Відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України в

Одеській області

Відкритий чемпіонат Одеської

області зі спортивного орієнтування

Відкриті Всеукраїнські змагання зі

спортивного орієнтування «КУБОК

ОДЕСИ 2017»

Кубок України (7-й етап, спринт)

спринтерська дистанція

27.08.2017, парк ім. Т.Г.Шевченко, м.Одеса

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

CHILD , 5 КП, 0.750 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (45) КП-3 (43) КП-4 (54) КП-5 (100) Финиш
1 Сідлецька Вікторія 102 00:04:56 1:09/1 1:55/1 2:45/1 3:59/1 4:39/1 4:56/1
  Вінницька б/р   1:09/1 0:46/1 0:50/2 1:14/1 0:40/1 0:17/7
2 Лазаренко Олеся 454 00:05:21 1:10/2 2:18/2 3:09/2 4:24/2 5:07/2 5:21/2
  м.Київ б/р + 0:25 1:10/2 1:08/5 0:51/3 1:15/2 0:43/2 0:14/1
3 Пицун Руслан 346 00:07:24 1:55/6 3:06/4 4:03/4 6:09/4 7:08/4 7:24/3
  Полтавська б/р + 2:28 1:55/6 1:11/6 0:57/6 2:06/11 0:59/6 0:16/3
4 Петренко Володимир 456 00:07:29 3:04/12 4:04/6 5:00/6 6:15/5 7:14/5 7:29/4
  м.Київ ІІІ-ю + 2:33 3:04/12 1:00/3 0:56/5 1:15/2 0:59/6 0:15/2
5 Кириченко Демьян 262 00:07:34 1:40/4 2:38/3 3:58/3 5:57/3 7:07/3 7:34/5
  Одеська + 2:38 1:40/4 0:58/2 1:20/12 1:59/7 1:10/12 0:27/18
6 Сідлецька Марія 103 00:08:30 1:51/5 3:17/5 4:25/5 7:29/7 8:14/6 8:30/6
  Вінницька б/р + 3:34 1:51/5 1:26/8 1:08/8 3:04/18 0:45/3 0:16/3
7 Середа Дар’я 266 00:09:08 2:15/7 4:32/9 5:30/7 7:08/6 8:52/7 9:08/7
  Одеська б/р + 4:12 2:15/7 2:17/12 0:58/7 1:38/4 1:44/17 0:16/3
8 Жуненко Марія 189 00:09:27 3:05/13 4:38/10 5:55/10 8:00/8 9:05/8 9:27/8
  Кіровоградська б/р + 4:31 3:05/13 1:33/9 1:17/10 2:05/10 1:05/9 0:22/13
9 Свідніцький Олександ 232 00:09:29 2:39/10 4:13/7 5:51/9 8:02/9 9:05/8 9:29/9
  Миколаївська б/р ю + 4:33 2:39/10 1:34/10 1:38/16 2:11/12 1:03/8 0:24/17
10 Федотов Андрій 392 00:10:06 2:27/9 4:17/8 6:03/12 8:27/10 9:47/10 10:06/10
  Харківська + 5:10 2:27/9 1:50/11 1:46/17 2:24/14 1:20/13 0:19/11
11 Собчук Іван 190 00:10:12 2:20/8 4:50/11 5:59/11 8:42/11 9:50/11 10:12/11
  Кіровоградська б/р ю + 5:16 2:20/8 2:30/15 1:09/9 2:43/17 1:08/10 0:22/13
12 Скрупский Давид 267 00:10:31 2:55/11 5:23/13 6:40/13 9:02/12 10:10/12 10:31/12
  Одеська б/р + 5:35 2:55/11 2:28/13 1:17/10 2:22/13 1:08/10 0:21/12
13 Колесник Євгенія 263 00:11:00 3:38/16 7:12/18 8:07/14 9:52/13 10:43/13 11:00/13
  Одеська б/р ю + 6:04 3:38/16 3:34/20 0:55/4 1:45/5 0:51/5 0:17/7
14 Кобзарь Захар 453 00:12:36 3:16/14 5:49/15 8:21/16 10:20/15 11:54/15 12:36/14
  м.Київ б/р ю + 7:40 3:16/14 2:33/16 2:32/19 1:59/7 1:34/15 0:42/19
15 Сур Илья 459 00:12:40 3:16/14 5:45/14 8:15/15 10:18/14 11:52/14 12:40/15
  м.Київ б/р ю + 7:44 3:16/14 2:29/14 2:30/18 2:03/9 1:34/15 0:48/20
16 Балабанов Гордей 374 00:12:58 5:30/18 8:37/19 10:03/19 11:56/17 12:42/16 12:58/16
  Сумська ІІІ-ю + 8:02 5:30/18 3:07/17 1:26/13 1:53/6 0:46/4 0:16/3
17 Мітюшин Денис 455 00:14:48 5:57/19 7:09/17 9:55/18 12:30/18 14:30/18 14:48/17
  м.Київ б/р + 9:52 5:57/19 1:12/7 2:46/20 2:35/16 2:00/18 0:18/9
18 Миронова Олександра 264 00:14:51 1:31/3 4:56/12 5:44/8 13:01/19 14:29/17 14:51/18
  Одеська б/р ю + 9:55 1:31/3 3:25/19 0:48/1 7:17/20 1:28/14 0:22/13
19 Головченко Богдан 231 00:15:12 3:39/17 7:03/16 8:35/17 11:02/16 14:54/19 15:12/19
  Миколаївська б/р +10:16 3:39/17 3:24/18 1:32/15 2:27/15 3:52/20 0:18/9
20 Волощук Анастасія 230 00:25:23 15:59/20 17:05/20 18:35/20 22:05/20 25:01/20 25:23/20
  Миколаївська б/р +20:27 15:59/20 1:06/4 1:30/14 3:30/19 2:56/19 0:22/13
21 Старча Артем 458 DSQ 26:17 38:49 38:49 38:49 38:35 38:49
  м.Київ   26:17 12:32 0:00 0:00 0:46 0:14
  Идеальный участник   00:04:51 1:09 0:46 0:48 1:14 0:40 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M12 , 10 КП, 1.020 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (44) КП-3 (45) КП-4 (60) КП-5 (43) КП-6 (63) КП-7 (54) КП-8 (55) КП-9 (56) КП-10(100) Финиш
1 Матін Фадей 271 00:06:34 1:06/1 1:29/1 1:46/1 2:25/1 2:56/1 3:46/1 4:16/1 4:40/1 5:56/1 6:22/1 6:34/1
  Одеська ІІ   1:06/1 0:23/2 0:17/3 0:39/2 0:31/2 0:50/3 0:30/2 0:24/1 1:16/17 0:26/4 0:12/1
2 Свідницький Вадим 240 00:06:54 1:26/7 1:49/5 2:13/5 2:59/5 3:32/3 4:32/4 5:02/3 5:29/2 6:10/2 6:39/2 6:54/2
  Миколаївська І-ю + 0:20 1:26/7 0:23/2 0:24/9 0:46/4 0:33/3 1:00/7 0:30/2 0:27/3 0:41/1 0:29/7 0:15/16
3 Крук Микита 421 00:07:31 1:11/3 1:37/2 1:56/2 2:50/3 3:50/5 4:24/3 4:58/2 5:40/4 6:55/4 7:19/3 7:31/3
  Херсонська ІІІ-ю + 0:57 1:11/3 0:26/6 0:19/5 0:54/14 1:00/20 0:34/1 0:34/5 0:42/10 1:15/16 0:24/3 0:12/1
4 Зичков Максим 419 00:08:09 1:09/2 1:45/4 2:01/4 2:55/4 3:40/4 4:39/5 5:13/4 5:38/3 6:25/3 7:57/4 8:09/4
  Херсонська ІІІ-ю + 1:35 1:09/2 0:36/11 0:16/1 0:54/14 0:45/10 0:59/6 0:34/5 0:25/2 0:47/2 1:32/22 0:12/1
5 Захарченко Олексій 237 00:08:39 1:45/8 2:18/9 2:46/9 3:34/8 4:20/7 5:48/9 6:20/7 7:05/8 8:04/7 8:26/5 8:39/5
  Миколаївська ІІ-ю + 2:05 1:45/8 0:33/10 0:28/13 0:48/6 0:46/11 1:28/16 0:32/4 0:45/12 0:59/8 0:22/1 0:13/4
6 Гончарук Владіслав 234 00:08:42 2:10/13 2:26/11 2:58/11 3:34/8 4:23/8 5:09/7 5:38/6 6:47/6 8:01/6 8:28/6 8:42/6
  Миколаївська І-ю + 2:08 2:10/13 0:16/1 0:32/15 0:36/1 0:49/15 0:46/2 0:29/1 1:09/16 1:14/15 0:27/5 0:14/10
7 Капара Валентин 420 00:08:48 1:22/6 1:50/6 2:17/7 3:06/6 3:53/6 4:49/6 5:28/5 6:18/5 7:14/5 8:34/7 8:48/7
  Херсонська ІІІ-ю + 2:14 1:22/6 0:28/8 0:27/11 0:49/8 0:47/14 0:56/5 0:39/8 0:50/13 0:56/6 1:20/20 0:14/10
8 Будаков Олексій 436 00:08:52 1:51/11 2:22/10 2:56/10 3:44/10 4:30/9 5:32/8 6:20/7 6:55/7 8:06/8 8:38/8 8:52/8
  Черкаська б/р + 2:18 1:51/11 0:31/9 0:34/16 0:48/6 0:46/11 1:02/10 0:48/10 0:35/7 1:11/11 0:32/9 0:14/10
9 Мартинов Нікіта 138 00:08:54 1:20/5 1:43/3 2:00/3 2:41/2 3:18/2 4:18/2 6:50/9 7:18/9 8:09/9 8:40/9 8:54/9
  Дніпропетровська ІІ-ю + 2:20 1:20/5 0:23/2 0:17/3 0:41/3 0:37/4 1:00/7 2:32/24 0:28/4 0:51/3 0:31/8 0:14/10
10 Геращенко Ростислав 191 00:09:31 1:57/12 2:39/12 3:25/12 4:18/11 5:01/11 6:01/11 6:52/10 7:31/10 8:42/10 9:17/10 9:31/10
  Кіровоградська б/р ю + 2:57 1:57/12 0:42/13 0:46/21 0:53/13 0:43/6 1:00/7 0:51/14 0:39/8 1:11/11 0:35/13 0:14/10
11 Грішин Кирило 235 00:11:04 1:48/9 2:15/8 2:36/8 4:54/12 5:50/12 7:36/13 8:33/13 9:12/11 10:14/11 10:48/11 11:04/11
  Миколаївська ІІІ-ю + 4:30 1:48/9 0:27/7 0:21/6 2:18/23 0:56/18 1:46/18 0:57/18 0:39/8 1:02/9 0:34/11 0:16/20
12 Малиш Артем 347 00:11:34 3:46/20 4:32/16 4:59/16 5:45/16 6:27/14 8:23/16 9:11/14 9:41/12 10:54/12 11:21/12 11:34/12
  Полтавська б/р + 5:00 3:46/20 0:46/15 0:27/11 0:46/4 0:42/5 1:56/19 0:48/10 0:30/6 1:13/14 0:27/5 0:13/4
13 Дробот Богдан 104 00:12:18 1:11/3 1:53/7 2:16/6 3:10/7 4:47/10 5:54/10 7:11/11 10:23/15 11:19/13 12:04/13 12:18/13
  Вінницька б/р ю + 5:44 1:11/3 0:42/13 0:23/8 0:54/14 1:37/23 1:07/12 1:17/23 3:12/23 0:56/6 0:45/15 0:14/10
14 Кучмій Станіслав 238 00:14:32 4:13/21 4:38/17 5:29/17 6:21/17 7:05/16 8:18/15 9:11/14 9:53/13 13:45/16 14:19/15 14:32/14
  Миколаївська ІІІ-ю + 7:58 4:13/21 0:25/5 0:51/22 0:52/11 0:44/8 1:13/15 0:53/15 0:42/10 3:52/24 0:34/11 0:13/4
15 Лисоконь Михайло 269 00:14:36 2:15/15 3:12/14 4:07/13 5:26/14 6:32/15 8:06/14 9:12/16 10:09/14 13:00/15 14:18/14 14:36/15
  Одеська б/р ю + 8:02 2:15/15 0:57/19 0:55/23 1:19/21 1:06/21 1:34/17 1:06/20 0:57/14 2:51/23 1:18/19 0:18/22
16 Мітюшин Гліб 461 00:14:54 7:04/24 8:32/22 8:54/22 9:44/21 10:28/20 11:33/20 12:27/19 12:56/17 14:02/17 14:39/16 14:54/16
  м.Київ б/р + 8:20 7:04/24 1:28/20 0:22/7 0:50/9 0:44/8 1:05/11 0:54/16 0:29/5 1:06/10 0:37/14 0:15/16
17 Приймак Ілля 105 00:15:12 3:11/17 4:05/15 4:45/15 5:44/15 7:39/17 10:23/18 11:12/17 13:14/18 14:09/18 14:57/17 15:12/17
  Вінницька б/р + 8:38 3:11/17 0:54/18 0:40/19 0:59/17 1:55/24 2:44/22 0:49/12 2:02/19 0:55/5 0:48/17 0:15/16
18 Гордийчук Александр 268 00:16:22 2:13/14 3:05/13 4:28/14 5:20/13 6:06/13 7:13/12 8:08/12 11:07/16 12:40/14 15:16/18 16:22/18
  Одеська + 9:48 2:13/14 0:52/17 1:23/24 0:52/11 0:46/11 1:07/12 0:55/17 2:59/22 1:33/20 2:36/24 1:06/25
19 Явник Андрей 273 00:20:14 5:18/23 10:24/24 10:53/24 12:11/23 13:24/23 14:34/22 15:23/21 18:20/20 19:13/20 20:01/19 20:14/19
  Одеська +13:40 5:18/23 5:06/23 0:29/14 1:18/20 1:13/22 1:10/14 0:49/12 2:57/21 0:53/4 0:48/17 0:13/4
20 Зарубін Денис 192 00:21:22 2:43/16 5:09/18 6:41/20 7:51/19 8:40/19 9:31/17 17:26/22 18:46/21 20:19/21 21:05/20 21:22/20
  Кіровоградська ІІІ-ю +14:48 2:43/16 2:26/22 1:32/25 1:10/18 0:49/15 0:51/4 7:55/25 1:20/18 1:33/20 0:46/16 0:17/21
21 Маметов Руслан 270 00:22:57 3:21/19 5:46/20 6:02/19 9:38/20 10:34/21 13:08/21 14:17/20 15:19/19 16:31/19 22:15/21 22:57/21
  Одеська +16:23 3:21/19 2:25/21 0:16/1 3:36/24 0:56/18 2:34/20 1:09/22 1:02/15 1:12/13 5:44/25 0:42/24
22 Горпинченко Дмитро 184 00:28:01 1:50/10 7:42/21 8:18/21 13:45/24 14:35/24 21:45/24 22:53/24 24:55/23 26:22/22 27:42/22 28:01/22
  Запорізька б/р ю +21:27 1:50/10 5:52/24 0:36/18 5:27/25 0:50/17 7:10/24 1:08/21 2:02/19 1:27/19 1:20/20 0:19/23
23 Демченко Дмитро 236 00:28:16 4:36/22 5:13/19 5:56/18 7:09/18 7:52/18 10:26/19 11:30/18 23:25/22 27:40/23 28:03/23 28:16/23
  Миколаївська б/р +21:42 4:36/22 0:37/12 0:43/20 1:13/19 0:43/6 2:34/20 1:04/19 11:55/25 4:15/25 0:23/2 0:13/4
24 Четвертак Роман 462 00:31:13 8:07/25 8:53/23 9:19/23 10:58/22 11:28/22 21:20/23 21:54/23 28:47/25 30:25/25 30:58/24 31:13/24
  м.Київ ІІ-ю +24:39 8:07/25 0:46/15 0:26/10 1:39/22 0:30/1 9:52/25 0:34/5 6:53/24 1:38/22 0:33/10 0:15/16
25 Летяєв Андрій 239 00:31:50 3:11/17 16:07/25 16:42/25 17:33/25 23:33/25 26:23/25 27:07/25 28:26/24 29:44/24 31:37/25 31:50/25
  Миколаївська ІІІ-ю +25:16 3:11/17 12:56/25 0:35/17 0:51/10 6:00/25 2:50/23 0:44/9 1:19/17 1:18/18 1:53/23 0:13/4
26 Винушев Сергій 233 DSQ 7:39 13:32 26:05 17:52 18:56 21:12 22:54 23:43 24:56 25:47 26:05
  Миколаївська б/р   7:39 5:53 12:33 -8:47 1:04 2:16 1:42 0:49 1:13 0:51 0:18
27 Даніш Дмитро 460 DSQ 2:11 2:55 3:19 5:05 5:32 25:06 16:08 22:45 24:21 24:51 25:06
  м.Київ ІІ-ю   2:11 0:44 0:24 1:46 0:27 19:34 -8:02 6:37 1:36 0:30 0:15
28 Филипенко Дмитрий 272 DSQ 43:57 31:50 33:09 43:57 34:14 43:57 35:38 43:57 43:57 43:31 43:57
  Одеська   43:57 **:53 1:19 10:48 -9:17 9:43 -8:41 8:19 0:00 0:34 0:26
  Идеальный участник   00:05:26 1:06 0:16 0:16 0:36 0:30 0:34 0:29 0:24 0:41 0:22 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M14 , 17 КП, 2.470 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (32) КП-3 (35) КП-4 (37) КП-5 (38) КП-6 (39) КП-7 (36) КП-8 (47) КП-9 (34) КП-10(33) КП-11(43) КП-12(48) КП-13(53) КП-14(54) КП-15(55) КП-16(56) КП-17(100) Финиш
1 Кражев Игорь 422 00:12:46 0:44/1 2:24/1 3:38/1 4:41/1 5:10/1 5:39/1 5:53/1 6:59/1 7:32/1 7:50/1 9:35/1 9:54/1 10:43/1 11:13/1 11:34/1 12:08/1 12:33/1 12:46/1
  Херсонська КМСУ   0:44/1 1:40/1 1:14/2 1:03/2 0:29/3 0:29/3 0:14/1 1:06/2 0:33/1 0:18/1 1:45/1 0:19/1 0:49/1 0:30/1 0:21/1 0:34/1 0:25/1 0:13/7
2 Скворцов Юрій 423 00:16:35 0:51/3 3:25/2 5:01/3 6:20/2 6:50/2 7:23/2 7:40/2 8:56/2 9:36/2 10:03/2 12:24/2 13:01/2 14:10/2 14:50/2 15:17/2 15:56/2 16:23/2 16:35/2
  Херсонська ІІ-ю + 3:49 0:51/3 2:34/3 1:36/7 1:19/3 0:30/5 0:33/7 0:17/3 1:16/3 0:40/6 0:27/7 2:21/7 0:37/8 1:09/4 0:40/6 0:27/5 0:39/3 0:27/3 0:12/3
3 Матін Демид 276 00:18:05 0:54/4 3:28/3 5:39/5 7:01/4 7:37/4 8:13/4 8:32/4 10:09/4 10:47/4 11:22/4 13:39/4 14:11/4 15:20/4 15:59/3 16:42/4 17:24/4 17:52/3 18:05/3
  Одеська ІІ + 5:19 0:54/4 2:34/3 2:11/14 1:22/4 0:36/11 0:36/9 0:19/5 1:37/9 0:38/5 0:35/12 2:17/5 0:32/5 1:09/4 0:39/5 0:43/19 0:42/5 0:28/4 0:13/7
4 Ліщук Антоній 134 00:18:12 0:56/5 5:23/14 6:35/9 8:45/8 9:14/8 9:42/8 9:58/8 11:02/5 11:37/5 11:59/5 13:46/5 14:33/5 15:36/5 16:07/4 16:33/3 17:10/3 17:57/4 18:12/4
  Волинська ІІІ + 5:26 0:56/5 4:27/19 1:12/1 2:10/14 0:29/3 0:28/2 0:16/2 1:04/1 0:35/3 0:22/2 1:47/2 0:47/9 1:03/3 0:31/2 0:26/4 0:37/2 0:47/16 0:15/19
5 Граждан Микита 241 00:18:54 0:48/2 3:31/4 4:56/2 6:54/3 7:22/3 7:51/3 8:11/3 9:34/3 10:15/3 10:38/3 12:37/3 13:30/3 14:31/3 16:57/5 17:25/5 18:11/5 18:42/5 18:54/5
  Миколаївська ІІ + 6:08 0:48/2 2:43/5 1:25/3 1:58/10 0:28/2 0:29/3 0:20/6 1:23/6 0:41/9 0:23/4 1:59/3 0:53/12 1:01/2 2:26/21 0:28/7 0:46/6 0:31/8 0:12/3
6 Лазаренко Ярослав 466 00:20:53 1:07/8 4:26/9 6:23/7 7:55/6 8:34/6 9:35/7 9:56/7 11:38/8 12:35/8 13:04/8 15:45/8 16:53/8 18:07/8 18:49/7 19:20/7 20:10/7 20:40/6 20:53/6
  м.Київ І-ю + 8:07 1:07/8 3:19/13 1:57/9 1:32/6 0:39/15 1:01/20 0:21/8 1:42/10 0:57/12 0:29/10 2:41/8 1:08/17 1:14/7 0:42/7 0:31/10 0:50/10 0:30/7 0:13/7
7 Кондратевич Максим 243 00:21:14 1:08/9 4:22/8 6:32/8 8:18/7 8:51/7 9:27/6 9:49/6 11:13/6 12:13/6 12:35/6 15:20/6 15:52/6 17:25/6 19:13/9 19:42/8 20:28/8 21:02/7 21:14/7
  Миколаївська І-ю + 8:28 1:08/9 3:14/11 2:10/13 1:46/7 0:33/8 0:36/9 0:22/9 1:24/7 1:00/15 0:22/2 2:45/9 0:32/5 1:33/11 1:48/20 0:29/8 0:46/6 0:34/11 0:12/3
8 Хорошевський Данило 278 00:21:40 0:57/6 3:54/6 5:29/4 7:32/5 8:04/5 9:07/5 9:30/5 11:22/7 12:25/7 12:53/7 15:42/7 16:31/7 17:58/7 18:44/6 19:11/6 20:07/6 21:26/8 21:40/8
  Одеська ІІ-ю + 8:54 0:57/6 2:57/7 1:35/6 2:03/12 0:32/7 1:03/22 0:23/11 1:52/11 1:03/16 0:28/8 2:49/11 0:49/10 1:27/10 0:46/9 0:27/5 0:56/16 1:19/23 0:14/12
9 Ткаченко Євген 245 00:22:25 1:11/10 4:58/12 6:42/10 8:47/9 9:41/9 10:20/9 10:46/9 12:22/10 13:05/10 13:42/9 16:36/10 17:50/10 19:27/10 20:13/10 20:47/9 21:38/9 22:11/9 22:25/9
  Миколаївська І-ю + 9:39 1:11/10 3:47/14 1:44/8 2:05/13 0:54/20 0:39/13 0:26/16 1:36/8 0:43/10 0:37/13 2:54/13 1:14/19 1:37/12 0:46/9 0:34/12 0:51/14 0:33/10 0:14/12
10 Бессараб Нікіта 437 00:22:47 1:18/13 7:01/19 8:34/17 9:31/12 10:04/10 10:31/10 10:56/10 12:18/9 12:51/9 14:01/10 16:20/9 17:11/9 18:23/9 18:55/8 21:18/10 22:08/10 22:33/10 22:47/10
  Черкаська І-ю +10:01 1:18/13 5:43/21 1:33/5 0:57/1 0:33/8 0:27/1 0:25/14 1:22/4 0:33/1 1:10/21 2:19/6 0:51/11 1:12/6 0:32/3 2:23/23 0:50/10 0:25/1 0:14/12
11 Грицина В’ячеслав 107 00:23:44 1:50/18 4:58/12 6:58/11 9:25/11 10:14/11 10:49/11 11:17/11 13:21/11 14:27/11 15:08/11 18:30/12 18:59/11 20:20/11 21:04/11 21:38/11 22:53/11 23:29/11 23:44/11
  Вінницька ІІ-ю +10:58 1:50/18 3:08/10 2:00/12 2:27/15 0:49/18 0:35/8 0:28/18 2:04/13 1:06/18 0:41/15 3:22/17 0:29/3 1:21/9 0:44/8 0:34/12 1:15/18 0:36/13 0:15/19
12 Войтюк Василь 106 00:24:28 1:19/14 6:56/18 8:21/16 9:49/14 10:26/13 10:57/12 11:21/13 14:21/14 15:01/13 16:11/15 18:24/11 20:03/15 21:21/12 21:57/12 22:22/12 23:03/12 24:17/12 24:28/12
  Вінницька ІІІ-ю +11:42 1:19/14 5:37/20 1:25/3 1:28/5 0:37/12 0:31/6 0:24/13 3:00/18 0:40/6 1:10/21 2:13/4 1:39/21 1:18/8 0:36/4 0:25/3 0:41/4 1:14/22 0:11/1
13 Дружинін Влад 463 00:24:49 1:13/12 3:41/5 5:59/6 11:22/16 11:59/16 12:29/16 12:57/16 14:19/13 14:56/12 15:51/13 18:44/13 19:52/13 21:54/15 22:43/13 23:21/13 24:07/13 24:36/13 24:49/13
  м.Київ ІІ-ю +12:03 1:13/12 2:28/2 2:18/16 5:23/21 0:37/12 0:30/5 0:28/18 1:22/4 0:37/4 0:55/20 2:53/12 1:08/17 2:02/23 0:49/11 0:38/17 0:46/6 0:29/5 0:13/7
14 Памбук Лев 277 00:25:34 1:30/15 4:46/11 7:12/12 9:10/10 10:42/14 11:29/14 12:00/14 13:56/12 15:02/14 15:44/12 18:55/14 19:59/14 21:47/14 22:55/14 23:39/14 24:48/14 25:22/14 25:34/14
  Одеська ІІІ-ю +12:48 1:30/15 3:16/12 2:26/17 1:58/10 1:32/23 0:47/15 0:31/21 1:56/12 1:06/18 0:42/16 3:11/16 1:04/14 1:48/16 1:08/18 0:44/20 1:09/17 0:34/11 0:12/3
15 Шалухан Артем 468 00:26:26 2:51/20 5:36/16 7:53/15 9:45/13 10:20/12 11:00/13 11:20/12 14:59/15 15:44/15 16:08/14 19:13/15 19:38/12 21:23/13 24:35/15 24:56/15 25:46/15 26:15/15 26:26/15
  м.Київ ІІІ-ю +13:40 2:51/20 2:45/6 2:17/15 1:52/8 0:35/10 0:40/14 0:20/6 3:39/19 0:45/11 0:24/5 3:05/15 0:25/2 1:45/14 3:12/23 0:21/1 0:50/10 0:29/5 0:11/1
16 Проценко Олександр 467 00:27:28 1:33/16 4:40/10 7:40/13 10:27/15 11:16/15 12:03/15 12:26/15 15:10/16 16:08/16 16:36/16 21:25/16 22:31/16 24:26/16 25:15/16 25:52/16 26:42/16 27:14/16 27:28/16
  м.Київ І-ю +14:42 1:33/16 3:07/9 3:00/20 2:47/19 0:49/18 0:47/15 0:23/11 2:44/17 0:58/13 0:28/8 4:49/20 1:06/15 1:55/20 0:49/11 0:37/15 0:50/10 0:32/9 0:14/12
17 Ісаєв Данило 242 00:30:54 1:12/11 5:35/15 11:14/19 13:47/18 14:46/20 15:44/20 16:01/18 18:20/17 19:19/17 19:59/17 23:33/18 24:40/18 26:37/18 27:34/17 28:32/17 29:48/17 30:40/17 30:54/17
  Миколаївська І-ю +18:08 1:12/11 4:23/18 5:39/21 2:33/18 0:59/21 0:58/19 0:17/3 2:19/15 0:59/14 0:40/14 3:34/18 1:07/16 1:57/21 0:57/16 0:58/22 1:16/21 0:52/18 0:14/12
18 Яковенко Дмитро 469 00:31:07 2:48/19 9:33/21 12:01/21 13:54/19 14:31/18 15:07/18 15:29/17 19:11/18 19:51/18 20:21/18 23:18/17 23:47/17 25:36/17 28:45/18 29:15/18 30:04/18 30:46/18 31:07/18
  м.Київ б/р +18:21 2:48/19 6:45/22 2:28/18 1:53/9 0:37/12 0:36/9 0:22/9 3:42/20 0:40/6 0:30/11 2:57/14 0:29/3 1:49/17 3:09/22 0:30/9 0:49/9 0:42/14 0:21/23
19 Калачевський Нікіта 464 00:33:18 1:46/17 5:49/17 7:48/14 15:45/21 16:30/21 17:53/21 18:20/21 20:25/19 21:31/19 22:14/19 27:09/20 27:43/19 29:35/20 30:25/20 31:02/20 32:20/19 33:05/19 33:18/19
  м.Київ ІІІ-ю +20:32 1:46/17 4:03/15 1:59/10 7:57/22 0:45/16 1:23/23 0:27/17 2:05/14 1:06/18 0:43/17 4:55/21 0:34/7 1:52/19 0:50/13 0:37/15 1:18/22 0:45/15 0:13/7
20 Сокирка Валерій 108 00:33:34 4:42/21 8:57/20 11:43/20 14:11/20 14:38/19 15:39/19 16:04/19 21:50/20 22:53/20 23:17/20 26:05/19 27:44/20 29:29/19 30:20/19 30:53/19 32:26/20 33:20/20 33:34/20
  Вінницька б/р +20:48 4:42/21 4:15/16 2:46/19 2:28/17 0:27/1 1:01/20 0:25/14 5:46/22 1:03/16 0:24/5 2:48/10 1:39/21 1:45/14 0:51/14 0:33/11 1:33/23 0:54/19 0:14/12
21 Коляда Іван 465 00:37:40 1:03/7 4:06/7 10:10/18 12:37/17 13:48/17 14:41/17 16:35/20 22:04/21 24:09/22 25:03/21 31:16/21 32:12/21 34:01/21 35:04/21 35:44/21 36:38/21 37:26/21 37:40/21
  м.Київ ІІІ-ю +24:54 1:03/7 3:03/8 6:04/22 2:27/15 1:11/22 0:53/18 1:54/23 5:29/21 2:05/23 0:54/19 6:13/23 0:56/13 1:49/17 1:03/17 0:40/18 0:54/15 0:48/17 0:14/12
22 Брагінець Валерій 275 00:39:43 4:54/22 12:45/23 14:44/22 17:51/22 18:22/22 19:10/22 19:38/22 22:19/22 23:45/21 27:07/22 32:09/22 33:24/22 35:03/22 36:26/22 37:01/22 38:16/22 39:28/22 39:43/22
  Одеська ІІІ-ю +26:57 4:54/22 7:51/23 1:59/10 3:07/20 0:31/6 0:48/17 0:28/18 2:41/16 1:26/21 3:22/23 5:02/22 1:15/20 1:39/13 1:23/19 0:35/14 1:15/18 1:12/21 0:15/19
23 Синько Марк 244 01:03:44 5:27/23 9:43/22 18:08/23 33:56/23 34:41/23 35:19/23 36:12/23 49:19/23 50:48/23 51:32/23 55:25/23 57:24/23 59:21/23 60:14/23 61:01/23 62:16/23 63:27/23 63:44/23
  Миколаївська б/р +50:58 5:27/23 4:16/17 8:25/23 15:48/23 0:45/16 0:38/12 0:53/22 13:07/23 1:29/22 0:44/18 3:53/19 1:59/23 1:57/21 0:53/15 0:47/21 1:15/18 1:11/20 0:17/22
  Идеальный участник   00:12:30 0:44 1:40 1:12 0:57 0:27 0:27 0:14 1:04 0:33 0:18 1:45 0:19 0:49 0:30 0:21 0:34 0:25 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M16 , 18 КП, 2.610 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (58) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (36) КП-9 (40) КП-10(47) КП-11(50) КП-12(49) КП-13(61) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(55) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Нагорний Ілля 425 00:14:49 1:44/3 2:15/2 2:46/1 3:21/1 4:02/1 5:01/1 5:27/1 5:54/1 7:52/2 8:42/2 9:53/2 10:59/2 11:46/2 12:05/1 13:07/1 13:43/1 14:17/1 14:39/1 14:49/1
  Херсонська КМСУ   1:44/3 0:31/1 0:31/1 0:35/1 0:41/9 0:59/1 0:26/4 0:27/2 1:58/13 0:50/3 1:11/2 1:06/3 0:47/4 0:19/2 1:02/4 0:36/3 0:34/2 0:22/1 0:10/2
2 Глушко Артем 144 00:15:01 1:54/5 2:36/5 3:28/5 4:03/5 4:33/4 5:33/3 5:58/3 6:35/3 7:40/1 8:25/1 9:45/1 10:53/1 11:41/1 12:06/2 13:07/1 13:46/2 14:22/2 14:49/2 15:01/2
  Дніпропетровська КМСУ + 0:12 1:54/5 0:42/7 0:52/8 0:35/1 0:30/3 1:00/2 0:25/2 0:37/7 1:05/1 0:45/1 1:20/4 1:08/5 0:48/5 0:25/7 1:01/3 0:39/5 0:36/4 0:27/5 0:12/4
3 Лагута Вадим 473 00:15:44 1:40/1 2:12/1 3:03/2 3:43/2 4:26/3 5:31/2 5:55/2 6:21/2 7:54/3 8:54/3 10:05/3 11:10/3 11:54/3 12:15/3 13:14/3 13:48/3 15:10/3 15:34/3 15:44/3
  м.Київ КМСУ + 0:55 1:40/1 0:32/2 0:51/6 0:40/3 0:43/10 1:05/5 0:24/1 0:26/1 1:33/6 1:00/7 1:11/2 1:05/2 0:44/1 0:21/4 0:59/2 0:34/1 1:22/17 0:24/3 0:10/2
4 Грязев Богдан 424 00:16:21 1:50/4 2:23/4 3:12/4 3:57/4 4:35/5 6:56/6 7:24/6 7:52/6 9:11/6 10:08/6 11:18/5 12:22/4 13:07/4 13:25/4 14:28/4 15:04/4 15:39/4 16:12/4 16:21/4
  Херсонська КМСУ + 1:32 1:50/4 0:33/3 0:49/5 0:45/8 0:38/7 2:21/13 0:28/5 0:28/3 1:19/3 0:57/5 1:10/1 1:04/1 0:45/2 0:18/1 1:03/5 0:36/3 0:35/3 0:33/10 0:09/1
5 Коновалов Олексій 210 00:16:30 1:42/2 2:20/3 3:03/2 3:45/3 4:14/2 7:04/8 7:29/7 8:12/7 9:27/7 10:16/7 11:40/7 12:46/6 13:31/5 13:51/5 14:47/5 15:21/5 15:54/5 16:17/5 16:30/5
  Луганська КМСУ + 1:41 1:42/2 0:38/5 0:43/3 0:42/6 0:29/1 2:50/16 0:25/2 0:43/12 1:15/2 0:49/2 1:24/8 1:06/3 0:45/2 0:20/3 0:56/1 0:34/1 0:33/1 0:23/2 0:13/10
6 Бааджи Андрей 470 00:17:56 2:02/7 2:43/6 3:34/6 4:18/6 5:10/7 6:12/4 6:41/4 7:16/4 8:55/5 10:00/5 11:24/6 12:42/5 13:46/6 14:11/6 15:23/6 16:26/6 17:12/6 17:44/6 17:56/6
  м.Київ ІІ + 3:07 2:02/7 0:41/6 0:51/6 0:44/7 0:52/13 1:02/3 0:29/6 0:35/6 1:39/7 1:05/9 1:24/8 1:18/6 1:04/9 0:25/7 1:12/7 1:03/14 0:46/8 0:32/8 0:12/4
7 Волошин Дмитро 142 00:18:12 1:54/5 2:58/7 3:35/7 4:20/7 4:55/6 6:13/5 6:49/5 7:23/5 8:45/4 9:49/4 11:09/4 13:04/7 14:06/7 14:29/7 15:48/7 16:37/7 17:28/7 18:00/7 18:12/7
  Дніпропетровська І + 3:23 1:54/5 1:04/14 0:37/2 0:45/8 0:35/6 1:18/6 0:36/8 0:34/5 1:22/4 1:04/8 1:20/4 1:55/14 1:02/8 0:23/5 1:19/8 0:49/9 0:51/12 0:32/8 0:12/4
8 Бєляєв Іван 178 00:18:56 3:23/13 3:58/12 5:03/12 5:43/9 6:32/9 7:36/9 8:08/9 8:37/9 10:27/9 11:26/9 12:47/9 14:14/8 15:03/8 15:27/8 16:34/8 17:14/8 18:18/8 18:44/8 18:56/8
  Житомирська ІІ + 4:07 3:23/13 0:35/4 1:05/11 0:40/3 0:49/12 1:04/4 0:32/7 0:29/4 1:50/12 0:59/6 1:21/6 1:27/7 0:49/6 0:24/6 1:07/6 0:40/6 1:04/15 0:26/4 0:12/4
9 Шалавінський Микола 111 00:19:16 2:30/10 3:16/9 3:59/8 5:05/8 5:34/8 6:58/7 7:36/8 8:13/8 9:54/8 11:02/8 12:30/8 14:21/9 15:13/9 15:40/9 16:59/9 17:47/9 18:31/9 19:04/9 19:16/9
  Вінницька б/р + 4:27 2:30/10 0:46/9 0:43/3 1:06/10 0:29/1 1:24/8 0:38/9 0:37/7 1:41/9 1:08/11 1:28/12 1:51/10 0:52/7 0:27/9 1:19/8 0:48/8 0:44/7 0:33/10 0:12/4
10 Завізіон Андрій 471 00:22:10 4:01/14 5:01/14 5:59/14 6:39/12 7:18/12 8:39/10 9:19/10 9:58/10 11:30/10 12:46/10 14:33/10 16:27/10 17:39/10 18:06/10 19:32/10 20:31/10 21:20/10 21:57/10 22:10/10
  м.Київ І + 7:21 4:01/14 1:00/13 0:58/9 0:40/3 0:39/8 1:21/7 0:40/10 0:39/10 1:32/5 1:16/12 1:47/15 1:54/11 1:12/12 0:27/9 1:26/11 0:59/13 0:49/10 0:37/17 0:13/10
11 Гайко Владислав 348 00:23:07 2:22/8 3:18/10 4:16/9 6:18/11 7:03/11 8:53/11 9:39/11 10:46/11 12:28/11 13:58/11 15:20/11 17:14/11 18:24/11 18:53/11 20:36/11 21:28/11 22:16/11 22:53/11 23:07/11
  Полтавська ІІ + 8:18 2:22/8 0:56/11 0:58/9 2:02/15 0:45/11 1:50/10 0:46/14 1:07/14 1:42/10 1:30/14 1:22/7 1:54/11 1:10/11 0:29/13 1:43/15 0:52/11 0:48/9 0:37/17 0:14/15
12 Купцов Владимир 371 00:24:18 2:40/11 3:25/11 4:43/11 6:42/13 7:34/13 10:10/13 10:52/12 11:29/12 13:37/13 14:44/13 16:26/13 18:03/12 19:39/13 20:09/13 21:42/13 22:55/12 23:35/12 24:04/12 24:18/12
  Приднестровье І-ю + 9:29 2:40/11 0:45/8 1:18/14 1:59/14 0:52/13 2:36/14 0:42/11 0:37/7 2:08/14 1:07/10 1:42/13 1:37/8 1:36/14 0:30/15 1:33/13 1:13/15 0:40/5 0:29/6 0:14/15
13 Волошин Кирило 143 00:28:17 2:24/9 3:10/8 4:28/10 6:03/10 6:34/10 10:04/12 10:56/13 11:37/13 13:21/12 14:37/12 16:04/12 18:05/13 19:10/12 19:43/12 21:32/12 26:38/13 27:29/13 28:04/13 28:17/13
  Дніпропетровська ІІІ +13:28 2:24/9 0:46/9 1:18/14 1:35/11 0:31/4 3:30/18 0:52/16 0:41/11 1:44/11 1:16/12 1:27/10 2:01/15 1:05/10 0:33/16 1:49/17 5:06/18 0:51/12 0:35/13 0:13/10
14 Глушков Даня 279 00:31:00 3:08/12 4:27/13 5:34/13 7:26/14 8:39/14 10:59/14 11:41/14 12:56/14 15:16/14 17:57/14 19:50/14 22:42/14 25:10/14 25:51/14 27:14/14 28:29/14 30:10/14 30:46/14 31:00/14
  Одеська ІІІ-ю +16:11 3:08/12 1:19/15 1:07/13 1:52/13 1:13/15 2:20/12 0:42/11 1:15/16 2:20/15 2:41/18 1:53/16 2:52/17 2:28/18 0:41/18 1:23/10 1:15/16 1:41/18 0:36/14 0:14/15
15 Коворотний Артем 472 00:32:19 6:49/16 7:45/16 8:50/16 14:11/16 14:42/16 16:17/16 17:06/16 18:13/15 20:40/15 21:35/15 23:19/15 25:57/15 28:11/15 28:38/15 30:09/15 30:54/15 31:36/15 32:06/15 32:19/15
  м.Київ +17:30 6:49/16 0:56/11 1:05/11 5:21/18 0:31/4 1:35/9 0:49/15 1:07/14 2:27/16 0:55/4 1:44/14 2:38/16 2:14/17 0:27/9 1:31/12 0:45/7 0:42/6 0:30/7 0:13/10
16 Сидоренко Андрій 474 00:38:40 4:59/15 6:29/15 7:56/15 11:53/15 13:15/15 15:53/15 16:55/15 18:25/16 22:06/16 24:12/16 29:45/16 31:33/16 33:26/16 33:55/16 35:42/16 36:38/16 37:44/16 38:20/16 38:40/16
  м.Київ ІІ +23:51 4:59/15 1:30/16 1:27/16 3:57/17 1:22/16 2:38/15 1:02/17 1:30/18 3:41/18 2:06/17 5:33/18 1:48/9 1:53/16 0:29/13 1:47/16 0:56/12 1:06/16 0:36/14 0:20/18
17 Кунець Богдан 109 00:43:43 9:34/18 11:22/17 14:16/17 15:56/17 18:26/17 21:54/17 22:58/17 24:23/17 27:31/17 29:32/17 32:48/17 36:03/17 37:43/17 38:18/17 40:48/17 42:04/17 42:57/17 43:30/17 43:43/17
  Вінницька б/р ю +28:54 9:34/18 1:48/17 2:54/18 1:40/12 2:30/18 3:28/17 1:04/18 1:25/17 3:08/17 2:01/16 3:16/17 3:15/18 1:40/15 0:35/17 2:30/18 1:16/17 0:53/14 0:33/10 0:13/10
18 Матузка Андрій 393 00:45:05 7:03/17 23:30/18 25:02/18 27:32/18 29:02/18 30:53/18 31:38/18 32:42/18 34:22/18 35:52/18 37:19/18 39:13/18 40:29/18 40:57/18 42:36/18 43:27/18 44:17/18 44:53/18 45:05/18
  Харківська +30:16 7:03/17 16:27/18 1:32/17 2:30/16 1:30/17 1:51/11 0:45/13 1:04/13 1:40/8 1:30/14 1:27/10 1:54/11 1:16/13 0:28/12 1:39/14 0:51/10 0:50/11 0:36/14 0:12/4
19 Шалавінський Владисл 110 DSQ 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:55 10:08 10:55
  Вінницька б/р ю   10:55 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:13 0:47
  Идеальный участник   00:13:15 1:40 0:31 0:31 0:35 0:29 0:59 0:24 0:26 1:05 0:45 1:10 1:04 0:44 0:18 0:56 0:34 0:33 0:22 0:09

