 30:26/5 30:59/5 33:28/4 35:23/3 39:16/3 41:27/3 42:05/3 42:25/3
  Харківська І + 3:58 7:53/1 2:47/2 13:02/7 1:11/1 2:03/2 3:30/1 0:33/2 2:29/2 1:55/1 3:53/3 2:11/1 0:38/1 0:20/2
4 Кошова Валентина 188 00:48:44 14:25/7 22:09/7 25:36/7 27:03/7 29:19/6 34:19/6 34:56/6 39:30/6 41:27/5 44:27/4 47:23/4 48:19/4 48:44/4
  Запорізька ІІІ +10:17 14:25/7 7:44/7 3:27/3 1:27/3 2:16/3 5:00/5 0:37/3 4:34/5 1:57/2 3:00/2 2:56/4 0:56/3 0:25/3
5 Шахова Віра 418 00:51:35 9:24/2 15:59/4 19:24/3 21:03/3 23:29/3 28:16/3 28:53/3 32:37/3 41:02/4 46:02/5 50:04/5 51:10/5 51:35/5
  Харківська ІІ +13:08 9:24/2 6:35/6 3:25/2 1:39/6 2:26/5 4:47/4 0:37/3 3:44/4 8:25/6 5:00/6 4:02/5 1:06/5 0:25/3
6 Котлова Людмила 344 00:53:33 12:27/6 18:00/6 21:28/4 23:06/4 25:41/4 30:13/4 30:57/4 34:39/5 43:05/6 47:58/6 52:01/6 53:08/6 53:33/6
  Одеська ІІ +15:06 12:27/6 5:33/5 3:28/4 1:38/5 2:35/6 4:32/3 0:44/5 3:42/3 8:26/7 4:53/5 4:03/6 1:07/6 0:25/3
7 Григоренко Світлана 343 01:26:48 12:25/5 17:19/5 23:51/6 26:42/6 38:22/7 63:46/7 64:54/7 69:37/7 74:01/7 80:20/7 84:57/7 86:15/7 86:48/7
  Одеська ІІ +48:21 12:25/5 4:54/4 6:32/6 2:51/7 11:40/7 25:24/7 1:08/6 4:43/6 4:24/5 6:19/7 4:37/7 1:18/7 0:33/7
  Идеальный участник   00:30:00 7:53 2:17 2:58 1:11 1:43 3:30 0:26 2:09 1:55 2:53 2:11 0:38 0:16