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M18 , 17 КП, 2.910 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (32) КП-2 (35) КП-3 (37) КП-4 (38) КП-5 (39) КП-6 (36) КП-7 (40) КП-8 (50) КП-9 (46) КП-10(34) КП-11(47) КП-12(44) КП-13(49) КП-14(48) КП-15(53) КП-16(56) КП-17(100) Финиш
1 Сердюк Юрій 376 00:14:42 1:59/1 3:08/1 3:56/1 4:23/1 4:46/1 5:01/1 6:18/1 7:26/1 8:42/1 9:05/1 9:34/1 10:52/1 11:51/1 12:21/1 13:14/1 14:08/1 14:30/1 14:42/1
  Сумська КМСУ   1:59/1 1:09/4 0:48/2 0:27/4 0:23/1 0:15/5 1:17/4 1:08/1 1:16/1 0:23/2 0:29/2 1:18/10 0:59/7 0:30/1 0:53/4 0:54/4 0:22/1 0:12/4
2 Самойленко Костянтин 147 00:15:29 2:13/4 3:21/2 4:14/3 4:38/2 5:04/2 5:17/2 6:44/3 7:54/2 9:14/2 9:41/2 10:12/2 11:15/2 12:17/2 13:10/2 13:58/2 14:50/2 15:18/2 15:29/2
  Дніпропетровська КМСУ + 0:47 2:13/4 1:08/2 0:53/3 0:24/2 0:26/4 0:13/1 1:27/10 1:10/2 1:20/3 0:27/7 0:31/5 1:03/1 1:02/8 0:53/10 0:48/2 0:52/2 0:28/9 0:11/1
3 Матузка Степан 395 00:15:33 2:12/3 3:26/4 4:13/2 4:45/3 5:11/3 5:26/3 6:43/2 8:01/3 9:22/3 9:47/3 10:20/3 11:25/3 12:21/3 13:18/3 14:05/3 14:57/3 15:21/3 15:33/3
  Харківська КМСУ + 0:51 2:12/3 1:14/7 0:47/1 0:32/10 0:26/4 0:15/5 1:17/4 1:18/5 1:21/4 0:25/4 0:33/9 1:05/2 0:56/3 0:57/11 0:47/1 0:52/2 0:24/2 0:12/4
4 Ярош Валентин 397 00:15:54 2:16/5 3:24/3 4:27/5 5:34/7 6:01/7 6:18/7 7:28/7 8:46/6 10:03/5 10:25/4 10:55/4 12:02/4 12:55/5 13:30/4 14:21/4 15:15/4 15:41/4 15:54/4
  Харківська КМСУ + 1:12 2:16/5 1:08/2 1:03/9 1:07/17 0:27/8 0:17/8 1:10/1 1:18/5 1:17/2 0:22/1 0:30/4 1:07/4 0:53/2 0:35/3 0:51/3 0:54/4 0:26/6 0:13/9
5 Литвин Олександр 394 00:16:09 2:32/7 3:45/7 4:56/7 5:19/6 5:42/6 5:56/6 7:16/6 8:31/4 10:01/4 10:27/5 10:56/5 12:03/5 12:50/4 13:39/5 14:39/5 15:30/5 15:54/5 16:09/5
  Харківська КМСУ + 1:27 2:32/7 1:13/5 1:11/10 0:23/1 0:23/1 0:14/3 1:20/6 1:15/4 1:30/6 0:26/6 0:29/2 1:07/4 0:47/1 0:49/9 1:00/10 0:51/1 0:24/2 0:15/15
6 Бриндак Євгеній 438 00:16:17 3:27/13 4:26/9 5:23/9 5:51/9 6:14/8 6:30/8 7:40/8 8:54/8 10:18/7 10:42/6 11:10/6 12:16/6 13:13/6 13:47/6 14:42/6 15:37/6 16:05/6 16:17/6
  Черкаська КМСУ + 1:35 3:27/13 0:59/1 0:57/6 0:28/6 0:23/1 0:16/7 1:10/1 1:14/3 1:24/5 0:24/3 0:28/1 1:06/3 0:57/4 0:34/2 0:55/6 0:55/6 0:28/9 0:12/4
7 Федотов Ілля 396 00:16:43 2:09/2 3:30/5 4:26/4 4:55/4 5:22/4 5:41/5 7:12/5 8:42/5 10:14/6 10:42/6 11:14/7 12:35/8 13:33/7 14:10/7 15:03/7 16:04/7 16:30/7 16:43/7
  Харківська КМСУ + 2:01 2:09/2 1:21/9 0:56/5 0:29/7 0:27/8 0:19/11 1:31/11 1:30/10 1:32/9 0:28/9 0:32/8 1:21/12 0:58/6 0:37/4 0:53/4 1:01/8 0:26/6 0:13/9
8 Лапко Володимир 146 00:17:14 2:26/6 3:39/6 4:33/6 5:00/5 5:26/5 5:40/4 7:03/4 8:47/7 10:18/7 10:43/8 11:14/7 12:29/7 13:38/8 14:36/8 15:32/8 16:37/8 17:01/8 17:14/8
  Дніпропетровська КМСУ + 2:32 2:26/6 1:13/5 0:54/4 0:27/4 0:26/4 0:14/3 1:23/7 1:44/11 1:31/7 0:25/4 0:31/5 1:15/8 1:09/9 0:58/12 0:56/8 1:05/11 0:24/2 0:13/9
9 Матін Матвій 281 00:18:39 2:33/8 3:50/8 5:15/8 5:47/8 6:15/9 6:32/9 7:58/9 9:43/10 11:28/10 12:00/9 12:35/10 13:59/11 14:56/9 15:37/9 16:41/9 17:56/10 18:25/9 18:39/9
  Одеська І + 3:57 2:33/8 1:17/8 1:25/12 0:32/10 0:28/11 0:17/8 1:26/9 1:45/12 1:45/13 0:32/12 0:35/11 1:24/14 0:57/4 0:41/7 1:04/12 1:15/13 0:29/12 0:14/12
10 Рискальчук Дмитро 112 00:19:01 3:02/12 4:34/10 5:47/11 6:17/11 6:46/11 7:06/11 8:29/11 9:54/11 11:33/11 12:00/9 12:33/9 13:50/9 15:14/10 16:23/11 17:18/11 18:22/11 18:50/10 19:01/10
  Вінницька І + 4:19 3:02/12 1:32/10 1:13/11 0:30/9 0:29/12 0:20/13 1:23/7 1:25/8 1:39/11 0:27/7 0:33/9 1:17/9 1:24/11 1:09/14 0:55/6 1:04/10 0:28/9 0:11/1
11 Валенко Вячеслав 349 00:19:09 2:53/11 4:41/11 5:42/10 6:07/10 6:34/10 6:47/10 8:00/10 9:20/9 10:51/9 12:17/11 12:48/11 13:58/10 15:15/11 15:52/10 16:48/10 17:48/9 18:55/11 19:09/11
  Полтавська КМСУ + 4:27 2:53/11 1:48/14 1:01/7 0:25/3 0:27/8 0:13/1 1:13/3 1:20/7 1:31/7 1:26/16 0:31/5 1:10/7 1:17/10 0:37/4 0:56/8 1:00/7 1:07/17 0:14/12
12 Журавльов Микита 145 00:20:20 3:36/14 5:21/13 6:23/12 6:56/12 7:25/12 7:43/12 9:17/12 11:03/12 12:38/12 13:09/12 13:45/12 15:03/12 16:32/12 17:31/12 18:33/12 19:42/12 20:08/12 20:20/12
  Дніпропетровська І + 5:38 3:36/14 1:45/12 1:02/8 0:33/12 0:29/12 0:18/10 1:34/12 1:46/13 1:35/10 0:31/10 0:36/12 1:18/10 1:29/12 0:59/13 1:02/11 1:09/12 0:26/6 0:12/4
13 Ткачук Андрій 476 00:23:48 2:40/9 4:41/11 7:49/13 8:44/13 9:14/13 9:37/13 11:19/13 13:23/13 15:08/13 15:39/13 16:17/13 17:45/13 19:24/13 20:35/13 21:44/13 23:03/13 23:33/13 23:48/13
  м.Київ І + 9:06 2:40/9 2:01/15 3:08/16 0:55/15 0:30/14 0:23/16 1:42/15 2:04/15 1:45/13 0:31/10 0:38/13 1:28/15 1:39/14 1:11/15 1:09/13 1:19/14 0:30/13 0:15/15
14 Філіпов Владислав 148 00:24:54 2:47/10 7:50/14 10:13/15 10:42/15 11:08/15 11:27/15 13:06/15 14:33/14 16:54/14 17:38/14 18:21/14 19:44/14 21:15/14 21:55/14 23:11/14 24:12/14 24:42/14 24:54/14
  Дніпропетровська І +10:12 2:47/10 5:03/17 2:23/15 0:29/7 0:26/4 0:19/11 1:39/13 1:27/9 2:21/15 0:44/13 0:43/16 1:23/13 1:31/13 0:40/6 1:16/14 1:01/8 0:30/13 0:12/4
15 Коворотний Богдан 475 00:36:24 6:20/15 8:06/15 9:47/14 10:24/14 10:57/14 11:18/14 13:05/14 15:20/15 17:04/15 22:45/15 23:25/15 24:34/15 29:18/15 31:21/15 32:43/15 35:48/15 36:13/15 36:24/15
  м.Київ +21:42 6:20/15 1:46/13 1:41/14 0:37/13 0:33/15 0:21/15 1:47/16 2:15/17 1:44/12 5:41/17 0:40/14 1:09/6 4:44/17 2:03/16 1:22/15 3:05/17 0:25/5 0:11/1
16 Тодоров Андрей 282 00:44:39 14:51/16 17:39/16 25:12/17 26:16/17 26:54/17 27:19/17 29:07/17 31:03/17 33:24/17 34:08/17 34:50/16 36:18/16 38:11/16 40:20/16 41:53/16 43:45/16 44:25/16 44:39/16
  Одеська +29:57 14:51/16 2:48/16 7:33/17 1:04/16 0:38/17 0:25/17 1:48/17 1:56/14 2:21/15 0:44/13 0:42/15 1:28/15 1:53/15 2:09/17 1:33/16 1:52/16 0:40/16 0:14/12
17 Трач Владислав 113 00:48:41 19:59/17 21:36/17 23:08/16 23:50/16 24:23/16 24:43/16 26:23/16 28:36/16 32:55/16 34:06/16 35:02/17 37:23/17 39:36/17 40:22/17 46:04/17 47:47/17 48:24/17 48:41/17
  Вінницька б/р +33:59 19:59/17 1:37/11 1:32/13 0:42/14 0:33/15 0:20/13 1:40/14 2:13/16 4:19/17 1:11/15 0:56/17 2:21/17 2:13/16 0:46/8 5:42/17 1:43/15 0:37/15 0:17/17
  Идеальный участник   00:13:39 1:59 0:59 0:47 0:23 0:23 0:13 1:10 1:08 1:16 0:22 0:28 1:03 0:47 0:30 0:47 0:51 0:22 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M21A , 15 КП, 3.300 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (32) КП-2 (37) КП-3 (38) КП-4 (39) КП-5 (35) КП-6 (42) КП-7 (41) КП-8 (51) КП-9 (44) КП-10(49) КП-11(53) КП-12(55) КП-13(56) КП-14(62) КП-15(100) Финиш
1 Нестеренко Віктор 179 00:16:10 2:13/1 3:55/1 4:17/1 4:40/1 5:06/1 5:30/1 9:30/1 10:19/1 11:56/1 12:51/1 13:58/1 14:31/1 15:03/1 15:35/1 15:58/1 16:10/1
  Житомирська КМСУ   2:13/1 1:42/1 0:22/1 0:23/1 0:26/1 0:24/14 4:00/1 0:49/1 1:37/1 0:55/2 1:07/1 0:33/1 0:32/1 0:32/2 0:23/16 0:12/4
2 Денисов Андрій 284 00:17:52 2:31/7 4:58/7 5:29/7 5:53/7 6:20/6 6:37/6 10:48/3 11:47/3 13:28/2 14:19/2 15:32/2 16:08/2 16:46/2 17:18/2 17:40/2 17:52/2
  Одеська І + 1:42 2:31/7 2:27/10 0:31/10 0:24/2 0:27/2 0:17/1 4:11/2 0:59/6 1:41/2 0:51/1 1:13/2 0:36/2 0:38/5 0:32/2 0:22/12 0:12/4
3 Малий Юрій 287 00:18:23 2:22/3 4:21/2 4:51/2 5:18/2 5:49/2 6:09/2 10:39/2 11:43/2 13:39/3 14:36/3 15:53/3 16:34/3 17:14/3 17:52/3 18:12/3 18:23/3
  Одеська ІІ + 2:13 2:22/3 1:59/2 0:30/7 0:27/8 0:31/6 0:20/4 4:30/4 1:04/12 1:56/7 0:57/3 1:17/3 0:41/8 0:40/7 0:38/9 0:20/3 0:11/2
4 Єфименко Ігор 539 00:18:49 2:28/5 4:39/4 5:09/5 5:34/4 6:03/4 6:20/3 11:03/4 12:00/4 14:03/4 15:10/4 16:27/4 17:06/4 17:46/4 18:17/4 18:37/4 18:49/4
  м.Київ + 2:39 2:28/5 2:11/6 0:30/7 0:25/3 0:29/3 0:17/1 4:43/6 0:57/4 2:03/12 1:07/8 1:17/3 0:39/5 0:40/7 0:31/1 0:20/3 0:12/4
5 Машинський Сергій 352 00:19:19 2:17/2 4:22/3 5:07/4 5:34/4 6:04/5 6:25/5 11:10/5 12:12/5 14:09/5 15:21/6 16:42/6 17:28/6 18:11/6 18:47/6 19:07/5 19:19/5
  Полтавська ІІІ + 3:09 2:17/2 2:05/3 0:45/26 0:27/8 0:30/5 0:21/6 4:45/7 1:02/10 1:57/9 1:12/11 1:21/6 0:46/13 0:43/11 0:36/6 0:20/3 0:12/4
6 Стоян Роман 291 00:19:21 2:39/12 4:47/6 5:19/6 5:51/6 6:22/7 6:47/7 11:21/6 12:20/6 14:12/6 15:10/4 16:35/5 17:17/5 18:08/5 18:45/5 19:07/5 19:21/6
  Одеська б/р + 3:11 2:39/12 2:08/4 0:32/12 0:32/20 0:31/6 0:25/15 4:34/5 0:59/6 1:52/5 0:58/4 1:25/9 0:42/10 0:51/22 0:37/8 0:22/12 0:14/17
7 Піпікало Дмитро 152 00:20:25 2:36/11 5:34/14 6:06/14 6:32/13 7:01/12 7:22/12 12:28/8 13:28/8 15:23/8 16:33/8 17:58/7 18:39/7 19:15/7 19:51/7 20:11/7 20:25/7
  Дніпропетровська КМСУ + 4:15 2:36/11 2:58/19 0:32/12 0:26/6 0:29/3 0:21/6 5:06/9 1:00/8 1:55/6 1:10/10 1:25/9 0:41/8 0:36/3 0:36/6 0:20/3 0:14/17
8 Пальоха Андрій 355 00:20:28 2:29/6 5:04/9 5:36/9 6:01/8 6:33/8 7:01/8 11:55/7 12:51/7 14:50/7 16:25/7 18:00/8 18:40/8 19:15/7 19:54/8 20:15/8 20:28/8
  Полтавська І + 4:18 2:29/6 2:35/12 0:32/12 0:25/3 0:32/9 0:28/16 4:54/8 0:56/3 1:59/10 1:35/22 1:35/15 0:40/6 0:35/2 0:39/10 0:21/9 0:13/12
9 Прокопчук Сергій 222 00:20:53 2:25/4 5:25/12 5:54/12 6:27/12 6:59/11 7:20/10 12:41/10 14:02/10 16:04/10 17:04/10 18:25/10 19:05/10 19:43/9 20:18/9 20:39/9 20:53/9
  Львівська КМСУ + 4:43 2:25/4 3:00/20 0:29/4 0:33/21 0:32/9 0:21/6 5:21/10 1:21/22 2:02/11 1:00/6 1:21/6 0:40/6 0:38/5 0:35/4 0:21/9 0:14/17
10 Островський Олексій 289 00:22:06 2:45/16 4:58/7 5:32/8 6:02/9 6:45/10 7:20/10 13:06/11 14:12/11 16:28/11 17:41/11 19:07/11 19:54/11 20:35/10 21:27/10 21:51/10 22:06/10
  Одеська КМСУ + 5:56 2:45/16 2:13/7 0:34/18 0:30/16 0:43/27 0:35/23 5:46/15 1:06/14 2:16/18 1:13/12 1:26/11 0:47/15 0:41/9 0:52/22 0:24/18 0:15/22
11 Мосієнко Павло 353 00:22:40 2:57/18 5:19/11 5:52/11 6:23/11 7:05/13 7:33/13 13:25/12 14:36/12 16:48/13 18:03/12 19:42/12 20:31/12 21:20/11 22:04/11 22:26/11 22:40/11
  Полтавська ІІ + 6:30 2:57/18 2:22/9 0:33/16 0:31/18 0:42/25 0:28/16 5:52/17 1:11/18 2:12/17 1:15/13 1:39/18 0:49/19 0:49/18 0:44/16 0:22/12 0:14/17
12 Демиденко Олександр 151 00:22:56 2:41/15 5:29/13 6:11/15 6:38/15 7:15/15 8:03/16 13:47/13 14:44/13 16:40/12 18:10/13 19:45/13 20:34/13 21:30/12 22:20/12 22:44/12 22:56/12
  Дніпропетровська ІІ + 6:46 2:41/15 2:48/15 0:42/24 0:27/8 0:37/17 0:48/27 5:44/14 0:57/4 1:56/7 1:30/20 1:35/15 0:49/19 0:56/23 0:50/19 0:24/18 0:12/4
13 Клюсик Олег 221 00:23:15 6:31/29 8:48/27 9:21/26 9:51/26 10:26/26 11:14/26 15:34/19 16:27/19 18:10/17 19:12/16 20:32/15 21:22/15 22:07/14 22:46/13 23:05/13 23:15/13
  Львівська ІІ + 7:05 6:31/29 2:17/8 0:33/16 0:30/16 0:35/16 0:48/27 4:20/3 0:53/2 1:43/3 1:02/7 1:20/5 0:50/21 0:45/13 0:39/10 0:19/1 0:10/1
14 Кириченко Олексій 285 00:23:33 3:13/19 5:49/16 6:20/16 6:48/16 7:27/16 7:48/15 13:56/14 15:17/15 17:34/14 18:57/15 20:43/16 21:27/16 22:09/15 23:00/14 23:20/14 23:33/14
  Одеська МСУ + 7:23 3:13/19 2:36/13 0:31/10 0:28/12 0:39/23 0:21/6 6:08/19 1:21/22 2:17/19 1:23/18 1:46/24 0:44/11 0:42/10 0:51/21 0:20/3 0:13/12
15 Дуднік Ілля 479 00:23:53 2:39/12 5:15/10 5:44/10 6:10/10 6:41/9 7:01/8 12:28/8 13:28/8 15:32/9 16:54/9 18:22/9 18:59/9 22:27/16 23:21/16 23:40/15 23:53/15
  м.Київ КМСУ + 7:43 2:39/12 2:36/13 0:29/4 0:26/6 0:31/6 0:20/4 5:27/13 1:00/8 2:04/14 1:22/17 1:28/13 0:37/3 3:28/29 0:54/24 0:19/1 0:13/12
16 Бекшаєв Олександр 283 00:23:56 4:36/24 7:03/20 7:39/20 8:06/20 8:43/20 9:02/20 14:25/17 15:30/17 17:38/15 18:37/14 20:08/14 20:54/14 21:38/13 23:20/15 23:43/16 23:56/16
  Одеська ІІІ + 7:46 4:36/24 2:27/10 0:36/22 0:27/8 0:37/17 0:19/3 5:23/12 1:05/13 2:08/16 0:59/5 1:31/14 0:46/13 0:44/12 1:42/29 0:23/16 0:13/12
17 Чекан Артем 256 00:24:11 2:39/12 5:36/15 6:01/13 6:34/14 7:07/14 7:41/14 14:05/16 15:20/16 18:07/16 19:38/17 21:19/18 22:07/17 22:56/18 23:35/18 23:56/17 24:11/17
  Молдова І + 8:01 2:39/12 2:57/18 0:25/2 0:33/21 0:33/14 0:34/22 6:24/21 1:15/20 2:47/21 1:31/21 1:41/19 0:48/17 0:49/18 0:39/10 0:21/9 0:15/22
18 Петренко Віталий 480 00:24:12 2:34/10 7:40/24 8:09/23 8:43/23 9:15/23 9:38/21 14:59/18 16:25/18 18:31/18 19:50/18 21:17/17 22:08/18 22:45/17 23:25/17 24:01/18 24:12/18
  м.Київ ІІІ + 8:02 2:34/10 5:06/29 0:29/4 0:34/23 0:32/9 0:23/13 5:21/10 1:26/25 2:06/15 1:19/15 1:27/12 0:51/22 0:37/4 0:40/13 0:36/26 0:11/2
19 Кочерга Владислав 351 00:24:16 2:31/7 4:39/4 5:04/3 5:29/3 6:02/3 6:24/4 16:12/22 17:23/22 19:12/19 20:20/19 21:42/19 22:20/19 23:09/19 23:44/19 24:04/19 24:16/19
  Полтавська КМСУ + 8:06 2:31/7 2:08/4 0:25/2 0:25/3 0:33/14 0:22/10 9:48/28 1:11/18 1:49/4 1:08/9 1:22/8 0:38/4 0:49/18 0:35/4 0:20/3 0:12/4
20 Пицун Іван 356 00:25:49 4:49/25 7:45/25 8:19/25 8:50/25 9:22/24 9:44/23 16:48/25 17:58/24 20:01/21 21:20/20 23:01/20 23:45/20 24:30/20 25:12/20 25:37/20 25:49/20
  Полтавська І + 9:39 4:49/25 2:56/17 0:34/18 0:31/18 0:32/9 0:22/10 7:04/24 1:10/17 2:03/12 1:19/15 1:41/19 0:44/11 0:45/13 0:42/14 0:25/20 0:12/4
21 Руденко Євген 482 00:26:45 2:33/9 6:44/19 7:19/19 7:47/18 8:19/18 8:48/18 15:48/20 16:50/20 19:37/20 21:43/21 23:37/21 24:29/21 25:17/21 26:07/21 26:32/21 26:45/21
  м.Київ ІІ +10:35 2:33/9 4:11/28 0:35/21 0:28/12 0:32/9 0:29/18 7:00/23 1:02/10 2:47/21 2:06/25 1:54/25 0:52/23 0:48/15 0:50/19 0:25/20 0:13/12
22 Грицина Ярослав 193 00:27:27 5:43/28 9:52/29 10:22/28 10:51/28 11:28/28 11:50/28 17:41/27 18:56/27 21:20/24 22:35/23 24:20/22 25:08/22 25:56/22 26:41/22 27:13/22 27:27/22
  Кіровоградська І +11:17 5:43/28 4:09/27 0:30/7 0:29/14 0:37/17 0:22/10 5:51/16 1:15/20 2:24/20 1:15/13 1:45/23 0:48/17 0:48/15 0:45/17 0:32/23 0:14/17
23 Кириленко Олександр 481 00:27:44 4:04/23 7:19/22 7:51/21 8:25/21 9:07/21 9:45/24 16:01/21 17:07/21 20:13/22 22:17/22 24:24/23 25:25/23 26:13/23 26:59/23 27:29/23 27:44/23
  Одеська ІІ +11:34 4:04/23 3:15/23 0:32/12 0:34/23 0:42/25 0:38/26 6:16/20 1:06/14 3:06/26 2:04/24 2:07/28 1:01/25 0:48/15 0:46/18 0:30/22 0:15/22
24 Манічев Денис 288 00:28:54 3:34/21 7:10/21 7:52/22 8:29/22 9:09/22 9:38/21 17:06/26 18:38/26 21:33/26 22:56/25 25:01/25 26:13/25 27:03/25 27:58/24 28:31/24 28:54/24
  Одеська ІІ +12:44 3:34/21 3:36/24 0:42/24 0:37/25 0:40/24 0:29/18 7:28/26 1:32/27 2:55/23 1:23/18 2:05/27 1:12/29 0:50/21 0:55/25 0:33/24 0:23/29
25 Середа Олексій 290 00:28:59 3:31/20 6:19/18 7:10/18 7:47/18 8:25/19 9:00/19 16:20/23 17:47/23 20:42/23 22:40/24 24:48/24 25:53/24 26:55/24 28:22/25 28:44/25 28:59/25
  Одеська ІІ +12:49 3:31/20 2:48/15 0:51/27 0:37/25 0:38/22 0:35/23 7:20/25 1:27/26 2:55/23 1:58/23 2:08/29 1:05/27 1:02/25 1:27/28 0:22/12 0:15/22
26 Гладкий Михайло 150 00:29:21 3:48/22 7:35/23 8:09/23 8:48/24 9:25/25 9:57/25 16:47/24 18:35/25 21:30/25 23:45/26 25:27/26 26:28/26 27:34/26 28:26/26 29:04/26 29:21/26
  Дніпропетровська б/р +13:11 3:48/22 3:47/25 0:34/18 0:39/27 0:37/17 0:32/20 6:50/22 1:48/29 2:55/23 2:15/28 1:42/21 1:01/25 1:06/26 0:52/22 0:38/27 0:17/26
27 Опанасенко Руслан 354 00:34:14 4:54/26 7:57/26 9:21/26 10:04/27 11:12/27 11:45/27 20:16/28 22:02/28 25:41/28 27:54/27 29:50/27 31:00/28 32:00/27 33:09/27 33:54/27 34:14/27
  Полтавська б/р +18:04 4:54/26 3:03/21 1:24/29 0:43/28 1:08/28 0:33/21 8:31/27 1:46/28 3:39/27 2:13/27 1:56/26 1:10/28 1:00/24 1:09/27 0:45/29 0:20/28
28 Ворона Николай 350 00:35:14 2:48/17 5:53/17 6:29/17 6:58/17 7:35/17 8:11/17 14:04/15 15:13/14 24:35/27 28:24/28 30:02/28 30:49/27 33:23/28 34:24/28 35:02/28 35:14/28
  Полтавська ІІІ +19:04 2:48/17 3:05/22 0:36/22 0:29/14 0:37/17 0:36/25 5:53/18 1:09/16 9:22/29 3:49/29 1:38/17 0:47/15 2:34/28 1:01/26 0:38/27 0:12/4
29 Малий Роман 286 00:42:52 5:38/27 9:44/28 11:01/29 12:07/29 13:39/29 14:38/29 29:21/29 30:46/29 34:36/29 36:42/29 38:24/29 39:16/29 41:18/29 42:01/29 42:34/29 42:52/29
  Одеська б/р +26:42 5:38/27 4:06/26 1:17/28 1:06/29 1:32/29 0:59/29 14:43/29 1:25/24 3:50/28 2:06/25 1:42/21 0:52/23 2:02/27 0:43/15 0:33/24 0:18/27
30 Дубок Богдан 478 DSQ 4:28 6:43 7:10 7:38 8:08 8:33 14:04 15:03 17:11 18:43 20:16 21:04 21:59 22:41 22:30 22:41
  м.Київ ІІІ   4:28 2:15 0:27 0:28 0:30 0:25 5:31 0:59 2:08 1:32 1:33 0:48 0:55 0:42 0:49 0:11
  Идеальный участник   00:15:52 2:13 1:42 0:22 0:23 0:26 0:17 4:00 0:49 1:37 0:51 1:07 0:33 0:32 0:31 0:19 0:10

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M21E , 21 КП, 3.780 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (44) КП-2 (31) КП-3 (32) КП-4 (34) КП-5 (37) КП-6 (38) КП-7 (39) КП-8 (36) КП-9 (40) КП-10(47) КП-11(35) КП-12(42) КП-13(41) КП-14(51) КП-15(52) КП-16(50) КП-17(49) КП-18(53) КП-19(55) КП-20(56) КП-21(100) Финиш
1 Савченко Олексій 378 00:17:33 0:33/4 1:56/1 2:20/1 2:47/1 3:57/1 4:16/1 4:37/1 4:49/1 5:53/1 6:38/1 7:20/1 7:36/1 11:33/1 12:25/1 13:06/1 14:05/1 15:02/1 15:59/1 16:30/1 17:00/1 17:22/1 17:33/1
  Сумська МСУ   0:33/4 1:23/1 0:24/3 0:27/2 1:10/1 0:19/1 0:21/1 0:12/1 1:04/4 0:45/1 0:42/4 0:16/1 3:57/5 0:52/6 0:41/3 0:59/2 0:57/2 0:57/1 0:31/2 0:30/1 0:22/3 0:11/2
2 Гичко Віталій 205 00:18:14 0:33/4 2:06/4 2:31/3 2:59/2 4:13/3 4:41/3 5:02/3 5:17/3 6:34/5 7:22/4 8:04/4 8:23/4 12:12/2 13:01/2 13:43/2 14:41/2 15:36/2 16:43/2 17:13/2 17:44/2 18:04/2 18:14/2
  Київська МСУ + 0:41 0:33/4 1:33/5 0:25/5 0:28/6 1:14/3 0:28/15 0:21/1 0:15/12 1:17/18 0:48/2 0:42/4 0:19/7 3:49/1 0:49/1 0:42/9 0:58/1 0:55/1 1:07/7 0:30/1 0:31/5 0:20/1 0:10/1
3 Сударєв Олексій 292 00:18:56 0:34/8 2:19/12 2:44/10 3:09/8 4:29/5 4:52/5 5:15/5 5:27/5 6:30/4 7:19/3 8:00/3 8:20/3 12:18/4 13:10/4 13:51/3 15:00/5 16:05/4 17:12/3 17:50/3 18:21/3 18:44/3 18:56/3
  Одеська МСУ + 1:23 0:34/8 1:45/14 0:25/5 0:25/1 1:20/4 0:23/5 0:23/8 0:12/1 1:03/2 0:49/3 0:41/2 0:20/12 3:58/6 0:52/6 0:41/3 1:09/17 1:05/7 1:07/7 0:38/19 0:31/5 0:23/5 0:12/8
4 Половінко Андрій 403 00:19:04 0:31/2 2:11/8 2:34/7 3:01/5 4:12/2 4:35/2 4:56/2 5:10/2 6:22/2 7:14/2 7:56/2 8:13/2 12:24/5 13:16/5 13:58/5 14:57/3 16:09/5 17:21/5 17:53/5 18:28/5 18:52/4 19:04/4
  Харківська МСУ + 1:31 0:31/2 1:40/9 0:23/1 0:27/2 1:11/2 0:23/5 0:21/1 0:14/7 1:12/14 0:52/8 0:42/4 0:17/3 4:11/11 0:52/6 0:42/9 0:59/2 1:12/16 1:12/11 0:32/4 0:35/17 0:24/8 0:12/8
5 Бадан Юрій 223 00:19:07 0:31/2 2:08/7 2:33/5 3:00/4 4:20/4 4:43/4 5:07/4 5:23/4 6:29/3 7:23/5 8:04/4 8:23/4 12:15/3 13:07/3 13:51/3 14:57/3 16:02/3 17:16/4 17:52/4 18:26/4 18:53/5 19:07/5
  Львівська МСУ + 1:34 0:31/2 1:37/7 0:25/5 0:27/2 1:20/4 0:23/5 0:24/13 0:16/21 1:06/5 0:54/10 0:41/2 0:19/7 3:52/2 0:52/6 0:44/14 1:06/12 1:05/7 1:14/15 0:36/13 0:34/14 0:27/21 0:14/21
6 Рачук Тарас 114 00:19:14 0:33/4 2:03/2 2:27/2 2:59/2 4:37/7 4:59/7 5:22/7 5:34/6 6:41/6 7:30/6 8:18/7 8:36/7 12:37/6 13:39/6 14:20/6 15:21/6 16:24/6 17:28/6 18:04/6 18:34/6 19:03/6 19:14/6
  Вінницька КМСУ + 1:41 0:33/4 1:30/3 0:24/3 0:32/15 1:38/14 0:22/3 0:23/8 0:12/1 1:07/7 0:49/3 0:48/17 0:18/6 4:01/7 1:02/18 0:41/3 1:01/5 1:03/6 1:04/4 0:36/13 0:30/1 0:29/26 0:11/2
7 Коваль Денис 484 00:19:30 0:30/1 2:05/3 2:31/3 3:10/9 4:36/6 4:58/6 5:20/6 5:34/6 6:41/6 7:31/7 8:15/6 8:35/6 12:53/7 13:43/7 14:24/7 15:25/7 16:26/7 17:32/7 18:10/7 18:51/7 19:18/7 19:30/7
  м.Київ МСУ + 1:57 0:30/1 1:35/6 0:26/8 0:39/22 1:26/8 0:22/3 0:22/5 0:14/7 1:07/7 0:50/6 0:44/12 0:20/12 4:18/14 0:50/3 0:41/3 1:01/5 1:01/5 1:06/6 0:38/19 0:41/23 0:27/21 0:12/8
8 Дяченко Вадим 398 00:19:38 0:39/17 2:07/6 2:34/7 3:07/7 4:56/11 5:20/10 5:45/10 5:59/9 7:02/9 7:56/9 8:43/9 9:05/9 13:12/9 14:01/8 14:42/8 15:43/8 16:42/8 17:57/8 18:32/8 19:02/8 19:26/8 19:38/8
  Харківська МСУ + 2:05 0:39/17 1:28/2 0:27/11 0:33/17 1:49/23 0:24/9 0:25/17 0:14/7 1:03/2 0:54/10 0:47/14 0:22/20 4:07/9 0:49/1 0:41/3 1:01/5 0:59/3 1:15/18 0:35/11 0:30/1 0:24/8 0:12/8
9 Ніколаєнко Руслан 485 00:20:20 0:36/13 2:17/10 2:48/12 3:19/12 4:58/12 5:28/12 5:51/12 6:06/11 7:13/10 8:14/10 9:01/10 9:20/10 13:36/11 14:33/11 15:14/10 16:20/11 17:29/10 18:40/11 19:16/12 19:46/9 20:08/9 20:20/9
  м.Київ МСУ + 2:47 0:36/13 1:41/10 0:31/23 0:31/12 1:39/15 0:30/20 0:23/8 0:15/12 1:07/7 1:01/24 0:47/14 0:19/7 4:16/12 0:57/14 0:41/3 1:06/12 1:09/13 1:11/9 0:36/13 0:30/1 0:22/3 0:12/8
10 Гонгальский Андрій 206 00:20:31 0:36/13 3:09/26 3:36/23 4:14/22 5:39/18 5:59/16 6:22/16 6:36/16 7:43/13 8:35/13 9:17/13 9:37/13 13:56/13 14:46/12 15:28/12 16:29/12 17:29/10 18:33/10 19:12/10 19:54/10 20:18/10 20:31/10
  Київська КМСУ + 2:58 0:36/13 2:33/27 0:27/11 0:38/21 1:25/6 0:20/2 0:23/8 0:14/7 1:07/7 0:52/8 0:42/4 0:20/12 4:19/15 0:50/3 0:42/9 1:01/5 1:00/4 1:04/4 0:39/22 0:42/24 0:24/8 0:13/15
11 Погребець Данило 441 00:20:37 0:33/4 2:16/9 2:42/9 3:14/10 4:48/9 5:12/9 5:43/9 6:22/13 7:42/12 8:31/12 9:10/12 9:27/11 13:22/10 14:30/10 15:14/10 16:19/10 17:29/10 18:42/12 19:15/11 20:03/12 20:26/12 20:37/11
  Черкаська КМСУ + 3:04 0:33/4 1:43/11 0:26/8 0:32/15 1:34/12 0:24/9 0:31/27 0:39/29 1:20/21 0:49/3 0:39/1 0:17/3 3:55/3 1:08/23 0:44/14 1:05/11 1:10/15 1:13/12 0:33/6 0:48/26 0:23/5 0:11/2
12 Левін Дмитро 399 00:20:38 0:41/22 2:44/23 3:10/20 3:39/15 5:26/16 6:03/17 6:25/17 6:40/17 7:46/14 8:42/15 9:24/14 9:43/14 13:38/12 14:52/13 15:34/13 16:35/13 17:42/13 18:56/13 19:29/13 20:01/11 20:25/11 20:38/12
  Харківська КМСУ + 3:05 0:41/22 2:03/24 0:26/8 0:29/8 1:47/21 0:37/27 0:22/5 0:15/12 1:06/5 0:56/15 0:42/4 0:19/7 3:55/3 1:14/28 0:42/9 1:01/5 1:07/11 1:14/15 0:33/6 0:32/8 0:24/8 0:13/15
13 Плахотнік Дмитро 402 00:20:49 0:35/11 2:06/4 2:33/5 3:03/6 4:40/8 5:03/8 5:26/8 5:39/8 6:52/8 7:43/8 8:26/8 8:46/8 13:05/8 14:27/9 15:05/9 16:06/9 17:13/9 18:13/9 18:44/9 20:13/13 20:38/13 20:49/13
  Харківська МСМК + 3:16 0:35/11 1:31/4 0:27/11 0:30/9 1:37/13 0:23/5 0:23/8 0:13/5 1:13/15 0:51/7 0:43/9 0:20/12 4:19/15 1:22/29 0:38/1 1:01/5 1:07/11 1:00/2 0:31/2 1:29/28 0:25/15 0:11/2
14 Матяш Вячеслав 536 00:21:03 0:38/16 2:40/22 3:07/18 3:40/16 5:40/19 6:06/18 6:31/18 6:44/18 7:54/18 8:49/16 9:34/16 9:51/16 14:08/14 15:01/14 15:47/14 16:54/14 18:00/14 19:14/14 19:52/14 20:24/14 20:51/14 21:03/14
  Київська + 3:30 0:38/16 2:02/23 0:27/11 0:33/17 2:00/27 0:26/12 0:25/17 0:13/5 1:10/12 0:55/13 0:45/13 0:17/3 4:17/13 0:53/10 0:46/18 1:07/15 1:06/10 1:14/15 0:38/19 0:32/8 0:27/21 0:12/8
15 Федотов Роман 404 00:21:26 0:39/17 2:18/11 2:46/11 3:16/11 5:06/13 5:35/13 6:01/13 6:16/12 7:47/16 8:41/14 9:28/15 9:49/15 14:13/15 15:15/15 15:58/15 17:07/16 18:28/16 19:39/15 20:12/15 20:46/15 21:12/15 21:26/15
  Харківська МСМК + 3:53 0:39/17 1:39/8 0:28/16 0:30/9 1:50/24 0:29/18 0:26/19 0:15/12 1:31/25 0:54/10 0:47/14 0:21/17 4:24/18 1:02/18 0:43/13 1:09/17 1:21/20 1:11/9 0:33/6 0:34/14 0:26/18 0:14/21
16 Петровець Микола 401 00:21:31 0:35/11 2:25/15 2:48/12 4:43/26 6:08/23 6:36/22 6:57/22 7:09/22 8:18/20 9:16/20 9:59/19 10:15/18 14:22/17 15:15/15 16:00/16 17:00/15 18:22/15 19:44/16 20:20/16 20:53/16 21:17/16 21:31/16
  Харківська МСУ + 3:58 0:35/11 1:50/17 0:23/1 1:55/27 1:25/6 0:28/15 0:21/1 0:12/1 1:09/11 0:58/17 0:43/9 0:16/1 4:07/9 0:53/10 0:45/16 1:00/4 1:22/21 1:22/21 0:36/13 0:33/10 0:24/8 0:14/21
17 Ключников Дмитро 154 00:21:43 0:39/17 2:23/13 2:53/14 3:23/13 4:54/10 5:24/11 5:48/11 6:03/10 7:16/11 8:16/11 9:09/11 9:36/12 14:20/16 15:17/17 16:06/17 17:17/17 18:33/17 19:51/17 20:26/17 21:06/17 21:30/17 21:43/17
  Дніпропетровська МСУ + 4:10 0:39/17 1:44/12 0:30/21 0:30/9 1:31/10 0:30/20 0:24/13 0:15/12 1:13/15 1:00/20 0:53/22 0:27/27 4:44/22 0:57/14 0:49/23 1:11/19 1:16/18 1:18/20 0:35/11 0:40/21 0:24/8 0:13/15
18 Переверзєв Данило 158 00:22:05 0:43/25 2:27/16 2:58/16 3:29/14 5:11/14 5:41/15 6:07/14 6:22/13 7:49/17 8:53/17 9:41/17 10:01/17 14:48/19 15:47/19 16:36/19 17:47/18 18:56/18 20:09/18 20:50/18 21:23/18 21:53/18 22:05/18
  Дніпропетровська КМСУ + 4:32 0:43/25 1:44/12 0:31/23 0:31/12 1:42/17 0:30/20 0:26/19 0:15/12 1:27/23 1:04/27 0:48/17 0:20/12 4:47/23 0:59/17 0:49/23 1:11/19 1:09/13 1:13/12 0:41/26 0:33/10 0:30/27 0:12/8
19 Крутько Микита 155 00:22:10 0:34/8 2:32/18 4:05/28 4:32/24 6:20/24 6:46/24 7:08/23 7:23/23 8:42/23 9:38/23 10:21/21 10:47/22 15:18/21 16:11/21 16:56/21 18:03/19 19:08/19 20:24/19 20:56/19 21:30/19 21:56/19 22:10/19
  Дніпропетровська КМСУ + 4:37 0:34/8 1:58/20 1:33/28 0:27/2 1:48/22 0:26/12 0:22/5 0:15/12 1:19/19 0:56/15 0:43/9 0:26/24 4:31/19 0:53/10 0:45/16 1:07/15 1:05/7 1:16/19 0:32/4 0:34/14 0:26/18 0:14/21
20 Магас Iгор 400 00:22:59 0:41/22 2:39/21 3:10/20 3:45/17 5:12/15 5:40/14 6:07/14 6:22/13 7:46/14 8:56/18 9:51/18 10:17/19 14:49/20 15:51/20 16:41/20 18:11/20 19:30/20 20:58/20 21:35/20 22:12/20 22:45/20 22:59/20
  Харківська КМСУ + 5:26 0:41/22 1:58/20 0:31/23 0:35/19 1:27/9 0:28/15 0:27/23 0:15/12 1:24/22 1:10/29 0:55/24 0:26/24 4:32/20 1:02/18 0:50/26 1:30/28 1:19/19 1:28/26 0:37/17 0:37/19 0:33/28 0:14/21
21 Мортин Дмитрий 257 00:23:53 0:39/17 2:58/24 3:58/27 4:35/25 6:20/24 6:50/25 7:17/24 7:34/24 8:53/24 9:53/24 10:41/24 11:02/24 16:01/23 17:08/23 17:54/23 19:07/22 20:36/22 22:03/22 22:42/21 23:15/21 23:40/21 23:53/21
  Молдова І + 6:20 0:39/17 2:19/25 1:00/27 0:37/20 1:45/18 0:30/20 0:27/23 0:17/26 1:19/19 1:00/20 0:48/17 0:21/17 4:59/26 1:07/22 0:46/18 1:13/22 1:29/23 1:27/24 0:39/22 0:33/10 0:25/15 0:13/15
22 Курочкін Дмитро 156 00:24:02 0:41/22 2:28/17 2:55/15 4:09/20 5:50/20 6:21/20 6:48/20 7:05/20 8:21/21 9:23/21 10:22/22 10:43/21 15:22/22 16:33/22 17:22/22 18:35/21 19:48/21 21:15/21 22:43/22 23:22/22 23:47/22 24:02/22
  Дніпропетровська КМСУ + 6:29 0:41/22 1:47/15 0:27/11 1:14/26 1:41/16 0:31/24 0:27/23 0:17/26 1:16/17 1:02/25 0:59/25 0:21/17 4:39/21 1:11/26 0:49/23 1:13/22 1:13/17 1:27/24 1:28/29 0:39/20 0:25/15 0:15/29
23 Балась Максим 483 00:24:58 1:03/28 3:01/25 3:29/22 4:10/21 5:56/22 6:22/21 6:48/20 7:06/21 8:08/19 9:07/19 10:10/20 10:33/20 14:37/18 15:28/18 16:08/18 20:47/26 22:21/26 23:22/26 23:55/25 24:26/24 24:47/23 24:58/23
  м.Київ КМСУ + 7:25 1:03/28 1:58/20 0:28/16 0:41/23 1:46/19 0:26/12 0:26/19 0:18/28 1:02/1 0:59/18 1:03/27 0:23/21 4:04/8 0:51/5 0:40/2 4:39/29 1:34/24 1:01/3 0:33/6 0:31/5 0:21/2 0:11/2
24 Алешин Андрей 372 00:25:01 0:43/25 2:37/20 3:07/18 3:48/18 5:34/17 6:08/19 6:35/19 6:51/19 8:23/22 9:29/22 10:32/23 10:56/23 16:12/24 17:20/25 18:08/25 19:30/24 21:11/24 22:42/24 23:40/24 24:20/23 24:48/24 25:01/24
  Приднестровье І + 7:28 0:43/25 1:54/18 0:30/21 0:41/23 1:46/19 0:34/26 0:27/23 0:16/21 1:32/27 1:06/28 1:03/27 0:24/23 5:16/27 1:08/23 0:48/20 1:22/27 1:41/26 1:31/27 0:58/28 0:40/21 0:28/25 0:13/15
25 Волошин Дмитрий 101 00:25:28 0:36/13 2:23/13 3:56/26 4:24/23 5:55/21 6:40/23 7:28/27 7:43/25 9:15/26 10:10/26 10:59/26 11:18/26 16:14/25 17:11/24 17:59/24 19:12/23 20:55/23 22:21/23 22:54/23 24:51/26 25:14/25 25:28/25
  Беларусь І + 7:55 0:36/13 1:47/15 1:33/28 0:28/6 1:31/10 0:45/28 0:48/28 0:15/12 1:32/27 0:55/13 0:49/20 0:19/7 4:56/24 0:57/14 0:48/20 1:13/22 1:43/27 1:26/22 0:33/6 1:57/29 0:23/5 0:14/21
26 Ракша Микита 426 00:25:35 0:40/21 2:35/19 3:03/17 4:01/19 6:28/26 7:01/26 7:27/25 7:43/25 9:17/27 10:16/27 11:10/27 11:36/27 16:33/26 17:46/26 18:39/26 19:55/25 21:23/25 23:10/25 23:55/25 24:48/25 25:21/26 25:35/26
  Херсонська КМСУ + 8:02 0:40/21 1:55/19 0:28/16 0:58/25 2:27/28 0:33/25 0:26/19 0:16/21 1:34/29 0:59/18 0:54/23 0:26/24 4:57/25 1:13/27 0:53/28 1:16/26 1:28/22 1:47/29 0:45/27 0:53/27 0:33/28 0:14/21
27 Устименко Богдан 442 00:26:54 0:44/27 3:16/27 3:51/24 7:03/29 8:59/28 9:51/29 10:41/29 10:55/29 12:24/29 13:24/29 14:25/29 15:02/29 19:24/28 20:19/27 21:10/27 22:16/27 23:53/27 25:06/27 25:46/27 26:19/27 26:43/27 26:54/27
  Черкаська КМСУ + 9:21 0:44/27 2:32/26 0:35/26 3:12/29 1:56/26 0:52/29 0:50/29 0:14/7 1:29/24 1:00/20 1:01/26 0:37/29 4:22/17 0:55/13 0:51/27 1:06/12 1:37/25 1:13/12 0:40/25 0:33/10 0:24/8 0:11/2
28 Кищенко Олег 153 00:27:47 1:10/29 3:44/29 4:12/29 4:43/26 6:34/27 7:03/27 7:27/25 7:43/25 8:53/24 9:53/24 10:45/25 11:08/25 19:13/27 20:23/28 21:19/28 22:30/28 24:16/28 25:42/28 26:21/28 27:07/28 27:34/28 27:47/28
  Дніпропетровська ІІ +10:14 1:10/29 2:34/28 0:28/16 0:31/12 1:51/25 0:29/18 0:24/13 0:16/21 1:10/12 1:00/20 0:52/21 0:23/21 8:05/29 1:10/25 0:56/29 1:11/19 1:46/28 1:26/22 0:39/22 0:46/25 0:27/21 0:13/15
29 Петрович Вадим 440 00:29:02 0:34/8 3:24/28 3:53/25 6:18/28 9:25/29 9:49/28 10:13/28 10:29/28 12:00/28 13:02/28 14:10/28 14:37/28 20:22/29 21:24/29 22:12/29 23:27/29 25:33/29 27:09/29 27:46/29 28:22/29 28:48/29 29:02/29
  Черкаська КМСУ +11:29 0:34/8 2:50/29 0:29/20 2:25/28 3:07/29 0:24/9 0:24/13 0:16/21 1:31/25 1:02/25 1:08/29 0:27/27 5:45/28 1:02/18 0:48/20 1:15/25 2:06/29 1:36/28 0:37/17 0:36/18 0:26/18 0:14/21
30 Балабанов Павло 377 DSQ 2:02 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 460:48 4:50 460:48 460:48 460:48 9:45 460:48
  Сумська КМСУ   2:02 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 **:02 error 0:00 0:00 **:57 error
31 Зачешигрива Богдан 439 DSQ 1:19 3:06 3:33 4:10 5:52 6:15 6:50 7:03 8:11 9:09 10:24 10:40 15:12 16:20 22:57 18:24 19:35 20:51 21:32 22:06 22:45 22:57
  Черкаська КМСУ   1:19 1:47 0:27 0:37 1:42 0:23 0:35 0:13 1:08 0:58 1:15 0:16 4:32 1:08 6:37 -4:27 1:11 1:16 0:41 0:34 0:39 0:12
32 Фокін Артем 486 DSQ 0:34 2:09 2:44 7:00 8:20 8:46 9:08 26:08 10:30 11:27 12:10 12:27 17:01 19:24 20:13 21:20 22:37 23:54 24:38 25:20 25:52 26:08
  м.Київ КМСУ   0:34 1:35 0:35 4:16 1:20 0:26 0:22 17:00 **:22 0:57 0:43 0:17 4:34 2:23 0:49 1:07 1:17 1:17 0:44 0:42 0:32 0:16
  Идеальный участник   00:17:01 0:30 1:23 0:23 0:25 1:10 0:19 0:21 0:12 1:02 0:45 0:39 0:16 3:49 0:49 0:38 0:58 0:55 0:57 0:30 0:30 0:20 0:10

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M35 , 15 КП, 3.300 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (32) КП-2 (37) КП-3 (38) КП-4 (39) КП-5 (35) КП-6 (42) КП-7 (41) КП-8 (51) КП-9 (44) КП-10(49) КП-11(53) КП-12(55) КП-13(56) КП-14(62) КП-15(100) Финиш
1 Бурилко Микола 180 00:18:20 2:15/2 4:25/3 4:50/2 5:15/2 5:43/2 6:07/2 10:38/1 11:35/1 13:20/1 14:21/1 15:34/1 16:29/1 17:04/1 17:43/1 18:07/1 18:20/1
  Житомирська ІІ   2:15/2 2:10/4 0:25/2 0:25/1 0:28/1 0:24/5 4:31/3 0:57/1 1:45/2 1:01/4 1:13/1 0:55/12 0:35/1 0:39/3 0:24/7 0:13/3
2 Скрипка Олександр 160 00:18:22 2:25/3 4:24/2 4:58/3 5:24/3 5:52/3 6:12/3 10:38/1 11:52/2 13:41/3 14:37/3 16:01/3 16:37/3 17:12/3 17:46/2 18:07/1 18:22/2
  Дніпропетровська КМСУ + 0:02 2:25/3 1:59/2 0:34/11 0:26/2 0:28/1 0:20/2 4:26/2 1:14/12 1:49/3 0:56/1 1:24/4 0:36/1 0:35/1 0:34/1 0:21/2 0:15/9
3 Прасолов Константин 295 00:18:26 2:12/1 4:04/1 4:26/1 4:52/1 5:23/1 5:43/1 10:44/3 11:53/3 13:32/2 14:33/2 15:53/2 16:32/2 17:08/2 17:51/3 18:14/3 18:26/3
  Одеська КМСУ + 0:06 2:12/1 1:52/1 0:22/1 0:26/2 0:31/3 0:20/2 5:01/7 1:09/9 1:39/1 1:01/4 1:20/3 0:39/4 0:36/3 0:43/8 0:23/3 0:12/2
4 Петрочук Дмитро 135 00:18:53 2:27/4 4:37/5 5:05/4 5:33/4 6:04/4 6:23/4 11:18/4 12:17/4 14:10/4 15:11/4 16:26/4 17:03/4 17:41/4 18:15/4 18:38/4 18:53/4
  Волинська б/р + 0:33 2:27/4 2:10/4 0:28/4 0:28/5 0:31/3 0:19/1 4:55/6 0:59/2 1:53/5 1:01/4 1:15/2 0:37/3 0:38/4 0:34/1 0:23/3 0:15/9
5 Козирєв Андрій 181 00:20:24 2:38/7 4:52/6 5:26/6 5:55/6 6:34/7 7:00/7 11:42/5 13:04/5 15:09/5 16:09/5 17:48/5 18:24/5 19:09/5 19:51/5 20:11/5 20:24/5
  Житомирська І + 2:04 2:38/7 2:14/6 0:34/11 0:29/7 0:39/11 0:26/7 4:42/4 1:22/16 2:05/8 1:00/3 1:39/11 0:36/1 0:45/12 0:42/7 0:20/1 0:13/3
6 Колесник Дмитро 293 00:21:07 3:30/13 5:51/11 6:23/10 6:52/10 7:28/10 8:52/12 13:11/10 14:10/9 15:59/7 16:58/6 18:25/6 19:10/6 19:48/6 20:29/6 20:56/6 21:07/6
  Одеська ІІ + 2:47 3:30/13 2:21/10 0:32/8 0:29/7 0:36/9 1:24/17 4:19/1 0:59/2 1:49/3 0:59/2 1:27/7 0:45/7 0:38/4 0:41/5 0:27/12 0:11/1
7 Агафонов Дмитро 246 00:21:16 2:31/5 4:36/4 5:05/4 5:37/5 6:12/5 6:39/5 13:02/8 14:02/8 16:02/8 17:04/7 18:32/7 19:13/7 19:52/7 20:39/7 21:02/7 21:16/7
  Миколаївська КМСУ + 2:56 2:31/5 2:05/3 0:29/5 0:32/11 0:35/7 0:27/9 6:23/14 1:00/4 2:00/7 1:02/7 1:28/8 0:41/5 0:39/7 0:47/10 0:23/3 0:14/7
8 Зарубін Сергій 195 00:22:02 4:16/16 6:32/13 6:58/13 7:27/13 7:59/12 8:25/11 13:37/11 14:42/11 16:37/11 17:45/10 19:18/11 20:00/9 20:43/9 21:23/8 21:47/8 22:02/8
  Кіровоградська КМСУ + 3:42 4:16/16 2:16/8 0:26/3 0:29/7 0:32/5 0:26/7 5:12/8 1:05/6 1:55/6 1:08/8 1:33/10 0:42/6 0:43/8 0:40/4 0:24/7 0:15/9
9 Мізернюк Владислав 427 00:22:26 2:31/5 5:12/8 5:42/8 6:09/8 6:50/8 7:20/8 13:08/9 14:16/10 16:32/10 17:48/11 19:14/10 20:06/10 20:49/10 21:34/9 22:10/9 22:26/9
  Херсонська КМСУ + 4:06 2:31/5 2:41/12 0:30/6 0:27/4 0:41/14 0:30/10 5:48/10 1:08/8 2:16/11 1:16/11 1:26/6 0:52/10 0:43/8 0:45/9 0:36/17 0:16/13
10 Волощук 765 00:22:36 3:01/11 5:20/9 5:58/9 6:26/9 7:01/9 7:42/9 12:34/7 13:36/6 15:43/6 17:12/8 18:52/8 19:37/8 20:20/8 21:59/10 22:22/10 22:36/10
  Рівне + 4:16 3:01/11 2:19/9 0:38/14 0:28/5 0:35/7 0:41/15 4:52/5 1:02/5 2:07/9 1:29/14 1:40/12 0:45/7 0:43/8 1:39/16 0:23/3 0:14/7
11 Дубинин Святослав 211 00:23:14 2:39/8 4:54/7 5:28/7 5:58/7 6:32/6 6:54/6 12:33/6 13:38/7 16:04/9 17:25/9 19:07/9 21:05/11 21:48/11 22:35/11 22:59/11 23:14/11
  Луганська І + 4:54 2:39/8 2:15/7 0:34/11 0:30/10 0:34/6 0:22/4 5:39/9 1:05/6 2:26/13 1:21/13 1:42/14 1:58/17 0:43/8 0:47/10 0:24/7 0:15/9
12 Собчук Сергій 196 00:24:27 2:53/9 6:52/15 7:34/15 8:10/14 8:48/13 9:13/13 15:03/13 16:12/13 18:27/13 20:11/13 21:36/13 22:28/13 23:06/13 23:47/12 24:14/12 24:27/12
  Кіровоградська ІІ + 6:07 2:53/9 3:59/16 0:42/16 0:36/13 0:38/10 0:25/6 5:50/11 1:09/9 2:15/10 1:44/15 1:25/5 0:52/10 0:38/4 0:41/5 0:27/12 0:13/3
13 Піщурніков Олег 294 00:24:47 2:59/10 5:45/10 6:25/11 7:11/11 7:51/11 8:22/10 14:18/12 15:33/12 17:54/12 19:14/12 20:57/12 22:06/12 22:59/12 23:56/13 24:30/13 24:47/13
  Одеська ІІ + 6:27 2:59/10 2:46/13 0:40/15 0:46/16 0:40/12 0:31/12 5:56/12 1:15/14 2:21/12 1:20/12 1:43/15 1:09/15 0:53/14 0:57/14 0:34/16 0:17/15
14 Боярський Дмитро 358 00:25:36 3:15/12 6:42/14 7:14/14 8:24/15 9:04/14 9:44/14 15:51/14 17:05/14 19:41/14 20:52/14 22:32/14 23:19/14 24:04/14 24:52/14 25:20/14 25:36/14
  Полтавська І + 7:16 3:15/12 3:27/14 0:32/8 1:10/17 0:40/12 0:40/14 6:07/13 1:14/12 2:36/15 1:11/9 1:40/12 0:47/9 0:45/12 0:48/12 0:28/14 0:16/13
15 Жуненко Сергей 194 00:28:50 3:38/14 6:06/12 6:36/12 7:15/12 10:31/15 11:01/15 17:41/15 18:50/15 21:18/15 24:01/15 25:30/15 26:30/15 27:23/15 28:13/15 28:37/15 28:50/15
  Кіровоградська ІІІ +10:30 3:38/14 2:28/11 0:30/6 0:39/14 3:16/17 0:30/10 6:40/15 1:09/9 2:28/14 2:43/16 1:29/9 1:00/13 0:53/14 0:50/13 0:24/7 0:13/3
16 Сідлецький Руслан 115 00:35:09 3:52/15 8:10/16 9:12/16 9:53/16 10:59/16 11:31/16 18:48/16 20:38/16 24:06/16 27:51/16 30:34/16 31:57/17 33:16/17 34:21/16 34:51/16 35:09/16
  Вінницька б/р +16:49 3:52/15 4:18/17 1:02/17 0:41/15 1:06/15 0:32/13 7:17/16 1:50/17 3:28/17 3:45/17 2:43/17 1:23/16 1:19/17 1:05/15 0:30/15 0:18/17
17 Рильський Олег 296 00:35:47 5:46/17 9:29/17 10:02/17 10:36/17 13:21/17 14:02/17 23:51/17 25:07/17 27:44/17 28:56/17 30:49/17 31:53/16 32:48/16 35:05/17 35:30/17 35:47/17
  Одеська ІІ +17:27 5:46/17 3:43/15 0:33/10 0:34/12 2:45/16 0:41/15 9:49/17 1:16/15 2:37/16 1:12/10 1:53/16 1:04/14 0:55/16 2:17/17 0:25/11 0:17/15
18 Рязанов Вячеслав 533 DSQ 3:48 7:57 8:55 9:30 10:13 10:58 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51 385:51
  Одеська б/р   3:48 4:09 0:58 0:35 0:43 0:45 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:16:58 2:12 1:52 0:22 0:25 0:28 0:19 4:19 0:57 1:39 0:56 1:13 0:36 0:35 0:34 0:20 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M45 , 24 КП, 2.890 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (44) КП-2 (50) КП-3 (46) КП-4 (31) КП-5 (32) КП-6 (33) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (59) КП-10(38) КП-11(39) КП-12(36) КП-13(42) КП-14(34) КП-15(49) КП-16(61) КП-17(48) КП-18(63) КП-19(53) КП-20(55) КП-21(56) КП-22(54) КП-23(62) КП-24(100) Финиш
1 Федько Сергій 406 00:17:43 0:41/2 1:03/2 2:29/1 2:59/1 3:27/1 4:07/1 4:38/1 5:39/1 6:53/1 7:19/1 7:48/1 8:05/1 8:53/1 9:59/1 12:07/1 13:00/1 13:41/1 14:21/1 14:50/1 15:32/1 16:08/1 16:48/1 17:08/1 17:30/1 17:43/1
  Харківська КМСУ   0:41/2 0:22/3 1:26/1 0:30/1 0:28/2 0:40/1 0:31/1 1:01/5 1:14/1 0:26/5 0:29/3 0:17/2 0:48/1 1:06/5 2:08/3 0:53/1 0:41/5 0:40/1 0:29/1 0:42/2 0:36/1 0:40/1 0:20/3 0:22/2 0:13/4
2 Могуренко Олександр 405 00:19:37 0:44/4 1:04/3 2:33/3 3:15/3 3:49/3 4:35/3 5:15/3 6:20/5 7:55/5 8:22/4 8:49/4 9:07/4 10:06/3 11:11/3 13:37/4 14:34/4 15:19/4 16:03/4 16:32/4 17:09/3 17:47/3 18:31/2 19:01/2 19:25/2 19:37/2
  Харківська КМСУ + 1:54 0:44/4 0:20/2 1:29/3 0:42/4 0:34/7 0:46/5 0:40/6 1:05/6 1:35/5 0:27/7 0:27/1 0:18/5 0:59/5 1:05/3 2:26/5 0:57/3 0:45/7 0:44/5 0:29/1 0:37/1 0:38/2 0:44/2 0:30/11 0:24/7 0:12/1
3 Власюк Олександр 297 00:19:44 0:42/3 1:05/4 2:31/2 3:18/4 3:50/4 4:35/3 5:15/3 6:10/3 7:43/3 8:08/3 8:38/3 8:55/3 10:09/4 11:24/5 13:26/2 14:21/2 15:11/3 15:51/3 16:21/2 17:07/2 17:45/2 18:53/3 19:11/3 19:32/3 19:44/3
  Одеська І + 2:01 0:42/3 0:23/6 1:26/1 0:47/8 0:32/3 0:45/4 0:40/6 0:55/2 1:33/4 0:25/4 0:30/6 0:17/2 1:14/10 1:15/8 2:02/1 0:55/2 0:50/10 0:40/1 0:30/3 0:46/4 0:38/2 1:08/11 0:18/1 0:21/1 0:12/1
4 Кириченко Віталій 299 00:19:59 0:38/1 0:57/1 2:36/4 3:10/2 3:42/2 4:28/2 5:03/2 6:08/2 7:34/2 7:58/2 8:29/2 8:48/2 9:56/2 11:03/2 13:38/5 14:41/5 15:20/5 16:04/5 16:35/5 17:23/5 18:05/5 18:59/4 19:23/4 19:46/4 19:59/4
  Одеська МСМК + 2:16 0:38/1 0:19/1 1:39/6 0:34/3 0:32/3 0:46/5 0:35/3 1:05/6 1:26/2 0:24/2 0:31/7 0:19/6 1:08/8 1:07/6 2:35/7 1:03/5 0:39/3 0:44/5 0:31/4 0:48/7 0:42/5 0:54/4 0:24/7 0:23/5 0:13/4
5 Манічев Олександр 301 00:20:09 0:48/7 1:12/8 2:52/8 3:22/5 3:54/5 4:37/5 5:25/6 6:19/4 8:17/6 8:45/6 9:13/6 9:33/6 10:22/5 11:23/4 13:30/3 14:27/3 15:07/2 15:50/2 16:28/3 17:20/4 17:58/4 19:11/5 19:31/5 19:54/5 20:09/5
  Одеська КМСУ + 2:26 0:48/7 0:24/8 1:40/7 0:30/1 0:32/3 0:43/2 0:48/13 0:54/1 1:58/8 0:28/8 0:28/2 0:20/9 0:49/2 1:01/1 2:07/2 0:57/3 0:40/4 0:43/3 0:38/7 0:52/9 0:38/2 1:13/13 0:20/3 0:23/5 0:15/9
6 Могуренко Віктор 247 00:20:51 0:45/6 1:07/5 2:38/5 3:23/6 3:57/6 4:44/6 5:22/5 6:20/5 7:51/4 8:24/5 8:53/5 9:12/5 10:24/6 11:31/6 14:01/6 15:04/6 15:42/6 16:56/7 17:35/7 18:25/7 19:08/7 19:52/6 20:17/6 20:39/6 20:51/6
  Миколаївська КМСУ + 3:08 0:45/6 0:22/3 1:31/4 0:45/5 0:34/7 0:47/7 0:38/5 0:58/3 1:31/3 0:33/10 0:29/3 0:19/6 1:12/9 1:07/6 2:30/6 1:03/5 0:38/2 1:14/14 0:39/8 0:50/8 0:43/8 0:44/2 0:25/8 0:22/2 0:12/1
7 Усенко Андрій 487 00:21:13 0:49/8 1:11/7 2:48/7 3:33/7 4:06/7 5:03/7 5:35/7 6:44/7 8:32/7 8:58/7 9:27/7 9:46/7 10:40/7 12:02/7 14:19/7 15:22/7 16:10/7 16:53/6 17:26/6 18:12/6 18:54/6 20:15/7 20:33/7 21:00/7 21:13/7
  м.Київ КМСУ + 3:30 0:49/8 0:22/3 1:37/5 0:45/5 0:33/6 0:57/9 0:32/2 1:09/8 1:48/6 0:26/5 0:29/3 0:19/6 0:54/4 1:22/10 2:17/4 1:03/5 0:48/8 0:43/3 0:33/5 0:46/4 0:42/5 1:21/15 0:18/1 0:27/10 0:13/4
8 Павлюков Ігор 213 00:23:26 0:44/4 1:07/5 2:47/6 4:05/8 4:40/8 5:27/8 6:03/8 7:12/8 10:43/8 11:07/8 11:38/8 11:54/8 12:47/8 13:52/8 16:30/8 17:41/8 18:18/8 19:03/8 19:39/8 20:26/8 21:08/8 22:25/8 22:48/8 23:10/8 23:26/8
  Луганська КМСУ + 5:43 0:44/4 0:23/6 1:40/7 1:18/14 0:35/10 0:47/7 0:36/4 1:09/8 3:31/14 0:24/2 0:31/7 0:16/1 0:53/3 1:05/3 2:38/8 1:11/8 0:37/1 0:45/7 0:36/6 0:47/6 0:42/5 1:17/14 0:23/6 0:22/2 0:16/11
9 Шеренковський Олег 488 00:26:16 0:54/9 1:23/9 3:24/9 4:16/9 4:55/9 6:16/9 6:57/9 8:25/9 10:58/9 11:34/9 12:12/9 12:46/9 14:00/10 15:19/9 18:23/9 19:46/9 20:30/9 21:35/9 22:21/9 23:19/9 24:10/9 25:12/9 25:38/9 26:02/9 26:16/9
  м.Київ ІІ + 8:33 0:54/9 0:29/10 2:01/9 0:52/11 0:39/11 1:21/14 0:41/8 1:28/13 2:33/12 0:36/13 0:38/11 0:34/14 1:14/10 1:19/9 3:04/9 1:23/13 0:44/6 1:05/12 0:46/10 0:58/12 0:51/9 1:02/9 0:26/9 0:24/7 0:14/8
10 Коновалов Сергій 212 00:27:13 1:07/11 2:06/13 4:22/13 5:11/11 5:57/11 6:59/11 7:46/11 9:13/11 11:09/10 11:37/10 12:20/10 12:52/10 13:52/9 15:29/10 18:42/10 19:56/10 21:03/10 21:58/10 22:49/10 23:43/10 24:38/10 25:48/10 26:19/10 26:56/10 27:13/10
  Луганська І + 9:30 1:07/11 0:59/16 2:16/11 0:49/10 0:46/12 1:02/11 0:47/12 1:27/12 1:56/7 0:28/8 0:43/14 0:32/13 1:00/6 1:37/12 3:13/12 1:14/9 1:07/13 0:55/8 0:51/13 0:54/10 0:55/12 1:10/12 0:31/13 0:37/14 0:17/12
11 Постельняк Олег 379 00:28:34 1:09/13 1:42/12 4:04/11 4:51/10 5:38/10 6:48/10 7:38/10 9:06/10 11:47/12 12:21/12 13:00/12 13:24/12 14:48/11 16:16/11 19:43/11 21:03/11 21:52/11 23:03/11 23:51/11 24:57/11 25:58/11 26:58/11 27:36/11 28:11/11 28:34/11
  Сумська КМСУ +10:51 1:09/13 0:33/12 2:22/14 0:47/8 0:47/13 1:10/13 0:50/14 1:28/13 2:41/13 0:34/11 0:39/12 0:24/11 1:24/13 1:28/11 3:27/14 1:20/12 0:49/9 1:11/13 0:48/11 1:06/13 1:01/14 1:00/7 0:38/15 0:35/13 0:23/15
12 Седашов Станiслав 303 00:28:45 1:08/12 1:41/11 4:08/12 5:21/12 6:08/12 7:17/12 8:02/12 9:18/12 11:24/11 11:59/11 12:41/11 13:04/11 15:14/12 17:23/12 20:29/12 21:44/12 22:37/12 23:35/12 24:23/12 25:32/12 26:28/12 27:29/12 27:59/12 28:30/12 28:45/12
  Одеська б/р +11:02 1:08/12 0:33/12 2:27/15 1:13/13 0:47/13 1:09/12 0:45/9 1:16/11 2:06/11 0:35/12 0:42/13 0:23/10 2:10/14 2:09/13 3:06/10 1:15/10 0:53/11 0:58/9 0:48/11 1:09/14 0:56/13 1:01/8 0:30/11 0:31/11 0:15/9
13 Поліщук Валерій 214 00:29:53 1:03/10 1:30/10 3:46/10 9:27/15 9:54/15 10:38/15 11:28/15 12:26/15 14:24/14 14:47/14 15:20/14 15:37/14 16:38/14 17:42/13 20:56/13 22:44/13 24:14/13 25:13/13 26:16/13 27:00/13 27:54/13 28:49/13 29:11/13 29:36/13 29:53/13
  Луганська ІІІ +12:10 1:03/10 0:27/9 2:16/11 5:41/16 0:27/1 0:44/3 0:50/14 0:58/3 1:58/8 0:23/1 0:33/9 0:17/2 1:01/7 1:04/2 3:14/13 1:48/14 1:30/15 0:59/10 1:03/14 0:44/3 0:54/11 0:55/5 0:22/5 0:25/9 0:17/12
14 Грицина Ігор 197 00:32:17 3:08/16 3:39/16 5:43/15 6:29/14 7:03/14 8:01/13 8:46/13 9:58/13 11:59/13 13:13/13 13:50/13 14:18/13 15:39/13 21:12/14 24:19/14 25:34/14 26:30/14 27:30/14 28:15/14 29:10/14 30:02/14 30:57/14 31:26/14 31:59/14 32:17/14
  Кіровоградська І +14:34 3:08/16 0:31/11 2:04/10 0:46/7 0:34/7 0:58/10 0:45/9 1:12/10 2:01/10 1:14/16 0:37/10 0:28/12 1:21/12 5:33/16 3:07/11 1:15/10 0:56/12 1:00/11 0:45/9 0:55/11 0:52/10 0:55/5 0:29/10 0:33/12 0:18/14
15 Лисоконь Ігор 300 00:48:40 1:40/14 2:14/14 4:34/14 5:43/13 6:39/13 9:43/14 10:29/14 12:02/14 16:46/15 17:22/15 18:06/15 19:58/15 25:43/15 30:52/15 34:53/15 37:58/15 39:17/15 41:07/15 42:16/15 43:41/15 44:59/15 46:52/15 47:32/15 48:16/15 48:40/15
  Одеська б/р +30:57 1:40/14 0:34/14 2:20/13 1:09/12 0:56/15 3:04/16 0:46/11 1:33/15 4:44/15 0:36/13 0:44/15 1:52/16 5:45/16 5:09/15 4:01/15 3:05/16 1:19/14 1:50/16 1:09/15 1:25/15 1:18/16 1:53/16 0:40/16 0:44/15 0:24/16
16 Щербаков Михаил 489 00:55:30 2:26/15 3:17/15 7:15/16 10:43/16 12:20/16 14:44/16 16:21/16 18:39/16 23:53/16 24:50/16 25:36/16 26:17/16 30:41/16 33:46/16 38:06/16 40:33/16 42:26/16 43:51/16 45:04/16 51:27/16 52:41/16 53:46/16 54:21/16 55:17/16 55:30/16
  м.Київ б/р +37:47 2:26/15 0:51/15 3:58/16 3:28/15 1:37/16 2:24/15 1:37/16 2:18/16 5:14/16 0:57/15 0:46/16 0:41/15 4:24/15 3:05/14 4:20/16 2:27/15 1:53/16 1:25/15 1:13/16 6:23/16 1:14/15 1:05/10 0:35/14 0:56/16 0:13/4
17 Гоев Виктор 298 DSQ 0:48 1:14 3:07 25:41 4:16 5:40 6:17 7:32 10:31 10:59 11:39 12:01 13:07 14:52 17:49 18:58 19:50 20:49 21:31 22:29 23:20 24:28 24:56 25:24 25:41
  Одеська ІІІ   0:48 0:26 1:53 22:34 **:35 1:24 0:37 1:15 2:59 0:28 0:40 0:22 1:06 1:45 2:57 1:09 0:52 0:59 0:42 0:58 0:51 1:08 0:28 0:28 0:17
18 Стоян Сергій 304 DSQ 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26 477:26
  Одеська І   error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:16:59 0:38 0:19 1:26 0:30 0:27 0:40 0:31 0:54 1:14 0:23 0:27 0:16 0:48 1:01 2:02 0:53 0:37 0:40 0:29 0:37 0:36 0:40 0:18 0:21 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M55 , 18 КП, 2.610 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (58) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (36) КП-9 (40) КП-10(47) КП-11(50) КП-12(49) КП-13(61) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(55) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Місюра Микола 307 00:17:26 2:13/2 2:52/2 3:42/2 4:23/1 5:00/2 6:18/1 6:52/1 7:27/1 8:57/1 10:04/1 11:25/1 12:41/1 13:36/1 14:02/1 15:17/1 15:59/1 16:39/1 17:09/1 17:26/1
  Одеська МСУ   2:13/2 0:39/2 0:50/6 0:41/1 0:37/4 1:18/6 0:34/5 0:35/4 1:30/1 1:07/4 1:21/3 1:16/2 0:55/3 0:26/7 1:15/6 0:42/2 0:40/4 0:30/4 0:17/10
2 Божко Микола 443 00:18:12 2:19/4 2:56/4 3:32/1 4:23/1 4:59/1 6:30/4 7:01/4 7:34/3 10:25/5 11:22/5 12:38/5 13:52/5 14:40/4 15:01/4 16:06/3 16:56/5 17:31/2 17:57/2 18:12/2
  Черкаська МСУ + 0:46 2:19/4 0:37/1 0:36/1 0:51/6 0:36/3 1:31/10 0:31/3 0:33/1 2:51/18 0:57/2 1:16/1 1:14/1 0:48/1 0:21/1 1:05/2 0:50/8 0:35/1 0:26/2 0:15/5
3 Залєсов Олександр 490 00:18:12 2:36/9 3:21/7 4:02/7 4:51/6 5:34/5 7:04/6 7:37/6 8:15/6 9:54/4 11:04/4 12:26/4 13:43/4 14:42/5 15:05/5 16:09/4 16:54/3 17:33/5 17:59/3 18:12/2
  м.Київ І + 0:46 2:36/9 0:45/7 0:41/4 0:49/5 0:43/10 1:30/9 0:33/4 0:38/6 1:39/4 1:10/6 1:22/4 1:17/3 0:59/4 0:23/2 1:04/1 0:45/4 0:39/3 0:26/2 0:13/1
4 Холявко Євген 494 00:18:16 2:08/1 2:47/1 3:59/5 4:45/5 5:17/3 6:21/2 6:56/2 7:30/2 9:13/2 10:22/2 11:47/2 13:14/2 14:29/2 14:53/2 16:02/2 16:45/2 17:31/2 18:03/4 18:16/4
  м.Київ КМСУ + 0:50 2:08/1 0:39/2 1:12/15 0:46/4 0:32/1 1:04/2 0:35/6 0:34/2 1:43/6 1:09/5 1:25/5 1:27/6 1:15/12 0:24/3 1:09/3 0:43/3 0:46/7 0:32/7 0:13/1
5 Прокопчук Вадим 451 00:18:21 2:13/2 2:52/2 3:51/3 4:43/3 5:23/4 6:29/3 6:59/3 8:08/4 9:43/3 10:47/3 12:13/3 13:40/3 14:32/3 14:59/3 16:09/4 16:55/4 17:32/4 18:07/5 18:21/5
  Чернівецька КМСУ + 0:55 2:13/2 0:39/2 0:59/11 0:52/8 0:40/6 1:06/3 0:30/1 1:09/20 1:35/2 1:04/3 1:26/6 1:27/6 0:52/2 0:27/10 1:10/4 0:46/6 0:37/2 0:35/12 0:14/4
6 Рудаков Володимир 162 00:19:46 2:42/11 3:22/8 4:01/6 4:56/7 5:38/7 6:41/5 7:34/5 8:08/4 10:27/6 11:44/6 13:02/6 14:45/6 15:48/6 16:13/6 17:29/6 18:14/6 18:57/6 19:31/6 19:46/6
  Дніпропетровська КМСУ + 2:20 2:42/11 0:40/5 0:39/2 0:55/9 0:42/8 1:03/1 0:53/15 0:34/2 2:19/15 1:17/10 1:18/2 1:43/9 1:03/5 0:25/4 1:16/7 0:45/4 0:43/5 0:34/9 0:15/5
7 Гладкий Олександр 161 00:20:28 2:59/14 3:48/12 4:39/11 5:22/9 5:55/8 7:26/9 8:25/9 9:02/9 10:38/7 11:55/7 13:28/7 15:16/8 16:31/9 16:56/8 18:13/8 18:53/7 19:37/7 20:11/7 20:28/7
  Дніпропетровська І + 3:02 2:59/14 0:49/9 0:51/7 0:43/3 0:33/2 1:31/10 0:59/18 0:37/5 1:36/3 1:17/10 1:33/9 1:48/12 1:15/12 0:25/4 1:17/8 0:40/1 0:44/6 0:34/9 0:17/10
8 Кудрін Володимир 491 00:20:57 2:32/8 3:14/5 3:53/4 4:44/4 5:36/6 7:09/7 7:57/7 8:40/8 10:42/8 11:56/8 13:32/8 14:55/7 15:59/7 16:28/7 17:48/7 18:57/8 19:59/8 20:38/8 20:57/8
  м.Київ КМСУ + 3:31 2:32/8 0:42/6 0:39/2 0:51/6 0:52/14 1:33/12 0:48/13 0:43/8 2:02/11 1:14/7 1:36/12 1:23/4 1:04/8 0:29/11 1:20/10 1:09/17 1:02/14 0:39/15 0:19/16
9 Романов Олексій 308 00:21:32 2:27/5 3:23/9 4:14/8 5:14/8 6:36/11 8:10/11 8:53/11 9:36/11 11:30/11 12:47/11 14:26/10 15:51/10 16:55/10 17:25/10 18:48/10 19:50/10 20:42/9 21:15/9 21:32/9
  Одеська І + 4:06 2:27/5 0:56/14 0:51/7 1:00/14 1:22/21 1:34/13 0:43/11 0:43/8 1:54/9 1:17/10 1:39/15 1:25/5 1:04/8 0:30/12 1:23/11 1:02/12 0:52/10 0:33/8 0:17/10
10 Петров Віталій 492 00:21:42 2:44/12 3:39/11 4:34/10 5:30/11 6:12/9 7:21/8 7:57/7 8:37/7 10:43/9 12:07/9 13:44/9 15:27/9 16:30/8 16:56/8 18:13/8 19:15/9 20:56/10 21:26/10 21:42/10
  м.Київ МСУ + 4:16 2:44/12 0:55/12 0:55/10 0:56/10 0:42/8 1:09/4 0:36/7 0:40/7 2:06/13 1:24/14 1:37/13 1:43/9 1:03/5 0:26/7 1:17/8 1:02/12 1:41/20 0:30/4 0:16/7
11 Геращенко Валерій 198 00:22:32 3:19/15 4:11/14 5:04/13 6:12/14 7:02/14 8:18/12 8:57/12 9:40/12 11:24/10 12:44/10 14:33/11 16:26/11 17:46/12 18:12/11 19:49/11 20:43/11 21:35/11 22:13/11 22:32/11
  Кіровоградська КМСУ + 5:06 3:19/15 0:52/11 0:53/9 1:08/15 0:50/13 1:16/5 0:39/9 0:43/8 1:44/7 1:20/13 1:49/16 1:53/14 1:20/15 0:26/7 1:37/14 0:54/10 0:52/10 0:38/14 0:19/16
12 Щербина Олександр 428 00:23:20 2:28/6 4:01/13 5:05/14 6:04/13 6:49/13 9:08/13 9:44/13 10:27/13 12:17/13 13:13/12 14:48/12 16:31/12 17:42/11 18:22/12 20:44/12 21:34/12 22:21/12 23:03/12 23:20/12
  Херсонська МСУ + 5:54 2:28/6 1:33/19 1:04/13 0:59/12 0:45/11 2:19/17 0:36/7 0:43/8 1:50/8 0:56/1 1:35/10 1:43/9 1:11/10 0:40/18 2:22/19 0:50/8 0:47/8 0:42/16 0:17/10
13 Шпіллер Андрій 309 00:24:02 2:36/9 3:31/10 4:32/9 5:29/10 6:34/10 10:04/14 10:59/14 11:52/14 13:31/14 14:47/14 16:19/14 17:59/13 19:10/13 19:41/13 21:10/13 22:23/13 23:10/13 23:46/13 24:02/13
  Одеська І + 6:36 2:36/9 0:55/12 1:01/12 0:57/11 1:05/18 3:30/19 0:55/16 0:53/14 1:39/4 1:16/8 1:32/8 1:40/8 1:11/10 0:31/13 1:29/12 1:13/18 0:47/8 0:36/13 0:16/7
14 Сур Сергій 493 00:24:20 2:31/7 3:20/6 4:59/12 5:58/12 6:39/12 8:07/10 8:48/10 9:32/10 11:48/12 14:39/13 16:16/13 18:13/14 19:38/14 20:10/14 21:39/14 22:34/14 23:33/14 24:04/14 24:20/14
  м.Київ б/р + 6:54 2:31/7 0:49/9 1:39/19 0:59/12 0:41/7 1:28/8 0:41/10 0:44/12 2:16/14 2:51/21 1:37/13 1:57/15 1:25/17 0:32/14 1:29/12 0:55/11 0:59/12 0:31/6 0:16/7
15 Ляблін Віктор 248 00:24:45 6:53/21 7:41/21 8:25/19 9:07/17 9:45/17 11:08/15 11:38/15 12:22/15 14:20/15 15:36/15 17:07/15 19:04/15 20:24/15 20:49/15 22:01/15 22:47/15 23:58/15 24:32/15 24:45/15
  Миколаївська КМСУ + 7:19 6:53/21 0:48/8 0:44/5 0:42/2 0:38/5 1:23/7 0:30/1 0:44/12 1:58/10 1:16/8 1:31/7 1:57/15 1:20/15 0:25/4 1:12/5 0:46/6 1:11/17 0:34/9 0:13/1
16 Гоєнко Микола 407 00:29:17 2:53/13 4:23/15 5:56/15 7:37/15 8:38/15 13:00/18 13:52/18 14:51/18 17:10/17 18:51/17 20:26/16 22:24/16 23:27/16 24:01/16 25:40/16 26:43/16 28:36/16 29:00/16 29:17/16
  Харківська МСУ +11:51 2:53/13 1:30/18 1:33/16 1:41/19 1:01/16 4:22/21 0:52/14 0:59/17 2:19/15 1:41/17 1:35/10 1:58/17 1:03/5 0:34/16 1:39/15 1:03/15 1:53/21 0:24/1 0:17/10
17 Нагибин Игорь 258 00:31:06 5:49/20 7:06/20 10:34/21 12:21/21 13:09/21 15:15/20 16:10/21 17:05/20 19:10/19 20:40/19 22:37/19 24:26/19 25:44/19 26:16/19 28:00/17 29:05/18 30:06/17 30:48/17 31:06/17
  Молдова І +13:40 5:49/20 1:17/15 3:28/21 1:47/20 0:48/12 2:06/16 0:55/16 0:55/16 2:05/12 1:30/15 1:57/17 1:49/13 1:18/14 0:32/14 1:44/16 1:05/16 1:01/13 0:42/16 0:18/15
18 Денисов Алексей 306 00:31:28 4:58/19 6:20/18 7:29/17 9:25/18 10:30/18 12:32/17 13:32/17 14:42/17 17:20/18 18:58/18 21:09/18 23:46/18 25:24/18 26:14/18 28:02/18 29:04/17 30:09/18 31:07/18 31:28/18
  Одеська ІІ +14:02 4:58/19 1:22/17 1:09/14 1:56/21 1:05/18 2:02/14 1:00/19 1:10/21 2:38/17 1:38/16 2:11/19 2:37/19 1:38/18 0:50/20 1:48/17 1:02/12 1:05/15 0:58/20 0:21/19
19 Липницький Анатолій 359 00:34:10 3:31/16 5:17/16 6:50/16 8:19/16 9:18/16 11:21/16 12:34/16 13:28/16 16:49/16 18:41/16 20:50/17 23:20/17 24:58/17 25:40/17 29:03/19 30:19/19 31:26/19 33:51/19 34:10/19
  Полтавська ІІ +16:44 3:31/16 1:46/20 1:33/16 1:29/18 0:59/15 2:03/15 1:13/20 0:54/15 3:21/19 1:52/18 2:09/18 2:30/18 1:38/18 0:42/19 3:23/21 1:16/19 1:07/16 2:25/21 0:19/16
20 Охріменко Юрій 116 00:38:13 4:34/18 5:53/17 8:49/20 10:07/20 11:11/20 15:19/21 16:06/20 17:12/21 20:47/21 22:51/21 25:30/21 28:48/21 31:04/21 31:42/21 34:02/20 35:23/20 36:59/20 37:52/20 38:13/20
  Вінницька б/р +20:47 4:34/18 1:19/16 2:56/20 1:18/16 1:04/17 4:08/20 0:47/12 1:06/18 3:35/21 2:04/19 2:39/20 3:18/21 2:16/20 0:38/17 2:20/18 1:21/20 1:36/19 0:53/19 0:21/19
21 Федій Павло 361 00:38:45 4:02/17 6:39/19 8:17/18 9:39/19 10:50/19 13:34/19 14:48/19 15:56/19 19:27/20 21:38/20 24:51/20 27:59/20 30:21/20 31:13/20 34:16/21 36:02/21 37:30/21 38:20/21 38:45/21
  Полтавська І +21:19 4:02/17 2:37/21 1:38/18 1:22/17 1:11/20 2:44/18 1:14/21 1:08/19 3:31/20 2:11/20 3:13/21 3:08/20 2:22/21 0:52/21 3:03/20 1:46/21 1:28/18 0:50/18 0:25/21
  Идеальный участник   00:15:41 2:08 0:37 0:36 0:41 0:32 1:03 0:30 0:33 1:30 0:56 1:16 1:14 0:48 0:21 1:04 0:40 0:35 0:24 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

M65 , 18 КП, 2.540 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (47) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (39) КП-9 (36) КП-10(40) КП-11(50) КП-12(44) КП-13(49) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(62) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Авраменко Олександр 163 00:18:53 2:27/2 3:09/1 4:04/1 4:42/1 5:43/1 6:52/1 7:34/1 8:04/1 8:21/1 10:16/1 12:01/1 12:24/1 13:56/1 14:40/1 16:10/1 16:56/1 18:05/1 18:39/1 18:53/1
  Дніпропетровська б/р   2:27/2 0:42/1 0:55/2 0:38/1 1:01/1 1:09/1 0:42/2 0:30/1 0:17/1 1:55/2 1:45/1 0:23/1 1:32/2 0:44/1 1:30/2 0:46/1 1:09/2 0:34/2 0:14/1
2 Островський Володими 312 00:20:49 2:23/1 3:21/2 4:15/2 4:53/2 5:58/2 7:29/2 8:05/2 8:40/2 9:01/2 10:48/2 14:07/2 14:55/2 16:02/2 16:59/2 18:14/2 19:15/2 20:07/2 20:34/2 20:49/2
  Одеська І + 1:56 2:23/1 0:58/2 0:54/1 0:38/1 1:05/2 1:31/2 0:36/1 0:35/2 0:21/2 1:47/1 3:19/4 0:48/4 1:07/1 0:57/2 1:15/1 1:01/2 0:52/1 0:27/1 0:15/2
3 Дегтев Олександр 310 00:30:36 4:15/3 5:25/3 6:30/3 7:29/3 8:54/3 11:44/3 14:04/3 14:45/3 15:13/3 17:28/3 19:42/3 20:29/3 22:30/3 23:44/3 26:49/3 28:03/3 29:40/3 30:17/3 30:36/3
  Одеська ІІ +11:43 4:15/3 1:10/3 1:05/3 0:59/3 1:25/4 2:50/3 2:20/4 0:41/3 0:28/3 2:15/4 2:14/2 0:47/3 2:01/3 1:14/3 3:05/3 1:14/3 1:37/3 0:37/3 0:19/4
4 Кочнов Анатолий 259 00:37:43 6:47/4 9:18/4 10:24/4 11:38/4 13:00/4 15:57/4 16:46/4 17:48/4 18:31/4 20:40/4 23:34/4 24:07/4 26:24/4 27:58/4 31:19/4 34:36/4 36:38/4 37:27/4 37:43/4
  Молдова ІІІ +18:50 6:47/4 2:31/4 1:06/4 1:14/4 1:22/3 2:57/4 0:49/3 1:02/4 0:43/4 2:09/3 2:54/3 0:33/2 2:17/4 1:34/4 3:21/4 3:17/4 2:02/4 0:49/4 0:16/3
5 Ковальов Юрiй 311 DSQ 3:23 4:52 6:02 18:57 32:42 32:42 32:42 32:42 32:42 32:42 21:12 32:42 23:31 25:59 29:24 32:42 31:45 32:26 32:42
  Одеська ІІІ   3:23 1:29 1:10 12:55 13:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 **:30 11:30 -9:49 2:28 3:25 3:18 0:03 0:41 0:16
  Идеальный участник   00:17:30 2:23 0:42 0:54 0:38 1:01 1:09 0:36 0:30 0:17 1:47 1:45 0:23 1:07 0:44 1:15 0:46 0:52 0:27 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

OPEN M , 15 КП, 2.280 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (31) КП-3 (32) КП-4 (58) КП-5 (39) КП-6 (37) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (44) КП-10(48) КП-11(43) КП-12(53) КП-13(54) КП-14(56) КП-15(100) Финиш
1 Миронов Дмитро 302 00:21:08 2:58/1 4:06/1 4:53/1 6:04/1 7:45/1 9:00/1 11:05/1 12:33/1 14:28/1 16:19/1 16:51/1 18:16/1 19:09/1 20:10/1 20:52/1 21:08/1
  Одеська б/р   2:58/1 1:08/1 0:47/2 1:11/1 1:41/1 1:15/2 2:05/1 1:28/2 1:55/1 1:51/1 0:32/1 1:25/1 0:53/3 1:01/1 0:42/2 0:16/3
2 Матин Дорофей 313 00:33:31 4:30/2 12:15/2 12:57/2 14:10/2 17:17/2 18:21/2 22:39/2 24:20/2 26:16/2 28:08/2 28:50/2 30:52/2 31:35/2 32:40/2 33:17/2 33:31/2
  Одеська б/р +12:23 4:30/2 7:45/4 0:42/1 1:13/2 3:07/3 1:04/1 4:18/2 1:41/3 1:56/2 1:52/2 0:42/2 2:02/2 0:43/1 1:05/2 0:37/1 0:14/2
3 Кравець Володимир 117 00:43:29 12:06/4 13:50/3 15:20/3 16:46/3 18:50/3 20:09/3 26:54/3 28:08/3 31:20/3 33:31/3 34:43/3 37:34/3 38:20/3 40:22/3 43:16/3 43:29/3
  Вінницька б/р +22:21 12:06/4 1:44/2 1:30/3 1:26/3 2:04/2 1:19/3 6:45/4 1:14/1 3:12/3 2:11/3 1:12/4 2:51/3 0:46/2 2:02/3 2:54/4 0:13/1
4 Алтабаєв Олександр 249 01:08:10 8:00/3 15:01/4 16:42/4 30:44/4 36:05/4 39:14/4 43:51/4 47:10/4 52:41/4 55:49/4 56:50/4 59:45/4 60:59/4 65:51/4 67:51/4 68:10/4
  Миколаївська б/р +47:02 8:00/3 7:01/3 1:41/4 14:02/4 5:21/4 3:09/4 4:37/3 3:19/4 5:31/4 3:08/4 1:01/3 2:55/4 1:14/4 4:52/4 2:00/3 0:19/4
  Идеальный участник   00:20:20 2:58 1:08 0:42 1:11 1:41 1:04 2:05 1:14 1:55 1:51 0:32 1:25 0:43 1:01 0:37 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

OPEN W , 15 КП, 2.280 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (31) КП-3 (32) КП-4 (58) КП-5 (39) КП-6 (37) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (44) КП-10(48) КП-11(43) КП-12(53) КП-13(54) КП-14(56) КП-15(100) Финиш
1 Середа Ганна 314 00:25:36 3:13/1 4:13/1 5:00/1 6:14/1 9:16/1 10:20/1 14:38/1 16:22/1 18:15/1 20:05/1 20:56/1 22:42/1 23:34/1 24:35/1 25:15/1 25:36/1
  Одеська ІІІ   3:13/1 1:00/1 0:47/1 1:14/1 3:02/1 1:04/2 4:18/2 1:44/2 1:53/1 1:50/1 0:51/3 1:46/1 0:52/3 1:01/2 0:40/2 0:21/5
2 Волошина Олена 166 00:37:11 4:15/3 6:04/2 7:34/2 9:53/2 13:03/2 14:20/2 17:28/2 19:40/2 22:27/2 24:52/2 27:21/2 30:09/2 31:17/2 32:27/2 36:51/2 37:11/2
  Дніпропетровська ІІІ +11:35 4:15/3 1:49/2 1:30/5 2:19/4 3:10/2 1:17/4 3:08/1 2:12/4 2:47/3 2:25/3 2:29/5 2:48/5 1:08/4 1:10/3 4:24/5 0:20/4
3 Миронова Ірина 330 00:42:31 3:39/2 13:28/4 14:48/4 16:40/4 20:48/4 22:14/4 27:47/3 29:46/3 32:21/3 34:45/3 35:41/3 38:17/3 39:32/3 41:00/3 42:12/3 42:31/3
  Одеська б/р +16:55 3:39/2 9:49/4 1:20/4 1:52/3 4:08/4 1:26/5 5:33/3 1:59/3 2:35/2 2:24/2 0:56/4 2:36/4 1:15/5 1:28/5 1:12/3 0:19/3
4 Ясінська Надія 224 00:56:10 5:47/4 9:53/3 11:08/3 13:36/3 16:58/3 18:11/3 32:41/4 39:21/4 47:49/4 50:33/4 51:02/4 53:13/4 53:58/4 55:20/4 55:54/4 56:10/4
  Львівська +30:34 5:47/4 4:06/3 1:15/3 2:28/5 3:22/3 1:13/3 14:30/5 6:40/5 8:28/5 2:44/4 0:29/1 2:11/3 0:45/1 1:22/4 0:34/1 0:16/2
5 Совенко Юлія 118 01:04:27 19:03/5 29:18/5 30:09/5 31:43/5 39:00/5 39:55/5 46:34/5 48:07/5 54:46/5 58:19/5 58:51/5 60:53/5 61:44/5 62:42/5 64:14/5 64:27/5
  Вінницька б/р +38:51 19:03/5 10:15/5 0:51/2 1:34/2 7:17/5 0:55/1 6:39/4 1:33/1 6:39/4 3:33/5 0:32/2 2:02/2 0:51/2 0:58/1 1:32/4 0:13/1
  Идеальный участник   00:23:20 3:13 1:00 0:47 1:14 3:02 0:55 3:08 1:33 1:53 1:50 0:29 1:46 0:45 0:58 0:34 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W12 , 10 КП, 1.020 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (44) КП-3 (45) КП-4 (60) КП-5 (43) КП-6 (63) КП-7 (54) КП-8 (55) КП-9 (56) КП-10(100) Финиш
1 Капара Анна 429 00:08:28 1:04/2 1:33/1 1:50/1 2:35/1 4:25/1 5:01/1 5:43/2 6:36/2 7:44/1 8:15/1 8:28/1
  Херсонська ІІ-ю   1:04/2 0:29/2 0:17/3 0:45/1 1:50/8 0:36/2 0:42/3 0:53/5 1:08/3 0:31/2 0:13/1
2 Фатеева София 317 00:08:59 0:59/1 2:47/4 2:58/3 3:50/3 4:31/2 5:06/2 5:39/1 6:12/1 8:10/2 8:45/2 8:59/2
  Одеська ІІІ-ю + 0:31 0:59/1 1:48/8 0:11/1 0:52/4 0:41/1 0:35/1 0:33/1 0:33/2 1:58/9 0:35/3 0:14/3
3 Жуненко Настя 199 00:09:30 1:49/4 3:05/6 3:21/4 4:12/4 5:04/3 5:44/3 7:12/4 7:37/3 8:33/3 9:16/3 9:30/3
  Кіровоградська ІІІ-ю + 1:02 1:49/4 1:16/7 0:16/2 0:51/3 0:52/2 0:40/3 1:28/8 0:25/1 0:56/2 0:43/5 0:14/3
4 Панкова Анастасія 532 00:09:36 1:46/3 2:13/2 2:38/2 3:37/2 5:15/4 6:25/4 7:08/3 7:45/4 8:37/4 9:21/4 9:36/4
  Миколаївська І-ю + 1:08 1:46/3 0:27/1 0:25/5 0:59/5 1:38/7 1:10/5 0:43/4 0:37/3 0:52/1 0:44/7 0:15/5
5 Машкова Вікторія 119 00:12:09 3:13/8 3:51/7 4:12/5 6:27/6 7:35/5 8:26/5 9:05/5 10:00/5 11:17/5 11:52/5 12:09/5
  Вінницька ІІІ-ю + 3:41 3:13/8 0:38/4 0:21/4 2:15/8 1:08/4 0:51/4 0:39/2 0:55/6 1:17/4 0:35/3 0:17/9
6 Сур Анастасия 497 00:18:34 2:56/7 6:01/9 6:44/7 8:52/8 10:07/7 12:53/7 14:40/7 15:32/7 17:15/6 18:19/6 18:34/6
  м.Київ б/р +10:06 2:56/7 3:05/10 0:43/7 2:08/7 1:15/5 2:46/10 1:47/9 0:52/4 1:43/8 1:04/8 0:15/5
7 Апанович Лукия 495 00:23:55 1:53/5 2:40/3 5:25/6 6:12/5 9:50/6 11:47/6 12:44/6 14:17/6 23:17/7 23:42/7 23:55/7
  м.Київ б/р +15:27 1:53/5 0:47/5 2:45/9 0:47/2 3:38/9 1:57/8 0:57/6 1:33/8 9:00/10 0:25/1 0:13/1
8 Седашова Софія 316 00:26:43 4:22/9 5:36/8 6:52/8 8:11/7 12:02/8 13:21/8 15:15/8 23:35/8 25:01/8 26:27/8 26:43/8
  Одеська б/р ю +18:15 4:22/9 1:14/6 1:16/8 1:19/6 3:51/10 1:19/6 1:54/10 8:20/10 1:26/6 1:26/10 0:16/8
9 Бойко София 496 00:32:36 2:34/6 3:03/5 21:46/10 24:31/9 25:30/9 27:46/9 28:42/9 29:37/9 31:13/9 32:21/9 32:36/9
  м.Київ ІІІ-ю +24:08 2:34/6 0:29/2 18:43/10 2:45/9 0:59/3 2:16/9 0:56/5 0:55/6 1:36/7 1:08/9 0:15/5
10 Бибикова Мария 315 00:49:36 18:38/10 20:33/10 21:01/9 35:39/10 37:13/10 38:39/10 39:36/10 47:12/10 48:35/10 49:18/10 49:36/10
  Одеська +41:08 18:38/10 1:55/9 0:28/6 14:38/10 1:34/6 1:26/7 0:57/6 7:36/9 1:23/5 0:43/5 0:18/10
11 Мізернюк Мирослава 430 DSQ 2:45 5:00 9:33 5:48 6:29 7:02 7:33 8:01 9:33 9:18 9:33
  Херсонська І-ю   2:45 2:15 4:33 -3:15 0:41 0:33 0:31 0:28 1:32 0:45 0:15
  Идеальный участник   00:06:06 0:59 0:27 0:11 0:45 0:41 0:35 0:33 0:25 0:52 0:25 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W14 , 15 КП, 2.280 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (31) КП-3 (32) КП-4 (58) КП-5 (39) КП-6 (37) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (44) КП-10(48) КП-11(43) КП-12(53) КП-13(54) КП-14(56) КП-15(100) Финиш
1 Овчаренко Лілія 250 00:18:21 2:10/1 4:25/7 4:59/6 5:46/2 7:13/1 7:51/1 10:29/2 11:48/2 13:23/1 14:22/1 14:53/1 16:04/1 17:00/1 17:41/1 18:08/1 18:21/1
  Миколаївська І-ю   2:10/1 2:15/16 0:34/2 0:47/1 1:27/4 0:38/1 2:38/9 1:19/2 1:35/1 0:59/1 0:31/4 1:11/1 0:56/13 0:41/1 0:27/1 0:13/3
2 Фатеева Наталія 319 00:22:12 3:21/8 4:15/6 4:57/5 6:04/3 7:59/4 8:53/4 10:43/3 13:09/4 15:15/3 16:59/3 17:36/3 19:10/2 20:00/2 21:00/2 21:58/2 22:12/2
  Одеська ІІІ + 3:51 3:21/8 0:54/3 0:42/6 1:07/7 1:55/11 0:54/3 1:50/4 2:26/19 2:06/6 1:44/9 0:37/8 1:34/4 0:50/8 1:00/5 0:58/14 0:14/5
3 Володєєва Анастасія 499 00:22:25 3:00/6 3:54/3 4:45/2 6:11/6 7:36/2 8:38/3 11:16/4 12:45/3 15:05/2 16:37/2 17:12/2 19:46/3 20:29/3 21:32/3 22:09/3 22:25/3
  м.Київ б/р + 4:04 3:00/6 0:54/3 0:51/10 1:26/12 1:25/3 1:02/7 2:38/9 1:29/7 2:20/8 1:32/5 0:35/6 2:34/16 0:43/5 1:03/7 0:37/5 0:16/16
4 Куценко Дар’я 215 00:23:16 2:36/2 3:39/1 6:10/8 7:34/8 9:30/6 10:37/7 12:44/5 14:15/5 16:24/4 17:52/4 18:24/4 20:28/5 21:05/5 22:17/5 23:01/4 23:16/4
  Луганська ІІ-ю + 4:55 2:36/2 1:03/5 2:31/19 1:24/10 1:56/12 1:07/9 2:07/6 1:31/9 2:09/7 1:28/3 0:32/5 2:04/8 0:37/2 1:12/8 0:44/11 0:15/11
5 Пащенко Крiстiна 503 00:23:19 6:35/16 7:26/13 8:10/12 9:12/10 10:29/9 11:49/9 13:37/8 14:50/8 16:42/5 17:57/5 18:43/5 20:06/4 20:44/4 22:07/4 23:05/5 23:19/5
  м.Київ І-ю + 4:58 6:35/16 0:51/1 0:44/7 1:02/4 1:17/2 1:20/13 1:48/3 1:13/1 1:52/2 1:15/2 0:46/17 1:23/2 0:38/3 1:23/13 0:58/14 0:14/5
6 Собчук Анна 200 00:25:01 2:56/3 4:06/5 4:50/3 6:06/4 9:34/7 10:26/6 13:03/7 14:42/6 17:06/6 18:58/7 19:35/7 22:01/7 22:49/7 24:04/7 24:45/6 25:01/6
  Кіровоградська ІІІ-ю + 6:40 2:56/3 1:10/8 0:44/7 1:16/8 3:28/17 0:52/2 2:37/8 1:39/11 2:24/10 1:52/11 0:37/8 2:26/13 0:48/7 1:15/9 0:41/8 0:16/16
7 Сухорукова Ганна 251 00:25:23 2:58/4 4:05/4 4:50/3 6:09/5 7:36/2 8:33/2 10:12/1 11:42/1 19:15/8 21:29/9 21:58/9 23:26/8 23:58/8 24:43/8 25:11/8 25:23/7
  Миколаївська ІІ-ю + 7:02 2:58/4 1:07/7 0:45/9 1:19/9 1:27/4 0:57/4 1:39/1 1:30/8 7:33/20 2:14/15 0:29/3 1:28/3 0:32/1 0:45/2 0:28/2 0:12/1
8 Кучеренко Дар’я 501 00:25:24 3:00/6 4:39/8 5:37/7 6:40/7 8:07/5 9:39/5 12:53/6 14:47/7 17:11/7 18:39/6 19:17/6 21:31/6 22:25/6 23:47/6 25:08/7 25:24/8
  м.Київ ІІ-ю + 7:03 3:00/6 1:39/11 0:58/15 1:03/5 1:27/4 1:32/15 3:14/11 1:54/15 2:24/10 1:28/3 0:38/10 2:14/10 0:54/12 1:22/11 1:21/16 0:16/16
9 Матвеєва Ірина 207 00:26:00 2:59/5 3:50/2 4:30/1 5:29/1 12:40/13 14:18/13 16:02/10 17:25/9 19:23/9 20:57/8 21:35/8 23:26/8 24:07/9 25:02/9 25:45/9 26:00/9
  Київська І + 7:39 2:59/5 0:51/1 0:40/5 0:59/2 7:11/20 1:38/19 1:44/2 1:23/3 1:58/4 1:34/6 0:38/10 1:51/6 0:41/4 0:55/3 0:43/10 0:15/11
10 Богданова Марія 498 00:29:25 5:36/13 8:44/16 9:38/16 10:43/15 12:20/12 13:40/12 17:14/11 18:59/11 21:19/11 23:02/11 23:30/11 25:37/10 26:29/10 27:47/10 29:12/10 29:25/10
  м.Київ ІІІ-ю +11:04 5:36/13 3:08/19 0:54/12 1:05/6 1:37/7 1:20/13 3:34/13 1:45/14 2:20/8 1:43/8 0:28/2 2:07/9 0:52/10 1:18/10 1:25/17 0:13/3
11 Славицька Олександра 504 00:32:43 5:34/12 7:18/11 7:56/11 8:57/9 10:11/8 11:22/8 21:05/14 22:43/14 24:38/14 26:26/13 27:06/13 28:45/12 29:36/11 30:34/11 32:29/11 32:43/11
  м.Київ І-ю +14:22 5:34/12 1:44/12 0:38/3 1:01/3 1:14/1 1:11/11 9:43/20 1:38/10 1:55/3 1:48/10 0:40/13 1:39/5 0:51/9 0:58/4 1:55/18 0:14/5
12 Клименко Вероніка 362 00:33:34 3:22/9 8:15/15 8:44/15 10:25/14 13:03/14 14:35/14 19:56/13 21:23/13 23:24/12 25:03/12 25:46/12 27:42/11 29:44/12 32:42/13 33:20/12 33:34/12
  Полтавська б/р +15:13 3:22/9 4:53/20 0:29/1 1:41/16 2:38/16 1:32/15 5:21/17 1:27/6 2:01/5 1:39/7 0:43/15 1:56/7 2:02/20 2:58/20 0:38/6 0:14/5
13 Анікеєнко Софія 120 00:34:51 3:56/11 6:54/10 7:48/10 9:31/12 11:33/10 12:40/10 15:54/9 17:36/10 20:23/10 22:27/10 23:07/10 29:30/13 30:37/13 32:33/12 34:39/13 34:51/13
  Вінницька ІІІ-ю +16:30 3:56/11 2:58/18 0:54/12 1:43/17 2:02/13 1:07/9 3:14/11 1:42/12 2:47/13 2:04/13 0:40/13 6:23/20 1:07/17 1:56/18 2:06/19 0:12/1
14 Суткаленко Анастасія 506 00:36:05 6:06/14 7:21/12 8:20/13 9:46/13 11:35/11 13:10/11 19:25/12 20:50/12 24:19/13 26:31/14 27:42/14 30:32/14 31:16/14 33:20/14 35:51/14 36:05/14
  м.Київ ІІІ-ю +17:44 6:06/14 1:15/9 0:59/16 1:26/12 1:49/10 1:35/17 6:15/18 1:25/5 3:29/19 2:12/14 1:11/20 2:50/18 0:44/6 2:04/19 2:31/20 0:14/5
15 Сур Ольга 505 00:37:46 3:28/10 6:10/9 7:06/9 9:18/11 13:37/15 14:40/15 22:07/15 24:06/15 26:55/15 30:21/15 30:59/15 33:50/15 34:51/15 36:34/15 37:30/15 37:46/15
  м.Київ б/р +19:25 3:28/10 2:42/17 0:56/14 2:12/18 4:19/18 1:03/8 7:27/19 1:59/16 2:49/14 3:26/18 0:38/10 2:51/19 1:01/15 1:43/16 0:56/13 0:16/16
16 Островська Надія 122 00:38:19 9:26/18 11:27/18 12:52/17 15:07/16 17:30/16 18:27/16 22:11/16 24:16/16 27:17/16 31:19/16 32:13/16 34:41/16 35:55/16 37:28/16 38:04/16 38:19/16
  Вінницька ІІ-ю +19:58 9:26/18 2:01/14 1:25/18 2:15/19 2:23/15 0:57/4 3:44/14 2:05/17 3:01/16 4:02/20 0:54/18 2:28/14 1:14/19 1:33/14 0:36/3 0:15/11
17 Балковенко Вікторія 318 00:39:32 19:00/20 20:59/20 21:38/20 23:02/20 24:43/19 25:43/19 27:43/19 29:06/17 31:38/17 33:31/17 34:06/17 36:45/17 37:38/17 38:40/17 39:18/17 39:32/17
  Одеська ІІІ-ю +21:11 19:00/20 1:59/13 0:39/4 1:24/10 1:41/8 1:00/6 2:00/5 1:23/3 2:32/12 1:53/12 0:35/6 2:39/17 0:53/11 1:02/6 0:38/6 0:14/5
18 Охотнікова Маргарита 502 00:41:13 13:06/19 15:14/19 16:28/19 17:59/18 19:45/17 24:34/18 27:05/18 29:10/18 32:18/18 34:39/18 35:05/18 37:29/18 38:35/18 40:11/18 40:58/18 41:13/18
  м.Київ б/р +22:52 13:06/19 2:08/15 1:14/17 1:31/14 1:46/9 4:49/20 2:31/7 2:05/17 3:08/17 2:21/16 0:26/1 2:24/11 1:06/16 1:36/15 0:47/12 0:15/11
19 Заярна Діана 500 00:43:44 8:22/17 9:28/17 16:11/18 17:48/17 20:04/18 21:40/17 25:45/17 31:05/19 34:26/19 36:59/19 37:42/19 40:12/19 41:08/19 42:53/19 43:29/19 43:44/19
  м.Київ ІІ-ю +25:23 8:22/17 1:06/6 6:43/20 1:37/15 2:16/14 1:36/18 4:05/15 5:20/20 3:21/18 2:33/17 0:43/15 2:30/15 0:56/13 1:45/17 0:36/3 0:15/11
20 Макаренко Аліна 121 00:48:21 6:07/15 7:42/14 8:35/14 22:16/19 27:39/20 28:56/20 33:07/20 34:51/20 37:50/20 41:29/20 42:25/20 44:49/20 46:02/20 47:24/20 48:05/20 48:21/20
  Вінницька ІІ-ю +30:00 6:07/15 1:35/10 0:53/11 13:41/20 5:23/19 1:17/12 4:11/16 1:44/13 2:59/15 3:39/19 0:56/19 2:24/11 1:13/18 1:22/11 0:41/8 0:16/16
  Идеальный участник   00:15:04 2:10 0:51 0:29 0:47 1:14 0:38 1:39 1:13 1:35 0:59 0:26 1:11 0:32 0:41 0:27 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W16 , 18 КП, 2.540 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (47) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (39) КП-9 (36) КП-10(40) КП-11(50) КП-12(44) КП-13(49) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(62) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Гупало Ольга 136 00:15:09 1:46/1 2:21/1 3:17/2 3:56/2 4:49/2 5:50/2 6:21/1 6:49/1 7:08/1 8:42/1 10:16/1 10:38/1 11:28/1 12:06/1 13:12/1 13:55/1 14:29/1 14:56/1 15:09/1
  Волинська І   1:46/1 0:35/1 0:56/9 0:39/9 0:53/1 1:01/2 0:31/5 0:28/2 0:19/6 1:34/2 1:34/3 0:22/1 0:50/1 0:38/2 1:06/1 0:43/1 0:34/1 0:27/3 0:13/2
2 Цивільська Фея 433 00:15:27 1:55/2 2:32/2 3:06/1 3:40/1 4:42/1 5:47/1 6:21/1 6:52/2 7:09/2 8:46/2 10:16/1 10:39/2 11:38/2 12:15/2 13:23/2 14:10/2 14:45/2 15:14/2 15:27/2
  Херсонська КМСУ + 0:18 1:55/2 0:37/2 0:34/1 0:34/3 1:02/6 1:05/3 0:34/6 0:31/4 0:17/2 1:37/5 1:30/1 0:23/3 0:59/2 0:37/1 1:08/2 0:47/2 0:35/2 0:29/4 0:13/2
3 Панюкова Анастасія 509 00:18:07 2:26/5 3:19/5 4:27/9 5:02/8 6:02/6 7:12/5 7:41/4 8:12/4 8:28/4 10:16/4 11:50/4 12:15/3 13:36/3 14:20/3 15:46/3 16:37/3 17:28/3 17:54/3 18:07/3
  м.Київ І-ю + 2:58 2:26/5 0:53/10 1:08/12 0:35/4 1:00/5 1:10/5 0:29/1 0:31/4 0:16/1 1:48/6 1:34/3 0:25/5 1:21/7 0:44/5 1:26/5 0:51/4 0:51/9 0:26/1 0:13/2
4 Білякова Анастасія 507 00:19:40 2:29/8 3:21/6 4:16/6 4:47/5 6:29/9 7:25/8 7:55/5 8:22/5 8:48/5 10:08/3 11:40/3 13:01/4 14:24/4 15:07/4 17:33/5 18:22/5 18:59/5 19:28/5 19:40/4
  м.Київ І-ю + 4:31 2:29/8 0:52/9 0:55/8 0:31/1 1:42/15 0:56/1 0:30/3 0:27/1 0:26/12 1:20/1 1:32/2 1:21/21 1:23/8 0:43/4 2:26/17 0:49/3 0:37/3 0:29/4 0:12/1
5 Сергієнко Дар’я 510 00:19:40 2:28/7 3:28/7 4:13/5 4:50/6 5:54/5 7:21/6 7:58/7 8:31/7 9:00/7 10:59/6 12:51/5 13:25/5 14:31/5 15:34/5 17:01/4 17:55/4 18:46/4 19:26/4 19:40/4
  м.Київ ІІ + 4:31 2:28/7 1:00/13 0:45/4 0:37/6 1:04/7 1:27/7 0:37/10 0:33/9 0:29/13 1:59/9 1:52/6 0:34/14 1:06/4 1:03/12 1:27/7 0:54/6 0:51/9 0:40/16 0:14/5
6 Середа Ольга 320 00:21:36 2:56/11 3:43/9 4:21/7 4:59/7 6:05/7 7:21/6 7:57/6 8:30/6 8:51/6 10:48/5 13:56/6 14:20/6 15:23/6 16:17/6 18:39/6 20:06/7 20:44/6 21:22/6 21:36/6
  Одеська ІІІ + 6:27 2:56/11 0:47/5 0:38/2 0:38/8 1:06/8 1:16/6 0:36/9 0:33/9 0:21/8 1:57/7 3:08/17 0:24/4 1:03/3 0:54/9 2:22/15 1:27/15 0:38/4 0:38/13 0:14/5
7 Ковтун Карина 169 00:22:18 3:40/14 4:42/13 5:25/11 6:05/11 6:58/10 8:06/9 8:41/8 9:13/8 9:31/8 11:05/7 15:51/9 16:13/8 18:09/8 18:54/8 20:07/8 21:00/8 21:38/7 22:04/7 22:18/7
  Дніпропетровська КМСУ + 7:09 3:40/14 1:02/14 0:43/3 0:40/10 0:53/1 1:08/4 0:35/7 0:32/8 0:18/4 1:34/2 4:46/19 0:22/1 1:56/15 0:45/6 1:13/3 0:53/5 0:38/4 0:26/1 0:14/5
8 Сударева Олеся 321 00:22:45 2:45/9 3:32/8 4:24/8 5:11/9 6:21/8 8:39/10 9:19/11 9:50/10 10:13/10 12:11/9 14:23/7 15:17/7 16:32/7 17:27/7 18:51/7 19:49/6 21:57/8 22:31/8 22:45/8
  Одеська ІІ + 7:36 2:45/9 0:47/5 0:52/6 0:47/17 1:10/10 2:18/13 0:40/11 0:31/4 0:23/11 1:58/8 2:12/10 0:54/17 1:15/5 0:55/10 1:24/4 0:58/7 2:08/19 0:34/11 0:14/5
9 Ліхтей Вікторія 432 00:25:04 4:20/16 5:03/14 5:56/14 6:36/14 7:55/12 11:15/14 11:58/14 12:37/14 12:58/14 15:14/12 17:20/10 17:52/10 19:24/10 20:09/10 22:23/10 23:27/10 24:15/9 24:48/9 25:04/9
  Херсонська ІІ + 9:55 4:20/16 0:43/4 0:53/7 0:40/10 1:19/12 3:20/17 0:43/12 0:39/12 0:21/8 2:16/12 2:06/9 0:32/11 1:32/9 0:45/6 2:14/13 1:04/8 0:48/8 0:33/9 0:16/16
10 Зайцева Елизавета 431 00:25:35 2:24/4 3:15/4 4:04/3 4:36/3 5:32/3 7:04/3 7:33/3 8:03/3 8:21/3 16:22/13 18:00/12 18:26/12 19:43/12 20:24/11 21:50/9 23:19/9 24:16/10 25:21/10 25:35/10
  Херсонська І +10:26 2:24/4 0:51/7 0:49/5 0:32/2 0:56/4 1:32/8 0:29/1 0:30/3 0:18/4 8:01/21 1:38/5 0:26/6 1:17/6 0:41/3 1:26/5 1:29/17 0:57/11 1:05/19 0:14/5
11 Єфименкова Аліна 176 00:26:06 3:14/13 4:17/12 5:17/10 5:54/10 7:00/11 8:47/11 9:17/10 10:42/11 10:59/11 13:20/10 15:15/8 17:04/9 18:51/9 19:55/9 22:59/11 24:28/11 25:12/11 25:52/11 26:06/11
  Донецька ІІ-ю +10:57 3:14/13 1:03/15 1:00/11 0:37/6 1:06/8 1:47/11 0:30/3 1:25/22 0:17/2 2:21/13 1:55/8 1:49/22 1:47/11 1:04/13 3:04/18 1:29/17 0:44/6 0:40/16 0:14/5
12 Шелудько Марія 511 00:27:26 2:57/12 3:48/10 5:33/12 6:14/12 8:50/15 10:29/13 11:14/13 11:56/13 12:18/12 15:05/11 17:25/11 17:56/11 19:42/11 21:03/12 23:20/12 24:48/12 26:32/12 27:09/12 27:26/12
  м.Київ ІІ +12:17 2:57/12 0:51/7 1:45/17 0:41/12 2:36/20 1:39/10 0:45/16 0:42/15 0:22/10 2:47/15 2:20/11 0:31/9 1:46/10 1:21/15 2:17/14 1:28/16 1:44/18 0:37/12 0:17/18
13 Леончук Оля 170 00:28:06 2:27/6 5:12/15 6:31/15 7:15/15 8:34/14 11:22/15 12:14/15 12:55/15 14:25/15 16:49/15 19:31/15 20:04/15 21:59/14 23:05/14 24:49/14 26:11/14 27:13/13 27:52/13 28:06/13
  Дніпропетровська І-ю +12:57 2:27/6 2:45/19 1:19/13 0:44/14 1:19/12 2:48/14 0:52/19 0:41/14 1:30/19 2:24/14 2:42/16 0:33/13 1:55/14 1:06/14 1:44/9 1:22/13 1:02/12 0:39/15 0:14/5
14 Богатир Олена 381 00:28:20 2:07/3 2:45/3 4:07/4 4:43/4 5:38/4 7:11/4 8:57/9 9:28/9 9:47/9 11:21/8 19:21/14 19:48/14 22:46/15 23:37/15 25:34/15 26:39/15 27:25/14 28:03/14 28:20/14
  Сумська І-ю +13:11 2:07/3 0:38/3 1:22/14 0:36/5 0:55/3 1:33/9 1:46/21 0:31/4 0:19/6 1:34/2 8:00/21 0:27/8 2:58/21 0:51/8 1:57/10 1:05/9 0:46/7 0:38/13 0:17/18
15 Шейгец Марина 127 00:30:04 2:51/10 3:49/11 5:42/13 6:32/13 7:57/13 10:09/12 10:53/12 11:33/12 12:22/13 16:42/14 18:36/13 19:07/13 20:59/13 21:54/13 23:32/13 24:49/13 27:46/15 29:48/15 30:04/15
  Вінницька б/р +14:55 2:51/10 0:58/12 1:53/19 0:50/19 1:25/14 2:12/12 0:44/14 0:40/13 0:49/17 4:20/20 1:54/7 0:31/9 1:52/12 0:55/10 1:38/8 1:17/12 2:57/21 2:02/22 0:16/16
16 Атаманюк Ирина 373 00:34:36 4:04/15 5:14/16 6:52/16 7:40/16 9:39/16 12:58/16 13:44/16 14:39/16 15:19/16 19:17/16 22:55/17 23:52/17 25:44/16 27:05/16 29:27/16 31:25/17 33:52/17 34:22/16 34:36/16
  Приднестровье ІІ-ю +19:27 4:04/15 1:10/16 1:38/16 0:48/18 1:59/19 3:19/16 0:46/18 0:55/21 0:40/16 3:58/19 3:38/18 0:57/20 1:52/12 1:21/15 2:22/15 1:58/20 2:27/20 0:30/6 0:14/5
17 Саулко Дана 124 00:34:37 5:49/18 6:46/17 8:20/17 9:05/17 10:23/17 16:00/17 16:44/17 17:37/17 18:08/17 20:14/17 22:44/16 23:24/16 26:06/17 27:32/17 29:38/17 31:04/16 32:25/16 34:23/17 34:37/17
  Вінницька б/р +19:28 5:49/18 0:57/11 1:34/15 0:45/15 1:18/11 5:37/21 0:44/14 0:53/18 0:31/14 2:06/10 2:30/15 0:40/15 2:42/19 1:26/19 2:06/11 1:26/14 1:21/15 1:58/20 0:14/5
18 Трач Регіна 126 00:39:04 5:45/17 7:04/18 9:21/18 10:12/18 12:03/18 16:53/18 17:28/18 18:21/18 22:12/18 25:19/18 27:42/18 28:36/18 30:57/18 32:35/18 35:45/18 36:51/18 38:17/18 38:49/18 39:04/18
  Вінницька б/р +23:55 5:45/17 1:19/17 2:17/20 0:51/20 1:51/18 4:50/19 0:35/7 0:53/18 3:51/21 3:07/17 2:23/12 0:54/17 2:21/17 1:38/20 3:10/19 1:06/10 1:26/17 0:32/8 0:15/15
19 Семикрас Наталія 125 00:43:02 9:46/19 11:06/19 13:28/19 14:13/19 16:03/19 20:43/19 21:26/19 22:19/19 26:14/19 29:20/19 31:43/19 32:30/19 34:49/19 36:29/19 39:42/19 40:52/19 42:15/19 42:48/19 43:02/19
  Вінницька б/р +27:53 9:46/19 1:20/18 2:22/21 0:45/15 1:50/17 4:40/18 0:43/12 0:53/18 3:55/22 3:06/16 2:23/12 0:47/16 2:19/16 1:40/21 3:13/20 1:10/11 1:23/16 0:33/9 0:14/5
20 Горелая София 185 00:52:56 10:03/20 22:12/21 26:11/21 26:52/21 28:35/20 34:02/20 34:47/20 35:32/20 36:23/20 38:35/20 41:02/20 41:34/20 44:15/20 45:36/20 47:42/20 49:15/20 50:34/20 52:35/20 52:56/20
  Запорізька І-ю +37:47 10:03/20 12:09/22 3:59/22 0:41/12 1:43/16 5:27/20 0:45/16 0:45/16 0:51/18 2:12/11 2:27/14 0:32/11 2:41/18 1:21/15 2:06/11 1:33/19 1:19/14 2:01/21 0:21/22
21 Блах Дарина 123 01:16:36 12:52/21 17:01/20 17:59/20 18:58/20 33:17/21 39:03/21 44:03/21 44:52/22 45:29/21 48:37/21 53:36/21 54:02/21 60:06/21 65:37/21 68:54/21 70:57/21 75:23/21 76:16/21 76:36/21
  Вінницька б/р ю +61:27 12:52/21 4:09/20 0:58/10 0:59/22 14:19/22 5:46/22 5:00/22 0:49/17 0:37/15 3:08/18 4:59/20 0:26/6 6:04/22 5:31/22 3:17/21 2:03/21 4:26/22 0:53/18 0:20/21
22 Журавка Валерия 186 01:29:43 26:06/22 33:42/22 35:32/22 36:27/22 40:19/22 43:08/22 44:10/22 44:47/21 46:59/22 55:16/22 66:53/22 67:48/22 70:44/22 72:06/22 75:24/22 87:45/22 88:55/22 89:26/22 89:43/22
  Запорізька б/р +74:34 26:06/22 7:36/21 1:50/18 0:55/21 3:52/21 2:49/15 1:02/20 0:37/11 2:12/20 8:17/22 11:37/22 0:55/19 2:56/20 1:22/18 3:18/22 12:21/22 1:10/13 0:31/7 0:17/18
23 Вдовиченко Інна 363 DSQ 2:27 3:29 4:19 5:07 6:09 8:41 9:18 31:00 10:26 12:28 14:24 15:49 17:45 19:15 28:00 29:28 30:16 30:47 31:00
  Полтавська ІІІ   2:27 1:02 0:50 0:48 1:02 2:32 0:37 21:42 **:26 2:02 1:56 1:25 1:56 1:30 8:45 1:28 0:48 0:31 0:13
24 Дибань Катерина 508 DSQ 3:25 5:06 5:59 6:59 8:48 29:21 11:26 12:06 12:47 29:21 29:21 29:21 21:06 22:16 24:04 25:35 28:09 29:05 29:21
  м.Київ   3:25 1:41 0:53 1:00 1:49 20:33 **:05 0:40 0:41 16:34 0:00 0:00 -8:45 1:10 1:48 1:31 2:34 0:56 0:16
  Идеальный участник   00:14:07 1:46 0:35 0:34 0:31 0:53 0:56 0:29 0:27 0:16 1:20 1:30 0:22 0:50 0:37 1:06 0:43 0:34 0:26 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W18 , 24 КП, 2.890 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (44) КП-2 (50) КП-3 (46) КП-4 (31) КП-5 (32) КП-6 (33) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (59) КП-10(38) КП-11(39) КП-12(36) КП-13(42) КП-14(34) КП-15(49) КП-16(61) КП-17(48) КП-18(63) КП-19(53) КП-20(55) КП-21(56) КП-22(54) КП-23(62) КП-24(100) Финиш
1 Данькова Олена 409 00:21:34 0:44/1 1:06/1 2:36/1 3:20/1 3:52/1 4:38/1 5:11/1 6:23/1 8:39/1 9:12/1 9:49/1 10:10/2 11:13/1 12:19/1 14:40/1 15:47/1 16:34/1 17:19/1 17:54/1 18:49/1 19:35/1 20:37/1 20:58/1 21:21/1 21:34/1
  Харківська КМСУ   0:44/1 0:22/1 1:30/1 0:44/4 0:32/1 0:46/1 0:33/1 1:12/6 2:16/3 0:33/8 0:37/8 0:21/4 1:03/2 1:06/1 2:21/1 1:07/2 0:47/6 0:45/1 0:35/1 0:55/9 0:46/5 1:02/6 0:21/3 0:23/2 0:13/3
2 Гоєнко Марія 408 00:21:49 0:48/3 1:12/3 2:53/2 3:28/2 4:01/2 4:47/2 5:21/2 6:27/2 8:51/2 9:18/2 9:49/1 10:08/1 11:18/2 12:28/2 15:11/2 16:15/2 16:53/2 17:50/2 18:25/2 19:09/2 19:54/2 20:45/2 21:11/2 21:36/2 21:49/2
  Харківська КМСУ + 0:15 0:48/3 0:24/3 1:41/2 0:35/1 0:33/2 0:46/1 0:34/2 1:06/4 2:24/5 0:27/4 0:31/2 0:19/1 1:10/5 1:10/3 2:43/4 1:04/1 0:38/1 0:57/6 0:35/1 0:44/1 0:45/3 0:51/2 0:26/6 0:25/3 0:13/3
3 Гуценко Ліза 252 00:22:11 0:47/2 1:12/3 2:57/3 4:22/6 5:03/6 5:49/4 6:27/3 7:33/3 9:24/3 9:48/3 10:21/3 10:41/3 11:35/3 12:54/3 15:34/3 16:44/3 17:26/3 18:11/3 18:47/3 19:38/3 20:22/3 21:06/3 21:33/3 21:59/3 22:11/3
  Миколаївська КМСУ + 0:37 0:47/2 0:25/4 1:45/4 1:25/10 0:41/10 0:46/1 0:38/5 1:06/4 1:51/1 0:24/1 0:33/4 0:20/3 0:54/1 1:19/6 2:40/3 1:10/3 0:42/3 0:45/1 0:36/3 0:51/5 0:44/1 0:44/1 0:27/7 0:26/7 0:12/1
4 Гусак Тетяна 538 00:24:45 0:56/8 1:34/11 3:18/7 4:19/5 4:54/4 5:50/5 6:32/4 7:51/5 9:55/4 10:26/4 10:58/4 11:21/4 12:38/4 13:59/4 16:55/4 18:16/4 19:02/4 19:56/4 20:39/4 21:31/4 22:25/4 23:36/4 24:04/4 24:29/4 24:45/4
  м.Київ + 3:11 0:56/8 0:38/12 1:44/3 1:01/6 0:35/4 0:56/7 0:42/7 1:19/10 2:04/2 0:31/6 0:32/3 0:23/8 1:17/6 1:21/7 2:56/5 1:21/7 0:46/5 0:54/5 0:43/8 0:52/7 0:54/7 1:11/7 0:28/8 0:25/3 0:16/10
5 Теліпко Маргарита 365 00:25:21 0:50/6 1:21/6 3:12/4 3:49/3 4:22/3 6:12/6 6:47/6 8:00/6 10:47/6 11:33/6 12:08/6 12:30/6 13:36/6 15:10/6 17:46/5 19:05/5 19:55/5 21:10/5 21:47/5 22:38/5 23:23/5 24:18/5 24:42/5 25:07/5 25:21/5
  Полтавська КМСУ + 3:47 0:50/6 0:31/10 1:51/5 0:37/2 0:33/2 1:50/10 0:35/3 1:13/7 2:47/8 0:46/10 0:35/6 0:22/6 1:06/3 1:34/9 2:36/2 1:19/6 0:50/8 1:15/8 0:37/4 0:51/5 0:45/3 0:55/3 0:24/5 0:25/3 0:14/7
6 Пугач Марія 382 00:26:17 0:56/8 1:26/8 3:29/9 4:16/4 4:56/5 5:47/3 6:32/4 7:48/4 10:25/5 11:04/5 11:40/5 12:03/5 13:24/5 14:55/5 18:05/6 19:35/6 20:24/6 21:29/6 22:09/6 22:57/6 24:04/6 25:02/6 25:34/6 26:02/6 26:17/6
  Сумська КМСУ + 4:43 0:56/8 0:30/9 2:03/8 0:47/5 0:40/7 0:51/5 0:45/8 1:16/8 2:37/6 0:39/9 0:36/7 0:23/8 1:21/7 1:31/8 3:10/8 1:30/9 0:49/7 1:05/7 0:40/6 0:48/2 1:07/10 0:58/5 0:32/11 0:28/9 0:15/8
7 Карпович Олена 514 00:27:18 0:48/3 1:10/2 3:19/8 5:11/11 5:47/10 6:37/7 7:46/8 8:49/8 11:07/7 11:36/7 12:13/7 12:32/7 14:14/7 15:31/7 19:18/7 20:29/7 21:07/7 21:54/7 22:32/7 23:24/7 24:12/7 26:17/7 26:37/7 27:05/7 27:18/7
  м.Київ КМСУ + 5:44 0:48/3 0:22/1 2:09/9 1:52/11 0:36/5 0:50/4 1:09/11 1:03/2 2:18/4 0:29/5 0:37/8 0:19/1 1:42/10 1:17/5 3:47/10 1:11/4 0:38/1 0:47/3 0:38/5 0:52/7 0:48/6 2:05/13 0:20/2 0:28/9 0:13/3
8 Логуновська Анастасі 410 00:28:40 1:07/11 1:32/10 4:30/11 5:08/10 5:48/11 6:41/8 7:18/7 8:35/7 14:01/9 14:27/9 15:00/9 15:21/9 16:30/9 17:36/8 20:32/8 22:02/8 22:52/8 23:43/8 24:25/8 25:15/8 25:59/8 27:36/8 27:59/8 28:24/8 28:40/8
  Харківська КМСУ + 7:06 1:07/11 0:25/4 2:58/12 0:38/3 0:40/7 0:53/6 0:37/4 1:17/9 5:26/11 0:26/3 0:33/4 0:21/4 1:09/4 1:06/1 2:56/5 1:30/9 0:50/8 0:51/4 0:42/7 0:50/3 0:44/1 1:37/10 0:23/4 0:25/3 0:16/10
9 Піщурнікова Валерія 322 00:30:48 0:54/7 1:26/8 3:46/10 4:53/9 5:40/9 6:55/9 7:47/9 9:16/9 12:10/8 12:41/8 13:20/8 13:48/8 16:11/8 18:04/9 21:02/9 22:47/9 23:54/9 25:14/9 26:18/9 27:19/9 28:18/9 29:31/9 30:03/9 30:31/9 30:48/9
  Одеська ІІ + 9:14 0:54/7 0:32/11 2:20/10 1:07/7 0:47/12 1:15/8 0:52/9 1:29/11 2:54/9 0:31/6 0:39/10 0:28/11 2:23/12 1:53/10 2:58/7 1:45/12 1:07/12 1:20/11 1:04/11 1:01/10 0:59/8 1:13/8 0:32/11 0:28/9 0:17/13
10 Сахарук Яна 516 00:36:04 0:49/5 1:17/5 3:13/5 4:31/8 5:09/7 7:06/10 8:49/10 9:50/10 18:10/10 19:03/11 19:29/11 19:51/10 21:14/10 22:27/10 25:37/10 26:50/10 27:34/10 29:06/10 29:54/10 31:12/10 33:09/10 35:13/10 35:31/10 35:52/10 36:04/10
  м.Київ ІІІ-ю +14:30 0:49/5 0:28/7 1:56/7 1:18/9 0:38/6 1:57/11 1:43/13 1:01/1 8:20/13 0:53/11 0:26/1 0:22/6 1:23/8 1:13/4 3:10/8 1:13/5 0:44/4 1:32/12 0:48/10 1:18/11 1:57/13 2:04/12 0:18/1 0:21/1 0:12/1
11 Мірошниченко Віка 515 00:37:08 0:57/10 1:25/7 3:16/6 4:27/7 5:11/8 11:27/11 12:06/11 13:11/11 18:12/11 18:37/10 19:17/10 20:37/11 22:05/11 24:13/11 28:14/11 29:43/11 30:50/11 32:07/11 32:54/11 33:44/11 35:04/11 36:01/11 36:29/11 36:55/11 37:08/11
  м.Київ ІІІ-ю +15:34 0:57/10 0:28/7 1:51/5 1:11/8 0:44/11 6:16/13 0:39/6 1:05/3 5:01/10 0:25/2 0:40/11 1:20/13 1:28/9 2:08/12 4:01/11 1:29/8 1:07/12 1:17/10 0:47/9 0:50/3 1:20/11 0:57/4 0:28/8 0:26/7 0:13/3
12 Альохіна Дарья 512 00:48:54 4:33/12 4:59/12 7:30/12 10:04/12 10:44/12 12:10/12 13:07/12 19:58/12 22:38/12 23:39/12 24:24/12 24:48/12 31:37/12 34:08/12 38:14/12 39:49/12 40:51/12 42:07/12 43:16/12 44:40/12 45:39/12 47:37/12 48:07/12 48:39/12 48:54/12
  м.Київ ІІІ-ю +27:20 4:33/12 0:26/6 2:31/11 2:34/12 0:40/7 1:26/9 0:57/10 6:51/13 2:40/7 1:01/12 0:45/12 0:24/10 6:49/13 2:31/13 4:06/12 1:35/11 1:02/10 1:16/9 1:09/12 1:24/12 0:59/8 1:58/11 0:30/10 0:32/13 0:15/8
13 Хаєцька Олеся 128 01:30:50 10:17/13 11:08/13 14:37/13 17:44/13 18:32/13 20:29/13 21:56/13 24:02/13 30:32/13 32:28/13 33:25/13 34:03/13 36:03/13 38:06/13 45:16/13 58:28/13 59:32/13 80:21/13 84:16/13 86:16/13 87:58/13 89:23/13 90:04/13 90:34/13 90:50/13
  Вінницька б/р +69:16 10:17/13 0:51/13 3:29/13 3:07/13 0:48/13 1:57/11 1:27/12 2:06/12 6:30/12 1:56/13 0:57/13 0:38/12 2:00/11 2:03/11 7:10/13 13:12/13 1:04/11 20:49/13 3:55/13 2:00/13 1:42/12 1:25/9 0:41/13 0:30/12 0:16/10
14 Зарицька Ангеліна 513 DSQ 3:03 3:26 25:00 28:31 29:47 33:04 33:58 35:42 40:35 41:07 41:59 42:40 50:10 56:33 61:44 69:58 65:09 69:58 69:58 69:58 69:58 68:09 68:41 69:21 69:58
  м.Київ б/р   3:03 0:23 21:34 3:31 1:16 3:17 0:54 1:44 4:53 0:32 0:52 0:41 7:30 6:23 5:11 8:14 -4:11 4:49 0:00 0:00 0:00 -1:11 0:32 0:40 0:37
  Идеальный участник   00:19:29 0:44 0:22 1:30 0:35 0:32 0:46 0:33 1:01 1:51 0:24 0:26 0:19 0:54 1:06 2:21 1:04 0:38 0:45 0:35 0:44 0:44 0:44 0:18 0:21 0:12

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W21A , 17 КП, 2.910 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (32) КП-2 (35) КП-3 (37) КП-4 (38) КП-5 (39) КП-6 (36) КП-7 (40) КП-8 (50) КП-9 (46) КП-10(34) КП-11(47) КП-12(44) КП-13(49) КП-14(48) КП-15(53) КП-16(56) КП-17(100) Финиш
1 Доценко Олена 519 00:19:26 2:48/1 4:10/1 5:30/1 6:03/1 6:31/1 6:47/1 8:33/1 10:00/1 11:40/1 12:09/1 12:45/1 14:03/1 15:35/1 16:39/1 17:39/1 18:44/1 19:12/1 19:26/1
  м.Київ МСУ   2:48/1 1:22/1 1:20/2 0:33/2 0:28/1 0:16/1 1:46/2 1:27/1 1:40/1 0:29/1 0:36/1 1:18/1 1:32/4 1:04/9 1:00/1 1:05/1 0:28/1 0:14/2
2 Лисянська Даша 383 00:22:24 2:48/1 4:14/2 6:27/4 6:56/3 7:25/3 7:45/2 9:14/2 10:44/2 12:30/2 14:18/2 14:57/2 16:28/2 17:57/2 18:58/2 20:31/2 21:37/2 22:10/2 22:24/2
  Сумська І + 2:58 2:48/1 1:26/2 2:13/12 0:29/1 0:29/2 0:20/6 1:29/1 1:30/2 1:46/2 1:48/18 0:39/3 1:31/5 1:29/3 1:01/8 1:33/13 1:06/2 0:33/6 0:14/2
3 Нігда Альона 452 00:22:32 3:11/4 4:48/3 6:17/2 6:51/2 7:24/2 7:54/3 9:59/3 11:41/3 13:56/3 14:36/3 15:16/3 16:50/3 18:26/3 19:09/3 20:35/3 21:45/3 22:16/3 22:32/3
  Чернівецька І + 3:06 3:11/4 1:37/4 1:29/5 0:34/5 0:33/6 0:30/15 2:05/7 1:42/3 2:15/8 0:40/8 0:40/6 1:34/9 1:36/6 0:43/2 1:26/10 1:10/3 0:31/3 0:16/10
4 Варшавська Ганна 411 00:23:49 3:18/5 5:43/7 7:29/7 8:09/7 8:43/7 9:00/7 11:17/8 13:29/8 15:30/7 16:04/6 16:50/6 18:17/5 19:29/4 20:18/4 21:38/4 22:52/4 23:35/4 23:49/4
  Харківська І + 4:23 3:18/5 2:25/11 1:46/9 0:40/9 0:34/7 0:17/3 2:17/10 2:12/11 2:01/5 0:34/2 0:46/10 1:27/3 1:12/1 0:49/6 1:20/5 1:14/5 0:43/13 0:14/2
5 Дуднік Світлана 521 00:24:25 4:27/11 6:12/11 7:44/9 8:22/9 8:56/9 9:15/8 11:09/6 12:59/6 15:28/6 16:03/5 16:44/5 18:16/4 20:27/6 21:05/5 22:29/5 23:42/5 24:11/5 24:25/5
  м.Київ І + 4:59 4:27/11 1:45/6 1:32/6 0:38/7 0:34/7 0:19/5 1:54/5 1:50/7 2:29/12 0:35/3 0:41/8 1:32/7 2:11/13 0:38/1 1:24/8 1:13/4 0:29/2 0:14/2
6 Щербакова Альона 384 00:25:03 3:45/8 5:25/6 6:48/6 7:37/6 8:18/6 8:42/6 11:10/7 13:00/7 15:14/4 15:53/4 16:35/4 18:20/6 19:41/5 21:31/6 22:47/6 24:08/6 24:48/6 25:03/6
  Сумська КМСУ + 5:37 3:45/8 1:40/5 1:23/3 0:49/15 0:41/16 0:24/10 2:28/12 1:50/7 2:14/7 0:39/5 0:42/9 1:45/14 1:21/2 1:50/16 1:16/3 1:21/8 0:40/9 0:15/8
7 Чекан Олеся 260 00:26:24 3:37/6 5:11/5 6:26/3 7:07/5 7:43/5 8:04/5 10:31/5 12:50/5 15:24/5 16:15/7 17:06/7 18:43/7 20:36/7 22:18/7 23:42/7 25:34/7 26:06/7 26:24/7
  Молдова І + 6:58 3:37/6 1:34/3 1:15/1 0:41/11 0:36/12 0:21/8 2:27/11 2:19/14 2:34/14 0:51/13 0:51/12 1:37/12 1:53/10 1:42/15 1:24/8 1:52/13 0:32/4 0:18/15
8 Шутяк Руслана 226 00:26:53 3:52/9 6:02/9 7:52/10 8:32/10 9:09/10 9:33/10 11:46/9 14:01/9 16:23/8 17:07/8 17:58/8 19:50/8 21:30/8 22:59/8 24:21/8 25:53/8 26:34/8 26:53/8
  Львівська І + 7:27 3:52/9 2:10/10 1:50/10 0:40/9 0:37/13 0:24/10 2:13/9 2:15/13 2:22/11 0:44/11 0:51/12 1:52/15 1:40/7 1:29/13 1:22/6 1:32/10 0:41/12 0:19/17
9 Ніколаєнко Лілія 523 00:28:03 2:55/3 5:03/4 6:27/4 7:00/4 7:31/4 7:55/4 9:59/3 11:44/4 17:32/10 18:11/10 18:50/9 20:23/9 23:25/10 24:13/9 25:35/9 26:52/9 27:45/9 28:03/9
  м.Київ КМСУ + 8:37 2:55/3 2:08/9 1:24/4 0:33/2 0:31/3 0:24/10 2:04/6 1:45/4 5:48/18 0:39/5 0:39/3 1:33/8 3:02/18 0:48/5 1:22/6 1:17/6 0:53/18 0:18/15
10 Петриченко Вікторія 183 00:28:40 4:55/12 7:32/12 9:52/12 10:33/12 11:05/12 11:22/12 13:32/10 16:02/11 18:20/11 19:22/11 20:02/11 21:31/11 23:28/11 24:56/11 26:15/10 27:49/10 28:26/10 28:40/10
  Житомирська І + 9:14 4:55/12 2:37/14 2:20/13 0:41/11 0:32/5 0:17/3 2:10/8 2:30/15 2:18/9 1:02/14 0:40/6 1:29/4 1:57/12 1:28/12 1:19/4 1:34/11 0:37/8 0:14/2
11 Москаленко Ірина 366 00:29:28 6:24/15 10:10/15 11:42/15 12:19/15 13:31/15 13:47/15 15:35/14 17:24/12 19:34/12 20:09/12 20:47/12 22:26/12 24:20/12 25:03/12 26:30/11 28:27/11 29:15/11 29:28/11
  Полтавська ІІ +10:02 6:24/15 3:46/17 1:32/6 0:37/6 1:12/18 0:16/1 1:48/3 1:49/6 2:10/6 0:35/3 0:38/2 1:39/13 1:54/11 0:43/2 1:27/11 1:57/15 0:48/17 0:13/1
12 Обухова Катерина 367 00:29:55 4:10/10 6:09/10 8:52/11 9:25/11 10:05/11 10:44/11 14:40/12 17:25/13 19:58/13 20:43/13 21:37/13 23:12/13 25:03/13 25:54/13 27:37/12 28:57/12 29:40/12 29:55/12
  Полтавська б/р +10:29 4:10/10 1:59/7 2:43/16 0:33/2 0:40/14 0:39/18 3:56/16 2:45/16 2:33/13 0:45/12 0:54/15 1:35/10 1:51/9 0:51/7 1:43/14 1:20/7 0:43/13 0:15/8
13 Оробець Антоніна 225 00:30:01 3:41/7 5:48/8 7:42/8 8:20/8 8:55/8 9:17/9 13:50/11 15:35/10 17:30/9 18:09/9 19:01/10 20:32/10 22:16/9 24:43/10 27:44/13 29:13/13 29:45/13 30:01/13
  Львівська ІІ +10:35 3:41/7 2:07/8 1:54/11 0:38/7 0:35/10 0:22/9 4:33/17 1:45/4 1:55/3 0:39/5 0:52/14 1:31/5 1:44/8 2:27/18 3:01/18 1:29/9 0:32/4 0:16/10
14 Червінка Катерина 524 00:32:40 5:05/13 7:40/13 10:11/13 11:02/13 11:36/13 12:09/13 14:40/12 18:19/14 20:37/14 21:20/14 22:23/14 23:58/14 26:28/14 28:19/14 29:51/14 31:44/14 32:24/14 32:40/14
  м.Київ ІІ +13:14 5:05/13 2:35/13 2:31/15 0:51/16 0:34/7 0:33/17 2:31/13 3:39/18 2:18/9 0:43/10 1:03/16 1:35/10 2:30/16 1:51/17 1:32/12 1:53/14 0:40/9 0:16/10
15 Матлавская София 522 00:35:31 5:34/14 8:48/14 11:14/14 12:00/14 12:40/14 13:12/14 16:31/15 18:43/15 21:32/15 22:42/15 23:46/15 25:45/15 28:13/15 29:47/15 32:23/15 34:26/15 35:10/15 35:31/15
  м.Київ ІІІ +16:05 5:34/14 3:14/16 2:26/14 0:46/13 0:40/14 0:32/16 3:19/15 2:12/11 2:49/15 1:10/16 1:04/17 1:59/17 2:28/15 1:34/14 2:36/17 2:03/17 0:44/15 0:21/18
16 Дуднік Анна 520 00:37:09 11:02/16 18:24/17 20:05/17 20:53/16 21:24/16 21:44/16 23:33/16 25:28/16 27:28/16 28:09/16 28:48/16 30:13/16 32:28/16 33:14/16 34:26/16 36:08/16 36:55/16 37:09/16
  м.Київ ІІ +17:43 11:02/16 7:22/18 1:41/8 0:48/14 0:31/3 0:20/6 1:49/4 1:55/9 2:00/4 0:41/9 0:39/3 1:25/2 2:15/14 0:46/4 1:12/2 1:42/12 0:47/16 0:14/2
17 Глущенко Вікторія 518 00:46:44 11:30/17 13:55/16 19:18/16 23:33/18 24:08/17 24:32/17 29:07/18 31:11/18 34:15/17 35:49/18 36:36/17 38:33/17 40:07/17 41:34/17 43:55/17 45:53/17 46:28/17 46:44/17
  м.Київ ІІІ +27:18 11:30/17 2:25/11 5:23/18 4:15/18 0:35/10 0:24/10 4:35/18 2:04/10 3:04/16 1:34/17 0:47/11 1:57/16 1:34/5 1:27/11 2:21/15 1:58/16 0:35/7 0:16/10
18 Денисова Ольга 323 00:49:37 16:16/18 19:19/18 22:35/18 23:30/17 24:13/18 24:41/18 27:48/17 30:54/17 34:22/18 35:30/17 37:06/18 39:46/18 42:42/18 44:00/18 46:25/18 48:40/18 49:20/18 49:37/18
  Одеська ІІ-ю +30:11 16:16/18 3:03/15 3:16/17 0:55/17 0:43/17 0:28/14 3:07/14 3:06/17 3:28/17 1:08/15 1:36/18 2:40/18 2:56/17 1:18/10 2:25/16 2:15/18 0:40/9 0:17/14
19 Поліщук Марія 217 DSQ 5:24 8:18 10:23 11:07 12:17 42:54 15:10 22:14 26:44 28:00 29:06 31:23 33:18 37:16 39:30 41:41 42:36 42:54
  Луганська б/р   5:24 2:54 2:05 0:44 1:10 30:37 **:16 7:04 4:30 1:16 1:06 2:17 1:55 3:58 2:14 2:11 0:55 0:18
  Идеальный участник   00:18:13 2:48 1:22 1:15 0:29 0:28 0:16 1:29 1:27 1:40 0:29 0:36 1:18 1:12 0:38 1:00 1:05 0:28 0:13

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W21E , 18 КП, 3.300 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (47) КП-5 (40) КП-6 (36) КП-7 (38) КП-8 (37) КП-9 (42) КП-10(41) КП-11(51) КП-12(61) КП-13(45) КП-14(49) КП-15(63) КП-16(54) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Захарова Поліна 130 00:18:33 0:49/7 2:43/5 3:12/3 3:43/2 4:39/2 5:48/1 6:17/1 6:47/1 8:13/2 12:33/1 13:25/1 15:03/1 15:31/1 16:09/1 16:55/1 17:19/1 17:54/1 18:20/1 18:33/1
  Вінницька МСУ   0:49/7 1:54/3 0:29/1 0:31/5 0:56/5 1:09/1 0:29/3 0:30/8 1:26/8 4:20/1 0:52/2 1:38/3 0:28/2 0:38/2 0:46/2 0:24/2 0:35/3 0:26/5 0:13/8
2 Слута Ольга 388 00:19:13 0:46/3 2:40/4 3:14/5 3:45/3 4:46/3 6:15/7 6:43/5 7:14/6 8:30/3 12:52/2 14:09/3 15:40/2 16:08/2 16:50/2 17:35/2 18:02/2 18:33/2 19:00/2 19:13/2
  Сумська МСУ + 0:40 0:46/3 1:54/3 0:34/6 0:31/5 1:01/11 1:29/8 0:28/2 0:31/11 1:16/1 4:22/2 1:17/15 1:31/1 0:28/2 0:42/3 0:45/1 0:27/3 0:31/1 0:27/9 0:13/8
3 Тимощук Марія 208 00:19:31 0:52/11 2:49/8 3:28/9 4:02/9 5:01/9 6:13/5 6:44/6 7:13/5 8:36/6 13:16/5 14:07/2 15:49/3 16:18/3 16:55/3 17:48/3 19:31/7 18:56 19:19/3 19:31/3
  Київська МСУ + 0:58 0:52/11 1:57/9 0:39/12 0:34/9 0:59/8 1:12/2 0:31/12 0:29/5 1:23/6 4:40/4 0:51/1 1:42/7 0:29/6 0:37/1 0:53/9 1:43/23 0:25 0:23/2 0:12/2
4 Мироненко Олена 131 00:19:43 0:51/9 2:46/7 3:18/7 3:48/6 4:49/5 6:07/3 6:37/3 7:05/3 8:32/4 13:05/3 14:16/4 15:54/4 16:26/4 17:15/4 18:02/4 18:34/3 19:10/3 19:31/4 19:43/4
  Вінницька МСУ + 1:10 0:51/9 1:55/6 0:32/2 0:30/3 1:01/11 1:18/3 0:30/8 0:28/1 1:27/9 4:33/3 1:11/14 1:38/3 0:32/11 0:49/7 0:47/3 0:32/9 0:36/4 0:21/1 0:12/2
5 Карпенко Юлія 386 00:20:02 0:48/5 2:43/5 3:16/6 3:47/5 4:51/8 6:20/8 6:49/8 7:20/8 8:37/7 13:22/6 14:22/5 16:08/6 16:37/6 17:22/5 18:21/5 18:50/5 19:24/4 19:50/5 20:02/5
  Сумська КМСУ + 1:29 0:48/5 1:55/6 0:33/4 0:31/5 1:04/16 1:29/8 0:29/3 0:31/11 1:17/2 4:45/5 1:00/3 1:46/9 0:29/6 0:45/6 0:59/14 0:29/5 0:34/2 0:26/5 0:12/2
6 Дзема Катерина 129 00:20:04 0:47/4 2:32/1 3:09/2 3:37/1 4:23/1 5:56/2 6:23/2 6:53/2 8:12/1 13:09/4 14:30/6 16:01/5 16:29/5 17:37/6 18:26/6 18:49/4 19:25/5 19:51/6 20:04/6
  Вінницька МСУ + 1:31 0:47/4 1:45/1 0:37/9 0:28/1 0:46/1 1:33/14 0:27/1 0:30/8 1:19/4 4:57/8 1:21/17 1:31/1 0:28/2 1:08/16 0:49/4 0:23/1 0:36/4 0:26/5 0:13/8
7 Уфімцева Тетяна 449 00:20:46 0:57/17 2:51/9 3:23/8 3:54/8 4:49/5 6:13/5 6:45/7 7:14/6 8:38/8 13:54/8 15:01/8 16:43/7 17:15/7 17:58/7 18:56/7 19:29/6 20:06/6 20:32/7 20:46/7
  Черкаська МСУ + 2:13 0:57/17 1:54/3 0:32/2 0:31/5 0:55/3 1:24/7 0:32/14 0:29/5 1:24/7 5:16/13 1:07/11 1:42/7 0:32/11 0:43/4 0:58/13 0:33/10 0:37/6 0:26/5 0:14/13
8 Миронюк Аліна 447 00:21:17 0:43/1 2:38/3 3:13/4 3:48/6 4:48/4 6:58/12 7:27/12 7:55/12 9:24/11 14:38/11 15:38/10 17:18/10 17:49/10 18:33/8 19:27/9 19:55/8 20:34/7 21:03/8 21:17/8
  Черкаська КМСУ + 2:44 0:43/1 1:55/6 0:35/8 0:35/12 1:00/9 2:10/17 0:29/3 0:28/1 1:29/10 5:14/12 1:00/3 1:40/5 0:31/10 0:44/5 0:54/10 0:28/4 0:39/9 0:29/11 0:14/13
9 Калініченко Ганна 385 00:21:18 0:48/5 3:08/15 3:49/14 4:25/15 5:26/13 6:49/11 7:18/10 7:48/10 9:20/10 14:26/10 15:28/9 17:08/9 17:35/9 18:44/10 19:36/10 20:05/9 20:42/8 21:06/9 21:18/9
  Сумська МСУ + 2:45 0:48/5 2:20/19 0:41/15 0:36/15 1:01/11 1:23/5 0:29/3 0:30/8 1:32/13 5:06/10 1:02/6 1:40/5 0:27/1 1:09/17 0:52/7 0:29/5 0:37/6 0:24/3 0:12/2
10 Трохимчук Юлія 209 00:21:25 0:43/1 2:34/2 3:08/1 3:45/3 4:49/5 6:10/4 6:40/4 7:12/4 8:33/5 13:36/7 14:41/7 16:57/8 17:29/8 18:34/9 19:26/8 20:05/9 20:44/9 21:14/10 21:25/10
  Київська КМСУ + 2:52 0:43/1 1:51/2 0:34/6 0:37/18 1:04/16 1:21/4 0:30/8 0:32/13 1:21/5 5:03/9 1:05/9 2:16/18 0:32/11 1:05/15 0:52/7 0:39/15 0:39/9 0:30/15 0:11/1
11 Постельняк Олена 387 00:22:19 1:02/19 3:15/17 3:57/16 4:32/16 5:40/16 7:10/15 7:41/14 8:15/14 9:44/12 14:54/12 15:55/12 17:54/12 18:35/12 19:35/12 20:24/11 21:01/12 21:38/10 22:07/11 22:19/11
  Сумська МСУ + 3:46 1:02/19 2:13/14 0:42/16 0:35/12 1:08/21 1:30/11 0:31/12 0:34/16 1:29/10 5:10/11 1:01/5 1:59/14 0:41/19 1:00/14 0:49/4 0:37/13 0:37/6 0:29/11 0:12/2
12 Геращенко Дианора 201 00:22:34 0:59/18 3:04/13 3:37/10 4:07/10 5:03/10 6:26/9 6:56/9 7:24/9 8:54/9 14:17/9 15:41/11 17:49/11 18:17/11 19:28/11 20:27/12 20:58/11 21:48/11 22:18/12 22:34/12
  Кіровоградська КМСУ + 4:01 0:59/18 2:05/11 0:33/4 0:30/3 0:56/5 1:23/5 0:30/8 0:28/1 1:30/12 5:23/15 1:24/19 2:08/16 0:28/2 1:11/18 0:59/14 0:31/8 0:50/17 0:30/15 0:16/19
13 Ніконова Анна 448 00:23:03 0:52/11 3:06/14 3:44/13 4:21/12 5:28/14 6:58/12 7:30/13 8:05/13 9:50/13 16:10/16 17:14/16 19:00/16 19:29/14 20:20/13 21:16/14 21:46/13 22:25/12 22:50/13 23:03/13
  Черкаська КМСУ + 4:30 0:52/11 2:14/15 0:38/10 0:37/18 1:07/20 1:30/11 0:32/14 0:35/18 1:45/17 6:20/19 1:04/8 1:46/9 0:29/6 0:51/9 0:56/11 0:30/7 0:39/9 0:25/4 0:13/8
14 Давиденко Тетяна 227 00:23:15 0:55/15 3:10/16 3:49/14 4:23/14 5:20/12 8:13/19 8:42/16 9:14/16 11:03/16 15:51/14 16:53/14 18:57/15 19:33/15 20:25/14 21:15/13 21:54/14 22:34/13 23:02/14 23:15/14
  Львівська КМСУ + 4:42 0:55/15 2:15/16 0:39/12 0:34/9 0:57/7 2:53/21 0:29/3 0:32/13 1:49/19 4:48/6 1:02/6 2:04/15 0:36/15 0:52/10 0:50/6 0:39/15 0:40/13 0:28/10 0:13/8
15 Запісочна Дар`я 444 00:23:44 0:53/14 3:00/12 3:38/11 4:17/11 5:12/11 6:44/10 7:20/11 7:54/11 9:55/14 15:23/13 16:42/13 18:51/14 19:25/13 20:36/15 21:43/15 22:24/15 23:03/14 23:32/15 23:44/15
  Черкаська КМСУ + 5:11 0:53/14 2:07/12 0:38/10 0:39/20 0:55/3 1:32/13 0:36/17 0:34/16 2:01/20 5:28/16 1:19/16 2:09/17 0:34/14 1:11/18 1:07/20 0:41/17 0:39/9 0:29/11 0:12/2
16 Романова Марина 327 00:24:10 0:51/9 2:59/11 3:41/12 4:21/12 5:32/15 7:08/14 7:44/15 8:21/15 9:57/15 15:53/15 17:00/15 18:49/13 20:04/16 21:00/16 21:56/16 22:30/16 23:23/15 23:56/16 24:10/16
  Одеська І + 5:37 0:51/9 2:08/13 0:42/16 0:40/21 1:11/22 1:36/15 0:36/17 0:37/20 1:36/15 5:56/17 1:07/11 1:49/11 1:15/23 0:56/12 0:56/11 0:34/12 0:53/20 0:33/19 0:14/13
17 Андросович Ганна 412 00:25:14 0:52/11 2:55/10 6:09/21 6:37/21 7:29/21 10:02/20 10:32/19 11:00/19 12:17/19 17:08/18 18:29/18 20:19/18 20:49/17 21:47/17 22:48/17 23:33/17 24:24/16 25:00/17 25:14/17
  Харківська МСУ + 6:41 0:52/11 2:03/10 3:14/23 0:28/1 0:52/2 2:33/20 0:30/8 0:28/1 1:17/2 4:51/7 1:21/17 1:50/12 0:30/9 0:58/13 1:01/16 0:45/18 0:51/18 0:36/20 0:14/13
18 Юдіна Марина 328 00:25:25 1:36/22 3:55/20 4:34/18 5:10/18 6:10/18 8:04/16 9:31/18 10:03/18 11:48/18 17:05/17 18:10/17 20:04/17 20:51/18 22:10/18 23:16/18 23:53/18 24:41/17 25:11/18 25:25/18
  Одеська КМСУ + 6:52 1:36/22 2:19/18 0:39/12 0:36/15 1:00/9 1:54/16 1:27/22 0:32/13 1:45/17 5:17/14 1:05/9 1:54/13 0:47/21 1:19/21 1:06/19 0:37/13 0:48/16 0:30/15 0:14/13
19 Матвіїв Ірина 228 00:26:16 1:04/20 3:19/18 4:10/17 4:45/17 5:49/17 8:09/17 8:45/17 9:25/17 11:04/17 17:44/19 19:08/19 21:38/19 22:14/19 23:09/19 24:14/19 24:47/19 25:33/18 26:02/19 26:16/19
  Львівська КМСУ + 7:43 1:04/20 2:15/16 0:51/18 0:35/12 1:04/16 2:20/19 0:36/17 0:40/21 1:39/16 6:40/20 1:24/19 2:30/19 0:36/15 0:55/11 1:05/18 0:33/10 0:46/15 0:29/11 0:14/13
20 Плахотнік Вікторія 413 00:30:39 0:55/15 4:08/22 4:59/19 5:35/19 6:41/19 8:10/18 13:36/22 14:05/22 15:40/21 21:44/20 22:52/20 25:30/20 26:08/20 26:58/20 28:12/20 29:01/20 29:45/19 30:22/20 30:39/20
  Харківська МСУ +12:06 0:55/15 3:13/22 0:51/18 0:36/15 1:06/19 1:29/8 5:26/23 0:29/5 1:35/14 6:04/18 1:08/13 2:38/20 0:38/18 0:50/8 1:14/21 0:49/19 0:44/14 0:37/21 0:17/21
21 Макодзеба Марія 527 00:34:09 1:05/21 3:56/21 5:06/20 5:54/20 7:15/20 10:41/21 11:26/20 12:14/20 14:26/20 23:01/21 24:35/21 27:27/21 28:10/21 29:51/21 31:09/21 31:58/21 33:06/20 33:47/21 34:09/21
  м.Київ КМСУ +15:36 1:05/21 2:51/20 1:10/21 0:48/22 1:21/23 3:26/23 0:45/21 0:48/22 2:12/22 8:35/22 1:34/22 2:52/22 0:43/20 1:41/23 1:18/22 0:49/19 1:08/21 0:41/23 0:22/23
22 Дзуцева Єлизавета 253 00:39:17 2:07/23 10:39/23 11:46/23 15:03/23 16:06/23 18:20/23 19:00/23 19:50/23 21:51/23 29:09/22 30:37/22 33:23/22 34:00/22 35:16/22 36:20/22 37:10/22 38:28/21 38:59/22 39:17/22
  Миколаївська ІІІ +20:44 2:07/23 8:32/23 1:07/20 3:17/23 1:03/15 2:14/18 0:40/20 0:50/23 2:01/20 7:18/21 1:28/21 2:46/21 0:37/17 1:16/20 1:04/17 0:50/21 1:18/22 0:31/18 0:18/22
23 Ковальовська Ніна 446 00:43:14 0:50/8 3:51/19 6:53/22 7:27/22 8:28/22 11:32/22 12:05/21 12:40/21 19:52/22 31:35/23 33:15/23 36:19/23 37:11/23 38:51/23 40:14/23 41:29/23 42:20/22 42:58/23 43:14/23
  Черкаська КМСУ +24:41 0:50/8 3:01/21 3:02/22 0:34/9 1:01/11 3:04/22 0:33/16 0:35/18 7:12/23 11:43/23 1:40/23 3:04/23 0:52/22 1:40/22 1:23/23 1:15/22 0:51/18 0:38/22 0:16/19
24 Кримцева Алина 526 DSQ 0:42 2:27 3:02 3:30 4:18 19:12 19:12 6:04 7:49 12:48 13:43 15:17 15:46 16:27 17:21 17:45 18:31 18:58 19:12
  м.Київ МСУ   0:42 1:45 0:35 0:28 0:48 14:54 0:00 **:52 1:45 4:59 0:55 1:34 0:29 0:41 0:54 0:24 0:46 0:27 0:14
  Идеальный участник   00:17:28 0:43 1:45 0:29 0:28 0:46 1:09 0:27 0:28 1:16 4:20 0:51 1:31 0:27 0:37 0:45 0:23 0:31 0:21 0:11

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W35 , 24 КП, 2.890 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (44) КП-2 (50) КП-3 (46) КП-4 (31) КП-5 (32) КП-6 (33) КП-7 (47) КП-8 (40) КП-9 (59) КП-10(38) КП-11(39) КП-12(36) КП-13(42) КП-14(34) КП-15(49) КП-16(61) КП-17(48) КП-18(63) КП-19(53) КП-20(55) КП-21(56) КП-22(54) КП-23(62) КП-24(100) Финиш
1 Тарнавська Iрина 173 00:21:17 0:58/6 1:24/5 3:10/3 3:55/3 4:32/1 5:22/2 6:05/1 7:10/1 8:46/1 9:13/1 9:43/1 10:07/1 11:00/1 12:05/1 14:34/1 15:50/1 16:28/1 17:14/1 17:49/1 18:36/1 19:18/1 20:03/1 20:29/1 21:02/1 21:17/1
  Дніпропетровська МСУ   0:58/6 0:26/4 1:46/2 0:45/4 0:37/4 0:50/2 0:43/7 1:05/2 1:36/2 0:27/2 0:30/1 0:24/8 0:53/1 1:05/3 2:29/2 1:16/9 0:38/1 0:46/2 0:35/1 0:47/2 0:42/2 0:45/1 0:26/4 0:33/10 0:15/2
2 Колесник Катерина 329 00:22:05 0:51/1 1:13/1 3:05/2 3:41/1 4:35/3 5:40/4 6:17/3 7:28/3 9:27/3 9:53/3 10:23/3 10:43/3 11:37/2 12:40/2 15:10/2 16:11/2 16:55/2 17:55/2 18:32/2 19:24/2 20:09/2 20:56/2 21:23/2 21:51/2 22:05/2
  Одеська КМСУ + 0:48 0:51/1 0:22/1 1:52/4 0:36/1 0:54/10 1:05/7 0:37/1 1:11/3 1:59/4 0:26/1 0:30/1 0:20/1 0:54/2 1:03/2 2:30/3 1:01/2 0:44/3 1:00/6 0:37/3 0:52/7 0:45/5 0:47/3 0:27/8 0:28/8 0:14/1
3 Костіна Олена 218 00:22:48 0:55/3 1:20/3 3:31/8 4:11/6 4:45/4 5:37/3 6:17/3 7:30/4 9:03/2 9:34/2 10:08/2 10:28/2 11:45/3 12:56/3 15:58/3 16:57/3 17:44/3 18:49/3 19:24/3 20:13/3 20:56/3 21:41/3 22:07/3 22:33/3 22:48/3
  Луганська МСУ + 1:31 0:55/3 0:25/3 2:11/9 0:40/3 0:34/1 0:52/3 0:40/3 1:13/5 1:33/1 0:31/4 0:34/7 0:20/1 1:17/9 1:11/4 3:02/6 0:59/1 0:47/5 1:05/7 0:35/1 0:49/3 0:43/4 0:45/1 0:26/4 0:26/3 0:15/2
4 Капара Олена 434 00:23:06 0:55/3 1:22/4 3:23/5 4:02/4 4:49/6 5:51/6 6:31/6 7:34/5 10:16/5 11:00/5 11:33/5 12:11/6 13:15/6 14:16/5 16:41/5 17:42/5 18:22/4 19:05/4 19:48/4 20:33/4 21:13/4 22:00/4 22:25/4 22:51/4 23:06/4
  Херсонська МСУ + 1:49 0:55/3 0:27/6 2:01/7 0:39/2 0:47/9 1:02/6 0:40/3 1:03/1 2:42/8 0:44/9 0:33/4 0:38/10 1:04/5 1:01/1 2:25/1 1:01/2 0:40/2 0:43/1 0:43/6 0:45/1 0:40/1 0:47/3 0:25/2 0:26/3 0:15/2
5 Пицун Ганна 368 00:24:26 0:58/6 1:41/8 3:24/6 4:27/7 5:01/7 5:54/7 6:33/7 7:46/6 9:33/4 10:13/4 10:48/4 11:08/4 12:12/4 13:29/4 16:29/4 17:35/4 18:29/5 19:24/5 20:31/5 21:20/5 22:05/5 23:07/5 23:43/5 24:09/5 24:26/5
  Полтавська МСУ + 3:09 0:58/6 0:43/10 1:43/1 1:03/7 0:34/1 0:53/4 0:39/2 1:13/5 1:47/3 0:40/8 0:35/8 0:20/1 1:04/5 1:17/5 3:00/5 1:06/4 0:54/7 0:55/5 1:07/7 0:49/3 0:45/5 1:02/7 0:36/10 0:26/3 0:17/8
6 Собчук Ольга 203 00:25:28 0:58/6 1:27/7 3:29/7 4:42/8 5:28/8 7:03/9 7:47/9 9:22/8 11:36/7 12:05/7 12:42/7 13:03/7 14:13/7 15:37/7 18:30/7 19:42/7 20:26/7 21:14/6 21:54/6 22:43/6 23:25/6 24:20/6 24:46/6 25:11/6 25:28/6
  Кіровоградська І + 4:11 0:58/6 0:29/7 2:02/8 1:13/8 0:46/8 1:35/9 0:44/8 1:35/9 2:14/5 0:29/3 0:37/10 0:21/6 1:10/7 1:24/7 2:53/4 1:12/8 0:44/3 0:48/3 0:40/4 0:49/3 0:42/2 0:55/6 0:26/4 0:25/2 0:17/8
7 Мізернюк Валентина 435 00:27:36 0:57/5 1:26/6 3:22/4 4:07/5 4:46/5 5:41/5 6:21/5 7:46/6 13:11/9 13:47/9 14:20/9 14:40/9 15:52/8 17:09/8 20:18/8 21:28/8 22:16/8 23:06/8 23:48/7 24:45/7 25:30/7 26:24/7 26:53/7 27:20/7 27:36/7
  Херсонська МСУ + 6:19 0:57/5 0:29/7 1:56/5 0:45/4 0:39/5 0:55/5 0:40/3 1:25/8 5:25/11 0:36/5 0:33/4 0:20/1 1:12/8 1:17/5 3:09/7 1:10/5 0:48/6 0:50/4 0:42/5 0:57/9 0:45/5 0:54/5 0:29/9 0:27/7 0:16/5
8 Уманець Наталія 133 00:29:42 0:52/2 1:16/2 3:03/1 3:49/2 4:33/2 5:21/1 6:05/1 7:25/2 10:29/6 11:15/6 11:48/6 12:08/5 13:05/5 15:08/6 18:18/6 19:29/6 20:24/6 21:38/7 25:54/8 26:47/8 27:33/8 28:35/8 29:00/8 29:26/8 29:42/8
  Вінницька КМСУ + 8:25 0:52/2 0:24/2 1:47/3 0:46/6 0:44/7 0:48/1 0:44/8 1:20/7 3:04/10 0:46/11 0:33/4 0:20/1 0:57/3 2:03/11 3:10/9 1:11/7 0:55/9 1:14/9 4:16/10 0:53/8 0:46/9 1:02/7 0:25/2 0:26/3 0:16/5
9 Жуненко Оксана 202 00:32:28 1:26/10 1:52/10 3:51/9 5:11/9 5:47/9 6:59/8 7:39/8 10:02/9 12:43/8 13:22/8 13:57/8 14:19/8 16:11/9 17:52/9 21:33/9 22:58/9 23:59/9 25:33/9 27:34/9 28:54/9 29:59/9 31:24/9 31:48/9 32:12/9 32:28/9
  Кіровоградська КМСУ +11:11 1:26/10 0:26/4 1:59/6 1:20/9 0:36/3 1:12/8 0:40/3 2:23/11 2:41/7 0:39/7 0:35/8 0:22/7 1:52/11 1:41/8 3:41/11 1:25/10 1:01/10 1:34/11 2:01/9 1:20/11 1:05/11 1:25/11 0:24/1 0:24/1 0:16/5
10 Пищурникова Алена 332 00:34:52 1:13/9 1:45/9 4:11/10 5:40/10 6:59/10 10:09/10 11:08/10 13:18/10 15:53/10 16:30/10 17:13/10 18:21/10 19:56/10 21:41/10 24:57/10 26:24/10 27:29/10 28:39/10 29:52/10 31:06/10 32:05/10 33:08/10 33:57/10 34:32/10 34:52/10
  Одеська ІІІ +13:35 1:13/9 0:32/9 2:26/10 1:29/10 1:19/11 3:10/11 0:59/10 2:10/10 2:35/6 0:37/6 0:43/11 1:08/11 1:35/10 1:45/9 3:16/10 1:27/11 1:05/11 1:10/8 1:13/8 1:14/10 0:59/10 1:03/10 0:49/11 0:35/11 0:20/10
11 Сідлецька Наталія 132 00:39:56 1:48/11 2:35/11 6:30/11 11:16/11 11:57/11 13:57/11 16:20/11 17:31/11 20:34/11 21:18/11 21:50/11 22:14/11 23:13/11 25:14/11 28:23/11 29:33/11 30:27/11 31:41/11 36:00/11 36:50/11 37:35/11 38:37/11 39:03/11 39:31/11 39:56/11
  Вінницька б/р +18:39 1:48/11 0:47/11 3:55/11 4:46/11 0:41/6 2:00/10 2:23/11 1:11/3 3:03/9 0:44/9 0:32/3 0:24/8 0:59/4 2:01/10 3:09/7 1:10/5 0:54/7 1:14/9 4:19/11 0:50/6 0:45/5 1:02/7 0:26/4 0:28/8 0:25/11
12 Памбук Світлана 331 DSQ 109:41 52:32 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 69:46 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41 109:41
  Одеська ІІ   error **:51 57:09 0:00 0:00 0:00 0:00 **:05 39:55 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:19:49 0:51 0:22 1:43 0:36 0:34 0:48 0:37 1:03 1:33 0:26 0:30 0:20 0:53 1:01 2:25 0:59 0:38 0:43 0:35 0:45 0:40 0:45 0:24 0:24 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W45 , 18 КП, 2.610 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (58) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (36) КП-9 (40) КП-10(47) КП-11(50) КП-12(49) КП-13(61) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(55) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Явдощук Тетяна 336 00:22:10 2:40/1 3:38/1 4:51/2 5:46/2 6:52/2 8:29/1 9:19/1 10:06/1 12:23/1 13:49/1 15:21/1 16:40/1 17:47/1 18:18/1 19:32/1 20:25/1 21:13/1 21:55/1 22:10/1
  Одеська КМСУ   2:40/1 0:58/3 1:13/10 0:55/2 1:06/9 1:37/3 0:50/9 0:47/8 2:17/6 1:26/4 1:32/2 1:19/1 1:07/2 0:31/4 1:14/2 0:53/2 0:48/2 0:42/7 0:15/2
2 Баглик Олена 528 00:23:05 2:48/2 3:38/1 4:33/1 5:24/1 6:19/1 9:26/4 10:05/3 10:47/3 13:01/3 14:25/3 15:58/2 17:29/2 18:32/2 19:01/2 20:27/2 21:25/2 22:13/2 22:51/2 23:05/2
  м.Київ КМСУ + 0:55 2:48/2 0:50/2 0:55/3 0:51/1 0:55/6 3:07/14 0:39/3 0:42/2 2:14/4 1:24/3 1:33/4 1:31/3 1:03/1 0:29/3 1:26/4 0:58/3 0:48/2 0:38/3 0:14/1
3 Яковенко Ольга 391 00:25:12 3:01/4 4:02/4 4:56/3 6:22/5 7:44/5 9:26/4 10:05/3 10:50/4 13:04/4 14:44/4 16:42/4 18:37/4 20:02/3 20:36/3 22:14/3 23:21/3 24:17/3 24:54/3 25:12/3
  Сумська І + 3:02 3:01/4 1:01/7 0:54/2 1:26/6 1:22/14 1:42/5 0:39/3 0:45/6 2:14/4 1:40/7 1:58/7 1:55/5 1:25/6 0:34/6 1:38/9 1:07/7 0:56/8 0:37/2 0:18/9
4 Куценко Олена 219 00:25:26 3:10/6 4:15/6 5:10/4 6:13/3 7:16/3 8:49/2 9:29/2 10:13/2 12:32/2 14:09/2 16:13/3 18:23/3 20:07/4 20:55/4 22:31/4 23:35/4 24:25/4 25:05/4 25:26/4
  Луганська КМСУ + 3:16 3:10/6 1:05/9 0:55/3 1:03/3 1:03/8 1:33/2 0:40/7 0:44/4 2:19/7 1:37/5 2:04/9 2:10/8 1:44/11 0:48/14 1:36/7 1:04/6 0:50/5 0:40/6 0:21/10
5 Павлюченко Ірина 415 00:27:25 3:33/8 4:33/8 5:28/7 7:51/7 8:33/7 10:30/7 11:09/7 11:56/6 14:22/7 16:14/7 18:08/6 20:35/6 21:57/6 22:31/6 24:07/6 25:40/6 26:30/6 27:08/6 27:25/5
  Харківська КМСУ + 5:15 3:33/8 1:00/5 0:55/3 2:23/12 0:42/4 1:57/8 0:39/3 0:47/8 2:26/8 1:52/9 1:54/5 2:27/9 1:22/5 0:34/6 1:36/7 1:33/12 0:50/5 0:38/3 0:17/6
6 Рудич Людмила 530 00:27:25 3:06/5 4:07/5 5:11/5 6:21/4 7:22/4 9:13/3 10:13/5 10:55/5 13:26/5 15:24/5 17:21/5 19:51/5 21:44/5 22:15/5 23:48/5 25:26/5 26:21/5 27:04/5 27:25/5
  м.Київ КМСУ + 5:15 3:06/5 1:01/7 1:04/7 1:10/5 1:01/7 1:51/7 1:00/12 0:42/2 2:31/9 1:58/11 1:57/6 2:30/10 1:53/12 0:31/4 1:33/6 1:38/13 0:55/7 0:43/8 0:21/10
7 Геращенко Елеонора 204 00:27:55 3:36/9 4:34/9 5:19/6 11:01/12 11:34/11 12:40/8 13:13/8 13:58/8 15:43/8 19:08/8 20:40/8 22:42/7 23:53/7 24:21/7 25:31/7 26:18/7 27:06/7 27:38/7 27:55/7
  Кіровоградська І + 5:45 3:36/9 0:58/3 0:45/1 5:42/15 0:33/2 1:06/1 0:33/1 0:45/6 1:45/2 3:25/16 1:32/2 2:02/6 1:11/3 0:28/2 1:10/1 0:47/1 0:48/2 0:32/1 0:17/6
8 Бондаренко Наталья 261 00:30:28 6:24/14 7:07/13 9:37/14 11:20/13 12:54/12 15:57/13 16:34/13 17:11/13 18:51/12 20:14/11 21:41/10 23:10/9 24:39/8 25:04/8 26:36/8 28:50/8 29:35/8 30:13/8 30:28/8
  Молдова І + 8:18 6:24/14 0:43/1 2:30/14 1:43/8 1:34/15 3:03/13 0:37/2 0:37/1 1:40/1 1:23/1 1:27/1 1:29/2 1:29/7 0:25/1 1:32/5 2:14/15 0:45/1 0:38/3 0:15/2
9 Мельникова Тетяна 334 00:31:45 2:51/3 3:51/3 8:21/12 12:57/14 13:28/13 15:14/12 16:05/12 16:49/12 19:52/13 21:15/13 23:14/13 24:56/11 26:13/11 26:49/11 28:09/10 29:11/10 30:27/10 31:30/9 31:45/9
  Одеська І + 9:35 2:51/3 1:00/5 4:30/16 4:36/14 0:31/1 1:46/6 0:51/10 0:44/4 3:03/14 1:23/1 1:59/8 1:42/4 1:17/4 0:36/8 1:20/3 1:02/5 1:16/12 1:03/15 0:15/2
10 Постельняк Світлана 390 00:32:05 5:43/13 6:55/12 8:06/11 10:11/10 11:03/10 12:40/8 13:31/9 14:27/9 17:32/9 19:17/9 21:32/9 24:21/10 25:55/10 26:33/10 28:22/11 29:35/11 30:44/11 31:39/10 32:05/10
  Сумська МСУ + 9:55 5:43/13 1:12/11 1:11/9 2:05/10 0:52/5 1:37/3 0:51/10 0:56/10 3:05/15 1:45/8 2:15/11 2:49/12 1:34/8 0:38/11 1:49/11 1:13/9 1:09/10 0:55/13 0:26/15
11 Кучер Виктория 187 00:32:10 3:15/7 4:27/7 5:34/8 6:41/6 7:50/6 10:13/6 10:52/6 12:09/7 14:15/6 15:53/6 19:15/7 22:48/8 24:54/9 25:30/9 27:58/9 28:59/9 30:01/9 31:48/11 32:10/11
  Запорізька б/р +10:00 3:15/7 1:12/11 1:07/8 1:07/4 1:09/11 2:23/10 0:39/3 1:17/13 2:06/3 1:38/6 3:22/16 3:33/15 2:06/14 0:36/8 2:28/13 1:01/4 1:02/9 1:47/16 0:22/13
12 Зикова Лілія 389 00:32:51 3:49/10 5:00/10 6:27/9 8:41/8 9:54/8 13:02/11 14:14/11 15:57/11 18:36/11 20:35/12 22:57/12 25:04/13 26:38/12 27:17/12 28:58/12 30:08/12 31:33/12 32:23/12 32:51/12
  Сумська КМСУ +10:41 3:49/10 1:11/10 1:27/12 2:14/11 1:13/12 3:08/15 1:12/15 1:43/15 2:39/11 1:59/12 2:22/12 2:07/7 1:34/8 0:39/12 1:41/10 1:10/8 1:25/13 0:50/12 0:28/16
13 Бронникова Лариса 174 00:33:13 4:06/11 5:32/11 6:57/10 9:25/9 10:32/9 12:46/10 13:47/10 14:48/10 17:49/10 19:53/10 22:27/11 24:57/12 26:40/13 27:17/12 29:28/13 30:46/13 31:56/13 32:52/13 33:13/13
  Дніпропетровська ІІ +11:03 4:06/11 1:26/13 1:25/11 2:28/13 1:07/10 2:14/9 1:01/13 1:01/11 3:01/13 2:04/13 2:34/14 2:30/10 1:43/10 0:37/10 2:11/12 1:18/10 1:10/11 0:56/14 0:21/10
14 Поліщук Галина 220 00:40:57 4:49/12 7:19/14 8:58/13 10:51/11 14:07/14 16:50/14 17:57/14 19:11/14 22:28/14 24:34/14 27:18/14 30:27/14 32:29/14 33:45/14 36:24/14 38:13/14 39:50/14 40:35/14 40:57/14
  Луганська б/р +18:47 4:49/12 2:30/15 1:39/13 1:53/9 3:16/16 2:43/12 1:07/14 1:14/12 3:17/16 2:06/15 2:44/15 3:09/14 2:02/13 1:16/16 2:39/14 1:49/14 1:37/15 0:45/9 0:22/13
15 Ушакова Марина 177 00:41:55 8:28/16 10:08/15 13:34/16 15:11/15 16:31/15 19:06/15 19:52/15 21:18/15 24:00/15 25:56/15 28:03/15 31:08/15 34:15/15 34:57/15 38:07/15 39:26/15 40:51/15 41:38/15 41:55/15
  Донецька б/р +19:45 8:28/16 1:40/14 3:26/15 1:37/7 1:20/13 2:35/11 0:46/8 1:26/14 2:42/12 1:56/10 2:07/10 3:05/13 3:07/15 0:42/13 3:10/15 1:19/11 1:25/13 0:47/11 0:17/6
16 Володєєва Людмила 529 01:01:45 8:10/15 10:43/16 11:43/15 22:50/16 23:26/16 27:54/16 29:14/16 31:07/16 33:42/16 35:46/16 38:11/16 44:39/16 52:17/16 53:25/16 56:50/16 59:04/16 60:43/16 61:29/16 61:45/16
  м.Київ б/р +39:35 8:10/15 2:33/16 1:00/6 11:07/16 0:36/3 4:28/16 1:20/16 1:53/16 2:35/10 2:04/13 2:25/13 6:28/16 7:38/16 1:08/15 3:25/16 2:14/15 1:39/16 0:46/10 0:16/5
17 Карпеченкова Лена 333 DSQ 36:44 42:07 97:46 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 119:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13 440:13
  Одеська ІІ   36:44 5:23 55:39 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 **:00 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:18:31 2:40 0:43 0:45 0:51 0:31 1:06 0:33 0:37 1:40 1:23 1:27 1:19 1:03 0:25 1:10 0:47 0:45 0:32 0:14

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W55 , 18 КП, 2.540 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (46) КП-2 (32) КП-3 (34) КП-4 (47) КП-5 (35) КП-6 (37) КП-7 (38) КП-8 (39) КП-9 (36) КП-10(40) КП-11(50) КП-12(44) КП-13(49) КП-14(60) КП-15(53) КП-16(62) КП-17(56) КП-18(100) Финиш
1 Залєсова Наталія 531 00:22:26 2:49/3 4:30/3 5:21/3 6:16/3 7:38/2 9:15/2 9:55/2 10:35/2 10:57/2 13:14/1 15:08/1 15:36/1 16:55/1 17:53/1 19:36/1 20:45/1 21:31/1 22:08/1 22:26/1
  м.Київ КМСУ   2:49/3 1:41/9 0:51/2 0:55/4 1:22/2 1:37/2 0:40/2 0:40/2 0:22/2 2:17/3 1:54/2 0:28/1 1:19/1 0:58/1 1:43/3 1:09/2 0:46/2 0:37/3 0:18/5
2 Божко Тетяна Петрівн 450 00:22:59 2:42/1 3:52/2 4:40/1 5:19/1 6:29/1 8:01/1 8:39/1 9:15/1 9:36/1 13:37/2 15:29/2 15:59/2 17:41/2 18:50/2 20:19/2 21:20/2 22:05/2 22:42/2 22:59/2
  Черкаська МСУ + 0:33 2:42/1 1:10/4 0:48/1 0:39/1 1:10/1 1:32/1 0:38/1 0:36/1 0:21/1 4:01/7 1:52/1 0:30/3 1:42/6 1:09/5 1:29/1 1:01/1 0:45/1 0:37/3 0:17/3
3 Краєва Раїса 339 00:25:21 2:45/2 3:33/1 5:20/2 5:59/2 8:38/4 11:03/4 11:43/4 12:23/4 12:51/4 15:00/3 17:02/3 17:30/3 18:51/3 19:57/3 22:22/3 23:32/3 24:31/3 25:05/3 25:21/3
  Одеська ІІ + 2:55 2:45/2 0:48/1 1:47/8 0:39/1 2:39/8 2:25/5 0:40/2 0:40/2 0:28/4 2:09/2 2:02/3 0:28/1 1:21/2 1:06/3 2:25/9 1:10/3 0:59/3 0:34/2 0:16/2
4 Соломічева Тетяна 342 00:27:59 3:44/5 4:52/5 5:55/4 6:48/4 8:17/3 10:05/3 11:08/3 11:52/3 12:38/3 15:16/4 17:32/4 18:11/4 19:42/4 20:49/4 22:44/4 25:45/4 26:45/4 27:37/4 27:59/4
  Одеська ІІ + 5:33 3:44/5 1:08/3 1:03/4 0:53/3 1:29/3 1:48/3 1:03/5 0:44/5 0:46/8 2:38/4 2:16/5 0:39/5 1:31/3 1:07/4 1:55/4 3:01/9 1:00/4 0:52/7 0:22/7
5 Власюк Євгенія 337 00:30:47 6:42/10 7:45/10 8:47/9 9:46/9 12:03/8 15:57/9 16:57/7 17:42/7 18:09/7 20:05/7 22:10/6 22:50/6 24:22/6 25:36/6 27:13/6 28:25/5 30:01/5 30:30/5 30:47/5
  Одеська ІІ + 8:21 6:42/10 1:03/2 1:02/3 0:59/7 2:17/7 3:54/9 1:00/4 0:45/6 0:27/3 1:56/1 2:05/4 0:40/6 1:32/4 1:14/8 1:37/2 1:12/4 1:36/9 0:29/1 0:17/3
6 Смольникова Лілія 341 00:32:22 3:33/4 4:48/4 6:45/5 7:41/5 9:36/5 12:41/6 13:57/5 14:40/5 15:13/5 18:35/5 20:53/5 21:31/5 23:21/5 24:26/5 26:30/5 30:05/6 31:22/6 32:03/6 32:22/6
  Одеська ІІІ + 9:56 3:33/4 1:15/5 1:57/9 0:56/5 1:55/4 3:05/6 1:16/7 0:43/4 0:33/5 3:22/5 2:18/6 0:38/4 1:50/7 1:05/2 2:04/6 3:35/10 1:17/7 0:41/5 0:19/6
7 Півень Тетяна 370 00:36:23 4:14/8 5:34/7 7:04/7 8:02/6 10:09/6 12:27/5 13:57/5 14:47/6 15:25/6 19:54/6 23:02/7 26:13/7 28:06/7 29:26/7 31:38/7 33:46/7 34:52/7 36:00/7 36:23/7
  Полтавська ІІ +13:57 4:14/8 1:20/6 1:30/6 0:58/6 2:07/6 2:18/4 1:30/8 0:50/7 0:38/7 4:29/8 3:08/9 3:11/9 1:53/8 1:20/9 2:12/7 2:08/7 1:06/5 1:08/9 0:23/9
8 Вичуб Марина 254 00:38:36 4:10/7 6:27/8 9:02/10 10:08/10 12:07/9 17:50/10 18:59/10 20:21/10 21:18/10 24:42/8 27:27/8 28:15/8 30:47/8 31:59/8 34:00/8 36:00/8 37:19/8 38:11/8 38:36/8
  Миколаївська ІІ +16:10 4:10/7 2:17/10 2:35/10 1:06/9 1:59/5 5:43/10 1:09/6 1:22/10 0:57/10 3:24/6 2:45/7 0:48/7 2:32/9 1:12/6 2:01/5 2:00/6 1:19/8 0:52/7 0:25/10
9 Костишена Катерина 338 00:46:03 3:56/6 5:17/6 6:47/6 8:22/7 11:14/7 14:42/7 17:43/9 18:38/9 19:29/9 30:27/10 34:05/10 35:02/9 36:41/9 37:54/9 40:15/9 42:05/9 44:32/9 45:48/9 46:03/9
  Одеська ІІІ +23:37 3:56/6 1:21/7 1:30/6 1:35/10 2:52/10 3:28/7 3:01/10 0:55/8 0:51/9 10:58/10 3:38/10 0:57/8 1:39/5 1:13/7 2:21/8 1:50/5 2:27/10 1:16/10 0:15/1
10 Опанасенко Лідія 416 00:46:54 5:25/9 7:01/9 8:26/8 9:28/8 12:13/10 15:42/8 17:29/8 18:33/8 19:09/8 27:57/9 31:02/9 35:05/10 38:19/10 39:55/10 42:20/10 44:37/10 45:50/10 46:32/10 46:54/10
  Харківська І +24:28 5:25/9 1:36/8 1:25/5 1:02/8 2:45/9 3:29/8 1:47/9 1:04/9 0:36/6 8:48/9 3:05/8 4:03/10 3:14/10 1:36/10 2:25/9 2:17/8 1:13/6 0:42/6 0:22/7
11 Островська Наталія 340 DSQ 7:51 9:51 11:04 12:01 19:46 22:04 22:57 23:44 24:10 27:12 397:51 32:40 397:51 397:51 397:51 397:51 397:51 397:51 397:51
  Одеська ІІ   7:51 2:00 1:13 0:57 7:45 2:18 0:53 0:47 0:26 3:02 error **:49 error 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
  Идеальный участник   00:19:46 2:42 0:48 0:48 0:39 1:10 1:32 0:38 0:36 0:21 1:56 1:52 0:28 1:19 0:58 1:29 1:01 0:45 0:29 0:15

CHILD M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 OPEN M OPEN W W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65

W65 , 17 КП, 2.470 км
  Фамилия, Имя Номер Результат КП-1 (50) КП-2 (32) КП-3 (35) КП-4 (37) КП-5 (38) КП-6 (39) КП-7 (36) КП-8 (47) КП-9 (34) КП-10(33) КП-11(43) КП-12(48) КП-13(53) КП-14(54) КП-15(55) КП-16(56) КП-17(100) Финиш
1 Марiморiч Наталія 345 00:28:24 3:10/5 6:30/4 9:22/2 11:05/2 12:00/1 12:45/1 13:14/1 15:29/1 16:40/1 18:13/1 21:10/1 22:42/1 24:11/1 25:26/1 26:04/1 27:18/1 28:07/1 28:24/1
  Одеська ІІ   3:10/5 3:20/1 2:52/1 1:43/1 0:55/2 0:45/1 0:29/1 2:15/3 1:11/5 1:33/7 2:57/1 1:32/6 1:29/1 1:15/5 0:38/1 1:14/1 0:49/1 0:17/1
2 Шахова Віра 418 00:31:02 1:55/2 6:17/2 9:27/3 13:16/3 14:12/3 15:11/3 15:44/3 17:53/3 19:01/3 19:44/3 23:30/2 24:23/2 26:21/2 27:32/2 28:15/2 29:43/2 30:40/2 31:02/2
  Харківська ІІ + 2:38 1:55/2 4:22/3 3:10/2 3:49/6 0:56/3 0:59/3 0:33/2 2:09/2 1:08/2 0:43/3 3:46/2 0:53/2 1:58/2 1:11/4 0:43/2 1:28/4 0:57/3 0:22/4
3 Отрешко Наталія 417 00:35:07 1:58/3 6:28/3 10:34/4 13:27/4 14:21/4 15:19/4 15:53/4 19:55/4 21:22/4 22:12/4 26:10/3 28:13/4 30:45/4 31:53/4 32:43/4 34:00/4 34:50/3 35:07/3
  Харківська І + 6:43 1:58/3 4:30/4 4:06/6 2:53/3 0:54/1 0:58/2 0:34/3 4:02/6 1:27/6 0:50/5 3:58/4 2:03/7 2:32/6 1:08/2 0:50/4 1:17/2 0:50/2 0:17/1
4 Кошова Валентина 188 00:35:20 1:38/1 5:23/1 8:54/1 10:51/1 12:01/2 13:04/2 13:48/2 16:24/2 17:32/2 18:14/2 26:20/4 27:19/3 29:25/3 30:33/3 31:48/3 33:24/3 34:58/4 35:20/4
  Запорізька ІІІ + 6:56 1:38/1 3:45/2 3:31/3 1:57/2 1:10/7 1:03/6 0:44/6 2:36/5 1:08/2 0:42/2 8:06/7 0:59/4 2:06/3 1:08/2 1:15/6 1:36/5 1:34/6 0:22/4
5 Котлова Людмила 344 00:37:04 3:27/6 11:56/6 15:41/6 19:18/6 20:15/6 21:14/6 21:48/6 23:55/6 24:54/6 25:34/6 29:27/6 30:11/6 32:23/6 33:30/6 34:18/6 35:37/5 36:43/5 37:04/5
  Одеська ІІ + 8:40 3:27/6 8:29/7 3:45/4 3:37/5 0:57/4 0:59/3 0:34/3 2:07/1 0:59/1 0:40/1 3:53/3 0:44/1 2:12/4 1:07/1 0:48/3 1:19/3 1:06/4 0:21/3
6 Цодікова Варвара 175 00:38:16 2:04/4 9:52/5 13:49/5 17:25/5 18:26/5 19:26/5 20:03/5 22:19/5 23:29/5 24:18/5 28:16/5 29:13/5 31:25/5 32:50/5 33:44/5 36:21/6 37:42/6 38:16/6
  Дніпропетровська б/р + 9:52 2:04/4 7:48/6 3:57/5 3:36/4 1:01/5 1:00/5 0:37/5 2:16/4 1:10/4 0:49/4 3:58/4 0:57/3 2:12/4 1:25/6 0:54/5 2:37/7 1:21/5 0:34/7
7 Григоренко Світлана 343 00:58:52 11:53/7 19:27/7 23:49/7 28:11/7 29:13/7 30:43/7 31:31/7 36:02/7 37:40/7 38:47/7 45:34/7 46:45/7 51:38/7 53:13/7 54:40/7 56:46/7 58:25/7 58:52/7
  Одеська ІІ +30:28 11:53/7 7:34/5 4:22/7 4:22/7 1:02/6 1:30/7 0:48/7 4:31/7 1:38/7 1:07/6 6:47/6 1:11/5 4:53/7 1:35/7 1:27/7 2:06/6 1:39/7 0:27/6
  Идеальный участник   00:24:42 1:38 3:20 2:52 1:43 0:54 0:45 0:29 2:07 0:59 0:40 2:57 0:44 1:29 1:07 0:38 1:14 0:49 0:17